Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-24, 20:16   #1801
Kasia83
Zakorzenienie
 
Avatar Kasia83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 3 582
GG do Kasia83
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Moim zdaniem level 3 jest najgorszy i najtrudniejszy 2 level mi najbardziej podpasował, wyciskał 7 poty, szybko mijał i był ciekawy, 3 mi się strasznie ciągnie... nie lubię, zwłaszcza supermena, sumo squata, wędrujących pompek i tych dziwnych podskoków Ale jeszcze tylko 5 dni
__________________
Kasia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 20:33   #1802
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

A ja nie wytrzymałam i w ramach wieczornego relaksu zrobiłam pierwszą godzinkę NMTZ. Luubię . Pomijałam/modyfikowałam jedynie niektóre cwiczenia z wykrokami, żeby oszczędzac ten mój nieszczęsny mięsień. Plan na jutro: 5-ty shred+banish
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 20:37   #1803
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Można dołączyć?
Jestem dziś na 6 dniu 1 levelu 30 day shred. Foty porobione, ciało pomierzone, będziemy obserwować . Zrobiłam 1 dzień przerwy, wczoraj i chyba będę tak robić po każdych 5 dniach, bo nawet gdy "zakwasy" zniknęły to w 5 dniu czułam okropne zmęczenie mięśni i zauważyłam, że nie przykładałam się tak jak wcześniej.
Po jakim czasie liczyć na jakiekolwiek efekty? dietę oczywiście trzymam.
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 21:04   #1804
patrycja092
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3943416 9]po p90x ćwiczenia z Ewką mogą być dla Ciebie za łatwe. Zresztą z Jillian też.
ja tego nie skonczyłam, nawet nie zaczęłam - nie czuję się jeszcze gotowa.[/QUOTE]

hmm to jak tak mówisz to pewnie zrobie sobie jeszcze raz p90x tylko kurcze zaczyna mi sie juz troche nudzic
patrycja092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 21:31   #1805
Misiatek
Raczkowanie
 
Avatar Misiatek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 52
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez patrycja092 Pokaż wiadomość
hmm to jak tak mówisz to pewnie zrobie sobie jeszcze raz p90x tylko kurcze zaczyna mi sie juz troche nudzic
Zrób Insanity, podobno jest insane
Misiatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 21:35   #1806
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Można dołączyć?
Jestem dziś na 6 dniu 1 levelu 30 day shred. Foty porobione, ciało pomierzone, będziemy obserwować . Zrobiłam 1 dzień przerwy, wczoraj i chyba będę tak robić po każdych 5 dniach, bo nawet gdy "zakwasy" zniknęły to w 5 dniu czułam okropne zmęczenie mięśni i zauważyłam, że nie przykładałam się tak jak wcześniej.
Po jakim czasie liczyć na jakiekolwiek efekty? dietę oczywiście trzymam.
efekty to sprawa indywidualna więc nie sądzę że ktoś Ci powie kiedy Ty je zobaczysz wszystko zależy od tego jaka to dieta, jak się dokladnie odzywiasz, jak Twoje ciało reaguje na ćwiczenia itp, i jakie to mają być efekty - chcesz schudnąc, ujędrnić ciało? niestety my tego nie wiemy najlepiej się po prostu obserwuj. Ja widziałam pierwsze zmiany po ok 10 dniach, ale u mnie to polegało na tym, że ciało zrobiło się jędrniejsze. Natomiast nie schudłam.
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 21:38   #1807
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3943702 7]efekty to sprawa indywidualna więc nie sądzę że ktoś Ci powie kiedy Ty je zobaczysz wszystko zależy od tego jaka to dieta, jak się dokladnie odzywiasz, jak Twoje ciało reaguje na ćwiczenia itp, i jakie to mają być efekty - chcesz schudnąc, ujędrnić ciało? niestety my tego nie wiemy najlepiej się po prostu obserwuj. Ja widziałam pierwsze zmiany po ok 10 dniach, ale u mnie to polegało na tym, że ciało zrobiło się jędrniejsze. Natomiast nie schudłam.[/QUOTE]

Dieta zbilansowana, ok. 1500 kcal z gramowym podziałem na białko, węgle, tłuszcze. Chcę i schudnąć i ujędrnić ciało. Głównie zależy mi na obwodach, waga nie jest tak istotna. Bardzo się ucieszę, jeśli po 10 dniach cokolwiek będzie jędrniejsze na jakiś spadek cm po 10 dniach nie liczę dziękuję za odpowiedź
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 22:33   #1808
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
I śmieszy mnie, ze ktoś się ekscytuje drewnianą Ewą Ch. za darmo bym jej filmików nie wzięła
Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
dokładnie TAK! mam takie samo zdanie jak Ty. Też E.Ch. jest dla mnie mega sztuczna, a jak byłam kiedys na jej "fanpejdżu" i zobaczyłam te wszystkie słoneczka, serduszka, duszyczki i endorfinki to mi się odechciało. No nie przemawia to do mnie w ogóle.
Nie to co nasza pogromczyni Jillian po jej ćwiczeniach czuję się przyjemnie zbesztana
ja ćwiczę już dwa tygodnie skalpel z Chodakowską, ale już chyba nie mogę - nudzi mnie to... chciałam spróbować czegoś nowego i od jutra zaczynam level 1 z Jillian mogę dołączyć do wątku?
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 08:53   #1809
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Kasia83 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem level 3 jest najgorszy i najtrudniejszy 2 level mi najbardziej podpasował, wyciskał 7 poty, szybko mijał i był ciekawy, 3 mi się strasznie ciągnie... nie lubię, zwłaszcza supermena, sumo squata, wędrujących pompek i tych dziwnych podskoków Ale jeszcze tylko 5 dni
Pisałam tutaj o tym samym , miałam podobne odczucia i jak skończyłam Shreda to BR workout 1 i 2 wydały mi się takie leciutkie ,ale do czasu bo już 3i4 nie są jeśli wykonuje się ćwiczenia poprawnie i z większym obciążeniem to dają w kość ,tak więc trzymaj się i zobaczysz jaka silna jesteś w innych cwiczeniam bo moim skromnym zdaniem Shred dobrze przygotowuje do dalszego wysiłku

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
ja ćwiczę już dwa tygodnie skalpel z Chodakowską, ale już chyba nie mogę - nudzi mnie to... chciałam spróbować czegoś nowego i od jutra zaczynam level 1 z Jillian mogę dołączyć do wątku?
Zapraszamy
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 08:58   #1810
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Przyszłam się nieskromnie pochwalić: jestem zaraz za połową shreda i coś mnie podkusiło i w weekend zmierzyłam obwód bioder (który 1,5 miesięczne ćwiczenia z Ewą Chodakowską nie ruszył wcale) - straciłam od początku Shreda 1-2cm!!!
Ogromnie się ciesze, bo wyszczuplenie bioder i ud to mój główny cel

I już planuję co zrobię po Shredzie: chyba zabiorę się za Ripped in 30
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 09:07   #1811
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Przyszłam się nieskromnie pochwalić: jestem zaraz za połową shreda i coś mnie podkusiło i w weekend zmierzyłam obwód bioder (który 1,5 miesięczne ćwiczenia z Ewą Chodakowską nie ruszył wcale) - straciłam od początku Shreda 1-2cm!!!
Ogromnie się ciesze, bo wyszczuplenie bioder i ud to mój główny cel

I już planuję co zrobię po Shredzie: chyba zabiorę się za Ripped in 30
mi też o to chodzi, więc cieszę się razem z Tobą
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 09:27   #1812
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
mi też o to chodzi, więc cieszę się razem z Tobą
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:12   #1813
tinekk
Zadomowienie
 
Avatar tinekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 932
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

No cóż, więc i ja się pochwalę, mam za sobą 25 dni Shreda, powoli kończę Widzę naprawdę sporą różnicę, a przedewszystkim samoocena poszła niesamowicie w górę

Pochwalę się w niedzielę o wszystkich efektach
__________________

Ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę
Dbam o włoski
Dążę do idealnej cery

tinekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:15   #1814
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

staram się skompletować wszystkie programy ćwiczeniowe JM i znlazłam "extreme shed and shred" są tu 2 filmiki level 1 i 2. Czy ktoś wie jak to ćwiczyć? bo za dużo informacji w języku PL nie ma, a z po angielsku za dużo też nie mogę zrozumieć ale obstawiam że pewnie level 1x15 dni + level 2x15 dni....
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 19:12   #1815
MagSu
Raczkowanie
 
Avatar MagSu
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 136
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
No cóż, więc i ja się pochwalę, mam za sobą 25 dni Shreda, powoli kończę Widzę naprawdę sporą różnicę, a przedewszystkim samoocena poszła niesamowicie w górę

Pochwalę się w niedzielę o wszystkich efektach
O! Chętnie poczytam, ja mam dzisiaj 3. dzień Shreda, więc chętnie zmotywuję jeszcze bardziej
__________________
"Czy uważasz, że możesz, czy też uważasz że nie możesz- w obu przypadkach masz rację." H.Ford
MagSu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 19:41   #1816
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

5shred zrobiony. Do tego przed chwilą skończyłam banisha... Uff, nienawidzę wyskoków. Jestem załamana swoją kondycją i jednocześnie wściekła na siebie, że aż tak mogłam się zapuścic.

Mój plan na kolejne 25dni : 2dni NMTZ /1dzień banish + codziennie shred. Zerknę sobie jeszcze na killera buns&thighs, ale obawiam się, ze to już by było łapanie stu srok za ogon...
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 19:49   #1817
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja dziś zrobiłam pierwszy trening z level 1 i coś czuję, że jutro nie ruszę ramionami
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 19:50   #1818
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

kurczę dziewczyny, jak tak patrze na siebie w lustrze i trzęsie mi się tak trochę brzuch, o udach nie wspomnę: P itd itd, to mnie to dołuje, bo wyglądam jakbym w ogóle nic nie ćwiczyła a tyle poświęciłam w ciagu ostatnich kilku lat na ćw..
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:24   #1819
Pani Krecik
Raczkowanie
 
Avatar Pani Krecik
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 52
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Witajcie Od dziś zaczęłam Shreda pół roku nie ćwiczyłam...i jak zawsze obudziłam się na wiosnę Mam nadzieję, że dzięki wizażowi wytrwam
Pani Krecik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 20:34   #1820
cwaniara_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 128
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane zdjecia. W sumie nie wiem po co - wedlug mnie nie widac roznicy, ale jak obiecalam to niech bedzie
Masz bardzo apetyczny tyłek tu bym widziała największa różnicę. Na brzuchu widzę lekko zarysowane mięśnie Może więcej cardio na spalenie tłuszczyku?

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
kurczę dziewczyny, jak tak patrze na siebie w lustrze i trzęsie mi się tak trochę brzuch, o udach nie wspomnę: P itd itd, to mnie to dołuje, bo wyglądam jakbym w ogóle nic nie ćwiczyła a tyle poświęciłam w ciagu ostatnich kilku lat na ćw..
Może masz zły dzień po prostu Na pewno są jakieś zmiany

Cytat:
Napisane przez Pani Krecik Pokaż wiadomość
Witajcie Od dziś zaczęłam Shreda pół roku nie ćwiczyłam...i jak zawsze obudziłam się na wiosnę Mam nadzieję, że dzięki wizażowi wytrwam
Witaj
__________________
cwaniara to tylko nick z gry w pokera nie jestem żadnym cwaniakiem na forum
cwaniara_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:40   #1821
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

moniak85 Ja w trakcie pierwszego treningu najmocniej odczuwałam właśnie ramiona (do teraz zresztą tak jest ) i spodziewałam się, że następnego dnia będę miała masakrę w tych rejonach. Ku mojemu zdziwieniu zakwasy wywaliło mi głównie w łydkach, a rączki sprawne. Taka mała niespodzianka .

cherry l Skoro to, co robisz do tej pory jest nieskuteczne może czas na jakieś zamiany?

Pani Krecik Również mam za sobą półroczną przerwę w cwiczeniach. Fajnie, że pojawia się coraz więcej dziewczyn będących na początku swojej przygody z Jillian. Damy radę!
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:44   #1822
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

w ogóle, tak sobie układam jadłospis na najbliższe dni i mam problem z kolacją, bo jem albo omlet albo jajko sadzone, od czasu do czasu zapiekam w piekarniku bułkę na to pomidor i odrobina chudego sera żóltego i nie wiem co innego mogłabym jeść : / kurczak/ryba/serek wiejski/sałatka odpada i sama już nie wiem

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez wooow12 Pokaż wiadomość
moniak85 Ja w trakcie pierwszego treningu najmocniej odczuwałam właśnie ramiona (do teraz zresztą tak jest ) i spodziewałam się, że następnego dnia będę miała masakrę w tych rejonach. Ku mojemu zdziwieniu zakwasy wywaliło mi głównie w łydkach, a rączki sprawne. Taka mała niespodzianka .

cherry l Skoro to, co robisz do tej pory jest nieskuteczne może czas na jakieś zamiany?

Pani Krecik Również mam za sobą półroczną przerwę w cwiczeniach. Fajnie, że pojawia się coraz więcej dziewczyn będących na początku swojej przygody z Jillian. Damy radę!
ale uprawiam takie sporty jak bieganie, jazda na rowerze, jak się robi zimno to workouty z Jillian i nie tylko, co innego mi pozostaje?
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 21:14   #1823
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
ja dziś zrobiłam pierwszy trening z level 1 i coś czuję, że jutro nie ruszę ramionami
Hehe też tak miałam Shred ładnie wzmacnia ręce
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 21:20   #1824
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
w ogóle, tak sobie układam jadłospis na najbliższe dni i mam problem z kolacją, bo jem albo omlet albo jajko sadzone, od czasu do czasu zapiekam w piekarniku bułkę na to pomidor i odrobina chudego sera żóltego i nie wiem co innego mogłabym jeść : / kurczak/ryba/serek wiejski/sałatka odpada i sama już nie wiem
A tak z ciekwości... Dlaczego kurczak, wieśniak etc. odpada? Kolacja najlepiej białkowa ewentualnie ciut węgli złożonych do tego. Bułka z serem żółtym to średnio dobry pomysł na kolację.


Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
ale uprawiam takie sporty jak bieganie, jazda na rowerze, jak się robi zimno to workouty z Jillian i nie tylko, co innego mi pozostaje?
Pokombinuj coś może z dietą, może gdzieś tu tkwi problem?
Lubisz biegac i jeździc na rowerze, to nie przestawaj. Dorzuc do tego może jakieś konkretne siłowe treningi? Próbowałaś już cwiczyc z większym obciążeniem?

Mi osobiście workouty Jillian bardzo przypadły do gustu. Traktuje je jako wstęp/przygotowanie do grubszych treningów. W tego typu zabawach kluczową rolę odgrywa regularnośc i samodyscyplina. Nie ma, że boli. Nie ma, że się nie chce . Czytałam, że masz problem z kolanami - ja również, dlatego m.in. przestałam biegac (przerzuciłam się za to na rolki). Po treningach Jill nie odczuwam jednak żadnego dyskomfortu w kolanach. Może to kwestia techniki, obciążenia,a może po prostu z niektórych cwiczeń musisz zrezygnowac? Ważne, żebyś się nie poddawała, a efekty w końcu przyjdą - może po kilku tygodniach, może po kilku miesiącach systematycznych (i wcale niekoniecznie codziennych) cwiczen. Stawiaj przed swoim ciałem kolejne wyzwania. Progres też jest ważny. BTW mi na problemy z moim szwankującym układem kostnym (kręgosłup, kolana) bardzo pomaga callanetics.

Edytowane przez wooow12
Czas edycji: 2013-02-25 o 21:22
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 21:33   #1825
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Hehe też tak miałam Shred ładnie wzmacnia ręce
Kurczak odpada bo jem go gł na obiad a też nie stać mnie, żeby od tak jeść go sobie na kolacje. Reszta odpada bo po prostu nie lubie/

Co do biegania, tak szczerze to od lat biegać nienawidzę ale wiem, że muszę to biegam. Nie wiem czy w tym roku dam rade biegać... jutro mam wizyte u ortopedy to sie spytam, ale rezonans mam dopiero pod koniec kwietnia.
I ja niestety pewnych workoutów Jillian wykonywać nie mogę, a w niektórych musze ćwiczenia modyfikować albo w ogóle je omijać

Co do ćwiczeń siłowych, nie do końca wiem jakie to są ćwiczenia siłowe. Czasmi coś tam z cieżarkami poćwicze, max 1,5 kg

Co do diety-nie mam pojęcia, może i coś jest źle- nie umiem tego stwierdzić
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 21:40   #1826
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja dziś jestem po pierwszym dniu 30 day Shred i nie było najgorzej, postaram się wytrwać cały miesiąc, nie umiem tylko robić pompek nawet tych, które robi ta pani bardziej początkująca ;p
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 05:58   #1827
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość

Co do diety-nie mam pojęcia, może i coś jest źle- nie umiem tego stwierdzić
Moze wklej swoj jadlospis do jadlospisow na dietetyce w watku gdzie one sa oceniane i na pewno Wizazowe guru znajda cos do zmodyfikowania
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 07:14   #1828
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cardio wczoraj mnie wymęczyło.... pewnie przez okres, ale dałam radę, choć było ciężko. Dziś rest day, ale mam w planie NMTZ, bo uwielbiam ten zestaw i od jutra zaczynam week 10.
Waga stoi, obwody hmmm.... zobaczę dopiero po BR, ale luty jakiś, nie był dla mnie łaskawy. Czuje się taka ociężała, napchana - brakuje mi chyba słońca. Przesilenie wiosenne.... Co do diety... Stosuję SB, ale przy ćwiczeniach to raczej mija się z celem, bo jej twórca nie zakładał wysiłku fizycznego, stąd tylko nieznaczny spadek wagi, ale za to cera mi się poprawiła i zdrowo jem, a to bardzo mi odpowiada i naprawdę smakuje. Jestem na fazie II, powinnam była zacząć od niej. Po BR zamierzam sama ułożyć sobie treningi, bo zacznie się dłubanie w ogródku i przebywanie na świeżym powietrzu, więc jakby nie patrzeć będzie tego ruchu więcej.
Witam wszystkie nowe Jillianomaniaczki.
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 08:12   #1829
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

no i tak jak mówiłam - mam dziś zakwasy na ramionach ale nie jest źle i mam nadzieję, że bezproblemowo zaliczę znów level 1
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 10:14   #1830
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

wróciłam od ortopedy, pytał czy coś ćwicze ja, że nooo...tak....ale staram sie wybierać ćw nie obciążające kolan....ii....jeździłam na desce, on powiedział, że dopóki nie bede miała wyników z rezonansu, mam nie ćwiczyć a wcześniej jak powiedziałam co ćwicze, że aż tego słuchać nie może i biegać też na razie mi nie pozwolił
i kurczę, bo wczorajszym killer buns, boli mnie strasznie lewy łokieć, pewnie przez side plank, nienawidzę tego ćwiczenia : / poza tym coś mnie boli to chore kolano

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
Moze wklej swoj jadlospis do jadlospisow na dietetyce w watku gdzie one sa oceniane i na pewno Wizazowe guru znajda cos do zmodyfikowania
aż się boję, że mnie 'zjadą' : P bo ja od zawsze jestem niejadkiem i mam niezbyt szeroką gamę produktów, które jem.
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.