Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-17, 11:04   #2371
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Prostownica z regulacją nagrzewa się do 220 stopni, a zwykła do ok. 190. Dlatego lepsza dla mnie jest z regulacją, bo nagrzewa się do wyższej temp. i mogę dostosować temp. do swoich włosów.
madziaa100 jeśli masz bardzo cienkie włosy to lepsza chyba będzie z regulacją, żebyś mogła zmniejszyć temperaturę, a jeśli nie to myśle że bez regulacji powinna wystarczyć.
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 11:25   #2372
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Mariola13
a to ten, to go widziałam tak, on rzeczywiście należy do Grabci z allegro i ona mieszka zaledwie 15 km ode mnie Mówisz, że ma normalną gwarancję ? na ile ??
tak ma pełną gwarancję na 2 lata - specjalnie sprawdziłam .
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 11:53   #2373
dannonova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 85
Smile Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

prześledziłam ponad połowe stron tego forum o prostownicach . no i jakąś decyzje juz podjęłam . wiem ze kupie ga.ma lub tondeo . chce miec efekt długotrwały a nie ze wyjde na powietrze rano i mi sie pusza:/

1)PROSTOWNICA GA.MA BY TONDEO

2)PROSTOWNICA GA.MA JAK TONDEO Z REGULACJą

3)PROSTOWNICA TONDEO NIE GA.MA Z REGULACJA

czym roznia sie te nazy ? juz sie pogubiłam . i czy jonizacja nie elektryzuje włosów i czy prostownica hałasuje? bo moja kumpela ma jonizujaca z philipsa i jej buczy :/

czekam na jak najszybsza odp bo zalezy mi na czsie . i czy znacie jakis link do prostownicy ga. ma czy tondeo z regulacja za 230zł? bo link ktory był podawany wczesniej do takiej jest nieaktualny bo na strone pisze "UWAGA. PROSTOWNIACA WYSTAWIONA NA TEJ AUKCJI JEST BEZ REGULACJI" choc wyzej pisze ze jest , . linki prezslijcie na maila . z góry dzieki za pomoc!
dannonova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 11:55   #2374
dannonova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 85
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

pogubiłam sie :/ TONDEO I GA.MA to nivby to samo ale niby nie . kurcze noo :/ pomocy !!!!
dannonova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 11:58   #2375
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Więc tak: gama różni się od tondeo tym, że tondeo ma powłokę diamentowo krystaliczną a gama tylko krystaliczną, ale z tego co wiem to zasadniczo nie wpływa to na efekty. Musisz wybrać czy bardziej odpowiednia dla Ciebie będzie prostownica z regulacją czy bez. Co do jonizacji to ona ma zapobiegać elektryzowaniu włosów. A czy hałasuje to nie wiem,dopiero zamówiłam.
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 11:59   #2376
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Więc tak: gama różni się od tondeo tym, że tondeo ma powłokę diamentowo krystaliczną a gama tylko krystaliczną, ale z tego co wiem to zasadniczo nie wpływa to na efekty. Musisz wybrać czy bardziej odpowiednia dla Ciebie będzie prostownica z regulacją czy bez. Co do jonizacji to ona ma zapobiegać elektryzowaniu włosów. A czy hałasuje to nie wiem,dopiero zamówiłam.
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 12:10   #2377
dannonova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 85
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

dzieki! rozjaśniłaś moj umysł słuchaj mam jescze takie pyatanko czy znasz linki do sron na ktorych moge kupic z regulacja do 240zł? i mogłabys podac link do str z ktorej ty kupiłas?jesli mozesz prezsłac na maila?
dannonova jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 12:50   #2378
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez dannonova
dzieki! rozjaśniłaś moj umysł słuchaj mam jescze takie pyatanko czy znasz linki do sron na ktorych moge kupic z regulacja do 240zł? i mogłabys podac link do str z ktorej ty kupiłas?jesli mozesz prezsłac na maila?
Z regulacją do 240zł niestety nie kupisz :/ Ja kupiłam na allegro i tam ceny wyglądaja tak (podaje najtańsze):
- ga.ma z regulacją 269 zł
- tondeo z regulacją 279 zł
Ja kupiłam okazyjnie tondeo z regulacją za 250, bo była licytacja. Tu masz linka do aukcji:
allegro.pl/search.php?string=tondeo& order=p
tylko trzeba do linka dopisać www
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 13:28   #2379
dannonova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 85
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

zamowiłam tondeo nareszcie sie zdecydowałam .rozmawiałam z sprzedawczynia i poiwedziała ze tondeo i ga.ma to to samo tylko roznia sie cena , i tym ze tondeo ma diamentowe płytki . ehh tylko mnie uderzenie w portfel zabolało bo to w koncu 275 zł:/ ale mam nadizje ze nie bede załowała! wiec tak jak mowiła aneta
dannonova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 17:04   #2380
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja sobie dzisiaj zamowilam profesjonalna prostownice (160 zl, bo jest jakas promocja) u fryzjerki i nie wiem, czy dobrze zrobilam..W sumie niewiele o niej wiem, tylko tyle, ze fryzjerka bardzo ja sobie chwali, ale to chyba w sumie najwazniejsze..Bo kto jak kto, ale taka osoba raczej ma pojecie, prawda?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 17:43   #2381
dannonova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 85
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

jednak zamowiłam prostownice marki GA.MA ceramiczna z jonizacja z regulacja temp. i wogole pełno wszytskiego jak dojdzie to dam znac jak działa pozdrowionka for all. jak jakies pytania bede co do tej prostownicy to piszcie
dannonova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 22:57   #2382
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez dannonova
i czy jonizacja nie elektryzuje włosów i czy prostownica hałasuje? bo moja kumpela ma jonizujaca z philipsa i jej buczy :/
jonizacja właśnie zapobiega elektryzowaniu
moja (active cerion nie mylic z eco cerion bo to 2 rozne sprawy) nie hałasuje. załącza się podczas zaciskania i robi ciche "pstryk". to wszystko.
pozdrawiam
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 09:39   #2383
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

prostownice hałasują ?? Co masz na myśli ??? NIe słyszałam jeszcze, żeby jakaś wydawała dźwięki ???
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 10:35   #2384
kasia-hlibcia
Przyczajenie
 
Avatar kasia-hlibcia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam )
Naczytałam się o prostownicach i chyba przejżałam wszystkie możliwe wątki - aż mnie oczy pieką ) Jestem właśnie na etapie kupowania prostownicy, ale zanim to uczynię musze się upewnić, że nabywam napradwdę dobry sprzęt.

Po zestawieniu wszystkich +ów i -ów na forum moimi faworyatmi są:

GA.MA by TONDEO z regulacją - ok 270 zł
EFALOCK CHAMP - ok 210 zł

Mam cienkie, słabe i przy tym lekko puszące się blond włosy.

Proszę o pomoc w wyborze. Posiadaczki tych dwóch typów prosze o podzielenie się swoimi opiniami i doswiadczeniem )
kasia-hlibcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 10:44   #2385
kasia-hlibcia
Przyczajenie
 
Avatar kasia-hlibcia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Zapomniałam dopisać, że moja fryzjerka uważa, że cena za obydwa typy prostownic jest przesadzona i wygórowana. Jej zdaniem na moje potrzeby wystarczy najzwyklejsza ceramiczna prostownica ze sklepu AGD za ok 100 zł bez zbędnych bajerów itp.
Co Wy na to??
kasia-hlibcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 13:29   #2386
kasiaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

wczoraj przyszła moja Ga.ma prostownica szybko sie nagrzewa, jest wygodna w użyciu przetestowałam ją na siostrze, która ma grube, puszące sie włosy. Po prostowaniu włosy są gładkie i lśniące, troche się elektryzują.. najbardziej końcówki (myśle że to z powodu przesuszonych włosów) ale mniej niż przy używaniu poprzedniej zwykłej prostownicy. Ciekawa jestem jak długo utrzyma sie efekt prostych włosów
ogólnie jestem zadowolona
kasiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 14:19   #2387
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Czy ma ktos porównanie champa z tondeo?? Czy duża jest między nimi różnica?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 16:25   #2388
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Przedwczoraj kupiłam prostownicę z Philipsa (tą z pojemnikiem na wodę).
Wczoraj rano juz ją sprzedałam (1.bo coś mi nie leżała w ręku i 2. przeczytałam wasze opinie dotyczące prostownic)

Wczoraj po południu kupiłam u grabci78 prostownicę Ga.Ma. (Oczywiście po wcześniejszej rozmowie telefonicznej z tą miłą panią. Wybierałam między trzema: w/w, Tondeo i Babyliss, z największym nastawieniem na Babyliss. Pani od razu odradziła mi Babyliss, ze względu na awaryjność tych prostownic.
Wybrałam więc Ga.Ma + OSIS+
Teraz czekam na przesyłkę.

Mogłam szybciej znaleźć to forum. Uniknęłabym niepotrzebnego wcześniejszego wydawania pieniędzy i szukania kupca na wcześniejszą prostownicę.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 07:22   #2389
madziaa100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez frida110
Przedwczoraj kupiłam prostownicę z Philipsa (tą z pojemnikiem na wodę).
Wczoraj rano juz ją sprzedałam (1.bo coś mi nie leżała w ręku i 2. przeczytałam wasze opinie dotyczące prostownic)

Wczoraj po południu kupiłam u grabci78 prostownicę Ga.Ma. (Oczywiście po wcześniejszej rozmowie telefonicznej z tą miłą panią. Wybierałam między trzema: w/w, Tondeo i Babyliss, z największym nastawieniem na Babyliss. Pani od razu odradziła mi Babyliss, ze względu na awaryjność tych prostownic.
Wybrałam więc Ga.Ma + OSIS+
Teraz czekam na przesyłkę.

Mogłam szybciej znaleźć to forum. Uniknęłabym niepotrzebnego wcześniejszego wydawania pieniędzy i szukania kupca na wcześniejszą prostownicę.
Hmmm no to teraz mam problem, bo ja własnie zamówiłam babylissa . I też u grabci ale nic nie mówiła o awaryjności ... a zastanawiałam się tez nad ga.ma.. No nic, jakby co jest gwarancja, a ja naczytałam się dużo pozytywnych opinii o babylissie i nic nie wspominano o jej awaryjnosći.. hmmm, mimo wszystko nadal wierzę, żę dokonałam dobrego wyboru
madziaa100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-19, 11:49   #2390
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja mam babyliss prawie rok i zero awarii. Głowa do góry!
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 12:03   #2391
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja czekam na moją tondeo. Ale paczka przyjdzie najwcześniej w poniedziałek dopiero :/ Już nie mogę się doczekać.
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 13:16   #2392
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Madziaa100 ja sama się zastanawiałam nad Babyliss i zdziwiłam się bardzo wiadomością o awaryjności. Właśnie najbardziej na nią byłam nastawiona.
Mam nadzieję, że jak dojdą nasze zakupy (i nieważne czy babyliss, czy ga.ma) będziemy zadowolone.

Mam nadzieję, że napiszesz jak się sprawuje nowy sprzęt.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 13:49   #2393
bietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 188
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a ja mam małe pytanie
mam Efalock Flat Champ już od dłuższego czasu (pół roku), pisałam nawet chyba, ze jestem średnio zadowolona gdyż oczekiwałam oszałamiającego rezultatu (czyli 2 - 3 dni prostych włosów).. no cóż, rzeczywistość jest całkiem inna moze to wina moich włosów, ale po wizycie u fryzjera włosy są całkiem inne, o co tu chodzi? czy efalock aż tak straszliwie różni się od tondeo (tym prostowano mi u fryzjera), też używam różnych mazideł (jedwab, hot liss, żel, lakier), ale włosy są proste jakis czas (zależy od pogody), a po fryzjerze 2 dni,
nie rozumiem tego, czy tam w salonach mają jakieś inne powietrze? no kurcze coś musi o tym decydować....
bietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 14:17   #2394
dannonova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 85
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

wiec tak .moja kolezanka ma prostownice philipsa jest jonizujaca ale nie ma tak jak np ga.ma czy tondeo jonizacji na płytkach tylko na bokach prostownicy sa takie otworki z ktorych niby leca jony :P i jakos oplataja włos . ta prostownica "buczy" . a zapewnienia ze te jony zabezpiecza prezd elektryzowaniem sie włosa to bujda. bo włosy sa tak naładowane ze fruwja za grezbiueniem , wiec nie polecam tej prostownicy (PHILIPS HP4648 ). to link jak chce krtos zobacztc : przed trezba wpisac WWW . http://www.allegro.pl/item121999832_..._promocja.html.

BO PO CO KOMU BUCZĄCA PROSTOWNICA :p HIHI
w poniedizłek napisze conieco o ga.mie z regulacja . pozdrowionka
dannonova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 14:20   #2395
dannonova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 85
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez bietka
a ja mam małe pytanie
mam Efalock Flat Champ już od dłuższego czasu (pół roku), pisałam nawet chyba, ze jestem średnio zadowolona gdyż oczekiwałam oszałamiającego rezultatu (czyli 2 - 3 dni prostych włosów).. no cóż, rzeczywistość jest całkiem inna moze to wina moich włosów, ale po wizycie u fryzjera włosy są całkiem inne, o co tu chodzi? czy efalock aż tak straszliwie różni się od tondeo (tym prostowano mi u fryzjera), też używam różnych mazideł (jedwab, hot liss, żel, lakier), ale włosy są proste jakis czas (zależy od pogody), a po fryzjerze 2 dni,
nie rozumiem tego, czy tam w salonach mają jakieś inne powietrze? no kurcze coś musi o tym decydować....



o tym ze po fryzjerez sa proste dłuzej decuduja dwie rezczy : dobra prostownica i płyn w spreju do prostowania . te cudenka w spreju sa naprawde dobre , bpo chronia w łos prezd wysyszenmiem i wilgocią dlatego sa dłuzej proste
dannonova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 14:33   #2396
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A może ktos wie dokładnie jakie to płyny w sprayu do prostowania włosów stosowane są w salonach fryzjerskich?
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 15:28   #2397
bietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 188
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

no własnie, jakie to płyny? bo dobrą prostownice to ja też mam, i różnych specyfików też używam..
obserwowałam czym ona mnie tam pryskała, ale odwróciła buteleczke tyłem i nie widziałam nazwy, a spytać mi sie było głupio
ale to pewnie jakieś drogie specyfiki tylko do salonów fryzjerskich, w tym którym byłam patronat miała wella (albo może L'oreal? zabijcie ale nie pamiętam, ale chyba wella )
bietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 18:03   #2398
dannonova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 85
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

no wiec tak : mi fryzjerka robiła sprayem firmy matrix . po nim włosy rewelacja , nie obduszaja sie od gumki jak sie zwiaze włosy. i nie pusza na wilgoci . ale cena na pewno tez niezła ) najlepiej isc do fryzjera i zapytac
dannonova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 18:50   #2399
madziaa100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

frida110 napewno opowiem jak sprawuje sie babyliss Już nie mogę się doczekać aż do mnie dotrze, mam nadzieję, że w poniedziałek już będzie. Pozdrowionka
madziaa100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 19:36   #2400
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez dannonova
a zapewnienia ze te jony zabezpiecza prezd elektryzowaniem sie włosa to bujda. bo włosy sa tak naładowane ze fruwja za grezbiueniem
BO PO CO KOMU BUCZĄCA PROSTOWNICA :p HIHI
bo philips robi dobre telewirory i żelazka - nie prostownice :P
widocznie to nie jonizacja tylko prostownica im się nie udała i wkręcają że to buczenie to odgłos wydobywających się jonów
moja tondeo jonizuje i faktycznie włosy nie śmią nawet odrobinę się poelektryzować (chyba że założę na nie polarową czapę )
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.