Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-02, 13:43   #901
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

em

A ja mam jeszcze nie posprzątane nawet, masakra
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:51   #902
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Hosenko jak Was zostawiałam to pracowałaś jeszcze i ex nie byl exem tylko tz.... nic się z nim nie da naprawić?
Teraz to już kolejny ex i kolejna ex praca.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ale modzi mają dostęp do listy klonów, nie?
No mają, ale wystarczy wyczyścić cookies i już system nie rozpoznaje.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:51   #903
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ja też nie, ale mi to delikatnie mówiąc zwisa. Nie lubię świąt i właściwie ich nie obchodzę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 14:05   #904
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
E, nie warto się rozpisywać.

Nie mam nic na śniadanie.. A tak mi się nie chce iść do sklepu..
Ja też dzisiaj jem późne śniadanie bo wcześniej sprzątanie, pakowanie się (jadę na święta do rodziny) a teraz wcinam kanapki z wędzonym łososiem.
W międzyczasie odwiedził mnie kurier z kosmetycznymi zakupami z końca marca. Miało przybyć 6 kosmetyków (3 szampony i 3 odżywki) a przybyło 7 ( jeden w gratisie) i 3 próbki. Ale gratis okazał się trafiony-maseczka nawilżająca bo jedną właśnie wykończyłam i już miałam otworzyć nową a tu taka niespodzianka. No nic ta maseczka ma krótszy termin ważności niż ta, którą mam w zapasach więc zapas zostanie nienaruszony a ja szybko zużyję ten nowy, nieplanowany nabytek. Jedno nadal mnie martwi- spory zapas w kosmetyczce z próbkami. Muszę się za nie wziąć bo za dużo tego leży. Zużywanie próbek idzie mi słabo.
A w ogóle to się dziś zaczęłam zastanawiać czego używam najrzadziej i najczęściej i ciekawe rzeczy mi z tego wychodzą. Stwierdziłam np.,ze strasznie rzadko używam tuszu do rzęs. A mam obecnie zapas tuszy i tak się zastanawiam: Kiedy ja to zużyję? A wy jak coś kupujecie myślicie o tym jak często będziecie czegoś używać? Ja mam wrażenie,że w pielęgnacji już opanowałam jakie pojemności i czego mi pasują ale w kolorówce jakoś nie mogę dojść z tym do ładu i opakowania wszystkiego wydają mi się za duże. Też tak macie? Czy tylko ja jestem ciut na bakier z tą kolorówką?

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja też nie, ale mi to delikatnie mówiąc zwisa. Nie lubię świąt i właściwie ich nie obchodzę.
Też jakoś Wielkanocy nie lubię za bardzo ale obchodzę bo wiadomo-rodzina, krewni tego oczekują itp.

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Teraz to już kolejny ex i kolejna ex praca.
To szybko u Ciebie zmiany idą. Ale może tak lepiej, idziesz naprzód i tyle.

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
em

A ja mam jeszcze nie posprzątane nawet, masakra
A ja mam wrażenie,że jeśli chodzi o sprzątanie to "końca nie widać".
Dopiero co sprzątnęłam w moim mieszkaniu a już zadzwonili rodzice ,że przyjadą za mnie za 2 godziny i że jak dojedziemy do domu to mam im pomóc ...w sprzątaniu. Boże, czemu każde święta to musi być głównie sprzątanie i gotowanie a potem jedzenie do upadłego?
Jak założę swoją rodzinę to chyba zerwę z taką tradycją bo mi to już bokami wychodzi, serio. Jakby nie można było wrzucić na luz.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 14:25   #905
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

All: wolałabym nie mieć takich zmian ... Już mnie to nie bawi
Zdecydowanie wolałabym już usiąść na i mieć uporządkowane sprawy sercowo-pracowe.

U mnie o dziwo już bliżej końca,a pzreważnie wszystko było na ostatnia chwile robione.

Sprzątania wielkiego już nie ma, babki upieczone, rolada jabłkowa też (pierwszy raz robiłam), poźniej zrobię jeszcze piernik i sos do jajek, tata sernik. Warzywa na sałatkę ugotowane, więc szykuje się jeszcze ich krojenie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-04-02 o 14:27
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 14:33   #906
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Wiesz Hosenka, mimo wszystko może lepiej,że u Ciebie zmiany, mam nadzieję, że będą to zmiany na lepsze. U mnie od lat bez rewolucji a od pewnego czasu mocno średnio jest więc chyba lepiej coś radykalnie zmienić niż nic nie zmieniać. Ja sama już nie wiem czy rewolucjonizować moje życie tak jak ty czy nie. A szczerze mówiąc ostatnio mam potrzebę zmian.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 14:37   #907
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Wiesz Hosenka, mimo wszystko może lepiej,że u Ciebie zmiany, mam nadzieję, że będą to zmiany na lepsze. U mnie od lat bez rewolucji a od pewnego czasu mocno średnio jest więc chyba lepiej coś radykalnie zmienić niż nic nie zmieniać. Ja sama już nie wiem czy rewolucjonizować moje życie tak jak ty czy nie. A szczerze mówiąc ostatnio mam potrzebę zmian.
Te rewolucje to nie moje decyzje.
Gdyby tak było, to pewnie inaczej bym na to patrzyła, pozytywnie.

Jeśli jesteś na 100% pewna że chcesz i nie będziesz żałować to rewolucjonizuj.


Oglądam K6 z Avonu.
Bardzo spodobal mi się zapach nowej, tajskiej serii Planet Spa. Niezbyt lubię zapach kokosu, ale tu jest połaczony z lotosem, co daje bardzo ciekawy aromat.
Mam ochote na ... wszystko
Ale usprawiedliwony byłby tylko zakup maski do włosów, bo maski oliwkowej tez z PS zostało mi na 1 użycie, a innej nie mam.
Lepiej będzie poczekać na promocję 2 za 30 z hakiem - wtedy bardziej się opłaca.
Zaciekawił mnie tez wiśniowy peeling do stóp.

Malinowe Naturalsy są za bardzo malinowe jak dla mnie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-04-02 o 14:52
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 15:27   #908
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ja zamiast masek Avon polecałabym Ci olej kokosowy na włosy. Albo maskę regenrującą Nano Effect Inter Fragrances. Oba specyfiki są cudne
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 15:42   #909
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Ja zamiast masek Avon polecałabym Ci olej kokosowy na włosy. Albo maskę regenrującą Nano Effect Inter Fragrances. Oba specyfiki są cudne
Z olejami nie chce mi sie już babrać, przeszła mi faza na nie, poza tym wolę kupne kosmetyki

A tej maski IF nie kojarze, żebym gdzies widziała
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 19:24   #910
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale z Was szpiegi Jak wy ją wyczaiłyście?
no ba
bywając w różnych wątkach można zauważyć Ziz miała specyficzny styl pisania, poczucie humoru typowe dla niej, no i pociąg do fantazjowania
Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
A w ogóle to się dziś zaczęłam zastanawiać czego używam najrzadziej i najczęściej i ciekawe rzeczy mi z tego wychodzą. Stwierdziłam np.,ze strasznie rzadko używam tuszu do rzęs. A mam obecnie zapas tuszy i tak się zastanawiam: Kiedy ja to zużyję? A wy jak coś kupujecie myślicie o tym jak często będziecie czegoś używać? Ja mam wrażenie,że w pielęgnacji już opanowałam jakie pojemności i czego mi pasują ale w kolorówce jakoś nie mogę dojść z tym do ładu i opakowania wszystkiego wydają mi się za duże. Też tak macie? Czy tylko ja jestem ciut na bakier z tą kolorówką?
ja rzadko myślę, gdy kupuję dopiero potem się okazuje, że coś leży i się kurzy

kolorówkę lubię i używam jej dość regularnie wiadomo, że jednych kosmetyków rzadziej innych niemal codziennie, ale używam bez tuszu nie wyobrażam sobie życia mogę niczym innym się nie umalować, ale tusz to podstawa
a co do pojemności kosmetyków, zazwyczaj są dobrze dopasowane do moich potrzeb choć gdy kończy się np. ukochany puder, to mam poczucie, że mógłby być większy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 19:44   #911
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ale kusisz truheart.
No niby prasowanie nie jest najpilniejszą rzeczą do zrobienia, ale jednak stos ciągle rośnie i rośnie..
Niom u mnie też kwiczy prasowanie rzeczy Adasia, ale siedzę na w
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Teraz to już kolejny ex i kolejna ex praca.
Tak mi przykro, wydawałaś mi się wtedy taka szczęśliwa, że po cichu myślałam, że tak już zostanie ale na pewno jeszcze będzie dobrze, będziesz szczęśliwą kobietą pod względem uczuciowym i spełnioną "karierowo"
Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
J
A w ogóle to się dziś zaczęłam zastanawiać czego używam najrzadziej i najczęściej i ciekawe rzeczy mi z tego wychodzą. Stwierdziłam np.,ze strasznie rzadko używam tuszu do rzęs. A mam obecnie zapas tuszy i tak się zastanawiam: Kiedy ja to zużyję? A wy jak coś kupujecie myślicie o tym jak często będziecie czegoś używać? Ja mam wrażenie,że w pielęgnacji już opanowałam jakie pojemności i czego mi pasują ale w kolorówce jakoś nie mogę dojść z tym do ładu i opakowania wszystkiego wydają mi się za duże. Też tak macie? Czy tylko ja jestem ciut na bakier z tą kolorówką?
Nie myślę o rozmiarach, bo za bardzo nie mam na to wpływu. Nie kupię podkładu mniejszego niż 30ml, a taki starcza mi na ponad rok.Cienie tez wolno mi się zużywają, może gdybym miała 2,3paletki to byłoby szybciej, ale przy całej baterii schodzą wolno w sumie jakieś miniaturowe wersje byłyby fajną opcją, z wyjątkiem tuszów do rzęs, jak u Organzzy zużywają się u mnie migiem.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Oglądam K6 z Avonu.
Bardzo spodobal mi się zapach nowej, tajskiej serii Planet Spa. Niezbyt lubię zapach kokosu, ale tu jest połaczony z lotosem, co daje bardzo ciekawy aromat.
Mam ochote na ... wszystko
Ale usprawiedliwony byłby tylko zakup maski do włosów, bo maski oliwkowej tez z PS zostało mi na 1 użycie, a innej nie mam.
Lepiej będzie poczekać na promocję 2 za 30 z hakiem - wtedy bardziej się opłaca.
Zaciekawił mnie tez wiśniowy peeling do stóp.

Malinowe Naturalsy są za bardzo malinowe jak dla mnie
Sto lat nie oglądałam katalogu Avonu, muszę w końcu zerknąć, tak z czystej ciekawości co teraz mają
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
no ba
bywając w różnych wątkach można zauważyć Ziz miała specyficzny styl pisania, poczucie humoru typowe dla niej, no i pociąg do fantazjowania
No i teraz to ja cię proszę o pw z tym nickiem, bo mnie skręci jak babcię kocham
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 20:33   #912
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
No i teraz to ja cię proszę o pw z tym nickiem, bo mnie skręci jak babcię kocham
Mnie też.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 21:23   #913
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
No i teraz to ja cię proszę o pw z tym nickiem, bo mnie skręci jak babcię kocham
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Mnie też.
Ja też poproszę

Tak w ogóle to witam przedświątecznie
Nie mam czasu cofać się i cytować, ale jestem na bieżąco. Właśnie kończę piec muffinki bananowe, jednak chyba nie będzie tych waniliowych babeczek z jajeczkami, przyozdobię nimi te. Za dużo już tego jedzenia, a jeszcze się Święta na dobre nie zaczęły
W ogóle to nie mam dziś siły, jestem zmęczona i śpiąca, kawa nie pomaga. Chyba jak skończę piec, to pójdę się kąpać i spać , zwłaszcza, że jutro do pracy
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 21:45   #914
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Chciałam do Was popisać,ale zepsuła się klawiatura,mój przeboski siostrzeniec załatwił literę g i h oraz spację
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 21:55   #915
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Cieszę się, że związek przetrwał burze i jest tak fajnie
Ja teraz też. TŻ się naprawdę zmienia, co jakiś czas uświadamiam sobie, że jeszcze parę tygodni temu jedna czy druga rzecz były nie do pomyślenia!! Mimo pojedynczych wpadek jest cudownie, a kiedyś żyłam praktycznie tymi wpadkami. No i ja też się trochę zmieniłam chyba...
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Już prawie uporałam się ze sprzątaniem, zostało mi tylko mycie podłogi i łazienka, a jakoś nie mogę się do tego zmobilizować. Zamiast robić coś pożytecznego to zrobiłam peeling nałożyłam sobie maseczkę na twarz.
To przecież njabardziej pożyteczna rzecz na świecie

Ja maskę zrobiłam wczoraj- tę nową z czerwoną glinką, borowiną i masłem shea- super oczyszcza ale delikatnie i nie jest żrąca. Ale efekt oczyszcenia, wygładzenia i złagodzenia podrażnień jest widoczny!
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę, ja kibluję w pracy a sprzątanie całego domu jeszcze mnie czeka, wrócę do domu po 17 .00 przy dobrych wiatrach.
Zakupów nie mam zrobionych, nic nie ugotowane, eh......

Wogóle nie czuję atmosfery świątecznej
A jak Twoja łapka?

Ja niestety czuję, bo siedzę już u babci, szaleństwo żarciowe straszne- babcia miała zrobić 2 placki- zrobiła 5, a my w Krakowie 2 i jeszcze ciasteczka, nie wie mkto to będzie jadł wszystko
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
em Chciałabym mieć tyle samozaparcia co Ty. Ale chyba jestem największym leniem w tym wątku
Większym jestem tylko ja
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Oglądam K6 z Avonu.
Bardzo spodobal mi się zapach nowej, tajskiej serii Planet Spa. Niezbyt lubię zapach kokosu, ale tu jest połaczony z lotosem, co daje bardzo ciekawy aromat.
Mam ochote na ... wszystko
Ale usprawiedliwony byłby tylko zakup maski do włosów, bo maski oliwkowej tez z PS zostało mi na 1 użycie, a innej nie mam.
Lepiej będzie poczekać na promocję 2 za 30 z hakiem - wtedy bardziej się opłaca.
Zaciekawił mnie tez wiśniowy peeling do stóp.

Malinowe Naturalsy są za bardzo malinowe jak dla mnie
Ja z tajskiej serii chcę maskę do twarzy oraz balsam i scrub do ciała. Ale na razie jeszcze nawet nie kupiłam nic z Goji więc nie będę sobie tej dobrej passy przerywać Jak już pozużywam ładnie połowę zapasów to na pewno będzie jeszcze lepsza promocja

piling do stópek też mnie kusi z kremikiem ikupię na pewno. A malina też nie dla mnie- jak niuchnęłam to tylko rzygająca emotka się nadaje na opis wrażeń
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to witam przedświątecznie
Nie mam czasu cofać się i cytować, ale jestem na bieżąco. Właśnie kończę piec muffinki bananowe, jednak chyba nie będzie tych waniliowych babeczek z jajeczkami, przyozdobię nimi te. Za dużo już tego jedzenia, a jeszcze się Święta na dobre nie zaczęły
no właśnie, to mamy tak samo

I w ogóle to chciałam się pochwalić- wczoraj wpisałam na listę pierwsze kwietniowe zużycie- poszedł żelikpod prysznic

I ja też chcem wiedzieć kto to taki podobny do Z.

edit: już wiem
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2010-04-02 o 21:58
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 22:19   #916
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


U mnie też już sprzątanie zakończone, nie było może takie dogłębne, ale i tak w maju będzie malowanie i chyba będą ocieplać blok, możliwe, ze przy tym rozwalą mi się ścianki przy oknach, więc sprzątania będzie więcej. Dziś mama kupiła mi sliczny turkusowy szaliczek
Jutro mam tylko zrobić ciasto z karmelem, krakersami, budyniem i bitą śmietaną no i pewnie kroić sałatkę. A dziś to taką pianę ubiłam na sernik, że ho ho!
Poza tym spędziliśmy z TŻtem baardzo miły wieczór i cieszę się, bo w ogóle dużo czasu spędzimy razem w te święta. dziś już znajomi zaprosili nas na niedzielę na imprezę
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Oglądam K6 z Avonu.
Bardzo spodobal mi się zapach nowej, tajskiej serii Planet Spa. Niezbyt lubię zapach kokosu, ale tu jest połaczony z lotosem, co daje bardzo ciekawy aromat.
Mam ochote na ... wszystko
Ale usprawiedliwony byłby tylko zakup maski do włosów, bo maski oliwkowej tez z PS zostało mi na 1 użycie, a innej nie mam.
Lepiej będzie poczekać na promocję 2 za 30 z hakiem - wtedy bardziej się opłaca.
Zaciekawił mnie tez wiśniowy peeling do stóp.

Malinowe Naturalsy są za bardzo malinowe jak dla mnie
Oj, ja jestem oczarowana tym zapachem nowych Planet Spa!I też mam ochotę na wszystko, tylko nie mogę...
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja teraz też. TŻ się naprawdę zmienia, co jakiś czas uświadamiam sobie, że jeszcze parę tygodni temu jedna czy druga rzecz były nie do pomyślenia!! Mimo pojedynczych wpadek jest cudownie, a kiedyś żyłam praktycznie tymi wpadkami. No i ja też się trochę zmieniłam chyba...

Ja z tajskiej serii chcę maskę do twarzy oraz balsam i scrub do ciała. Ale na razie jeszcze nawet nie kupiłam nic z Goji więc nie będę sobie tej dobrej passy przerywać Jak już pozużywam ładnie połowę zapasów to na pewno będzie jeszcze lepsza promocja

I w ogóle to chciałam się pochwalić- wczoraj wpisałam na listę pierwsze kwietniowe zużycie- poszedł żelikpod prysznic

I ja też chcem wiedzieć kto to taki podobny do Z.

edit: już wiem
cieszę się, że wam się układa, że nie przekreśliliście wszystkiego, tylko postanowiliście coś zmienić i to się jak widać sprawdza. Najłatwiej jest wszystko rzucić...

o, ja też chcę to co Ty- maskę, balsam i peeling. Pomijając fakt, że wszystko jest mi niepotrzebne. A mi się podobają i malinowa seria i wiśniowa, zapachy bardzo apetyczne!

Gratuluję pierwszego poważnego zużycia! u mnie na razie nic. Strasznie mnie wypryszczyło, wyglądam na święta jak po ospie... chyba od effaclaru K, chciałam go szybciej skończyć i używałam ostatnio częściej to mam

Czy ja też mogłabym poznać ten tajemniczy nick?
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 07:24   #917
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
no ba
bywając w różnych wątkach można zauważyć Ziz miała specyficzny styl pisania, poczucie humoru typowe dla niej, no i pociąg do fantazjowania
Kurczę ja w sumie zaglądam tylko na ten wątek, czasem na modę i plotkowe oraz na ulubione wątki na wizażystyce i pielęgnacji, ale nie natknęłam się chyba na ziz
Też jestem ciekawa jaki ma nowy nick.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Większym jestem tylko ja
Oj chyba ja jednak jestem większym leniem


Dziewczyny korzystając z okazji chciałam życzyć Wam wszystkim spokojnych, rodzinnych i radosnych świąt oraz mnóstwa pyszności na wielkanocnym stole

__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 08:50   #918
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Kochane, życzę Wam radosnych i ciepłych Świąt Wielkiej Nocy!
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 09:08   #919
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hej, wpadłam tu tylko na chwilkę, bo jeszcze trochę sprzątania przede mną no i dekorowanie ciast
Ja bardzo lubię te Święta, właściwie to czuję je bardziej niż Boże Narodzenie. Ale dla mnie zaczynają się od czwartku i kończą w niedzielę rano - później to tylko jedzenie i spotkania z rodziną

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Chciałam do Was popisać,ale zepsuła się klawiatura,mój przeboski siostrzeniec załatwił literę g i h oraz spację
Ja wczoraj znalazłam 4 kosmetyki, których szukałam juz dwa tygodnie i byłam zła na siebie, jak można tak chować kosmetyki. Były w brzuchu żaby (takiej z Ikei) mojej siostrzenicy. Ciekawe kto je tam schował

(Ja też chcę poznać nowe wcielenie ziz, sama nie umiem jej wyśledzić)



Życzę Wam spokojnych radosnych Świąt, żebyście wszystkie odpoczęły

(Sleepy, nie wiem, jak jest u Ciebie, ale u nas zdecydowanie nie będzie ciepło w Święta - rano były 3 stopnie)

No i znikam, Święta jak co roku są u nas, więc sporo przy tym pracy (ale nie tak dużo jak w innych domach, tak mi się wydaje) choć pewnie co jakiś czas będę tu wpadać
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 09:13   #920
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość

(Sleepy, nie wiem, jak jest u Ciebie, ale u nas zdecydowanie nie będzie ciepło w Święta - rano były 3 stopnie)

No i znikam, Święta jak co roku są u nas, więc sporo przy tym pracy (ale nie tak dużo jak w innych domach, tak mi się wydaje) choć pewnie co jakiś czas będę tu wpadać
kochanie, wczoraj było bardzo wietrznie ale prognozy mówią, że jutro w pn będzie minimum 15 stopni, także bardzo w to wierzę

Ja też już znikam. Święta spędzam u rodziców, a czeka mnie dziś jeszcze pokaz kulinarny moich nieopisanych zdolności
Wpadnę do Was chyba dopiero w poniedziałek.
Bawcie się dobrze i wypoczywajcie!
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 10:53   #921
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Mi też ta sukienka się podoba Dzięki Dziewczyny

W czwartek byłam na imprezie w tej 2 sukience, jako, że wczoraj miałam urodziny to oblewałam już w czwartek . W załączniku jest zdjęcie jak wygląda u góry.

W ogóle Wesołych Świąt
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.

Edytowane przez bossy
Czas edycji: 2010-04-03 o 10:58
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 11:08   #922
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Czy ja też mogę prosić o PW z nickiem klona ziz?

U mnie przygotowań do Świąt nie ma jeszcze, przy garach utknę dopiero po południu, jak TŻ wyjedzie. Byliśmy wczoraj u znajomych i mam po tym wyjściu kaca więc gotowanie będzie udręką...

Bosiak, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

i Wesołych Świąt wszystkim.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 11:14   #923
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dzięki Ice
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 11:21   #924
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ja też życzę Wam radosnych Świąt.

A dla bossy najlepsze życzenia urodzinowe.

Właśnie sobie piękę kopiec kreta. Dolną warstwę wyjęłam z piekarnika i oczekam aż się ostudzi. Wcześniej zrobiłam jeszcze babkę i sernik. Nie wiem kto to zje, ale uwielbiam piec ciasta. Trochę dam dziadkom, rodzicom TŻa, a resztę zjemy sami. Najwyżej utyję.

Jakie mam dziś boskie włosy po tym oleju!
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 11:26   #925
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Fuksja dziękuję
Po jakim oleju? ;>
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 11:27   #926
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Fuksja dziękuję
Po jakim oleju? ;>
Na włosy nakładam olej e słodkich migdałów.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 11:28   #927
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dziewczyny podziwiam was za te wszystkie ciasta! Na pewno będą pyszne!
Ja nie umiem piec, w ogóle.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 11:47   #928
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny podziwiam was za te wszystkie ciasta! Na pewno będą pyszne!
Ja nie umiem piec, w ogóle.
Gdybyś mieszkała bliżej chętnie zaprosiłabym Cię na degustację.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 11:54   #929
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

bosiak przyłączam się do życzeń: wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Wróciłam niedawno z kościoła. Święcenie trwało niecałe 5 minut Nasz nowy proboszcz to istny speedy Gonzales (poprzedni trzymał nas zwykle ze 20 minut ).

Co do ciast to ja nie piekłam nic, ale tata zrobił 2 wielkie placki (królewicza i przekładańca z 3 biszkoptów) a mama kolejne 2 (sernik z brzoskwiniami i makowiec), więc zapas na święta mamy spory. Nie wiem czy to zjemy A jeszcze pewnie rodzinka wpadnie i przywiezie swoje wypieki. Będzie żarcia na cały tydzień.

Piękna pogoda u mnie, poszłam posiedzieć w ogródku i na prawdę nie ma chyba nic przyjemniejszego niż wystawić pyszczek do wiosennego słońca. Uwielbiam to
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 14:44   #930
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hellou
Mokrych jajek wszystkim życzę

Ostatni tydzień głównie jeździłam po Polsce, zaliczyłam i Kraków, i Wrocław, a nawet sekundy nie miałam na zwiedzanie (miast i drogerii )

Muszę nadrobić zaległości i poczytać co u Was Acha - i ja tajemniczy nick poproszę
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.