Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-28, 13:22   #541
aggg1
Raczkowanie
 
Avatar aggg1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 52
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
ale mnie to nie obchodzi. powtarzam po raz kolejny: jak ktoś nie umie żyć z innymi ludźmi to niech żyje odizolowany. ja chce sie tylko czuć bezpiecznie. to wszystko.
co za bezmyślność. Najlepiej umyć ręce, pozamykać takie dzieci, odizolować, niech kiszą się w towarzystwie podobnych do nich (to na pewno wyjdzie im na dobre) i niech inni się martwią.
__________________
Czy nauczyć się umierać znaczy to samo co nauczyć się przestać żyć?

Jonathan Carroll
aggg1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 13:29   #542
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez Lovisa Pokaż wiadomość
Nie, po prostu pamiętam twoje posty z innych wątków i troche mi się to nie zgodziło z tym wyziewem nienawisci tutaj Wlasnie dlatego jestem przeciwnikiem katolicyzmu. Tak naprawde wiele osob jest katolikami "chyba", bo to nie pasuje nie miłować bliźniego, życzyć mu smierci. Łatwo jest bronić filmu o papieżu i podpierać się wiara, ale juz trudniej, gdy poruszany jest temat taki jak dziś. Nadal uważam, że jestes niedojrzała, choc bardzo starasz się pokazac, ze tak nie jest.
P.S. Hitler nie tylko dzielił ludzi, ale tez zamykał ich w gettach ("odizolował" od innych). Znajome?

Edit: również EOT (zgadzam się z awią całkowicie, choć mnie dziś kate nie zirytowała jeszcze aż tak, ale wole nie sprawdzac swojej cierpliwości )
narazie mówie chyba. bo kiedys to bede wiedziala. teraz jestem jeszcze na etapie rozmyslen.

a co ma film o papiezu do wiary???? znam wielu ludzi ktorym ten film naprawde sie podobal a nie sa wierzacy. czy to ze uwazam ze ten film jest poprostu dobry świadczy o tym ze jestem katoliczka?
i prosze nie oceniaj tego czy jestem dojrzala czy nie bo mnie nie znasz.
zreszta mi chyba w koncu wypada byc niedojrzała, mam 15 lat, a ty jestes juz nieco starsza prawda?
i nie rozumiem porownania do hitlera. on chyba stosowal nieco inne kryterium tego czy kogos zamknac w geccie, prawda? bo za tym nie wiem czemu porównujesz takie szkoły do gett. tam by byli po prostu ludzie podobni do siebie, z ktorymi nikt nie potrafi sobie poradzic, bo zaniedbali ich rodzice.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 13:31   #543
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez aggg1 Pokaż wiadomość
co za bezmyślność. Najlepiej umyć ręce, pozamykać takie dzieci, odizolować, niech kiszą się w towarzystwie podobnych do nich (to na pewno wyjdzie im na dobre) i niech inni się martwią.
NIE OBCHODZI MNIE CZY IM TO WYJDZIE NA DOBRE!!!! nie chce juz nigdy byc popychana, kopana, nie chce miec problemow z chodzeniem przez 2 tygodnie ze wzgledu na obite kolano, nie chce miec wbijanych długopisów w plecy, nie chce byc wyzywa od kur**, szmat, dzi***, nie chce byc wysmiewana, ponizana i traktowana jak szmata a nie jak człowiek!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

edit: czemu nie ma **** na miejsce słow ktore wstawiłam? przepraszam, myslalam ze automatycznie sie ocenzuruje, poprawiam.

Edytowane przez kate1991
Czas edycji: 2006-10-28 o 13:32 Powód: musialam zrobi cenzure
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 13:45   #544
quietly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar quietly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 879
GG do quietly
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

kate, istnieje opcja multicytowania.
nie wypada ci być niedojrzałą. jeśli jesteś - to się nie wypowiadaj na poważny temat tylko idź do wątku rocznikowego, ebisiowego czy jakiegoś innego na tym poziomie. ja również mam 15 lat a niedojrzałą się nie czuję i - mam przynajmniej taką nadzieję - nie zachowuję się niedojrzale. jeśli ktoś się ze mną nie zgadza, to nie obrzucam go wyzwiskami itp.

i nie jestem taką egoistką jak Ty.
quietly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 13:47   #545
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
rozśmieszasz mnie. szanse??!! jeśli jednego wyślą do szkoły dla debili, bez możliwości poprawy i lepszego dalszego życia to drugi sie zastanowi nad swoim zachowaniem bo nie bedzie chcial tam trafic. jedeyne wyjscie.
.............
Ta...
Są pewne luki w Twojej logice.
Jak dotąd nawet krzesło elektryczne nie powstrzymało innych przed popełnieniem najcięższych przestępstw. Dorosłych. Na jakiej zasadzie zagrożenie karą powstrzyma młodzież czy dzieci? "Zastanowią się" powiadasz?...
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 13:50   #546
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez quietly Pokaż wiadomość
kate, istnieje opcja multicytowania.
nie wypada ci być niedojrzałą. jeśli jesteś - to się nie wypowiadaj na poważny temat tylko idź do wątku rocznikowego, ebisiowego czy jakiegoś innego na tym poziomie. ja również mam 15 lat a niedojrzałą się nie czuję i - mam przynajmniej taką nadzieję - nie zachowuję się niedojrzale. jeśli ktoś się ze mną nie zgadza, to nie obrzucam go wyzwiskami itp.

i nie jestem taką egoistką jak Ty.
nie pisałam ze czuje sie niedojrzała. to Lovisa ma takie odczucia, i zamiast zachowac to dla siebie, ocenia mnie publicznie.
jestem egoistka. zgadza sie. nie wstydze sie tego.
czy ja obrzucilam kiedys kogos kto sie ze mna nie zgodzil???? zacytuj ten post bo nigdy go nie widzialam.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 13:53   #547
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez marcelina73 Pokaż wiadomość
Ta...
Są pewne luki w Twojej logice.
Jak dotąd nawet krzesło elektryczne nie powstrzymało innych przed popełnieniem najcięższych przestępstw. Dorosłych. Na jakiej zasadzie zagrożenie karą powstrzyma młodzież czy dzieci? "Zastanowią się" powiadasz?...
nie zastanowia sie to ich sprawa.
a co mam pisac? "biedni chłopcy. to niech wina, przeciez oni sie tylko tak bawili, niech ida do psychologa, nie nalezy dac im do zrozumienia ze sa gorsi. trudno, moze jutro zgwałca kolejna dziewczyne, która sie zabija, ale sa przeciez "trudna młodzieżą", to usprawiedliwa zabójstwa i gwałty"
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-28, 14:03   #548
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

kate, ja Cię rozumiem
rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale nerwami w dyskusji sie nic nie zdziała
więc- "1,2,3..10" i dopiero pisac posta

to dziwne,że Giertych mowi o tym izolowaniu, skoro mamy(co zostalo slusznie zauważone)już poprawczaki

problem jest tej natury,że Ci źli rekrutuja sie nie tylko z rodzin patologicznych,ale z rodzin szanowanych i poważanych
to jest problem- brak wychowania dziecka w domu, brak jakiegoś nadzoru-szkoła już nie koryguje złych zachowań,zdaje sie że nauczyciel nie ma praw takich,jak jego uczeń
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:04   #549
quietly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar quietly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 879
GG do quietly
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
nie pisałam ze czuje sie niedojrzała.
cytuję: zreszta mi chyba w koncu wypada byc niedojrzała, mam 15 lat, a ty jestes juz nieco starsza prawda?
Cytat:
to Lovisa ma takie odczucia, i zamiast zachowac to dla siebie, ocenia mnie publicznie.
ale ty też ją oceniasz. oceniasz chłopców z poprawczaka. wszystkich oceniasz.
Cytat:
jestem egoistka. zgadza sie. nie wstydze sie tego.
a powinnaś.
Cytat:
czy ja obrzucilam kiedys kogos kto sie ze mna nie zgodzil???? zacytuj ten post bo nigdy go nie widzialam.
nie chodziło mi o ciebie, bo nie czytam wszystkich twoich postów, ale możliwe jest, że obraziłaś. poza tym ty potrafisz obrazić człowieka nie używając przekleństw.
quietly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:05   #550
Chatte96
Zadomowienie
 
Avatar Chatte96
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 345
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Straszne to wszystko! Jak się dowiedziałam to nie mogłam uwierzyć, że dzieci potrafią być takie okrutne Dziewczyny proszę nie piszcie, że takie coś jest normalne, bo nie jest! Strasznie współczuję rodzicom tej dziewczynki i nie wyobrażam sobie tego, co ona musiała przeżywać jak koledzy ją rozbierali i symulowali gwałt Na ich miejscu nie chciałabym widzieć na pogrzebie żadnego z tych dzieci, które były wtedy w klasie i nic nie zrobiły! Smarkacze, nawet krzyknąć nie mogli? Przecież to się w głowie nie mieści!!! A winni powinni być sądzeni jak dorośli. Skoro są gimnazja i wielu wydaje się, że "są w gimnazjum, to są dorośli" to dlaczego nie? Wiem, że to trochę brutalne ale chyba lepsze niż zamykanie dzieciaków w poprawczaku, po którym są jeszcze bardziej zdeoralizowani niż po więzieniach!!! A tłumaczenie adwokata gówniarzy jest śmieszne - "Dziewczynka miała już wcześniej poblemy i chciała popełnić samobójstwo". Czyli w takim razie wychodzi na to, że chłopcy chcieli wykorzystać niestabilną emocjonalnie koleżankę, wiedzieli, że mają przewagę i zrobią z nią co chcą, no bo najłatwiej wykorzystać słabszego Mam nadzieję, że takimi stwierdzeniami sobie tylko zaszkodzą i dostaną wysoką karę!

Jak dla mnie w polskich gimnazjach pwinno być więcej nauczycieli!!! Nie tylko nauczycielek, bo później mamy takie pindy, które zamiast iść do domu dziewczyny wykonają telefon i myślą, że sprawa załatwiona! Poza tym chłopcy może mieliby autorytet w osobie nauczyciela-faceta, skoro nie mają go w osobie ojca.
Po drugie - klasy powinny być bardziej zintegrowane. Więcej zajęć zespołowych, a nie tylko "odbębniamy lekcję i pa pa" Ja np. nie wyobrażam sobie, żeby w takiej sytuacji żadne dziecko nie poczuło moralnego obowiązku wybiec z klasy i pobiec po jakiegoś nauczyciela albo chociaż krzyknąć. Na pewno ktoś by usłyszał i tragedia nie miałaby miejsca. Dzieci powinny umieć odróżniać dobro od zła i trzeba je tego uczyć!!!
Po trzecie - wstęp na imprezy od 18 lat (może na niektóre od 16). Może to nie wiąże się bezpośrednio ze sprawą ale stwarza złudne poczucie dorosłości co niestety nie wpływa dobrze na dzieciarnię Niestety wiem, co się dzieje na dyskotekach i jak młodzi ludzie tam przychodzą. Paranoja!
Dalej - surowsze egzekwowanie ocen z zachowania. Za najniższą ocenę powtarzanie klasy.
No i wreszcie - tak młodzi ludzie powinni mieć komórki bez aparatów, kamerek itp. Może stworzyć jakieś specjalne modele dla "dzieci"? Wiadomo, że w dzisiejszych czasach telefon lepiej mieć ale czy koniecznie dziecko musi mieć super bajery?? Rozumiem gry, węża Ale WAP i aparacik chyba są zbędne

Dziewczyny przepraszam za długi post ale po prostu musiałam to napisać!
Zapraszam do nauczania w gimnazjum panią ferującą wyroki i oby ciebie pindą nie nazwali.
Chatte96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:09   #551
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
nie zastanowia sie to ich sprawa.
a co mam pisac? "biedni chłopcy. to niech wina, przeciez oni sie tylko tak bawili, niech ida do psychologa, nie nalezy dac im do zrozumienia ze sa gorsi. trudno, moze jutro zgwałca kolejna dziewczyne, która sie zabija, ale sa przeciez "trudna młodzieżą", to usprawiedliwa zabójstwa i gwałty"
Przeczysz sama sobie.
Nadinterpretujesz słowa moje i innych.

Zastanów się nad swoim pomysłem z izolowaniem trudnej młodzieży - ze szkołami dla niej. Czy ta szkoła to ma być ośrodek zamknięty, w którym trudna młodzież będzie przebywać 24 h na dobę? Bo inaczej traci się sens izolacji - w przypadku takiej szkoły "otwartej" - z której po zajęciach ta trudna młodzież będzie wracać do domów, i tak będzie Ci ona zagrażać - na ulicach itd. Nadal nie będziesz się mogła czuć bezpiecznie. Więc tylko zamknięte ośrodki. Kto i na jakiej podstawie ma do nich kierować tą młodzież? Czy bez zgody rodziców? Gdzie takie ośrodki miały by się znajdować? Założę się, że nie chciałabyś mieć takiego w sąsiedztwie - toż to prawdziwa bomba zegarowa. Kto ma tam pracować? Jakie maja być założenia, cele takiej szkoły? Czy ma tylko uczyć fizyki i matmy czy też wychowywać? W jakim celu - powrót na ścieżkę prawa? (to jak rozumiem uważasz za niemożliwe). Czy tylko izolacja?

Ja nie mniej od takiej trudnej młodzieży boję się radykalizmu i postawy prezentowanej przez Ciebie.

Edytowane przez marcelina73
Czas edycji: 2006-10-28 o 14:12 Powód: lit.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-28, 14:10   #552
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

proponuję zamknąć temat
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:13   #553
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez quietly Pokaż wiadomość
cytuję: zreszta mi chyba w koncu wypada byc niedojrzała, mam 15 lat, a ty jestes juz nieco starsza prawda?

ale ty też ją oceniasz. oceniasz chłopców z poprawczaka. wszystkich oceniasz.

a powinnaś.

nie chodziło mi o ciebie, bo nie czytam wszystkich twoich postów, ale możliwe jest, że obraziłaś. poza tym ty potrafisz obrazić człowieka nie używając przekleństw.
napisalam tak ze skoro ona tak twierdzi to ja jeszcze moge sie zachowywac niedojrzale, ona juz nie. ale sama nie twierdze ze jestem niedojrzała.

oceniam chłopców. bo im sie to nalezy.

a z ta egoistka, to czemu powinnam? wiesz, jeszcze zalezy w jakim sensie jestem ta egoistką?

nie przeklenstw, tylko obrazliwych slow jesli juz, a poza tym nie uwazam ich za ludzi.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:14   #554
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;2975730]proponuję zamknąć temat[/quote]
A to niby dlaczego?
Co za głupie pomysły z zamykaniem gorących wątków.
To może podyskutujemy o tym co nam kupił nasz Tż albo o "naszej miłości, mężusiu i kochanku " ebisiu (czy jakoś tak).?
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:18   #555
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

myślę,że słów Kate nie trzeba traktować tak dosadnie
ja ich tak nie traktuje,nie czuje tu radykalizmu
myślę,że w każdej wypowiedzi w tym wątku pojawia się strach i niepokój
każdy z nas boi się zwyrodnialców, trudno bowiem przyjąć do wiadomości że owym dewiantem może okazać się każdy napotkany na naszej drodze czlowiek-fajny kolega z pracy,miły kumpel z grupy..

stoimy,jako spoleczenstwo,przed waznymi wyborami
trzeba sie zastanowic-co dalej

myslę,co juz zauważyłam wielokrotnie-rodzicem zostac moze kazdy,nawet jesli sie do tego nie nadaje..niegdys kontrole sprawowala szkola,dzis utracila swoj pierwotny charakter i nie ma nikogo na naszym padole,kto sprawowałby kontrole ewentualnie prostujac moralne kręgosłupy zwyrodnialców

jaka zatem rada?jakieś testy,a la testy dla kierowcow cieżarówek,ktore kontrolowalyby emocjonalny rozwoj dzieci?ktore sprawdzalyby,jak sobie dzieci radza z emocjami,jak u nich z agresja,odroznianiem dobra od zła?
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:21   #556
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

na ulicy to juz co innego. wiadomo ze zawsze beda jakies zagrozenia. ale szkola wg. mnie powinna byc bezpieczna tak jak dom. a nie jest.


edit: postawie sprawe inaczej: chciałabys (mowie to do wszystkich przeciwnikow szkol dla "trudnej młodzieży") zeby twoje dziecko chodzilo do szkoly w ktorej uczniowie przychodza zdobywac wiedze czy do takiej w ktorej przychodza zeby kogos zgwałcic? pamietaj ze twoje dziecko moze sie znaleźć w sytuacji takiej jak ta dziewczynka!

Edytowane przez kate1991
Czas edycji: 2006-10-28 o 14:28 Powód: dopisek
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:22   #557
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

DZIEWCZYNO PO CHOLERE TU SIEDZISZ A TAKIM RAZIE?
Jestem załamana tą dyskusją, przedwczoraj zabiła sie dziewczyna z mojej szkoły, nic na to nie wskazywało...Bawiła sie u nas na połowinkach..
A wy tutaj takie rzeczy
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:30   #558
quietly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar quietly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 879
GG do quietly
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

<p>
Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
<p>a z ta egoistka, to czemu powinnam? wiesz, jeszcze zalezy w jakim sensie jestem ta egoistką?
egozim to egozim, nie ma skali wielkości. a ty egoistką jesteś, bo pozabijałayś wszystkich ludzi, byleby tobie było dobrze. i jeśli nie wiesz co to egozim to poroponuję zajrzeć do słownika wyrazów obcych.
Cytat:
a poza tym nie uwazam ich za ludzi.
to za kogo?
quietly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:36   #559
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez quietly Pokaż wiadomość
<p>
egozim to egozim, nie ma skali wielkości. a ty egoistką jesteś, bo pozabijałayś wszystkich ludzi, byleby tobie było dobrze. i jeśli nie wiesz co to egozim to poroponuję zajrzeć do słownika wyrazów obcych.

to za kogo?
wrecz przeciwnie. nie zabiłabym zadnego człowieka. chce tylko zeby ludziom sie zylo lepiej i bezpieczniej. rowniez mi. wiec moze jestem egoistka bo mysle o sobie. nie widze w tym nic złego.
za kogo ich uwazam? nie znajduje takiego słowa. nie za zwierzeta bo zwierzeta nie sa tak okrutne. i napewno nie za ludzi.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-28, 14:36   #560
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez quietly Pokaż wiadomość
<p>
egozim to egozim, nie ma skali wielkości. a ty egoistką jesteś, bo pozabijałayś wszystkich ludzi, byleby tobie było dobrze. i jeśli nie wiesz co to egozim to poroponuję zajrzeć do słownika wyrazów obcych.
dobrze w tym wypadku=bezpiecznie
po prostu bezpiecznie,aż tak trudno to zrozumieć?

Cytat:
to za kogo?
dobre pytanie
oczywiście,że to ludzie tylko nie ludzcy ludzie ale ludzie dzicy,wychowani jakby poza spoleczenstwem,no wlasnie-ciekawe w takim razie gdzie..
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:38   #561
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
przychodza zeby kogos zgwałcic?
juz naprawde
<rece opadly do ziemii>
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:38   #562
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
na ulicy to juz co innego. wiadomo ze zawsze beda jakies zagrozenia. ale szkola wg. mnie powinna byc bezpieczna tak jak dom. a nie jest.


edit: postawie sprawe inaczej: chciałabys (mowie to do wszystkich przeciwnikow szkol dla "trudnej młodzieży") zeby twoje dziecko chodzilo do szkoly w ktorej uczniowie przychodza zdobywac wiedze czy do takiej w ktorej przychodza zeby kogos zgwałcic? pamietaj ze twoje dziecko moze sie znaleźć w sytuacji takiej jak ta dziewczynka!
A Twoje w sytuacji tych chłopców - sprawców.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:41   #563
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez marcelina73 Pokaż wiadomość
A Twoje w sytuacji tych chłopców - sprawców.
nie. to zalezy tylko od rodziców jakie bedzie dziecko. czy bedzie dobrym człowiekiem czy morderca. i dla mnie to bzdury te złe towarzystwo itd. ja tez codziennie mam stycznosc z tzw. złwym towarzystwem? i co, nie jestem menelem i dynksiara.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:42   #564
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez marcelina73 Pokaż wiadomość
A Twoje w sytuacji tych chłopców - sprawców.
marcelino, a jaki jest Twoim zdaniem "sposob" na tego typu patologie?

myśląc w ten sposob,również to mogłoby być moje czy Twoje dziecko jako ów "oprawca"
ale czy wynika z tego jakikolwiek wniosek??
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:45   #565
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
nie. to zalezy tylko od rodziców jakie bedzie dziecko. czy bedzie dobrym człowiekiem czy morderca. i dla mnie to bzdury te złe towarzystwo itd. ja tez codziennie mam stycznosc z tzw. złwym towarzystwem? i co, nie jestem menelem i dynksiara.
I tu się mylisz.
Może poczytaj trochę na ten temat aby nie głosić dyrdymałów.
Oczywistym jest, że dom to podstawa.
Jednak mimo najlepszego wychowania w domu, zdarzają się "czarne owce". I Ty też możesz być matką takowej.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:48   #566
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez marcelina73 Pokaż wiadomość
I tu się mylisz.
Może poczytaj trochę na ten temat aby nie głosić dyrdymałów.
Oczywistym jest, że dom to podstawa.
Jednak mimo najlepszego wychowania w domu, zdarzają się "czarne owce". I Ty też możesz być matką takowej.
hmm...moze sie zdarzaja, nie twierdze. ale jesli ktos ma mocno zakorzeniona dobra postawe, w domu mial dobre wzorce to w 99 przypadkach na 100 nawroci sie na dobra droge zanim zrobi cos takiego, nawet jelsi przez jakis czas sie zgubi i bedzie źle postepowal. myślę, że rodzice każdego zabójcy popelnili jakies duze błedy w wychowaniu.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:50   #567
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
nie. to zalezy tylko od rodziców jakie bedzie dziecko. czy bedzie dobrym człowiekiem czy morderca. i dla mnie to bzdury te złe towarzystwo itd. ja tez codziennie mam stycznosc z tzw. złwym towarzystwem? i co, nie jestem menelem i dynksiara.
Dziecko, pójdz najpierw na studia, bo sie ośmieszasz. Miałas psychologię społeczną? Wiesz cokolwiek na temat socjalizacji jednostki? Oczywiscie, że nie, bo wtedy nie pisałabys takich głupot! Myślisz, ze pozjadałas wszystkie rozumy, nawet nie widzisz jakie herezje wypisujesz. Już współczuję twoim przyszlym dzieciom, ale może wtedy przekonasz się (o, na pewno), że rodzice to jedno, a środowisko i grupa społeczna w jakieś jednostka zyje, to drugie. I jedno i drugie ma wpływ.
Zastanawiam, się tak a porpos, jak wychowali cię twoi rodzice, bo dawno nie spotkałam się z tak zaciętą, egocentryczną i pozbawioną samokrytyzmu osobą.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:51   #568
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
myślę, że rodzice każdego zabójcy popelnili jakies duze błedy w wychowaniu.
co więcej,od błędów nie byli jak widać wolni rodzice tej biednej dziewczyny
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:51   #569
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
nie. to zalezy tylko od rodziców jakie bedzie dziecko. czy bedzie dobrym człowiekiem czy morderca. i dla mnie to bzdury te złe towarzystwo itd. ja tez codziennie mam stycznosc z tzw. złwym towarzystwem? i co, nie jestem menelem i dynksiara.
Tu chyba sobie przeczysz. Czy to nie Ty kilka stron wcześniej pisałaś o tym, jak to jeden idiota potrafi popsuć cała klasę?
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:54   #570
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez Lovisa Pokaż wiadomość
Dziecko, pójdz najpierw na studia, bo sie ośmieszasz. Miałas psychologię społeczną? Wiesz cokolwiek na temat socjalizacji jednostki? Oczywiscie, że nie, bo wtedy nie pisałabys takich głupot! Myślisz, ze pozjadałas wszystkie rozumy, nawet nie widzisz jakie herezje wypisujesz. Już współczuję twoim przyszlym dzieciom, ale może wtedy przekonasz się (o, na pewno), że rodzice to jedno, a środowisko i grupa społeczna w jakieś jednostka zyje, to drugie. I jedno i drugie ma wpływ.
Zastanawiam, się tak a porpos, jak wychowali cię twoi rodzice, bo dawno nie spotkałam się z tak zaciętą, egocentryczną i pozbawioną samokrytyzmu osobą.

prosze Cie Loviso, zachowajmy jakąś kulture wypowiedzi..
nie wszystkim miło czyta się takie posty,więc proponuje tak jak Kate- "1,2,3..10"
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.