iPad - warto kupić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 17:12   #1
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767

iPad - warto kupić?


Jak w tytule: czy warto kupić iPada?

Od pewnego czasu zastanawiam się nad jego zakupem, ale najpierw chciałabym poznać opinię osób, które mają iPady

Jesteście zadowolone z zakupu? Często z nich korzystacie? Ogólnie jak Wam się sprawują? Czy mając laptopa i telefon z dostępem do internetu iPad nie jest zbędny?

Ogólnie podzielcie się swoimi doświadczeniami z tym sprzętem
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 17:36   #2
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: iPad - warto kupić?

Najczęściej gram w rysowanie kredkami

A tak na serio, to jestem z niego bardzo zadowolona. Wiadomo, nie jest to rzecz niezbędna do życia, ale o niebo lepiej odpisuje się na emaile z ipada, a nie z telefonu. A ja z racji zawodu sprawdzam maila co 5 minut.

Zawsze biorę go ze sobą na lotnisko czy w delegację, ale tak szczerze mówiąc to i bez niego bym sobie poradziła. Kwestia wygodnictwa
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 17:37   #3
37celina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: iPad - warto kupić?

Ja mam laptopa i ipada. Z tego drugiego korzystam codziennie, do internetu oczywiście. Włącza sie 1 przyciskiem i już działa, internet szybciej chodzi dlatego laptop odpoczywa w szafie. Nie oddam go za żadne skarby - ipada oczywiście.
37celina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 18:26   #4
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: iPad - warto kupić?

kup, kup jak masz możliwość
Z iPadem leżę sobie w łóżku i tylko palcem macham po ekranie Jak są za małe literki albo chcę dokładnie pooglądać jakąś fotografię to pyk rozszerzam palce i jest przybliżenie. Można czytać książki i grać w moją ulubioną grę Angry Birds, czyli zabijanie ptaszków
W ogóle lepiej mi się na nim coś czyta niż laptopie. Teraz laptop jest dla mnie ciężki i taki niewygodny
Bateria bardzo długo trzyma, nie ma kabla. Możesz nawet na WC przeglądać wizaż (nie żebym to robiła ) Nie mówiąc już, że zmieści się do większej torebki i możesz go wszędzie ze sobą brać.
Jak masz na niego futerał to jest twardy i może posłużyć do obrony. Walisz kogoś w głowę iPadem i uciekasz
Co jeszcze hm... podoba mi się również to, że szybko idzie go wyłączyć i włączyć. Wystarczy tylko zamknąć klapę od futerału. Więc jak chcę szybko coś sprawdzić to jest super. Bo zanim mi się laptop włączy to już zapomnę co chciałam

Tak więc jak masz okazję kupić i się tylko zastanawiasz czy tak czy nie to nie ma na co czekać!


__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 18:36   #5
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: iPad - warto kupić?

Ja mam iPada. I estem mega zadowolona. Używam głównie do pracy,bo go potrzebuję (przechowuje różne dane,kalendarz spotkań etc.), jest o niebo lepszy od komputera. No i wsadzisz do torebki. Kazdemu proponuję zakup jakiegokolwiek tabletu,ponieważ jest to wieeeelkie ułtawienie dla zycia.
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 19:18   #6
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: iPad - warto kupić?

Same pochlebne opinie do tej pory, a liczyłam, że wybijecie mi go z głowy

A tak serio mówiąc, to właśnie korci mnie jego zakup ze względu na wygodę użytkowania - w domu lubię przeglądać forum, czytać blogi, odpisywać na maile czy robić jakieś zadania na zajęcia siedząc na kanapie z laptopem na kolanach, a wiadomo, że to ani zdrowe ani wygodne ani dobre dla komputera Trochę czasu spędzam też codziennie na dojazdach - mogłabym wówczas na nim spokojnie nadrabiać zaległości w lekturach, a między zajęciami zawsze dostarczył by mi trochę rozrywki Tak przynajmniej to sobie tłumaczę

Jak w praktyce z wygodą czytania na iPadzie? I tworzenia plików tekstowych? Da się na nim wygodnie notować np. na zajęciach?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 19:27   #7
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: iPad - warto kupić?

Nie ma to jak magia wizażu - weszłam tu z myśleniem "jejku, a po co to zwykłemu szaremu człowieczkowi nie związanemu z pracą w takim stopniu że musi często sprawdzać pocztę, drogie, zbędne, generalnie moda która weszła i przeminie", przeczytałam wszystkie dotychczasowe opinie i wychodzę stąd z przekonaniem "o jaaaa, muszę go mieć!"

A tak serio, może faktycznie jest bardzo przydatny, ale no nie wiem Jak na razie szkoda by mi było pieniędzy
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 19:48   #8
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Same pochlebne opinie do tej pory, a liczyłam, że wybijecie mi go z głowy

A tak serio mówiąc, to właśnie korci mnie jego zakup ze względu na wygodę użytkowania - w domu lubię przeglądać forum, czytać blogi, odpisywać na maile czy robić jakieś zadania na zajęcia siedząc na kanapie z laptopem na kolanach, a wiadomo, że to ani zdrowe ani wygodne ani dobre dla komputera Trochę czasu spędzam też codziennie na dojazdach - mogłabym wówczas na nim spokojnie nadrabiać zaległości w lekturach, a między zajęciami zawsze dostarczył by mi trochę rozrywki Tak przynajmniej to sobie tłumaczę

Jak w praktyce z wygodą czytania na iPadzie? I tworzenia plików tekstowych? Da się na nim wygodnie notować np. na zajęciach?
Ty się już nie zastanawiaj tylko szukaj już na allegro futerału na iPada Prędzej czy później i tak go kupisz
A co do wygody to wiadomo, że to coś nowego i musisz się przyzwyczaić to pisania palcami poprzez dotykanie ekranu
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 19:51   #9
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Jak w praktyce z wygodą czytania na iPadzie? I tworzenia plików tekstowych? Da się na nim wygodnie notować np. na zajęciach?
Klawiaturka jest świetna, łatwo się nauczyć pisać, a większość wyrazów będzie się poprawiać automatycznie.

Co do czytania, ja używam tej aplikacji
http://itunes.apple.com/us/app/goodr...363448914?mt=8

Nie tworzę plików tekstowych więc nie wiem, ale na pewno jakaś aplikacja na to jest

Charlotte, do tego co napisałaś to ipad będzie cacy
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 20:44   #10
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: iPad - warto kupić?

nie wiem, czy bym chciała IPada akuratnie, bo zamknięta platforma jest rzeczą, która by mnie nie zachęciła. No i chyba za drogi trochę, za tego typu pieniądze to chyba bym wolała 10calowy czytnik z ekranem epapierowym i jakiś innej firmy tablet. Ogólnie tablet moim zdaniem jest fajną rzeczą. Ja jestem pomiędzy, bo mam telefon z 5calowym ekranem, i do przeglądania to mi właściwie spokojnie wystarcza a nie jest taki duzy i mieści się do kieszeni. 3 czy 3,5 cala to wg mnie jest za mało na swobodne surfowanie, chociaż da się i jakoś to idzie, 4 cale to żaden szał, 10 cali to na pewno juz wygoda przeglądania, ale mało to wygodne do noszenia ze sobą. 7cali gorzej jak 10, lepiej jak 5, ale do kieszeni się za bardzo również nie zmieści.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 13:28   #11
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: iPad - warto kupić?

Dziewczyny, a powiedźcie jeszcze jak to jest z oglądaniem filmów/seriali na iPadzie? Jest to w ogóle możliwe? W sumie to chyba jedna z tych rzeczy, co do których mam wątpliwości, a mimo wszystko byłaby dla mnie ważna
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 22:20   #12
itsmylife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 128
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a powiedźcie jeszcze jak to jest z oglądaniem filmów/seriali na iPadzie? Jest to w ogóle możliwe? W sumie to chyba jedna z tych rzeczy, co do których mam wątpliwości, a mimo wszystko byłaby dla mnie ważna
Ja oglądam filmy często wieczorami , głownie seriale i max 1h wytrzymuje później oczy czerwone i bolą.

Także serial odcinek czy krótkie filmiki spoko, jednak cały film - nie polecam
itsmylife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 19:47   #13
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: iPad - warto kupić?

Podbijam.
Zastanawiam się pomiędzy kupnem 2 a 3 z ekranem Retina.
Czy różnica w użytkowaniu jest widoczna dla laika?
Jakieś sugestie?
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 20:41   #14
dwie_zyrafy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: iPad - warto kupić?

Mnie także korci kupno iPada 3
Nie wiem, czy widziałaś różnicę przy wyświetlaniu obrazów, ale Retina robi swoje. Obraz jest naprawdę piękny.
dwie_zyrafy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 10:23   #15
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez dwie_zyrafy Pokaż wiadomość
Mnie także korci kupno iPada 3
Nie wiem, czy widziałaś różnicę przy wyświetlaniu obrazów, ale Retina robi swoje. Obraz jest naprawdę piękny.
Tak, obraz jest fantastyczny. Ale w zasadzie nie ma tu jakiegoś gigantycznego przeskoku technicznego. Kamera i wyświetlacz są bardziej dopracowane. Ciąglę myślę.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 14:45   #16
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez misiakowa25 Pokaż wiadomość
wiesz co, w iPadzie płacisz w dużej mierze za markę moim zdaniem według mnie istnieją na rynku lepsze rozwiązania niż iPad a w podobnej albo i tańszej cenie np. coś a la iPad od Asusa: http://www.ceneo.pl/16579405 a do tego masz też klawiaturę. według mnie to lepsze rozwiązanie
Cóż, cena iPada3 i tego z linka, jest raczej zbliżona. 100 zł to nie jakaś horrendalna kwota.
Ceny tabletów sięgają 1600-200 PLN.

Z pewnością marka ma tu znaczenie. Natomiast w związku z chęcią zakupu, oglądałam wiele innych. I nie będę jedyna, jeżeli powiem,że użytkowanie iPada w porównaniu do innych to niebo a ziemia.
Co do klawiatury, posiadam ją w stacjonarnym komputerze. Dlatego chodziło mi raczej o przenośne urządzenie z ekranem dotykowym. Domyślam się,że jest dużo rozwiazań na rynku. Natomiast mnie zainteresowało to z wątku.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2012-08-20 o 15:13
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 19:39   #17
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: iPad - warto kupić?

I jak zdecydowałaś się na zakup?

Ja ciągle myślę, ale ostatnio coraz intensywniej, bo mam troszkę wolnych pieniędzy i przypomniało mi się, że chodził mi po głowie jego zakup

Nadal jedyne co mnie zastanawia, to czy można nim oglądać seriale czy filmy ale nie z aplikacji tylko ze stron np. takich jak iitv?
Bo na iPhone ich przykładowo nie otwiera..
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 20:17   #18
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
I jak zdecydowałaś się na zakup?

Ja ciągle myślę, ale ostatnio coraz intensywniej, bo mam troszkę wolnych pieniędzy i przypomniało mi się, że chodził mi po głowie jego zakup

Nadal jedyne co mnie zastanawia, to czy można nim oglądać seriale czy filmy ale nie z aplikacji tylko ze stron np. takich jak iitv?
Bo na iPhone ich przykładowo nie otwiera..
Można na pewno oglądać na ipla i na tvnplayerze
A tak pozytym to ubóstwiam swojego ipada
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 20:26   #19
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: iPad - warto kupić?

Ja w sumie nie wiem w jaki konstruktywny sposób można używać Ipada i innych tabletów. Mam go przez przypadek (nikt nie wydał na niego pieniędzy) i leży na półce nieużywany. Myślałam, że może dobrze byłoby go nosić na wykłady, ale nie wiem, czy byłabym w stanie szybko pisać po ekranowej klawiaturze?
Może warto go sprzedać, ale to jest ta pierwsza wersja, więc pewnie wszyscy wolą nowszą .
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 20:29   #20
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: iPad - warto kupić?

Ja kocham mojego i jest mi niezbędny do życia
Nie zastanawiaj się tylko kupuj
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 21:24   #21
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Ja w sumie nie wiem w jaki konstruktywny sposób można używać Ipada i innych tabletów. Mam go przez przypadek (nikt nie wydał na niego pieniędzy) i leży na półce nieużywany. Myślałam, że może dobrze byłoby go nosić na wykłady, ale nie wiem, czy byłabym w stanie szybko pisać po ekranowej klawiaturze?
Może warto go sprzedać, ale to jest ta pierwsza wersja, więc pewnie wszyscy wolą nowszą .
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja kocham mojego i jest mi niezbędny do życia
Nie zastanawiaj się tylko kupuj
No właśnie ile osób, tyle opinii na ten temat Ja długo się już waham, bo niby do życia nie jest mi niezbędnie potrzebny, a z drugiej strony coś mi się wydaje, że mógłby się sprawdzić zarówno do korzystania w domu, jak i umilania czasu w podróży/przerwach między zajęciami
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 21:32   #22
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
I jak zdecydowałaś się na zakup?

Ja ciągle myślę, ale ostatnio coraz intensywniej, bo mam troszkę wolnych pieniędzy i przypomniało mi się, że chodził mi po głowie jego zakup

Nadal jedyne co mnie zastanawia, to czy można nim oglądać seriale czy filmy ale nie z aplikacji tylko ze stron np. takich jak iitv?
Bo na iPhone ich przykładowo nie otwiera..
W najbliższych miesiącach zamawiam. Tylko dalej zastanawiam się pomiędzy 2 a 3. Który Ty wybrałaś?
Tak, można oglądać filmy ze stron.
Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Ja w sumie nie wiem w jaki konstruktywny sposób można używać Ipada i innych tabletów. Mam go przez przypadek (nikt nie wydał na niego pieniędzy) i leży na półce nieużywany. Myślałam, że może dobrze byłoby go nosić na wykłady, ale nie wiem, czy byłabym w stanie szybko pisać po ekranowej klawiaturze?
Może warto go sprzedać, ale to jest ta pierwsza wersja, więc pewnie wszyscy wolą nowszą .
Na wykłady? Średnio, u mnie chyba by się to nie sprawdziło. Myślałam o iPadzie pod kątem użytkowania poza domem - przeglądanie www, odbieranie poczty, czytanie ebooków, edycji multimediów i szeroki wybór aplikacji.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 11:39   #23
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja kocham mojego i jest mi niezbędny do życia
Nie zastanawiaj się tylko kupuj
Hej dziewczyny! Ja mam swojego od ponad roku (ipad 2) i nie wyobrażam sobie życia bez niego!
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 21:22   #24
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
W najbliższych miesiącach zamawiam. Tylko dalej zastanawiam się pomiędzy 2 a 3. Który Ty wybrałaś?
Tak, można oglądać filmy ze stron.
To tak ja ja Tylko zebrać się ciągle nie mogę do tego zakupu
Decyzja co do modelu też nie jest najłatwiejsza, nie mam jakiś bardzo wygórowanych oczekiwań, ze względu na wzrok i jakość obrazu warto pewnie skusić się na 3-kę, ale moim potrzebom wystarczyłaby w zupełności i 1
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 08:13   #25
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
To tak ja ja Tylko zebrać się ciągle nie mogę do tego zakupu
Decyzja co do modelu też nie jest najłatwiejsza, nie mam jakiś bardzo wygórowanych oczekiwań, ze względu na wzrok i jakość obrazu warto pewnie skusić się na 3-kę, ale moim potrzebom wystarczyłaby w zupełności i 1
Szczerze mówiąc to nie ma wielkiej różnicy miedzy 2 i 3. Wyświetlacz jest trochę lepszy. Ale w 2 jest na tyle dobry, że 3 nie powala na kolana. Nic poza tym. Dlatego ja nie zmieniałam na nowszy model. Różnica w cenie jest spora. Nie wiem czy warto?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 08:24   #26
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: iPad - warto kupić?

Ja nie będę się powtarzać, bo dostrzegam takie zalety jak inne użytkowniczki. Powiem tylko, że jestem z niego bardzo zadowolona i nie żałuję zakupu. Polecam
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 17:28   #27
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: iPad - warto kupić?

Kupiłam ipada pół roku temu i zaczyna mnie wkurzać. Czy po dłuższym uzytkowaniu zauważyłyście, że trudno Wam na facebooku wkliknąć w wiadomości (muszę kilka razy nacisnąć ikonkę aż urządzenie ,załapie' o co chodzi), czasem bez powodu otworzone strony internetowe się chowają. Dwa razy zdarzyło się, że głośniki nie działały ( ten problem mam aktualnie). Chcę wymienić ciulstwo. Macie podobne problemy czy wszystko cacy z Waszymi ipadami?
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 08:24   #28
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: iPad - warto kupić?

Z moim jest wszystko ok. Mam go już 1,5 roku. Strony się zamykają jak jest za dużo flash. Ja miałam tak tylko na too cute live cam A Facebook to osobna historia. Wyjątkowo się nie lubią z Apple. Dlatego nie ma żadnej sensownej aplikacji do FB i ogólnie wygląda to słabo.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 11:44   #29
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: iPad - warto kupić?

No właśnie fb... Od dwóch dni nie reaguje na ,lubię to' kurkafon. Ogólnie sprzęt jest spoko, tylko czasem mnie zaskoczy, ale dotyczy to przede wszystkim internetu. No i te głośniki - nic nie ściszam, a nie ma dźwięku, nawet nie wiem jak to się odblokowywuje (że tak powiem), dźwięk sam wraca. To...żyje?_?
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 12:07   #30
Ayertienna
Raczkowanie
 
Avatar Ayertienna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz | Wrocław | Zurich
Wiadomości: 256
Dot.: iPad - warto kupić?

Dźwięk można zablokować tym przesuwanym guziczkiem z boku

Ja mam od ponad pół roku i bardzo sobie chwalę, ostatnio gram w gry na ipadzie podczas jazdy na rowerku stacjonarnym - pół godziny mija jak z bicza strzelił
__________________
Learning that we're only immortal for a limited time...
Ayertienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-24 13:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.