Wszystko o Avonie - część 14 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-08, 20:12   #2251
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez cebulkaa Pokaż wiadomość
no tak, ale chciałam sobie przyspieszyć... a że zły dzień miałam to i spięłam się nieco... chciałam przygotować niewysłane zamówienie żeby później dopisywać tylko, w strefie wszystko ok, złóż zamówienie reg. itd. ale żaden produkt nie wchodzi
A zaznaczyłaś w zamówieniu że chcesz składać z katalogu 16??
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:13   #2252
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez pattku Pokaż wiadomość
ile razy można w kółko o to samo pytać ?


moje drogie mogłaby mi poradzić któraś ? pytałam parę stron wcześniej, ale śledzę wątek i nie widziałam odp. także ponawiam .

`[...] klientka chce zamówić podkład ten nowy calming effects i prosiła, żebym sama jej kolor dobrała. I nie wiem który jej doradzić ale waham się między Ivory/Nude . Raczej ma delikatnie brązową karnację ale lekko zaróżowioną twarz. Co poradzicie ?`
Pytanie czy ma bardzo jasną cerę(ivory) czy taką normalną(nude)...może weź jej te dwie próbki...???
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:17   #2253
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez helomariolka Pokaż wiadomość
ja wrzucam w zwykłe foliowe torebki.Firmowe reklamowki avonu sa dodatkowym kosztem dla konsultantki, a niekoniecznym.Klientki często i tak je wyrzucają.Daje za darmo katalog za to
Hm... a możesz zdradzić skąd bierzesz te zwykłe torebki??
Jakoś nie wyobrażam sobie tego żeby klientce pakować np tusz do rzęs do jednorazówki ze sklepu
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:20   #2254
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

mam takie pytanie o produkty z demo.
myslalm ze ich cena to netto i trzeba doliczyc 22% .
Podczas gdy w poprzednim katalogu wzięłam masło za 20,9 (netto) i tyle tez mam na fakturze, co wiecej dalej moge to masło zamawiać a bylo powiedziane że z demo mozna tylko jeden raz.
to jak to jest w koncu ? moze ja cos pokrecilam.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:21   #2255
helomariolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 62
GG do helomariolka
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez gosiekj Pokaż wiadomość
Nawiązując do tematu wypisywania fakturek klientkom i reklamówek : ja stworzyłam sobie taką super tabelę w Exelu z zamówieniami gdzie wszystko samo mi liczy i dodaje i w każdej chwili wiem ile mam zarobku i na jak duże zakupy darmowe mogę sobie pozwolić Po zamknięciu katalogu drukuję zamówienia wycinam i mam dla każdej klientki gotowe fakturki Mówię wam naprawdę super sprawa A co do pakowania małych zamówień, kupiłam sobie małe torebki śniadaniowe (czyste bez żadnych napisów) i w nie pakuję te najmniejsze zamówienia naprawdę się opłaca tylko nie łatwo znaleźć takie czyste torebki...
Świetna sprawa,Takie wydrukowane podsumowanie dla klienta musi wyglądać bardzo profesjonalnie.Też muszę to tym pomyśleć.
helomariolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:25   #2256
aggga92
Raczkowanie
 
Avatar aggga92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Opoczno/okolica
Wiadomości: 165
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez gosiekj Pokaż wiadomość
Nawiązując do tematu wypisywania fakturek klientkom i reklamówek : ja stworzyłam sobie taką super tabelę w Exelu z zamówieniami gdzie wszystko samo mi liczy i dodaje i w każdej chwili wiem ile mam zarobku i na jak duże zakupy darmowe mogę sobie pozwolić Po zamknięciu katalogu drukuję zamówienia wycinam i mam dla każdej klientki gotowe fakturki Mówię wam naprawdę super sprawa A co do pakowania małych zamówień, kupiłam sobie małe torebki śniadaniowe (czyste bez żadnych napisów) i w nie pakuję te najmniejsze zamówienia naprawdę się opłaca tylko nie łatwo znaleźć takie czyste torebki...
Bardzo fajny pomysł , podoba mi sie, ja osobiscie mam "zeszyt zamówien" i tam wszystko zapisuje a co do tych torebek sniadaniowych to też swietny pomysł i bardziej opłacalny niż do kazdedu tuszy czy kredki dawać duzą torebke.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
mam takie pytanie o produkty z demo.
myslalm ze ich cena to netto i trzeba doliczyc 22% .
Podczas gdy w poprzednim katalogu wzięłam masło za 20,9 (netto) i tyle tez mam na fakturze, co wiecej dalej moge to masło zamawiać a bylo powiedziane że z demo mozna tylko jeden raz.
to jak to jest w koncu ? moze ja cos pokrecilam.
Też dołączam się do pytania.
__________________
6.03.2011
25.08.2015
6.05.2017
aggga92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:30   #2257
helomariolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 62
GG do helomariolka
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Hm... a możesz zdradzić skąd bierzesz te zwykłe torebki??
Jakoś nie wyobrażam sobie tego żeby klientce pakować np tusz do rzęs do jednorazówki ze sklepu
W hurtowniach biurowych, sklepach papierniczych. a te dawne papierowe avonowe na drobiazg można nawet zastapić torba papierową do pakowania kanapek.Mozna trafic identyczne<raz takie trafiłam na jakimś bazarku w auchan 100 szt za jakies 3 zł> , tej samej wielkości tylko bez nadruku avon i bardzo tanio.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
mam takie pytanie o produkty z demo.
myslalm ze ich cena to netto i trzeba doliczyc 22% .
Podczas gdy w poprzednim katalogu wzięłam masło za 20,9 (netto) i tyle tez mam na fakturze, co wiecej dalej moge to masło zamawiać a bylo powiedziane że z demo mozna tylko jeden raz.
to jak to jest w koncu ? moze ja cos pokrecilam.
Cena podana w ulotce demo czy netto nie ulega zmianie na fakturze.Czasami w demo sa oferty kosmetyków , których możesz kupic wiecej niz jednasztukę
helomariolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 20:33   #2258
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez helomariolka Pokaż wiadomość


Cena podana w ulotce demo czy netto nie ulega zmianie na fakturze.Czasami w demo sa oferty kosmetyków , których możesz kupic wiecej niz jednasztukę
w takim razie po co jest napisane
maslo do ciała - 20,9 netto ? skoro tak naprawde place tylko 20,9
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:35   #2259
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Chciałam dopisać kilka produktów do zamówienia i nie mogę wejść do zamówienia żeby go edytować
Wyświetla mi się: Error 500: No Tiles definition found for name 'error_page'
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:38   #2260
helomariolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 62
GG do helomariolka
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
w takim razie po co jest napisane
maslo do ciała - 20,9 netto ? skoro tak naprawde place tylko 20,9
chwyt marketingowy pewniekupujesz juz na czysto bez podatku
helomariolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:47   #2261
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez helomariolka Pokaż wiadomość
chwyt marketingowy pewniekupujesz juz na czysto bez podatku
fajnie wiedzieć
dzieki
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 20:48   #2262
gosiekj
Raczkowanie
 
Avatar gosiekj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 51
GG do gosiekj
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez helomariolka Pokaż wiadomość
Świetna sprawa,Takie wydrukowane podsumowanie dla klienta musi wyglądać bardzo profesjonalnie.Też muszę to tym pomyśleć.
To prawda wygląda to bardzo estetycznie Mogę nawet wam pokazać jak to wygląda i ocenicie sam. Moje Klientki bardzo sobie chwalą taką formę A ja mam całą dokumentację w zasięgu ręki bo bywają takie sytuacje że klientka mówi że chciała zamówić ten sam podkład co kilka katalogów wstecz. Ja wtedy zaglądam do Exela i wszystko wiem Polacam i jeśli ktoś chce mogę przesłać szablon mojego wykonania
gosiekj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:49   #2263
pattku
Raczkowanie
 
Avatar pattku
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Las Palmas
Wiadomości: 378
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Pytanie czy ma bardzo jasną cerę(ivory) czy taką normalną(nude)...może weź jej te dwie próbki...???
raczej normalna, bo bardzo jasna to już nie. Sprawdzałam właśnie, ale w formularzu do 16 nie ma próbek tego podkładu ( albo ślepa jestem) .
__________________

Avon
- 30.06.2010. / K10
pattku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:55   #2264
aggga92
Raczkowanie
 
Avatar aggga92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Opoczno/okolica
Wiadomości: 165
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez gosiekj Pokaż wiadomość
To prawda wygląda to bardzo estetycznie Mogę nawet wam pokazać jak to wygląda i ocenicie sam. Moje Klientki bardzo sobie chwalą taką formę A ja mam całą dokumentację w zasięgu ręki bo bywają takie sytuacje że klientka mówi że chciała zamówić ten sam podkład co kilka katalogów wstecz. Ja wtedy zaglądam do Exela i wszystko wiem Polacam i jeśli ktoś chce mogę przesłać szablon mojego wykonania
Super to wygląda
Gratuluje
__________________
6.03.2011
25.08.2015
6.05.2017
aggga92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:14   #2265
helomariolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 62
GG do helomariolka
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
mam takie pytanie o produkty z demo.
myslalm ze ich cena to netto i trzeba doliczyc 22% .
Podczas gdy w poprzednim katalogu wzięłam masło za 20,9 (netto) i tyle tez mam na fakturze, co wiecej dalej moge to masło zamawiać a bylo powiedziane że z demo mozna tylko jeden raz.
to jak to jest w koncu ? moze ja cos pokrecilam.
A i w netto zawsze możesz zamówic sobie tyle sztuk ile chcesz, a w demo jest przeważnie po jednej sztuce, chyba ze sa jakies "strzały" gdzie możesz zakupic sobie wiecej niz jedna sztuke z nowości.Netto jest tez ulotka bardziej wyprzedażową, bo nzjaduje sie tam czasami jakieś kosmetyki wycofane juz ze sprzedaży
helomariolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:31   #2266
patusia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

hej

napiszcie mi proszę nr kodu-na produkt który mogę zamówić w katalogu 16 jeśli miałam zamówienie w katalogu 15 na ponad 1000 zl
dziękuje z góry
patusia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:50   #2267
Olivka1990
Raczkowanie
 
Avatar Olivka1990
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 100
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Witam, może mi ktoś przypomnieć jakie trzeba było spełnić warunki w katalogu 14 aby można było zamówić te kolczyki "YES dla AVON"? I była bym wdzięczna za fotkę tych kolczyków jeśli ktoś ma z góry wielkie dzięki I w jakiej cenie je mogę nabyć? Bo widzę tylko komunikat i żadnych informacji :/

Edytowane przez Olivka1990
Czas edycji: 2010-11-08 o 21:52
Olivka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:52   #2268
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Hm... a możesz zdradzić skąd bierzesz te zwykłe torebki??
Jakoś nie wyobrażam sobie tego żeby klientce pakować np tusz do rzęs do jednorazówki ze sklepu
myślę że biorą z allegro, tam jak się wpisze hasło "reklamówki" to oprócz tych smieciuchów sklepowych są malutkie i większe reklamówki z fajnymi wzorami, deseniami, nadrukami, które kupuje się po 100szt w pakietach , są one bardzo tanie w porównaniu z naszymi avonowymi

ja , gdy wychodziły nasze papierowe to zrobiłam zapas po 5 pakietów każdego rozmiaru i pewnie na 2 lata jeszcze mi starczy tych papierowych
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 22:31   #2269
_rzabka_
Raczkowanie
 
Avatar _rzabka_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 152
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
myślę że biorą z allegro, tam jak się wpisze hasło "reklamówki" to oprócz tych smieciuchów sklepowych są malutkie i większe reklamówki z fajnymi wzorami, deseniami, nadrukami, które kupuje się po 100szt w pakietach , są one bardzo tanie w porównaniu z naszymi avonowymi

ja , gdy wychodziły nasze papierowe to zrobiłam zapas po 5 pakietów każdego rozmiaru i pewnie na 2 lata jeszcze mi starczy tych papierowych
http://allegro.pl/reklamowki-worki-1...278156252.html

śliczne są
Nie wiem jak Wy, ale ja kupuję..
_rzabka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 22:36   #2270
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Dziewczyny, czy ta żelowa kredka do oczu z kat16 ze str 51 to ona faktycznie jest z takim błyszczącym brokacikiem, z takim efektem podobnym jak przy diamentowej kredce? bo klientka chce ją zamówić a ja się boję, że avon znowu podał "błędną ilustrację".
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 22:52   #2271
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
myślę że biorą z allegro, tam jak się wpisze hasło "reklamówki" to oprócz tych smieciuchów sklepowych są malutkie i większe reklamówki z fajnymi wzorami, deseniami, nadrukami, które kupuje się po 100szt w pakietach , są one bardzo tanie w porównaniu z naszymi avonowymi

ja , gdy wychodziły nasze papierowe to zrobiłam zapas po 5 pakietów każdego rozmiaru i pewnie na 2 lata jeszcze mi starczy tych papierowych
Wielkie dzięki zaraz coś wybiorę na allegro
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 23:01   #2272
gosiekj
Raczkowanie
 
Avatar gosiekj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 51
GG do gosiekj
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Witajcie czy któraś z was jest w posiadaniu netto do katalogu 01-2011?? Byłabym wdzięczna za wrzucenie na katalogowy. Z góry serdecznie dziękuje tej osobie
gosiekj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 23:20   #2273
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez gosiekj Pokaż wiadomość
To prawda wygląda to bardzo estetycznie Mogę nawet wam pokazać jak to wygląda i ocenicie sam. Moje Klientki bardzo sobie chwalą taką formę A ja mam całą dokumentację w zasięgu ręki bo bywają takie sytuacje że klientka mówi że chciała zamówić ten sam podkład co kilka katalogów wstecz. Ja wtedy zaglądam do Exela i wszystko wiem Polacam i jeśli ktoś chce mogę przesłać szablon mojego wykonania
brawo - super pomysł, wygląda świetnie!
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 23:32   #2274
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi moje drogie czy można zamawiać próbki każdego produktu czy tylko wyznaczonych? I czy jest gdzieś jakiś ew cennik próbek?

Wybaczcie jeśli to głupie pytanie, ale najnormalniej w świecie nie wiem, a często człowiek nie chce w ciemno kupować kosmetyku (szczególnie jak nie należy do najtańszych ).
Caly cennik probek jest do pobrania ze strony Avonu wraz z formularzem zamowien.
Nie ma probke do wszystkich produktow.

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ja tak, ale tylko jak klientka zamawia kilka szt powyzej 50 zl
inaczej bloczek konczylby mi sie co katalog
To jak ma mniejsze zamowienia to jak pakujesz?

Cytat:
Napisane przez gosiekj Pokaż wiadomość
Nawiązując do tematu wypisywania fakturek klientkom i reklamówek : ja stworzyłam sobie taką super tabelę w Exelu z zamówieniami gdzie wszystko samo mi liczy i dodaje i w każdej chwili wiem ile mam zarobku i na jak duże zakupy darmowe mogę sobie pozwolić Po zamknięciu katalogu drukuję zamówienia wycinam i mam dla każdej klientki gotowe fakturki Mówię wam naprawdę super sprawa A co do pakowania małych zamówień, kupiłam sobie małe torebki śniadaniowe (czyste bez żadnych napisów) i w nie pakuję te najmniejsze zamówienia naprawdę się opłaca tylko nie łatwo znaleźć takie czyste torebki...
Robie tak samo od lat!
Samo wszystko sie sumuje, podlicza i mozna poprawki wprowadzic bez mazania itp. Wszystko sie miesci mo mozna wpisywac dowolna ilosc produktow... Dla mnie bomba!
Nie bede placila za male druczki Avonowi :p


Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
w takim razie po co jest napisane
maslo do ciała - 20,9 netto ? skoro tak naprawde place tylko 20,9
Bo dziala to jak oferta Netto, czyli nie podlega opustowi.
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 23:35   #2275
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez pattku Pokaż wiadomość
.

`[...] klientka chce zamówić podkład ten nowy calming effects i prosiła, żebym sama jej kolor dobrała. I nie wiem który jej doradzić ale waham się między Ivory/Nude . Raczej ma delikatnie brązową karnację ale lekko zaróżowioną twarz. Co poradzicie ?`
No to poszłabym w ciepłym kierunku czyli Nude, (o ile to nie będzie dla niej za jasne, bo tak piszesz lekko brązową....)

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
w takim razie po co jest napisane
maslo do ciała - 20,9 netto ? skoro tak naprawde place tylko 20,9
W avonowym określeniu netto chodzi o to, że od tego nie możesz już sobie odliczyć opustu. Bo od wszystkich innych cen katalogowych (brutto) możesz. A netto oznacza, że zapłaci się właśnie tyle, a nie mniej, jak to jest przy wszystkich innych produktach (z katalogu).
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 00:32   #2276
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Caly cennik probek jest do pobrania ze strony Avonu wraz z formularzem zamowien.
Nie ma probke do wszystkich produktow.
Ja nie jestem konsultantką, więc raczej nie mam dostępu do formularza zamówień
To o każdy przedmiot mam uporczywie dopytywać czy jest gdzieś ogólnodostępny ten cennik?
Dziękuję za odpowiedź
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 01:33   #2277
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Ja nie jestem konsultantką, więc raczej nie mam dostępu do formularza zamówień
To o każdy przedmiot mam uporczywie dopytywać czy jest gdzieś ogólnodostępny ten cennik?
Dziękuję za odpowiedź
Wszystko jest dostępne na wątku katalogowym...
Ja już normalnie nie mam na was siły rzucam avon

---------- Dopisano o 02:28 ---------- Poprzedni post napisano o 02:20 ----------

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
W avonowym określeniu netto chodzi o to, że od tego nie możesz już sobie odliczyć opustu. Bo od wszystkich innych cen katalogowych (brutto) możesz. A netto oznacza, że zapłaci się właśnie tyle, a nie mniej, jak to jest przy wszystkich innych produktach (z katalogu).
Dokładnie opust przysługuje tylko na produkty z katalogu, pozostałe produkty tj. demo, netto, ios, czy próbki podlegają cenie bez opustu.

---------- Dopisano o 02:33 ---------- Poprzedni post napisano o 02:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Robie tak samo od lat!
Samo wszystko sie sumuje, podlicza i mozna poprawki wprowadzic bez mazania itp. Wszystko sie miesci mo mozna wpisywac dowolna ilosc produktow... Dla mnie bomba!
Nie bede placila za male druczki Avonowi...
A ja tam wypełniam druczki tradycyjnie mam ich pół szuflady, na 5 lat mi starczy
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 07:12   #2278
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez kenio26 Pokaż wiadomość
Ja też korzystam, tylko że wypisuję i na żółtych karteczkach

A papierowe torebki były świetne,żałuję,że nie kupiłam hurtem...Co prawda do niedawna miałam te najmniejsze i tam właśnie pakowałam jeden błyszczyk,ale już się skonczyły i będę musiała pakować w te reklamóweczki...
ja nie korzystam z bloczka...kiedys dawno temu sie w to bawilam...kazalam sie nawet kazdej podpisywac...ale to byly zamierzchle czasy, jak jeszcze nie znalam ich i balam sie ze nie zaplaca mi chociaz nie wiem co bym zmienila bloczkiem chyba do sadu bym poszla

malutkie torebeczki byly swietne...i 50szt za 0,99zł a teraz szkoda gadac...
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 07:27   #2279
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 551
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez cebulkaa Pokaż wiadomość
zwykłe papierowe bez logo na drobnicę
a skad masz takie torebeczki? myslicie, ze w papierniczym mozna kupic cos takiego?
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 07:28   #2280
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 14

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
a skad masz takie torebeczki? myslicie, ze w papierniczym mozna kupic cos takiego?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.