"Złote" zegarki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-28, 23:01   #1
shappi
Przyczajenie
 
Avatar shappi
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5

"Złote" zegarki


Zloty zegarek za 50 zl

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Dziewczyny chcialabym sobie kupic zegarek, a tak średnio moge znalezc taki super ladny . Podobaja mi sie takie modne od dobrego czasu zlote z cekinkami i innymi ozdobami, napewno ktoras z was taki posiada. Jestem ciekawa czy cos sie z nim dzieje bo to ani zloto ani srebro, czy sciemnieje bransoletka, czy cus?

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:59 ----------

Zloty oczywiście jest jedynie kolor, bo nie mam pojecia co to za tworzywo ale za okolo 50 zl nie spodziewam sie niewiadomo czego. Chociaż nie chcialabym by po miesiacu stracil kolor
shappi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 10:15   #2
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: "Złote" zegarki

Cytat:
Napisane przez shappi Pokaż wiadomość
Zloty zegarek za 50 zl

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Dziewczyny chcialabym sobie kupic zegarek, a tak średnio moge znalezc taki super ladny . Podobaja mi sie takie modne od dobrego czasu zlote z cekinkami i innymi ozdobami, napewno ktoras z was taki posiada. Jestem ciekawa czy cos sie z nim dzieje bo to ani zloto ani srebro, czy sciemnieje bransoletka, czy cus?

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:59 ----------

Zloty oczywiście jest jedynie kolor, bo nie mam pojecia co to za tworzywo ale za okolo 50 zl nie spodziewam sie niewiadomo czego. Chociaż nie chcialabym by po miesiacu stracil kolor
Uważam, ze zegarek za 50zl bardzo szybko ściemnieje lub zejdzie to niby pozłocenie, jesli chcesz kupic sobie zegarek pozłacany, który ma wytrzymac dłużej niż 2 miesiące to oczywiscie będzie to koszt znacznie wyższy niż 50 zł, jeśli tyle mozesz przeznaczyc na zegarek to chyba lepiej wybrac coś z paskiem.
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 19:56   #3
shappi
Przyczajenie
 
Avatar shappi
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: "Złote" zegarki

Tez tak mysle, ale duzo dziewczyn teraz polecialo na te zlote tanioszki, traktujac je jako ozdobe a nie zegarek. Głównie firmy geneva chyba, wiec tak mnie zastanawia jak dlugo one wytrzymuja
shappi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 13:47   #4
miss_louise
Raczkowanie
 
Avatar miss_louise
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 32
Dot.: "Złote" zegarki

Cytat:
Napisane przez shappi Pokaż wiadomość
Zloty zegarek za 50 zl

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Dziewczyny chcialabym sobie kupic zegarek, a tak średnio moge znalezc taki super ladny . Podobaja mi sie takie modne od dobrego czasu zlote z cekinkami i innymi ozdobami, napewno ktoras z was taki posiada. Jestem ciekawa czy cos sie z nim dzieje bo to ani zloto ani srebro, czy sciemnieje bransoletka, czy cus?

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:59 ----------

Zloty oczywiście jest jedynie kolor, bo nie mam pojecia co to za tworzywo ale za okolo 50 zl nie spodziewam sie niewiadomo czego. Chociaż nie chcialabym by po miesiacu stracil kolor

ja jakieś 3 lata temu kupiłam "złoty" zegarek w New Yorker, za ok. 60 zł, byłam z niego naprawdę zadowolona (teraz już nie noszę bo dużo schudłam i zsuwa mi się z ręki, szkoda mi zachodu żeby zmniejszać) , mało tego dużo osób na pierwszy rzut oka pytało się mnie czy to prawdziwy złoty zegarek. Baaaardzo wolno się ściera. Także nie ma reguły jak dana rzecz będzie się sprawowała
miss_louise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 14:58   #5
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: "Złote" zegarki

Cytat:
Napisane przez shappi Pokaż wiadomość
Tez tak mysle, ale duzo dziewczyn teraz polecialo na te zlote tanioszki, traktujac je jako ozdobe a nie zegarek. Głównie firmy geneva chyba, wiec tak mnie zastanawia jak dlugo one wytrzymuja
musisz tez wziąć pod uwagę to, że te zegarki a'la złote w większości wygladają bardzo tandetnie, wydaje mi się, że jeśli już w złocie to cos lepszego a jesli tańszy to srebro albo na pasku - takie będą wygladac lepiej. Kiedyś pokusiłam sie na kupienie takiego "złotego" za 100zł... była tragedia, świcił się tandetnym złotem jak z ruskiego bazaru, dlatego zainwestowalam w "złotego" Korsa, który wygląda fantastycznie, ale sa też tańsze odpowiedniki, które beda wygladac dobrze - np. fossil.
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 18:50   #6
Kamilka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 10
Dot.: "Złote" zegarki

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
musisz tez wziąć pod uwagę to, że te zegarki a'la złote w większości wygladają bardzo tandetnie, wydaje mi się, że jeśli już w złocie to cos lepszego a jesli tańszy to srebro albo na pasku - takie będą wygladac lepiej. Kiedyś pokusiłam sie na kupienie takiego "złotego" za 100zł... była tragedia, świcił się tandetnym złotem jak z ruskiego bazaru, dlatego zainwestowalam w "złotego" Korsa, który wygląda fantastycznie, ale sa też tańsze odpowiedniki, które beda wygladac dobrze - np. fossil.
Kolega w liceum kupił sobie obudowę złotą do noki. Zaczęliśmy na niego mówić cygan Wyglądała tak śmiesznie ,że aż fajnie.
Nadal mu to wypominam pomimo przepłynięcia już 4 lat ;p To nigdy od niego nie ucieknie
Kamilka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 13:50   #7
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: "Złote" zegarki

ja kupilam taki w zeszle wakacje, za 15 albo 20zl musialam zmniejszyc pasek bo byl taki wielki, ze spokojnie zalozylabym go na noge po codziennym uzytkowaniu wyglada tak (zdj w zalacznikach). troszke sie 'zloto' starlo i jest bledszy ale nie rzuca sie to w oczy noo i rysuje sie tez jak widac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150304_144505.jpg (96,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150304_144529.jpg (78,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150304_144604.jpg (96,8 KB, 22 załadowań)
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 14:36   #8
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Złote" zegarki

Cytat:
Napisane przez shappi Pokaż wiadomość
Tez tak mysle, ale duzo dziewczyn teraz polecialo na te zlote tanioszki, traktujac je jako ozdobe a nie zegarek. Głównie firmy geneva chyba, wiec tak mnie zastanawia jak dlugo one wytrzymuja

Ja mam Genevę jakieś dwa lata. Nie ciemnieje,jedynie ściera się to złoto,pod spodem jest taki miedziany kolor więc fatalnie nie wygląda Noszę go często więc dlatego tak się starł. Kosztuje koło 20 zł więc mysle,ze sie oplaca,bo nie każdego stac by ot tak wydać 300 zł i więcej na zegarek.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 16:54   #9
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Złote - zegarki

U mnie w ciągu roku tak się przetarł, że nie było sensu go dalej nosić, lepiej wydać więcej na nowy złoty zegarek i mieć go wiele lat, a nie kupić tanio na chwile.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-06 o 00:57 Powód: Link.
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 10:29   #10
olusia_82
Raczkowanie
 
Avatar olusia_82
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 128
Dot.: "Złote" zegarki

a może byś sobie jeszcze trochę odłożyła i kupiła coś typu swatch czy inne takie firmy, które są sprawdzone a nie są takie drogie.
tam też bywają takie udekorowane złote zegarki.
bo z tymi naprawdę tanimi może tak być, że albo trafisz coś na dwa lata albo na dwa tygodnie jak "złota" biżuteria z hm np.
olusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 22:50   #11
Mesmery
Raczkowanie
 
Avatar Mesmery
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 36
Dot.: "Złote" zegarki

Kup najtańszy - jak się "złoto" zetrze to nie będzie żal wyrzucić.

A co do Swatcha - rok temu kupiłam cudny, beżowy zegarek i.... cóż z tego, że ze Szwajcarii - pasek zmienił kolor i niczym nie mogę go doczyścić
__________________
Świeżutki blog
Mesmery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 08:03   #12
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: "Złote" zegarki

Cytat:
Napisane przez Mesmery Pokaż wiadomość
Kup najtańszy - jak się "złoto" zetrze to nie będzie żal wyrzucić.

A co do Swatcha - rok temu kupiłam cudny, beżowy zegarek i.... cóż z tego, że ze Szwajcarii - pasek zmienił kolor i niczym nie mogę go doczyścić
a nie myślałaś nad reklamacją? Zegarki marki "krzak" raczej nie zareklamujesz a taki lepszy owszem, wiec tu kolejna przewaga czegoś lepszego nad jednorazówkami za 50zł.

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
ja kupilam taki w zeszle wakacje, za 15 albo 20zl musialam zmniejszyc pasek bo byl taki wielki, ze spokojnie zalozylabym go na noge po codziennym uzytkowaniu wyglada tak (zdj w zalacznikach). troszke sie 'zloto' starlo i jest bledszy ale nie rzuca sie to w oczy noo i rysuje sie tez jak widac
ten zegarek jest złoty? na zdjeciach wygląda jak srebrny i takie rzeczywiscie sa bardziej wytrzymałe niż a'la załote
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 12:21   #13
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: "Złote" zegarki

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
ten zegarek jest złoty? na zdjeciach wygląda jak srebrny i takie rzeczywiscie sa bardziej wytrzymałe niż a'la załote
no...był na zywo jest w sumie bardziej zloty niz na zdjeciach ale i tak sie poscieral
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 13:13   #14
olusia_82
Raczkowanie
 
Avatar olusia_82
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 128
Dot.: "Złote" zegarki

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
a nie myślałaś nad reklamacją? Zegarki marki "krzak" raczej nie zareklamujesz a taki lepszy owszem, wiec tu kolejna przewaga czegoś lepszego nad jednorazówkami za 50zł.[COLOR="Silver"]
właśnie, takie rzeczy trzeba od razu reklamować.
olusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-12 14:13:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.