Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-22, 21:33   #4201
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez grupies Pokaż wiadomość
No przeciez to powolne zwierzę. Tylko pozostaje pytanie jak już ja wychowam i będe chciala wołowinkę to jak mam to zrobić, bo calej na bank nie zjemnie ma bata
Powolne... ale jak się uprze, żeby iść w inną stronę

Dobra, ja się już żegnam. Papa
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:33   #4202
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Greta83 Pokaż wiadomość
Ale zawsze znajda sie takie osoby ktore nie potrafia sobie darowac tylko musza komus dowalić
To może ignorować takie wpisy? Po prostu pozostawić bez komentarza, wtedy dyskusja nie rozwinie się w taką burzę.
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:34   #4203
aniela40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 390
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez grupies Pokaż wiadomość
No przeciez to powolne zwierzę. Tylko pozostaje pytanie jak już ja wychowam i będe chciala wołowinkę to jak mam to zrobić, bo calej na bank nie zjemnie ma bata
szalone jestescie
__________________
Aniołek 28.06.2010



aniela40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:34   #4204
grupies
Rozeznanie
 
Avatar grupies
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 992
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez adia82 Pokaż wiadomość
Ja Ci pomoge,a raczej pomoglabym,bo bankowo nie wciagnelabys jej,gdyby Ci sie jej rzesy przypomnialy...Wolowine kocham,ale swojej krowy nie zjem
Chyba masz rację. To ja mam pomysł, ja wyhoduje krowe dla ciebie a ty dla mnie i juz nie będzie nam żal...
__________________
"Maybe I'm happy and I just don't know it. I like being a mess. It's who I am."
grupies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:36   #4205
adia82
Zadomowienie
 
Avatar adia82
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 1 209
GG do adia82
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez grupies Pokaż wiadomość
Chyba masz rację. To ja mam pomysł, ja wyhoduje krowe dla ciebie a ty dla mnie i juz nie będzie nam żal...
Taaa,a mleko?Na hali mam sprzedawac?kto to bedzie doil? Ja do pracy musze rano,wracam pozno.

Spadam spac.Do jutra,Dziewuszki.
__________________
25-05-2014
Moje szczęście przyszło na świat

Edytowane przez adia82
Czas edycji: 2010-04-22 o 21:39
adia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:39   #4206
grupies
Rozeznanie
 
Avatar grupies
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 992
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez adia82 Pokaż wiadomość
Taaa,a mleko?Na hali ma sprzedawac?kto to bedzie doil? Ja do pracy musze rano,wracam pozno.
szukasz dziury w całym planie. Ja tez pracuję...hmmm komuś odstapisz za wydojenie i pozostawienie 1 szklanki dla ciebie??? Albno nie jak sprzedasz to będzie na zakupki dukanowe
__________________
"Maybe I'm happy and I just don't know it. I like being a mess. It's who I am."
grupies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:43   #4207
Greta83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa/Mediolan
Wiadomości: 31
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
To może ignorować takie wpisy? Po prostu pozostawić bez komentarza, wtedy dyskusja nie rozwinie się w taką burzę.
akurat w tym przypadku to odpisałam na samym koncu gdy cała dyskusja sie juz toczyła a była ona ewidentnie o mnie wiec musiałam sie wtracic bo nie bedzie mi jakas zakompleksiona panna pisac ze musze sie do specjalisty udac i ze mam kosci ze styropianu.

a tak ogolnie to zaobserwowałam ze co raz czesciej zaczynaja sie tu nikomu niepotrzebne wypominanki.
Moze lepiej skupimy sie na dukaniu i wspieraniu a nie na wypominaniu wagi.
__________________
z Dukanem od 14.04
start:66kg 178cm
20.04.-61 kg
Cel: 55kg
Greta83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 21:43   #4208
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cześć i czołem moje drogie, zmykam spać. Zamelduję się około 18 jutro.
Śpijcie Wy spokojnie i krowy Wasze też
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:48   #4209
gosiaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 210
GG do gosiaika
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Hej a ja uwazam ze w naszym watku jest za duzo kobiet a dobrze byłoby jakby czesciej pisali tez faceci moze nie spierałybyscie sie o jakies pierdoły, a tak to juz jest ze kobietom ciezko dojsc do porozumienia. Jakos tak jak i w zyciu i w pracy tak jest i na forum widac tez
gosiaika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:48   #4210
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Greta83 Pokaż wiadomość
a tak ogolnie to zaobserwowałam ze co raz czesciej zaczynaja sie tu nikomu niepotrzebne wypominanki.
Moze lepiej skupimy sie na dukaniu i wspieraniu a nie na wypominaniu wagi.
Też o tym wcześniej wspomniałam I popieram.
Było fajnie, dopóki nie zaczęłyśmy krytykować swoich dążeń.

Ja odchudzam się dla siebie, wiem z jaką wagą będę czuła się dobrze. I guzik obchodzi mnie opinia innych, że to prawie niedowaga itp.
Moje ciało, moja sprawa, moja decyzja. To, że mam BMI w normie nie oznacza, że mam obowiązek się z tego cieszyć.
Tyle w temacie, dobranoc.
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:49   #4211
adia82
Zadomowienie
 
Avatar adia82
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 1 209
GG do adia82
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
Cześć i czołem moje drogie, zmykam spać. Zamelduję się około 18 jutro.
Śpijcie Wy spokojnie i krowy Wasze też
Ja tam z kurami raczej chadzam spac
Dzis wyjatkowo.Jakas burza mnie pobudzila
Dobrej once'mo.
__________________
25-05-2014
Moje szczęście przyszło na świat
adia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 21:51   #4212
Wiktorynka8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Greta83 Pokaż wiadomość
akurat w tym przypadku to odpisałam na samym koncu gdy cała dyskusja sie juz toczyła a była ona ewidentnie o mnie wiec musiałam sie wtracic bo nie bedzie mi jakas zakompleksiona panna pisac ze musze sie do specjalisty udac i ze mam kosci ze styropianu.

a tak ogolnie to zaobserwowałam ze co raz czesciej zaczynaja sie tu nikomu niepotrzebne wypominanki.
Moze lepiej skupimy sie na dukaniu i wspieraniu a nie na wypominaniu wagi.
ale macie przyspieszenie z tym pisaniem ehhe
Zgadzam sie z Greta.Też uważam ze takie wypominanie komuś wagi jest całkiem nie potrzebne a dzieje sie to faktycznie czesciej.
Po co takie uwagi.
Greta mam kilka kolezanek Twojego wzrostu ktore tez waża mniej wiecej tyle co Ty i moim zdaniem wcale patyczkowato nie wyglądaja

Jutro ide do fryzjera odświeżyć sobie kolorek a w sobote mam wieczór panieński wiec bedzie troche pokus na mnie czekało
a 1.05 mam wesele i do tej pory miałam osiagnać cel ale cos to niestety w czarnych barwach widze bo jeszcze w miedzy czasie ma sie @ pojawić
__________________
Start z Dukanem - 8.03
Było : 68kg (172cm)
25.05 zaczynam III fazę 60kg
28.02.2011 53kg
Wiktorynka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:52   #4213
moose1979
Rozeznanie
 
Avatar moose1979
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 676
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Witam drogie Panie.
Tak sobie poczytałem ostatnie kilka stron z dzisiaj i dochodzę do wniosku, że kobiety jednak bardzo różnią się od facetów. A chodzi głównie o nieporozumienia. My faceci, jakoś rozwiązujemy konflikty między sobą. Albo idąc każdy w swoją stronę, albo dając sobie po gębach Ogólnie zacząłem się tutaj udzielać, bo fajnie we wcześniejszych postach to wszystko wyglądało. A od parunastu stron, coś kiepski klimat się tu robi. Najpierw ataki na Emilię, że się wymądrza, a teraz jakieś dyskusje o idealnej wadze, jaką powinna mieć każda zdrowa osoba. Ja nie będę się wypowiadał, czy 20 kilo przy 178cm. wzrostu to za dużo, czy za mało. Myślę, że każda myśląca osoba sama potrafi wyciągnąć jakieś wnioski. Ale chyba nie ma sensu atakować kogoś, że jest za gruby, albo za chudy. Tym bardziej w miejscach takich, jak to, gdyż pociąga to za sobą kolejne wypowiedzi. Jeśli ktoś chce ważyć 5 kilo przy wzroście 2 metrów, to jest TYLKO I WYŁĄCZNIE sprawa tej osoby. To bliscy maja takiej osobie pomóc zrozumieć pewne sprawy. Od tego w końcu są. Kiedyś leżałem w szpitalu i przez tydzień widziałem 16-sto letnią dziewczynę, która umierała z powodu anoreksji w sali obok. I nie winię jej, tylko jej bliskich, że późno zareagowali. Co do wskaźników i innych pierdół związanych z prawidłową wagą, czy wzrostem. Ja mam 164 cm. wzrostu i jeszcze 6 kwietnia ważyłem 94 kilo. DUUUUŻŻŻŻOOOO... ale jak komuś mówiłem ile ważę, to wyśmiewał mnie i mówił, że daje mi góra 80 kilo. Więc czasem można ważyć mniej, a wyglądać na więcej i odwrotnie. Ogólnie za bardzo się rozpisałem. Suma sumarum, odłóżcie moje miłe Panie jakieś niesnaski na bok i zacznijcie się wspierać, bo chyba po to powstało to forum.
A co do pokus, o których tez dziś poczytałem Ostatnie kilka dni, jak na złość, zebrało się różnym przedstawicielom na odwiedzanie firmy, w której pracuję. I tak dziś wchodzę do pracy a tam na biurkach wielkie talerze ciasteczek. Obok jakieś czekoladki z adwokatem. Na domiar złego kumpla urodziny, więc też jakieś ciastka. Oczywiście moje kochane sąsiadki z biurek obok się bardzo ucieszyły, bo zostały obdarowane przeze mnie wieloma rodzajami słodyczy Jakoś dało się radę, a łasuchem na słodkości jestem okropnym Gdybym jeszcze tej fatalnej miłości do win się pozbył. Ale to chyba jedyny grzech, który będę popełniał w trakcie całej tej diety
I szybkie pytanko na koniec. Wiem, że to wina dużej ilości produktów wysokobiałkowych, ale co radzicie na pozbycie się niemiłosiernie, paskudnego i niefajnego posmaku w ustach??
moose1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:55   #4214
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez grupies Pokaż wiadomość
No przeciez to powolne zwierzę. Tylko pozostaje pytanie jak już ja wychowam i będe chciala wołowinkę to jak mam to zrobić, bo calej na bank nie zjemnie ma bata
no kurcze.... nie żal by ci było??? przeciez jak taka krowę wychoważ od małego to jak członek rodziny jest... no ja nie wiem, nie wiem....

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
To może ignorować takie wpisy? Po prostu pozostawić bez komentarza, wtedy dyskusja nie rozwinie się w taką burzę.
ot właśnie

padam na twarz.... dosłownie...

DOBRANOC
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:57   #4215
JeannyGd
Raczkowanie
 
Avatar JeannyGd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 87
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Greta83 Pokaż wiadomość
chodzi Ci zapewne o mnie
Wiec zaczne od tego ze czytaj dokładnie.Nie uwazam ze 55kg to za mało tylko dla mnie idealnie tyle ważyłam wiekszosc swojego zycia i tyle chce wazyc.Nigdy nie miałam problemów ze zdrowiem.
Co do ciuchów to nosze xs/s góre m!Nie mam problemów z kupnem ciuchów wtakim rozmiarze!
Co do zartów ze mam kosci ze styropianu to moze Ty masz mózg ze styropianu
I do specjalisty mozesz sie sama udac bo chyba masz kompleksy
Ja nie potrzebuje
O ile zauważyłam to Meggi nie wspomniała o Tobie. Uderz w stól a nożyce się odezwą i nikogo nie obrazała......a tu taki dół Przeciez to jest forum , czyli miejsce do dyskusji.
__________________
Początek 08.10.11 : 99,0
Dzisiaj : 94,6
od początku: -4,4
Icel- 85kg (3 m-ce)


-
JeannyGd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:59   #4216
gosiaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 210
GG do gosiaika
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez moose1979 Pokaż wiadomość
I szybkie pytanko na koniec. Wiem, że to wina dużej ilości produktów wysokobiałkowych, ale co radzicie na pozbycie się niemiłosiernie, paskudnego i niefajnego posmaku w ustach??
Widze ze na temat nieporozumien mamy takie samo zdanie, o czym pisałam chwile wczesniej a co do Twojego pytania to kardamon mielony jest dobry i jest po nim swiezy oddech no i oczywiscie gumy do zucia.
gosiaika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 22:03   #4217
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez moose1979 Pokaż wiadomość
Gdybym jeszcze tej fatalnej miłości do win się pozbył. Ale to chyba jedyny grzech, który będę popełniał w trakcie całej tej diety
Jak długo jesteś na dukanie? Ani razu nie zdarzyło Ci się napić trochę wina?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 22:05   #4218
moose1979
Rozeznanie
 
Avatar moose1979
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 676
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Jak długo jesteś na dukanie? Ani razu nie zdarzyło Ci się napić trochę wina?
Napisałem, że winko to jedyny grzech, który BĘDĘ na pewno popełniał w trakcie tej diety A może to już alkoholizm??
moose1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 22:08   #4219
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez moose1979 Pokaż wiadomość
Napisałem, że winko to jedyny grzech, który BĘDĘ na pewno popełniał w trakcie tej diety A może to już alkoholizm??
Bez przesady. Mi się zdarza, ale nie wydaje mi się żebym była alkoholiczką.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 22:15   #4220
Greta83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa/Mediolan
Wiadomości: 31
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez JeannyGd Pokaż wiadomość
O ile zauważyłam to Meggi nie wspomniała o Tobie. Uderz w stól a nożyce się odezwą i nikogo nie obrazała......a tu taki dół Przeciez to jest forum , czyli miejsce do dyskusji.
Nie napisała mojego nicka ale wiadomo ze pisała o mnie bo z tego co zauważyłam to tylko ja tu mam 178cm i ważyłam 55kg i do takiej wagi chce wrocić a wg mnie sugerowanie ze powinnam sie udac do specjalisty i o kosciach ze styropianu to raczej podchodzi pod obrażanie.
Owszem to jest forum miejsce do dyskusji ale nie koniecznie o wytykaniu sobie wagi i zasmiecanie wątku bo jak tak dalej bedzie to jedne drugim beda sobie wypominac wage ze ta jest za gruba a ta za chuda a to chyba nie o to chodzi nie sadzisz?
__________________
z Dukanem od 14.04
start:66kg 178cm
20.04.-61 kg
Cel: 55kg
Greta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 22:46   #4221
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

dziewczyny litosci, posikalam sie w majtki, krzeslo nie mam pojecia jak wysusze i kurde podloge mam do mycia i to o tej godzinie
krowe na balkonie trzymac, kury pod lozkiem, a swinie w wannie co by na 3 faze akurat zdarzyla sie upaś i tyle mam do powiedzienia ide myc podloge miejcie na uwdze ze przy takiej ilosci wody jaka wypijamy ciezko jest zapanowac nad pecherzem : hahaha::h ahaha:


Cytat:
Napisane przez moose1979 Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie.
Tak sobie poczytałem ostatnie kilka stron z dzisiaj i dochodzę do wniosku, że kobiety jednak bardzo różnią się od facetów. A chodzi głównie o nieporozumienia. My faceci, jakoś rozwiązujemy konflikty między sobą. Albo idąc każdy w swoją stronę, albo dając sobie po gębach Ogólnie zacząłem się tutaj udzielać, bo fajnie we wcześniejszych postach to wszystko wyglądało. A od parunastu stron, coś kiepski klimat się tu robi. Najpierw ataki na Emilię, że się wymądrza, a teraz jakieś dyskusje o idealnej wadze, jaką powinna mieć każda zdrowa osoba. Ja nie będę się wypowiadał, czy 20 kilo przy 178cm. wzrostu to za dużo, czy za mało. Myślę, że każda myśląca osoba sama potrafi wyciągnąć jakieś wnioski. Ale chyba nie ma sensu atakować kogoś, że jest za gruby, albo za chudy. Tym bardziej w miejscach takich, jak to, gdyż pociąga to za sobą kolejne wypowiedzi. Jeśli ktoś chce ważyć 5 kilo przy wzroście 2 metrów, to jest TYLKO I WYŁĄCZNIE sprawa tej osoby. To bliscy maja takiej osobie pomóc zrozumieć pewne sprawy. Od tego w końcu są. Kiedyś leżałem w szpitalu i przez tydzień widziałem 16-sto letnią dziewczynę, która umierała z powodu anoreksji w sali obok. I nie winię jej, tylko jej bliskich, że późno zareagowali. Co do wskaźników i innych pierdół związanych z prawidłową wagą, czy wzrostem. Ja mam 164 cm. wzrostu i jeszcze 6 kwietnia ważyłem 94 kilo. DUUUUŻŻŻŻOOOO... ale jak komuś mówiłem ile ważę, to wyśmiewał mnie i mówił, że daje mi góra 80 kilo. Więc czasem można ważyć mniej, a wyglądać na więcej i odwrotnie. Ogólnie za bardzo się rozpisałem. Suma sumarum, odłóżcie moje miłe Panie jakieś niesnaski na bok i zacznijcie się wspierać, bo chyba po to powstało to forum.
A co do pokus, o których tez dziś poczytałem Ostatnie kilka dni, jak na złość, zebrało się różnym przedstawicielom na odwiedzanie firmy, w której pracuję. I tak dziś wchodzę do pracy a tam na biurkach wielkie talerze ciasteczek. Obok jakieś czekoladki z adwokatem. Na domiar złego kumpla urodziny, więc też jakieś ciastka. Oczywiście moje kochane sąsiadki z biurek obok się bardzo ucieszyły, bo zostały obdarowane przeze mnie wieloma rodzajami słodyczy Jakoś dało się radę, a łasuchem na słodkości jestem okropnym Gdybym jeszcze tej fatalnej miłości do win się pozbył. Ale to chyba jedyny grzech, który będę popełniał w trakcie całej tej diety
I szybkie pytanko na koniec. Wiem, że to wina dużej ilości produktów wysokobiałkowych, ale co radzicie na pozbycie się niemiłosiernie, paskudnego i niefajnego posmaku w ustach??
powiem Ci ze naprawde dawno nie bylo tutaj tak nie przyjemnie gratuluje silnej woli
ale za to winko to wiesz co Cie czeka

i bynajmniej nie jako sado maso

Greta nie pamietam co ona na Ciebie gadala ale moze do zlosia zglosic, przeczytajcie to i przemyslcie, bo takie wycieczki osobiste i posylanie do lekarza to nic fajnego zwlaszcza dla osob na diecie, ktore robia to dla wlasnego zdrowia, kurde !

Edytowane przez Emila3000
Czas edycji: 2010-04-22 o 22:52
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 22:48   #4222
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

witam wieczorową porą

kolejny dzień i znów czytam o jakiejś awanturze, ja rozumiem że jesteśmy na diecie, nie możemy wciągnąc ptysia czy zjeść kawał boczku, ale to nie powód do takich nerwów
U mnie wyczekiwanie na @, non stop mam ochotę na nutellę, mniam mniam
__________________
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 22:55   #4223
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

i maz sie na mnie dziwnie patrzy jak smieje sie do laptopa i chyba mnie tez wysle na leczenie i tez do psychiatryka, ale raczej nie z powodu ED i chyba nie wiem co gorsze

i z tym mopem to juz w ogole oblednie wygladam
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 23:36   #4224
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Witam
Widzę że znowu gorąco tu było.
Nie rozumiem tylko jednego. Że wpada ktoś znienacka, z nickiem prawie jak mój (no wk...m się) i zaczyna swoje wywody, przemyślenia itp. Fakt forum miejsce otwarte ale żeby tak po ch.....u.

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
wiecie co kiedys tutaj bylo przyjemnie nikt nikomu nie wypominal wagi, a teraz co tu sie porobilo moze zaczniemy wypominac tym co maja duuuuzo do zrzucenia, co z soba zrobili?
spróbuj tylko

Cytat:
Napisane przez angel001 Pokaż wiadomość
witam wieczorową porą

kolejny dzień i znów czytam o jakiejś awanturze, ja rozumiem że jesteśmy na diecie, nie możemy wciągnąc ptysia czy zjeść kawał boczku, ale to nie powód do takich nerwów
U mnie wyczekiwanie na @, non stop mam ochotę na nutellę, mniam mniam
angel zrób kolejną awanturkę, wolno ci bo masz napięcie przed@

Dziewczyny z tymi kurami na smyczach i krowami to dałyście czadu, z wami już naprawdę gorzej jest...... że nie wspomnę o niedawnej zupie z Azji
__________________
Gosia

Edytowane przez Megi428
Czas edycji: 2010-04-22 o 23:40
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 05:50   #4225
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
wiecie co kiedys tutaj bylo przyjemnie nikt nikomu nie wypominal wagi, a teraz co tu sie porobilo moze zaczniemy wypominac tym co maja duuuuzo do zrzucenia, co z soba zrobili? naprawde czy nie moze tu byc przyjemnie, nikt tu nie ma anoreksji, ani bulimi ani nic, jak ktos od urodzenia byl szczuply to co ukamieniowac za to, ze ma super figure, i ze chce sie doprowadzic do porzadku po zimie bo ma oponke i sadelko tu i tam
wylapujemy osoby ktore moga miec niedowage, wypytujemy i uswiadamiamy
przeciez jedna z tych dziewczyn mowila ze ma 25% tluszczu (czy nawet wiecej nie pamietam) norma to 21, czasem mniej
Ja po prostu uwazam ze specjalne diety sa dla ludzi z prawdziwa nadwaga badz otylych ... a takie domodelowanie figury, typu szersze biodra- chce miec wezsze mozna modelowac zabiegami, badz cwiczeniami jakimis. Kazdy organizm jest inny i niektorym odrazu spadnie w tym miejscu gdzie chca a innym nie ruszy wcale.... Nie mam zamiaru klocic sie czy wypominac komus wagi - choc faktem jest ze irytuje mnie jak slysze ze wysoka osoba wazaca niewiele ponad 50 kg twierdzi ze jest gruba, badz MUSI schudnac bo cos tam ... Takie osoby nie musza chudna, a moze chca. Im ich waga nie zagraza jak otylym.... ale moze, jesli przerodzi sie to w chore i obsesyjne ''odchudzanie'', ktore potem najczescie konczy sie anoreksja ...
I powiem Ci szczerze ze chetnie poogladalabym fotki uzytkowniczek, ktore uwazaja ze chca sie tylko ''wymodelowac'' .... jestem pewna ze znalazlaby sie nie jedna ktora ma problem, lecz go nie widzi ....
Cytat:
Napisane przez adia82 Pokaż wiadomość
Przepraszam,ale czy Was ktos tu krytykuje?Nie?To nie robcie tego wobec innych.Troche szacunku,a nie objezdzacie kogos,kogo na oczy nie widzialyscie.Macie swoje ciala,to sie nimi martwcie.
Mnie tam mozesz krytykowac. Wiem ze przez swoje obzeranie sie, zwlaszcza fast foodami i slodyczami mam nadwage. Dlatego wzielam sie za siebie. Nie odchudzam sie dlatego ze tylko chce a dlatego ze musze chciec, inaczej posypia sie problemy ze zdrowiem (juz mam problem z kolanami)
A tez niby nie wygladam na nadwage ja chce uniknac problemow zwiazanych z za duza waga, ale nie zapominajmy ze przy zbyt niskiej masie ciala takze sa problemy - miesiaczka, slabsze kosci itp

Pozdrawiam ..
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 05:51   #4226
adia82
Zadomowienie
 
Avatar adia82
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 1 209
GG do adia82
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Megi428 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z tymi kurami na smyczach i krowami to dałyście czadu, z wami już naprawdę gorzej jest...... że nie wspomnę o niedawnej zupie z Azji
Taaa,ja sie boje,bo to dopiero 8 dni diety...

A tak ,to dzien dobry Dziewuszki. Piaaateczek,wiec mam banana na buzi,choc pewnie bedzie mi sie dluzyl w pracy.Lece jaja wstawic i zjesc,dawno nie jadlam
EDIT: dzien bedzie sie dluzyl, nie banan
__________________
25-05-2014
Moje szczęście przyszło na świat

Edytowane przez adia82
Czas edycji: 2010-04-23 o 05:52
adia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 07:15   #4227
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Ja po prostu uwazam ze specjalne diety sa dla ludzi z prawdziwa nadwaga badz otylych ... a takie domodelowanie figury, typu szersze biodra- chce miec wezsze mozna modelowac zabiegami, badz cwiczeniami jakimis. Kazdy organizm jest inny i niektorym odrazu spadnie w tym miejscu gdzie chca a innym nie ruszy wcale.... Nie mam zamiaru klocic sie czy wypominac komus wagi - choc faktem jest ze irytuje mnie jak slysze ze wysoka osoba wazaca niewiele ponad 50 kg twierdzi ze jest gruba, badz MUSI schudnac bo cos tam ... Takie osoby nie musza chudna, a moze chca. Im ich waga nie zagraza jak otylym.... ale moze, jesli przerodzi sie to w chore i obsesyjne ''odchudzanie'', ktore potem najczescie konczy sie anoreksja ...
I powiem Ci szczerze ze chetnie poogladalabym fotki uzytkowniczek, ktore uwazaja ze chca sie tylko ''wymodelowac'' .... jestem pewna ze znalazlaby sie nie jedna ktora ma problem, lecz go nie widzi ....
Ja nadal tkwię jeszcze w niektórych objawach ED. Jestem tego absolutnie świadoma, dlatego też, jak unormuje mi się sytuacja życiowa, zapisuję się na terapię Doskonale zdaję sobie sprawę, że wyglądam całkiem nieźle, ale i tak czuję się z tym źle. Jak ważyłam 45 kg to słyszałam wiele komplementów odnośnie figury, więc chcę do tego powrócić. Poza tym, na tej diecie nie muszę liczyć kalorii, ani podkręcać swojej fobii na punkcie jedzenia. Wracam do życia, co mnie bardzo cieszy.

Wymodelowanie sylwetki też nie jest takie łatwe i przyjemne, kilka lat temu próbowałam łączyć ćwiczenia z 10 zasadami zdrowego odzywania i efekty były doprawdy mizerne. Dopiero na tej diecie widzę efekty. Dukan jest dla mnie bardziej wygodny, skuteczniejszy i mniej pokusogenny. Łatwiej wyrabiam sobie na nim zdrowe nawyki.
Podobne efekty dawała mi anoreksja bulimiczna, do której wracać nie będę.

Nie mam zamiaru dyskutować, dla kogo Dukan jest bardziej odpowiedni, bo to nie ma sensu. On sam, w obu książkach pisze zarówno do otyłych jak i dla tych, którzy chcą zgubić kilka kilogramów przed latem.

Jak już napisałam wczoraj, nikt, absolutnie nikt nie wmówi mi, że jak mam normalną wagę, to mam zakaz na dietę, która mi smakuje i jest skuteczna, bo to dieta specjalistyczna . Albo nie wolno mi się odchudzać w ogóle.

Przykro mi, że robi się tutaj zupełnie jak na dieta.pl, gdzie osoby odchudzające się z normalnego BMI traktowane są dość obcesowo i też im się to wytyka. Uciekłam stamtąd tu, ale zaczyna robić się taka sama atmosfera.

Nie dzielmy się na te co muszą schudnąć i chcą schudnąć, bo to będzie sztuczny, uwierający podział, który rozwali to forum. Wróćmy więc proszę do tego co było i już nie rozjątrzajmy tego tematu. Najlepiej w ogóle do niego nie wracajmy.

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Ja tez lecę się zbierać, bo się spóźnię Do napisania po 18
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 07:32   #4228
aniela40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 390
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

witajcie
widze,ze działo sie tu wczoraj działo ale dziś nowy słoneczny dzionek
__________________
Aniołek 28.06.2010



aniela40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 07:34   #4229
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Widze ze naprawde nie mozna tu nic napisac co sie mysli, bo zaraz burza sie zrobila.....

Wypisuje sie- ja nie bede sie denerwowac, ani nikt nie bedzie sie czul tu zle
Powodzenia i tym grubym i tym ''modelujacym''
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 07:46   #4230
halutkaILU
Raczkowanie
 
Avatar halutkaILU
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kijów
Wiadomości: 218
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Czesc kobietki...Chyba jakis kryzys emocjonalny, dol okropny, potworna hustawka nastrojow. Jedne kury i krowy na smyczy prowadzaja, Emilia podloge podlewa, inne walcza jak lwice. Szkoda czasu na takie dzialania, no chyba, ze to przyspiesza efekty dukania. Buzka dla wszystkich...
__________________
JEM Z DUKANEM
powrót do dukania 12.03.11...
waga o 5 kg za dużo
jeszcze 2,6 kg do celu
halutkaILU jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.