Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-11, 15:23   #991
Nie_pytaj_
Raczkowanie
 
Avatar Nie_pytaj_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 58
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziękuję bardzo za odpowiedź
__________________
Nie_pytaj_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 18:08   #992
Neyve
Raczkowanie
 
Avatar Neyve
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 275
Koronkowy stanik

Dziewczyny, nie wiecie gdzie znajdę taki stanik w rozsądnej cenie? Ten jest z h&mu ale szkoda mi 120 zł za miękki stanik który nie daje żadnego podparcia dla biustu i w sumie chciałabym go mieć tylko dlatego bo mi się podoba
Neyve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 18:21   #993
MagdalenaSzs
Rozeznanie
 
Avatar MagdalenaSzs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z Internetów.
Wiadomości: 666
Dot.: Koronkowy stanik

śliczny
__________________
Żyję w zawieszeniu.
Lepiej być samemu i mieć poczucie zwycięstwa, niż być z kimś, z kim się nie uda. - Meredith Grey
MagdalenaSzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 18:23   #994
pasikoniszka
Raczkowanie
 
Avatar pasikoniszka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 135
Dot.: Koronkowy stanik

Zobacz na MagicBox tam są fajne za 59zł.
pasikoniszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 18:24   #995
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Koronkowy stanik

Cytat:
Napisane przez Neyve Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiecie gdzie znajdę taki stanik w rozsądnej cenie? Ten jest z h&mu ale szkoda mi 120 zł za miękki stanik który nie daje żadnego podparcia dla biustu i w sumie chciałabym go mieć tylko dlatego bo mi się podoba
może ze zniżką -25% z newslettera cena do przełknięcia będzie? Ja kupiłam ostatnio koronkowy, trochę inny bo bez tych pasków, za 34 zł ale to był z wyprzedaży. Zamówiłam 2 rozmiary bo nie wiedziałam w jaki celować i jeden do oddania mam
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 18:34   #996
Neyve
Raczkowanie
 
Avatar Neyve
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 275
Dot.: Koronkowy stanik

No już mocno rozważałam kupienie go ze zniżką ale pomyślałam że jeszcze się rozejrzę, może znajdę coś podobnego. Jak go mierzyłam to myślałam że znając h&m to za taki miękki stanik będzie 50 zł więc się mocno zdziwiłam jak zobaczyłam cenę. Ale znowu wygląda tak niesamowicie że nie mogę przestać o nim myśleć
Te z MagicBox faktycznie ładne ale rozmiary typu XS/S/M/L a ja mam mało pod biustem i relatywnie duży biust więc niestety odpadają.
Lilotron a jaki rozmiar Ci został? ;>

Edytowane przez Neyve
Czas edycji: 2015-03-11 o 18:39
Neyve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 18:48   #997
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Koronkowy stanik

Cytat:
Napisane przez Neyve Pokaż wiadomość
No już mocno rozważałam kupienie go ze zniżką ale pomyślałam że jeszcze się rozejrzę, może znajdę coś podobnego. Jak go mierzyłam to myślałam że znając h&m to za taki miękki stanik będzie 50 zł więc się mocno zdziwiłam jak zobaczyłam cenę. Ale znowu wygląda tak niesamowicie że nie mogę przestać o nim myśleć
Te z MagicBox faktycznie ładne ale rozmiary typu XS/S/M/L a ja mam mało pod biustem i relatywnie duży biust więc niestety odpadają.
Lilotron a jaki rozmiar Ci został? ;>
rozmiar M, a ile masz pod biustem? bo właśnie niestety takie staniki często mają rozmiarówkę S/M itd. i ciężko wtedy dobrać ale jak powiesz jakie masz wymiary to oszacuję czy by był dobry na Ciebie ten co mam, a mam taki:

http://shop.mango.com/ES/p0/mujer/de...=1409249508465
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 18:58   #998
Neyve
Raczkowanie
 
Avatar Neyve
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 275
Dot.: Koronkowy stanik

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
rozmiar M, a ile masz pod biustem? bo właśnie niestety takie staniki często mają rozmiarówkę S/M itd. i ciężko wtedy dobrać ale jak powiesz jakie masz wymiary to oszacuję czy by był dobry na Ciebie ten co mam, a mam taki:

http://shop.mango.com/ES/p0/mujer/de...=1409249508465
Noszę 65E, ten z h&mu założyłam 70D, był luźnawy pod biustem ale dało się znieść.
Neyve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 19:21   #999
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Koronkowy stanik

Cytat:
Napisane przez Neyve Pokaż wiadomość
Noszę 65E, ten z h&mu założyłam 70D, był luźnawy pod biustem ale dało się znieść.
też noszę taki rozmiar więc Mka będzie za luźna skoro na mnie jest za luźna... Ska też luźna na mnie trochę w obwodzie, z kolei biust trochę się wylewa, ale to taki stanik na specjalne okazje więc nie narzekam za taką kwotę
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 19:30   #1000
Neyve
Raczkowanie
 
Avatar Neyve
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 275
Dot.: Koronkowy stanik

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
też noszę taki rozmiar więc Mka będzie za luźna skoro na mnie jest za luźna... Ska też luźna na mnie trochę w obwodzie, z kolei biust trochę się wylewa, ale to taki stanik na specjalne okazje więc nie narzekam za taką kwotę
No właśnie dlatego mam opory przez wydaniem tych powiedzmy 100 zł (ze zniżką ) na stanik który jest przepiękny ale też raczej na specjalne okazje No nic, rozejrzę się jeszcze po sieciówkach bo tam zwykle taniej a tych miękkich koronek swego czasu widziałam dużo a jak nie znajdę to jak znam życie (i siebie) to pewnie koniec końców kupię.
Neyve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 05:30   #1001
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Koronkowy stanik

Cytat:
Napisane przez Neyve Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiecie gdzie znajdę taki stanik w rozsądnej cenie? Ten jest z h&mu ale szkoda mi 120 zł za miękki stanik który nie daje żadnego podparcia dla biustu i w sumie chciałabym go mieć tylko dlatego bo mi się podoba
moja koleżanka go kupiła, nosi rozmiar m/l, ma dość duże piersi i jest zachwycona - kupiła z bonem

może taki:

http://www.newlook.com/shop/womens/l...let-_321831201
__________________
---


Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2015-03-12 o 05:32
mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-12, 10:28   #1002
Neyve
Raczkowanie
 
Avatar Neyve
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 275
Dot.: Koronkowy stanik

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
moja koleżanka go kupiła, nosi rozmiar m/l, ma dość duże piersi i jest zachwycona - kupiła z bonem

może taki:

http://www.newlook.com/shop/womens/l...let-_321831201
No bo ten z h&mu z tego co pamiętam ma fiszbiny w przeciwieństwie do większości podobnych staników z sieciówek więc nie jest taki kompletnie bez żadnego podparcia. Do najbliższego New Looka mam kawałek ale czasami jeżdżę więc zerkne sobie następnym razem chyba że kupie ten z h&mu do tej pory

Edytowane przez Neyve
Czas edycji: 2015-03-12 o 10:34
Neyve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 12:12   #1003
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: Koronkowy stanik

piękny... szkoda tylko, że w przypadku takich śliczności rozmiarowka jest mocno okrojona
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 12:36   #1004
olusia_82
Raczkowanie
 
Avatar olusia_82
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 128
Dot.: Koronkowy stanik

jest cudowny,
ja bym nie żałowała tej kasy, bo pewnie będzie Ci trudno znaleźć coś, co będzie Ci się równie mocno i potem będziesz miała poczucie, że nosisz "tańszą wersję tego, co Ci się tak podobało"
tzn nie mówię, że tak będzie, ale jak się znam, to sama bym tak miała
olusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 11:21   #1005
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

W biustonoszu z Dalii złamała mi się fiszbina. Reklamacja nie wchodzi w grę, więc jakoś muszę sama się z tym uporać. Pytanie co proponujecie?

Mogę wyciągnąć fiszbinę z jakiegoś starego mniejszego biustonosza, czy mogę dokupić jakąś lepszej jakości drucik, który w razie wyjścia na światło dzienne nie potnie mi skóry
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 12:17   #1006
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
W biustonoszu z Dalii złamała mi się fiszbina. Reklamacja nie wchodzi w grę, więc jakoś muszę sama się z tym uporać. Pytanie co proponujecie?

Mogę wyciągnąć fiszbinę z jakiegoś starego mniejszego biustonosza, czy mogę dokupić jakąś lepszej jakości drucik, który w razie wyjścia na światło dzienne nie potnie mi skóry
W pasmanteriach powinnaś dostać fiszbyny, idź ze starą i dopasuj, ale patrz też na elastyczność. Ja bym wymieniała obie, jedna może mieć inne właściwości i deformować biust.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 18:48   #1007
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
W biustonoszu z Dalii złamała mi się fiszbina. Reklamacja nie wchodzi w grę, więc jakoś muszę sama się z tym uporać. Pytanie co proponujecie?

Mogę wyciągnąć fiszbinę z jakiegoś starego mniejszego biustonosza, czy mogę dokupić jakąś lepszej jakości drucik, który w razie wyjścia na światło dzienne nie potnie mi skóry
A czemu nie możesz reklamować?
Jeśli będziesz wymieniać to obie fiszbiny. Tylko potem dobrze przeszyj dziurki w kanalikach.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 09:02   #1008
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
W biustonoszu z Dalii złamała mi się fiszbina. Reklamacja nie wchodzi w grę, więc jakoś muszę sama się z tym uporać. Pytanie co proponujecie?

Mogę wyciągnąć fiszbinę z jakiegoś starego mniejszego biustonosza, czy mogę dokupić jakąś lepszej jakości drucik, który w razie wyjścia na światło dzienne nie potnie mi skóry
reklamacja z fiszbinami to u nich norma. Moja mama wysłała do nich przez sklep ale gdzieś słyszałam, że można bezpośrednio.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 22:16   #1009
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

dziewczyny proszę o pomoc, mam dobrany świadomy rozmiar 65C z AGIO i AUDELLE i teraz pytanie, czy mogę gdzieś kupić te marki taniej, jakie sklepy polecacie ? Mam na myśli głównie online, bo stacjonarnie domyślam się, że ciężko...allegro odpada bo wybór słaby i ceny takie same albo drożej.

Drugie pytanie, czy jakieś marki mają Waszym zdaniem zbliżoną rozmiarówkę? W co innego mogłabym celować? dodam, że miałam kilka polskich z Kontri i były za duże

Z góry dziękuję : )
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 10:03   #1010
oska_m
Raczkowanie
 
Avatar oska_m
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 399
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

dziewczyny szukam jakiejś promocji na panache sport ktokolwiek widział ktokolwiek wie
__________________

05.05.2012
oska_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 18:20   #1011
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Pokaż wiadomość
dziewczyny proszę o pomoc, mam dobrany świadomy rozmiar 65C z AGIO i AUDELLE i teraz pytanie, czy mogę gdzieś kupić te marki taniej, jakie sklepy polecacie ? Mam na myśli głównie online, bo stacjonarnie domyślam się, że ciężko...allegro odpada bo wybór słaby i ceny takie same albo drożej.

Drugie pytanie, czy jakieś marki mają Waszym zdaniem zbliżoną rozmiarówkę? W co innego mogłabym celować? dodam, że miałam kilka polskich z Kontri i były za duże

Z góry dziękuję : )
Agio miało jakiś czas temu taniej biustonosze w swoim sklepie internetowym. Audelle to na wyprzedażach. Słyszałam, że w TKMaxxie można dostać tą markę w różnych rozmiarach, ale nie sprawdzałam. Plus lumpeksy (ale tu będzie mieszanka marek i rozmiarów brytyjskich).
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 21:18   #1012
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Agio miało jakiś czas temu taniej biustonosze w swoim sklepie internetowym. Audelle to na wyprzedażach. Słyszałam, że w TKMaxxie można dostać tą markę w różnych rozmiarach, ale nie sprawdzałam. Plus lumpeksy (ale tu będzie mieszanka marek i rozmiarów brytyjskich).
dzieki, na stronie Agio ceny dosyc wysokie, w tk maxx bardzo chetnie zobacze, na to bym nie wpadla : ) a piszac 'na wyprzedazach' masz na mysli wyprzedaze audelle, czy jakies inne strony ?

Chcialam jeszcze zapytac jak oceniacie te marki (Agio, Audelle), macie z nimi jakies doswiadczenie ?
I czy mozecie powiedziec cos o bieliznie Marks&Spencer, bo akurat widzialam, ze tam jest 65C
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 21:26   #1013
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Staniki M&S to rozmiarowa loteria. Mam od nich sporo biustonoszy 70A, 70B, 65B, 65C i 65D- taka rozbieżność rozmiarowa. Kupowałam stacjonarnie w UK więc mogłam sobie pomierzyć. W PL wybór naprawdę mizerny
Biustonosza Audelle są całkiem solidne, doświadczenia z nimi miałam różne- model Thea piłował mostek- sprzedałam (nie wiem czy jeszcze go produkują)
Fiore- ciał mi biust w każdym rozmiarze, niestety chyba model nie dla mnie
Honeycomb- też był jakiś niekompatybilny
Jedynie model Rosa leżał na mnie dobrze

Edytowane przez 019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Czas edycji: 2015-03-21 o 21:29
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 21:38   #1014
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;5075468 6]Staniki M&S to rozmiarowa loteria. Mam od nich sporo biustonoszy 70A, 70B, 65B, 65C i 65D- taka rozbieżność rozmiarowa. Kupowałam stacjonarnie w UK więc mogłam sobie pomierzyć. W PL wybór naprawdę mizerny
Biustonosza Audelle są całkiem solidne, doświadczenia z nimi miałam różne- model Thea piłował mostek- sprzedałam (nie wiem czy jeszcze go produkują)
Fiore- ciał mi biust w każdym rozmiarze, niestety chyba model nie dla mnie
Honeycomb- też był jakiś niekompatybilny
Jedynie model Rosa leżał na mnie dobrze[/QUOTE]

dzieki, pojde do M&S i zmierze stacjonarnie, stwierdzilam, ze boje sie na razie bawic w zakupy online biustonoszy, jesli chodzi o marki,ktorych nigdy nie mierzylam i nie wiem jak wypada w nich 65C
dlatego sprobuje przede wszystkim stacjonarnie, zajrze jeszcze do Esotique - macie jakies doswiadczenie z ta firma ? bo widze, ze maja dobry wybor 65C
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 20:10   #1015
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
A czemu nie możesz reklamować?
Jeśli będziesz wymieniać to obie fiszbiny. Tylko potem dobrze przeszyj dziurki w kanalikach.
Biustonosz już ma parę lat, więc biustonosz już nie wygląda jak pierwszej młodości. Noszę go więc chciałabym żeby jeszcze trochę posłużył.
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 10:13   #1016
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Pokaż wiadomość
dzieki, na stronie Agio ceny dosyc wysokie, w tk maxx bardzo chetnie zobacze, na to bym nie wpadla : ) a piszac 'na wyprzedazach' masz na mysli wyprzedaze audelle, czy jakies inne strony ?

Chcialam jeszcze zapytac jak oceniacie te marki (Agio, Audelle), macie z nimi jakies doswiadczenie ?
I czy mozecie powiedziec cos o bieliznie Marks&Spencer, bo akurat widzialam, ze tam jest 65C
Audelle jest polecana przez wiele osób, modele są różne i trzeba dobrać do swojego biustu. Ja akurat nic z nich nie mam, bo jakoś wypadałam z zamawianej przez znajomy sklep rozmiarówki, bo niby konstrukcje w moich okolicach rozmiarowych były takie sobie. Na fiore się czaję, bo ma fajne kolory.
Przez wyprzedaże mam na myśli sprzedaż modeli ze starszych kolekcji/sezonów.
Esotique w Twoich okolicach może się sprawdzić, przy cięższych biustach obwody szybko się rozciągały.
Może wybiorę się z Tobą na poszukiwania

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Biustonosz już ma parę lat, więc biustonosz już nie wygląda jak pierwszej młodości. Noszę go więc chciałabym żeby jeszcze trochę posłużył.
Spróbowałabym z reklamacją fiszbiny. Jak to nie przejdzie to wymieniłabym sama.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 09:58   #1017
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

hej
w jakich sklepach internetowych najczęściej kupujecie stanik? Nie mam możliwości zakupu stacjonarnie, gdyż mieszkam na wsi i daleko mam do takich sklepów.
Chciałabym kupić stanik tak do 70 zł tylko nie wiem z jakiej firmy, wcześniej nosiłam te z new-yorkera lub h&m

Zamawiałyście kiedyś na allegro?
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 10:12   #1018
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
hej
w jakich sklepach internetowych najczęściej kupujecie stanik? Nie mam możliwości zakupu stacjonarnie, gdyż mieszkam na wsi i daleko mam do takich sklepów.
Chciałabym kupić stanik tak do 70 zł tylko nie wiem z jakiej firmy, wcześniej nosiłam te z new-yorkera lub h&m

Zamawiałyście kiedyś na allegro?
Na allegro szukam starszych modeli, niedostępnych w sklepach (i kieruję się wymiarami biustonosza, niekoniecznie rozmiarem z metki).
Z tańszych sklepów to kontri. Wiesz jaki rozmiar potrzebujesz?
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 10:17   #1019
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Na allegro szukam starszych modeli, niedostępnych w sklepach (i kieruję się wymiarami biustonosza, niekoniecznie rozmiarem z metki).
Z tańszych sklepów to kontri. Wiesz jaki rozmiar potrzebujesz?
dzięki z rozmiarem ciężko, mam mały biust, zazwyczaj noszę 75b, lub nawet a

Edytowane przez Wiolkaa93
Czas edycji: 2015-03-24 o 10:43
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 10:50   #1020
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
dzięki z rozmiarem ciężko, mam mały biust, zazwyczaj noszę 75b, lub nawet a
Średnio wierzę w ten rozmiar, możesz podać mi na prv swoje wymiary? Albo zmierz się i sprawdź tu: http://pl.brasizecalculator.eu/ co Ci wychodzi.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.