Wrześniówki cz. II - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-15, 07:16   #4231
ilouvromance
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Las Vegas
Wiadomości: 370
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dziękuję za odpowiedź w sprawie tego dyplomu/świadectwa, problem rozwiązany u nas nie ma generalnie zwyczaju, że tato prowadzi córkę do ołtarza, ale my chcemy tak zrobić. Ciekawe jaki będzie efekt:p wszyscy goście wejdą do kościoła, wejdzie mój Tz, zanim świadkowie, a dopiero za dłuższą chwilę my... tato przyznał, że będzie ryczał :p

wyslano z aplikacji mobilnej
__________________
01.01.2008r. - razem
06.09.2014r. planowany ślub
ilouvromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 07:26   #4232
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez esica Pokaż wiadomość
My też mamy próbę 585

A ja mam do Was pytanie: jak wchodzicie do kościoła: z narzeczonym czy do ołtarza prowadzi Was tato?
Mnie tata bedzie prowadzil W ogole chcialabym sie z T. zobaczyc pod oltarzem, a tym samym bez blogoslawienstwa u mnie w domu (a np. dopiero w kosciele takie symboliczne) ale wiem, ze to nie przejdzie no ale bede walczyc...
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 10:57   #4233
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Figa634 Pokaż wiadomość
To nie musi być świadectwo z LO, tylko z ostatniego roku nauki religii lub etyki. Równie dobrze możesz pokazać świadectwo z podstawówki lub gimnazjum i powiedzieć że w szkole średniej nie miałaś
Może u Ciebie tak jest ale ja dzwoniłam na swoją parafię przed telefonem na kurie i pani powiedziała, że ksiądz wymaga dyplomu/świadectwa z LO. Specjalnie pytałam bo dyplom z gimnazjum to mam ale to wg. nich za mało.
Też się dziwiłam bo przecież w protokole jest napisane ukończona edukacja - podstawowa, ponadpodstawowa i jest to jakby do wyboru . No ale jak to każdy mówi - co parafia to obyczaj.
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 11:11   #4234
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Może u Ciebie tak jest ale ja dzwoniłam na swoją parafię przed telefonem na kurie i pani powiedziała, że ksiądz wymaga dyplomu/świadectwa z LO. Specjalnie pytałam bo dyplom z gimnazjum to mam ale to wg. nich za mało.
Też się dziwiłam bo przecież w protokole jest napisane ukończona edukacja - podstawowa, ponadpodstawowa i jest to jakby do wyboru . No ale jak to każdy mówi - co parafia to obyczaj.
U mnie jest chyba napisane 'szkoła ponadgimnazjalna'

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum przy użyciu Samsung Galaxy S III Mini
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 11:23   #4235
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Kiciakowa Pokaż wiadomość
U mnie jest chyba napisane 'szkoła ponadgimnazjalna'

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum przy użyciu Samsung Galaxy S III Mini
Pisałam z pamięci, masz rację tak to jest ujęte
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 11:59   #4236
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Pisałam z pamięci, masz rację tak to jest ujęte
no właśnie ja pamiętam, że u mnie tak to było napisane, bo ja mam religie tylko do gimnazjum, w liceum już nie.... mam nadzieje, że mi to podarują normalnie
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 19:40   #4237
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Wrześniówki cz. II

hej dziewczyny.

Trochę się ostatnio obudziłam, że późno już nieco i ruszyło u nas trochę ze ślubem od strony technicznej, chociaż nadal nie mamy kościoła Problem z naszym, który wybraliśmy jest taki, że nie ma podanych godzin, w których kancelaria jest czynna. Więc trzeba nie wiem, wbić się po mszy. Jutro mój P w końcu to spróbuje zrobić.
Drugi problem z kościołem jest taki, że mają koszmarnego organistę, wyje tak, że aż człowiek jest bliski depresji. Mam nadzieję, że proboszcz się zgodzi, żeby kogoś "swojego" wbić na śpiewanie.
Ile płaciłyście za mszę? Macie w "cenie" strojenie kościoła?

W każdym razie wybraliśmy już zaproszenia, zawieszki i naklejki na wódkę, winietki.
Wybrałam jaką chcę biżu Mam pewną wizję fryzury, koloru włosów. Coś rusza. Buty nadal wybieram

Mam pytanie. Ponieważ to będzie już wrzesień, to jest spora szansa, że będzie chłodno i nawet zwykłe bolerko może być za cienkie. Co szykujecie?
Mi się zamarzyła marynarka, np. w takim stylu jak w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04.jpg (43,2 KB, 40 załadowań)
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-15, 20:26   #4238
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Wrześniówki cz. II

ja ide w koronkowy bolerku ;p w dupie to mam najwyzej zmarzne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 20:29   #4239
ilouvromance
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Las Vegas
Wiadomości: 370
Dot.: Wrześniówki cz. II

Ja tam mam zamiar iść z gołymi ramionami, niech każdy mówi co chce, mam dość obszerny welon

wyslano z aplikacji mobilnej

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

A organiste mamy masakrycznego, zalatwilismy sobie innego, ten kościelny każe sobie płacić za udostępnienie organ co dla mnie jest idiotyczne, bo to nie jego sprzęt przecież. Nasz 'wypozyczony ' przywozi swój sprzęt więc do tamtego nawet nie pójdziemy informować, że ma grać księdzu planujemy dać 300 zł a Wy? Florystka osobno stroi kościół

wyslano z aplikacji mobilnej
__________________
01.01.2008r. - razem
06.09.2014r. planowany ślub
ilouvromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 20:36   #4240
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Wrześniówki cz. II

my ksiedzu maks 350 zl.
dekoracja u nas 200
organista 100

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 08:24   #4241
moskit30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 231
Dot.: Wrześniówki cz. II

a my wczoraj ustalilismy menu Tz wybral smak tortu-capuinno menadzer mowila ze na 90 os.wystarczy 60 butelek wodki,bo mamy piwo do grila i wina,a jak braknie to oni nam dadza a pozniej sie rozliczymy mysle ze to fajna opcja no bo po co bedziemy towarowac sie wodka
w cenie sukienki mam bolerko wiec pewnie w nim pojde chyba ze bedzie masakrycznie zimno to cos trzeba bedzie wymyslic
moskit30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 08:29   #4242
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez moskit30 Pokaż wiadomość
a my wczoraj ustalilismy menu Tz wybral smak tortu-capuinno menadzer mowila ze na 90 os.wystarczy 60 butelek wodki,bo mamy piwo do grila i wina,a jak braknie to oni nam dadza a pozniej sie rozliczymy mysle ze to fajna opcja no bo po co bedziemy towarowac sie wodka
w cenie sukienki mam bolerko wiec pewnie w nim pojde chyba ze bedzie masakrycznie zimno to cos trzeba bedzie wymyslic
oj, jakbym ja była na ślubie z takim tortem to bym go nawet nie spróbowała. Bardzo nie lubię kawy, jej smaku i mam też trochę takich znajomych/ludzi w rodzinie ...
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 08:41   #4243
moskit30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 231
Dot.: Wrześniówki cz. II

dla mnie tort jak kazdy inny
moskit30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 08:47   #4244
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez nisiaq Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.

Trochę się ostatnio obudziłam, że późno już nieco i ruszyło u nas trochę ze ślubem od strony technicznej, chociaż nadal nie mamy kościoła Problem z naszym, który wybraliśmy jest taki, że nie ma podanych godzin, w których kancelaria jest czynna. Więc trzeba nie wiem, wbić się po mszy. Jutro mój P w końcu to spróbuje zrobić.
Drugi problem z kościołem jest taki, że mają koszmarnego organistę, wyje tak, że aż człowiek jest bliski depresji. Mam nadzieję, że proboszcz się zgodzi, żeby kogoś "swojego" wbić na śpiewanie.
Ile płaciłyście za mszę? Macie w "cenie" strojenie kościoła?

W każdym razie wybraliśmy już zaproszenia, zawieszki i naklejki na wódkę, winietki.
Wybrałam jaką chcę biżu Mam pewną wizję fryzury, koloru włosów. Coś rusza. Buty nadal wybieram

Mam pytanie. Ponieważ to będzie już wrzesień, to jest spora szansa, że będzie chłodno i nawet zwykłe bolerko może być za cienkie. Co szykujecie?
Mi się zamarzyła marynarka, np. w takim stylu jak w załączniku.
Fajny pomysł z tą marynarką ale ja też stawiam na zwykłe. Ja cały czas czuję, że wrzesień będzie ciepły i wystarczy do kościoła tylko coś na ramiona narzucić

My dopiero idziemy do księdza w piątek, zobaczymy jaka cena będzie

Też zamówiłam wstążki i pudełko na koperty, które piątek były już w zabrzu więc dziś powinny być już w Kato

A jeśli chodzi o torty, to ja też myślę że cappucino nie każdy może zjeść :C my mamy klasykę - śmietankowy.
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 10:14   #4245
takamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 36
Dot.: Wrześniówki cz. II

Jako ubiegłoroczna wrześniówka trzymam za Was kciuki dziewczyny - będzie SUPER
Wrzesień to piękny miesiąc na ślub - nie ma już upałów, goście nie są na wakacjach, ładne kolory tła dla zdjęć w plenerze

Ja po prawie roku jastem bardzo zadowolona z naszego ślubu nic bym nie zmieniła, jedynie niewielkie zastrzerzenia mam do DJ
...aaa i nie martwcie się jak będziecie mieć fazę zwątpienia i załamania co do swojej sukni - ja tak miałam ok 1-2 miesiące przed ślubem - ale już przed samym ślubem i po wiedziałam że wybrałam dla siebie najpiękniejszą suknię i do dzisiejszego dnia jestem bardzo zadowolona i wiem że nie mogłma lepiej wybrać

My naszą pierwszą rocznicę ślubu będziemy obchodzić już w trójkę bo czekamy na naszego dzidziusia
__________________


14.09.2013
takamonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 10:25   #4246
ilouvromance
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Las Vegas
Wiadomości: 370
Dot.: Wrześniówki cz. II

takamonka, dziękujemy za słowa otuchy w tym intensywnym dla nas czasie no ja mam właśnie taki moment z suknia, ale skoro jako doswiadczona mężatka tak mowisz, że nie ma się czym martwić to mnie to uspokaja wszystkiego najlepszego dla Was i dzidziusia

wyslano z aplikacji mobilnej

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Jeśli mogę się wypowiedzieć w kwestii tortów, osobiście gdybym wyczula cokolwiek kawowego odlozylabym na bok, oczywiście zrobicie jak uważacie, ale może faktycznie zdecydować się na cos klasycznego, co podejdzie każdemu a propos tortów, jakie smakowite połączenia smaków znacie? Ostatnio jadlam na maslanym kremie, zemdlilo mnie po dwóch lyzeczkach :p

wyslano z aplikacji mobilnej
__________________
01.01.2008r. - razem
06.09.2014r. planowany ślub
ilouvromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 10:53   #4247
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Wrześniówki cz. II

Ja tortów w ogóle nie lubię, a zwłaszcza takich ciężkich, maślanych, więc wolałabym śmietanowy. Na kawowy też bym się nie odważyła- taki smak często ktoś nie lubi jednak.
Co do tortu, to mi się marzy taki typ :
http://www.jellycake.co.uk/wp-conten...cake-tower.jpg

ale nie sądzę, by katering nam go zrobił.

Zamówiłam wczoraj takie szpilki, co się w szynkę w sklepie wbija będę robić winietki sama, takie w tym stylu
http://img.zszywka.pl/0/0016/w_5879/...e-winietki.jpg
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 11:03   #4248
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez takamonka Pokaż wiadomość
Jako ubiegłoroczna wrześniówka trzymam za Was kciuki dziewczyny - będzie SUPER
Wrzesień to piękny miesiąc na ślub - nie ma już upałów, goście nie są na wakacjach, ładne kolory tła dla zdjęć w plenerze

Ja po prawie roku jastem bardzo zadowolona z naszego ślubu nic bym nie zmieniła, jedynie niewielkie zastrzerzenia mam do DJ
...aaa i nie martwcie się jak będziecie mieć fazę zwątpienia i załamania co do swojej sukni - ja tak miałam ok 1-2 miesiące przed ślubem - ale już przed samym ślubem i po wiedziałam że wybrałam dla siebie najpiękniejszą suknię i do dzisiejszego dnia jestem bardzo zadowolona i wiem że nie mogłma lepiej wybrać

My naszą pierwszą rocznicę ślubu będziemy obchodzić już w trójkę bo czekamy na naszego dzidziusia
Dziękujemy i wszystkiego dobrego dla Was

Ja właśnie zaczynam mieć "kuku" bo oglądam suknie dziewczyn na innym wątku i zaczęłam się zastanawiać czy nadal będzie podobała mi się moja suknia . Oby było tak jak mówisz Mam nadzieję, że jak ją przymierzę to znikną wszystkie wątpliwości. No a to już nie długo

Cytat:
Napisane przez nisiaq Pokaż wiadomość
Ja tortów w ogóle nie lubię, a zwłaszcza takich ciężkich, maślanych, więc wolałabym śmietanowy. Na kawowy też bym się nie odważyła- taki smak często ktoś nie lubi jednak.
Co do tortu, to mi się marzy taki typ :
http://www.jellycake.co.uk/wp-conten...cake-tower.jpg

ale nie sądzę, by katering nam go zrobił.

Zamówiłam wczoraj takie szpilki, co się w szynkę w sklepie wbija będę robić winietki sama, takie w tym stylu
http://img.zszywka.pl/0/0016/w_5879/...e-winietki.jpg
Śliczne to wszystko
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 11:05   #4249
moskit30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 231
Dot.: Wrześniówki cz. II

moze macie racje z tym tortem,mam nadzieje ze uda mi sie przekonac Tz zeby zminic smak a co do sukni tez mialam chwile zwatpienia,ale wiem ze jak wybiore inna to bede zalowac
Wlasnie przyjechal kurier z zaproszeniami,jeszcze musimy wydrukowac male kateczki zinformacja zeby goscie nie kupowali kwiatow i mozemy jezdzic zapraszac,mysle ze w czwartek juz ruszymy ale sie ciesze wczraj bylismy ogladac garnitury,dziewczyny jakie sa ceny u was za gartnitur?swoja droga ciekawe jak to jest,mlody nie moze widziec sukni panny mlodej,a jak to sie odnosi do ubioru mlodego? w zalaczniku nasze zaproszenia wybralismy 3.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zapr.jpg (169,3 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez moskit30
Czas edycji: 2014-06-16 o 12:36
moskit30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 17:02   #4250
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
ja ide w koronkowy bolerku ;p w dupie to mam najwyzej zmarzne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Słuszne podejscie Tez bede miala tylko bolerko.
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 17:17   #4251
bachara
Rozeznanie
 
Avatar bachara
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 834
GG do bachara
Dot.: Wrześniówki cz. II

Ja właśnie jestem na etapie zwątpienia w suknie ...zwlaszcza, nze w sobotę bylismy u znajomych na weselu i PM miała prześliczną suknie, taka prostą...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bachara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 18:47   #4252
ilouvromance
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Las Vegas
Wiadomości: 370
Dot.: Wrześniówki cz. II

Moskit30 wydaje mi się, że w żaden sposób nie ma to odniesienia do stroju młodego ja np nie wyobrazalam sobie żeby ktokolwiek inny kupował z moim Tz garniaka niz ja :p na szczęście pierwszy sklep, pierwszy garnitur, cała reszta w jednym sklepie i jeszcze 30% rabatu.

wyslano z aplikacji mobilnej
__________________
01.01.2008r. - razem
06.09.2014r. planowany ślub
ilouvromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 23:04   #4253
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Wrześniówki cz. II

Ja Wam powiem szczerze, że ogólnie raczej mam gdzieś te przesądy z nieoglądaniem sukienki przez młodego przed ślubem. Z resztą, jesteśmy już pięć lat małżeńswtem, więc to trochę do nas się nie do końca odnosi (a poza tym sukienkę do cywilnego przed cywilnym widział i co).
Ale mój P nie chce zobaczyć sukienki, mówi, że chce mieć pełne zaskoczenie i w ogóle. Więc mu nie pokazuję i nie zdradzam zbyt wiele.

Ale on garnituru na pewno nie będzie kupował sam, bo już to widzę Póki co jesteśmy na etapie przegryzania granatu- wcześniej się krzywił, że taki listonoszowy kolor, ale udało nam się wyhaczyć kilka fajnych odcieni. Ale zakup planowany dopiero na sierpień.

Chodziłam dziś po pracy w butach, które chcę wziąć na ślub (w sensie: pracuję w sklepie z butami i tam wybrałam w końcu) i trochę się dobiłam, bo po 3 godzinach łażenia stopy dość mocno mnie bolały :/ Mam moment zawahania czy z nich nie zrezygnować na korzyść innego modelu, na niższym obcasie i w diametralnie innym kolorze. Trochę późno jest, decyzje muszą zapaść wkrótce.
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."




Edytowane przez nisiaq
Czas edycji: 2014-06-16 o 23:05
nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 08:39   #4254
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez nisiaq Pokaż wiadomość
Ja Wam powiem szczerze, że ogólnie raczej mam gdzieś te przesądy z nieoglądaniem sukienki przez młodego przed ślubem. Z resztą, jesteśmy już pięć lat małżeńswtem, więc to trochę do nas się nie do końca odnosi (a poza tym sukienkę do cywilnego przed cywilnym widział i co).
Ale mój P nie chce zobaczyć sukienki, mówi, że chce mieć pełne zaskoczenie i w ogóle. Więc mu nie pokazuję i nie zdradzam zbyt wiele.

Ale on garnituru na pewno nie będzie kupował sam, bo już to widzę Póki co jesteśmy na etapie przegryzania granatu- wcześniej się krzywił, że taki listonoszowy kolor, ale udało nam się wyhaczyć kilka fajnych odcieni. Ale zakup planowany dopiero na sierpień.

Chodziłam dziś po pracy w butach, które chcę wziąć na ślub (w sensie: pracuję w sklepie z butami i tam wybrałam w końcu) i trochę się dobiłam, bo po 3 godzinach łażenia stopy dość mocno mnie bolały :/ Mam moment zawahania czy z nich nie zrezygnować na korzyść innego modelu, na niższym obcasie i w diametralnie innym kolorze. Trochę późno jest, decyzje muszą zapaść wkrótce.
Myślę tak samo Ale mój mąż nie chce widzieć mnie przed w sukience bo też chce mieć niespodziankę.

Też muszę rozchodzić buty ale nie wiem gdzie by to zrobić? w domu po panelach?
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 08:48   #4255
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Myślę tak samo Ale mój mąż nie chce widzieć mnie przed w sukience bo też chce mieć niespodziankę.

Też muszę rozchodzić buty ale nie wiem gdzie by to zrobić? w domu po panelach?
ja po domu będę rozchodzić
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 08:01   #4256
ilouvromance
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Las Vegas
Wiadomości: 370
Dot.: Wrześniówki cz. II

dziewczyny, kuzynka podsunela mi pomysl z koszyczkami SOS, przygotowujecie cos takiego dla swoich gości w lazienkach na sali/restauracji? Ja juz polecialam po koszyczki :p

wyslano z aplikacji mobilnej
__________________
01.01.2008r. - razem
06.09.2014r. planowany ślub
ilouvromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 14:10   #4257
moskit30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 231
Dot.: Wrześniówki cz. II

ja dla gosci nie planuje takiego koszyczka,ale dla siebie obowiazkowo,
moskit30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 15:09   #4258
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez ilouvromance Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź w sprawie tego dyplomu/świadectwa, problem rozwiązany u nas nie ma generalnie zwyczaju, że tato prowadzi córkę do ołtarza, ale my chcemy tak zrobić. Ciekawe jaki będzie efekt:p wszyscy goście wejdą do kościoła, wejdzie mój Tz, zanim świadkowie, a dopiero za dłuższą chwilę my... tato przyznał, że będzie ryczał :p

wyslano z aplikacji mobilnej
Ja też sobie wymarzyłam, że z Tatą pójdę do ołtarza, początkowo tż był trochę smutny, że nie z nim, ale wytłumaczyłam mu,że to z nim wyjdę pewnie ciężko będzie powstrzymać łzy szczęścia :P ale już nie mogę się doczekać

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez takamonka Pokaż wiadomość
Jako ubiegłoroczna wrześniówka trzymam za Was kciuki dziewczyny - będzie SUPER
Wrzesień to piękny miesiąc na ślub - nie ma już upałów, goście nie są na wakacjach, ładne kolory tła dla zdjęć w plenerze

Ja po prawie roku jastem bardzo zadowolona z naszego ślubu nic bym nie zmieniła, jedynie niewielkie zastrzerzenia mam do DJ
...aaa i nie martwcie się jak będziecie mieć fazę zwątpienia i załamania co do swojej sukni - ja tak miałam ok 1-2 miesiące przed ślubem - ale już przed samym ślubem i po wiedziałam że wybrałam dla siebie najpiękniejszą suknię i do dzisiejszego dnia jestem bardzo zadowolona i wiem że nie mogłma lepiej wybrać

My naszą pierwszą rocznicę ślubu będziemy obchodzić już w trójkę bo czekamy na naszego dzidziusia
Gratulacje

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
Ja właśnie jestem na etapie zwątpienia w suknie ...zwlaszcza, nze w sobotę bylismy u znajomych na weselu i PM miała prześliczną suknie, taka prostą...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mi się właśnie takie proste podobają najbardziej, sama właśnie o takiej marzę i taką planuję
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 07:58   #4259
glantineola
Raczkowanie
 
Avatar glantineola
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 70
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez nisiaq Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Ponieważ to będzie już wrzesień, to jest spora szansa, że będzie chłodno i nawet zwykłe bolerko może być za cienkie. Co szykujecie?
Mi się zamarzyła marynarka, np. w takim stylu jak w załączniku.
Ja będę miała koronkowe bolerko i nie chce za bardzo czegoś cieplejszego... a że to już będzie końcówka września to mam wątpliwości trochę, ale to zobaczę tydzień/2 tygodnie przed jaka będzie się szykować pogoda i wtedy zdecyduje.

Cytat:
Napisane przez moskit30 Pokaż wiadomość
a my wczoraj ustalilismy menu Tz wybral smak tortu-capuinno
Jak my byliśmy ustalać menu i smak tortu to mój Tż wypalił "kokosowy" ja wielkie oczy bo mówił to z taką pewnością siebie a my tego wcześniej nie ustalaliśmy :P ale menadżer powiedział, że może coś bardziej uniwersalnego no i stanęło na migdałowym ale uwaga z wiórkami kokosowymi

Ja miałam ostatni dużo na głowie, ale już mam skończoną prace, teraz tylko oprawić, oddać i czekać na obronę..
i mam nadzieje, że przygotowania do ślubu wreszcie u nas jakoś ruszą
A dzisiaj 100 dniówka
glantineola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 08:28   #4260
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Wrześniówki cz. II

My bylismy wczoraj u ksiedza spisac protokol a wiec ze wszystkimi dokumentami, a ksiadz do nas, ze jeszcze tyle czasu do slubu i z protokolem sie nie spieszy i zebysmy przyszli w lipcu
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 20:41:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.