Kolezanka kokietuje mojego TZ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-26, 15:04   #1
paulinax1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Maroko
Wiadomości: 90
Question

Kolezanka kokietuje mojego TZ!


Witam. Pisze bo mam problem, tak jak w temacie. Zaczne od tego ze ta kolezanka ma faceta jest moim kolega , spotykamy sie jako znajomi czesto to na piwko , jakis wypad w miasto - wszyscy razem. Od jakiegos czasu moj tz pisze z nia na gg. Ona na poczatku taka niesmiała, naprawde nikt by jej nie zarzucil takiego podejrzenia. Ale nie JA tym bardziej ze juz jedna kolezanka rozbila moj wczesniejszy 5 letni zwiazek! Takze mam uprzedzenia. Na poczatku myslalam sobie to tylko zarty , znajac mojego TZ wiem ze z moimi kolezankami pisze takie smieszne teksty,taki typowy facet Towarzyski ,zawsze usmiechniety. I tez myslalam włsnie ze mam uprzedzenia. Ale teraz to juz mnie nie bawi! Ostatnio wyslala mu linka http://www.youtube.com/watch?v=S_w_7M7UQwY PROSZE ODSŁUCHAJCIe ! Powiedzcie mi co to ma znaczyc??!! co byscie wywnioskowały z tej oto piosenki?? za kazda odzew bede bardzo wdzieczna Ostatnio tez jak pisali to moj tz cos tam jej pisal ze byl na wyjezdzie w Polsce a ona na to A DLACZEGO BEZE MNIE?? Lub pisala mu ze wyjezdza za garnice na wycieczke i pyta sie jedziesz ze mna? moj tz na to- ich troje? wymienil imie jej faceta jego i jej, a ona na to ICH DWOJE!! chyba ze wezmiesz ze soba no i tu pada moje imie!! Uwierzcie mi dziewczyny ja nie wiem co jej zrobie kiedy ja spotkam, tak wogole nie wiem jak sie zachowac. Jak powiem jej o co chodzi to juz jej noga u nas w domu nie postanie. Nie chce wywolywac zamieszania ,wiecie o co chodzi tym bardziej ze tak jak wposmnialam czasto sie widzimy wszyscy razem. Jej chlopak oczywiscie nic nie wie. CO DO MOJEGO TZ to powiedzialam mu ze nie zycze sobie takich tekstow z jego strony rowniez,bo byc moze po tych jego walsnie tekstach dziewczyna sie zakochala. Ja juz sama nie wiem co mam myslec, dlatego tez pisze moze wy mi cos podpowiecie madrego i odpwiedniego do tej calej sytulacji. Dzieki i pozdrawiam, mam nadzieje ze zroumialyscie o co mi chodzi,czekam na odp.
__________________
PaulinaX1
paulinax1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 15:13   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Cytat:
Napisane przez paulinax1 Pokaż wiadomość
Witam. Pisze bo mam problem, tak jak w temacie. Zaczne od tego ze ta kolezanka ma faceta jest moim kolega , spotykamy sie jako znajomi czesto to na piwko , jakis wypad w miasto - wszyscy razem. Od jakiegos czasu moj tz pisze z nia na gg. Ona na poczatku taka niesmiała, naprawde nikt by jej nie zarzucil takiego podejrzenia. Ale nie JA tym bardziej ze juz jedna kolezanka rozbila moj wczesniejszy 5 letni zwiazek! Takze mam uprzedzenia. Na poczatku myslalam sobie to tylko zarty , znajac mojego TZ wiem ze z moimi kolezankami pisze takie smieszne teksty,taki typowy facet Towarzyski ,zawsze usmiechniety. I tez myslalam włsnie ze mam uprzedzenia. Ale teraz to juz mnie nie bawi! Ostatnio wyslala mu linka http://www.youtube.com/watch?v=S_w_7M7UQwY PROSZE ODSŁUCHAJCIe ! Powiedzcie mi co to ma znaczyc??!! co byscie wywnioskowały z tej oto piosenki?? za kazda odzew bede bardzo wdzieczna Ostatnio tez jak pisali to moj tz cos tam jej pisal ze byl na wyjezdzie w Polsce a ona na to A DLACZEGO BEZE MNIE?? Lub pisala mu ze wyjezdza za garnice na wycieczke i pyta sie jedziesz ze mna? moj tz na to- ich troje? wymienil imie jej faceta jego i jej, a ona na to ICH DWOJE!! chyba ze wezmiesz ze soba no i tu pada moje imie!! Uwierzcie mi dziewczyny ja nie wiem co jej zrobie kiedy ja spotkam, tak wogole nie wiem jak sie zachowac. Jak powiem jej o co chodzi to juz jej noga u nas w domu nie postanie. Nie chce wywolywac zamieszania ,wiecie o co chodzi tym bardziej ze tak jak wposmnialam czasto sie widzimy wszyscy razem. Jej chlopak oczywiscie nic nie wie. CO DO MOJEGO TZ to powiedzialam mu ze nie zycze sobie takich tekstow z jego strony rowniez,bo byc moze po tych jego walsnie tekstach dziewczyna sie zakochala. Ja juz sama nie wiem co mam myslec, dlatego tez pisze moze wy mi cos podpowiecie madrego i odpwiedniego do tej calej sytulacji. Dzieki i pozdrawiam, mam nadzieje ze zroumialyscie o co mi chodzi,czekam na odp.
Koleżanka kokietuje Twojego TŻeta a on co? jakby mu to przeszkadzało, to by uciął te gadki
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 15:15   #3
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Koleżanka kokietuje Twojego TŻeta a on co? jakby mu to przeszkadzało, to by uciął te gadki
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 15:16   #4
paulinax1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Maroko
Wiadomości: 90
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Ucina te teksty z jej strony , zmienia temat itp. ja zawsze jestem i widze o czym pisza, jego jestem pewna w 100%. On z jednej strony tez nie wiem jak sie zachowac, to jest kolezanka jego kolegi..
__________________
PaulinaX1
paulinax1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 15:18   #5
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

A co Twój TŻ na to? Chyba mu się podoba.

Edit: Skoro ucina - to widać, ze nieskutecznie. Niech pogada z kolegą na temat jego dziewczyny.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2009-11-26 o 15:24
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 15:18   #6
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Cytat:
Napisane przez paulinax1 Pokaż wiadomość
Ucina te teksty z jej strony , zmienia temat itp. ja zawsze jestem i widze o czym pisza, jego jestem pewna w 100%. On z jednej strony tez nie wiem jak sie zachowac, to jest kolezanka jego kolegi..
Jak to nie wie, jak się zachować?
Pokazać koledze archiwum gg, niech na własne oczy zobaczy z kim się spotyka.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 15:20   #7
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Cytat:
Napisane przez paulinax1 Pokaż wiadomość
Ucina te teksty z jej strony , zmienia temat itp. ja zawsze jestem i widze o czym pisza, jego jestem pewna w 100%. On z jednej strony tez nie wiem jak sie zachowac, to jest kolezanka jego kolegi..
To Twój TŻ musi jej stanowczo powiedzieć, żeby się ogarnęła, bo inaczej wygląda to tak jakby mu wcale nie przeszkadzało jej zachowanie. Nie mieszałabym się do ich relacji, bo wyjdziesz na zazdrośnicę
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 15:24   #8
Newday5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 133
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Przesłuchałam piosenkę, nawet 3 razy - to jawna prowokacja, zacheta, zaproszenie do romansu. Tu potrzeba zdecydowanej reakcji Twojego partnera, kolega też powinien się dowiedzieć o wyczynach owej panny.
Newday5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 15:25   #9
_Aguniek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Cytat:
Napisane przez Fresa
Koleżanka kokietuje Twojego TŻeta a on co? jakby mu to przeszkadzało, to by uciął te gadki

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
To Twój TŻ musi jej stanowczo powiedzieć, żeby się ogarnęła, bo inaczej wygląda to tak jakby mu wcale nie przeszkadzało jej zachowanie. Nie mieszałabym się do ich relacji
Zgadzam się w 100%ach. Skoro wiesz, że TŻowi się to nie podoba (=nie czerpie przyjemności z tego, nie myśli o niej w innych kategoriach niż "dziewczyna kolegi") to powinna wystarczyć rozmowa z TŻ, że nie do końca dobrze się z tą sytuacją czujesz. Reszta należy do niego.
_Aguniek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 15:32   #10
maciapek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 616
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

ja jestem straszna zazdrosnicą i wiesz gdybym byla na twoim miejscu pewnie zrobilabym starszna wojne i powiedziala dobitnie kolezance co o niej mysle ale trzeba ochłonac generalnie powinien zalatwic to twoj tż powinien powiedziec jej ze takie teksty mu nie odpowiadaja i jezeli te gadki z podtekstami sie nie skoncza to w ogole nie beda ze soba pisac na gg lub w ogole nie beda rozmawiac... linki z youtube niech wysyla swojemu "ukochanemu" kropka.
__________________
zaręczona 25.11.09

Magisterka
Ćwiczę !!!








...bo umrzeć to zbyt mały powód żeby przestać kochać...

maciapek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 15:50   #11
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Ja bym jej kulturalnie nawrzucała

Takie podteksty niczemu nie służą a strasznie wkurzają.
Poza tym twój tz chyba jest trochę za mało stanowczy. Najlepiej gdyby przy tobie powiedział jej żeby dała se siana z takimi pochodami i insynuacjami.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 15:51   #12
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Koleżance w ogóle nic nie mów. Idź do swojego TŻta. Widać nie ucina jej podrywów dość skutecznie. Powinien był jej wprost stanowczo powiedzieć żeby przestała bo nie jest zainteresowany. A teraz to już nie widzę za bardzo innych opcji jak zerwanie z nią kontaktu, przynajmniej w kwestii tych pogaduszek na gg.
No nie wiem, gdyby on naprawdę chciał to uciąć to przestałby z nią gadać. To by jej może dało do zrozumienia, że on nie chce i nie zamierza z nią flirtować. Kiedy jest tak jak teraz, czyli ona rzuca aluzje, sugestie, a on NIC, to niby czemu ona by miała przestawać?

Szczerze mnie dziwi, że w ogóle bierzesz pod uwagę dalsze spotykanie się z tą parą podczas gdy ona podrywa Twojego faceta.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 16:26   #13
paulinax1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Maroko
Wiadomości: 90
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

No własnie co do tej piosenki, jak wysłała tego linka to z dopiskiem " tylko słuchaj ciszej bo ...moje imie.. usłyszy i jeszcze cos sobie pomysli " ja oczywiscie przy tym byłam i czytałam, po kilku dniach napisała i co słuchałes tej piosenki JEST BARDZO SUGESTYWNA < to jej słowa. A moj TZ napisał NO RAZEM SŁUCHALISMY ona na to aha i zmieniła temat , od tamtej pory te rozmowy na gg sie ucieły. Co do mojego tz to on tez jest w głupiej sytułacji, inni nasi znajomi CI WTAJEMNICZENI w ta sprawe troche to bagatelizuja i smieja sie ze zazdrosniica jestem. To fakt jestem ale mysle ze kazdej kobiecie w takiej sytulacji włacza sie czerwona lampka. I moj tz przez to ze inni to bagatelizuja sam jest zakrecony,przed chwila mu powiedzialam jeszcze kilka rzeczy. Widze i wiem ze mnie rozumie,juz go chyba zadreczam tym tematem. Narazie dam sobie spokoj,poczekam czy jeszcze ona napisze. Dzieki za wasze szczere wypowiedzi
__________________
PaulinaX1
paulinax1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 16:26   #14
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Cytat:
Napisane przez paulinax1 Pokaż wiadomość
Ucina te teksty z jej strony , zmienia temat itp. ja zawsze jestem i widze o czym pisza, jego jestem pewna w 100%. On z jednej strony tez nie wiem jak sie zachowac, to jest kolezanka jego kolegi..
I tu jest Twój błąd, nikomu nie można ufać w 100%, wina na pewno leży po obu stronach.
Twój chłopak powinien pogadać otwarcie z dziewczyną (najlepiej przy Tobie), że nie życzy sobie takich rozmów, już jest w związku i nie zamierza tego zmieniać.
Jeśli to nie poskutkuje to wypada pogadać z kolegą. A najlepiej to całkowicie uciąć te rozmowy przez internet i spotykać się jedynie gdy gdzieś wszyscy razem wychodzicie.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 16:31   #15
gwiazdka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Na miejscu Twojego faceta powiedziałabym wszystko jej chłopakowi,i oczywiście ucięłą z nią kontakt.Czyli to co radzą dziewczyny.Tak na marginesie-fajna mi koleżanka...
gwiazdka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 16:35   #16
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

A po cholere on w ogóle z nią dalej gada?.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 16:39   #17
paulinax1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Maroko
Wiadomości: 90
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

A no gada bo tak to jest kiedy oni sa dobrymi kumplami, zawsze wszyscy razem sie spotykamy,on nie chce szumu z tego robic, jej facet jakby sie dowiedzial to moj tz bylby najgorszym .I ja oczywiscie tez i cała reszta znejomych bo wiedzieli i nie powiedzieli,dlatego tez chcemy dyskretnie sie z tego wywinac.
__________________
PaulinaX1
paulinax1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 16:51   #18
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

bo to jest tzw "towarzystwo"
czyli niby wszyscy są super przyjaciółmi tylko jedno się boi powiedzieć drugiemu co się dzieje.

__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 17:49   #19
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Proponuję porozmawiać z TŻtem, niech zareaguje bardziej stanowczo, nawet zerwie kontakt.
Cała sytuacja trochę absurdalna - jesteście przyjaciółmi, tamta dziewczyna kokietuje Twojego faceta, ale ani nie chcecie ograniczyć kontaktów z nimi (np. zrezygnować z rozmów z dziewczyną na gg), ani broń Boże nie mówić jej chłopakowi o niczym.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 17:51   #20
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Taaaaaaaaa.....
Tu z wierzchu wszystko pięknie ładnie, a tak naprawdę istna hipokryzja.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 18:11   #21
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Cytat:
Napisane przez paulinax1 Pokaż wiadomość
Ucina te teksty z jej strony , zmienia temat itp. ja zawsze jestem i widze o czym pisza, jego jestem pewna w 100%. On z jednej strony tez nie wiem jak sie zachowac, to jest kolezanka jego kolegi..
Jeżeli jesteś jego pewna , i tak bezgranicznie mu ufasz , to w czym problem ?
Skoro wiesz ,że i tak nic z tego nie będzie ,nie wkręca się w rozmowy too o co się tak martwisz ?

Edytowane przez Czarnulka19
Czas edycji: 2009-11-26 o 18:15
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 18:24   #22
paulinax1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Maroko
Wiadomości: 90
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

SWEETISH o co ci chodzi???? z jakas hipokryzja wyjezdzasz...
__________________
PaulinaX1
paulinax1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 18:31   #23
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Cytat:
Koleżanka kokietuje Twojego TŻeta a on co? jakby mu to przeszkadzało, to by uciął te gadki


Cytat:
To Twój TŻ musi jej stanowczo powiedzieć, żeby się ogarnęła, bo inaczej wygląda to tak jakby mu wcale nie przeszkadzało jej zachowanie.


Twój TŻ marnie sie tłumaczy, jakby mu sie to nie podobało to powiedziałby dziewczynie wprost, słuchaj nie pisz do mnie, nie wysyłaj mi takich tekstów, nie podsyłaj linków, i najlepiej w ogóle sie ze mna nie kontaktyuj, bo moja kobieta sobie tego nie zyczy i już

Cytat:
I tu jest Twój błąd, nikomu nie można ufać w 100%, wina na pewno leży po obu stronach.
Twój chłopak powinien pogadać otwarcie z dziewczyną (najlepiej przy Tobie), że nie życzy sobie takich rozmów, już jest w związku i nie zamierza tego zmieniać.
Jeśli to nie poskutkuje to wypada pogadać z kolegą. A najlepiej to całkowicie uciąć te rozmowy przez internet i spotykać się jedynie gdy gdzieś wszyscy razem wychodzicie.
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2009-11-26 o 18:34
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 19:47   #24
Aiiiiiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 352
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Cytat:
Napisane przez paulinax1 Pokaż wiadomość
Lub pisala mu ze wyjezdza za garnice na wycieczke i pyta sie jedziesz ze mna? moj tz na to- ich troje? wymienil imie jej faceta jego i jej, a ona na to ICH DWOJE!! chyba ze wezmiesz ze soba no i tu pada moje imie!!.
Wiesz jak tak czytam to wcale nie wyglada na to ze twoj Tz ucina te gadki...Dlaczego nie napisal ich czworo i nie wzial ciebie pod uwage? Dlaczego w ogole odpisuje? Ot zagwozdka...
Aiiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 19:51   #25
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Z niczym nie "wyjeżdżam", po prostu głośno myślę....
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 19:58   #26
madleine12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 437
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

a twojemu tz zalezy na towarzystwie czy na tobie?bo jesli naprawde na tobie to powinnien zakonczyc taka sytuacje a ty dopilnuj tego bo potem bedzie placz i teksty zdradzil mnie z kolezanka...
__________________
moja szafa
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post14660836

moja wish

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post14660841
bardzo prosze o odpisywanie u mnie,nie mam czasu na sledzenie innych watkow.dziekuje
madleine12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 20:28   #27
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Tia, oczywiście rozmawia tylko z grzeczności, jednocześnie dokarmiając swoje ego jej tekstami.

W sumie to Twój Tż jest nienażarty komplementów, bo ja w takiej sytuacji ucięłabym zagadującego do mnie absztyfikanta krótko i na temat..., no chyba że nie chciałabym pozbawiać się flirciku

I te biedne kobiety się logują na wizazach, przeżywają, rwą kudły z łepetyny, a w tym czasie misiek siedzi jak pączek w maśle i beztrosko daje się podrywać. Z grzeczności oczywiście
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 20:42   #28
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Tia, oczywiście rozmawia tylko z grzeczności, jednocześnie dokarmiając swoje ego jej tekstami.

W sumie to Twój Tż jest nienażarty komplementów, bo ja w takiej sytuacji ucięłabym zagadującego do mnie absztyfikanta krótko i na temat..., no chyba że nie chciałabym pozbawiać się flirciku

I te biedne kobiety się logują na wizazach, przeżywają, rwą kudły z łepetyny, a w tym czasie misiek siedzi jak pączek w maśle i beztrosko daje się podrywać. Z grzeczności oczywiście
Exactly....
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 20:48   #29
lalalola
Raczkowanie
 
Avatar lalalola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 174
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Tia, oczywiście rozmawia tylko z grzeczności, jednocześnie dokarmiając swoje ego jej tekstami.

W sumie to Twój Tż jest nienażarty komplementów, bo ja w takiej sytuacji ucięłabym zagadującego do mnie absztyfikanta krótko i na temat..., no chyba że nie chciałabym pozbawiać się flirciku

I te biedne kobiety się logują na wizazach, przeżywają, rwą kudły z łepetyny, a w tym czasie misiek siedzi jak pączek w maśle i beztrosko daje się podrywać. Z grzeczności oczywiście
lalalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 20:53   #30
olivia86
Zakorzenienie
 
Avatar olivia86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 797
Dot.: Kolezanka kokietuje mojego TZ!

powiedz tej niuni, ze nie ma dla niej miejsca i niech sie zajmnie Swoim facetem!Skasuje jej nr gg, albo niech ja tż zablokuje!A co! I nie latajcie z nimi nigdzie, bo to tak jakbys jej dawała ciche przyzwolenie...i przede wszystkim wytłumacz tż-towi ze to Cie martwi
__________________
setki serc, jedno bicie
ASSECO RESOVIA
miłość na całe życie

Nie ma ideałów, ale są anioły, które spotyka się tylko raz w życiu.

Bo masz w oczach niebo, moje osobiste niebo. To spojrzenie, które daje wiarę w lepsze jutro

ban na zakupy kosmetyczne
40 dni czas start - koniec 25.08.2013
olivia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.