Cienkie włosy- wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-02, 15:29   #91
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: Wlosy, cienkie i wypadają :(

przedewszystkim jakie masz dokladnie wlosy suche?? wrazliwe?? przetluszczajace??
jesli sa cienkie i wypadaja to na pewno jestes blondynka opisz dokladnie swoje wlosy jakiej sa dlugosci jak maja kolor jak czasto je myjesz itd. to wtedy cos poradzimy
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 16:50   #92
edyta70
Przyczajenie
 
Avatar edyta70
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia -> Bodmin
Wiadomości: 22
Wyślij wiadomość przez ICQ do edyta70 GG do edyta70 Wyślij wiadomość przez MSN do edyta70 Wyślij wiadomość przez Yahoo do edyta70 Send a message via Skype™ to edyta70
Dot.: Wlosy, cienkie i wypadają :(

tak, jestem blondynką
wlosy przeluszczają mi sie przez jakies 2 dni, więc myje je raczej codziennie.
Są dosyć długie a kolor.... naturalny to mam taki zloty. Farbowalam w sierpniu na taki prawieze bordowy, pozniej mialam odrosty to zdecydowalam sie przefarbowac na brązowy... niewiele zmienilo, tylko pociemnilo i teraz jakies 3 tyg temu polozylam blond, wiec mam tak jakby naturalny z pasemkami brązu :P umieszczam swoje zdjecie :
http://i81.photobucket.com/albums/j2...0/PHOT0029.jpg
robione przedwczoraj dzieki wam za zainteresowanie sie mną :P
edyta70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 19:06   #93
asiaczek1986
Przyczajenie
 
Avatar asiaczek1986
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: Wlosy, cienkie i wypadają :(

Witam dziewczynki Postanowilm ze moge troche pomoc i doradzic cos jezeli chodzi o włoski i ich prostowanie...Odzywianie, Pilegnacje
Przez ostatnie 2 lata non stop uzywalam prostownicy w sumie nie byle jakiej i doszlam do wnisoku ze kazda czy lepsza czy gorsza niszczy włosy tak samo...
Moj Kolor włosów jasny blond i tu rowniez przez bite 2 lata co 2 miesiace rozjasniacz na głowie...
Ale wkoncu postanowilam dosyc! włosy mialam coraz słabsze, wypadały, kruszyły sie do tego meczylam je suszarka... !
Stwierdzilam ze połoze sobie ciemna czekolade KONIEC z rozjasniaczem...
Oczywiscie przed nałozeniem farby podciełam włosy..
Zaczełam tzw " Moja własną Odnowe" oczywiscie z pomoca tego forum dowiedziałam sie o róznych sposobach, ciekawostkach... Pomyślałam ze stworze z tego jedną całośc

Jestem juz po miesiacu kuracji i postanowilam ze podziele sie z wami moimi osiagnięciami


A wiec tak :

1. Na poczatek przed umyciem włosów nakładam maseczke ;
- Poł buteleczki olejku Rycynowego ok 2.5zl w aptece
- 1 zółtko
- Sok z cytryny 1/2
- 1 łyzka Miodu
Z tym preparacikiem hasam sobie okolo godzinki do dwóch i maske nakładam raz w tygodniu. Ostrzegam tylko ze wszystko bardzo dobrze trzeba wymieszac i nakładac na suche włosy i DOKŁADNIE spłukac zeby włosy nie byly "twarde"

2. Po spłukaniu maseczki myje włosy szaponem DERMENA kupic mozna Tylko w Aptece cena ok 31 zl 200ml szampon jest kuracja na osłabione włosy Prostowaniem farbowaniem i modelowaniem. Zapobiega wypadaniu włosów i stymuluje odrastanie. Regeneruje mieszek włosowy, poprawiając jego ukrwienie. Skład ; Chlorek 1- metylonikotynamidu, bedąc substancją pohodzenia witaminowego, nie jest toksyczny i nie podowuje podrażnień skóry.

3. Po umyciu Nakładam Odzywke Seboradin " 13,50 zl ( na allegro w zestawach mozna kupic za polowe ceny )
- Odzywka Pielegnacyjno lecznicza przeznaczona do włosów przetłuszczających się, słabych, skłonnych do wypadania.
- Trzymam ja okolo 15 minut
- Składniki Wyciąg z czarnej rzodkwi, wyciąg z żen - szenia, oraz witaminy z grupy B.

4. Po spłukaniu odżywki wcieram starannie w skóre głowy preparacik równiez z serii SEBORADIN w ampułkach. Opkaowanie zawiera 14 ampułek bardzo wydajnych, poniewaz po jednym myciu wcieram 1/2 ampułki. ( bez spłukiwania ) .

- " Intensywna kuracja w ampułkach dla włosów potrzebujących silnego wzmocnienia i regeneracji zawiera kompleks witamin B oraz zestaw ekstraktów roślin i olejków eterycznych, znanych ze swych własciowosci pobudzających wzrost włosów". Cena ok. 34zl 12 ampułek.
- Wyciąg z czarnej rzodkwi, ekstrakt z ziela dziurawca, ekstrakt z kłaczy tartaku, olejek kolendrowy, olejek z dzrewa herbacianego, tymol, zel aloesowy.
( jezeli zajdzie taka potrzeba moge napisac konkretne działanie tych składników ) .

5. Czekam az włosy same lekko podeschną i na KOniec ewentualnie przed suszeniem czy prostowaniem lekko wcieram kilka kropel Lotionu równiez z serii Seboradin o bardzo przyjemnym zapachu.
- Preparat słuzy do intensywnej pielęgnacji włosów zniszczonych zabiegami np. trwałą ondulacją, farbowaniem, prostowaniem,suszeniem. ( bez spłukiwania ) .


I to by było na tyle jezeli chodzi o moja pielegnacje moze na pierwszy rzut oka wydaje sie ze potrzeba na taki zabieg polowe dnia hehe ale zapewniam ze godzinka co drugi dzien starczy a jakie efekty Włoski zaczeły mi ładnie rosnąc, nie kruszą sie, sa lśniące i miekkie w dotyku... nie przetłuszczają sie. Prostownicy uzywam sporadycznie...
Oczywiscie wszystko nie jest tak proste bo trzeba poświecic temu troszke czasu. Moze i kosmetyki te nie sa bardzo tanie lecz po moich wyliczeniach jezeli ktoras z was chciala by przedluzyc włosy kwota tych kosmetyków wydaje sie smieszna. Ja jeszcze oprcz tych preparacików Zjadam dziennie po 2 tabletki Skrzypowity, pudełko 80 tabletek zawierają Skrzyp Polny , pokrzywe i witaminy które pielęgnują włosy cere i wzmacniaja paznokcie cena ok 18 zł

Mam nadzieje ze mogłam wam pomóc Życze powodzenia jezeli macie jakies pytanka dotyczace tego co napisalam bez problemu odpowiem Pozdrawiam buziolki
asiaczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 12:47   #94
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: Wlosy, cienkie i wypadają :(

mialam podobny problem mam wlosy za ramiona tez mam blad pasemka, ale do rzeczy. po pierwsze farbowanie najczesciej raz na 0.5 roku, postanow sobie np. czerwiec przed wakacjami i grudzien przed swietami i koniec.
Pielegnacja wiec kosmetyki do wlosow srednio suchych ja uzywam bain satin2szmpon loreala z lini kerastase polecam wszystkim te produkty ponewaz cale zycie szukalam czegos co pomoze moim wlosom probowalam wszystkigo i tylko to zadzialalo po miesiacu wlosy sa nie do poznania. po umyciu odzywka na 10 minut Nutridefense2 jesli masz bardzo such i rozdwojone mokry recznik na odzywke. po spukaniu odzywki serum nutri-sculpt odzywia wlos wydobywa kolor blad z wlokna wlosa dzieki temu nie widac odrostow forbowanie 2 razy w roku wystarczy ci w zupelnosci.
wszystkie produkty dostepne tylko w dobrych salonach fryzjerskich pytaj o KERASTASE lub na blue pasaz.
powodzenia po miesiacu nie poznasz swoich wlosow gwarantuje
Oczywiscie co 8-10tygodni podcinanie koncowek !!!!!!
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 14:46   #95
edyta70
Przyczajenie
 
Avatar edyta70
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia -> Bodmin
Wiadomości: 22
Wyślij wiadomość przez ICQ do edyta70 GG do edyta70 Wyślij wiadomość przez MSN do edyta70 Wyślij wiadomość przez Yahoo do edyta70 Send a message via Skype™ to edyta70
Dot.: Wlosy, cienkie i wypadają :(

Dzieki ci hairka sproboje
edyta70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 12:33   #96
Chana
Raczkowanie
 
Avatar Chana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 31
Dot.: Wlosy, cienkie i wypadają :(

Hairka.Ja właśnie od niedawna zaczęłam interesować sie linią Kerastase.Miałaś może lub słyszałaś o eliksirze oleo relax??
Chana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 13:32   #97
pauliska_zdw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Wlosy, cienkie i wypadają :(

Ja cos wam jeszcze powiem.... ja od urodzenia mialam wlosy bardoz cieniutkie. Do ktoregos roku zycia wogole mi wlosy nie rosly az kiedys mama mi obciela wlosy i sie stalo... od tej pory mam geste wlosy. Wiesz kiedy ci radze obciac wlosy( jak bys miala oczywiscie taka chec) w pełni księżyca lub kiedy on sie zaczyna robic okragly(tak mowia) takze radze ci abys brala jakies witaminki bo te slabe wloski moga znaczyc o niedoborze witamin w twoim organizmie. Takze asiaczek1986 bardzodobre sposoby ci podala wiec ... tylko do robotY!!!
pozdro dla ciebiei dla wszystkich to czytajacych!
pauliska_zdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-09, 14:41   #98
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Wlosy, cienkie i wypadają :(

hm...mysle,ze wszystkie rady dziewczyn sa super,sama je stosuje i widze juz poprawe,bo mi wlosy tez strasznie zaczely leciec hm...a moze zaczelas brac tabletki antykoncepcyjne?bo ja od kiedy stosuje mam wlosy jak mysz,takie cienkie... nigdy nie byly grube ale bylo ich duzo ,a teraz i cienkie,i malo...no ale nic,trzeba ze zdwojona sila o nie zadbac i bedzie ok,mysle
buziaki
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 12:04   #99
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: Wlosy, cienkie i wypadają :(

jesli chodzi o oleo relax te produkty sa raczej dla dziewczyna o grubszych wlosach. Nie polecam dziwczyna ktore maja wlosy ciekie lub z tendencja do przetluszczania, poniewaz ta linia szampon odzywka i reszta produktow moga powodowa ze wlosy beda wygladac tlusto juz na drugi dzien.
Ale jesli masz dosc grube wloski to jak najbardziej beda jedwabiste i lejace.
Jesli macie jakies pytania o Kerastase chetnie odpowiem
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 17:11   #100
edyta70
Przyczajenie
 
Avatar edyta70
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia -> Bodmin
Wiadomości: 22
Wyślij wiadomość przez ICQ do edyta70 GG do edyta70 Wyślij wiadomość przez MSN do edyta70 Wyślij wiadomość przez Yahoo do edyta70 Send a message via Skype™ to edyta70
Dot.: Wlosy, cienkie i wypadają :(

Cytat:
Napisane przez kredkova Pokaż wiadomość
...a moze zaczelas brac tabletki antykoncepcyjne?...
buziaki
lol a co ty myslisz ze ja dorosla :P ? niee mam 13 lat xD hehe

buSka
edyta70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 18:28   #101
gaapa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
cienkie wlosy

Witajcie!jestem pod wrazeniem metamorfozowego forum, jestem tu calkiem nowa. Bardzo spodobal mi sie watek z galeria fryzur,mam pytanie,czy sadzicie ze zalaczona fryzura nadaje sie do cienkich wlosow?pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 038845.jpeg (14,5 KB, 18 załadowań)
gaapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-06, 08:34   #102
filippi
Przyczajenie
 
Avatar filippi
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24
Dot.: cienkie wlosy

Własnie ciekawi mnie temat jaka fryzura wogóle moze pasowac do cienkich włosów? Sama też mam cienkie i dostaje juz fioła bo nic nie moge wymyslić ..a więc słucham moje Panie ;>
filippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:58   #103
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Cienkie włosy

Jestem po poważnej chorobie i przyjmowałąm lekarstwa od których wypadają włosy (całe szczęście mam to za sobą). Przed chorobą miałam super gęste włosy i może dzięki temu nie jestem kompletnie łysa. Czy może ktoś zaproponować fryzurę do cienkich włosów, jak poprawić ich stan i jak zatuszować to że są aż tak cienkie?
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:04   #104
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Cienkie włosy

Myślę, że zdecydowanie powinnaś brać preparaty wzmacniające włosy (o ile jest to możliwe), coś w rodzaju Silci albo Skrzypovity, Humavity itd. Są o tym wątki na biochemii albo kosmetycznym,poszukaj.
A co do fryzury, pogadaj ze swoim fryzjerem, on na pewno będzie wiedział, co ci doradzić.
Od siebie dodam, że pocieniowane końcówki dodają włosom lekkości i sprawiają wrażenie większej objętości.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:30   #105
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Cienkie włosy

Moja lekarka powiedziała, ze "narazie" nie brać tego rodzaju rzeczy. Ciekawa jestem ile to "narazie" ma trwać. Używam szamponów poprawiających stan włosów, ale one cały czas wyglądają marniutko. Ja wiem, ze fryzura nie zmieni jakoś niesamowicie ich wyglądu, ale zawsze coś.
Zastanawiam się czy włosy powinny być krótkie czy długie. Zawsze nosiłąm długie, bo krótkie są jakoś nie w moim stylu, ale jeżeli lepiej będą wyglądać krótkie...
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 15:11   #106
Nereida1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 6
Dot.: Cienkie włosy

Zapytaj pani doktor czy możesz jeść siemię lniane. Jeżeli tak to polecam dodawanie łyżki mielonego siemienia do płatków z mlekiem lub picie po prostu zalanego wrzątkiem. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Nereida1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 17:05   #107
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Cienkie włosy

od siebie moge dodac ze warto spróbowac z olejkiem rycynowym. A co do fryzury to poki co powinnas noscic krótsze albo półdługie włosy bo wtedy nie wydaja sie takie cienkie i rzadkie. powodzenia
*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 17:42   #108
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Cienkie włosy

poczytaj te watki:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=9730
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=108990
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=188208
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57981
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=70767
sama dowiedzialam sie tutaj wszystkiego na temat pielegnacji wlosow, na pewno znajdziesz cos dla siebie wracaj do zdrowia
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 21:39   #109
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Cienkie włosy

Cytat:
Napisane przez Nereida1989 Pokaż wiadomość
Zapytaj pani doktor czy możesz jeść siemię lniane. Jeżeli tak to polecam dodawanie łyżki mielonego siemienia do płatków z mlekiem lub picie po prostu zalanego wrzątkiem. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Możesz napisać jak działa na włosy to siemię???
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 08:10   #110
Nereida1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 6
Talking Dot.: Cienkie włosy

Siemię lniane wzmacnia cebulki włosa, gdyż jest cennym źródłem aminokwasów, mikroelementów (szczególnie cynk korzystny dla cery, włosów i paznokci) i innych niezbędnych dla zdrowia składników.
Siemię lniane może być używane także jako odżywka do włosów ponieważ wydzielany przez nasiona śluz skutecznie nawilża suche i zniszczone włosy.
Aby przygotować siemię lniane należy jedną łyżkę zalać szklanką gorącej wody i odstawić aż do osiągnięcia wstrętnej śluzowatej konsystencji :-P Można rownież dodawać do zup, mleka, jogurtów, soków i owoców.
Co do efektów: włosy bardziej błyszczą, są mocniejsze, zdrowsze, szybciej rosną (zauważyłam to po sobie). Pozdrawiam!
Nereida1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 15:18   #111
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Cienkie włosy

O!Zainteresowało mnie zwłaszcza przyspieszenie porostu A po jakim czasie widać efekty działania tego siemienia???
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 19:45   #112
Nereida1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 6
Dot.: Cienkie włosy

No niestety tu się zaczyna robić mniej ciekawie, bo efekty widać najwcześniej po pół roku regularnego stosowania :-/ Ale ja z moimi cienkimi i słabymi włosami się nie poddaje. Zwłaszcza, że za pół roku studniówka i trzeba będzie coś wyczarować z tych 3 włosów na krzyż :-P
Nereida1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 19:56   #113
emilka_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Dot.: Cienkie włosy

Sa preparaty ze skrzypu polnego Sa rewelacyjne polecam. Mozna je kupic w kazdej aptece ziolowej
emilka_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 22:48   #114
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Cienkie włosy

Cytat:
Napisane przez Nereida1989 Pokaż wiadomość
No niestety tu się zaczyna robić mniej ciekawie, bo efekty widać najwcześniej po pół roku regularnego stosowania :-/ Ale ja z moimi cienkimi i słabymi włosami się nie poddaje. Zwłaszcza, że za pół roku studniówka i trzeba będzie coś wyczarować z tych 3 włosów na krzyż :-P
To widzę że mamy ten sam problem,a właściwie dwa:cienkie włosy i studniówka.... Ja też nie wiem co zrobię z moimi włosami
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 13:54   #115
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Cienkie włosy

Oho- ja jestem trzecia ze stódniówkowym problemem Używam od dwóch tygodni oleju rycynowego i muszę powiedzieć, że po użyciu wlosy są błyszczące, trochę nawilżone. Na wieksze efekty trzeba poczekać dłuzej
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 19:59   #116
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Cienkie włosy

No ja właśnie też mam w tym roku studniówkę. Siemię lniane mogę stosować więc będe teraz ostro próbować. Koleżanka mi powiedziała, że nacieranie włosów naftą pomaga. Brzmi strasznie. Słyszałyście coś o tym?
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 20:16   #117
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Cienkie włosy

Cytat:
Napisane przez gosi@czek Pokaż wiadomość
No ja właśnie też mam w tym roku studniówkę. Siemię lniane mogę stosować więc będe teraz ostro próbować. Koleżanka mi powiedziała, że nacieranie włosów naftą pomaga. Brzmi strasznie. Słyszałyście coś o tym?

Informacji o nafcie jest mnóstwo na forum- wyszukiwarka.

Osobiście bardziej polecam olejek rycynowy,łatwiej go zmyć niz nafte.

Możesz spróbować też płukanek ze skrzypu tzn. zaparzyc herbatke ze skrzypu i po umyciu polać tym włosy.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 20:23   #118
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Cienkie włosy

Próbowałam stosować naftę,robiłam kilka podejść,ale denerwowało mnie,że tak trudno się zmywa i włosy wcale nie wyglądały po niej lepiej,wręcz przeciwnie.Może na dłuższą metę są jakieś efekty,ale ten sposób nie jest dla mnie
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 10:26   #119
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Cienkie włosy

Ja dalej polecam olejek U mnie łatwo sie zmyywa, choś sporo wlosów mi przy tym wypada- podobno trzeba to przeczekać aż wypadną najsłabsze cebulki. Ale nie u wszystkich wychodzą włosy po stosowaniu olejku
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 11:23   #120
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Cienkie włosy

a ja lubie nafte nie zmywa mi sie tak trudno a wlosy sa sztywniesze blyszczace i latwiejsze do ulozenia
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.