Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :) - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-15, 09:10   #4651
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
party_girl7 jak tam się czujesz?
Zmęczona, obolała, spać mi się chce, ciężko chodzić, ale nie rodzę to chyba faktycznie po badaniu ten śluz, bo nic się nie dzieje :/
A Ty jak, ruszyło coś po z Tż?
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 09:13   #4652
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Zmęczona, obolała, spać mi się chce, ciężko chodzić, ale nie rodzę to chyba faktycznie po badaniu ten śluz, bo nic się nie dzieje :/
A Ty jak, ruszyło coś po z Tż?
Brzuch mnie pobolewał, zeżarłam pół tabliczki czekolady i poszłam spać. I tak się skończyła moja pseudoporodowa akcja
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 09:22   #4653
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Poszłam dzisiaj zbadać krew. Do przychodni koło domu, jeszcze mąż zawiózł autem. Czuję się jak po wyprawie na mount everest... Normalnie masakra. W najgorszych porodowych scenariuszach nie spodziewałam się tak długiego osłabienia
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 09:23   #4654
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Brzuch mnie pobolewał, zeżarłam pół tabliczki czekolady i poszłam spać. I tak się skończyła moja pseudoporodowa akcja
No to nieźle. Super nam idzie to rodzenie hehe, stwierdziłam ze żadne sprzątanie, herbatki i inne sposoby na przyspieszenie nic nie dają! Zechcą wyjść to wyjdą i koniec.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 09:42   #4655
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
O matko, chyba sama nie przemyślała co mówi. Chyba dopiero po słowach TŻ zrozumiała że walnęła głupotę...
Zrozumiała? Wątpię to nie ten typ człowieka
Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
Mam właśnie rozkminy czy chcieć ZZO czy nie (od 7 do 14 chyba jest.możliwość wzięcia) i sama nie wiem.
Dziewczyny jakieś za i przeciw?
Ja to się nawet nie będę zastanawiać nad zzo przy drugim porodzie tylko biorę od razu!
Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Owieczka powiedz mi do czego przydawal sie recznik papierowy? Pakuje ta torbe i nie wiem czy brac ręcznik czy takie chusteczki w pudelku z bedry?


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ja wycierałam krocze nim, ale był na sali, nie miałam swojego.

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Położna przychodzi do mnie we wtorek. Pokaże jej to, zobaczymy co powie :/... Odkazilam to octaniseptem i już krew nie leci. Wietrze krocze ile mogę.

Izabela
Dobrze że tylko 2 godziny...
Tyle daliśmy radę...
Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Tzn.? Japonki przewaznie na miesiac przed porodem wracaja do domu rodzinnego, tam rodza i zostaja z dzieckiem az do kontroli miesiac po porodzie. Wtedy zwyczajowo pierwszy raz z domu z dzieckiem wychodza (wtedy rowniez lekarz zezwala na spacery z dzieckiem ) obowiazkowo w asyscie babci. No a jak sa w domu, to cala rodzina nad nimi skacze a one jedynie karmia. Nie wiem, ja bym na glowe dostala i stad zdziwienie wzbudzam, ze ani nie wracalam na porod w strony rodzinne, po wyjsciu ze szpitala wrocilam prosto do swojego mieszkania i wisienka na torcie - i od razu na spacer obie wychodzimy.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------




Mnie odwiedzala rodzina, byla tez kolezanka ze studiow i inna z mezem i dwojka dzieci. Ja bardzo potrzebowalam towarzystwa, nienorzez caly czas oczywiscie, ale odwiedziny byly mile widziane
No być może, ale tak na SAMO karmienie i poza tym nic? Nie chce mi się wierzyć. A gdzie kontakt z dzieckiem, noszenie, przytulanie itp?
Cytat:
Napisane przez chowanna Pokaż wiadomość
Dziękuję za gratulacje poród był dla mnie ciężki 8 godzin w skurczach co 2 minuty i 1 minutę, myślałam że to się nigdy nie skończy. ale widok synka wynagrodzil wszystko. Tz był cały czas ze mną i bardzo mnie wspierał. Bez niego chyba nie dalabym rady. A dzisiaj wychodzimy mały co prawda ma żółtaczkę ale pani doktor powiedziała że sobie poradzi.
Też miałam takie częste skurcze...
Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Tak, jutro planowane cc.
Pewnie jesteś już po?

Cytat:
Napisane przez didi9 Pokaż wiadomość
Poprzątane Brzuch się ledwie pare razy spiął podcza czyzczenia listew na czwaakach, a tak poza tym to tylko dyszę ja prosiak ehhh... No nic, idę wziąć prysznic, a potem do apteki i czekam na mężą, co by go wziąć w obroty, bo mi libido skacze w tej ciaży do granic możliwosci : Ale jak widać to też na wykurzenie lokatorki nie pomaga Więc chyba rzeczywiscie poprostu trzeba czasu, ale ja i mąż tak bardzo chcielibysmy, żeby on miał wolne jak pojawi się Gabi na swiecie, że on ma łzy w oczach jak mówi o tym, że jak się zaraz nie urodzi to będzie z nami tylko po pracy i weekendy...

Aaaaa, Panna Izabela ja polecam żel intymny feminum, ale on jet tylko w aptekach. Ja miałam uczulenie, swędzenie jakies dziwne po durexach i innych żelach różnych różniastych, a ten jest z kwasem mlekowym i wg nie jet super, choć opakowanie nie zachęca, bo wygląda jak jakas masć trochę
Dzięki!!!
Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
a my już po wizycie u profesora i idziemy 30.09 na operację

ja nie wiem jak to przeżyje
Przeżyjesz! Zrobią operację i będzie wszystko dobrze - to nie widzimisię, tylko dla dobra Twojego dziecka, więc na pewno dasz radę! A maluch tego nawet nie zapamięta. Silna bądź!
I kciuki za operację!!!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 09:53   #4656
melawen
Rozeznanie
 
Avatar melawen
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków, Śląsk
Wiadomości: 747
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Chciałabym widzieć małą mokrą plamkę na staniku wielości 2gr na przykład, to by mi wystarczyło. Bo wątpię że małemu wystarczą 3 kropki mniejsze od główki od szpilki... Jak leżałam w szpitalu to dziewczyna obok miała w 28 tyg mokre placki na koszuli z mleka juz...
Jak Cie to pocieszy to ja mam tak samo. Takie kropelki malutkie. Ale zrobiłam eksperyment czy jak pomasuje
i pomyślę o dziecku to jest więcej i wtedy udaje się taka duża kropla wiec jestem dobrej myśli.




Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
U mnie w miał poziom 14 i 3 dni naświetlania.







Ej spokojnie mniej nerwowo dzidziuś w środku się denerwuje, ja też mam końcówkę nerwowa i chce mi się plakac bo mnie wszystko boli strzyka. Mam dziwna sytuacje rodzinna i musze po kilka razy tłumaczyć ze chrzest to nie będzie impra na 50 osób. Tylko obiad. Nikt tego oczywiście nie czai. Bo przecież dopiero co robiłam wesele i niby nie wiem jakie to koszta? !
Jedynie mój mąż mnie uspokaja. Bo jak ostatnio go nie było to ryczalam cały dzień. Powiedział ze do porodu nawet na chwilę mnie samej juz nie zostawi.
Marzę o tym żeby urodzić.
Mam zamiar zrobić to samo. Tylko mafii, rodzice i chrzestni. Plus 2 osoby (brat tż i moja babcia). Będzie nas nie licząc głównego solenizanta 10 osób u mam w planie robić w domu.
Mąż na początku chciał dużą imprezę, ale potem jak przemyślal finanse to się rozmyślil.
Teściowa zrobi ciasta,babcia kluski, kapusty, dodatki. Moja mama mięsa, a ja zimną płytę. Taka impreza skladkowa
A wolę być z młodym w domu niż w knajpie.



Pochwałę się, że zrobiłam szarlotke idealna. Chyba z 5 kg jabłek. Dobre, kwaśne,z nutką miodu, idealnie cynamonowe. Ciasto idealnie kruche, maślane. .. po jednym kawałku dostaje zgagi od tych jabłek, no się potrzaskam
A tak Btw. Dziękuję bianeczko za radę z soda, na mnie działa idealnie. I tak sobie popijać szarlotke eliksirem z sody
melawen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 09:54   #4657
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Chciałabym widzieć małą mokrą plamkę na staniku wielości 2gr na przykład, to by mi wystarczyło. Bo wątpię że małemu wystarczą 3 kropki mniejsze od główki od szpilki... Jak leżałam w szpitalu to dziewczyna obok miała w 28 tyg mokre placki na koszuli z mleka juz...
Wystarczą 3 kropki A dziewczyna obok widać miała mniej szczelne zawory. Nie martw się na zapas.





Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
nie wiem jak w Polsce, ale u nas jest bardzo ważne podawanie tej witaminy D

ostatnio przyjechał mój kuzyn z żoną i synem, który będzie miał 9 miesięcy i ona też tak właśnie podawała małemu tą witaminę D jak jej się przypomniało i malutki nie siedzi nawet jeszcze, nie raczkuje, nawet się nie czołga, nie stawia nóżek i w ogóle nic :/ w dodatku trzyma kręgosłup i dupcie jakoś tak dziwnie :/ .

dlatego u nas jest ważne żeby podawać tą witaminę mniej wiecej w określonej godzinie :P

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

my na spacerku byliśmy w 3 dniu
No ale też nie wiadomo na ile to ten brak witaminy bo nie ma porównania. Kiedyś w ogóle dzieci jej nie dostawały wiec nie demonizujmy. Wystawianie na słońce tez dużo daje.






Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Meneq- jeśli dziecko jest zdrowe i jest sezon wiosna-jesień i temperatury nie spadają poniżej +10 stopni to pediatrzy zalecają spacery mniej więcej od ukończenia tygodnia życia. Jeśli jest późna jesień, zima lub wczesna wiosna należy najpierw dziecko werandować przez kilka dni tzn. najpierw wózek przy oknie, potem przy drzwiach balkonowych, na balkonie werandzie a potem dopiero spacer. Nie spacerować przy mrozach większych niż -20 stopni (dotyczy noworodka)

Dana-
u nas deklaracja, akt urodzenia, pesel, książeczka i dowody obojga rodziców

Sandrusia- to ciekawe, że u Was podaje się wit D o stałej porze ale oczywiście co kraj to inne wytyczne. U nas ważne żeby podawać.

Mam pytanie do mam które karmią piersią i dokarmiają mm dajecie wit K? Bo niby jak się dokarmia to nie trzeba ale moja Mała je tylko jeden posiłek z mm. Chyba jej włączę bo mam wrażenie, że to za mało. A pediatrę mam dopiero za tydzień
Może co drugi dzień?
Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Poszłam dzisiaj zbadać krew. Do przychodni koło domu, jeszcze mąż zawiózł autem. Czuję się jak po wyprawie na mount everest... Normalnie masakra. W najgorszych porodowych scenariuszach nie spodziewałam się tak długiego osłabienia
Każda z nas jest inna, ostatecznie połóg trwa 6 tygodni i masz prawo się czuć wypompowana. Ciąża i poród to mega wysiłek. Masz pomoc i to jest najważniejsze.



My zaraz się zbieramy na spacerek do urzędu zameldować malucha. O 14 przychodzi położna.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-15, 10:04   #4658
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Dzień dobry

Kciuki dla Blondyna !!! czekamy na wieści


Jeszcze wczoraj z przychodni mojej ginki zadzwoniła położna z pretensją, czemu nie powiedziałam, że powinnam mieć zrobione badanie ktg. Kuźwa jakbym nie pokazywała wypisu ze szpitala ....... i bardzo genialnie wpisała mnie na badanie za tydzień w poniedziałek.
Ech mam już to gdzieś. Nie mam siły, nie potrzebnie się denerwuję.

Jeszcze kuzynka przysłała mi paczkę z ubrankami, tylko nie wiem czy coś jej się nie pomyliło, bo te ubranka to jakaś pomyłka, z plamami, poprute, jakieś takie szare, sprane. Mi by było wstyd takie rzeczy komuś dawać
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 10:22   #4659
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość
Jak Cie to pocieszy to ja mam tak samo. Takie kropelki malutkie. Ale zrobiłam eksperyment czy jak pomasuje
i pomyślę o dziecku to jest więcej i wtedy udaje się taka duża kropla wiec jestem dobrej myśli.






Mam zamiar zrobić to samo. Tylko mafii, rodzice i chrzestni. Plus 2 osoby (brat tż i moja babcia). Będzie nas nie licząc głównego solenizanta 10 osób u mam w planie robić w domu.
Mąż na początku chciał dużą imprezę, ale potem jak przemyślal finanse to się rozmyślil.
Teściowa zrobi ciasta,babcia kluski, kapusty, dodatki. Moja mama mięsa, a ja zimną płytę. Taka impreza skladkowa
A wolę być z młodym w domu niż w knajpie.



Pochwałę się, że zrobiłam szarlotke idealna. Chyba z 5 kg jabłek. Dobre, kwaśne,z nutką miodu, idealnie cynamonowe. Ciasto idealnie kruche, maślane. .. po jednym kawałku dostaje zgagi od tych jabłek, no się potrzaskam
A tak Btw. Dziękuję bianeczko za radę z soda, na mnie działa idealnie. I tak sobie popijać szarlotke eliksirem z sody
Mi właśnie za nic nie chce lecieć więcej, masaż nic nie daje, a tylko wymacałam dziś jakieś zgrubienie w jednej piersi, nie wiem co to...



Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Kciuki dla Blondyna !!! czekamy na wieści


Jeszcze wczoraj z przychodni mojej ginki zadzwoniła położna z pretensją, czemu nie powiedziałam, że powinnam mieć zrobione badanie ktg. Kuźwa jakbym nie pokazywała wypisu ze szpitala ....... i bardzo genialnie wpisała mnie na badanie za tydzień w poniedziałek.
Ech mam już to gdzieś. Nie mam siły, nie potrzebnie się denerwuję.

Jeszcze kuzynka przysłała mi paczkę z ubrankami, tylko nie wiem czy coś jej się nie pomyliło, bo te ubranka to jakaś pomyłka, z plamami, poprute, jakieś takie szare, sprane. Mi by było wstyd takie rzeczy komuś dawać
Pewnie chciała się po prostu pozbyć ubranek... Ja tez dostałam kilkanaście takich rzeczy, zapakowalam to w worek i jak mały wyrośnie to oddam z powrotem :p nie mam zamiaru mu tego zakładać. Chociaż gdy ktoś ma mało ubranek to może mu się to przydać "po domu"...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 10:26   #4660
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Chciałabym widzieć małą mokrą plamkę na staniku wielości 2gr na przykład, to by mi wystarczyło. Bo wątpię że małemu wystarczą 3 kropki mniejsze od główki od szpilki... Jak leżałam w szpitalu to dziewczyna obok miała w 28 tyg mokre placki na koszuli z mleka juz...
nie chciej mieć plamek na staniku, ani na koszulkach itp. mi nie leci tego jakoś dużo więc nie noszę wkładek, bo drażnią sutki. Ale bywają sytuacje, że robią mi się plamy na koszulkach. Na szczęście najczęściej w nocy na koszuli nocnej, ale bywa że i w dzień potrafią mi na bluzce wyjść plamy.
A i tak przecież o niczym, to nie świadczy. Można mieć przed siarę w piersiach a po porodzie np. z powodu stresu nie móc karmić.



co do karmienia itd. to właśnie kurier przywiózł mi laktator i butelki, zamówiłam z tommee tippee. Sporo koleżanek mi go polecało.
Teraz czekam na jeszcze jedną paczkę ze śpiworkami

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Mi właśnie za nic nie chce lecieć więcej, masaż nic nie daje, a tylko wymacałam dziś jakieś zgrubienie w jednej piersi, nie wiem co to...




Pewnie chciała się po prostu pozbyć ubranek... Ja tez dostałam kilkanaście takich rzeczy, zapakowalam to w worek i jak mały wyrośnie to oddam z powrotem :p nie mam zamiaru mu tego zakładać. Chociaż gdy ktoś ma mało ubranek to może mu się to przydać "po domu"...
ta pozbyć, mogła szmatki z tego zrobić. A Matylda na braki w szafie narzekać raczej nie może
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 10:35   #4661
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Ja przed porodem nie miałam ani kropelki siary. Podobno w trakcie porodu coś leciało, ale ja tego nie zanotowałam. A jak tylko przystawiłam małego do piersi to pokarm był i jadł.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-15, 10:38   #4662
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

A z ciekawości dziewczyny jak to jest po porodzie z nietrzymaniem moczu? Macie jakieś problemy?
Bo mi przed chwila przy kichnieciu trochę poleciało, mam nadzieje ze po porodzie nie będzie gorzej?... Ćwiczę tego kegla ale za dużo nie pomaga.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 10:45   #4663
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Poszłam dzisiaj zbadać krew. Do przychodni koło domu, jeszcze mąż zawiózł autem. Czuję się jak po wyprawie na mount everest... Normalnie masakra. W najgorszych porodowych scenariuszach nie spodziewałam się tak długiego osłabienia
Dana szkoda mi ciebie ;/ a kiedy wyniki ??

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
Akzi spokojnie podawaj od dziś nic się jeszcze nie stalo ja z moja skleroza na bank też zapomne...


Matko boska jem sniadanie w wc xD Jak mnie pogonilo od rana to poprostu masakra jakas
Może to znak
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 10:52   #4664
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
Wiem dziewczyny ale to chyba już zmęczenie w tym 9 miesiącu bo huśtawki emocjonalne mam okropne a przecież nic takiego się nie dzieje... Siedzialam i płakałam a po chwili ryknelam śmiechem bo okazało się ze cały dzień chodziłam w majtkach założonych na lewo

Rano po rozmowie tel z przychodnia w sprawie mamy też mało co nie wybuchnelam płaczem. Zaczynam się zastanawiac czy wszystko ze mna ok o.O

Transport załatwiłam tam gdzie bym się go najmniej spodziewała... U przyjaciółki z gimnazjum z która rozmawiam raz na pół roku! Po północy! Niesamowite...

Przepraszam za te moje płacze... Chyba za dużo emocji we mnie siedzi. Aż strach co to będzie jak Fabis z nami już będzie...

Btw. Właśnie się zorientowałam ze czegoś mi brakuje... Tz podwedzil moją cebuszke! Wtulil się w nią i śpi nie mam serca mu jej zabierać...

Rano porządki przy Bozenie muszę zrobić bo się ginka nie dostanie przez ta dzicz do badania na samolocie :p

Dziękuję za cierpliwość do mnie
Dobrze że udało Ci się ten problem jakoś rozwiązać
Masz prawo do huśtawki emocjonalnej ale staraj się tak nie stresować bo to nie jest dobre ani dla ciebie ani dla dzidzi. Będzie dobrze

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Chciałabym widzieć małą mokrą plamkę na staniku wielości 2gr na przykład, to by mi wystarczyło. Bo wątpię że małemu wystarczą 3 kropki mniejsze od główki od szpilki... Jak leżałam w szpitalu to dziewczyna obok miała w 28 tyg mokre placki na koszuli z mleka juz...
U mnie sucho całkiem
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 10:54   #4665
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Dana szkoda mi ciebie ;/ a kiedy wyniki ??
Dziękuję
Wyniki dzisiaj, więc długo nie muszę czekać na szczęście.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 10:57   #4666
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
U mnie sucho całkiem
Ja jak ścisnę sutek to coś tam wyleci, ale jakaś mała kropla
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 11:05   #4667
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Aakkzzii- pierwszy raz byliśmy z Małą jak skończyła tydzień. Teraz chodzimy codziennie na spacery . A jak zapomniałaś dać wit nie szkodzi. Włącz od dziś

Ja lecę swoją rejestrować w POZ, matko ile oni chcą dokumentów
Dla mnie tydz po ur to najwyższy czas na spacery. Zwłaszcza jak pogoda dopisuje. Juz się nie mogę doczekac aż sama będę mogła swojego skarba zabrać.
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 11:07   #4668
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Wyniki dzisiaj, więc długo nie muszę czekać na szczęście.
Może to jakaś anemia ?
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 11:08   #4669
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Blondynka, mam nadzieję, ze u ciebie już po wszystkim i wszystko poszło sprawnie!

Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
nie umie wyprostować paluszka jednego .

ma tak jak tutaj na zdjęciu
Jakie cudo A paluszek szybko zoperują, nie zostanie to nawet w pamięci. Nie martw się

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Pomidora współczuję choroby synka, jak na złość akuat teraz!

A ja właśnie po siku zauważyłam niteczki takiego brązowego śluzu na papierze, ciekawe czy to po dzisiejszej wizycie u gina czy coś się szykuje:P... idę do wyrka się wyspać jakby co
Dziękuję

Życzę ci rozkręcenia się akcji. A co do siary - ja nie miałam nawet kropelki, jakbym się do cycków pomodliła to bym nic nie wycisnęła. Miałam cc i 2 dni po cc miałam ogromny nawał. Karmiłam do końca 8 mc życia Tymka. Także nie martw się - posiadanie siary naprawdę na nic nie wskazuje. Teraz też nic mi nie leci.

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Ojoj to przykre że nie będziesz migla cieszyć się obydwoma. Ale to dobre rozwiazenie że do dziadków pojedzie. Trzymaj się. Zdrowka dla synka
Dziękuję Jakoś mały da radę, nie ma zawalonych oskrzeli, to najważniejsze.

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
Transport załatwiłam tam gdzie bym się go najmniej spodziewała... U przyjaciółki z gimnazjum z która rozmawiam raz na pół roku! Po północy! Niesamowite...

Przepraszam za te moje płacze... Chyba za dużo emocji we mnie siedzi. Aż strach co to będzie jak Fabis z nami już będzie...
Dobrze, że udało ci się załatwić podwózkę. Jak mama?
A co do płaczu - jesteśmy w tym 9 mc zmęczone, takie szalejące hormony to chyba norma

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Mam miękkie spompowane cyce z reszta mleka tak od wczoraj. .. miał być nawał a jest brak
Przystawiaj, przystawiaj. Oddychaj spokojnie przy karmieniu. Laktacja ruszy, zobaczysz.

Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość
Pochwałę się, że zrobiłam szarlotke idealna. Chyba z 5 kg jabłek. Dobre, kwaśne,z nutką miodu, idealnie cynamonowe. Ciasto idealnie kruche, maślane. .. po jednym kawałku dostaje zgagi od tych jabłek, no się potrzaskam
A tak Btw. Dziękuję bianeczko za radę z soda, na mnie działa idealnie. I tak sobie popijać szarlotke eliksirem z sody
Dawaj kawałek

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość

Jeszcze kuzynka przysłała mi paczkę z ubrankami, tylko nie wiem czy coś jej się nie pomyliło, bo te ubranka to jakaś pomyłka, z plamami, poprute, jakieś takie szare, sprane. Mi by było wstyd takie rzeczy komuś dawać
Eee, nigdy nie zrozumiem takich ludzi U nas w rodzinie też krążą ciuszki, ale te zniszczone są na bieżąco wyrzucane.Wstyd dawać zniszczone ciuszki :/

Pakuję starszaka do dziadków, na 17 na IP Stracha mam, ale jestem podekscytowana, ze jutro zobaczę Bruna
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-15, 11:09   #4670
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Mam miękkie spompowane cyce z reszta mleka tak od wczoraj. .. miał być nawał a jest brak
A może herbatki?
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 11:09   #4671
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
A może herbatki?
Pije z 6 dziennie
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 11:15   #4672
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Brzuch mnie pobolewał, zeżarłam pół tabliczki czekolady i poszłam spać. I tak się skończyła moja pseudoporodowa akcja
U mnie żadnych objawów. Ani dxiwnego śluzu, ani siary, ani nawet boli wyraźnych skurczy tylko lekkie spinanie brzucha wiec mojemu też się nie spieszy nigdzie. Ciekawe jak do piątku będzie bo mam wizytę to może jakieś rozwarcie się pojawi.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Poszłam dzisiaj zbadać krew. Do przychodni koło domu, jeszcze mąż zawiózł autem. Czuję się jak po wyprawie na mount everest... Normalnie masakra. W najgorszych porodowych scenariuszach nie spodziewałam się tak długiego osłabienia
Oj biedna. Oby wyniki coś wyjasnily i żebyś szybko stanęła na nogi
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 11:16   #4673
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

My dzis pierwszy dzień same w domu, bo TZ wrócił do pracy. Nawet dalam radę się ogarnąć rano i szybkie śniadanie zjeść.

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
A z ciekawości dziewczyny jak to jest po porodzie z nietrzymaniem moczu? Macie jakieś problemy?
Bo mi przed chwila przy kichnieciu trochę poleciało, mam nadzieje ze po porodzie nie będzie gorzej?... Ćwiczę tego kegla ale za dużo nie pomaga.
Ja po porodzie w ogóle nie byłam w stanie kontrolowac pęcherza, teraz jest lepiej, ale gdy juz sikam to nie dam rady calkowicie wstrzymać :-/ No i w ogóle nie czuje pełnego pęcherza tylko muszę się kontrolować aby co jakiś czas chodzić więc cwiczcie mięśnie!

Jak ubieracie maluchy na spacer przy 20 stopniach?
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 11:17   #4674
AaaMarta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 064
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry



Kciuki dla Blondyna !!! czekamy na wieści





Jeszcze wczoraj z przychodni mojej ginki zadzwoniła położna z pretensją, czemu nie powiedziałam, że powinnam mieć zrobione badanie ktg. Kuźwa jakbym nie pokazywała wypisu ze szpitala ....... i bardzo genialnie wpisała mnie na badanie za tydzień w poniedziałek.

Ech mam już to gdzieś. Nie mam siły, nie potrzebnie się denerwuję.



Jeszcze kuzynka przysłała mi paczkę z ubrankami, tylko nie wiem czy coś jej się nie pomyliło, bo te ubranka to jakaś pomyłka, z plamami, poprute, jakieś takie szare, sprane. Mi by było wstyd takie rzeczy komuś dawać

Tez byłoby mi wstyd. Takie rzeczy się wyrzuca, a nie uszczęśliwia kogoś na siłę. I pewnie jeszcze wypadałoby podziękować, bo jednak coś sprezentowała.... A jak tu podziękować za takie rzeczy, z którymi teraz masz tylko problem.
__________________
AaaMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 11:26   #4675
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Mi właśnie za nic nie chce lecieć więcej, masaż nic nie daje, a tylko wymacałam dziś jakieś zgrubienie w jednej piersi, nie wiem co to...




Pewnie chciała się po prostu pozbyć ubranek... Ja tez dostałam kilkanaście takich rzeczy, zapakowalam to w worek i jak mały wyrośnie to oddam z powrotem :p nie mam zamiaru mu tego zakładać. Chociaż gdy ktoś ma mało ubranek to może mu się to przydać "po domu"...
Ja tez mam kilka takuch nielafnych i zniszczonych ciuszkow. Najwyżej ich nie użyje.
Co do guzka to mize po prostu tak się rkanka gruczolowa źle uformowala. Zwróć uwagę gin przy wizycie.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Pije z 6 dziennie
Ruszy zobaczysz. Nie stresuj sie bo to też źle pewnie wpływa.
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 11:35   #4676
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Ja tez mam kilka takuch nielafnych i zniszczonych ciuszkow. Najwyżej ich nie użyje.
Co do guzka to mize po prostu tak się rkanka gruczolowa źle uformowala. Zwróć uwagę gin przy wizycie.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------



Ruszy zobaczysz. Nie stresuj sie bo to też źle pewnie wpływa.
Źle to na mnie wpływa non stop walkowanie mnie o tego Cyca.
Każdy telefon od zaczyna się : jak tam przystawiasz do piersi . Marnuje pokarm... straszna schiza. No ale jak marnuje jak karmie ja tym pokarmem z butli.

Koszmar
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 11:39   #4677
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Pomidora ty będziesz mieć cc czy wywołanie?

Dziewczyny a hormony nam działają. Ja w niedzielę popłakałam się w Kościele- bo pomyślałam, że pieśń taka ładna. Potem trochę przekomarzaliśmy się z mężem i też- prawie w histerię wpadłam- szok.

Za to dzisiaj czuję się świetnie, mała trochę kopie, może brzusżek twardnieje ale jestem taka spokojna. Teraz czekam na 13 i pójdę na spacer, muszę tylko włączyć pralkę jak bedzie taryfa.

Jakoś taka cisza w porodach. Aż dziwnie
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 11:39   #4678
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Źle to na mnie wpływa non stop walkowanie mnie o tego Cyca.
Każdy telefon od zaczyna się : jak tam przystawiasz do piersi . Marnuje pokarm... straszna schiza. No ale jak marnuje jak karmie ja tym pokarmem z butli.

Koszmar
Dla mnie karmienie piersią jest też bardzo ważne i też wolałabym by przebiegało to normalnie i sprawnie ale kilka osób mi doradzalo że trzeba walczyć a na pewno będzie dobrze.
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 11:46   #4679
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Nie dam rady was chyba nadrobić, tylko pobieżnie przejrzałam co tam słychać

Blondynka, mocne kciuki! Pewnie jesteś już po i dochodzisz do siebie... Zdrówka dla Ciebie i malucha!

Sandrusia, współczuję operacji u Julka.. To pewnie będzie potężny stres, ale pamiętaj - u takich maluchów wszystko się raz dwa goi, dojdzie do siebie migiem, a w przyszłości paluszek już nie będzie sprawiał problemów

Malena, życzę żeby bilirubina spadła jak najszybciej Też od środy w szpitalu byłam i wiem jak się czeka na wypis i tęskni okropnie za domem.. Kciuki!

My z Michałkiem od wczoraj w domu, wreszcie Chociaż pół popołudnia przepłakałam, pewnie hormony, ale i mąż mnie wkurzył. Odebrał nas ze szpitala mój tata, bo mąż w pracy do 17:30, wrócił jak gdyby nigdy nic, no dzień jak co dzień Mały akurat spał, bawiłam się z córką, to on sobie poszedł odgrzać obiad, zjadł i siadł przed tv. Mnie bolą cycki, marzę o prysznicu po szpitalu, walizkę chcę rozpakować i pranie zrobić, a ten jakby to był zwykły dzień, nawet nie zapyta jak się czuję, czy mi w czymś może pomóc.
Wkurzyłam się strasznie, przykro mi było
Jeszcze córka jest mega zazdrosna, po pierwszym zachwycie, głaskaniu i całusach, powtarzała parę razy, że nie lubi Michasia, jak podeszła do niego to zaczęła go szarpać za rączkę, no złapałam też mega doła z tego powodu... Niby normalne uczucie, w końcu do tej pory była jedynaczką, ale boję się zwyczajnie, że mu jakąś krzywdę zrobi, nie mogę ich nawet na sekundę spuścić z oczu. Dzisiaj już było trochę lepiej, tylko go głaskała i przytulała, ale wiem, że w złości wszystko jest możliwe
Mam nadzieję, że jej przejdzie jakoś niedługo, że wszyscy się oswoimy z nową sytuacją...

Z dobrych wieści była u mnie położna i zdjęła mi szwy, co za ulga Michałek co prawda zasnął koło północy, ale potem już spał pięknie do rana, więc i ja wypoczęłam. I psychicznie mi dziś lepiej, cycki nawet mniej bolą.

Oho, wraca Młoda ze spaceru, później jeszcze zajrzę i może was doczytam w końcu
grita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 11:49   #4680
Ana0611
Raczkowanie
 
Avatar Ana0611
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 109
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
U nas identycznie ale rano... wstaje na karmienie ok 4 i sie zaczyna buszowanie. Jeszcze do teraz nie spi. Potrwa to do ok 12 i tez nic jej nie jest. Zwyczajnie nie chce spac. Najgorsze ze nic ja nie interesuje w tym czasie
A co robicie że się uspokaja? Czy sama potem zasypia?
__________________

Ana0611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-18 06:07:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.