Odchudzanie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-14, 17:14   #1
iwona1229
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 51

odchudzanie-podarujcie mi nadzieję


Odchudzam się i moje odchudzanko było w dołku, z którego właśnie wychodzę. Pomóżcie mi pisząc o Waszych sukcesach na tym polu.
Pozdrawiam
iwona1229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-14, 18:39   #2
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: odchudzanie-podarujcie mi nadzieję

Ja sie nie odchudzam, bo nie widze takiej potrzeby. Ale moge powiedziec, ze ostatnio bardzo sie zaintersowalam fitnessem, szczegolnie tym bardziej wysilkowym. I jestem na dobrym etapie zapisania sie na ten kurs dla instruktorow na AWF-ie Warszawskim. Wiec glowa do gory, jak mnie przeciwnikowi fitnessu udalo sie tym zainteresowac, to pewnie i tobie uda sie zrzucic te pare kilo. Ale nie poprzestawaj tylko na diecie, sport to zdrowie, i jeszcze lepszy wspomagacz odchudzania niz dieta

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-15, 08:05   #3
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: odchudzanie-podarujcie mi nadzieję

Uszy, głowa i inne części ciała do góry Na uszko Ci powiem, że ja teraz też zrzucam trzy kilogramy "poegzaminacyjne" (niestety jak jest dużo nauki to nie ma aż tyle czasu na sport :/ ) Zostały mi jeszcze dwa i planowo mam zamiar je "zabić" do końca września Też mi nie jest łatwo, ale jakoś idzie Tobie też się uda Byle powoli i rozsądnie
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-15, 14:51   #4
iwona1229
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 51
Re: odchudzanie-podarujcie mi nadzieję

Żebym ja miała do zrzucenia 3kg, hm..., ja mam 30 kg. Ale będę cierpliwa, już się przekonałam, że co nagle to po diable...
iwona1229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-15, 15:04   #5
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: odchudzanie-podarujcie mi nadzieję

Smoczku, z kosci na osci?

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-15, 15:17   #6
Ula-M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 254
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M
Re: odchudzanie-podarujcie mi nadzieję

Coś cienko na wizażu z tym odchudzaniem Nie wiem, czy to Ci pomoże, ale na www.dieta.pl są opisy "tych, którym się udało" i tymi listami (czasem z załączonymi fotkami) można się chyba trochę zmotywować
Buziaczki,
Ula
Ula-M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-15, 18:39   #7
iwona1229
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 51
Re: odchudzanie-podarujcie mi nadzieję

Dzięki za adresik Te kochane wizażanki to same extra laski, chyba idealne figurki mają, tylko ja się jedne taka uchowałam, ale już niedługo.
iwona1229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-15, 18:48   #8
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: odchudzanie-podarujcie mi nadzieję

oj, to chyba nie jest tak, ze wszystkie jestesmy extra laskami. Choc byly tu i takie slowa ale mysle, ze kazdej w nas jest cos, co sie nam nie podoba. U jednych jest to tusza, u innych krzywy nos a jeszcze u innych co innego. Kwestia tylko w samoakceptacji.

Jezeli chodzi jednak o odchudzanie, to pewnie jest tak, ze wiele dziewczyn pewnie probowalo sie odchudzac, ale im nie wyszlo. Dlatego wolaly cie nie 'dolowac'

Jezeli moge dodac tylko cos od siebie, to nie opieraj sie tylko na diecie, przede wszystkim duzo ruchu, swiezego powietrza, a wszystko zacznie 'dzialac'. Troche samozaparcia i cierpliwosci

Powodzenia,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-15, 19:19   #9
Ula-M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 254
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M
Re: odchudzanie-podarujcie mi nadzieję

Oj, Iwona, jeśli o mnie chodzi to wcale nie super laski Tak, jak pisze Cheetah, chodzi o akceptację i polubienie siebie Ja też mam jeszcze trochę pracy nad swoim wyglądem do wykonania, przydałoby się zrzucić kilogram tu i tam, i ciągle konsekwentnie nad tym pracuję. Ale wychodzę z założenia, że nic na siłę, żadnego odchudzania, tylko powolutku, pomalutku i dojdę do celu. Dlatego u mnie nie ma czego opisywać Mogę Ci tylko powiedzieć, że warto trochę sie poruszać - niekoniecznie forsować... Ale odrobina ruchu, choćby spacer, bardzo bardzo bardzo poprawia samopoczucie O ile nie myśli się obsesyjnie jedynie o schudnięciu...
Buziaczki, trzymam kciuki
Ula
Ula-M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-16, 15:10   #10
iwona1229
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 51
Re: odchudzanie-podarujcie mi nadzieję

Wiem jak dużo zależy od samooceny, a u mnie właśnie kiepsko z tym. W wakacje był taki okres kiedy nie wychodziłam z domu, a jak wyszłam to wydawało mi się, że wszyscy się na mnie gapią i myślą "Jaka ona gruba", to było straszne, ale na szczęście mam to za sobą. Choć przyzaję, że i teraz o wiele lepiej czuję się jak jestem w domu. Mam taki charakterek, że nie lubię się zbyt długo rozczulać nad sobą, więc biorę się do roboty. Mam nadzieję, że z widocznymi efektami
iwona1229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-16, 15:43   #11
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: odchudzanie-podarujcie mi nadzieję

Dlaczego aż tak zaniżasz swoją samoocenę ? Nie przesadzaj a powiem ci dlaczego . W zeszłym miesiącu byłam na mammografi mam 23 lata i czekając na wyniki byłam świadkiem jak dziewczyna niewiele ode mnie starsza po nie dającej rezultatu chemoterapii dostała od chirurga skierowanie na amputację piersi - miała może z 25 lat . I wiesz co ? Czy warto całe życie użalać się nad swoimi niedoskonałościami ? A może warto pokochać najpierw swoje ciało , przyjrzeć mu się dokładnie i powiedzieć : kurcze wcale nie jest źle . Jest nawet lepiej niz dobrze . I nie odchudzać się na siłę . Ja w ciągu 4 miesięcy schudłam 15 kilo i już nigdy do wagi poprzedniej nie powróciłam - jestem szczupła . Jadłam połowę i codziennie w domu ćwiczyłam godzinkę . Udało się i chociaż nadal coś tam bym poprawiła to widok tej dziewczyny uświadomił mi jaka powinnam być szczęsliwa .
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-16, 20:12   #12
iwona1229
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 51
Re: odchudzanie-podarujcie mi nadzieję

Właściwie na moją niską samoocenę i depresję, bo chyba tak to mogę nazwać miał wypływ nie tylko mój wygląd, ale i sytuacja w domu, naprawdę nie są to jakieś wyolbrzymione sprawy, ale tak osobiste i właściwie tragiczne, że jeszcze nie jestem gotowa o tym pisać. W pewnym momencie runął mój mały światek, wyszyskie plany, cała przyszłość ulega i jeszcze ulegnie zmianie. Nie mogłam się z tym pogodzić, nadal się nie godzę. W takim momencie uczepiłam się rzeczy mniej ważnej, teraz z perspektywy to widzę, skupiłam się na sobie, żeby nie zwariować. Dosłownie wracałam do domu ze łzami w ochach, bo wydawało mi się, że wszyscy się ze mnie śmieją, a co gorsza z nikim o tym nie gadałam, zamknęłam się w sobie i bardzo cierpiałam. Ale wyszłam z tego, sama i teraz naprawdę czuję się silna, wiem że sobie poradzę. Tamtych spraw nie mogę zmienić, więc wpłynę na swój wygląd, po części żeby nie myśleć.
iwona1229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-16, 21:11   #13
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: odchudzanie-podarujcie mi nadzieję

diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-21, 10:47   #14
marta..
Raczkowanie
 
Avatar marta..
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 99
odchudzanie

Mam pytanie...zamierzam chodzic regularnie na basen (codziennie), cwiczyc troche w domu no i oczywiscie w polaczeniu z dieta niskokaloryczna mam nadzieje ze moja waga troche spadnie w dol) ile czsu (mniej wiecej)bede musiala czekac na efekty???
marta.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-21, 13:18   #15
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: odchudzanie

To zależy od budowy sylwetki, organizmu, wagi, jaką dietę zastosujesz. Zależy też czego oczekujesz Nie można jednoznacznie powiedzieć czy np. za 2 miesiące będziesz ważyć 7 kg mniej. Każdy ma swoje tępo w jakim chudnie.
Wow, codziennie basen, ja też chcę chodzę teraz 2 razy w tygodniu i to świetna sprawa. Powodzenia
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-10, 15:24   #16
mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 114
proszę o pomoc!!! odchudzanie

Drogie Wizażanki!!!
Mam pytanie do Was ekspertek . Jak zrzucić w miarę szybko i bezbiecznie 3-4 kg?... no może 5? Pytanie proste, krótkie i może bezsensowne ale spytać nie zaszkodzi .
Będę wdzięczna za jakiekolwiek głosy. Pozdrawiam serdecznie. <cmok>
mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-10, 20:21   #17
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: proszę o pomoc!!! odchudzanie

Po 1: sport - plywanie, bieganie, inne aeroby, fitness, silownia
Po 2: zrownowazone odzywianie - http://www.wizaz.pl/smoczek_dieta.php
Po 3: czas - okolo 1,5 - 2 miesiacy
Po 4: rozsadek

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 17:50   #18
agatii84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 39
GG do agatii84
kolejne odchudzanie, prosze o rady

witam!
Chcialabym sie Was poradzic odnosnie cwiczen diet i zdrowego odchudzania problemy z waga mialam juz w podstawowce.Chyba majac 16 lat wazylam 73 kg i mialam chyba wtedy okolo 160 cm wzrostu :/ Postanowilam ostro schudnac i udalo mi sie! w 3 miesiace zrzucialam 15 kg ale niestety teraz sadze ze nie bylo to madre zagranie jednak.Bo raczej moja dieta polegala na ciaglej głodówce,malo cwiczylam bo nie mialam juz na to sily, miesiaczke rozniez mi stanela na 3-4 miesiace :/ Teraz mam 20 lat , waze 60 kg (czasami 62 )przy zwroscie 164 i zamierzam jeszcze zrzucic jakies 6 kg, wiec mam nadzieje ze nie bedzie tak ciezko z tym. W czasie odchudzania zawsze bardzo malo jem, glodze sie a potem mam ochote naprawde zjesc kilogram lodów.Chcialabym sie dowiedziec jakie mozecie mi dac rady, nie chodzi mi zebyscie dziewczyny mi diety rozpisywaly ale np.takie rady praktyczne, jakie cwiczenia itd...czy bieganie czy bardziej marsz? czy cwiczenia rozciagajace czy bardziej intensywne? a jesli chodzi o diete to moze jakies ciekawostki? ja np czytalam ze w czasie odchudzania pomagaja spalac tluszcz grajpfruty i musze przyznac ze chyba troche w tym prawdy(a moze to autosugestia)
aha i mam takie pytanka czy w internecie sa dostepne jakies filmy instruktarzowe z cwiczeniami?
z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi
agatii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 17:54   #19
agatii84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 39
GG do agatii84
Re: kolejne odchudzanie, prosze o rady

sorki, w poscie nizej sa podane nazwy plikow z cwiczeniami
agatii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-01, 19:39   #20
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Re: kolejne odchudzanie, prosze o rady

Ja również mam 164 cm wzrostu i ostatnio udało mi się schudnąć z 57 do 54 kg Wiem, że to nie dużo i pewnie nikt tego nie zauważył (no może poza moim mężczyzną przyglądającym mi się nieco uważniej niż inni ), ale ja zdecydowanie lepiej czuję się przy tej wadze.
Co do diety, to po prostu staram się jeść regularnie, ale w małych porcjach. Unikam jedzenia kolacji, ale się nie głodzę. Nie wolno pozbawiać się małych przyjemności, żeby nie zwariować
No i oczywiście staram się regularnie ćwiczyć. Ostatnio nawet żartuje sobie, że mam lepiej umięśniony brzuch niż mój chłopak A zestawy ćwiczeń najlepiej ściągnąć sobie np przez muła, kazę, itp. Wystarczy, że wpiszesz "aerobic" i na pewno coś znajdziesz.
Życzę powodzenia!
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 20:40   #21
agatii84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 39
GG do agatii84
Re: kolejne odchudzanie, prosze o rady

to gratulacje! a dalej sie odchudzasz czy zostajesz przy tej wadze? ja wlasnie tak myslalam zeby do 54 kg zrzucic a pozniej juz poprostu starac sie utrzymac wage na tym poziomie ja w ogole pije od pewnego czasu po 3 szklanki dziennie zielonej herbatki i powiem Wam ze sie o wiele lepiej po niej czuje.Naprawde myslalam ze ciezko mi ebdzie strawic ten smak, ale mozna sie nauczyc ja pic
agatii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 21:12   #22
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Re: kolejne odchudzanie, prosze o rady

Prawdę mówiąc najchętniej schudłabym tak do 52 kg, bo przy takiej wadze najlepiej się czuje. Myślę jednak, że jest do kwestia indywidualna i wszystko zależy od rodzaju sylwetki
Co do herbatki, to ja piję czerwoną, ale raczej z przyzwyczajenia niż przekonania. Wiem, że to może zabrzmieć dziwnie, ale po prostu mi smakuje Nie zauważyłam jednak żadnych cudownych efektów.
Do odchudzania zabrałam się kiedy przytyłam po pigułkach. Ważyłam nawet do 58 kg, co wcześniej nie miało nigdy miejsca. dlatego postanowiłam wziąć się za siebie. Nie wiem ile jest w tym prawdy a ile mojej autosugestii, ale wydaje mi się, że po tabletkach dużo łatwiej mi schudnąć. Owszem, przybyło mi kilogramów, ale to głównie przez zatrzymywanie wody w organizmie Dużo łatwiej jest mi jednak powtrzymać się od podjadania, bo już nie mam takich napadów apetytu jak kiedyś. Wiem, że to może nieco poza tematem, ale chciałam wyjaśnić skąd u mnie motywacja do odchudzania
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 19:26   #23
vzcxnxbc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6
skuteczne odchudzanie! Błagam pomóżcie

Moj problem może sie wydać śmieszny ale dla mnie jest tragiczny. Otórz może zaczne od tego że mam 15 lat, mam 157cm wzrostu i waże prawie 68kg. Może nie jestem bardzo gruba ale mam wielki problem z dobraniem jakiego kolwiego ubrania, a poza tym w szkole wysmiewaja sie ze mnie. Jak można sie odchudzic, prubuje malo jesc ale to nie pomaga. Chciałabym zaznaczyć że nie stać mnie na jakieś drogie tabletki odchudzajace, dlatego ich nie zażywam, a także na chodzenie na siłownie. Błagam pomóżcie jest to mój życiowy dramat i nie wiem jak sobie z nim poradzić
vzcxnxbc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 19:28   #24
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Re: skuteczne odchudzanie! Błagam pomóżcie

Odrzuc ze swojej diety białe pieczywo,jedz duzo warzyw,owocow,drobiu,ryb. .

i ćwicz
nie trzeba koniecznie siłowni aby schudnąć..możesz sama biegać lub robić brzuszki/ćwiczyć z hula hop
polecam też rowerek i basen

__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 07:42   #25
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Re: skuteczne odchudzanie! Błagam pomóżcie

mozesz slicznie schudnac bez tabletek wspomagajacych odchudzanie. moze pomoze Ci ograniczenie weglowodanow tak jak napisala Namietne usta? z owocami to ja bym uwazala, maga miec bardzo duzo fruktozy. A co do cwiczen, sportu to musi isc w parze z dobra dieta, ale to wiesz ja przez rok schudlam 10 kilo, cwiczac i zmieniajac sposob jedzenia. jesli chcesz to napisz mi priva, chetnie pomoge
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 07:51   #26
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Re: skuteczne odchudzanie! Błagam pomóżcie

A może pij codziennie ok. trzech filizanek czerwonej albo zielonej herbaty. Oczywiście cudów nie zauważysz, ale przynajmniej usprawnisz sobie przemianę materii. I zgadzam się z poprzedniczką, że oprócz diety, kluczem do schudnięcia są ćwiczenia i wcale do siłowni chodzić nie musisz. Wystarczy, że w ciągu dnia wygospodarujesz sobie trochę czasu na ćwiczenia. Ja zawsze rano i wieczorem robię 100 brzuszków i dzięki temu nie mam kłopotów z tłuszczykiem w tym miejscu. A kiedyś było inaczej... Pozdrawiam cieplutko
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 08:21   #27
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Re: skuteczne odchudzanie! Błagam pomóżcie

Milka19 napisał(a):
> robię 100 brzuszków i dzięki temu nie mam kłopotów z tłuszczykiem w tym miejscu. A kiedyś było inaczej...

Milka a jak długo ćwiczysz??

Moja pani od siłowni poleciła mi przynajmnieij 2-3 razy w tygodniu zjeść musli, ale ugotowane z wodą z dodatkiem imbiru. Ok 3-4 łyżek musli na niecałą szklankę wody. Imbir rozgrzewa żołądek, przez co zmienia przemianę materii Może to nie jest jakieś pyszne , ale da się zjeść... Dla mnie musil działa zbawiennie, bo bardzo często mam okropne wzdęcia, a przez to jedzonko poprawiła mi się przemiana. Oczywiście możesz też zjeść z jogurtem Aha!!! I pij 2 litry wody dziennie!! Podobno w jelitach nosimy do 5 kg zapieczonych resztek i innych paskudztw, dlatego woda jest niezbędna!No i oczywiście nie łącz ziemniaczków z kotlecikiem, do obiadu duuużo surówki Ja nie lubię warzyw, ale jedną surówkę uwielbiam : Kapusta pekińska pokrojona w paseczki, papryka w kostkę, groszek , kukurydza, troszkę jabłka, sól, pieprz, ja do tego jeszcze wrzucam pokrojone mięsko ( najlepiej gotowane ) i jak zjem taką michę na obiad to mi wystarcza bez problemu i najważniejsze, że nie jestem głodna. A na " małego głoda " możesz zjeść marchewkę np.
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 08:26   #28
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Re: skuteczne odchudzanie! Błagam pomóżcie

Jakieś 5 miesięcy temu zaczęłam. Choć przyznam się, że na początku nie ćwiczyłam regularnie. Wolałam sobie dużej pospać Zaczynałam od 30 brzuszków i stopniowo ich liczbę zwiększałam. Teraz już się tak do tego przyzwyczaiłam, że dzień bez brzuszków uważam za dzień stracony
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 08:31   #29
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Re: skuteczne odchudzanie! Błagam pomóżcie

5 m-cy mówisz.... To do wakacji mam jeszcze czas! Dzięki za błyskawiczną odpwiedź
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 08:33   #30
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Re: skuteczne odchudzanie! Błagam pomóżcie

Hehe. Powodzenia życzę
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.