Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-23, 16:51   #421
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Soulie, jak myślisz, jaką te róże mogą mieć pojemność? Dla mnie wyglądają jak 2,5 g, ale pewna nie jestem. A info o tym, że mają po 1 g jest niepewne, na odwrocie też nie ma żadnej informacji.
A cienie mnie nie kuszą Jestem wierna Inglotowi. Chociaż niektóre paletki piękne... ale nieeeee
Może TŻ da się skusić, żeby mi kupić dwie paletki... hmm jedną mam dostać na Walentynki... a drugą... jaką by tu wymyślić okazję?
Tak na oko dałabym co najmniej 4g na jeden róż. Niestety z tyłu nie ma żadnego info. Może Ci swatche zrobić żeby Cię pokusić bardziej ?
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 16:52   #422
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Mam ten tusz na liście, więc chyba muszę nastawić się na jego lepsze i gorsze chwile w takim razie
Wiesz no ja sama nie wiem, ten tusz jest strasznie dziwny Jeśli ktoś ma dość długie rzęsy i zazwyczaj wystarcza mu 1 warstwa do uzyskania porządnego efektu na rzęsach, to myślę że Glorious się nada BARDZO ładnie wydłuża, zagęszcza i pogrubia (co mnie zaskoczyło). Jednak mi bardziej zależy na wydłużeniu niż na pogrubianiu, a bez rozcieńczenia to wydłużał tak se..
nie wiem, chceta fotkę?

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
dzięki za komplementy, ale uwierzcie, że taki efekt daje u mnie połączenie rzęs tylko z tym CD Black Out, dlatego go kocham
Kurcze, fajny jest na Twoich oczkach Chciałabym mieć tyle odwagi i pójść kiedyś do jakiejś perfumerii nieumalowana i potestować tusze Wtedy bym miała większe rozeznanie w temacie
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 16:55   #423
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
to jest chore po prostu, jak filmowe historie o osaczonych.



Kicia, zrobiłam zdjęcia rzęs. rewelacji nie ma - to znaczy kolor jest przekłamany przez światło (w rzeczywistości są czarne jak smoła) i zazwyczaj efekt wychodzi też lepszy (musiałam go ciut rozcieńczyć wodą, bo ma ok. 9 miesięcy), także to takie zdjęcia poglądowe.
Rewelacji nie ma?
Oł maj gadddddddddddd!! jakie rzesy! Piekne, geste, dlugie och ach...! Pozazdroscic
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 17:07   #424
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Rewelacji nie ma?
Oł maj gadddddddddddd!! jakie rzesy! Piekne, geste, dlugie och ach...! Pozazdroscic
pilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 17:19   #425
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Tak na oko dałabym co najmniej 4g na jeden róż. Niestety z tyłu nie ma żadnego info. Może Ci swatche zrobić żeby Cię pokusić bardziej ?
Ahh Ty kusicielko Ale ja się nie dam skusić... Cieni mam pod dostatkiem... naprawdę mnóstwo... wszystkie, które potrzebuję... przecież ja już nie chcę innych...
Będę twarda!
Teraz mam fazę na wszelakie mazidła do ust i róże
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 17:36   #426
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16658481]
[/COLOR]Ja chce shimmer Diora 004 .[/QUOTE]


A ja chcę 003
Widzialam go na Tru w sumie tylko raz wieki temu więc to byłby cud gdyby sie pojawił.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Obym się myliła - tfu, tfu , ale nie wiem jak oni reagują np. na "siejących zadymę" "Kogoś pomarańczowego" to bawi, a odpowiedź tru na takie mieszanie może nie być fajna


U mnie też daje tylko poświatę fioletu
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
no wiadomo, że takie sygnały są niefajne ale szczerze mówiąc nie wierzę, aby ktoś sobie odcinał gałąź, z której tak chętnie korzysta, a po drugie to chyba jednak dajemy im zarobić, strata takiego rynku to nie przelewki. Zresztą wszędzie pewnie zdarzają dziwne osoby, nawet takie, które np zlecają tłumaczowi przysięgłemu tłumaczenie postów z babskiego forum. Ciekawe czy z dygresjami i oftopami czy też bez I na chiński czy jaki??


Wcale nie widać śladu nowych promocji, myslałam, ze to co widziała Mejkapownia na stronie YSL wejdzie, ale nic nie wprowadzili
Ciekawe które posty ten tłumacz miałby przetłumaczyć- wszystkie z 9 częsci "Zakupów..." w których było cos na dany temat?
Sporo kasy by to kosztowało a "pani pomarańczowa" kasą nie śmierdzi co widać po jej rzeczywistych zakupach, talentu handlowego też nie ma bo rzeczy na all sprzedają sie za grosze, tłumaczem sama tym bardziej nie jest biorąc pod uwagę styl i poziom jej wypowiedzi no i te byki ortograficzne

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
Jameston klask i:
bardzo dobrze zrobiłaś
myślę że sama bym to zrobiła gdyby się jeszcze chwile pociągnęło - nienawidzę głupoty i sądzę że trzeba na nią reagować



kurcze no nie wiem co jest grane
poszperałam jeszcze po pielęgnacji i innych markach i te rzeczy co były na "christmasach" są poprzeceniane - ale jakoś nie wrzucają tego do żadnego wspólnego wora ;
może jak sie ta promocja bransoletkowa skończy albo coś...
a jak nie...
no to zostało dni 8 do nowości.....

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

laski WYMIĘKŁAM
oto jakiego maila dziś dostałam:

Na pani stronie brak informacji o legalnej działalności gospodarczej.
Rozumiem, że nie odprowadza pani żadnego podatku. Działaność jest nielegalna.
Uważam, że moim obowiązkiem jest to zgłoszenie w Poznaniu do Urzędu Skarowego.

nie wiem czemu ale mam przeczucie dziwne że wiemy wszystkie od kogo....
po prostu nie chce mi sie wierzyć w taki zbieg okoliczności ....

szok normalnie szok
To autentycznie nie jest normalna osoba


Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
to jest chore po prostu, jak filmowe historie o osaczonych.



Kicia, zrobiłam zdjęcia rzęs. rewelacji nie ma - to znaczy kolor jest przekłamany przez światło (w rzeczywistości są czarne jak smoła) i zazwyczaj efekt wychodzi też lepszy (musiałam go ciut rozcieńczyć wodą, bo ma ok. 9 miesięcy), także to takie zdjęcia poglądowe.
Pilina ale Ty masz rzęsiska
Po co Ci Rapid Lash, podłogę chcesz rzęsami zamiatać?
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 17:45   #427
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
laski WYMIĘKŁAM
oto jakiego maila dziś dostałam:

Na pani stronie brak informacji o legalnej działalności gospodarczej.
Rozumiem, że nie odprowadza pani żadnego podatku. Działaność jest nielegalna.
Uważam, że moim obowiązkiem jest to zgłoszenie w Poznaniu do Urzędu Skarowego.

nie wiem czemu ale mam przeczucie dziwne że wiemy wszystkie od kogo....
po prostu nie chce mi sie wierzyć w taki zbieg okoliczności ....
socjopatka i tyle
ciekawe czy rodzice wiedzą jak dziecię się zabawia
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 17:48   #428
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia wosku Laury Mercier w kolorze Warm. Myslę, że zdjęcia dość dobrze oddają kolor Na ostatnim zdjęciu porównanie wosku i ciemniejszego cienia z paletki sephory do brwi nr 2 na skórze(wosk u góry).
IDEALNY Bedzie na bank nastepny

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Jeanne namawiam cię, ostatnio wizażanka - koleżanka zakupiła sobie cienie do oczu Lauder podobne w formie do tych paletek (też jakies gwp, not for sale,małe objetości itp) i jest bardzo zadowolona, cienie nawet lepsze lub porównywalne z clinique,

Ja wielbie Kliniki i uwazam, ze to najlepsze cienie na swiecie Chyba musze sie zakrecic obok Estee
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 18:09   #429
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

ojojoj jakie zaległości znów mam....brakowało mi Was
Jak to mój mąż mawia :Sekta jak nic!
Rozchorowałam się w niedzielę a z racji tego, że pod serduszkiem moim drugie bije nie wolno mi brać żadnych leków.
Jeszcze nigdy nie miałam takiego przeziębienia.
Cały tydzień leżę w łóżku a w poniedziałek znów do lekarza po kolejne L4 bo jeszcze nie jestem zdrowa. Tydzień bez internetu - nie miałam nawet siły wstać. Straszne.

POczytam trochę zalełości (Boże kilkadziesiąt stron) i znów do wyrka.


A Jak któraś z Was lubi takie gadźety i ciekawe zestawy z estee lauder to warto zarejestrowac się u nich na stronie (ang lub ameryk.) i tam co kilka dni jakieś specjalne oferty na email przysyłają. Niesttey do Polski nie wysyłąja. Ja kiedyś umawiałam sie z dziewczyną, że kupi z mojego maila i wyśle mi ze stanów. Ostatecznie jednak zrezygnowałam bo na truskawie pojawił się DW sand i nie musiałam kupowac a dl agratisów sie nie opłacało po prostu
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 18:19   #430
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
A Jak któraś z Was lubi takie gadźety i ciekawe zestawy z estee lauder to warto zarejestrowac się u nich na stronie (ang lub ameryk.) i tam co kilka dni jakieś specjalne oferty na email przysyłają. Niesttey do Polski nie wysyłąja. Ja kiedyś umawiałam sie z dziewczyną, że kupi z mojego maila i wyśle mi ze stanów. Ostatecznie jednak zrezygnowałam bo na truskawie pojawił się DW sand i nie musiałam kupowac a dl agratisów sie nie opłacało po prostu
Biedna, zdrowiej
Ja bym chciała tego Blockbustera Ale kuszą mnie z niego tylko szminki i róże. Jednak ok. $50 to 150 zł, więc cena boska
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 19:08   #431
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
A ja chcę 003


Ciekawe które posty ten tłumacz miałby przetłumaczyć- wszystkie z 9 częsci "Zakupów..." w których było cos na dany temat?
Sporo kasy by to kosztowało a "pani pomarańczowa" kasą nie śmierdzi co widać po jej rzeczywistych zakupach, talentu handlowego też nie ma bo rzeczy na all sprzedają sie za grosze, tłumaczem sama tym bardziej nie jest biorąc pod uwagę styl i poziom jej wypowiedzi no i te byki ortograficzne




szok normalnie szok
To autentycznie nie jest normalna osoba




Pilina ale Ty masz rzęsiska
Po co Ci Rapid Lash, podłogę chcesz rzęsami zamiatać?
chciałabym wypróbować, bardzo mnie to ciekawi; czy faktycznie to działa, czy to kolejny kit. jeśli tego typu specyfiki są skuteczne, to podejrzewam, że w niedługim czasie staną się bardzo popularne. dla wielu osób takie odżywki mogą być bardzo pomocne.
chciałabym stosować odżywkę też na brwi. po wielu latach pastwienia się nad nimi są rzadkie, cienkie i nienaturalne.
pilina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 19:32   #432
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cierpie na jakas depresje chyba i musze cos kliknac. Skoro na Tru nie ma nic to zajrzalam na Feela i jedyne, co mi sie spodobalo to ten kremik http://www.feelunique.com/p/Chanel-P...ream-50ml.html
Opinie w KWC dobre. Kusi strasznie.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Mejkapownia, aby wynagrodzic sobie dzisiejszy dzien moze http://www.allcosmeticswholesale.com/ysleyeshduo1.html ?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 19:55   #433
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16666592]Cierpie na jakas depresje chyba i musze cos kliknac. Skoro na Tru nie ma nic to zajrzalam na Feela i jedyne, co mi sie spodobalo to ten kremik http://www.feelunique.com/p/Chanel-P...ream-50ml.html
Opinie w KWC dobre. Kusi strasznie.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Mejkapownia, aby wynagrodzic sobie dzisiejszy dzien moze http://www.allcosmeticswholesale.com/ysleyeshduo1.html ? [/QUOTE]

Ja z kolei szaleję na asosie, zamówiłam sobie m.in. takie kolczyki http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=910930
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 20:02   #434
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
na ebayu u jednego sprzedawcy szkoda ze to 4 byly ja mam z 12 cieni pojedynczych i na kasetki mi wyjdzie troche, no ale chyba trzeba bedzie kupic
O ile sie nie myle to cienie Stili maja 36mm, wiec taka paletka powinna pasowac:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...:MEWAX:IT#shId

Tylko troche drogo wychodzi z wysylka, ale jest na 10 cieni.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 20:05   #435
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Mejkapownia i inne nękane dziewczyny: myślę, że powinnyście to gdzieś zgłosić, zdobyć IP tej osoby i oskarżyć ją o nękanie

Ejjjj dziewczyny, potrzebuję pomocy
Wklejałam wcześniej fotki tych dwóch paletek z różami Estee Lauder (nie z Truskawy, ale z Wami mi się najlepiej rozmawia i dlatego się do Was zwracam) i w obu występuje jeden taki sam kolor, poza tym nic się nie powtarza... i zgadnijcie co. Chcę obie TŻ obiecał kupić mi jedną, a na drugą muszę chyba znaleźć innego sponsora Z tym że one leciałyby zza granicy, więc sama przesyłka sporo by wyniosła. I tu potrzebuję Waszej pomocy: przekonajcie mnie, że ja nie potrzebuję tylu róży
piekne sa te paletki... a ile one cenowo wychodza? sama chyba bym sobie taka kupila....i nie pytaj sie ktora lepsza bo niestety obie super
Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
to jest chore po prostu, jak filmowe historie o osaczonych.

Kicia, zrobiłam zdjęcia rzęs. rewelacji nie ma - to znaczy kolor jest przekłamany przez światło (w rzeczywistości są czarne jak smoła) i zazwyczaj efekt wychodzi też lepszy (musiałam go ciut rozcieńczyć wodą, bo ma ok. 9 miesięcy), także to takie zdjęcia poglądowe.
ale rzesy!

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość


001 diora nie daje praktycznie żadnego koloru jak dla mnie, a 004 też wygląda na bardzo jasny. Najlepiej testować jednak, bo jeden nietrafiony zakup to jeszcze pół biedy, ale po kilku to się odechciewa...

Tylko biedna Dimiti się rozczarowała.

Po tej całej akcji to teraz pewnie żadnej promocji dla Polski nie będzie...

Nie wierzę, że tak daleko to zaszło...
heh cos wymysle z tym feverkiem: ale poki co diorek mi sie podoba
no jezeli 001 nie daje kolorku to jej nie potrzebuje...ale 004 kupie bo widzialam u kroliczka na ustach i cud miod

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jesteście potworami Ja tu do Was przychodzę, żebyście mi racjonalnie wybiły maniacką chęć posiadania z głowy, a Wy mnie jeszcze namawiacie... I za to Was kocham

Gdzieś przeczytałam, że róże w tych paletkach mają po 1 gram... To malutko, ale i tak chyba starczą na długo, tak mi się wydaje.
A tak w ogóle to słyszałyście o czymś takim jak Blockbuster? Różne firmy (np. EL czy Lancome) wypuszczają takie zestawy co rok... Np. taki z EL kosztuje ok. $50 przy zakupie jakichkolwiek perfum tej firmy. Pokuszę Was trochę -> zdjęcia
nie wklejaj mi tutaj zdjec ja juz nie chce nic dopisywac do wish listy a ty tu mi takie fotki wklejasz!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dorzuciłabym "Modę na sukces"
ja to ogladam czasami
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 20:05   #436
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ja z kolei szaleję na asosie, zamówiłam sobie m.in. takie kolczyki http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=910930
Zamawiasz zbiorowo z wizazu czy sama?

edit: nie ma na stronie zadnych opasek na wlosy.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-01-23 o 20:13
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 20:06   #437
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
O ile sie nie myle to cienie Stili maja 36mm, wiec taka paletka powinna pasowac:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...:MEWAX:IT#shId

Tylko troche drogo wychodzi z wysylka, ale jest na 10 cieni.
dziekuje pomysle nad nimi akurat by mi to pasowalo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 20:16   #438
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16667627]Zamawiasz zbiorow z wizazu czy sama?[/QUOTE]

Zamawiam sama bo zazwyczaj zobaczę jakąś rzecz która mi sie podoba i często jest to ostatnia sztuka więc zbiorowe zamówienie nie wchodzi w grę.
W czwartek przecenili fajne buciki o 75% ale zostało po jednej parze w kazdym rozmiarze, dodatkowo tuż przed złożeniem zamówienia pojawiła się torebka której wcześniej trzy razy nie udało mi się kupić bo za kazdym razem była jedna sztuka więc też ją złapałam i to z 75% zniżką
Teraz tez mam w koszyku naszyjnik z gitarą dla siostry ostatnią sztukę

EDIT: opaski są w dziale Jewellery

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2010-01-23 o 20:20
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 20:20   #439
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Zamawiam sama bo zazwyczaj zobaczę jakąś rzecz która mi sie podoba i często jest to ostatnia sztuka więc zbiorowe zamówienie nie wchodzi w grę.
W czwartek przecenili fajne buciki o 75% ale zostało po jednej parze w kazdym rozmiarze, dodatkowo tuż przed złożeniem zamówienia pojawiła się torebka której wcześniej trzy razy nie udało mi się kupić bo za kazdym razem była jedna sztuka więc też ją złapałam i to z 75% zniżką
Teraz tez mam w koszyku naszyjnik z gitarą dla siostry ostatnią sztukę
to ja ide buszowac tam!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 20:26   #440
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Zamawiam sama bo zazwyczaj zobaczę jakąś rzecz która mi sie podoba i często jest to ostatnia sztuka więc zbiorowe zamówienie nie wchodzi w grę.
W czwartek przecenili fajne buciki o 75% ale zostało po jednej parze w kazdym rozmiarze, dodatkowo tuż przed złożeniem zamówienia pojawiła się torebka której wcześniej trzy razy nie udało mi się kupić bo za kazdym razem była jedna sztuka więc też ją złapałam i to z 75% zniżką
Teraz tez mam w koszyku naszyjnik z gitarą dla siostry ostatnią sztukę

EDIT: opaski są w dziale Jewellery
Jak juz klikniesz to rzuc linki i sie pochwal .

edit: dziekuje. Szukalam przez wyszukiwarke i chyba chwilo kryzys miala, bo zadnych rezultatow nie bylo. Obejrzalam wszystkie.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-01-23 o 20:29
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 20:32   #441
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja to ogladam czasami
Naprawdę ??
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 20:35   #442
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to ja ide buszowac tam!
Tylko ostrzegam że to wciaga tak jak Truskawa
Ale rzeczy mają naprawdę dobrej jakości no i jest bardzo małe prawdopodobieństwo że spotkasz drugą osobę z taką samą rzeczą
W stosunku do tego jakie sobie ceny krzycza w Polsce za byle szmatkę to ceny na asosie są naprawdę przyjazne.

James - jak już dotrą do mnie wszystkie moje paczki to wrzucę zdjecia na wątek ze zdobyczami zagranicznymi na modowym
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 20:37   #443
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Naprawdę ??
serio czasami jak chce sie rozerwac i nie wysilac umyslu to moda jest idealna oni jak kroliki- kazdy z kazdym

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Tylko ostrzegam że to wciaga tak jak Truskawa
Ale rzeczy mają naprawdę dobrej jakości no i jest bardzo małe prawdopodobieństwo że spotkasz drugą osobę z taką samą rzeczą
W stosunku do tego jakie sobie ceny krzycza w Polsce za byle szmatkę to ceny na asosie są naprawdę przyjazne.

James - jak już dotrą do mnie wszystkie moje paczki to wrzucę zdjecia na wątek ze zdobyczami zagranicznymi na modowym
wlasnie przegladnelam torebki i chyba za jakis czas sie skusze podoba mi sie szczegolnie jedna ale prawie 2oo funtow
a buciki bralas juz?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 20:50   #444
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
serio czasami jak chce sie rozerwac i nie wysilac umyslu to moda jest idealna oni jak kroliki- kazdy z kazdym

wlasnie przegladnelam torebki i chyba za jakis czas sie skusze podoba mi sie szczegolnie jedna ale prawie 2oo funtow
a buciki bralas juz?
Torebki mają bardzo fajne (jak wszytsko zreszta), niby ekoskórka a wyglada jak prawdziwa, wykonane z dbałością o wszelkie detale.
Jeszcze ich nie nosiłam więc nie wiem jak się spisują w użytkowaniu ale jak ponoszę zdam relację
Buciki mam - 2 pary balerinek i lecą do mnie szpilki

A dzisiaj mnie coś wzięło na biżuterię mimo iż jej wcale nie noszę. Po prostu brak promocji na tru już mi tak doskwiera ze musze kliknąć cokolwiek
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 20:56   #445
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Torebki mają bardzo fajne (jak wszytsko zreszta), niby ekoskórka a wyglada jak prawdziwa, wykonane z dbałością o wszelkie detale.
Jeszcze ich nie nosiłam więc nie wiem jak się spisują w użytkowaniu ale jak ponoszę zdam relację
Buciki mam - 2 pary balerinek i lecą do mnie szpilki

A dzisiaj mnie coś wzięło na biżuterię mimo iż jej wcale nie noszę. Po prostu brak promocji na tru już mi tak doskwiera ze musze kliknąć cokolwiek
OOoo no to napisz koniecznie jak pouzywasz ja teraz szukam jakiejs fioletowej sukieneczki mini, ale nigdzie nic nie ma zreszta chce ja do butow, ktorych nie mam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 21:11   #446
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

czy któraś z Was miała Shimmer Bloc Laury Mercier w kolorze orchid? bo nie wiem czy się nada dla bladej twarzy
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 21:49   #447
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
czy któraś z Was miała Shimmer Bloc Laury Mercier w kolorze orchid? bo nie wiem czy się nada dla bladej twarzy
Niestety w kwestii Shimmer Bloc nie pomogę ale korzystając z okazji chciałam zapytać jak się koronkowiec Diora spisuje i czy masz porównanie do tego Shimmera Diora pasiastego?
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 21:58   #448
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Niestety w kwestii Shimmer Bloc nie pomogę ale korzystając z okazji chciałam zapytać jak się koronkowiec Diora spisuje i czy masz porównanie do tego Shimmera Diora pasiastego?
Koronkowiec daje taką bardzo delikatną poświatę - ma malutkie srebrne srobinki, które dają właśnie taki efekt delikatnego rozświetlenia.
mam porównanie do shimmera 004. koronkowiec jest o wieeeeeeeele delikatniejszy i daje o wiele mniej koloru. ogólnie nie ma tego polotu, co 004, ale jest przyjemny na dzień, gdyż nie jest nachalny
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 22:33   #449
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Wysłałam raczej już ostatniego meila do nich.Napisałam wprost,że wysyłka kosztuje tyle i tyle i nie mogę się na nią zgodzić.Napisałam też że chciałabym nową emulsję bez wad lub zwrot pieniędzy.I koniec.Zobaczymy co tym razem odpiszą.

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Odpisali,dokładnie to samo co ostatnio,by odesłać im produkt
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 22:48   #450
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez StanKowalski Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu waszych relacji na temat Strawberrynet oraz tych wszystkich bezsensownych kłótni, prowokowanych by przegonić nowych użytkowników
wszelkie Wasze oszystwa, wyłudzanie pieniędzy od Strawberrynet, kłamstwa, że krem i pomadka przeterminowane, a następnie używania tego i śmianie się z Strawberrynet, że są naiwni, gdyż oddają wam pieniądze - macie towar i zwrot pieniędzy.
Wszelkie te posty zostały wysłane z tłumaczeniem potwierdzonym od tłumacza przysięgłęgo.
Koniec oszust ze Waszej strony.

A zwrot cła dla Polski i zwrot towarów będzie cofnięta.
Ciekawa posta z klona konta MagKoni. Z Polska pisana.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.