Wszystko o Oriflame cz. II - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-21, 12:18   #1861
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Witam mam pytanie
Nie wiem dokładnie gdzie, ale prawdopodobnie gdzieś na stronie Oriflame jest napisane, że "Księga urody" ma formę segregatora i dlatego można ją uzupełniać o nowości.... ok, ok - ale gdzie niby są te karty z nowościami?
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 16:44   #1862
sorceress79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 137
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Nie mogę znaleźć wątku ze zdjęciami, w którym ma być katalog 16. Szukałam też na oficjalnej stronie, lecz bez efektu. Proszę o link do któregoś z nich. Z góry dziękuję.
sorceress79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 17:09   #1863
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez sorceress79 Pokaż wiadomość
Nie mogę znaleźć wątku ze zdjęciami, w którym ma być katalog 16. Szukałam też na oficjalnej stronie, lecz bez efektu. Proszę o link do któregoś z nich. Z góry dziękuję.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=223900 a na ostatniej stronie bodajze tego watku jest link to strony ori z katalogiem 16
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 17:17   #1864
sorceress79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 137
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Mam go Wielkie dzięki
sorceress79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 17:37   #1865
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Dzięki, czyli jednak tort świąteczny Co do cieni, zwróciłam uwagę, że w katalogu podkreślają ich trwałość, aczkolwiek to chyba sporo zależy od indywidualnej chemii organizmu... i od wieku też. Może ktoś jednak wie coś więcej na ten temat?
Ja byłabym ciekawa ich prawdziwego wyglądu na fotografii - np.czy tylko mi się tak wydaje, czy Wild Rose jest raczej ciepło-brzoskwiniowy, niż lilaróżowy?
Cytat:
Napisane przez justysiek Pokaż wiadomość
Ja doczytalam sie jedynie na gorze: cytrusy (chyba???), cynamon, gozdziki i wanilia bodajze.

Czy ktoras z Was moze powiedziec, jaka jest roznica miedzy cieniami Forever Eyes ze str. 39 a tymi wyprzedawanymi ze str. 96? Inne kolory czy nazwy kolorow?
Wydaje mi się, że różnica jest w kolorach. Wszystkie kolory są chyba nowe. Może dorzucili jakis składnik jeszcze i już jako nowość się pojawiają. Mam jeden z tych wyprzedażowych - lasting lilac. Są bardzo trwałe, nie zbierają się i nie blakną.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 17:41   #1866
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Suszara Pokaż wiadomość
Tak jak w poprzednim katalogu w brakach jest seria Essentials: krem na dzień, na noc i mleczko 3 w 1 - mnie przyjdzie tylko jeden, a drugi jest w brakach, ciekawe jak się z tego wytłumaczę klientce :|
ja w zeszłym katalogu zamawiałam krem na dzień i przyszedł bez problemu

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Wkurza mnie fakt ze robia wersje limitowana i NAWET nie ma tych kosmetykow przez pierwsze minuty obowiązywania katalogu.
Chyba ze ktos zakupil zele pod prysznic z wersji limitowanej???
to jestchore.Chciałam te nowe produkty Milk&Honey na prezenty kupić, bratowa uwielbia te kosmetyki, a to ich nie ma wcale! To po co wprowadzają, wiadomo że to popularna seria Ręce opadają, naprawde.
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 18:07   #1867
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że różnica jest w kolorach. Wszystkie kolory są chyba nowe. Może dorzucili jakis składnik jeszcze i już jako nowość się pojawiają. Mam jeden z tych wyprzedażowych - lasting lilac. Są bardzo trwałe, nie zbierają się i nie blakną.
No wlasnie moja Mama uzywa tego zielonkawego z wycofywanej serii, tego z Turquoise w nazwie i bardzo go lubi, dlatego ciekawi mnie czy bedzie miala godnego nastepce w tych cieniach. Tak jak np. miala ulubiona szminke Oriflame w kolorze Temptation, chyba sie nazywaly Vivid, niebieskie opakowanie i teraz nie ma juz zadnego jej odpowiednika

A co do nowego katalogu - widze, ze znowu oferuja miodowo-mleczne produkty, ktorych kiedys na oczy nie mozna bylo zobaczyc: moja Mama chciala balsam do rak, ten z pompka i nigdy go nie dostala, ciekawe czy teraz jej sie uda Aaaa, nie, nie uda sie, bo to zestaw, a 119 zl na pewno nie wydamy na zakupy No nic, szkoda
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-21, 20:19   #1868
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

to spakuje ktos 16?
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 21:01   #1869
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;9427581]to spakuje ktos 16?[/QUOTE]

Jest juz spakowany:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=289
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=294
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 23:03   #1870
Barwinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Okolice Śląska
Wiadomości: 163
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Dzięki, czyli jednak tort świąteczny Co do cieni, zwróciłam uwagę, że w katalogu podkreślają ich trwałość, aczkolwiek to chyba sporo zależy od indywidualnej chemii organizmu... i od wieku też. Może ktoś jednak wie coś więcej na ten temat?
Ja byłabym ciekawa ich prawdziwego wyglądu na fotografii - np.czy tylko mi się tak wydaje, czy Wild Rose jest raczej ciepło-brzoskwiniowy, niż lilaróżowy?
Napisano, że nowe cienie mają trwałość do 5 godzin... Mój kolor Infinite Brown (kat. 16 - str. wyprzedażowa) utrzymuje się do 8 godzin w doskonałym stanie - mimo mojej tłustej cery.

A w ogóle troszkę mnie rozczarował nowy katalog. Najfajniejsze promocje na kolorówkę są w aktualnym, a i seria świąteczna taka sobie. Dwa lata temu była świetna: scrub i balsam do ciała, płyn do kąpieli, balsam do ust, maseczka, krem do twarzy... A tu tylko 4 rzeczy... Mam nadzieję, że paleta będzie OK.
Barwinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 07:49   #1871
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Jak na katalog świąteczny 16 jest fatalna. Lepsze promocje są w obecnym.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 08:19   #1872
zagadka6
Wtajemniczenie
 
Avatar zagadka6
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: *Kraków*
Wiadomości: 2 116
Wink Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Jak na katalog świąteczny 16 jest fatalna. Lepsze promocje są w obecnym.

Ale w obecnym nie ma nic ciekawego, a promocji i nowosci to jak na laekarstwo, nawet moje klijetki tak uwazaja i bedzie mi ciezko uzbierac nawet te 100 pp chyba Moze nie potrzebnie dali ten katalog 16 na stronie oriflame do ogolnego wgladu, powinien byc tylko dla konsultantek. Ale katalog 16 oriflame wedlug mnie jest lepszy od 16 katalogu(tez swiateczny) Avonu
zagadka6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 13:26   #1873
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

rozpakowałam własnie katalog 16.... w srodku sa zawieszki do prezentów.. tylko niech mi ktos wytłumaczy po co tam tez sa te 3 małe naklejeczki z napisem "peel off". .. bo tego ni kumam....oswiecicie mnie??
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 13:36   #1874
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

a ja dzisija jade do biura odebrać paczkę Dla mnie ten obecny katalog jest bardzo ok, promocje na rzeczy któe mnie interesują iesttey też musiałam się ograniczyć, bo by kasy nei stykneło. Za to w poprzendim nic sobie nie upatrzyłam, oprócz podajże scrubu z wyprzedażowej.
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:01   #1875
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
rozpakowałam własnie katalog 16.... w srodku sa zawieszki do prezentów.. tylko niech mi ktos wytłumaczy po co tam tez sa te 3 małe naklejeczki z napisem "peel off". .. bo tego ni kumam....oswiecicie mnie??
Naklejki są pokryte klejem z obu stron. Dołączono je zapewne dlatego, żeby za ich pomocą przymocować kartoniki do prezentów (nie mają dziurek do nawleczenia ich na wstążkę).
Swoją drogą bardzo spodobał mi się pomysł Oriflame z zapakowaniem katalogów w te torebeczki i dołączeniem świątecznych bilecików. Jak odbierałam wczoraj paczkę, widziałam same pozytywne reakcje konsultantek . Aż miło dać taki katalog klientce.
kashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:23   #1876
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez kashka Pokaż wiadomość
Naklejki są pokryte klejem z obu stron. Dołączono je zapewne dlatego, żeby za ich pomocą przymocować kartoniki do prezentów (nie mają dziurek do nawleczenia ich na wstążkę).
Swoją drogą bardzo spodobał mi się pomysł Oriflame z zapakowaniem katalogów w te torebeczki i dołączeniem świątecznych bilecików. Jak odbierałam wczoraj paczkę, widziałam same pozytywne reakcje konsultantek . Aż miło dać taki katalog klientce.

dziękuje za oświecenie

mi katalog tez sie podoba... super pomysł z tym zapakowaniem
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 18:15   #1877
bubelek
Raczkowanie
 
Avatar bubelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 75
GG do bubelek
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

a co sądzicie o nowym zapachu Enigma? wczoraj wlaśnie odebrałam swoją paczuszke i mi się strasznie podobają do tego na mojej skórze trzymają sie naprawde długo
bubelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 19:20   #1878
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Nikaa1990 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie
Nie wiem dokładnie gdzie, ale prawdopodobnie gdzieś na stronie Oriflame jest napisane, że "Księga urody" ma formę segregatora i dlatego można ją uzupełniać o nowości.... ok, ok - ale gdzie niby są te karty z nowościami?
Podbijam....



Wam też nie działa strona Ori? Z tego co mi się wydaje to nie było żadnego komunikatu że nie będzie działać... albo nie pamiętam xD
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 20:04   #1879
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez bubelek Pokaż wiadomość
a co sądzicie o nowym zapachu Enigma? wczoraj wlaśnie odebrałam swoją paczuszke i mi się strasznie podobają do tego na mojej skórze trzymają sie naprawde długo


Użyłam ostatnio próbki tego zapachu i przez ok.2 góra 3 h zapach był dosyć intensywny.
Według mnie ładny ale bez "tego czegoś". Miałam wrażenia wąchając go, że czuje taki zapach często u mijających mnie kobiet.
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 20:20   #1880
patryk1305
Raczkowanie
 
Avatar patryk1305
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 131
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Czy ma ktoś scrub do ciała z mlekiem i miodem jaki on jest bardzo prosze o odpowiedź
patryk1305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 07:44   #1881
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez zagadka6 Pokaż wiadomość
Ale w obecnym nie ma nic ciekawego, a promocji i nowosci to jak na laekarstwo, nawet moje klijetki tak uwazaja i bedzie mi ciezko uzbierac nawet te 100 pp chyba
No cóż dla mnie 15 jest ciekawa. Są kremy do ciała z tych perfumowych serii za 16,90; kremy do stóp i mój ulubiony krem do rąk do wysuszonych dłoni za 7,90 (jest rewelacyjny). Po raz pierwszy od dawna musialam się ograniczać żeby "z torbmi nie pójść".

Cytat:
Napisane przez kashka Pokaż wiadomość
Naklejki są pokryte klejem z obu stron. Dołączono je zapewne dlatego, żeby za ich pomocą przymocować kartoniki do prezentów (nie mają dziurek do nawleczenia ich na wstążkę).
Dobrze wiedzieć bo patrzyłam na te naklejki jak sroka w kość i nie miałam pojęcia o co chodzi.

Cytat:
Napisane przez bubelek Pokaż wiadomość
a co sądzicie o nowym zapachu Enigma? wczoraj wlaśnie odebrałam swoją paczuszke i mi się strasznie podobają do tego na mojej skórze trzymają sie naprawde długo
Kupiłam te perfumy dla pereł, ale nie jestem do nich do końca przekonana (w katalogu wyglądały na bordowe). Sam zapach ładny, w moim typie ale brakuje mu "pazura". Reasumując jeżeli zdecyduję się oddać naszyjnik to zapach też "poleci".
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 08:25   #1882
bubelek
Raczkowanie
 
Avatar bubelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 75
GG do bubelek
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Fakt faktem na perłach też sie nieco zawiodłam, myślałam że kuleczki będą nieco większe no i ten kolor faktycznie bordowy ale niejest jeszcze z nimi tak tragicznie ale co do zapachu to autentycznie trzyma mi się z 5 h minimum i cały czas jest tak samo intensywny, może mam małego fuksika
bubelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:29   #1883
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Dziewczyny, moja mama chce sobie zamówić serum re-modelujące Lift Expert. Nie ma żadnych recenzji na KWC - czy wiecie coś na jego temat. Może któraś kupiła dla mamy i może polecić?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 12:07   #1884
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez patryk1305 Pokaż wiadomość
Czy ma ktoś scrub do ciała z mlekiem i miodem jaki on jest bardzo prosze o odpowiedź

Ja mam i bardzo polecam
Drobinki fajnie ścierają, skóra jest gładsza i ten cudny zapach
__________________

mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 13:04   #1885
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Czy wypróbowałyście ten nowy tusz do rzęs?
Jak nie ma w promocji Wonder to sie zastanawiam nad kupnem tego podkrecajacego.
Dajcie znac czy warto go wypróbowac
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 14:25   #1886
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Czy wypróbowałyście ten nowy tusz do rzęs?
Jak nie ma w promocji Wonder to sie zastanawiam nad kupnem tego podkrecajacego.
Dajcie znac czy warto go wypróbowac
Dokladnie z tego samego powodu (ze nie ma wonder) dla wyprobowania wzielam ten nowy podkrecajacy.. stwierdzajac przy tym, ze : tusz to pewnie tusz..ewentualnie wymienie szczoteczke, biorac ta od wondera.
Dzis go wyprobowalam (tylko tak domowo nie do pelnego makijazu) i odpowiada mi
Poczatkowo, kiedy zobaczylam szczoteczke, wystraszylam sie bo w porownaniui do tej z wonder wydala mi sie duza.. ale po uzyciu praktycznie nie widze roznicy miedzy jednym a drugim
Rzeski wydluuuzone tak jak po wonderze, troszeczke ale odrobinke bardziej podkrecone mi sie wydaja..ale byc moze to efekt wiary w kampanie reklamowa

Jestem zadowolona, zobacze jeszcze jak bedzie sie sprawowal przy pelnym makijazu
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 16:12   #1887
m79onia
Raczkowanie
 
Avatar m79onia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 60
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Mam problem ze strona Ori! Nie moge złożyc zamówienia czy u Was podobnie?
__________________
To Ja
m79onia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 17:36   #1888
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Czy wypróbowałyście ten nowy tusz do rzęs?
Jak nie ma w promocji Wonder to sie zastanawiam nad kupnem tego podkrecajacego.
Dajcie znac czy warto go wypróbowac
zakupiłam bo skonczył mi sie poprzedni... na poczatku przeraziła mnie ta krótsza czesc szczoteczki... ale dałam rade... za to ta dłuzsza czesc jest rewelacyjna... super rozczesuje rzeski..rzesy są wydłuzone.. jakiegos specjalnego efektu podrecenia nie zauwazyłam... ale dzisiaj 1 test tego tuszu był.. zobaczymy jak bedzie dalej... uzywałam go razem z tuszem 500% Ori (pogrubiajacy) bo jak dla mnie rzesy po tym podkrecajacym są za ..hmm.. delikatne..a ja lubie mocno podkreslone
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 17:59   #1889
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

A czy ktorys z tuszow Ori naprawde mocno pogrubia, czy wszystkie sa takie naturalne?
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 18:06   #1890
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
A czy ktorys z tuszow Ori naprawde mocno pogrubia, czy wszystkie sa takie naturalne?
ja mam resztke 500% Volume.. u mnie sie sprawdził..efekt mi sie podoba 2 razy wytuszowane rzesy sa naprawde widoczne (przynajmniej moje ) w katalogu 15 jest na wyprzedaży za 9,90....
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.