Zaparcia - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-09, 16:47   #211
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Zaparcia

Natychmiastowo działają czopki Bisacodyl (sa jednak dostępne na recepte) na mnie tylko one działają, a nie chce sobie rozwalić jelit :/. Jak ich nie biorę to poprostu nie robię nic! Ograniczam je jaK mogę, ale przecież tak nie może być, ale jak przez 2 tygodnie się nie wypróżnię to niestety nie mam innego wyjścia.
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 18:31   #212
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Zaparcia

Cytat:
Napisane przez gosi@czek Pokaż wiadomość
Natychmiastowo działają czopki Bisacodyl (sa jednak dostępne na recepte) na mnie tylko one działają, a nie chce sobie rozwalić jelit :/. Jak ich nie biorę to poprostu nie robię nic! Ograniczam je jaK mogę, ale przecież tak nie może być, ale jak przez 2 tygodnie się nie wypróżnię to niestety nie mam innego wyjścia.

Ja tez juz 2tygodnie sie nie wyproznialam To mnie naprawde martwi. Chciałabym cos z tym zrobic ,ale moja mama nie widzi zadnego problemu ,a jakbym sama cos kupila i lykała i gdyby nie daj Boze sie dowiedziala to by mnie zabila a z domowych metod zadna nie pomaga
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 20:18   #213
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: Zaparcia

Mam mega problem z zaparciem, a zaczęło się to w sumie nagle ok 3 tygodni temu. Zmieniłam diete na wysokoblonnikową, pije kefiry, jem śliwki i zalewam wodą na noc. Jem otręby, jabłka, owoce, pije kefiry i siemie lniane etc etc - i co? wielkie nic
Moje wizyty w toalecie są nieliczne i muszę sie naprawdę wysilać żeby cokolwiek ze mnie sie wydostało Od czterech dni mam twardy brzuch i nic a nic. Podobno jest jakis syrop laktuloza do nabycia w aptece, ale czy to można brać razem z pigułkami anty? Bo gdzieś czytałam, że nie bardzo...

hmmmm....juz naprawde nie wiem co robić...Czy zaparcie może być na tle nerwowym? To znaczy, ze tak bardzo chcemy zrobić ehm kupsko, że na złość nie możemy???
Aha, a co do nutriplant...jak duże są to kapsułki - jak espumisan? Bo ja nie łykam wiekszych tabletek yhmm..
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 08:15   #214
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Zaparcia

kupiłam sobie herbatkę przeczyszczającą (ziołową) i te probiotyki o których mówiłyście. Zobaczymy, bo jak narazie opierałam się tylko na bisacodylu (w czopkach), który działa silniej niż lewatywa.
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 12:14   #215
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Zaparcia

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Ja tez juz 2tygodnie sie nie wyproznialam To mnie naprawde martwi. Chciałabym cos z tym zrobic ,ale moja mama nie widzi zadnego problemu ,a jakbym sama cos kupila i lykała i gdyby nie daj Boze sie dowiedziala to by mnie zabila a z domowych metod zadna nie pomaga
Nie sluchalabym w tej sytuacji mamy ja tez mam takie problemy - odkad pamietam. W tej chwili jest to kwestia do tygodnia. Ale pare lat wstecz (wow to bylo 5 lat temu) kiedy nie wyproznialam sie przez 2,5 tygodnia pojechalysmy z mama do lekarza - przepisala mi jakis antybiotyk w postaci czopkow ktore do 2h mialy zadzialac i powiedziala ze jesli do tego czasu nie zadzialaja to mam sie wrocic po skierowanie do szpitala - nie pamietam juz dokladnie na co - pamietam tylko ze mowila zeby sie modlic zeby czopek zadzialal. No na szczescie zadzialal. Ale chcialam Ci uzmyslowic ze tego nie nalezy bagatelizowac!
Sama Was podczytuje bo szukam dobrego skutecznego i naturalnego sposobu na przyspieszenie pracy moich jelit.
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 13:23   #216
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: Zaparcia

Cytat:
Długotrwałe zaparcia powodują, że zalegające w fałdach okrężnicy pokarmowe resztki fermentują i gniją stając się z czasem kamieniami kałowymi. Uszkadzają one błonę śluzową jelit, która staje się przepuszczalna dla toksyn, metali ciężkich i alergicznych pokarmów. Z krwioobiegiem szkodliwe związki trafiają do mózgu, naczyń krwionośnych i stawów.
Cytat:
Przewlekłe zaparcia mogą mieć szereg konsekwencji zdrowotnych. Wpływają negatywnie zarówno na stan fizyczny, jak i psychiczny. Długotrwałe zaleganie resztek pokarmowych w jelitach sprzyja tworzeniu się substancji toksycznych, które wpływają niekorzystnie na stan samych jelit, powodując podrażnienia i stany zapalne oraz pogorszenie ogólnego samopoczucia (osłabienie, bóle głowy). Dlatego należy podejmować działania zmierzające do pobudzenia pracy jelit.
Cytat:
Długo utrzymujące się zaparcia mogą spowodować różne komplikacje. Pojawić się mogą stany zapalne jelita grubego. Tworzyć się mogą kamienie kałowe i następnie powodować odleżyny i owrzodzenia jelita, a w skrajnych przypadkach jego niedrożność. Długotrwałe zaparcia sprzyjają pojawieniu się różnych chorób odbytnicy i odbytu. Najczęściej powstają żylaki odbytu i szczelina odbytu.
Poszperałam w internecie. Wnioski nasuwają się same - długotrwałych zaparć absolutnie nie można bagatelizować! Baby, pogadaj jeszcze raz z mamą.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 14:52   #217
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Zaparcia

dziekuje Wam Pogadam z mama jak wroci z pracy. A Wy co polecacie? COlon C bedzie dobry?
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 16:44   #218
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Zaparcia

Baby14, Colon C to prawdopodobnie najbardziej naturalny i bezpieczny środek na zaparcia - bo opiera się na naturalnych mechanizmach i nie da się od niego uzależnić. Niestety nie na każdego błonnik działa
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 18:21   #219
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Zaparcia

Dzisiaj się zbuntowałam i poszłam do gastrologa żeby położył temu kres. Dostałam woreczek lekarstw (potem wam napiszę jakie) i skierowanie na duuuużo badań.
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 20:10   #220
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Zaparcia

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
dziekuje Wam Pogadam z mama jak wroci z pracy. A Wy co polecacie? COlon C bedzie dobry?
mnie colon c niestety nie pomogl
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 13:31   #221
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Zaparcia

eh ja przeprowadziłam sie pół roku temu do łodzi i zmiana wody odbija sie na mnie w ten sposób ze nie moge sie wypróżnić ;/ ale jak tylko pojade do rodziców do starego domu po wypiciu lub zjedzeniu czegokolwiek od razu lece do wc no ale niestety przez najbliższe lata musze tu mieszkac.. moze mój organizm przywyknie do tej wody, a ja nie to bedzie wielki probelem! zaraz pójde kupic sobie otreby i sliwki! jak nie beda pomagały to załamka ;/
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 13:32   #222
lapinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Dot.: Zaparcia

moj sposob to jabluszko i szklanka wody zadnych problemow pozniej nie mamostatnio i tak nie ma odkad jestem na diecie jakos tak latwiej
lapinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 17:46   #223
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Zaparcia

dzis przyjechałam do domu... i od razu do wc.. 2 razy nawet!! eh co to jest w tej Łodzi z tymi zaparciami.. jabłka jem dzis kupiłam sliwki suszone...
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD


Edytowane przez satie
Czas edycji: 2008-03-13 o 18:07
satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 18:28   #224
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Zaparcia

Postanowilam zadzialac z kilku frontow naraz. I tak:na noc mocze 10 sliwek w wodzie (zalewam wrzatkiem) i rano wypijam to i zjadam na czczo, oprocz tego 5 razy dziennie jem warzywa i owoce, pije 1.5 litra wody dzienni + herbatki PU-Erth. Na noc wypijam herbate przeczyszczajaca i zaczelam cwiczyc miesnie brzucha (narazie w domu sama, ale sie zapisuje na silownie raz w tygodniu). No i dostalam lekarstwa - Normalac (2 lyzki rano), blonnik w tabletkach, na wzdecia - espumisan i aloes do picia.
Dzisiaj mi sie udalo (co prawda to jeszcze nie to, ale trzeba poczekac).
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 18:52   #225
aguliczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Zaparcia

Ja zaczęłam pić w zeszłym tygodniu colon slim,bo także miałam straszne zaparcia (a miałam jr odkąd pamiętam) i na mnie działa. I jak na razie nie mam żadnych problemów,a dawkę już zaczęłam zmniejszać
aguliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 00:29   #226
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Zaparcia

Przypadkowo odkryłam sposób który na mnie działa. Przy czym zaznaczam, że zaparcia miałam odkąd pamiętam i wypróbowałam już praktycznie wszystko, odżywiam się super zdrowo, ćwiczę , i oczywiście nic to nie dawało. Brałam jakiś czas Lacidofil i jako tako pomagał, ale to nie było "to". Zresztą efekt znikał zaraz po odstawieniu tabletek, a nie będę ich brała przecież całe życie.

W każdym razie od jakiegoś czasu codziennie na śniadanie robię omlet, do którego dodaję świeżo zmielone siemię lniane, które wcześniej zalewam gorącym mlekiem. Zaczęłam dodawać takie coś do omletów żeby je zagęścić, ale efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Codziennie wizyty w toalecie! Dla mnie to totalna nowość, kiedyś się cieszyłam, jak było częściej jak raz na tydzień. Jak piłam siemię lniane zaparzone tak normalnie, też nie działało. Polecam spróbować z tym omletem na siemieniu, zwłaszcza osobą, które glutów z siemienia przełknąć nie mogą , bo w omlecie ich nie czuć.
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 19:42   #227
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Zaparcia

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Przypadkowo odkryłam sposób który na mnie działa. Przy czym zaznaczam, że zaparcia miałam odkąd pamiętam i wypróbowałam już praktycznie wszystko, odżywiam się super zdrowo, ćwiczę , i oczywiście nic to nie dawało. Brałam jakiś czas Lacidofil i jako tako pomagał, ale to nie było "to". Zresztą efekt znikał zaraz po odstawieniu tabletek, a nie będę ich brała przecież całe życie.

W każdym razie od jakiegoś czasu codziennie na śniadanie robię omlet, do którego dodaję świeżo zmielone siemię lniane, które wcześniej zalewam gorącym mlekiem. Zaczęłam dodawać takie coś do omletów żeby je zagęścić, ale efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Codziennie wizyty w toalecie! Dla mnie to totalna nowość, kiedyś się cieszyłam, jak było częściej jak raz na tydzień. Jak piłam siemię lniane zaparzone tak normalnie, też nie działało. Polecam spróbować z tym omletem na siemieniu, zwłaszcza osobą, które glutów z siemienia przełknąć nie mogą , bo w omlecie ich nie czuć.
a moze niekoniecznie musi byc omlet, moze dziala na cibie siemie zalane mlekiem?? a nie woda jak to wczesniej robilas
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 19:59   #228
Nutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 195
GG do Nutek
Dot.: Zaparcia

.

Edytowane przez Nutek
Czas edycji: 2014-10-07 o 09:33
Nutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 07:03   #229
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Zaparcia

Siemie lniane ma przede wszystkim bardzo dużo błonnika i pomaga utrzymać prawidłową funkcjonalność układu pokarmowego. Zapewnia prawidłową perystaltykę jelit. Jest o tym bardzo obszerny wątek.
a ponad to: http://pl.wikipedia.org/wiki/Siemi%C4%99_lniane
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 08:00   #230
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Zaparcia

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
a moze niekoniecznie musi byc omlet, moze dziala na cibie siemie zalane mlekiem?? a nie woda jak to wczesniej robilas
Może źle się wyraziłam, oczywiście, omlet nie gra tu większej roli. Jestem tylko zdziwiona, bo przedtem piłam takie gluty z siemienia (paskudztwo!), próbowałam też jedzenia wieczorem dwóch łyżek niemielonego siemienia. Też nic nie dawało i w sumie straciłam wiarę, że może pomagać.
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 08:03   #231
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Zaparcia

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Może źle się wyraziłam, oczywiście, omlet nie gra tu większej roli. Jestem tylko zdziwiona, bo przedtem piłam takie gluty z siemienia (paskudztwo!), próbowałam też jedzenia wieczorem dwóch łyżek niemielonego siemienia. Też nic nie dawało i w sumie straciłam wiarę, że może pomagać.
tylko mielone jest w pełni wchłaniane przez nasz organizm Z niemielonego za dużo pożytku nie ma przy spożywaniu (no chyba że mówimy o naparze).
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 06:23   #232
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Zaparcia

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Może źle się wyraziłam, oczywiście, omlet nie gra tu większej roli. Jestem tylko zdziwiona, bo przedtem piłam takie gluty z siemienia (paskudztwo!), próbowałam też jedzenia wieczorem dwóch łyżek niemielonego siemienia. Też nic nie dawało i w sumie straciłam wiarę, że może pomagać.
wczoraj sprobowalam zalane mlekiem musze przynzac ze jest o niebo smaczniejsze niz to zalewane woda
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 18:14   #233
Aghartha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Zaparcia

lewatywka jest jednak najlepsza

a ja codziennie rano pije taki syrop przeczyszajacy na recepte i pomaga.
Aghartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 18:29   #234
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Zaparcia

Cytat:
Napisane przez Aghartha Pokaż wiadomość
lewatywka jest jednak najlepsza

a ja codziennie rano pije taki syrop przeczyszajacy na recepte i pomaga.

nie sadze aby takie sposoby byly najlepsze, my chccemy wyleczyc zaparcia a nie pozbyc sie ich na moment za pomoca takich srodkow
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 19:12   #235
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Zaparcia

Myślałam że tylko ja mam takie problemy Dla mnie zrobieniu Qpki to jest święto:O ostatnio specjalnie wcinam coś po czym może mnie przeczyścić, żeby te jelita trochę odciążyć, bo ten cały "syf" jest w nas cały czas niestety, on nie znika, tylko siedzi. Ja osobiście jem bardzo dużo kiszonej kapuchy to mi pomaga, wypijam 2 litry wody dziennie i ćwiczę jogę pomaga
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 19:21   #236
Aghartha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Zaparcia

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
nie sadze aby takie sposoby byly najlepsze, my chccemy wyleczyc zaparcia a nie pozbyc sie ich na moment za pomoca takich srodkow
Ja leczylam zaparacia w szpitalu przez dwa tygodnie i teraz przez pare miesiacy musze to pic dla stabilizacji nie dla jednorazpwego efektu.

to ja musze powiedziec ze z domowych sposobow w miare dobra jest szklanka wypelniona w polowie oliwą i sokiem z cytryny.
Aghartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 07:01   #237
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Zaparcia

Pogadałam wczoraj z mama i namowilam ja zeby pojsc do lekarza Napisze co powiedział i co przepisał
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:53   #238
zielona9990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Zaparcia

ja też miałam cały czas zaparcia ale polecono mi zażywanie błonnika nutrilite (bo inne specyfiki nie działały) naszczęście ten mi pomaga po dwóch tygodnach zażywania problem znikł więc polecam w razie pytań zapraszam na priv
zielona9990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 14:19   #239
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: Zaparcia

Cytat:
Napisane przez zielona9990 Pokaż wiadomość
ja też miałam cały czas zaparcia ale polecono mi zażywanie błonnika nutrilite (bo inne specyfiki nie działały) naszczęście ten mi pomaga po dwóch tygodnach zażywania problem znikł więc polecam w razie pytań zapraszam na priv
A co to za błonnik i gdzie go można kupić??? Bo mnie nadal drecza zaparcia I żadne activie, śliwki czy siemie lniane nie pomagają...nawet już łyżka oleju lnianego przed snem mi nic nie daje((((
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:44   #240
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: Zaparcia

Cytat:
Napisane przez gosi@czek Pokaż wiadomość
Dzisiaj się zbuntowałam i poszłam do gastrologa żeby położył temu kres. Dostałam woreczek lekarstw (potem wam napiszę jakie) i skierowanie na duuuużo badań.
Gosi@czku, widzę, ze jesteś z Lodzi, wiec zapytam. Na tej wizycie lekarskiej to prywatnie sobie byłaś i jeśli tak to gdzie? bo ja właśnie szukam dobrego gastrologa w Lodzi, który nie zbagatelizuje moich objawów, tylko da mi skierowanie na odpowiednie badania. Bo już nie mam siły z tymi zaparciami...
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-31 22:11:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.