Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box & Box of Beauty - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-16, 17:24   #151
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Ale dlaczego muszą się powtarzać? Wcale nie muszą. A co z: peelingiem do ust (zwykłego do twarzy chyba też nie było) do rąk, do stóp, odżywką do rzęs, maskami na ręce, stopy, płynami, kulami, proszkami do kąpieli, może dwufaza do demakijażu? Może perfumy w kremie? Albo zmywacz w formie olejku (widziałam gdzieś taki i chętnie bym przetestowała). Może sheet mask z czymś do nasączania? Była jakaś odżywka do paznokci? ;> Albo pachnący talk, taki dla dorosłych, jak Yardley robi, albo jakiś balsam do ust (wiem że kiedyś było serum, ale nie wszyscy dostali), albo mgiełka zapachowa do ciała? Nie będę wspominać o całej rzeszy różnych produktów do włosów ani kolorówce.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 17:47   #152
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Masz rację.
Ciągle to samo, nawet nie zdążyłam zużyć kremu Siquens z poprzedniego pudełka.
Ten z Tołpy szybko się skończy, użyłam go 3 razy i widać spory ubytek.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 18:32   #153
Alik1977
Zadomowienie
 
Avatar Alik1977
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 1 184
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

A u mnie zamiast lakieru - brokatowy złoty top z Pierre Rene- poprostu żenada.... Nie kupię już pudełka bez obejrzenia jego zawartości
__________________
Moja wymianka :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=522849
Alik1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 19:25   #154
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Ale dlaczego muszą się powtarzać? Wcale nie muszą. A co z: peelingiem do ust (zwykłego do twarzy chyba też nie było) do rąk, do stóp, odżywką do rzęs, maskami na ręce, stopy, płynami, kulami, proszkami do kąpieli, może dwufaza do demakijażu? Może perfumy w kremie? Albo zmywacz w formie olejku (widziałam gdzieś taki i chętnie bym przetestowała). Może sheet mask z czymś do nasączania? Była jakaś odżywka do paznokci? ;> Albo pachnący talk, taki dla dorosłych, jak Yardley robi, albo jakiś balsam do ust (wiem że kiedyś było serum, ale nie wszyscy dostali), albo mgiełka zapachowa do ciała? Nie będę wspominać o całej rzeszy różnych produktów do włosów ani kolorówce.
Była ankieta swego czasu, co by się chciało w pudełku zobaczyć.. ja różne rzeczy tam wypisałam. Myślę, że mają furę pomysłów stamtąd.

A do powyższego: peeling do twarzy był, do ciała też (do ciała, rąk, czy nóg - jedna chwała tak naprawdę..), maski nasączane też były, z produktów do paznokci była alessandro wybielająca, balsam do ust był ... niełatwą mają działkę, chociaż wiele produktów jeszcze można innych wymyślić, tylko może firmy ich nie chcą dawać?
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 20:13   #155
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Była ankieta swego czasu, co by się chciało w pudełku zobaczyć.. ja różne rzeczy tam wypisałam. Myślę, że mają furę pomysłów stamtąd.

A do powyższego: peeling do twarzy był, do ciała też (do ciała, rąk, czy nóg - jedna chwała tak naprawdę..), maski nasączane też były, z produktów do paznokci była alessandro wybielająca, balsam do ust był ... niełatwą mają działkę, chociaż wiele produktów jeszcze można innych wymyślić, tylko może firmy ich nie chcą dawać?
były maski nasączane? takie że masz tabletkę z papieru, którą nasączasz własnym serum? chyba nie było. lakier wybielający cieżko nazwać odżywką jak dla mnie.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 20:27   #156
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

byla maska bawelniana juz nasaczona moya czy jakos tak czarne opakowanie
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 21:24   #157
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
były maski nasączane? takie że masz tabletkę z papieru, którą nasączasz własnym serum? chyba nie było. lakier wybielający cieżko nazwać odżywką jak dla mnie.
Było to, co Krusiak napisała... a o takich, że tabletka z papieru własnym serum...? Pierwsze słyszę, ale wiesz, to po pierwsze mało ekskluzywne (o co większość kupujących krzyczy), bo dostajesz kawałek papieru tak naprawdę i musisz mieć własne serum... o ile dobrze zrozumiałam..? Ale mnie zaciekawiłaś, jaka firma ma coś takiego?
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 21:41   #158
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

przestowalam dzis ponownie cienie
WTF?? one jak zwazone na powiece wygladaja ;(
myslalam ze to wina bazy ale tak czy tak wygladaja strasznie
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 21:46   #159
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
byla maska bawelniana juz nasaczona moya czy jakos tak czarne opakowanie
Tak, ale nie wszyscy ją dostali Za to kremów w glossy pod dostatek Oczywiście, wiadomo, ze pozyskiwanie produktów pewnie nie jest łatwe, ale to jest ich praca, za nie małe pieniądze, i jako klientki mamy prawo ponarzekać.

Nikt tu nie mówi, że żaden produkt nie ma prawa się powtórzyć. Tylko ma się wrażenie, że oni wrzucają tam pierwsze lepsze produkty, bez pomysłu. Ktoś tu napisał, że jest 3 krem pod rząd w boxie , chyba lekka przesada?

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Była ankieta swego czasu, co by się chciało w pudełku zobaczyć.. ja różne rzeczy tam wypisałam. Myślę, że mają furę pomysłów stamtąd.

A do powyższego: peeling do twarzy był, do ciała też (do ciała, rąk, czy nóg - jedna chwała tak naprawdę..), maski nasączane też były, z produktów do paznokci była alessandro wybielająca, balsam do ust był ... niełatwą mają działkę, chociaż wiele produktów jeszcze można innych wymyślić, tylko może firmy ich nie chcą dawać?
Niestety, ja nie widzę tych ich pomysłów w boxach Chyba, że w ankietach przewyższały odpowiedzi, zupełnie odmienne od moich założeń

Zgadza się akurat były te produkty. Natomiast na rynku jest tyle kosmetyków, tyle firm (na luksus tu nie liczę), tyle nowości, pomysłów, że naprawdę można się postarać bardziej.

Pierwsze lepsze z głowy, których nie było, a podejrzewam, że każda z nas by je przetesowała: odżywka lub baza do rzęs / baza pod makijaż / bronzer do twarzy / róż w płynie lub innej konsystencji / rozświetlacz / pudry rozświetlające lub transparentne / kosmetyki mineralne np. korektor / kosmetyki do włosów to nie tylko szampony i odżywki , ale pianki utrwalające loki / kosmetyki prostujące / spray'e unoszące włosy u nasady / nabłyszczacz do włosów / serum np. na końcówki / serum nawilżające do twarzy / żele / toniki np. oczyszczające pory / dodatki do makijażu np. sztuczne rzęsy (ok były w boxie za 99zł) kępki rzęs / ozdoby do paznokci / wysuszacz lakieru / olejki do ciała ... jak widzicie jest tego cała masa, a to tylko pomysły z 30sek.

Na luksus i tak nie ma co się nastawiać, cieni Diora nie znajdziemy nigdy, więc chociaż niech zaskakują jakimś urozmaiceniem. Może zapamiętuje te gorsze produkty, ale jak sięgnę pamięcią od początku to kojarzą mi się wyłącznie kremy, żele, mydła, szampony czasem jakieś miłe rzeczy
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel

Edytowane przez kaszlak18
Czas edycji: 2013-02-16 o 21:51
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 23:25   #160
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Ja swojego czasu zamawialam we francji glossy i tam naprawdę co pudełko było cos innego, owszem też było pełno kremów ale zaskakiwali czymś nowym jak np mydło z lusha , miniatury perfum, sztuczne paznokcie, różnych kolorów kredki i cienie, nawet jednego razu dostałam takie cekinki do przyszycia do koszuli czy czegoś oczywiście w formie 6. produktu ale co miesiąc było coś innego i jak dostałam jeden box to czekałam już na następny a tutaj? ...

A, i kiedyś dostałam maskare z bell.. Nie pytajcie jakie bylo moje zaskoczenie ;P
Ale patrząc inaczej to może i tanie itd ale przynajmniej dostarczają produkty z innych krajów..

Nie wspomnę że u nas trzeba pracować conajmniej 5 godzin na boxa a u nich tylko godzinę a mają stukrotnie lepsze produkty niż my..
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 02:33   #161
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
było to, co krusiak napisała... A o takich, że tabletka z papieru własnym serum...? Pierwsze słyszę, ale wiesz, to po pierwsze mało ekskluzywne (o co większość kupujących krzyczy), bo dostajesz kawałek papieru tak naprawdę i musisz mieć własne serum... O ile dobrze zrozumiałam..? Ale mnie zaciekawiłaś, jaka firma ma coś takiego?
p&r, bu
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 08:11   #162
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Była ankieta swego czasu, co by się chciało w pudełku zobaczyć.. ja różne rzeczy tam wypisałam. Myślę, że mają furę pomysłów stamtąd.

A do powyższego: peeling do twarzy był, do ciała też (do ciała, rąk, czy nóg - jedna chwała tak naprawdę..), maski nasączane też były, z produktów do paznokci była alessandro wybielająca, balsam do ust był ... niełatwą mają działkę, chociaż wiele produktów jeszcze można innych wymyślić, tylko może firmy ich nie chcą dawać?
ale sa tez peelingi enzymatyczne a takiego chyba nie bylo,maskie nasaczane dostala tylko czresc osob-ja sie nie zalapalam, lakier wybielajacy byl opcjonalny ale odzywki nie bylo wogole, mogla byc odzywka do skorek, preparat don biustu byl tylko raz-z checia wyprobowalabym kolejny, preparat do ust tez byl opcjonalny-oczywiscie tez nie trafilam, dawno nie bylo DOBREGO kremu do stop czy dloni

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2013-02-17 o 08:13
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 10:35   #163
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

za to jutro w shiny 6pelnowymiarowych ;-) juz nie moge sie doczekac hi hi
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 11:34   #164
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
za to jutro w shiny 6pelnowymiarowych ;-) juz nie moge sie doczekac hi hi
To jak dostaniesz pudełko pochwal się
Jestem pewna na 99% że shiny przebije glossy w tym miesiącu
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 12:44   #165
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez kaszlak18 Pokaż wiadomość
Pierwsze lepsze z głowy, których nie było, a podejrzewam, że każda z nas by je przetesowała: odżywka lub baza do rzęs / baza pod makijaż / bronzer do twarzy / róż w płynie lub innej konsystencji / rozświetlacz / pudry rozświetlające lub transparentne / kosmetyki mineralne np. korektor / kosmetyki do włosów to nie tylko szampony i odżywki , ale pianki utrwalające loki / kosmetyki prostujące / spray'e unoszące włosy u nasady / nabłyszczacz do włosów / serum np. na końcówki / serum nawilżające do twarzy / żele / toniki np. oczyszczające pory / dodatki do makijażu np. sztuczne rzęsy (ok były w boxie za 99zł) kępki rzęs / ozdoby do paznokci / wysuszacz lakieru / olejki do ciała ... jak widzicie jest tego cała masa, a to tylko pomysły z 30sek. =
Róż w płynie akurat był (czy tam w jakimś żelu). Ja bym chętnie przetestowała bronzer lub rozświetlacz, korektor, nabłyszczacz do włosów i serum na końcówki. Żel do twarzy też był, ale skoro tak często są kremy to przydałby się jeszcze jeden. Olejek do ciała też byłby fajnym prezentem
Natomiast oby nigdy więcej nie dali sztucznych rzęs - to było najgorsze ze wszystkich rzeczy, które były w pudełkach.

Ja dopiero w poniedziałek dostanę swoje
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 13:47   #166
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez Myrtille8 Pokaż wiadomość
To jak dostaniesz pudełko pochwal się
Jestem pewna na 99% że shiny przebije glossy w tym miesiącu
Też mi się tak wydaje, czekam na jutrzejsze relacje na gorąco odnośnie Shiny
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 14:15   #167
ciaax85
Raczkowanie
 
Avatar ciaax85
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 73
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
za to jutro w shiny 6pelnowymiarowych ;-) juz nie moge sie doczekac hi hi
No to czekam na relacje . A tak btw. bierzecie udział w tym konkursie Glossy co ma niby wystartować jutro ?
ciaax85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 14:25   #168
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
p&r, bu
jak p&r to może będzie

Cytat:
Napisane przez kaszlak18 Pokaż wiadomość
Pierwsze lepsze z głowy, których nie było, a podejrzewam, że każda z nas by je przetesowała: odżywka lub baza do rzęs / baza pod makijaż / bronzer do twarzy / róż w płynie lub innej konsystencji / rozświetlacz / pudry rozświetlające lub transparentne / kosmetyki mineralne np. korektor / kosmetyki do włosów to nie tylko szampony i odżywki , ale pianki utrwalające loki / kosmetyki prostujące / spray'e unoszące włosy u nasady / nabłyszczacz do włosów / serum np. na końcówki / serum nawilżające do twarzy / żele / toniki np. oczyszczające pory / dodatki do makijażu np. sztuczne rzęsy (ok były w boxie za 99zł) kępki rzęs / ozdoby do paznokci / wysuszacz lakieru / olejki do ciała ... jak widzicie jest tego cała masa, a to tylko pomysły z 30sek.
To co im wypisałam w tej ankiecie prawie pokrywa się w tym wyżej Róż w płynie był co prawda w złotej edycji... ale pudry i rozświetlacze - ja bardzo chętnie, nawet o mineralnych napisałam i też jako przykład podałam korektor pozostałe też się zgadzają..

olejki do ciała, kępki rzęs.. toniki z kwasami, pianki do mycia, pasty do układania włosów....

mnie się podobają produkty dla Rosjanek z ellebox, np. tak na szybko, rok temu zobaczcie co było: http://sponzhik.ru/blog/kriss13378/94
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 16:16   #169
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Róż w płynie akurat był (czy tam w jakimś żelu). Ja bym chętnie przetestowała bronzer lub rozświetlacz, korektor, nabłyszczacz do włosów i serum na końcówki. Żel do twarzy też był, ale skoro tak często są kremy to przydałby się jeszcze jeden. Olejek do ciała też byłby fajnym prezentem
Natomiast oby nigdy więcej nie dali sztucznych rzęs - to było najgorsze ze wszystkich rzeczy, które były w pudełkach.

Ja dopiero w poniedziałek dostanę swoje
z różu pamiętam tylko ost jakiś tint, ale nie wiem czy to było w normalnej subskrypcji czy jakieś dodatkowej? a te rzęsy były chyba i tak dodatkowym gratisem w goldenie? czy się mylę? może i rzęsy były najgorsze ze wszystkich rzeczy - ale chodzi o to, że np. sztucznych rzęs nie kupujemy na co dzień, i większość osób myślę, że się ucieszyła z testowania ja np. nigdy nie miałam okazji kupić i zobaczyć


Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
jak p&r to może będzie

To co im wypisałam w tej ankiecie prawie pokrywa się w tym wyżej Róż w płynie był co prawda w złotej edycji... ale pudry i rozświetlacze - ja bardzo chętnie, nawet o mineralnych napisałam i też jako przykład podałam korektor pozostałe też się zgadzają..

olejki do ciała, kępki rzęs.. toniki z kwasami, pianki do mycia, pasty do układania włosów....

mnie się podobają produkty dla Rosjanek z ellebox, np. tak na szybko, rok temu zobaczcie co było: http://sponzhik.ru/blog/kriss13378/94
no to jesteśmy już we dwie naprawdę tych pomysłów i rzeczy może być mnóstwo, i tu nie chodzi też o to, że żadnej produkt nie może się powtórzyć w boxie, tylko, żeby to było troszkę bardziej urozmaicone... aż mam ochotę policzyć z całego roku ile było kosmetyków kolorowych, coś fajnego, a ile było kremów
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel

Edytowane przez kaszlak18
Czas edycji: 2013-02-17 o 16:17
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 10:31   #170
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
za to jutro w shiny 6pelnowymiarowych ;-) juz nie moge sie doczekac hi hi
6? na fb jest napisane wiecej niz 6 kosmetykow w tym 4 pełne wymiary plus prezent od rimmell

a prezent ma byc dla stalych subskrybentek i 200 wybranych osob


zakladam, ze wiecej niz 6 znaczy, ze dadza np 2 saszetki kremu-chyba raz tak bylo liczyli to jako 1 kosmetyk na kartce ale reklamowali jako "wiecej niz..."


chyba, ze wiecej niz 6 dotyczy tych osob, ktore zalapia sie na prezent

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

na FB sa juz forki zawartosci ☠☠☠☠☠☠☠☠ i o ile rozumiem sa 2 rodzaje prezentów pelnowymiarowych
1)dla stalych subskrybentek (i chyba 200 dla losowych osob)-produkt rimmel szminka lub tusz
2) za szybkie zamowienie peeling enzymat do skory suchej

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2013-02-18 o 10:35
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 10:35   #171
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość


na FB sa juz forki zawartosci ☠☠☠☠☠☠☠☠ i o ile rozumiem sa 2 rodzaje prezentów
1)dla stalych subskrybentek (i chyba 200 dla losowych osob)-produkt rimmel szminka lub tusz
2) za szybkie zamowienie peeling enzymat do skory suchej
Wrzucisz link?
Nie znalazłam
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 10:36   #172
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Wrzucisz link?
Nie znalazłam
poza tym jest w pelnym wymiarze:
-krem pod oczy dermedic
-mleczko 2w1 dermedic
-plyn micelarny 100ml bioderma

miniatury:
-krem bb 4ml anna loton
-bioderma 5ml krem
-bioderma 5ml krem z fluidem



luksusem nie wali po oczach ale w sumie oki jesli brac pod uwage marki i pojemnosci.


zamawiajac jednorazowe pudelko dzis odpadna zdaje sie obydwa prezenty, czyli atrakcyjnosc mocno spada

mnie to pudelko utwierdzilo w przekonaniu, ze shiny jest nie dla mnie-nie zalezy mi na pelnych wymiarach a analizujac sklad tego konkretnego pudelka:

-szminek nie uzywam a tuszy mam zapas (choc na ten prezent bym sie nie lapala)
-kremów pod oczy mam duzo w zapasie i tu znow dochodzi kwestia pelnego wymiaru-wole probki....\
-balasamow do ciala nie uzywam
- micela by mnie ucieszyla ale ....poki co na wszystkic zdjeciach na fb WSZYSTKIE KOSMETYKI SA DO CERY SUCHEJ-czemu????

-miniaurki -ucieszylabym sie


podsumowujac:
miniatury + micela (zwlaszcza, ze nie do mojej cery) za malo, zeby wydac 49 zl

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2013-02-18 o 10:48
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 10:45   #173
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Dzięki
dużo ciekawsza zawartość niż w glossy...
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 10:50   #174
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

z pewnoscia pokazniejsza zawartosc


wszystko zalezy od tego czego sie szuka- miniatur do testowania czy pelnych wymiarow


pod wzgledem dobrych mianitur obydwa slabo, pod wzgledem pelnych wymiarow i "obfitosci" shiny wygrywa

na 9 edycji shiny az w 6 (i to pod rzad) sa kosmetyki dermedici to czasem po2-3 szt w jednym pudelku. chyba maja tam niezla znizke

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2013-02-18 o 10:57
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 10:57   #175
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Wolałabym "lepsze" miniatury niż pełnowymiarowe z niskiej półki.
A w tym miesiącu żadnego produktu pełnowymiarowego z glossy nie kupiłabym nawet za symboliczne 5 zł.
Szampon i odżywkę wzięłam na weekendowy wyjazd - bez zachwytów ale zupełnie zadowalające.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 12:22   #176
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Wolałabym "lepsze" miniatury niż pełnowymiarowe z niskiej półki.
A w tym miesiącu żadnego produktu pełnowymiarowego z glossy nie kupiłabym nawet za symboliczne 5 zł.
Szampon i odżywkę wzięłam na weekendowy wyjazd - bez zachwytów ale zupełnie zadowalające.

dokladnie-ja wolalabym potestowac cos lepszego i kupic pozniej pelen wymiar.
nie potrzebuje pelnych wymiarow tanszych rzeczy nawet jesli w "przeliczniku pudelkowym" wychodzi jeszcze taniej....



poczatkowo myslalam "a oddam najwyzej komus w prezencie" ale na cholere mi blokowac kase i robic w szafie sklady "na zaś"


no ale jak pisalam-wszystko zalezy czego sie szuka i jakie ma nastawienie.

tak czy siak shiny wypada lepiej i bez cieni za 80zl

NA FB własnie napisali, że osoby które zamówią teraz pudełka nie odstana juz prezentu nr 2- to tak dla informacji osób, które chcą jeszcze pudelko zamowic!!!!!

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

chyba jednak zle zrozumialam rimmel (szminka lub tusz) zdaje sie jest dla kazdego tylko losowo przydzielany rodzaj i ewentualnie kolor

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2013-02-18 o 11:13
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 12:41   #177
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Z shiny też nie byłabym zadowolona,pakowanie do pudełek drogeryjnych kosmetyków,nawet w pełnym wymiarze mija się z celem jak dla mnie.
W domu czeka na mnie glossy, ciekawe jaki kolor lakieru dostałam,już się boję
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 13:52   #178
dziuniaax
Zakorzenienie
 
Avatar dziuniaax
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5 611
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez Myrtille8 Pokaż wiadomość
Z shiny też nie byłabym zadowolona,pakowanie do pudełek drogeryjnych kosmetyków,nawet w pełnym wymiarze mija się z celem jak dla mnie.
W domu czeka na mnie glossy, ciekawe jaki kolor lakieru dostałam,już się boję

też sie bałam i dziś dostałam szary/bury poprostu sraczkowaty z Pierre Rene
najbardziej sie cieszę z serum Tołpy

Edytowane przez dziuniaax
Czas edycji: 2013-02-18 o 13:53
dziuniaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 14:26   #179
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

widze ze dziewczyny juz mnie uprzedzily w opowiedzeniu co bylo w shiny
i niby wszystko ok tylko
1/tuszu nie uzyje bo nie uzywam niskiej polki
2/dermedic peeling juz byl

ogolnie szalu nie ma
wczoraj robilam zamowienie na douglasie
kupilam
tonik 487ml z clinique za 105zl
2paletki nyx za 29zl kazda
3 lakiery opi (normalne duze) za 24zl kazdy
gratsy

zaproszenie na makijaz (na grouponie byla cena podana 79zl)
krem biotherm 15ml w sloiku nawilzajacy (na allegro 40zl)
kredke do makijazu douglas czarna za 39zl
shinseido krem do twarzy 7ml(tubka)
clarins krem do twarzy 5ml (tubka)

do tego bon -20zl
kurier gratis i wyszlo 217zl

wole tak wydac ta kase troche dolozyc i miec takie kosmetyki niz 4boxy

Boxy zawiodly mnie w tym miesiacu
wiekszosc probek dostaje za darmo w Dougim czy Sepie
A oni na tym kase rabia..
Co mi np po cieniach z GB skoro na powiece sa straszne...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg douglas.jpg (104,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg douglas2.jpg (100,3 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2013-02-18 o 14:43
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 14:33   #180
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Cytat:
Napisane przez dziuniaax Pokaż wiadomość
też sie bałam i dziś dostałam szary/bury poprostu sraczkowaty z Pierre Rene
najbardziej sie cieszę z serum Tołpy
No z tymi lakierami trochę sobie zakpili z klientek, też mi się to bardzo nie podoba

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Krusiak gdzie ta lista zakupów,jeszcze nie zdążyłam jej całej obejrzeć
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-08 23:29:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.