Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 18:21   #481
moniczkar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 330
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
to poproszę
już dostałaś namiary prawda?Mówimy o tej samej z Pati makijażystceb.ładnie robi makijaż,poleciła nam ta Panią jedna dziewczyna jak cos to moge podac na priva jej Imie i Nazwisko na nk i mozna sobie podejrzec


Mam jeszcze takie pytanie ... gdzie dokladnie jest salon Hair Design?Wiem ze na Krakowskim Przedsmiesciu 56 ale on jest gdzies w bramie?Nie mogłam go znalezc

co do sztucznych rzes to moja kosmetyczka powiedziala ze ma bardzo dobra dziewczyne od robienia rzes i sama do niej chodzi bo jest tak dobra ... wiec moglabym sie podpytac o kogo jej dokladnie chodzilo
moniczkar_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 18:39   #482
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

ona911 dzięki za PW

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczkar_ Pokaż wiadomość
już dostałaś namiary prawda?Mówimy o tej samej z Pati makijażystceb.ładnie robi makijaż,poleciła nam ta Panią jedna dziewczyna jak cos to moge podac na priva jej Imie i Nazwisko na nk i mozna sobie podejrzec

co do sztucznych rzes to moja kosmetyczka powiedziala ze ma bardzo dobra dziewczyne od robienia rzes i sama do niej chodzi bo jest tak dobra ... wiec moglabym sie podpytac o kogo jej dokladnie chodzilo
tak mam już dzięki
możesz podac
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 19:04   #483
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez moniczkar_ Pokaż wiadomość

Mam jeszcze takie pytanie ... gdzie dokladnie jest salon Hair Design?Wiem ze na Krakowskim Przedsmiesciu 56 ale on jest gdzies w bramie?Nie mogłam go znalezc
Karol Brzyski Hair Design??? Dokładnie w bramie, wchodzi się ulicą za hotelem z boku, skręca z Krakowskiego jak w stronę Hadesu, w tej kamienicy jest domofon (ta sama co jest Hotel)
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 19:16   #484
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
ona911 dzięki za PW
no problem
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 19:29   #485
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

moniczkar_ Tobie również dziękuję
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 20:14   #486
blondynka77
Raczkowanie
 
Avatar blondynka77
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 334
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
nie chcę tu szerzyć niezdrowej paniki przedślubnej ale ja w czerwcu dzwoniłam do makijażystki i już nie miała dla mnie miejsca (rok i 2 miesiące przed ślubem), więc ja myślę że rozejrzeć sie jak najbardziej warto. Niestety tak to teraz jest że kto pierwszy ten lepszy
można dać się zwariować, ale jest tylu fryzjerów, makijażystek itp w Lublinie że dla każdego znajdzie się ktoś to wyczaruje cudo na głowie i na buzi choć niekoniecznie będzie mega znany Bez paniki
__________________
Ach, co to był na dzień! 26.09.2009
http://s1.suwaczek.com/20090926290217.png
Łabędzie są wierne
http://s5.suwaczek.com/200901024031.png
blondynka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 21:01   #487
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Cindi udanego wakacjowania w Egipcie Ja się tam wybieram w styczniu
dzięki to będzie nasza druga wycieczka do tego kraju, właśnie się pakuję, ale nienawidzę tego robić ehh

a tak co do bieżącego tematu, to ja chyba dopiero po nowym roku rozejrzę się za fryzjerem i makijażystką w ogóle tyle tych spraw, o których trzeba pamiętać, że już mi się czasem miesza w głowie :P
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 21:35   #488
amantas_amaentes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 56
GG do amantas_amaentes
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Hej, dwa dni nieobecności i znowu trzy strony do czytania pogubić się można!

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
My np, sami będziemy czytać nasze czytania. Jedno po polsku, drugie po angielsku.
Znajomy, zaprzyjaźniony ksiądz powiedział nam, że czytań w dniu ślubu NIE powinni czytać Młodzi. Nawet nie chodzi o kwestie organizacyjne (Panna Młoda opuszczająca Pana Młodego pod ołtarzem?), ale o to, że czytania w tym dniu są dedykowane Młodym, którzy powinni móc się w nie wsłuchać - siedząc ramię w ramię My planujemy poprosić mojego Brata (ja czytałam u Niego na ślubie) i Siostrę TŻ-ta.

Ach, pojawił się jeszcze wątek baniek mydlanych - jako goście na weselu dostaliśmy od znajomej (szła tylko na ślub) - kupiła fajne, z sześcioma kółeczkami, więc jednocześnie leciało duuuużo baniek. Zapytałam Młodych przed pierwszym tańcem czy mogę im "pobańkować" (czy nie będzie im przeszkadzać), powiedzieli, że nie - więc dmuchałam ile wlezie. Wyglądało to naprawdę ładnie, a gdyby "bańkujących" było więcej (tylko ja miałam bańki) - efekt gwarantowany. I myślę, że nie byłoby zbyt mokro

Co do organistów - nie komentuję tego, że mój parafialny bierze 100 złotych za Mszę. Też chciałabym zarabiać 100 zł/45 minut. Ach, i jeszcze robi problemy, jeśli ktoś chce, żeby np. znajoma schola zagrała czy coś. Może przed 2 lipca przyszłego roku pójdzie precz? Tylko kto mi da gwarancję, że po "złym panie gorszy nastanie"?
Ech :/ kasa, kasa i kasa.

Trzymajcie się ciepło,
Aga
__________________
To właśnie sekret nasz: magnesu połówki dwie...

http://www.suwaczek.pl/cache/4320284e7a.png
amantas_amaentes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 23:27   #489
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez amantas_amaentes Pokaż wiadomość
Znajomy, zaprzyjaźniony ksiądz powiedział nam, że czytań w dniu ślubu NIE powinni czytać Młodzi. Nawet nie chodzi o kwestie organizacyjne (Panna Młoda opuszczająca Pana Młodego pod ołtarzem?), ale o to, że czytania w tym dniu są dedykowane Młodym, którzy powinni móc się w nie wsłuchać - siedząc ramię w ramię My planujemy poprosić mojego Brata (ja czytałam u Niego na ślubie) i Siostrę TŻ-ta.
Wiem, że tak jest, ale mimo wszystko upieram się przy swojej wersji. Czytania, jakie wybraliśmy sa bardzo osobiste, nie chcę innych na ślubie, a nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny je czytał. Ale rozumiem argumentację Kościoła w tej kwestii. Mam jednak nadzieję, że uszanują naszą wolę. Zobaczymy....

A co do fryzjerów, makijarzystek itd, to jeszcze raz ponawiam prośbę o namiary na fryzjerów potrafiących wyczarować boskie plecionki, warkocze itd
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 09:44   #490
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Smile Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Hej Dziewczyny
Do mojego wesela został już nie cały miesiąc i teraz bardzo żałuję, że z paroma sprawami zwlekałam tyle czasu. Mam jeszcze parę pytań do was, po pierwsze jaki jest koszt wynajęcia skrzypaczki na ślub w kościele i kogo możecie mi polecić ( _Maya_ wydaje mi się, że ty się dobrze orientujesz w tym temacie po drugie nie wiem jeszcze gdzie zamówić kwiaty, myślałam o pasja flora bo to nie daleko mnie, ale jeśli macie jakieś inne sprawdzone propozycje to bardzo proszę, bo zależy mi na osobie która zna się na kolorach dekoracji i takich tam rzeczach. Jest jeszcze taki problem, że piosenkę na pierwszy taniec wymyśliliśmy sobie już w styczniu, a teraz nie wiemy czy da się do tego skonstruować jakąś choreografię, może byłyście na weselu lub same miałyście na pierwszy taniec utwór mariah carey lub zespołu foreigner " i want to know what love is" a może macie po prostu jakiś pomysł ?
Bardzo na was liczę i z góry dziękuję za cenne rady
__________________
"Męska niewierność uważana jest za dowód mocy seksualnych. Natomiast niewierność kobiety jest złem, gdyż ujawnia słabość jej stałego partnera”
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 10:06   #491
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
A co do fryzjerów, makijarzystek itd, to jeszcze raz ponawiam prośbę o namiary na fryzjerów potrafiących wyczarować boskie plecionki, warkocze itd
Niestety nie mam pojęcia kto się specjalizuje w warkoczach ..ale moim zdaniem każdy dobry fryzjer powinien umieć zrobić porządnego warkocza.
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...





Edytowane przez ona911
Czas edycji: 2010-08-27 o 10:08
ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 10:10   #492
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Niestety nie mam pojęcia kto się specjalizuje w warkoczach..ale moim zdaniem każdy dobry fryzjer powinien umieć zrobić porządnego warkocza
Właśnie gdzieś tu na wizażu czytałam, że teraz na kursach fryzjerskich nie mają np. warkoczy francuskich i wiele fryzjerów po prostu nie umie tego zrobić... całe szczęście, że mam jeszcze tyle czasu do ślubu i jeśli nie znajdę, to może uda mi się przekonać do tego czasu jakąś fryzjerkę w okolicy swojego wesela żeby się ich nauczyła, bo strasznie mi się marzą właśnie francuskie warkocze, plecionki...
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 10:18   #493
iwonap79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 454
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez stell1985 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Do mojego wesela został już nie cały miesiąc i teraz bardzo żałuję, że z paroma sprawami zwlekałam tyle czasu. Mam jeszcze parę pytań do was, po pierwsze jaki jest koszt wynajęcia skrzypaczki na ślub w kościele i kogo możecie mi polecić ( _Maya_ wydaje mi się, że ty się dobrze orientujesz w tym temacie po drugie nie wiem jeszcze gdzie zamówić kwiaty, myślałam o pasja flora bo to nie daleko mnie, ale jeśli macie jakieś inne sprawdzone propozycje to bardzo proszę, bo zależy mi na osobie która zna się na kolorach dekoracji i takich tam rzeczach. Jest jeszcze taki problem, że piosenkę na pierwszy taniec wymyśliliśmy sobie już w styczniu, a teraz nie wiemy czy da się do tego skonstruować jakąś choreografię, może byłyście na weselu lub same miałyście na pierwszy taniec utwór mariah carey lub zespołu foreigner " i want to know what love is" a może macie po prostu jakiś pomysł ?
Bardzo na was liczę i z góry dziękuję za cenne rady

PRZESŁUCHAJ TE;
Barry Manilow-"Can't Smile Without You" with Lyrics
Zaucha: " Badz moim natchnieniem"
Niebieska Piosenka" - Grzegorz Tomczak
Wodecki: oczarowanie
NAJPIĘKNIEJSZA - Seweryn Krajewski

Jak dobrze tanczycie to ja jestem meeeega za Wodeckim.
ach gdyby mój TZ nie był jak kołek;(((
do czego to doszło, żeby tancerka gibała się na własnym slubie grunt to dobrać sobie koszykarza))
mnie zostaje zaucha i bujanie się))
iwona
iwonap79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 10:20   #494
Telka10
Zakorzenienie
 
Avatar Telka10
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3 890
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Wiem, że tak jest, ale mimo wszystko upieram się przy swojej wersji. Czytania, jakie wybraliśmy sa bardzo osobiste, nie chcę innych na ślubie, a nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny je czytał. Ale rozumiem argumentację Kościoła w tej kwestii. Mam jednak nadzieję, że uszanują naszą wolę. Zobaczymy....
Moi znajomi czytali czytania sami i nie było żadnego problemu, ale do ambony podeszli razem. Najpierw czytała Panna Młody, a Pan Młody czekał trochę niżej. Na czas psalmu ona zeszła do niego. Potem ona została niżej, a czytał on. Po czytaniach razem wrócili na miejsce. I nie było w tym nic złego po prostu uczestniczyli jeszcze bardziej w ich wyjątkowej Mszy ja nie dałabym rady przysięga w zupełności mi wystarczyła - bo i tak w gardle zaschło
I zdecydowanie polecam podchodzenie razem, bo faktycznie głupio to wygląda jak Młoda idzie, a Młody zostaje sam
Co do tej argumentacji Kościoła to pierwsze słyszę nam ksiądz zawsze mówił, że to Młodzi decydują jak chcą by ta Msza wyglądała (wiadomo że są stałe części których się nie zmieni, ale są i takie o których można zdecydować)
__________________
- Kici kici, taś taś...
- Do lwa, motyla noga, do lwa?!




Szczęśliwi

Telka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 10:22   #495
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
Właśnie gdzieś tu na wizażu czytałam, że teraz na kursach fryzjerskich nie mają np. warkoczy francuskich i wiele fryzjerów po prostu nie umie tego zrobić... całe szczęście, że mam jeszcze tyle czasu do ślubu i jeśli nie znajdę, to może uda mi się przekonać do tego czasu jakąś fryzjerkę w okolicy swojego wesela żeby się ich nauczyła, bo strasznie mi się marzą właśnie francuskie warkocze, plecionki...
No to lipa :/... że tak powiem..w takim razie nie wiem co można doradzić..chyba pozostaje chodzenie po fryzjerach ze zdj w ręku i pytanie się po prostu czy są w stanie zrobić taką fryzurkę.. mi moja fryzjerka robiła kiedyś taka plecionkę..wstawiałam chyba nawet zdjęcie..ale to miał być nieład artystyczny no i był.. jak ktoś chce to mogę podać namiary na tą panią na PW
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 10:47   #496
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

stell1985, do Waszej wybranej piosenki można zatańczyć rumbę.

Tu jest pewna ściągawka, może coś podpatrzycie do choreografii, bo tańczą właśnie do tej piosenki:

http://tanieczgwiazdami.plejada.pl/3...icy_detal.html

Nie wiem jakie są Wasze umiejętności taneczne, czy znacie w ogóle rumbę itd. Jeśli nie, to mogę polecić bardzo dobrą instruktorkę z jednej lubelskiej szkoły tańca, która szybko nauczy Was podstaw rumby i zapewne pomoże wymyślić choreografię do I tańca. My chodziliśmy na ogólne kursy tańca towarzyskiego prowadzone przez nią i jesteśmy bardzo zadowoleni, nauka szła szybko - to bardzo konkretna i rzeczowa osoba. Kilka spotkań z nią i zatańczycie do Waszego wymarzonego utworu.
__________________

Edytowane przez tenebrosa
Czas edycji: 2010-08-27 o 10:49
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 10:57   #497
moniczkar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 330
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

MissZuzia dziekuje bardzo tak tak oo ten salon mi chodzilo teraz powinnam trafic

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
Właśnie gdzieś tu na wizażu czytałam, że teraz na kursach fryzjerskich nie mają np. warkoczy francuskich i wiele fryzjerów po prostu nie umie tego zrobić... całe szczęście, że mam jeszcze tyle czasu do ślubu i jeśli nie znajdę, to może uda mi się przekonać do tego czasu jakąś fryzjerkę w okolicy swojego wesela żeby się ich nauczyła, bo strasznie mi się marzą właśnie francuskie warkocze, plecionki...
ja ostatnio bylam na kursie fryzjerskim-tzn na doszkalaniu to ucza rzeczy tego typu: jak zrobic szybkie upiecie zeby wiecej zarobic albo jak nie marnowac tak duzo farby,jakies cięcie i sposoby mieszania farb" czyli nic co mybysmy oczekiwaly niestety


Dziewczyny a myślałyście już o piosence na pierwszy taniec?czy jeszcze nie?

Edytowane przez moniczkar_
Czas edycji: 2010-08-27 o 11:01
moniczkar_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 11:10   #498
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez moniczkar_ Pokaż wiadomość
ja ostatnio bylam na kursie fryzjerskim-tzn na doszkalaniu to ucza rzeczy tego typu: jak zrobic szybkie upiecie zeby wiecej zarobic albo jak nie marnowac tak duzo farby,jakies cięcie i sposoby mieszania farb" czyli nic co mybysmy oczekiwaly niestety


Dziewczyny a myślałyście już o piosence na pierwszy taniec?czy jeszcze nie?
rany, jaka porażka. To tym bardziej trzeba się będzie naszukać dobrego fryzjera widzę

My będziemy tańczyć kilka różnych tańców, więc wybierzemy kilka fragmentów różnych piosenek i złożymy je w całość. Taki mix
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 11:26   #499
moniczkar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 330
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
rany, jaka porażka. To tym bardziej trzeba się będzie naszukać dobrego fryzjera widzę

My będziemy tańczyć kilka różnych tańców, więc wybierzemy kilka fragmentów różnych piosenek i złożymy je w całość. Taki mix
o fajny pomysł ciekawa jestem jak to wyjdzie ale zapowiada sie fajnie ale bedziecie chodzic na jakis kurs, tak?
moniczkar_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 12:13   #500
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez moniczkar_ Pokaż wiadomość
o fajny pomysł ciekawa jestem jak to wyjdzie ale zapowiada sie fajnie ale bedziecie chodzic na jakis kurs, tak?
Generalnie już byliśmy na jednym kursie tańca towarzyskiego, teraz po wakacjach idziemy na następny poziom - więc już trochę umiemy, jeszcze przez kolejne 2 lata się myślę sporo podszkolimy Ten taniec to nie będą to jakieś cuda niewida, nie wiadomo jakie akrobacje, po prostu wykorzystamy figury, jakich uczymy się na kursie A jak będzie kilka różnych tańców, powiedzmy pół minuty na każdy, to wg. mnie będzie ciekawiej, niż jak byśmy tańczyli jeden wybrany. Szczególnie, że lubimy i umiemy kilka tańców i nie mamy jednego najbardziej ulubionego
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 12:16   #501
fraise
Raczkowanie
 
Avatar fraise
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 448
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Mi też pomysł Chatki się podoba.
My mamy "swoją" piosenkę - "Odkąd jesteś" Marka Grechuty i bardzo byśmy chcieli do niej zatańczyć.
Tenebrosa, mogę prosić o namiary na tę instruktorkę? I jeszcze namiary na szkołę, do której uczęszczasz na ladies styling? Wreszcie udało mi się na to namówić moją koleżankę i chcemy zacząć .

Powiedzcie mi, czy jak z TŻ będziemy chodzili z innymi partnerami na dwa oddzielne kursy tańca to później uda nam się zgrać i nauczyć tańczyć ze sobą?

U mnie pada od rana, a właściwie od wczoraj. Szaro, buro i ponuro za oknem. Ale cóż,jesień idzie Moje Drogie

A, Chatko, kontaktowałam się z Twoim weselnym lokalem i Pani nie bardzo chce organizować wesele na mniej niż 120 osób, a ja bym chciała się zamknąć w 100 .

Edytowane przez fraise
Czas edycji: 2010-08-27 o 12:22
fraise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 12:22   #502
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez fraise Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, czy jak z TŻ będziemy chodzili z innymi partnerami na dwa oddzielne kursy tańca to później uda nam się zgrać i nauczyć tańczyć ze sobą?

A, Chatko, kontaktowałam się z Twoim weselnym lokalem i Pani nie bardzo chce organizować wesele na mniej niż 120 osób, a ja bym chciała się zamknąć w 100 .
Myślę, że tak, tylko musicie się upewnić, że na obu kursach będą te same tańce i podobny program (trzeba wypytać).
No, ale tańczenia razem też trzeba się trochę nauczyć (szczególnie, jeśli ktoś nie ma tańca we krwi, nie wiem, jak to jest u Was), więc jak się spotykacie, to przynajmniej z godzinkę powinniście ćwiczyć to, czego się ostatnio uczyliście, żeby wyczuć siebie nawzajem
Wszystko jest do zrobienia, trzeba tylko chcieć

Eh, no to przykro mi niezmiernie To faktycznie jest duży lokal i chociaż da się go podzielić na mniejsze sale, to pewnie Babeczka liczy na większe wesela w okresie wakacyjnym i się Jej nie kalkuluje... Szczególnie, że z jej doświadczenia wynika, że jak się zaprasza np. 100 osób, to przychodzi 80, wiesz, dlatego na taki duży lokal to za mała impreza... My powiedzieliśmy Jej, że zaproszonych będzie 230, to stwierdziła, że pewnie będzie ze 180
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."


Edytowane przez Chatka
Czas edycji: 2010-08-27 o 12:26
Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:26   #503
moniczkar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 330
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
Generalnie już byliśmy na jednym kursie tańca towarzyskiego, teraz po wakacjach idziemy na następny poziom - więc już trochę umiemy, jeszcze przez kolejne 2 lata się myślę sporo podszkolimy Ten taniec to nie będą to jakieś cuda niewida, nie wiadomo jakie akrobacje, po prostu wykorzystamy figury, jakich uczymy się na kursie A jak będzie kilka różnych tańców, powiedzmy pół minuty na każdy, to wg. mnie będzie ciekawiej, niż jak byśmy tańczyli jeden wybrany. Szczególnie, że lubimy i umiemy kilka tańców i nie mamy jednego najbardziej ulubionego
ale fajniemysle ze to fajny pomysl kurcze musze mojego TŻ zmusić na kurs tańca,zeby chociaz troszke sie podszkolic a jak bedziecie chodzili jeszcze 2 lata to parkiet z pewnościa będzie cały Wasz]
fraise w Skowronku można robić wesele na 100 osób i bodajże w Kalince
Bardzo ladna sala jest ale w Lubartowie i tu też podaje link: cena za osobe to 140zl i tez wesela na 100 osób można robic
http://staralaznia.pl/index.php?opti...d=50&Itemid=59

Edytowane przez moniczkar_
Czas edycji: 2010-08-27 o 13:28
moniczkar_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:31   #504
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

fraise, wysłałam Ci na priv info.

Co do osobnej nauki tańca - na pewno możecie się razem zgrać przy spotkaniach, ale ból może być taki, że w różnych szkołach mogą różnie uczyć, np. na różne rozliczenie możecie zaczynać i potem może być ciężko się zgrać. Ale to tylko na początku. Jak wyczujecie już tańce to nie będzie dla Was problemem, aby zacząć w odpowiednim momencie.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:09   #505
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
stell1985, do Waszej wybranej piosenki można zatańczyć rumbę.

Tu jest pewna ściągawka, może coś podpatrzycie do choreografii, bo tańczą właśnie do tej piosenki:

http://tanieczgwiazdami.plejada.pl/3...icy_detal.html

Nie wiem jakie są Wasze umiejętności taneczne, czy znacie w ogóle rumbę itd. Jeśli nie, to mogę polecić bardzo dobrą instruktorkę z jednej lubelskiej szkoły tańca, która szybko nauczy Was podstaw rumby i zapewne pomoże wymyślić choreografię do I tańca. My chodziliśmy na ogólne kursy tańca towarzyskiego prowadzone przez nią i jesteśmy bardzo zadowoleni, nauka szła szybko - to bardzo konkretna i rzeczowa osoba. Kilka spotkań z nią i zatańczycie do Waszego wymarzonego utworu.
Bardzo, bardzo dziekuję Ci za odpowiedź, chodzimy na kurs tańca, i o ułożenie choreografii mamy zamiar poprosić naszego instruktora
Jeszcze raz bardzo dziekuję
__________________
"Męska niewierność uważana jest za dowód mocy seksualnych. Natomiast niewierność kobiety jest złem, gdyż ujawnia słabość jej stałego partnera”
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:27   #506
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Carolcia88, vicky1, vanillaCafe, _Maya_..już jutro Wasz szczególny dzień . Chciałam Wam złożyć najlepsze życzonka !!! Oby ten dzień był jednym z najpiękniejszych i najszczęśliwszych w Waszym życiu, żeby wszystko było po Waszej myśli no i dużo szczęścia, miłości i radości u boku Waszych mężulków
3majcie się !!!
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:40   #507
iwonap79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 454
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

[QUOTE=ona911;21677189]Carolcia88, vicky1, vanillaCafe, _Maya_..już jutro Wasz szczególny dzień . Chciałam Wam złożyć najlepsze życzonka !!! Oby ten dzień był jednym z najpiękniejszych i najszczęśliwszych w Waszym życiu, żeby wszystko było po Waszej myśli no i dużo szczęścia, miłości i radości u boku Waszych mężulków
3majcie się !!!

dołączam się do zyczeń:
z całego serca wszystkiego najjjjjwymarzonego)))
iwona
iwonap79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:58   #508
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Wszystkiego najlepszego dla jutro ślubujących PMek, dużo szczęścia na nowej drodze życia, oby wszystko wyszło tak jak sobie wymarzyłyście i żeby pogoda dopisała

Maya mam nadzieję że z organistą ok

Edytowane przez Magda_84
Czas edycji: 2010-08-27 o 18:59
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 19:11   #509
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

I ja również dołączam się do życzeń: ślubujące jutro PMki, oby pogoda dopisała, wszystko było tak jak sobie wymarzyłyście, uśmiech nie znikał z Waszych twarzy, a szczęście trwało przez całe wspólne życie!
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 19:46   #510
moniczkar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 330
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Carolcia88, vicky1, vanillaCafe, _Maya_ Dziewczynki najlepsze życzenia dla Was Trzymam kciuki żeby wszystko było po Waszej myśli a dzień jutrzejszy był dla Was niezapomniany!!**
moniczkar_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.