Panny Młode Kielce - cześć IV :) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-17, 09:35   #1501
nemea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 161
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Witam, maraton po ślubnych salach zakończony sukcesem Pod Dębami w Woli Kopcowej w czerwcu 2010, nawet nieznane mi dotąd fontanny czekoladowe właścicielka wypożycza na wesela
A teraz pytanie z innej beczki, czy któraś z Was ma lub miała wesele w św. Józefie?? Potrzebuje info kiedy iść ustalić termin i godzinę
A także słyszał ktoś o orkiestrze z Mniowa i ma do nich namaiary??
A o jaką orkiestrę z Mniowa Ci chodzi?? Jeśli o Maxell, w której są 3 panowie i jedna pani (Ania) to słyszałam i miałam na weselu. Biesiadne zrobili fantastyczne i wszyscy goście sie świetnie bawili i mogę polecić i namiary mam.
__________________
06.06.2009 16.00

zdjęcia są moją własnością - zakaz publikacji bez zgody właścicielki
nemea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 10:50   #1502
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

hej jesli kogos interesuje butyw kiarze sa firmy staze
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 11:04   #1503
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Nemea nie wiem niestety jak sie nazywaja, ale opis zespolu odpowiada bo tam jest mldziutka solistka i 3 panow, bo tyle slyszelismy wczoraj od jednej z par, ale z glowy mi wyszlo zapytac o namiary jesli mozesz podac mi namiary bylabym wdzieczna
dziobaty konik niestety nie znam nazwy-ale jesli polecasz prosze o namiary, bede wdzieczna i troche szczegolow, c0 do oczepin, grania za stolami i takich tam

Edytowane przez eveewe
Czas edycji: 2009-10-17 o 11:07
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 11:20   #1504
dziobaty konik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Nemea nie wiem niestety jak sie nazywaja, ale opis zespolu odpowiada bo tam jest mldziutka solistka i 3 panow, bo tyle slyszelismy wczoraj od jednej z par, ale z glowy mi wyszlo zapytac o namiary jesli mozesz podac mi namiary bylabym wdzieczna
dziobaty konik niestety nie znam nazwy-ale jesli polecasz prosze o namiary, bede wdzieczna i troche szczegolow, c0 do oczepin, grania za stolami i takich tam
Zespół Hertz grał u mnie na weselu. Ja znalazłam ich przypadkiem, ale grali super. Tam jest 4 panów i jedna dziewczyna. Dziewczyna ma super głos. Robią bardzo krótkie przerwy, graja różną muzykę i co najważniejsze dostosowują się do wymagań i próśb gości. A i prawie w ogóle nie pija alkoholu Za stołami graja dość długo, maja też fajne zabawy dla gości za stołami. Konkurencje na oczepiny wybieraliśmy wspólnie. Były dwie dla nas(śmieszna przysięga i podział ról w rodzinie - bardzo fajne) i 3 dla gości, ale to generalnie jak sobie życzycie i jak goście chcą się bawić Zresztą najlepiej ich posłuchać, bo mają (przynajmniej mieli) w każdą niedzielę próby w Mniowie. Bo przecież każdy ma inny gust i najlepiej samemu sprawdzić
dziobaty konik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 11:38   #1505
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

dziobaty konik prosze w takim razie o kontakt z zespolem mysmy mieli dwa wyprobowane zespoly, ale nie utrafilismy terminu sali z nimi i niestety zmuszeni jestesmy wybrac cos innego, dzis mamy podjechac na jedno przyjecie sprawdzic zespol, ale jak bedzie w czym wybierac bedzie fajniej bylismy na weselu gdzie orkiestra nie potrafila zagrac tego o co goscie prosili, a dodam ze nie byly to wyszukane utwory, tylko stare, smieszne i takie co na prawie kazdym weselu graja, a wiadomo, ze to gosciom mamy dogodzic jesli chodzi o muzyke. Ponadto bylismy na weselu gdzie byl DJ i orkiestra i tak swietnie im wspolpraca wyszla, ze o 6 rano wyszlam z sali bez butow, tak sie wytancowalam wiec mysle nad taka forma zabawiania gosci?? co wy na to??
wiec tak: sala - jest,
kamerzysta fotograf - jest,
zespol - przy wyborze
kosciol - brak

Edytowane przez eveewe
Czas edycji: 2009-10-17 o 11:41
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 11:56   #1506
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Alouette123- powiedz, który ksiądz był w kancelarii i jaki masz termin ślubu? Zazdroszę Ci , że nie miałaś problemów.
Dziewczynki pamiętacie, na której stronie crazzy dodawała zdjęcia z pleneru?
My dzis bylismy na pierwszym spotkaniu w poradni nprzy Duchu Swiętym...Pani Maria jest b.miła. Spotkanie było krótkie ok. 30 min. Mówiła nam o cyklu jak się zmienia itd... Średnio z 8 razy dostała ataku śmiechu, który musiałam pohamować. Niestey czeka nas jeszcze jedno dłuższe spotkanie, no ale już jesteśmy na półmetku. Żałujcie tylko, że nie widziałyście miny mojego Tż-a
AAA jescze coś, poradnia jest bezpłatna
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka

Edytowane przez srubka87
Czas edycji: 2009-10-17 o 12:08
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 12:25   #1507
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

ja wczoraj bylam w kosciele i zamowilam na 9.10 godzinke 15:30
niestety 16:3- byla juz zarezerowana, byla jeszcze 18, ale to stanowczo za pozno...

Wiec mam juz sale i kosciolek

Teraz szukam zespolu.
Chce zespol ktory robi fajna zabawy na oczepiny i musi chodzic miedzy stolikami i zabawiac gosci.
Wiem ze nie wszystkie zespoly tak robia.
Moze jakis polecacie?
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 12:42   #1508
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

monic84 a w jakim kosciele masz slub?? co do zespołu to sama jestem w trakcie szukania kurcze ja chcialam w sw. jozefie na szydlowku ale to nie moja parafia i nie wiem kiedy nalepiej isc, jesli slub mam 12-06-2010?? podpowiedzcie

Edytowane przez eveewe
Czas edycji: 2009-10-17 o 12:44
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 15:37   #1509
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
monic84 a w jakim kosciele masz slub?? co do zespołu to sama jestem w trakcie szukania kurcze ja chcialam w sw. jozefie na szydlowku ale to nie moja parafia i nie wiem kiedy nalepiej isc, jesli slub mam 12-06-2010?? podpowiedzcie
sw jadwigi
na osiedlu swietokrzyskim

moim zdaniem juz powinnas isc i zarezerowac godzine
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 15:46   #1510
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

A ja mam pytanie do Panien Mlodych z Miłosierdzia Bożego(jeśli takie są oczywiście). Kiedy najlepiej iśc i rezerwować godzinę?
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 15:53   #1511
wiola25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

ja tez jadwiga
wiola25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 15:56   #1512
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez wiola25 Pokaż wiadomość
ja tez jadwiga
jaka data?
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 17:38   #1513
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Dziobaty konik zespol Hertz ma wolny termin na nasza date mamy podjechac płytkę zobaczyc, bo proby dopiero za dwa tygodnie maja Dziekuje za namiary
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 19:23   #1514
AgaKcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 60
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Witam wszystkie Mężatki i przyszłe Panie Młode dłuuugo mnie tu nie było ale zawsze coś wyskakiwało do zrobienia i jeszcze chyba jestem troszkę zmęczona. Dziękuję wszystkim za życzenia ślubne
Ślub był 03.10.2009r ogólnie supeeeeeeer niczego bym nie zmieniała co zostało wcześniej przez nas ustalone.
Przyjęcie weselne odbywało się w WDK sala wszystkim się bardzo podobała. Jeśli chodzi o jedzenie to też super. Na początku pierwsze danie dali w takich miseczkach i przestraszyliśmy się że ludzie będą głodni że tak mało ale za chwilkę przynieśli drugie danie i już było dużo na talerzu. Chyba za jakieś dwie godziny znowu przynieśli kolejne danie i zaczęliśmy się obawiać że teraz dają tego jedzenia tyle a później nic nie będzie do jedzenia, ale kelnerka powiedziała ile jeszcze pozostał dań do wydania i w jakim odstępie czasu i był już spokój. Później jak przychodziła z kolejnymi daniami to już mówiliśmy że nie nadążamy jeść i nie przetrawiliśmy jednego a tu kolejne danie . (Mówię to jako Pani Młoda, która na własnym ślubie nie ma za bardzo czasu jeść, ale nikt nam nie mówił że się nie najadł, więc musiało być ok ). Meni mieliśmy w 100procentach ich tylko ryba na gorąco została zamieniona na śledzie. Na początku też wynikło nieporozumienie odnośnie ciasta ponieważ ja jestem nauczona że jest na stołach a tutaj ciasta były z boku sali na osobnym stoliczku z herbatą i kawą, że jeśli ktoś chciał kawę to brał sobie wtedy ciasto. Poprosiliśmy aby to zmienili i rozłożyli na stołach . Ne było żadnego problemu tylko powiedziały bardzo wcześnie że już ciasto się skończyło i jest tylko to co na sali, ale na wszelki wypadek u mnie rodzina popiekła i były dodatkowo. Ale z tego co widziałam na drugi dzień to z ciastem wyszło nie tak źle bo ich ciasto jeszcze też nam zostało i mieliśmy na poprawiny w domu. Obsługa bez zarzutów często zmieniali talerze i dolewali soki, napoje. Nie pamiętam za bardzo ale rodzai ciast było 3 albo 5, chyba od Pani Dorotki (w nawiasie mówiąc były również dobre, owoców również zostało, na pierwszy rzut oka wydawało się że mało ich jest i mało urozmaicone ale nie słyszałam jakiś ale że było coś źle na ten temat. Nie wiem jak to wygląda przy większej liczbie osób, ale u mnie było 60 ludzi i usadzeni byli na dwa stoły i wydaje mi się że na 80osób może być ciasno do tańczenia szczególnie było to widać jak były tańce w kółeczku, bo tak nie odczuwało się tłoku na parkiecie. (może też kwestia jedzenia wyglądała inaczej bo płaciliśmy za 75 osób i tyle było jego przygotowane a na sali przybyło 60 osób). Sale w WDK jak najbardziej polecam z czystym sumieniem i każdemu będę polecać i nie żałujemy podjętej tej decyzji
Aaa nie wiem czy to kwestia sali czy zespołu, ale u mnie niektórzy goście mówili że głośno grali i utrudnione były rozmowy przy stole, może to też kwestia wysokiego sufitu.
Zespół „Forever” (dwie kobiety, dwóch mężczyzn, z wykształceniem muzycznym i pracą w radio). Osobiście mogę polecić, ale podkreślę, że zależy kto co lubi na weselu, ponieważ on bardziej podchodzi do zespołów poważnych: zero disco polo i konkurenci typowych dla kilku osób tylko oczepiny trwają jakieś 40 min ale wszystkie zabawy są dla wszystkich gości a nie że 5 osób bawi się a cała reszta przygląda się. Kobiety w zespole mają przepiękny głos. Również polecam i bardzo miło slyszeć jak goście podchodzą i mówią że super mamy zespół.
Tort oczywiście od Braci Januszów o smaku bananowo-wiśniowym cudo przepyszny.
Kamerzysta i fotograf od Pana A. Barański z Łącznej, jeszcze czekamy na wykonanie ale jest już osobą sprawdzoną i zadowoleni z jego wykonań. A koszt wszystkiego wyniósł tyle co u niektórych w kielcach za same zdjęcia lub kamerowanie.
To chyba tyle z najważniejszych rzeczy organizacyjnych jeśli ktoś chciałby o coś zapytań to proszę bardzo w miarę możliwości będę służyła pomocą.
Suknia ślubna z Ms Moda z Tęczy i wszystkie przyszłe Panny Młode zachęcam aby nie omijały żadnego salonu tylko dla tego bo ktoś niemiły tam pracuje, bo może tą osobę zobaczycie jeden raz jak ja a odmówicie może kupna i wyboru najpiękniejszej dla was sukni ślubnej.
Makijaż i paznokcie u Pani Ani, która pracuje w jakimś większym salonie na Sienkiewicza przy hotelu Brystol. Również jestem z jej usługi bardzo zadowolona.
A jeśli chodzi o sam ślub to muszę powiedzieć, że wcześniej z Narzeczonym wymyślaliśmy i wszystkim mówiliśmy, że jak któreś z nas wyjdzie z kościoła w trakcie ślubu to nie dlatego że ucieka tylko że poczuł się źle stres przed ślubem powodował, że wymyślaliśmy takie głupoty, ale całe nerwy, stres miną jak zaczęłam się ubierać w suknie, nie czułam żadnego stresu ani czekając na Pana Młodego ani w Kościele. Chyba radość i szczęście tego dnia jest o wiele większe i pobija stres.
Ogólnie mówiąc z każdej podjętej decyzji organizacyjnej: sali, zespołu, kamerzysty i fotografa jesteśmy zadowoleni i gdybyśmy drugi raz organizowali nasz ślub z żadnego wyboru byśmy nie zrezygnowali
Pozdrawiam i życzę Przyszlym Panią Młodym zero stresu przed aby mógł się zamienić w najpiekniejszą radość waszego wspólnego życia i aby wszystkie sprawy organizacyjnie i podjęte decyzje były trafne i niezałowaliście ich.
AgaKcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 19:29   #1515
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

AgaKcz super,że wszystko się udało! jeszcze raz wszystkiego naj naj! A fryzurę i makijaż gdzie robiłaś? Jak będziesz miała fotki to się pochwal.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 19:56   #1516
dziobaty konik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Dziobaty konik zespol Hertz ma wolny termin na nasza date mamy podjechac płytkę zobaczyc, bo proby dopiero za dwa tygodnie maja Dziekuje za namiary
Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc Ja miałam ślub w sierpniu, wtedy próby mieli co tydzień. Naprawdę warto zobaczyć, no i posłuchać samemu
dziobaty konik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 21:17   #1517
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Dziewczyny,a ja proszę o pomoc!!
Okazało się,że w drugi dzień swiąt (26 grudnia) będziemy mieli z TŻtem wesele. I poszukuję fryzjerki i kosmetyczki,która jednak będą działały tego dnia,bo to jednak sobota. Ja nie potrafię iść na wesele bez fryzury i makijażu dobrego... Błagam o pomoc!!
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 21:29   #1518
nemea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 161
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez AgaKcz Pokaż wiadomość

Kamerzysta i fotograf od Pana A. Barański z Łącznej, jeszcze czekamy na wykonanie ale jest już osobą sprawdzoną i zadowoleni z jego wykonań. A koszt wszystkiego wyniósł tyle co u niektórych w kielcach za same zdjęcia lub kamerowanie.
Cieszy mnie słyszeć takie opinie p Barańskim. Jak na niego trafiłaś? I kto robił zdjęcia? Bo my byliśmy bardzo zadowoleni z naszej płytki, choć było specjalnym życzeniem naszym, by na płycie było więcej gości mniej nas, byśmy wiedzieli jak się goście bawili. A fotoksięgę już tu kiedyś umieszczałam.
__________________
06.06.2009 16.00

zdjęcia są moją własnością - zakaz publikacji bez zgody właścicielki
nemea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:28   #1519
AgaKcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 60
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez nemea Pokaż wiadomość
Cieszy mnie słyszeć takie opinie p Barańskim. Jak na niego trafiłaś? I kto robił zdjęcia? Bo my byliśmy bardzo zadowoleni z naszej płytki, choć było specjalnym życzeniem naszym, by na płycie było więcej gości mniej nas, byśmy wiedzieli jak się goście bawili. A fotoksięgę już tu kiedyś umieszczałam.

Trafiłam na niego przez rodzinę bo kilka lat temu kamerował ślubWujka a ostatnie lata ślub mojej siostry a teraz przyszła kolei na mnie Zdjęcia robił Syn i po pierwszym tańcu również kamerował a w niedziele Plener.

U Kosmetyczki byłam w innej miejscowości niz kielce, poniewaz dwa razy w tyg przyjmuje tam, ale mowila ze salon wiekszy, kosmetyczny, fryzjerski i niewiem czy tez nie solarium maja na sienkiewicza przy hotelu brystol.
AgaKcz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 06:59   #1520
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

AgaKcz super, że wszystko się udało
a co do tego, że głośno było na sali to u mnie też ktoś tam mówił, że jest głośno, ale to chyba kwestia właśnie sali
i ja miałam 84 osoby i absolutnie za ciasno nie było

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Ela
A jak tak z aparatem?
za tydzień mam wizytę u orto... i dobrze, bo już od dawna nie czuję, że mam w ogóle aparat... a jednak jak boli to wiadomo, że coś się dzieje
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 07:07   #1521
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

rzecz niesłychana
w końcu po wielu trudach mamy płytę z wesela i zdjęcia!!
żeby nie było wątpliwości przypomnę - firma Media Vision..
z płyty jestem zadowolona, jeżeli chodzi o jakość i w ogóle sposób filmowania, naprawdę fajnie, nie nudno super się ogląda. no faktem jest, że przy montowaniu nie użyto fragmentów piosenek, które przekazaliśmy firmie, normalnie pewno byśmy oddali do tej drobnej poprawki, ale że nie mamy ochoty się użerać znowu z nimi nie oddamy, tym bardziej, że muzykę niezłą wybrali.
Kościół tyle ile być musi, weselicho, oczepiny, a na koniec krótki filmik z sesji plenerowej
jestem bardzo zadowolona
Zdjęcia..... są w albumie, co prawda zostało sporo miejsca w nim, a myślałam, że to już będzie taki wymiarowy na tyle zdjęć ile wybraliśmy.... szczegół.... i zdjęcia są nieobrobione.... tzn. myślałam, że będą jakieś efekty tak jak widać u nich na stronie, że czarno białe i np tylko bukiet kolorowy i takie tam.... nie zrobili tego, ale może mieliśmy zbyt tani pakiet i tego po prostu nie obejmował.... albo po prostu nie zrobili, nie wnikam już. mój Mąż sam to zrobi i będzie po naszemu bo też nie mamy ochoty się z nimi użerać... natomiast myślę, że zdjęcia kompletnie nie warte kwoty 700zł + 200zł za plener.... takie mogli zrobić nam znajomi, a ja chciałam takie już bardziej profesjonalne.... ale faktem jest, że nadgonili płytą.

może to właśnie ich taktyka.... wkurzyć, żeby nie było poprawek...
w poniedziałek, co byłam w miarę spokojna 2 miesiące, nie wytrzymałam....
firma jest naprawdę jakaś taka nieodpowiedzialna, mało przejmują się klientem.....tydzien temu powiedzial ze wysle a w niedziele w nocy wysyla maila z nr konta i pisze, ze wysle jak dostanie kasę... ja tydzien juz czekam na przesylke, sprawdzam skrzynke, klnę na pocztę polską, że tak dlugo, a on nawet nie wyslal... to czy nie mogl tydzien temu podac nr konta? podejrzewam, że nie bo pewno tydzień temu płyta nie była jeszcze gotowa...... ale powiedziałam mu co myślę o tym wszystkim......ale jak o nich wszystkich pomyślę to krew się we mnie gotuje, a ja spokojna jestem zwykle....

zastanowcie sie czy warto.... bo ja uwazam ze chyba nie... szkoda nerwów.... p.Piotr wedle naszych odczuć robił nas caly czas w balona, wciskał nieziemskie kity, traktuje jak kulę u nogi, jest bezczelny...zastanowcie sie... nie wiem czy to jest wymarzone traktownie klienta... czułam się jakby mi ktoś łaskę zrobił.... uważam, że taką pracą powinni zajmować się ludzie, których to pasjonuje, nie tyle wesela co fotografia, film, a tutaj to wygląda jak zwykłe "zarabianie pieniędzy".... no zdjęcia mnie bardzo zawiodły....
zreszta te wolne terminy na przyszly rok tez mowia same za siebie.... nikt sie o nich nie bije... ja zaluje... tzn. teraz jak po porodzie "nie pamięta się bólu", ale żałuję tych straconych nerwów i tego czekania... bo płyta jest naprawdę niezła, ale nie na tyle czekania....
u kolezanki kamerzysta mowil ze plyta w 2 tygodnie i jeszcze przepraszal, ze tak dlugo, a tutaj nie mają problemu z tym, ze trwa to 2,5 miesiaca.... i jeszcze wielce zaskoczony moimi nerwami.... decyzja nalezy do Was, ale szczerze i z calego serca nie polecam...


zdjęcia wklejam te najlepsze z tych co mamy....... oczywiście te zmienione kolory to my zrobiliśmy nie fotograf....
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 08:45   #1522
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
rzecz niesłychana
w końcu po wielu trudach mamy płytę z wesela i zdjęcia!!
żeby nie było wątpliwości przypomnę - firma Media Vision..
z płyty jestem zadowolona, jeżeli chodzi o jakość i w ogóle sposób filmowania, naprawdę fajnie, nie nudno super się ogląda. no faktem jest, że przy montowaniu nie użyto fragmentów piosenek, które przekazaliśmy firmie, normalnie pewno byśmy oddali do tej drobnej poprawki, ale że nie mamy ochoty się użerać znowu z nimi nie oddamy, tym bardziej, że muzykę niezłą wybrali.
Kościół tyle ile być musi, weselicho, oczepiny, a na koniec krótki filmik z sesji plenerowej
jestem bardzo zadowolona
Zdjęcia..... są w albumie, co prawda zostało sporo miejsca w nim, a myślałam, że to już będzie taki wymiarowy na tyle zdjęć ile wybraliśmy.... szczegół.... i zdjęcia są nieobrobione.... tzn. myślałam, że będą jakieś efekty tak jak widać u nich na stronie, że czarno białe i np tylko bukiet kolorowy i takie tam.... nie zrobili tego, ale może mieliśmy zbyt tani pakiet i tego po prostu nie obejmował.... albo po prostu nie zrobili, nie wnikam już. mój Mąż sam to zrobi i będzie po naszemu bo też nie mamy ochoty się z nimi użerać... natomiast myślę, że zdjęcia kompletnie nie warte kwoty 700zł + 200zł za plener.... takie mogli zrobić nam znajomi, a ja chciałam takie już bardziej profesjonalne.... ale faktem jest, że nadgonili płytą.

może to właśnie ich taktyka.... wkurzyć, żeby nie było poprawek...
w poniedziałek, co byłam w miarę spokojna 2 miesiące, nie wytrzymałam....
firma jest naprawdę jakaś taka nieodpowiedzialna, mało przejmują się klientem.....tydzien temu powiedzial ze wysle a w niedziele w nocy wysyla maila z nr konta i pisze, ze wysle jak dostanie kasę... ja tydzien juz czekam na przesylke, sprawdzam skrzynke, klnę na pocztę polską, że tak dlugo, a on nawet nie wyslal... to czy nie mogl tydzien temu podac nr konta? podejrzewam, że nie bo pewno tydzień temu płyta nie była jeszcze gotowa...... ale powiedziałam mu co myślę o tym wszystkim......ale jak o nich wszystkich pomyślę to krew się we mnie gotuje, a ja spokojna jestem zwykle....

zastanowcie sie czy warto.... bo ja uwazam ze chyba nie... szkoda nerwów.... p.Piotr wedle naszych odczuć robił nas caly czas w balona, wciskał nieziemskie kity, traktuje jak kulę u nogi, jest bezczelny...zastanowcie sie... nie wiem czy to jest wymarzone traktownie klienta... czułam się jakby mi ktoś łaskę zrobił.... uważam, że taką pracą powinni zajmować się ludzie, których to pasjonuje, nie tyle wesela co fotografia, film, a tutaj to wygląda jak zwykłe "zarabianie pieniędzy".... no zdjęcia mnie bardzo zawiodły....
zreszta te wolne terminy na przyszly rok tez mowia same za siebie.... nikt sie o nich nie bije... ja zaluje... tzn. teraz jak po porodzie "nie pamięta się bólu", ale żałuję tych straconych nerwów i tego czekania... bo płyta jest naprawdę niezła, ale nie na tyle czekania....
u kolezanki kamerzysta mowil ze plyta w 2 tygodnie i jeszcze przepraszal, ze tak dlugo, a tutaj nie mają problemu z tym, ze trwa to 2,5 miesiaca.... i jeszcze wielce zaskoczony moimi nerwami.... decyzja nalezy do Was, ale szczerze i z calego serca nie polecam...


zdjęcia wklejam te najlepsze z tych co mamy....... oczywiście te zmienione kolory to my zrobiliśmy nie fotograf....
Chciałbym, taką szaloną parę jak Wy fotografować ;-) Marzy mi się taka sesja w wodzie.
Masz rację zdjęcia takie sobie a fotograf nie panował nad tym co robi.
Vide przed ostatnie zdjęcie gdzie jest ta piękna "parka" w tle.

Nie opłaca się brać video i fotografa z jednej firmy - bo gdyby fotograf był dobry to by sam na siebie zarabiał.

Jak wygląda to w praktyce to opowiem Wam skąd się u mnie wziął pomysł na zajęcie się fotografią ślubną w telegraficznym skrócie.

1. Robiłem często dla siebie zdjęcia na ślubach znajomych (amatorska lustrzanka) całkiem nieźle wychodziły.
2. Mój ślub i zamówiony w ostatniej chwili początkujący kamerzysta
z drogim sprzętem - zrobił naprawdę fajny filmik.
3. Spotykam go po 1 roku chwali się że ma nie wyrabia ze zleceniami i rozszerzył działalność - kupił żonie lustrzankę i robią także zdjęcia.
4. Wchodzę na jego stronę i widzę zdjęcia porażkę.
5. Myślę jak na takie zdjęcie mają klientów a ja robię całkiem przyzwoite totalnie amatorskim sprzętem to kupuję profesjonalny sprzęt i wchodzę w ten biznes
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 09:14   #1523
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Emir1994 fotografem była żona szefa........... nie wiedzieliśmy wcześniej.. ehh.... co było to było... ważne, że chociaż płyta jest naprawdę super! oglądałam ją już z 5 razy i nie nudzi się
no a zdjęcia..... no cóż, trochę pobiadolę, ale pamiątka jakaś zawsze jest kiedyś zrobimy sobie porządną sesję u porządnego fotografa może na pierwszą rocznicę.... a może z dzieciaczkiem jak się kiedyś pojawi ale wtedy to naprawdę pierwsze co ==> wizaż i Wasze opinie i porządne przyłożenie się do wyboru firmy mądry Polak po szkodzie......
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 09:15   #1524
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

ela_86 a ta firma to jest ze Stoku?
Faktycznie nie postarali się za bardzo :/ To oni wybierali zdjęcia do albumu?? Bo jeśli tak to to zdjęcie w wodzie gdzie na drugim planie pluska się jakiś pan z brzuszkiem to jakaś porażka
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 09:19   #1525
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Chciałbym, taką szaloną parę jak Wy fotografować ;-) Marzy mi się taka sesja w wodzie.
a mi marzyły się właśnie takie zdjęcia jak Twoje a co do sesji w wodzie... proponuj swoim klientom myślę, że wiele par się zgodzi

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
ela_86 a ta firma to jest ze Stoku?
Faktycznie nie postarali się za bardzo :/ To oni wybierali zdjęcia do albumu?? Bo jeśli tak to to zdjęcie w wodzie gdzie na drugim planie pluska się jakiś pan z brzuszkiem to jakaś porażka
zdjęcia wybieraliśmy sami... było ich paręset, a my mieliśmy wybrać 120.... myslałam, że wybierzemy grubo ponad te 120 i nie będziemy mogli się zdecydować, ale wybraliśmy ledwo 100 i resztę na siłę... te są najlepsze ze wszystkich i musieliśmy już przeżyć ludzi w tle....

a biuro Media Vision mieści się w tym wieżowcu na Targowej na 12 piętrze
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 09:28   #1526
17072010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 153
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

ela_86 bardzo podoba mi się Twoja sukienka- możesz napisać gdzie ją kupiłaś/szyłaś?? masz jakieś zdjęcia w której widać ją dokładnie?? gdzie robiliście zdjęcia w wodzie?? mam fotografa którego zabieramy na cały dzień w plener i szukam fajnych miejsc w okolicach kielc...
17072010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 09:30   #1527
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

A to już wiem która to firma też się nad nimi zastanawialiśmy. Ale jak się patrzy na zdjęcia na ich stronie to wyglądają dobrze i są naprawdę różne
Dobrze chociaż, że płytka jest super to jakaś rekompensata.
Nom zdjęcia w wodzie super sprawa też mi się takie marzą, ale Tż marudzi że jak to że garnitur się zamoczy i takie tam :/ Ale ja i tak go namówię i mam już nawet wybrane miejsce
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty

Edytowane przez margaret82
Czas edycji: 2009-10-18 o 09:33
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 09:35   #1528
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez 17072010 Pokaż wiadomość
ela_86 bardzo podoba mi się Twoja sukienka- możesz napisać gdzie ją kupiłaś/szyłaś?? masz jakieś zdjęcia w której widać ją dokładnie?? gdzie robiliście zdjęcia w wodzie?? mam fotografa którego zabieramy na cały dzień w plener i szukam fajnych miejsc w okolicach kielc...
sukienkę kupowałam w salonie Verona w Kielcach, podaj mi maila na priv to wyslę Ci zdjęcia
a zdjęcia były robione w zalewie w Borkowie jest fajnie, bo w lato plaża tak w tygodniu nie jest zatłoczona

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
A to już wiem która to firma też się nad nimi zastanawialiśmy. Ale jak się patrzy na zdjęcia na ich stronie to wyglądają dobrze i są naprawdę różne
Dobrze chociaż, że płytka jest super to jakaś rekompensata.
też mnie to zmyliło.... ale tak jak mówiłam, miałam najtańszy pakiet, więc może dlatego się nie postarali.... chociaż to ich w ogóle nie tłumaczy....
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 09:40   #1529
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Ale to dziwne działanie. Wiadomo że żadna reklama choćby była jak najlepsza nie zadziała tak jak opinia innych ludzi. Zadowolony klient to szansa na kolejnego klienta bo jak ktoś jest z czegos zadowolony to z czystym sumieniem go poleci innym. A firma która odstawia takie numery raczej nie może liczyć że zostanie komuś polecona a wręcz przeciwnie myślę, że teraz każdemu będziesz odradzać ich usługi.
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 09:43   #1530
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Ale to dziwne działanie. Wiadomo że żadna reklama choćby była jak najlepsza nie zadziała tak jak opinia innych ludzi. Zadowolony klient to szansa na kolejnego klienta bo jak ktoś jest z czegos zadowolony to z czystym sumieniem go poleci innym. A firma która odstawia takie numery raczej nie może liczyć że zostanie komuś polecona a wręcz przeciwnie myślę, że teraz każdemu będziesz odradzać ich usługi.
na 100 procent będę odradzać!!!

a co do nich? moim zdaniem powinni zwinąć interes skoro im się nie chce porządnie robić tego co próbują robić... oczywiście wyłączając płytę

to jest jedyny taki dzień w życiu.... co z tego, że dla nich to jest co tydzień to samo... są ludzie w tej branży, którzy cały czas mają świadomość, że dla danej pary to jest najlepszy dzień w życiu, najpiękniejszy... i starają się jak mogą najlepiej, a nie tak na odwal się..... szkoda, że dopiero po fakcie znalazłam takich ludzi... a jest ich wielu i naprawdę można wybierać... jest w czym...
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014

Edytowane przez ela_86
Czas edycji: 2009-10-18 o 09:45
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.