Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ?? - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-26, 21:06   #1231
Skrzypek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 20
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez daniel20 Pokaż wiadomość
ja mam nadzieje ze mi tylko nie zostana ślady po farbie i zbyt widoczne blizy ale są kremy etc . ( sam widziałem co maści potrafią takze wole miec widoczne lekko blizy niz ten tatuaz . Wsumie było by ok jakbym sobiee zrobił palcach , łopatce etc...... a to jest na rece Ja chyba bede usuwał we wrocławiu poniewaz jest najblizej mnie w centrum terapi laserowej . Cena jest za 1 zabieg a nie za 1 cm kwadratowy . Kosztuje 300 zł . Także sie dcyduje . Izzka tym tam usuwałas możesz mi coś powiedziec ...warto ?? napisz cos cokolwiek na temat swoich rezultatów . plz


P.s pozdrowienia dla noemi18 za ciepłe słowa papapa

Czy chodzi ci o centrum laseroterapii na Jaracza 74?Tez chce sie tam wybrac,ale nie wiem czy to jest dobre Centrum?napisz mi (jak ci poszło)i wyslij fotke bede wdzieczna!bartekizaneta@w p.pl mam zamiar wybrac sie w kwietniu a pozniej w wrzesniu wracam do Hiszpani?czy w takim krótkim czasie moge usunąc tatuaz?mam ciernie wkoło reki...prosze o odpowiedz Zaneta.Myslalam o usunieciu tatuazu metoda chemiczna o nazwie REJUVI?
Skrzypek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 21:28   #1232
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Skrzypek ten post ktory zacytowalas pochodzi z sierpnia 2005r. Daniel20 od roku juz sie nie udziela na forum ale moze Ci odpisze.
Jesli chce Ci sie czytac dalsze posty to jest mowa o dobrej klinice z dobrym laserem we Wroclawiu i metodzie Rejuvi tez jest.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 21:39   #1233
Skrzypek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 20
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

czesc!Tez chce sie zdecydować na usuwanie tatuażu w Centrum na Jaracza we Wroclawiu.Mam tatuaz na ramieniu(sa to ciernie wkolo reki,cieniowane nie głebokie,takie jak ma Pamela.).Czy mozesz mi napisać ile kosztowalo by mnie mniejwiecej usuniecie tego całego tatuazu,nie mam możliwosci pojścia teraz do Centrum gdyz przebywam za granica,ale w kwietniu przyjezdzam i mam zamiar tam sie wybrac!.Ale chciałabym cos od ciebie wiedziec..mozesz cos mi napisac?czy byly by blizny po laserze CO2?i czy wystarczy pol roku na wizyty bo w wrzesniu wracam za granice spowrotem.Prosze o odpowiedz.....
Skrzypek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 21:43   #1234
Skrzypek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 20
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

CZESC!a ty moze znasz odpowiedz na moje pytanie?prosze o pomoc?aneczko>>>co wiesz o rejuvi?i o tym co pisałam wyzej?
Skrzypek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 21:47   #1235
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Tak po CO2 so duze blizny. Mysle ze to najgorsza metoda jaka moze byc. Tylko lasery Nd-Yag i rubiony q-switchowe nie zostawiaja blizn (w tym jeden we Wroclawiu).
Na tym forum jest praktycznie wszystko opisy przeroznych metod usuwania linki do klinik telefony cenniki itd.. ciezko mi to strescic w jednym poscie bo tego jest za duzo.
Watek zrobil sie dlugi ale jak go przejzysz bedziesz wiedziec prawie wszystko.
Wedlug mnie pol roku to za malo zeby usunac calkowicie tatuaz.
We Wroclawiu tym dobrym laserem usuwala Shapali wiec zwracaj uwage na jej posty przy przegladaniu.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 12:13   #1236
Skrzypek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 20
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

te lasery Aneczko pisałas ze jeden z nich Nd-Yag i rubinowy q-switch znajduje sie we Wrocławiu gdzie w Centrum lasero terapi?na Jaracza?podaj mi adres prosze?A i piszesz ze w ciagu pol roku nie zdaze?mi chodzi o ilosc wizyt czy zdaze a nie czy całkowicie zejdzie...mi tatuaz prosze o odpowiedz.A i czy ta nowa metoda chemiczna Rejuvi myslisz ze jest dobra?ja mam płytki tatuaz i jest cieniowany bez kolorow mysle ze moze laser IPL moze mogłby go usunac?jak myslisz?podaj mi swoj adres e-meil to wysle ci jego zdjecie....
Skrzypek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 12:50   #1237
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Wyglada na to ze to jest ta klinika o ktorej piszesz. Maja tam rubinowy.
Cytat:
Napisane przez shapali Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedz z jedenj z kilinik z wrocka, sadze ,że niektore z was to zainteresuje!!

tak - proszę przysłać zdjęcia - a najlepiej przyjechać, bo we wrześniu
pierwszy zabieg wykonujemy bezpątnie. MAmy najnowocześniejszy laser
Sinon Q-switch

Zapraszamy na bezpłatną konsultację.
Prosimy o rejestrację telefoniczną z ok 1-2 tyg. wyprzedzeniem (czasem
mozliwe są wcześniejsze terminy).


serdecznie pozdrawiam,
dr Paweł Kołtowski 601-555664

Centrum Terapii Laserowej
rejestracja tel. 0713303113, 0713303205
nasza strona internetowa: http://laser.wroc.pl/
nasz adres e-mail: ctl@laser.wroc.pl
Wyslij maila do tego centrum we Wroclawiu popros zeby Ci wycenili koszt jednego zabiegu.

O Rejuvi...
Cytat:
Napisane przez atka55 Pokaż wiadomość
helooo
już wszystko piszę-wieści dobre&...złe...
Pani doktor z Krakowama własne studio wyk.makijażu pernamentnego i usuwania(wybawianie)tatua żu.Szkoliła sie w USA-widziałam certyfik.i zaświadczenia.
Wogóle Doktor jest przemiłą,bardzo rzeczową osobą.Konkretna i szczera do bólu,żadnego lania wody.
Maetoda kt.usuwa polega na wprow.specjalnego preparatu(Rejuvi)maszynką podobnie jak przy robieniu tatuazu.ten srodek wypłukuje barwnik na zewnątrz,widac od razu na watce .Nie ma znaczenia kolor-usuwa zarówno czarne,żółte ,zielone...najlepiej wczesne wzory bo w tych jeszcze sie barwnik na dobre nie zagościł.
To pierwsza przewaga nad laserem,druga to ,ze moze ten preparat wprowadzac na różną głębokość do skóry(laser działa na jednej niezmiennej głębokości).Ma to b.d znaczenie bo tatuator też nie wprow.barwnika równomiernie tylko czasem dosiśnie,czasem jest płycej...
Zobaczyła mój wzór i od razu powiedziała żeby dąć sobie spokój..
a to dlatego że ja chciałam usunąc częsć ok.10/12cm a reszte zostawić(całość ma ok.40cm ).Stwierdziła, że będzie to brzydko wyglądać,znacznie gorzej niż mój wzór jako całość bo skóra po wypłukaniu jest inna.To nie śą blizny ale jest odbarwienie,mogą być plamy,nierównosći...Nie robiłą złudzeń-skóra już nigdy nei będzie gładka i taka sama.Rany kt.robi tatuaz nie widac a ona wkłuwa sie przecież głębiej wiec i rana głęboka a bez barwnika na skórze to widać.
Jej metoda sprawdza sie gdy wzór jest mały-5x5cm lub usuwa sie jakiś malutki element całości lub gdy jest to miejsce nieeksponowane.
Usuniecie ok.5x5cm to koszt ok.500zł,mój kawałęk wymagałby 4 wizyt-2000zł,o całości nie ma co marzyć ,bo to z 6000zł ,z 10 zabiegów a ona nie gwarantuję czy efekt końcowy byłby jak ja oczekuje.Może sie okazać ze skóra jest tak "łaciata" ze wolałabym mieć tatuaż.
Poza tym trzeba bardzo uważac,smarowac rane antybiotykiem,nie podrażniać bo to stan jak delik.oparzenie.
Ja mialam juz 4 zabiegi co 6 tygodni i mysle ze czeka mnie nastepne 4. Pol roku moze wystarczyc ale nie musi. Ja usuwam Nd-Yag q-switch wiec sytuacja przy rubionowym moze wygladac inaczej bo ten rubinowy jest chyba mocniejszy i szybciej usuwa. Wszystko zalezy tez od tatuazu. Jesli masz plytko barwnik wprowadzony moze na 4 zabiegach sie skonczy. Ja mam bardzo duzo barwnika i jest on gleboko wprowadzony.
Moj mail ... ale ja nie jestem lekarzem nie potrafie ocenic ze zdjecia jak szybko usunie Ci sie tatuaz.:czarodzie

Edytowane przez aneczka8
Czas edycji: 2007-01-08 o 23:27
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-27, 12:52   #1238
Skrzypek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 20
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

A aneczko pisalas tez ze mam patrzec na wypowiedzi Shapali ze ona wlasnie usuwala tatuaz we wrocławiu masz moze jej adres e-meil?podaj mi prosze?swoj tez adres mi podaj to pokaze ci moj tatuaz. bartekizaneta@wp.pl czekam na odpowiedz!sprobuje do niej napisac...
Skrzypek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 13:03   #1239
Skrzypek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 20
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

shapali czesc jestes z wrocka?mam zamiar usunac tatuaz a wiem ze podalas sie chyba jzu zabiegom w etrum laseroterapi?chcialabym ci cos napisac na skrzynke i sie poradzic czy moglabys podac mi swoj adres e-meil?moj to bartekizaneta@wp.pl czy to prawda ze w cetrum na jaracza maja laser rubinowy?ile kosztuje?pokaze ci moj tatuaz do usuniecia poradzilabys mi jaka metoda najlepiej go usunac?prosze....zaneta
Skrzypek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 15:12   #1240
Skrzypek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 20
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

czesc!vea,słyszalam ze usuwałas tatuaz laserem IPL.Mam prosbe mogłabys pokazac mi fotki jak to wyglada po usunieciu tym własnie laserem?byłabym ci bardzo wdzieczna!Zaneta moj adres skrzynki bartekizaneta@wp.pl
chcialabym bardzo zobaczyc jak to wyglada!!prosze.
Skrzypek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 15:17   #1241
Skrzypek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 20
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez vea82 Pokaż wiadomość
Heh,no troszke sie nam ten watek rozrosl,nawet nie wiem kiedy,i tez z wlasnego doswiadczenia kazdy z nas mogl cos tu wniesc.Mam osobiscie nadzieje ze jeszcze nie jednej osobie pomoze podjac wlasciwa decyzje jezeli chodzi o usuniecie tatuazu.Pozdro 500
vea wyslij mi zdjecie jak wyglada tatuaz usuniety laserem IPL.bardzo bylabym ci wdzieczna.chce zobaczyc jak to wyglada..moj adres bartekizaneta@wp.pl

dziekuje bardzo!!!zaneta
Skrzypek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 17:31   #1242
vea82
Rozeznanie
 
Avatar vea82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdański
Wiadomości: 700
GG do vea82 Send a message via Skype™ to vea82
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Spoko, spoko juz ci fotki wysylam,widok niezachwycajacy co prawda,ale wierze ze bedzie lepiej bo reszte bede usuwala q-switchem w Gdansku,a blizny wygladze mikrodermabrazja.Pozdrawi am
vea82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 01:25   #1243
Delete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: usuwanie tatuaży-pomocy!!!

Widze ze duzo ludzi ma ten sam problem co ja. Dwa lata temu zrobilam sobie tatuaz, nie wiem co mi odbilo ale zrobilam sobie diabelka na ramieniu. Brak mi slow co do mojej lekkomyslnosci. Po przyczytaniu Waszych wypowiedzi rowniez mam dylemat co robic-zostawic tego diabla czy usunac . POZDRAWIAN WSZYSTKICH


Najlepiej jest przestac sie tym po prostu przejmowac i nie przygladac sie za duzo w lustrze
Delete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 23:06   #1244
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez vea82 Pokaż wiadomość
To sie nie gniewaj kochana mojafoteczki juz leca myszeczko do Ciebie,nie ma ich za wiele ale ofkors dostaniesz je jako pierwsza;]
Ty to zawsze potrafisz mnie ugłaskać
sorki za ten offtopic
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 23:10   #1245
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: usuwanie tatuaży-pomocy!!!

delete proponuję ci drugi wątek dotyczący usuwania tatuaży-w tym prawie nic się nie dzieje jak wpiszesz "tatuaż" to znajdziesz ten "nasz" codziennie nowe wpisy
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-31, 21:15   #1246
Delete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: usuwanie tatuaży-pomocy!!!

OK! Tak właśnie zrobię
Delete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 16:14   #1247
Nola-Nola
Raczkowanie
 
Avatar Nola-Nola
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 42
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Witam Wszystkich w Nowym Roku, ale tu cichutko, chyba Sylwester był udany i każdy odpoczywa. u mnie bez zmian, skóra wygląda b. dobrze, jutro umawiam się na kolejny zabieg. a co tam w Gdańsku - dojechał q-switch?mam nadzieję że tak i już można umawiać się na zabiegi !!! pozdrawiam i samych pomyślności w 2007!!!
Nola-Nola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 08:45   #1248
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Szczęśliwego Nowego Roku

Ja na zabieg idę jutro ,jak ja marzę o tym,żeby w tym roku zakończyć moją dłuugą przygodę ;/
A ty Sylwuś ? Co u Ciebie?
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 08:45   #1249
sylweryna
Raczkowanie
 
Avatar sylweryna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 152
GG do sylweryna
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Ech, a u mnie ciągła walka o uspokojenie blizny. Cały czas jest mocno czerwona (choć po tormentiolku nastąpiła mała poprawa), stosuję różne maści zgodnie z zaleceniem tutejszego lekarza (podobno najlepiej często zmieniać) i czekam, czekam, czekam ..... Chciałabym najpierw zakończyć ten etap zanim zrobię drugie podejście. No i cały czas żyję nadzieją że zdążę przed wrześniem z tym wszystkim
__________________
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię".
sylweryna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 11:01   #1250
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez sylweryna Pokaż wiadomość
Ech, a u mnie ciągła walka o uspokojenie blizny. Cały czas jest mocno czerwona (choć po tormentiolku nastąpiła mała poprawa), stosuję różne maści zgodnie z zaleceniem tutejszego lekarza (podobno najlepiej często zmieniać) i czekam, czekam, czekam ..... Chciałabym najpierw zakończyć ten etap zanim zrobię drugie podejście. No i cały czas żyję nadzieją że zdążę przed wrześniem z tym wszystkim
Sylwuś do września jeszcze sporo czasu, nie martw się.
Ja właśnie wróciłam z zabiegu,jeju ale mnie bolało.Wogóle mam dziś jakiś słaby dzień-psychiczny i fizyczny- bolało i przy sypaniu proszkiem to się normalnie poryczałam,aż mnie lekarz z Arturkiem uspokajali.
W ogóle mam doła,bo wcale nie jest powiedziane że skończy się to do końca roku ten barwnik który został jest głęboko położony,dlatego trzeba więcej naskórka usuwać i bardziej boli i ciężko wogóle wychodzi
Dolina jak ich mało Ani na plaży się pokazać ani w ciążę zajść Choć lekarz twierdzi że po 4 miesiącu mogłabym chodzić na zabiegi,że to by już nie zagrażało dziecku,ale chyba byśmy się jednak nie zdecydowali na to ile ja jeszcze będę musiała czekać? Lekarz na to odpowiedział:A co?źle ci ze mną? ) Rozbawił mnie chociaż tym.
Dobra,nie zanudzam was już.Buziaki

Weroniczko co się z Tobą dzieje? Odpisałam Ci ostatnio maila na wp i od tamtej pory nic a to było zaraz po sylwestrze. Napisz gdzie się podziewasz
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 14:18   #1251
vea82
Rozeznanie
 
Avatar vea82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdański
Wiadomości: 700
GG do vea82 Send a message via Skype™ to vea82
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez vicky23 Pokaż wiadomość
Sylwuś do września jeszcze sporo czasu, nie martw się.
Ja właśnie wróciłam z zabiegu,jeju ale mnie bolało.Wogóle mam dziś jakiś słaby dzień-psychiczny i fizyczny- bolało i przy sypaniu proszkiem to się normalnie poryczałam,aż mnie lekarz z Arturkiem uspokajali.
W ogóle mam doła,bo wcale nie jest powiedziane że skończy się to do końca roku ten barwnik który został jest głęboko położony,dlatego trzeba więcej naskórka usuwać i bardziej boli i ciężko wogóle wychodzi
Dolina jak ich mało Ani na plaży się pokazać ani w ciążę zajść Choć lekarz twierdzi że po 4 miesiącu mogłabym chodzić na zabiegi,że to by już nie zagrażało dziecku,ale chyba byśmy się jednak nie zdecydowali na to ile ja jeszcze będę musiała czekać? Lekarz na to odpowiedział:A co?źle ci ze mną? ) Rozbawił mnie chociaż tym.
Dobra,nie zanudzam was już.Buziaki

Weroniczko co się z Tobą dzieje? Odpisałam Ci ostatnio maila na wp i od tamtej pory nic a to było zaraz po sylwestrze. Napisz gdzie się podziewasz

Jestem,jestem i zyje ale nie mam na nic czasu...wymiekam powoli.Z pracy do domu i robic pazury i tak dzien w dzien.Nawet nie mam kiedy usiasc do kompa i spokojnie posiedziec i odpisac na maila,i na forumCos trzeba z tym zrobic.
Monisiu doskonale Cie rozumiem, z reszta was wszystkich.Chce zeby to wszystko sie juz skonczylo,chociaz u mnie stanelo w miejscu na dobreZadnej wiadomosci z Epi do tej pory,albo zapomnieli o mnie albo jeszcze nie dostalo q-switcha.Bede musiala sie z nimi skontaktowac.
Sloneczko moje,a czy Twoj lekarz nie moze dac Ci znieczulenia w zastrzyku?Wtedy nic bys nie czula i sie nie meczyla
Ja sie pogodzilam z tym ze napewno do wrzesnia nie usune tego badziewia i trzeba go bedzie jakos zamaskowac i rowniez z tym ze usune go po ciazy,bo chce juz strasznie bejbika(chyba ze w trakcie zmienie zdanie
Pozdrawiam was dziewczeta a w szczegolnosci Ciebie moja kochana Monisiu
vea82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 09:10   #1252
sylweryna
Raczkowanie
 
Avatar sylweryna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 152
GG do sylweryna
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Moniś, głowa do góry. Najważniejsze, że większość roboty masz już za sobą i z każdym zabiegiem jesteś coraz bliżej celu . Przykro mi, że tak cierpisz przy zabiegach. Ja również się wzdrygam na myśl o kolejnym, pamiętam dobrze że chociaż miałam znieczulenie to i tak bolało, a przy sypaniu proszku to mało mi oczy z orbit nie wyszły . U Ciebie przynajmniej ten proces przebiega ekspresowo, jak się "spotkałyśmy" ostatnio w gabinecie to ja przyjechałam z purpurową blizną (i niewiele się w tej materii zmnieniło) a Ty jak pamiętam byłaś na zabiegu. A wczoraj już miałaś kolejny a ja ciągle staram się wyleczyć po tym pierwszym.....

Weroniczko świetnie Cię rozumiem, ja również mam w planach rozpocząć swoje małżeńskie życie od sprowadzenia na świat dzidziuli i dlatego też bardzo mi się spieszy żeby zdążyć . Nie wyobrażam sobie usuwania już po urodzeniu, bo po zabiegu przez długi czas miałam ramie mało ruchliwe. Bolało nieźle przy każdym bardziej zamaszystym ruchu ręką, więc opieka nad dzieckim w tym stanie byłaby niemożliwa. Ech i tak ze wszystkim pod górkę .
Pozdrawiam
__________________
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię".
sylweryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 16:42   #1253
kamil24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

witam.zrobilem niedawno tatuaz, teraz tego zaluje bardzo...prosze wyslijcie swoje zdjecia po usunieciu na mail sd-camel@o2.pl i jesli ktos wie gdzie robia w krakowie lub oklicach zabiegi uuniecia najskuteczniejsze prosze dac znac...
kamil24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 20:12   #1254
hmresign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 152
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

kamil24-odnośnie usuwania tatuażu w Krakowie było napisane na wcześniejszych stronach. masz tam opisane wszystko sczegółowo więc nie powinieneś mieć już pytań.tą metodą usuwała bedede. właśnie bedede jak tam Ci się goi tatoo?czy zostały duże blizny?pozdrawi am gorąco
hmresign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 20:55   #1255
kamil24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Dzwonilem do wroclawia, tam lekarz zachwala ten laser co maja. pojutrze jade do wrocka po wiecej szczegulow.mam nadzieje ze ta czarna plama na mojej rece po zabiegach zniknie, i bede dalej szczesliwy
kamil24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 18:09   #1256
shapali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 97
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Hej
Wiec ja robiłam probe usuwania tatuazu we wrocku.
Jezeli chodzi o to ile barwnika zniknelo to moge powiedziec, ze calkiem sporo, aczkolwiek niepokojace jest to ze laser "uszkodzil" rowniez zdrowa skore - wolna od barwnika i jest ona bledsza od pozostalej.
Gdby nie ta bladosc to juz dawno usuwalabym dalej....
Teraz wymyslilam ze dopiero ocenie to po roku jak do konca sie zagoi!!!
No i mam jeszcze epi w gdansku!!!!

Buziaki dla dziewczyn, jestem z wami cały czas.
shapali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 19:54   #1257
vea82
Rozeznanie
 
Avatar vea82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdański
Wiadomości: 700
GG do vea82 Send a message via Skype™ to vea82
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

No!To dobrze ze jestes, bo ja juz myslalam ze wszyscy opuscili forum....Ostatnio nie mialam glowy dio tego zeby sie skontaktowac z Epi,dlatego narazie jedna wielka niewiadoma co i jak z q-switchem.Pozdrawiam!
vea82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 20:54   #1258
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Dziewczyny, ja tez mialam suuwany tatuazprzez rejuvi. Jeśli chcecie, wstawie wam sdjecia jak wyglada skóra po zabiegu [miałam go pół m-ca temu]. Pozdrawiam
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 06:24   #1259
sylweryna
Raczkowanie
 
Avatar sylweryna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 152
GG do sylweryna
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

No pewnie że chcemy, zapodawaj te fotki koniecznie
__________________
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię".
sylweryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 07:15   #1260
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez Lensky Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tez mialam suuwany tatuazprzez rejuvi. Jeśli chcecie, wstawie wam sdjecia jak wyglada skóra po zabiegu [miałam go pół m-ca temu]. Pozdrawiam
bardzo chcemy
najlepiej "przed" i "po".
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.