Misja w Zambii - cz. IV - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-08, 12:34   #4261
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

bardzo się cieszę, że spotkanie z Siostrą się udało.

no i zazdroszczę, bo nie mogłam przyjechać...

pozdrawiam!
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 15:15   #4262
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Zazdroszczę Wam spotkania. Ja niestety ze względu na maluchy nie mogę się za bardzo nigdzie ruszyć.
Na naszych aukcjach piękne kartki i notesy- rękodzieło
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 18:01   #4263
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

czyżby dzieła tereski
tak w ogóle kto teraz zajmuje sie aukcjami, zdjęciami, opisem, to kupa roboty
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 20:09   #4264
gosiakk7
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 546
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cześć.

Najpierw odpowiadając MAMIE - kartki i notesy to dzieło p. Majki Moller, która napisała do mnie z pytaniem, czy bylibyśmy zainteresowani, gdyby dla nas te cuda stworzyła.

Uwierzcie - w rzeczywistości są jeszcze ładniejsze - mam je już u siebie

Allegro zajmuje się Anastazja i Agnieszka B. z Krakowa.
Dziewczyny są nieocenione, wszystko idzie sprawnie, na bieżąco i na prawdę trzymają to w garści. Należą się im wielkie podziękowania za to co robią!

Z na koniec chciałabym poinformować, że niedługo do Zambii pójdą paczuszki z przyborami szkolnymi. Skąd się wzięły można poczytać tu
gosiakk7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 21:08   #4265
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Agnieszka B z Krakowa - hmmmm kto to ? chciałaby dziewczyna nam się przedstawić?
Anastazje od lat znamy i podziwiamy

dziękujemy !!!!!!!

a u mnie w domu znowu angina i znowu Dawidek w środku lata, i tak regularnie co 4 tygodnie
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 06:10   #4266
suzi82
Rozeznanie
 
Avatar suzi82
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 591
GG do suzi82
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Zdjęcia fantastyczne ... ja nie dałam rady bo musiałam do pracy cisnąc a teraz w sobotę wylatuję z samego rana więc też mi odpada zazdroszcze Wam!
__________________




suzi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 11:35   #4267
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Gosia trzeba pisać o takich akcjach, żeby ktoś czasem nie wyskoczył, że SDA nic nie robi i nie ma żadnych sukcesów Gratulacje supper akcja!!!
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 13:43   #4268
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Mało się odzywam, ale podczytuje często
Mam nadzieję, że i dla mnie znajdzie się miejsce w Krakowie, choc nie zdążyłam potwierdzić na czas, bo właśnie wróciłam z urlopu. W każdym razie gdyby był z tym problem proszę o info, albo tu, albo na maila - teraz juz sprawdzam na bieżąco.
Seona GRATULUJĘ!! z całego serca
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 14:48   #4269
gosiakk7
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 546
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Żaden problem...co prawda to Ava zbierała zgłoszenia i nie chcę jej tu wchodzić w paradę, ale nie sądzę, aby jedna czy dwie osoby coś zmieniały

Zapraszamy na 12:00 - mamy nasze Walne Zgromadzenie - nowe wybory, pomysły na przyszłość itp. Im nas więcej tym więcej pomysłów
gosiakk7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 18:35   #4270
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

w dzisiejszym Dzienniku Zachodznim wydanie z Jastrzębia jest art o wizycie siostry w tutejszej szkole przypomnijcie mi abym go zeskanowała - dzieki bzianka za cynk
teraz nie mogę bo synek nadal bardzo goraczkuje
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:28   #4271
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

No ja nadal bez odpowiedzi, ale tak czy inaczej sie wybieram, najwyzej odbiję sie od drzwi
Niestety na 12.00 nie dam rady bo jestem wolna dopiero od 14.00
Już się nie mogę doczekać
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 03:47   #4272
ChoosingHope
Raczkowanie
 
Avatar ChoosingHope
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Connecticut, USA
Wiadomości: 212
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
w dzisiejszym Dzienniku Zachodznim wydanie z Jastrzębia jest art o wizycie siostry w tutejszej szkole przypomnijcie mi abym go zeskanowała - dzieki bzianka za cynk
teraz nie mogę bo synek nadal bardzo goraczkuje
Przypominamy (choc moze to zbyt szybko?). Caluski dla Dawida!

Cytat:
Napisane przez gosiek1500 Pokaż wiadomość
No ja nadal bez odpowiedzi, ale tak czy inaczej sie wybieram, najwyzej odbiję sie od drzwi
Niestety na 12.00 nie dam rady bo jestem wolna dopiero od 14.00
Już się nie mogę doczekać
Gosiek1500--napisz koniecznie, czy weszlas. Zycze udanego spotkania. Dla Siostry Jozefy warto przyjechac z drugiego konca Polski.

Zycze Wam udanego i owocnego spotkania w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez bzianka Pokaż wiadomość
-Krzysztof-który pięknie opowiadał oswoim pobycie w Zambii i zaprezentował wiele zdjęć.
Bzianko--po pierwsze dziekujemy za zdjecia. Tez doszly do mnie sluchy, ze Krzysztof wspaniale opowiadal (co mnie nie dziwi, bo zdarzylo mi sie posluchac opowiadan mzungu ). Dla tych, ktorzy na spotkaniu nie byli, wklejam relacje Krzysztofa z Zambii, ktora napisal pod koniec ubieglego roku. Rozni sie ona od tekstu Listow Krzysztofa ze strony Adopcji Serca. Milej lektury!

http://www.stlukesmissionhospital.org/Mzungu.pdf

Info dla tych, ktorzy wplacili na ketamine: paczka z niemieckiej Fundacji juz doszla do Zambii. Jak juz pisalam, mamy dosyc ketaminy do znieczulen na caly rok! Dziekuje Wam z calego serca! I wielkie podziekowania dla Action Medeor, ktore dolozylo nam srodkow medycznych za prawie 300 Euro.

Nastka i Agnieszka B- Dziekujemy Wam za prace przy aukcjach. Kazda zlotowka sie liczy!!

I duze podziekowania dla tych wszystkich, ktorzy pamietaja o wplatach na kurki i dzielnie wysylaja podklady poporodowe. A takze dla tych, ktorzy wplacaja na Misje, diesel, dozywianie, mleko dla niemowlat, kucharke, Hospicjum. Jestescie wspaniali!!!
ChoosingHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:17   #4273
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

gosiek mam nadzieje że dotarłaś na spotkanie, Gosia Ci odpisała
żeby tak możnabyło sie teleportować do Krakowa spotkanie na szczycie właśnie sie zaczęło
czekamy na relacje i zdjęcia
ide po gazete i włączam skaner
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sp4.jpg (105,6 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez _MAMA_
Czas edycji: 2011-06-11 o 14:21
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 20:46   #4274
MamaBernarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 161
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Na zdjęcia poczekamy, bo Ava dziś nie wracała do domu.
Melduję powrót, wszyscy, którzy byli w Krakowie - dajcie znać, że szczęśliwie dotarliście do domu.
Ci, którzy nie byli niech żałują - sama żałuję, że nie było nas więcej.
Spotkanie owocne, powoli, byle do przodu
MamaBernarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 21:20   #4275
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Melduję, że bylam i bardzo mi się podobało. Siostra jest wspaniała i naprawdę fajnie było porozmawiać z Nią twarzą w twarz.
Miło było mi poznać kilka osób z forum, choc nie udało mi się poznac wszystkich obecnych na spotkaniu.
pozdrawiam serdecznie
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 08:52   #4276
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

więc ile było osób?
jakieś nowe pomysły?
spostrzeżenia?
podzielcie się
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 09:20   #4277
MamaBernarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 161
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV


był Animator, Ava, gosiakk7 , Markos, basiaczki, gosiek1500, ( no właśnie, dlaczego się nie poznałyśmy?? ) i reszta ludzi chyba spoza forum, nie wiem... łącznie ok 20 osób.
Na Walnym ... cóż tu było mało członków, ale daliśmy radę i o tym to już chyba na forum Stowarzyszenia. Gosia ma dziś zaliczenie, na pewno napisze do Ciebie i Seony jak będzie już mogła.
Siostra przedstawiła prezentacje, te które widziałyśmy w Jastrzębiu, odpowiadała na pytania, ale oprócz tego długo rozmawiała z Avą i Gosią, więc nie mogę zabierać głosu
MamaBernarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:45   #4278
ChoosingHope
Raczkowanie
 
Avatar ChoosingHope
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Connecticut, USA
Wiadomości: 212
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Wspaniale, ze spotkanie sie Wam wczoraj udalo i ze wszyscy weszli bez wiekszych problemow. Prezentacje, o ktorych wspominala MamaBernarda mozna zobaczyc na stronie Szpitala w Galerii (adres w moim podpisie) oraz na YouTube:

Arka Noego: http://www.youtube.com/watch?v=EN5OjUVtyHo
Projekty: http://www.youtube.com/watch?v=PCnaJ7jxGyU
Misja: http://www.youtube.com/watch?v=VYHT-mEhwME

W piatek Siostra odwiedzila wspanialych Straznikow Miejskich z Tarnowa. Byla szczerze wzruszona tym, co robia dla Misji, szczegolnie dla dzieci i mam. Dla tych, ktorzy przeoczyli artykuly na temat ich paczkoholizmu, wklejam ponownie i zalaczam zdjecie z Zambii, na ktorym widac piekne ciezarowki wyslane przez Straznikow. Z calego serca dziekujemy Straznikom Miejskim!!! Za zabawki, wyprawki, srodki higieniczne i za ogromne serce!!!

http://www.tarnow.pl/index.php/pol/M...cy-dla-Afryki2

http://www.tarnow.pl/index.php/Miast...cy-dla-Afryki3

Pozdrawiam wszystkich!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg desc.nov 085 (2).jpg (60,4 KB, 36 załadowań)
ChoosingHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 19:51   #4279
gosiakk7
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 546
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez MamaBernarda Pokaż wiadomość

był Animator, Ava, gosiakk7 , Markos, basiaczki, gosiek1500, ( no właśnie, dlaczego się nie poznałyśmy?? ) i reszta ludzi chyba spoza forum, nie wiem... łącznie ok 20 osób.
Na Walnym ... cóż tu było mało członków, ale daliśmy radę i o tym to już chyba na forum Stowarzyszenia. Gosia ma dziś zaliczenie, na pewno napisze do Ciebie i Seony jak będzie już mogła.
Siostra przedstawiła prezentacje, te które widziałyśmy w Jastrzębiu, odpowiadała na pytania, ale oprócz tego długo rozmawiała z Avą i Gosią, więc nie mogę zabierać głosu
Już jestem
Zaliczenie do przodu, jeszcze 3 egzaminy i po sesji

Co do spotkania - wspomnienia wracają, zwłaszcza jak się widzi Siostrę Józefę po raz kolejny na własne oczy
Spodziewałam się większej liczby osób, z forumowiczów faktycznie było nas niewiele. Pozostałe osoby uciekły po prezentacjach i pytaniach do Siostry, a my jeszcze posiedzieliśmy i pogadaliśmy.
Siostra pojawiła się wcześniej niż zapowiadała, a właściwie Ava ją przywiozła z drugiego końca Krakowa, także mieliśmy jeszcze jakąś godzinę na pogaduchy w kameralnym gronie, zanim przyszli inni.

Pytaliśmy Siostrę o to co się dzieje aktualnie w Mpanshy, był czas na prywatne pytania. Po spotkaniu udało się jeszcze porozmawiać z Siostrą o planach na przyszłość.

Jeśli zaś chodzi o Walne...i tak było nas więcej niż się spodziewałam Myślałam, że będzie nas trójka (ja, Markos, Ava), ale zostałam miło zaskoczona obecnością Justyny (której nie poznałam w pierwszej chwili ) i Animatora. Swoją drogą - On jest nie do zamęczenia Pojedzie wszędzie, gdzie będzie jakieś spotkanie Fajnie, że jest ktoś taki wśród nas
Podsumowanie Walnego będzie na forum SdA ale na to trzeba chwilkę poczekać

Generalnie po takich spotkaniach jeszcze bardziej chce się wrócić do Zambii
gosiakk7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 13:49   #4280
Animator
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 835
GG do Animator
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez gosiakk7 Pokaż wiadomość
Cześć chciałabym poinformować, że niedługo do Zambii pójdą paczuszki z przyborami szkolnymi. Skąd się wzięły można poczytać tu
Gosiu

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
Agnieszka B z Krakowa - hmmmm kto to?Aga . Agnieszka z Krakowa to żonka Marcina z Krakowa (na forum-Moromek)

a u mnie w domu znowu angina i znowu Dawidek w środku lata, i tak regularnie co 4 tygodnie
A próbowałaś Dawidka uodparniać?


Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Gosia trzeba pisać o takich akcjach, żeby ktoś czasem nie wyskoczył, że SDA nic nie robi i nie ma żadnych sukcesów Gratulacje supper akcja!!!
Masz rację-trzeba.

Cytat:
Napisane przez gosiek1500 Pokaż wiadomość
No ja nadal bez odpowiedzi, ale tak czy inaczej sie wybieram, najwyzej odbiję sie od drzwi
Niestety na 12.00 nie dam rady bo jestem wolna dopiero od 14.00
Już się nie mogę doczekać
Gosiek1500 A widzisz - nie odbiłaś się od drzwi.

[QUOTE=gosiakk7;27470892]Już jestem
Zaliczenie do przodu, jeszcze 3 egzaminy i po sesji

Co do spotkania - wspomnienia wracają, zwłaszcza jak się widzi Siostrę Józefę po raz kolejny na własne oczy
Spodziewałam się większej liczby osób, z forumowiczów faktycznie było nas niewiele. Pozostałe osoby uciekły po prezentacjach i pytaniach do Siostry, a my jeszcze posiedzieliśmy i pogadaliśmy.
Siostra pojawiła się wcześniej niż zapowiadała, a właściwie Ava ją przywiozła z drugiego końca Krakowa, także mieliśmy jeszcze jakąś godzinę na pogaduchy w kameralnym gronie, zanim przyszli inni.

Pytaliśmy Siostrę o to co się dzieje aktualnie w Mpanshy, był czas na prywatne pytania. Po spotkaniu udało się jeszcze porozmawiać z Siostrą o planach na przyszłość.

Jeśli zaś chodzi o Walne...i tak było nas więcej niż się spodziewałam Myślałam, że będzie nas trójka (ja, Markos, Ava), ale zostałam miło zaskoczona obecnością Justyny (której nie poznałam w pierwszej chwili ) i Animatora. Swoją drogą - On jest nie do zamęczenia Pojedzie wszędzie, gdzie będzie jakieś spotkanie Fajnie, że jest ktoś taki wśród nas
Podsumowanie Walnego będzie na forum SdA ale na to trzeba chwilkę poczekać

Generalnie po takich spotkaniach jeszcze bardziej chce się wrócić do Zambii [/QUOTE

Gosiaczku Nie przesadzaj - wszędzie nie byłem, bo np w stolicy mnie nie było a i tak żonka uważa, że się za dużo angażuję i na razie mamy ciche dni. Chciałaby mnie mieć tylko dla siebie. - to za zdane gzaminy. Cieszy mnie Twój pogodny charakter i radość bijąca od Ciebie.
__________________
"Misje dotyczą wszystkich chrześcijan"
Redemptoris Missio JPII

Mój blog: www.tereska-misje.blog.onet.pl
Animator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 20:51   #4281
MartaiMaciej
Raczkowanie
 
Avatar MartaiMaciej
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 355
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Dlaczego nikt nie pisał, że Siostra będzie w Tarnowie!!?? Do Jastrzębia i do Krakowa nie mogliśmy, ale w Tarnowie napewno zrobilibyśmy wszystko, żeby spotkać Siostrę. CHOOSING, przecież my mieszkamy w Tarnowie, a Strażników szczególnie od naszej pracy mam 10 min na nogach, nie mówiąc, że autkiem minuta po prostej.
__________________
Chcesz wiedzieć gdzie jest Twoja paczka?
http://sledzenie.poczta-polska.pl/

Edytowane przez MartaiMaciej
Czas edycji: 2011-06-13 o 20:53
MartaiMaciej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 02:17   #4282
ChoosingHope
Raczkowanie
 
Avatar ChoosingHope
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Connecticut, USA
Wiadomości: 212
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Kochani!

Dzis bedzie prosto z serca, bo jestem bardzo wzruszona. Rok temu powstal projekt "Kura dla Szpitala". Napisalam o nim najpierw tutaj na Forum. Pozniej pojawil sie on rowniez na stronie Adopcji Serca, Stowarzyszenia, anglojezycznej stronie Szpitala i wreszcie na Facebooku. W lipcu ubieglego roku Krzysztof promowal go w Radiu Opole--sadze, ze wielu z Was sluchalo tych audycji na youtube. Kury od wrzesnia sa w Misji i spelniaja niesamowicie istotna role. Jajka zywia dzieci z programu dozywiania, chorych z hospicjum i szpitala. Polowa sprzedawana jest do szkol po korzystnych cenach, a pieniadze w ten sposob pozyskane wydawane sa na pasze dla kurek i na potrzeby szpitala. Kura w ciagu dwoch lat zniesie jajek za okolo $70, z czego polowa to zysk. Ofiarujac Misji rownowartosc $12 na jedna kurke, ofiarujecie wiec okolo $35. To chyba najlepiej ulokowane pieniadze na swiecie!

Dziekuje wiec dzis tym, ktorzy uwierzyli wraz z Siostra Jozefa, Krzysztofem i mna w ten program. Dziekuje za wszystkie wplaty, za promowanie projektu, za zaufanie. Dziekuje rowniez Szwedom, ktorzy postanowili postawic w Mpanshyi nowy kurnik, ktory pomiesci 300 kur. Jestem wzruszona i bardzo wdzieczna. Nie bylabym oczywiscie soba, gdybym nie dolaczyla malej karteczki z podziekowaniem i kilku zdjec . Zikomo Kochani!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Thank you.jpg (71,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (28,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8392.jpg (78,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8395.jpg (60,9 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez ChoosingHope
Czas edycji: 2011-06-14 o 13:20
ChoosingHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:08   #4283
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Marto, nie wiem jak inni, ale kompletnie nic nie wiedziałam że siostra została zaproszona przez strażników, może to wynikło w ostatniej chwili faktycznie miałabyś okazję sie z siostrą spotkać ...
jak Tata ?

nie wiem czy powinnam pisać, ale proszę o modlitwę za Seonę i jej maleństwo - Ewa przebywa w szpitalu na patologii ciaży w 4-tym miesiacu ciaży
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:46   #4284
Meeru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów/ UK
Wiadomości: 108
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Seona Jestem z Wami i mocniutko trzymam kciuki
AgulaP Podaj mi twoja strone www

Edytowane przez Meeru
Czas edycji: 2011-06-15 o 20:47
Meeru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:45   #4285
AgulaP
Raczkowanie
 
Avatar AgulaP
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 108
GG do AgulaP
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

meeru moja nowa strona - sklep internetowy jest właśnie w przygotowaniu, za parę dni będzie gotowa, z nowymi rzeczami, napiszę jak tylko ruszy, właśnie się zastanawiałam czy mogę wtedy tu w treści wpisać adres dla przypomnienia, czy to dozwolone?
A na breloczkach schnie ostatnia warstwa lakieru, jutro wstawię zdjęcie a już teraz można pisać na PW jakby ktoś chciał.

Strasznie mnie zmartwiła wiadomość o Seonie, mocno modlę się o zdrowie i wytrwałość dla niej i maluszka. WRACAJ SZYBKO DO ZDROWIA SEONKO
__________________
John i Natasha Kabaso !!!
AgulaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 11:10   #4286
AgulaP
Raczkowanie
 
Avatar AgulaP
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 108
GG do AgulaP
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

No to są nowe breloczki do tych, co wiem, że czekają piszę też na PW, jeżeli ktoś jest jeszcze chętny to zapraszam. Jest 50 szt ogółem, zawieszkę lub zapięcie breloka doczepiam wedle życzenia. Cena jak wcześniej 10 zł, czyli 7 zł + chociaż 3 zł na znaczek.
Teraz biorę się za tworzenie nowej kolekcji biżuterii na stronę, mam nadzieję na dobre pomysły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ad.jpg (49,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg add.jpg (75,8 KB, 21 załadowań)
__________________
John i Natasha Kabaso !!!
AgulaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 14:17   #4287
MamaBernarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 161
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

:-( MAMA napisz jak coś będziesz wiedzieć, teraz to już chyba wszyscy się martwią...
MamaBernarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 16:16   #4288
basiaczek11
Raczkowanie
 
Avatar basiaczek11
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 470
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Seona trzymajcie się
__________________
Pozdrawiam Basia


Adopcja Serca na facebooku:

Adopcja Serca


basiaczek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 21:10   #4289
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Byc moze Seona została dzisiaj wypisana ze szpitala, poprawa zdrowia miała na to pozwolic, jezeli sama się nie odezwie, obiecuje się dowiedzieć czy się udało

Proszę o modlitwy w intencji s.Franciszki jutro o 11,00 w Mikołowie jest jej jubileuszowa Msza św. 25 lat ślubów zakonnych
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 01:42   #4290
ChoosingHope
Raczkowanie
 
Avatar ChoosingHope
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Connecticut, USA
Wiadomości: 212
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Seonko-3maj sie!! Myslami z Toba i Malenstwem!!

Serdeczne zyczenia jubileuszowe dla Siostry Franciszki!

A dla wszystkich niespodzianka!!! Otoz dostalam przepiekne zdjecia od Pana Piotra, ktory kieruje akcja wspanialych Straznikow Miejskich z Tarnowa. Siostra Jozefa wspominala cos o pieknej kronice, jaka Straznicy maja, wiec ja podpytalam i voila . Poogladajcie sobie kilka stron kroniki. Az serce sie raduje!! Na jednym zdjeciu zobaczycie wyrob specjalnych swiatecznych jaj, ktore pozniej sa sprzedawane, a z dochodu mozna pokrywac koszty przesylki kolejnych paczek. DZIEKUJEMY PANIOM I PANOM STRAZNIKOM MIEJSKIM Z TARNOWA!!!! I pozdrawiamy serdecznie. Panu Piotrowi i kolegom zyczymy duzo sil i zapalu do dalszego wspierania Misji!! Dolaczylam rowniez jedno zdjecie ze spotkania Straznikow z Siostra. Milego ogladania!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (52,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0329.jpg (35,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0337.jpg (40,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0338.jpg (52,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0340.jpg (44,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0341.jpg (50,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0349.jpg (41,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0350.jpg (45,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0351.jpg (40,5 KB, 22 załadowań)
ChoosingHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.