WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek ! ! ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-18, 16:08   #1
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845

WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek ! ! !


Moje Drogie,

Podsylam Wam linka do artykulu oraz listy, ponieważ SAMA PADŁAM OFIARĄ "distroja" (tak nazywa sie ta cała akcja).

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,...wiadomosc.html

LISTA http://pastebin.ru/EnGtbZlp bez haseł oczywiście i bez końcówek maili wp.pl op.pl gmail.com itd.

O co chodzi ? Podobno 7 wrzesnia 2012 r na rosyjskiej stronie pojawily sie loginy (w tym przypadku maile) + hasła do portalu 4teens kropka pl . Okazało się, ze wiele dziewczyn ma to samo hasło do tego portalu i do swojej poczty.

JA MAM NAUCZKĘ- jestem ofiarą takiego ataku. Haslo juz zmienione mam na poczcie rzecz jasna, zresetowali moje hasło do fb (majac dostep do maila to zaden problem)i na szczescie ten, ktory zajmowal sie moim kontem jedynie zmienił moj status związku z zareczona na wolna. Nie spalam wtedy, szybko zareagowalam i nie napsocił, ale z tego co widze, co robia innym to jakaś MASAKRA !

Piszę tutaj, zebyscie sprawdzily, czy was nie ma liscie. Ja mam bezposrednego linka do watku tych hien (sa z portalu hip-hop.pl) tam ktos wrzucił liste z hasłami, a oni zrobili z tego uzytek.

WYSZUKUJA NAGIE ZDJECIA DZIEWCZYN NA ICH MAILACH I WRZUCAJA NA ICH KONTA FB !

Ja akurat nawet nie pamietalam, ze tam sie rejestrowalam, stara jestem (28 lat), nie pamietam nawet po co tam sie rejestrowalam ? Niewazne. wazne, ze zostawilam tam maila i hasło (ktore głupia miałam takie samo) i mam nauczkę.

DZIEWCZYNY oni cały czas (ostatnie wpisy z przed godziny) wertują maile nieświadomych ludzi (głownie dziewczyn) !!!!

Edit: 19.12.12

DZIEWCZYNY KOLEJNY WYCIEK Z PORTALU POEZJA.ORG !!!! ->


http://zaufanatrzeciastrona.pl/post/...su-poezja-org/
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez kycia1
Czas edycji: 2012-12-19 o 14:17
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 16:16   #2
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Moje Drogie,

Podsylam Wam linka do artykulu oraz listy, ponieważ SAMA PADŁAM OFIARĄ "distroja" (tak nazywa sie ta cała akcja).

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,...wiadomosc.html

O co chodzi ? Podobno 7 wrzesnia 2012 r na rosyjskiej stronie pojawily sie loginy (w tym przypadku maile) + hasła do portalu 4teens kropka pl . Okazało się, ze wiele dziewczyn ma to samo hasło do tego portalu i do swojej poczty.

JA MAM NAUCZKĘ- jestem ofiarą takiego ataku. Haslo juz zmienione mam na poczcie rzecz jasna, zresetowali moje hasło do fb (majac dostep do maila to zaden problem)i na szczescie ten, ktory zajmowal sie moim kontem jedynie zmienił moj status związku z zareczona na wolna. Nie spalam wtedy, szybko zareagowalam i nie napsocił, ale z tego co widze, co robia innym to jakaś MASAKRA !

Piszę tutaj, zebyscie sprawdzily, czy was nie ma liscie. Ja mam bezposrednego linka do watku tych hien (sa z portalu hip-hop.pl) tam ktos wrzucił liste z hasłami, a oni zrobili z tego uzytek.

WYSZUKUJA NAGIE ZDJECIA DZIEWCZYN NA ICH MAILACH I WRZUCAJA NA FB !

Ja akurat nawet nie pamietalam, ze tam sie rejestrowalam, stara jestem (28 lat), nie pamietam nawet po co tam sie rejestrowalam ? Niewazne. wazne, ze zostawilam tam maila i hasło (ktore głupia miałam takie samo) i mam nauczkę.

DZIEWCZYNY oni cały czas (ostatnie wpisy z przed godziny) wertują maile nieświadomych ludzi (głownie dziewczyn) !!!!
kto normalny robi sobie nagie fotki i puszcza w świat? czyli wrzuca je na komp?
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 16:19   #3
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
kto normalny robi sobie nagie fotki i puszcza w świat? czyli wrzuca je na komp?
Nie wiem własnie , ale nie nie jestem od osądzania . Oni z tego co piszą przeszukują "wysłane" (dziewczyna wyslala np chlopakowi swojemu) a oni twierdza ze sa to k&*^%y i chca je ukarac
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 16:20   #4
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Czyli tak w skrócie... mają login i hasło do tego jednego portalu, a że część ludzi ma też takie samo hasło do poczty, to włamują się też na pocztę (ewentualnie facebooka)?
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 16:24   #5
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Czyli tak w skrócie... mają login i hasło do tego jednego portalu, a że część ludzi ma też takie samo hasło do poczty, to włamują się też na pocztę (ewentualnie facebooka)?
Dokladnie tak. Gdy haslo fb jest inne (niz na poczcie i z tego portalu) wowczas robia reset hasła (reset polega na podaniu swojego imienia i nazwiska + tożsamosci znajomego z fb ...), na pocztę przychodzi kod, ktory nalezy wpisac, aby zmienic hasło. Wtedy samowolka.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Chwalą się na forum swoimi "zdobyczami" wrzucając screeny. Jedna dziewczyna juz napisala, ze idzie z tym na policje, bo przez debili byla u niej opieka spoleczna, poniewaz jeden napisał w jej imieniu na fb ze bije swoje dziecko kablem!
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 16:31   #6
paaaat
Rozeznanie
 
Avatar paaaat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 815
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Trochę śmiechu warte...
__________________
Podejmuj decyzje, choć w głowie chaos,
wyrywa z butów ogromna ciekawość,
wybierzesz dobrze, ogarnie Cię radość.
paaaat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 16:41   #7
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez paaaat Pokaż wiadomość
Trochę śmiechu warte...
Za głupotę się płaci , ale kim oni sa , że w taki sposób "karać" ludzi ?
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 16:55   #8
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość

WYSZUKUJA NAGIE ZDJECIA DZIEWCZYN NA ICH MAILACH I WRZUCAJA NA ICH KONTA FB !
!
wniosek, nie trzymać na mailu swoich nagich zdjęć.


f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 18:53   #9
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;38195762]wniosek, nie trzymać na mailu swoich nagich zdjęć.


[/QUOTE]

No raczej . Gdy nie znajdą nic kompromitującego to psocą na fb. Np. pisza tak " Mam ochotę wiecie na co. Chłopcy pisac " . Niektorzy znajomi sie orientują, ze ktos przejął hasło, ale najgorzej jest własnie wtedy, gdy dziewczyna ma zdjecie nagie z twarzą i wtedy trafa na jej tablicę. Jezusie ja bym się ze wstydu spaliła ! Depresja by była jak nic, tym bardziej, ze dało sie na tacy dostęp do maila. Na szczescie nigdy nawet takich zdjęc nie robiłam, nie mówiąc już o ich wysyłaniu komukolwiek.

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Hieny nadal żerują. I to juz od 13 grudnia. Zastanawia mnie to czy te osoby, ktorych kompromitujące/nagie zdjęcia zostały upublicznione na ich tablicach na fb, czy mogą składać skargi na policje, bo przecież wejscie na maila to inaczej otwarcie pisma, a wówczas grozi do 5 lat wiezienia. Myślę, ze 90% tych chłopaczków to nastolatkowie, ktorym ktos jak dzieciom dał "super zabawę" w internecie podając maile i hasła.

Mój włamywacz pozostawił mi swoje IP na poczcie... Facebook wyczuł zagrożenie i otrzymałam od nich maila i włamaniu wraz z IP. Tutaj widać niedoświadczenie osoby, ponieważ nawet nie usunął tego maila (a miał dostęp). Fakt- była 1 w nocy, jeszcze nie spałam , wiec reakcja była szybka, ale mimo to wpadł.

Co byście na moim miejscu zrobiły ? Włamanie to włamanie. Z drugiej strony potraktował mnie lekko, w porównaniu do innych. Dzisiaj dostałam sms o tresci "Przepraszam..." z nieznanego numeru i sie zastanawiam czy to moze od sprawcy (mógł mieć dostęp do niego w mailu jakimś).
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 19:23   #10
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Co byście na moim miejscu zrobiły ? Włamanie to włamanie. Z drugiej strony potraktował mnie lekko, w porównaniu do innych. Dzisiaj dostałam sms o tresci "Przepraszam..." z nieznanego numeru i sie zastanawiam czy to moze od sprawcy (mógł mieć dostęp do niego w mailu jakimś).
to straszne!!

moim zdaniem tez powinnaś zgłosić to na policję. im więcej zgłoszeń, tym szybciej będą działać i sprawę nagłośnią.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 19:27   #11
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

lolll! na to wygląda, żę moją koleżankę też dorwali. kiedyś zaczęła do mnie gadać po francusku, a że co nieco umiem to jej odpowiadałam. dopiero po czasie okazało się, ze to nie ona. i ktoś skasował jej konto na fejsie.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 19:46   #12
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
to straszne!!

moim zdaniem tez powinnaś zgłosić to na policję. im więcej zgłoszeń, tym szybciej będą działać i sprawę nagłośnią.
Dziękuję za opinię . Też uważam , ze to straszne

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
lolll! na to wygląda, żę moją koleżankę też dorwali. kiedyś zaczęła do mnie gadać po francusku, a że co nieco umiem to jej odpowiadałam. dopiero po czasie okazało się, ze to nie ona. i ktoś skasował jej konto na fejsie.
cholerni włamywacze.

Tamci na swoim wątku pt "2 tysiące e-maili" ciagle coś nowego piszą. Teraz jeden włamał się dziewczynie na photobloga. Zastanawia mnie to dlaczego admin strony na to pozwala ? Tam sa wrzucane nagie zdjecia ofiar !
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 20:11   #13
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Mnie zastanawia, dlaczego te hasła pojawiły się na rosyjskiej stronie...
Jakiś rusek z nudów stwierdził, że ośmieszy polskie nastolatki?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 20:14   #14
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia, dlaczego te hasła pojawiły się na rosyjskiej stronie...
Jakiś rusek z nudów stwierdził, że ośmieszy polskie nastolatki?
Zastanawiające, prawda ?
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 20:29   #15
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia, dlaczego te hasła pojawiły się na rosyjskiej stronie...
Jakiś rusek z nudów stwierdził, że ośmieszy polskie nastolatki?
Też niedawno moje hasło logowania do poczty wyciekło na jakąś rosyjską stronę. Na szczęście wp mnie w porę ostrzegła mailem żebym zmieniła hasło. Hasło na poczcie mam inne niż na jakimkolwiek portalu, więc musieli po prostu łamać hasła pocztowe. Na wszelki wypadek zmieniłam na trudniejsze.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 20:38   #16
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Podczytuję wątek na hiphopowym portalu i tracę powoli wiarę w ludzi... Jak można takie rzeczy trzymać w internecie? Albo pisać takie rzeczy...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 20:41   #17
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Też niedawno moje hasło logowania do poczty wyciekło na jakąś rosyjską stronę. Na szczęście wp mnie w porę ostrzegła mailem żebym zmieniła hasło. Hasło na poczcie mam inne niż na jakimkolwiek portalu, więc musieli po prostu łamać hasła pocztowe. Na wszelki wypadek zmieniłam na trudniejsze.
Masakra

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Podczytuję wątek na hiphopowym portalu i tracę powoli wiarę w ludzi... Jak można takie rzeczy trzymać w internecie? Albo pisać takie rzeczy...
Chodzi Ci o ofiary ? No cóż, ich poczta, ich sprawa, nie upubliczniaja tego. Hieny za nich to robią, ale nie maja do tego prawa. Rozwiń swoją myśl
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 20:49   #18
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o ofiary ? No cóż, ich poczta, ich sprawa, nie upubliczniaja tego. Hieny za nich to robią, ale nie maja do tego prawa. Rozwiń swoją myśl
Wiem, że to ich sprawa co z sobą robią i nic mi do tego, ale jak już wyszło to na jaw to trudno zahamować reakcje na te ich wyczyny, np:
Cytat:
przeciez na tym mailu jest filmik jak gowniara sobie z palca jedzie ..
albo koleś pisze, że wszedł dopiero na piątego maila i już gołe fotki znalazł, oferty prostytucji, sponsoringu... Są też donosy do pudelka o kupowaniu papieru toaletowego...
Wiedziałam, że to istnieje, ale nie widziałam, że w tak wielkiej skali.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 20:52   #19
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

No tak forumek hip hop.pl oni są znani z takich akcji
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 21:01   #20
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Wiem, że to ich sprawa co z sobą robią i nic mi do tego, ale jak już wyszło to na jaw to trudno zahamować reakcje na te ich wyczyny, np:

albo koleś pisze, że wszedł dopiero na piątego maila i już gołe fotki znalazł, oferty prostytucji, sponsoringu... Są też donosy do pudelka o kupowaniu papieru toaletowego...
Wiedziałam, że to istnieje, ale nie widziałam, że w tak wielkiej skali.
aaaaaaaaaaa widzisz, przeoczyłam to . Ale o pudelku widzialam .

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
No tak forumek hip hop.pl oni są znani z takich akcji
Straszni sa
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:06   #21
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
CV:

obsługa internetu i Worda
to już ostatnie, więcej nie czytam bo już wychodzę z tej imprezy.
statystki zrobione przez jednego "włamywacza", niektóre punkty są zatrważające:
Cytat:
*szansa na trafienie hasła, które wywodzi się z nazwy mejla wynosi dużo, około 30-40%, zwykle dodana jest tylko cyfra (1 albo 3) lub imię jest zdrobnione

*80% posiada na skrzynce co najmniej 3 zdjęcia swoje i jedno czyjeś, co najmniej 20% zdjęć, które są w tych 80 to zdjęcia kompromitujące

*20% osób na mejlu ma swoje cv/listy motywacyjne/rachunki - bardzo łatwo tą osobę namierzyć i podszyć się

*70% osób w wieku 15-19 z tych mejli ma facebooka więc łatwo się na niego włamać i zrobić distroj

*10% osób posiada na koncie BARDZO ważne dane, jak prace licencjackie/akty zgonu/śmierci/tajne prace zarządów firm
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2012-12-18 o 21:15
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:08   #22
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

mi ktos sie wlamal a poczte kilka dni temu, mialam zablokowana...;(
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:15   #23
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
mi ktos sie wlamal a poczte kilka dni temu, mialam zablokowana...;(
A sprawdziłas czy nie ma Cię na liście z mojego 1 postu?
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:19   #24
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

A TŻtowi próbowali się włamać na pocztę z Chin. Od razu oboje zmienilismy hasła. Wam radzę zrobić to samo, nawet jeśli są skomplikowane, ale używane od dawna.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:21   #25
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

nie ma mnie na liscie. ale i tak ktos mi niezle namieszal
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:25   #26
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia, dlaczego te hasła pojawiły się na rosyjskiej stronie...
Jakiś rusek z nudów stwierdził, że ośmieszy polskie nastolatki?
to wina Tuska!
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:31   #27
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
to wina Tuska!
no tak, to część ataku terrorystycznego
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:35   #28
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

co ja czytam?

nie zakładać kont na dziwnych portalach, nie trzymać na mailu nieodpowiednich plików, nie mieć wszystkich wynalazków typu fejsbuki itd połączonych z jednym mailem i jednym hasłem.. proste jak drut potem nikt nie będzie przeżywał jak mrówka okres. za głupote się płaci
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:36   #29
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
A TŻtowi próbowali się włamać na pocztę z Chin. Od razu oboje zmienilismy hasła. Wam radzę zrobić to samo, nawet jeśli są skomplikowane, ale używane od dawna.
Najlepiej zmieniać co jakiś czas. Ja to hasło miałam od 9 lat , ale raz w miesiącu będę zmieniać.

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
nie ma mnie na liscie. ale i tak ktos mi niezle namieszal
Moja przyjaciolka mi wczoraj mówiła, ze nie może dostać na swoją pocztę, która miała od zawsze, włamanie. Ja pierdziu.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:41   #30
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

na mojej co sie logowala, proszono mnie o zmiane hasla bo wykryto dziwna aktywnosc. Przez 12 godzin mialam calkowicie zablokowane administracyjnie, a pozniej prze 2 dni co chcialam wyslac mail, pokazywalo ze przkeroczylam juz limit wysylanych maili, i mam sprobowac pozniej. a nie wyslalam nic
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.