Wymarzony sklep i czym się kierujemy wybierając go ;)-wątki zebrane - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-08, 13:48   #61
rina.k
Zadomowienie
 
Avatar rina.k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 426
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

bardzo fajny temat.

mi brakuje bardzo drobnych kamieni fasetowanych, kuleczek i oponek, 3-4 mm, jak
zaczęłam bawić się mozaikami, to ciężko było coś znaleźć.

nigdzie tez nie widziałam takich gniecionych kuleczek srebrnych różnej wielkości, na ebayu nazywają się KAREN (chyba) i pochodzą z Tajlandii.

drut srebrny próby 999 też, by mi się przydał

jeszcze artclay mi do głowy przychodzi, bo mam ochotę trochę z tym poeksperymentować, no ale nie ma u nas...

to moja skromna lista życzeń
__________________
-----------------------
[]
[][] moje mozaiki...
...i inna biżuteria [][][]
rina.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 13:52   #62
Kirhia
Raczkowanie
 
Avatar Kirhia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 237
GG do Kirhia
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

O to ja bym chciała tak jak Tsu - ciekawe kształty minerałów, np. motywy kwiatowe(czyt. kalie )...i więcej swarków ;P
__________________
Lubię swoje hobby...biżu
A co to? --> KETĄW JÓM
PRZESZŁAM DALEJ Z CHEMI!!! ^.^ 37/40 p.
Kirhia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 13:55   #63
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

artclay jest w http://www.planetart.pl/ a zniknięcie Swarków z Akcesoriów to nie moja sprawa
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 13:56   #64
Kasia83
Zakorzenienie
 
Avatar Kasia83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 3 582
GG do Kasia83
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

a mi brakuje drobnych koralików, które by były idealnie równe, w FMG sa takie krótkie rurki jakby, kazda taka sama nie widzialam takich nigdzie tutaj...
__________________
Kasia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 13:56   #65
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Tsu, podaj nr strony, ew. nr katalogowy - sama sobie znajdę bo zaciekawiłaś mnie... ja tęsknie spoglądam na wszekie szkło dymne.. niestety jest dość drogie... na taką ilość, co chcę
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 14:26   #66
rina.k
Zadomowienie
 
Avatar rina.k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 426
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Cytat:
Napisane przez lawenda99 Pokaż wiadomość
dziękuję Lawendo
kiedyś odwiedziłam ich stronę, ale chyba nie mieli jeszcze sklepu to już wiem, na co teraz będę odkładać pieniądze
__________________
-----------------------
[]
[][] moje mozaiki...
...i inna biżuteria [][][]
rina.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 14:49   #67
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Hmmm...
Pierwsze co przychodzi mi do głowy to druty pozłacane, czernione i miedziane grubość 0,6 , 0,8, które nie byłyby miękkie jak plastelina.
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 15:00   #68
hipcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Cytat:
Napisane przez rina.k Pokaż wiadomość
bardzo fajny temat.

mi brakuje bardzo drobnych kamieni fasetowanych, kuleczek i oponek, 3-4 mm, jak
zaczęłam bawić się mozaikami, to ciężko było coś znaleźć.

nigdzie tez nie widziałam takich gniecionych kuleczek srebrnych różnej wielkości, na ebayu nazywają się KAREN (chyba) i pochodzą z Tajlandii.

drut srebrny próby 999 też, by mi się przydał

jeszcze artclay mi do głowy przychodzi, bo mam ochotę trochę z tym poeksperymentować, no ale nie ma u nas...

to moja skromna lista życzeń
Rina, ostatnio kupowałam sznury drobnych fasetowanych kulek (ok. 4mm) w Warszawie, krzemień pasiasty i chyba kwarc malinowy, takie mocno czerwone coś. Gdyby coś chciała, daj znać na adres Kokonu.
A drut srebrny 999 jest w Hopei. Prowadzą też sprzedaż wysyłkową: www.hopea.pl. Gdybyś chciała ceny, to tez daj znać, bo tam trzeba jakiś specjalny kod wstukać, a dają go tylko tym, którzy u nich kupują. Mnie kopnął zaszczyt i dostałam. m.
hipcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 15:04   #69
hipcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

A, i zapomniałam napisać, co bym chciała: swarovskie wszelkiej maści, tylko o połowę tańsze, narzędzia do wyrobu fimowych koralików, nie tylko maszynki do makaronu, ale jakieś formy do wycinania, do fakturowania korali czy płyny i proszki do ich barwienia. Jakoś nie mam większej ochoty sprowadzać tego wszystkiego ze Stanów na własną rękę.
I jeszcze dużo, różnych, dobrej jakości półfabrykatów niesrebrnych. m.
hipcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 15:16   #70
rina.k
Zadomowienie
 
Avatar rina.k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 426
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Cytat:
Napisane przez hipcia Pokaż wiadomość
Rina, ostatnio kupowałam sznury drobnych fasetowanych kulek (ok. 4mm) w Warszawie, krzemień pasiasty i chyba kwarc malinowy, takie mocno czerwone coś. Gdyby coś chciała, daj znać na adres Kokonu.
A drut srebrny 999 jest w Hopei. Prowadzą też sprzedaż wysyłkową: www.hopea.pl. Gdybyś chciała ceny, to tez daj znać, bo tam trzeba jakiś specjalny kod wstukać, a dają go tylko tym, którzy u nich kupują. Mnie kopnął zaszczyt i dostałam. m.
Moniko, dziękuję, jak będę w drucianej potrzebie, na pewno się odezwę na szczęście phiphi ma zamiar dodać trochę drobnych kamieni do swojej oferty co mnie ogromnie cieszy zaraz się rozpłynę na samą myśl....

aha, i przypomniałam sobie jeszcze o, jakże by inaczej, drobnych (3-4 mm) kulkach czerwonego korala
__________________
-----------------------
[]
[][] moje mozaiki...
...i inna biżuteria [][][]
rina.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 15:19   #71
hipcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Zapomniałam, że masz phiphi pod ręką. Coraz piękniejsze rzeczy sprowadza, ze srebrem bije wszystkich na głowę. Kamienie też ma piękne.
A ja się wychyliłam jak Filip z konopi z tymi skelpami..... ))))). m.
hipcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 15:25   #72
rina.k
Zadomowienie
 
Avatar rina.k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 426
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

__________________
-----------------------
[]
[][] moje mozaiki...
...i inna biżuteria [][][]
rina.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 15:43   #73
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

pierwsza rzecz - kolorowe druty o grubości 0,6 do 0,8. Chociaż tych cieńszych w naszych sklepach też niewiele...
Tak to chyba większość rzeczy jest... tylko kurczę, czemu nie wszystko w jednym sklepie?! :p
No, poza tym mogłyby być Swarovskie w cenach zbliżonych do tych na ebay. Byłabym wdzięczna
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 16:26   #74
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Kolorowe druty, 0,6mm, 0,7mm, 0,8mm.

Rzeczydo fimo: metalowy przecinak (ten długi "pasek" metalu, prosty i falowany), kształtki do wycinania fimo, kształtki do wygładzania fimo, brokat do fimo.

Szczypce okrągłe! nie wiem, czemu tylko w 2 sklepach są? To taki towar deficytowy jest?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 18:17   #75
iena
Raczkowanie
 
Avatar iena
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 327
GG do iena
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

ja też bym chciała wykrojniki do fimo z cieniutkiej ostrej blaszki- najbardziej mi zależy na kształcie koła
no i tak jak Szaja chcę tą blaszkę co byłaby ostra jak żyletka ale większa od żyletki
iena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 18:39   #76
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Przez te wasze życzenia w końcu wiem jak robicie wzorki w firmowcach Maszynka do makaronu, hmmmm
ellena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 18:56   #77
plastusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 44
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

a ja nigdzie nie widzialam drutu o przekroju kwadratowym. brakowalo mi tez w sklepach netowych takich lacznikow z 2 polaczonych rurek, ale ostatnio pojawily sie w kadoro
btw wlasnie sobie uswiadomilam ze to moj pierwszy wpis na tym forum mimo ze czytuje go od dawna. Witam sie wiec serdecznie
plastusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 20:07   #78
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Cytat:
Napisane przez plastusia1 Pokaż wiadomość
a ja nigdzie nie widzialam drutu o przekroju kwadratowym. brakowalo mi tez w sklepach netowych takich lacznikow z 2 polaczonych rurek, ale ostatnio pojawily sie w kadoro
btw wlasnie sobie uswiadomilam ze to moj pierwszy wpis na tym forum mimo ze czytuje go od dawna. Witam sie wiec serdecznie
Witamy, witamy

Kwadratowy drut to to czego też bym chciała
ellena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 20:25   #79
Interbeta
Raczkowanie
 
Avatar Interbeta
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 324
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Mi też brakuje różnokolorowych drutów, mały asortyment przekładek i nakładek w złotym kolorze oraz chciałabym więcej lampworków
Interbeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 20:46   #80
Amambada
Wtajemniczenie
 
Avatar Amambada
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 342
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Mi brakuje kolorów piórek (zwłaszcza marabut) i puchu oraz wiekszej roznorodnosci kamieni półszlachetnych... Ubogo z tym. Ostatnio patrzyłam na te piórka to były gdzieś tylko zielone- o zgrozo.
Szczybce okrągłe nabyłam w Leroy Merlin tam to do wyboru do koloru szczypcy no ale musiałam sie kawałek przejechac, po pióra też musze jeździć, a lubie bardzo wiec sie poswiecam

Edit:
Genialna Amambada zapomniała o przekładkach, z tym to juz totalnie straszna sprawa bo jeszcze nie trafiłam na takie w tych wszystkich sklepach, które przykóły by moją uwage.
Amambada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 22:19   #81
Tsu
Wtajemniczenie
 
Avatar Tsu
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 763
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Nailuś: Strona 21, sam dół, po lewej stronie i bansoletka, w której zostały wykorzystane. Właśnie jak zobaczyłam tą bransę, to jak zaczełam miauczec i wzdychać - pół osiedla mnie pewnie musiało słyszeć

Cytat:
Napisane przez hipcia Pokaż wiadomość
A, i zapomniałam napisać, co bym chciała: swarovskie wszelkiej maści, tylko o połowę tańsze, narzędzia do wyrobu fimowych koralików, nie tylko maszynki do makaronu, ale jakieś formy do wycinania, do fakturowania korali czy płyny i proszki do ich barwienia. Jakoś nie mam większej ochoty sprowadzać tego wszystkiego ze Stanów na własną rękę.
I jeszcze dużo, różnych, dobrej jakości półfabrykatów niesrebrnych. m.
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;5479184]Kolorowe druty, 0,6mm, 0,7mm, 0,8mm.

Rzeczydo fimo: metalowy przecinak (ten długi "pasek" metalu, prosty i falowany), kształtki do wycinania fimo, kształtki do wygładzania fimo, brokat do fimo.

Szczypce okrągłe! nie wiem, czemu tylko w 2 sklepach są? To taki towar deficytowy jest?[/quote]

Cytat:
Napisane przez iena Pokaż wiadomość
ja też bym chciała wykrojniki do fimo z cieniutkiej ostrej blaszki- najbardziej mi zależy na kształcie koła
no i tak jak Szaja chcę tą blaszkę co byłaby ostra jak żyletka ale większa od żyletki
A nie mozecie sobie sprowadzić od naszych zachodnich sąsiadów? Ja takie foremki plastykowe do fimo kupiłam w zwykłym supermarkecie (obok Swarków leżały... też chce takie supermarkety), a w sklepach o większym asortymencie jest tego pełno! Moze warto by poszukać na stronach niemieckich/austriackich? Nigdy ich nie przeglądałam pod tym kątem, moze by coś było. Już sobie wyobrażam jakie cuda byście wtedy tworzyły

Cytat:
Napisane przez plastusia1 Pokaż wiadomość
a ja nigdzie nie widzialam drutu o przekroju kwadratowym. brakowalo mi tez w sklepach netowych takich lacznikow z 2 polaczonych rurek, ale ostatnio pojawily sie w kadoro
btw wlasnie sobie uswiadomilam ze to moj pierwszy wpis na tym forum mimo ze czytuje go od dawna. Witam sie wiec serdecznie
Witaj Ja mam taki drut - stalowo-tytanowy. Jeszcze nie miałam odwagi, zeby się nim bawić. Ale poczekam, aż mama sobie kupi nowe szczypce do cięcia takich drutów i się starymi pobawię wtedy

I też bym chciała takie maleńkie różne minerały...
I kamienie SZLACHETNE
Tsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 22:36   #82
Caffi
Rozeznanie
 
Avatar Caffi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Rembridge :)
Wiadomości: 767
GG do Caffi
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Troche powtarzam,ale:Swarki różniaste,małe fasetowane kamienie,a przede wszystkim krople-małe i duże,większy wybór fasetowanego labradorytu,moon stone i przekładki cyrkoniowe(najlepiej Swarovskiego) crystal lub czarne,bo nie wiedzieć czemu są prawie same kolorowe i drogie.Te gniecione kuleczki tez są fajne.Większy wybór łańcuszków-nie tylko metal i srebro,ale posrebrzane też(nie stać mnie jeszcze na srebro w naszyjniku...).Przyrząd do kręcenia warkoczyków z drutu-chociaż pewnie sama zrobię coś podobnego.I żeby były też oksydy,kowadełka,ścierecz ki itp.w takich popularnych sklepach.Chyba się zbytnio rozmarzyłam,co?
__________________
"ubi tu Caius,ibi ego Caia"

Moje biżu:
w miarę aktualne:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=149081
dawno i nieprawda:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=121906

W moim magicznym domu...
Caffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 22:45   #83
Tsu
Wtajemniczenie
 
Avatar Tsu
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 763
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Cytat:
Napisane przez Caffi Pokaż wiadomość
Troche powtarzam,ale:Swarki różniaste,małe fasetowane kamienie,a przede wszystkim krople-małe i duże,większy wybór fasetowanego labradorytu,moon stone i przekładki cyrkoniowe(najlepiej Swarovskiego) crystal lub czarne,bo nie wiedzieć czemu są prawie same kolorowe i drogie.Te gniecione kuleczki tez są fajne.Większy wybór łańcuszków-nie tylko metal i srebro,ale posrebrzane też(nie stać mnie jeszcze na srebro w naszyjniku...).Przyrząd do kręcenia warkoczyków z drutu-chociaż pewnie sama zrobię coś podobnego.I żeby były też oksydy,kowadełka,ścierecz ki itp.w takich popularnych sklepach.Chyba się zbytnio rozmarzyłam,co?
Czemu? Jeszcze kilka lat i dużo cierpliwości i moze wtedy...
Tsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 00:42   #84
krutko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 306
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Ja bym chciała, żeby w jednym sklepie było wszystko: i srebro z cudnymi przekładkami (i żeby były tańsze ) srebrne, miękkie druty i Swarki we wszystkich kolorach tęczy, i piękne Lampworki, i pierwszej jakości minerały... i piękne szkło..
Właściwie gdyby wszystkie sklepy internetowe połączyły sie w jeden, to nie byłoby tak źle. To moje największe marzenie od dawna, ale wiadomo - marzenie ściętej głowy...

Cytat:
Napisane przez Tsu Pokaż wiadomość
A nie mozecie sobie sprowadzić od naszych zachodnich sąsiadów? Ja takie foremki plastykowe do fimo kupiłam w zwykłym supermarkecie (obok Swarków leżały... )
Tsu, a to nie mogłaś kupić tego więcej niż tylko sobie???

A tak na serio, brakuje mi wszelkich gadżetów do fimo, tego ustrojstwa do skręcania drucików i kwadratowych drutów.
I jeszcze chciałabym żeby w Białymstoku też odbywały się giełdy minerałów, ale to juz nie ten wątek...
krutko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 10:27   #85
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Jeśli chodzi o giełdy w B., to może kiedyś się skrzykniemy i zorganizujemy? Do odważnych świat należy
ellena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 11:02   #86
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Mnie brakuje zawieszek przekładek, w różnych orginalnych kształtach ze srebra, i czekam na sklep w polsce w którym będzie solidny wybór wkońcu.

A tak w odpowiedzi na czyjeś zapotrzebowanie na fakturowanie elementów z fimo wystarczy zakupiś kilka rodzajów pleksiglass to taka szybka z palstiku co można ją w drzwi wsadzic maja one różna ciekawe faktury.
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 14:08   #87
Tsu
Wtajemniczenie
 
Avatar Tsu
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 763
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Cytat:
Napisane przez krutko Pokaż wiadomość
Tsu, a to nie mogłaś kupić tego więcej niż tylko sobie???
Większym przestępstwem jest to, że zarówno Fimo jak i te formy do Fimo leżą i się kurza... Jeszcze w oryginalnych opakowaniach

I wiem jeszcze czego mi brakuje: ładnych ekspozytorów (znowu się katalogu FMG naoglądałam...)
Tsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 15:29   #88
Kirhia
Raczkowanie
 
Avatar Kirhia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 237
GG do Kirhia
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Tsu oświeć ciemnego człowieczka - co to FMG
__________________
Lubię swoje hobby...biżu
A co to? --> KETĄW JÓM
PRZESZŁAM DALEJ Z CHEMI!!! ^.^ 37/40 p.
Kirhia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 15:47   #89
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Proszę bardzo FMG
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 17:45   #90
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czego nie ma w polskich sklepach, a dobrze żeby było...

Co do kupowania rzeczy do fimo za granicą - są w USA, ceny ok, ale koszty transportu i cło zżera niestety.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.