Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-10, 16:21   #3151
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 505
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Co napisa³?
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 16:28   #3152
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
co takiego napisa³?
na czym w koñcu stanê³o? wyja¶nili¶cie sobie wszystko?
Napisa³, ¿e mnie kocha, ¿e chcia³ ¿ebysmy siê rozstali, ale swojego serca nie oszuka, ¿e my¶li o mnie ca³y czas...
Stanê³o na niczym, nie wyja¶nili¶my sobie nadal wszystkiego... Mam nadziejê, ¿e uda nam siê wreszcie porozmawiaæ jako¶ d³u¿ej i wyja¶niæ wszystko. Nie wiem co z nami bêdzie. Póki nie porozmawiamy to nie chcê sie na nic nastawiaæ ani podejmowaæ ¿adnych decyzji.
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 16:30   #3153
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Napisa³, ¿e mnie kocha, ¿e chcia³ ¿ebysmy siê rozstali, ale swojego serca nie oszuka, ¿e my¶li o mnie ca³y czas...
Stanê³o na niczym, nie wyja¶nili¶my sobie nadal wszystkiego... Mam nadziejê, ¿e uda nam siê wreszcie porozmawiaæ jako¶ d³u¿ej i wyja¶niæ wszystko. Nie wiem co z nami bêdzie. Póki nie porozmawiamy to nie chcê sie na nic nastawiaæ ani podejmowaæ ¿adnych decyzji.
uzasadni³ dlaczego?
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 16:31   #3154
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Staram siê zachowaæ rozs±dek... Chocia¿ jedyne czego pragnê to byæ z nim...

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
uzasadni³ dlaczego?
Zostawi³ mi tylko wiadomo¶æ, mnie nie by³o wtedy.
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 16:33   #3155
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

szczerze, to teraz sama nie wiem co mam Ci napisaæ i w co on gra.
Skoro Ciê kocha, to dlaczego chcia³ ¿eby¶cie siê rozstali? no co¶ tu jest nie halo?
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 16:41   #3156
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
szczerze, to teraz sama nie wiem co mam Ci napisaæ i w co on gra.
Skoro Ciê kocha, to dlaczego chcia³ ¿eby¶cie siê rozstali? no co¶ tu jest nie halo?
Kochana, a dlaczego Ty chcia³a¶ sie rozstaæ z Twoim T¯ mimo, ¿e go kochasz?
Na³o¿y³o siê na siebie wiele spraw, ale nie chcê go usprawiedliwiaæ, bo mimo wszystko nie zas³u¿y³am na to jak mnie ostatnio potraktowa³
Dlatego tak czekam na jak±¶ d³u¿sz± rozmowê... ¯eby wreszcie wszystko wyja¶niæ do samego koñca.
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 16:44   #3157
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana, a dlaczego Ty chcia³a¶ sie rozstaæ z Twoim T¯ mimo, ¿e go kochasz?
Na³o¿y³o siê na siebie wiele spraw, ale nie chcê go usprawiedliwiaæ, bo mimo wszystko nie zas³u¿y³am na to jak mnie ostatnio potraktowa³
Dlatego tak czekam na jak±¶ d³u¿sz± rozmowê... ¯eby wreszcie wszystko wyja¶niæ do samego koñca.

dlaczego chcia³am? bo to ON zawini³, a nie ja..
a u was jest zupe³nie inna sytuacja prawda? z tego co piszesz, Twój t¿ chcia³ siê rozstaæ, a to przecie¿ TYLKO on tutaj zawini³? Wiêc to jest dla mnie dziwne? nie uwa¿asz?
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 16:53   #3158
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
dlaczego chcia³am? bo to ON zawini³, a nie ja..
a u was jest zupe³nie inna sytuacja prawda? z tego co piszesz, Twój t¿ chcia³ siê rozstaæ, a to przecie¿ TYLKO on tutaj zawini³? Wiêc to jest dla mnie dziwne? nie uwa¿asz?
Tak, dziwne, nie wiem dlaczego on w tej swojej pokrêconej g³owie zobaczy³ winê po mojej stronie...
Owszem by³a kiedy¶ taka sytuacja, ¿e to ja zawini³am, ale nie tym razem. Ehh takie z nas dwa nerwusy i narwañce, szkoda tylko, ¿e to ja zawsze muszê ³agodziæ sytuacje Chcia³abym ¿eby tym razem przyzna³ siê otwarcie do winy i ¿eby wreszcie postara³ siê chocia¿ trochê nad sob± popracowaæ.
Jedyne czego ja teraz potrzebujê to rozmowa - d³uga i szczera, bo do¶æ ju¿ mam niedomówieñ. Jeny wszystko bym odda³a za to ¿eby¶my mogli byæ teraz razem przynajmniej godzinê i porozmawiaæ szczerze twarz± w twarz
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 16:58   #3159
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, dziwne, nie wiem dlaczego on w tej swojej pokrêconej g³owie zobaczy³ winê po mojej stronie...
Owszem by³a kiedy¶ taka sytuacja, ¿e to ja zawini³am, ale nie tym razem. Ehh takie z nas dwa nerwusy i narwañce, szkoda tylko, ¿e to ja zawsze muszê ³agodziæ sytuacje Chcia³abym ¿eby tym razem przyzna³ siê otwarcie do winy i ¿eby wreszcie postara³ siê chocia¿ trochê nad sob± popracowaæ.
Jedyne czego ja teraz potrzebujê to rozmowa - d³uga i szczera, bo do¶æ ju¿ mam niedomówieñ. Jeny wszystko bym odda³a za to ¿eby¶my mogli byæ teraz razem przynajmniej godzinê i porozmawiaæ szczerze twarz± w twarz
wiesz co? Mi to siê wydaje, ¿e to TYLKO TY walczysz o ten zwi±zek. to TY ³agodzisz ka¿d± sytuacjê, to TY chcesz porozmawiaæ, to TY chcesz sobie wszystko wyja¶niæ, to TY tak prze¿ywasz, to TY rozkminiasz co dalej, to TY p³aczesz i nie mo¿esz siê pozbieraæ, to TY wyci±gasz pierwsza rêkê, to TY chcesz ¿eby by³o dobrze... ile chcesz to ci±gn±æ?

Popatrz tylko, czy on oprócz kilku piêknych s³ów co¶ zrobi³? s³owa to tylko s³owa, a czyny to czyny.. tu nie s± potrzebne s³owa tylko czyny, i to nie z Twojej strony, ale z jego strony. to ON siê musi postaraæ, a nie Ty, i to nie powinno wygl±daæ tak : "kochanie ja siê postaram, wróæ do mnie, kocham Ciê, b±d¼my razem" - na to Ty: "taak kochanie, tego chcê, bardzo Ciê Kocham i ¿yæ bez Ciebie nie mogê" po czym znów przez tydzieñ jest piêknie i cudownie, a pó¼niej znowu jedna wielka doopa. Jego s³owa ju¿ teraz nie by³by nic dla mnie warte, nie po tylu sparzeniach.
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 17:04   #3160
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Dlatego napisa³am, ¿e nie wiem co z nami bêdzie.
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 17:06   #3161
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Dlatego napisa³am, ¿e nie wiem co z nami bêdzie.

mam dziwne wra¿enie, ¿e zachowasz siê jak masochistka i za chwilê piêknie do siebie wrócicie..
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 17:17   #3162
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
mam dziwne wra¿enie, ¿e zachowasz siê jak masochistka i za chwilê piêknie do siebie wrócicie..
Znam sama siebie, wiem jaka jestem, nawet je¶li uda mi siê utrzymaæ jaki¶ dystans to d³ugo to nie potrwa. Nie ma siê co oszukiwaæ, taka w³a¶nie jestem
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 17:21   #3163
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Znam sama siebie, wiem jaka jestem, nawet je¶li uda mi siê utrzymaæ jaki¶ dystans to d³ugo to nie potrwa. Nie ma siê co oszukiwaæ, taka w³a¶nie jestem

i naprawdê chcesz sama siebie krzywdziæ?
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 17:28   #3164
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
i naprawdê chcesz sama siebie krzywdziæ?
Wiem tylko, ¿e bez niego jest mi gorzej ni¿ ¼le
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 17:29   #3165
milkasamozuo
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem tylko, ¿e bez niego jest mi gorzej ni¿ ¼le
przepraszam, ale podczytujê i muszê napisaæ...


chyba "przez" niego?
milkasamozuo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 17:37   #3166
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 2 962
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Frumoasa - ju¿ kiedy¶ to pisa³am. Twój misiek zachowuje sie jak osoba z osobowo¶ci± borderline:

Cytat:
  • Brak poczucia sta³o¶ci "ja" - nietrwa³o¶æ obrazu w³asnej osoby, zmienno¶æ planów ¿yciowych, wyobra¿eñ na w³asny temat i stosunku do siebie. Nietrwa³o¶æ przedsiêwziêæ. Skrajne anga¿owanie siê w ró¿ne projekty ¿yciowe i nag³e, burzliwe porzucanie ich, czêsto przy powa¿nych stratach, które s± przez zainteresowanego na przemian pomijane i wyolbrzymiane.
  • Brak poczucia sta³o¶ci innych osób - wahania ich oceny, o których ju¿ tu wiele pisali¶my. Nierealistyczne, jednak bardzo intensywne prze¿ywanie kontaktu z innymi.
  • Lêk przed odrzuceniem i opuszczeniem i ci±g³e, nieskuteczne próby u¶mierzenia go ró¿nymi impulsywnymi dzia³aniami, na przyk³ad prowokowaniem odrzucenia, lub o puszczaniem wa¿nych osób zanim one zrobi± to pierwsze. Popadanie w zale¿no¶æ emocjonaln± od partnerów, na przemian z unikaniem kontaktu i odrzucaniem ich.
  • Próby samobójcze, samookaleczenia, akty przemocy i/lub wik³anie siê w sytuacje bycia ofiar± przemocy ze strony innych osób. W zwi±zkach osób cierpi±cych na pograniczne zaburzenie osobowo¶ci, przemoc wystêpuje bardzo czêsto. Zdarza siê, ¿e ta sama osoba jest na przemian sprawc± i ofiar± psychicznej, fizycznej lub seksualnej przemocy ze strony tej samej osoby lub ze strony kolejnych partnerów.
  • Skrajne, impulsywne podej¶cie do seksualno¶ci. Mog± tu wystêpowaæ bardzo intensywne, ryzykowne kontakty seksualne, lub próby ca³kowitego wyrzeczenia siê seksu, tak¿e zwi±zane z silnym prze¿ywaniem emocji zwi±zanych z narzuceniem sobie takiej dyscypliny.
  • Trudno¶æ w utrzymaniu sta³ego zwi±zku. Czêste zerwania, przebywanie w zwi±zkach na przemian zrywanych i odnawianych lub przebywanie w kilku zwi±zkach jednocze¶nie, po³±czone z prze¿ywaniem silnego konfliktu.
  • Poszukiwanie skrajnych doznañ zwi±zanych z u¿ywaniem substancji psychoaktywnych. Czêstym problemem osób z zaburzeniem borderline jest nadu¿ywanie alkoholu i/lub narkotyków.
wiêcej: http://skuteczna-psychoterapia.pl/a_borderline.php

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez milkasamozuo Poka¿ wiadomo¶æ
chyba "przez" niego?
trafna uwaga.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

plus cytat z forum o osobach, które by³y/s± w zwiazku z borderami:

Cytat:
Re: dla partnerów osob dotknietych BPD

katarzyna897 18.05.10, 13:07 Odpowiedz
Moim zdaniem to nie ma znaczenia czy osoba dotknieta BDP jest kobieta czy mezczyzna, partnerzy tych osob niezale¿nie od p³ci przechodz± to samo.Poprostu musza sobie zdawac sprawe, ze czeka ich pieklo przeplatane rajskimi chwilami i tyle. Trzeba naprawde kochac zeby to wszystko znosic. Ja z perspektywy czasu zastanwiam sie czy kochalam i co raz czesciej wydaje mi sie ze zostaalm tak mocno zmanipulowana ze porpostu dzialalam jak automat. Podejzrewam ze zarowno border jak i jego partner nie moze miec do konca pewnosci czy laczace ich uczucie to mi³o¶æ.
Nie przypomina Wam to czego¶?
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 17:47   #3167
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

lucyohlucy mi siê tu mimo wszystko wiele rzeczy nie zgadza
W ¿yciu nie wysnu³abym takich wniosków po tym ma³ym wycinku, który ja tutaj opisujê.
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 17:49   #3168
milkasamozuo
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
lucyohlucy mi siê tu mimo wszystko wiele rzeczy nie zgadza
W ¿yciu nie wysnu³abym takich wniosków po tym ma³ym wycinku, który ja tutaj opisujê.
czyli dla Ciebie Twój t¿ jest cudowny i wcale nie widzisz w nim wad, czy ja to ¼le odbieram?
milkasamozuo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 17:55   #3169
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez milkasamozuo Poka¿ wiadomo¶æ
czyli dla Ciebie Twój t¿ jest cudowny i wcale nie widzisz w nim wad, czy ja to ¼le odbieram?
Czy ja gdzie¶ napisa³am, ¿e on jest bez wad? Nie.
Po prostu przeczyta³am to co mi wys³a³a w linku lucy i nie zgadzam siê z tym, ¿e G. jest borderem
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 17:56   #3170
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 2 962
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
lucyohlucy mi siê tu mimo wszystko wiele rzeczy nie zgadza
W ¿yciu nie wysnu³abym takich wniosków po tym ma³ym wycinku, który ja tutaj opisujê.
No w³a¶nie widzisz TY by¶ nie wysnu³a Mi jednak samo siê nasunê³o. Nie mówiê, ze tak jest - ale widzê sporo zbie¿no¶ci.

Bo je¿eli on FAKTYCZNIE tak Ciê kocha - to czemu tak sie zachowuje? To zaburzenie wyja¶nia takie zachowanie w jakim¶ stopniu. Natomiast drug± opcj± jest niestety fakt ¿e ma Ciê gdzie¶ - innej opcji nie widzê.
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 17:57   #3171
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomo¶ci: 5 161
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Frumoasa Domnisoara Ale ten Twój T¯ komplikujê sprawê, wspó³czujê Ci. W takiej sytuacji raczej w±tpiê w to, ¿e przestaniesz o nim my¶leæ, wrêcz przeciwnie, bêdziesz robi³a to ze zdwojon± si³±.
__________________
¯yj pe³ni± ¿ycia i nie bój siê tego co Ciê spotyka. Wszystko zawsze koñczy siê dobrze!
biedronka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 17:59   #3172
milkasamozuo
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Poka¿ wiadomo¶æ
Bo je¿eli on FAKTYCZNIE tak Ciê kocha - to czemu tak sie zachowuje? To zaburzenie wyja¶nia takie zachowanie w jakim¶ stopniu. Natomiast drug± opcj± jest niestety fakt ¿e ma Ciê gdzie¶ - innej opcji nie widzê.
opcja trzecia jest - chce zmusiæ swoj± partnerkê aby sama rzuci³a ten ich zwi±zek w ciorty, przy czym wykañcza j± psychicznie i nerwowo i czeka a¿ ona to ogarnie i z nim wszystko skoñczy.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Poka¿ wiadomo¶æ
Frumoasa Domnisoara Ale ten Twój T¯ komplikujê sprawê, wspó³czujê Ci. W takiej sytuacji raczej w±tpiê w to, ¿e przestaniesz o nim my¶leæ, wrêcz przeciwnie, bêdziesz robi³a to ze zdwojon± si³±.
ale ze strony Frumoasy nawet nie ma ¿adnej chêci do NIE my¶lenia, ona siê sama nakrêca i na chama o tym my¶li, a tu ruszyæ g³ow± musi ON,a nie ona.
milkasamozuo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 18:00   #3173
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 2 962
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Acha - najwa¿niejszy wniosek - w obu przypadkach:

- kocha Ciê, ale zachowuje siê (nawet jak nim nie jest, albo jest w ma³ym stopniu) jak border
- nie kocha Ciê, ma Ciê gdzie¶, gra w jak±¶ chor± grê


Oba przypadki w moim odczuciu go przekre¶laj±.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez milkasamozuo Poka¿ wiadomo¶æ
opcja trzecia jest - chce zmusiæ swoj± partnerkê aby sama rzuci³a ten ich zwi±zek w ciorty, przy czym wykañcza j± psychicznie i nerwowo i czeka a¿ ona to ogarnie i z nim wszystko skoñczy.
I w tym przypadku te¿ facet do odstrza³u.
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 18:01   #3174
milkasamozuo
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

pewnie, ¿e do odstrza³u. Czytam i oczom nie wierzê.
milkasamozuo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 18:03   #3175
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie widzisz TY by¶ nie wysnu³a Mi jednak samo siê nasunê³o. Nie mówiê, ze tak jest - ale widzê sporo zbie¿no¶ci.

Bo je¿eli on FAKTYCZNIE tak Ciê kocha - to czemu tak sie zachowuje? To zaburzenie wyja¶nia takie zachowanie w jakim¶ stopniu. Natomiast drug± opcj± jest niestety fakt ¿e ma Ciê gdzie¶ - innej opcji nie widzê.
Ja rozumiem, ¿e z moich opisów pasowa³o Ci to do tych wycinków, które tu wklei³a¶. Przeczyta³am artyku³ z linku, który poda³a¶ i nie zgadzam siê z tym, ¿e jest borderem.
Prêdzej ju¿ bym uwierzy³a, ¿e ma mnie gdzie¶
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 18:04   #3176
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1 003
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Frumoasa Domnisoara zapominasz o jednej rzeczy - to co wys³a³a lucyhuly nie oznacza,¿e wszystko musi pasowaæ DOKLADNIE do Twojego ch³opa,ale g³ówne rzeczy z samego tego co piszesz ju¿ na to wskazuj±.
Tak samo jak alkoholikiem bêdzie i Pan spi±cy w rowie i Pani pij±ca codziennie butelke/lampke wina przed tv.

I nie probuj nam wmowic ¿e ma³o wiemy - ma³o wiemy ale rzeczy które by³y miêdzy wami z³e,bo te dobre opisywalas a sama nawet w jednym po¶cie napisa³a¶,¿e nie bedziesz opisywaæ jak Cie ¼le traktowa³ ¿eby¶my jeszcze gorzej o nim nie pomy¶la³y...

Ale pomijaj±c to - to jaka u was dziewczyny pogoda? U mnie od wczoraj mglisto i buro
__________________





Akcja "poka¿ kolana!"

czas: do maja

cel: æwiczyæ,æwiczyæ,æwiczyæ !

15km

Edytowane przez ewa102
Czas edycji: 2013-03-10 o 18:05
ewa102 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 18:06   #3177
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 2 962
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Ja rozumiem, ¿e z moich opisów pasowa³o Ci to do tych wycinków, które tu wklei³a¶. Przeczyta³am artyku³ z linku, który poda³a¶ i nie zgadzam siê z tym, ¿e jest borderem.
Prêdzej ju¿ bym uwierzy³a, ¿e ma mnie gdzie¶
Wiesz, mi nie chodzi o to, zeby Ci udowodniæ, ze on jest border. Chodzi mi o to, ¿e to jedyne racjonalne wyja¶nienie tej sytuacji zak³adaj±c, ze on naprawdê Ciê kocha. Kochaj±cy facet tak nie postêpuje, chyba ¿e ma problemy ze sob±. A on chyba ma, jak nie border, to co innego

A je¿eli Ciê nie kocha - jest to bardziej ni¿ wyra¼ny sygna³, ¿eby straciæ nadziejê i ruszyæ dalej.
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 18:07   #3178
milkasamozuo
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

przeczyta³am czê¶æ Twoich postów o nim Frumoasa, po tym co piszesz, naprawdê ciê¿ko uwierzyæ, ¿e on jest taki cudowny i ¿e to nie jest tak jak nam siê wydaje.
milkasamozuo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 18:08   #3179
palam01
Przyczajenie
 
Avatar palam01
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

ja tez chce do³±czyæ
palam01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 18:11   #3180
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 2 962
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez ewa102 Poka¿ wiadomo¶æ
Frumoasa Domnisoara zapominasz o jednej rzeczy - to co wys³a³a lucyhuly nie oznacza,¿e wszystko musi pasowaæ DOKLADNIE do Twojego ch³opa,ale g³ówne rzeczy z samego tego co piszesz ju¿ na to wskazuj±.
Tak samo jak alkoholikiem bêdzie i Pan spi±cy w rowie i Pani pij±ca codziennie butelke/lampke wina przed tv.

I nie probuj nam wmowic ¿e ma³o wiemy - ma³o wiemy ale rzeczy które by³y miêdzy wami z³e,bo te dobre opisywalas a sama nawet w jednym po¶cie napisa³a¶,¿e nie bedziesz opisywaæ jak Cie ¼le traktowa³ ¿eby¶my jeszcze gorzej o nim nie pomy¶la³y...


Ale pomijaj±c to - to jaka u was dziewczyny pogoda? U mnie od wczoraj mglisto i buro
spod klawiatury mi wyjê³a¶

Pogoda? U mnie pada³ ¶nieg z rana, pó¼niej buro i szaro, ale polaz³am na spacer ko³o 16 i wraca³am ju¿ w ¶niogo-minigradziku cokolwiek to znaczy. Zaliczy³am te¿ wielkie bum na ty³ek (a³a)

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez palam01 Poka¿ wiadomo¶æ
ja tez chce do³±czyæ
A zapraszamy Powiedz co¶ wiêcej, gdzie Was wywia³o
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.