♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 10:10   #1231
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

http://youcandance.plejada.pl/2771,w...newsdetal.html
Rozmowa z Natalią.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 10:48   #1232
ekstrawagancja
Wtajemniczenie
 
Avatar ekstrawagancja
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 447
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

szkoda że odchodzi. mogła zostac przecież ta Bosak w pierwszej edycji tez złamała żebro nie? i tańczyła dalej..
__________________
włosy.
cel na 2012.

ekstrawagancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:22   #1233
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Cytat:
Napisane przez ekstrawagancja Pokaż wiadomość
szkoda że odchodzi. mogła zostac przecież ta Bosak w pierwszej edycji tez złamała żebro nie? i tańczyła dalej..
Złamanie złamaniu nierówne. W filmiku mówiła, że to coś poważnego, naprawdę dziwisz się, że przedkłada swoje zdrowie nad udział w programie? A co, jeśli odpadłaby w tym odcinku? Nie dość, że nic by jej to nie pomogło, to jeszcze nadwyrężyłaby sobie to żebro jeszcze bardziej.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:37   #1234
Daria_P
Wtajemniczenie
 
Avatar Daria_P
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 470
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Ania w pierwszej edycji miała pęknięte żebro , a złamanie jest o wiele bardziej poważne.

Cytat:
Tego jeszcze nie było - tancerze z finałów pierwszej edycji You Can Dance wystąpią razem w filmie pełnometrażowym. Będzie to "Kochaj i tańcz", pierwszy taneczny film w Polsce, z Izą Miko i Mateuszem Damięckim w rolach głównych.
Co więcej, Ania Bosak (jedna z trójki najlepszych w You Can Dance) dostała w filmie jedną z ważnych ról. Zagram Sylwię, czarny charakter. Jest to dziewczyna zawistna, dumna, nie przyjmuje żadnej krytyki. Daleko mi do jej charakteru, ale cieszę się na to wyzwanie. Ania przyznaje, że w przygotowaniach do roli pomaga jej brat, znany aktor Marcin Bosak.

Dwójka pozostałych tancerzy, Marysia Foryś i Roofi (również był w finałowej trójce) wezmą udział w kilku dużych scenach tańca. Nie chcą zdradzać szczegółów, ale zapewniają, że będzie to pierwsze tego typu przedsięwzięcie i będzie w nim dużo dobrego tańca przygotowanego przez choreografa Jarosława Stańka.

Film wejdzie na ekrany kin już jesienią tego roku. Zapraszamy na kolejne relacje z planu w Plejadzie. Już wkrótce!
Źródło http://youcandance.plejada.pl/2768,n...newsdetal.html

Cytat:
Klip powstał do utworu „You can dance", który wykonuje Pinnawela. Już wkrótce odbędzie się jego premiera w stacji muzycznej Viva Polska.

Telewizyjni producenci programu „You can dance – Po prostu tańcz!”, zainspirowani ogromną popularnością programu, zaprosili Pinnawelę do współpracy nad oficjalnym singlem show. Powstała piosenka o tym samym tytule, która jest przebojem muzycznym programu YCD.

Zdjęcia do teledysku „You can dance" odbyły się w warszawskim kinie Tęcza. Klip wyreżyserował Łukasz Jaworski, nad częścią artystyczną czuwał Piotr Jagielski, znany choreograf z programu „You can dance – Po prostu tańcz!”.

Realizacja kilpu trwała cały dzień. Teledysk jest złożony z krótkich plastycznych „anegdotek”. Pinnawela przewija się między nimi niczym narrator. Poszczególne „sceny” oraz wykorzystane w nich elementy zostały podporządkowane charakterowi oraz rodzajowi tańca wykonywanemu przez konkretnego uczestnika programu YCD. Teledysk z lekkim poczuciem humoru odnosi się do otaczającego świata i tanecznej rywalizacji. W poszczególnych scenach wykorzystano spektrum modnych i aktualnych elementów design’u, grafiki i ubioru. Klucz kolorystyczny w tej produkcji to kolory tęczy oraz czerń i biel.

W finałowej scenie wszyscy tancerze pojawiają się w jednym kadrze. Nagle stają się graficznymi sylwetkami, zatrzymywanymi w bezruchu. Nad nimi maluje się kolorowa tęcza.

Już wkrótce nasza relacja wideo z planu teledysku!!!
Pierwsza część już dzisiaj!
http://youcandance.plejada.pl/2778,n...newsdetal.html

jak któraś jest z Warszawy:
Cytat:
W najbliższą niedzielę (27 kwietnia) między godziną 8:30 a 11:00 odbędą się publiczne treningi tancerzy YCD. Nasze gwiazdy będzie można zobaczyć na żywo! Mieszkańców Warszawy zapraszamy do Parku im. Rydza-Śmigłego.
A tych bardziej leniwych fanów oraz tych, którzy mieszkają po prostu zbyt daleko - zapraszamy na relacje na żywo w Dzień Dobry TVN, w niedzielę od godziny 8:30.
__________________
Pisz mi tylko Daria



Daria_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 13:10   #1235
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

A propos tego filmu - Ania Bosak już teraz (zauważyłam w komentarzach do TzG) budzi raczej negatywne emocje, jeśli jeszcze teraz zagra czarny charakter, to pewnie latami będzie musiała pracować nad zmianą wizerunku...
__________________

Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 13:32   #1236
Daria_P
Wtajemniczenie
 
Avatar Daria_P
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 470
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Abuba, dokładnie. Zgadzam się w 100% i idę z powrotem do łóżka- jestem chora

Kyana, jak testy?

Jeszcze mały news:
Cytat:
Mam niepotwierdzone informacje ze do programu za Natalie wskoczy Joanna Kozłowska. Byla w Buenos Aires ale sie nie dostala do 16. I zostala wciagnieta na liste rezerwowa no i teraz ma swoja szanse.
Z tego co pamiętam, to ta dziewczyna co stała z Anetą?
__________________
Pisz mi tylko Daria



Daria_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 13:54   #1237
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Znalazłam dwa jej zdjęcia, kompletnie jej nie kojarzę.

A najlepsze jest to, że ona jest trenerką.. w szkole Augustina.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jk.jpg (16,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jk2.jpg (33,9 KB, 40 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 14:00   #1238
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Też jej nie kojarzę, a znalazłam to
http://www.break.pl/forum/viewtopic.php?p=106645

"JOANNA KOZLOWSKA (Warszawa) NEW-AGE

Asia przygode z tancem rozpoczela w wieku 9 lat w klubie tanca Scream w Zamosciu. Wielokrotnie znajdowala sie w finalach Mistrzostw Polski i Pucharach Polski, niejednokrotnie zajmujac na nich czolowe miejsca. m.in.: na MP indywidualnie w kategorii hip hop VI miejsce w 2001 roku oraz IV w 2003 r. Miala przyjemnosc brac równiez udzial w Mistrzostwach Europy.

W 2005 roku wygrala casting Selections Hip Hop Challenge, który organizowal JAY natomiast rok pózniej zdobyla I miejsce w Cropp Baby-G Booty Challenge. W 2007 roku rozpoczela prace jako instruktor hip hop new style w najwiekszej szkole w Polsce Egurrola Dance Studio w Warszawie, oraz z przyjaciólmi ze srodowiska tanecznego zalozyla grupe taneczna Be2Be, z która juz w pazdzierniku tego roku wywalczyla IV miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tanca Mlodziezowego Wirujaca Strefa.

Szkolila sie w Brodway Dance Center w USA z takim gwiazdami tanca jak: Rhapsody, Jermaine, Luam, Manwe oraz Murakami, oraz w najlepszej szkole w Europie - Pineapple Dance Studio, tanczac na zajeciach u Sisco, Kimberly , Emer&John, Innovation, TK & Spin, Nathan, Ryan, Jimmy Williams, Xavi, Touch. Tu tez poznala bardzo promowany w londynskich szkolach styl hip hopu new age, z którego wiele czerpie do swych zajec.
Ciagle rozwija swoja pasje, regularnie uczeszczajac w warsztatach tanecznych nauczycieli z Polski oraz zagranicznych m.in. Peggy Kuebler, Kelechi Onyle i Giovanni Minami, Anthony Kaye, Viet, Joao, Randolf Winston, Justyna Lichacy. Asia rozwija sie równiez w innych stylach tanecznych ( modern jazz, house, locking)

Asia poprzez taniec kreuje swój wlasny swiat, w którym nie ma miejsca na bariery i uprzedzenia. Liczy sie po prostu taniec i zabawa."
__________________

Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 14:05   #1239
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

A ja znalazłam wywiad z nią: http://www.hip-hop.pl/teksty/project...?id=1176818152
I wzmiankę w trenerach na stronie EDC : http://www.taniec.com.pl/cnt/edukacja/trenerzy.php
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 15:00   #1240
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Czy tylko mi się wydaje, że YCD 2 to praktycznie jedne wielkie plecy?



Abuba
wcale się nie dziwę co do Bosakowej..
Jakoś nie jestem optymistycznie nastawiona do tego filmu-z wymienionej obsady nie lubię nikogo.
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 15:02   #1241
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Jakoś nie jestem optymistycznie nastawiona do tego filmu-z wymienionej obsady nie lubię nikogo.
Ja lubię Izę Miko i cieszę się, że to ona dostała główną rolę.
(a nie na przykład taka Cichopek )
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 15:05   #1242
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja lubię Izę Miko i cieszę się, że to ona dostała główną rolę.
(a nie na przykład taka Cichopek )
przez Ciebie wyobraziłam ją sobie w hip hopie...
Dobiłaś mnie tym...



Nie podoba mi się jej gra. Jak ją oglądam cały czas wyczuwam jakąś sztuczność która mnie okropnie razi..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 15:09   #1243
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
przez Ciebie wyobraziłam ją sobie w hip hopie...
Dobiłaś mnie tym...
Się nie śmiej, to ona była główną pretendentką do tej roli.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 15:10   #1244
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Się nie śmiej, to ona była główną pretendentką do tej roli.
Chyba żartujesz?!

Oo, to ja już widzę oczyma wyobraźni ten film jak oni chcieli Cichopkową zatrudnić..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 16:20   #1245
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Czy tylko mi się wydaje, że YCD 2 to praktycznie jedne wielkie plecy?
i to jest najbardziej wkurzajace . ten program stracil sens. tylko wciagaja swoich uczestnikow do YCD, a innym nie daja w ogole szansy.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 16:30   #1246
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Czy tylko mi się wydaje, że YCD 2 to praktycznie jedne wielkie plecy?



Abuba
wcale się nie dziwę co do Bosakowej..
Jakoś nie jestem optymistycznie nastawiona do tego filmu-z wymienionej obsady nie lubię nikogo.

Chyba po prostu wszyscy, którzy cokolwiek osiągnęli w tańcu się znają... Jak tak dalej pójdzie to będę za Patrykiem.

A co do Ani Bosak, to nie dziwię się, że przyjęła tę rolę (głupio by zrobiła, gdyby jej nie wzięła), ale mam nadzieję, że trafią jej się jeszcze jakieś role, gdzie będzie mogła zaprezentować się pozytywnie.

Co do obsady filmu, kiedyś byłam fanką Damięckiego, ale już mi przeszło. I trochę żałuję, że to on wystąpi w tym filmie, a nie jakiś inny przystojniak.
__________________

Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 16:43   #1247
Daria_P
Wtajemniczenie
 
Avatar Daria_P
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 470
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Ta Asia co niby ma zastąpić Natalię to ona stała razem z Anetą do eliminacji, wybrali Anetę. Tańczyła hip-hop z Kudelką.
Na stronie YCD nie ma jej zdjęcia w galerii tych z Buenos.

kim jest Kasia Kubalska:http://youcandance.plejada.pl/2836,n...newsdetal.html
__________________
Pisz mi tylko Daria



Daria_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:33   #1248
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Oj, szkoda, że Natalia zrezygnowała

Co do Kryspina, to też uważam, że jest niebrzydki
Mam nadzieję, że odpadnie Patryk. Wkurza mnie poczynając od wyglądu, poprzez charakter, aż do tańca. Albo Łukasz. Ma plecy co do technik i po prostu denerwuje mnie gdy tańczy.
Ostatnio najbardziej podobał mi się duet Artur-Ania. Artur tańczy super, chociaż uważam, że to trochę nie fair, że go wzięli, bo był 4 krotnym mistrzem świata w stylu disco i ma większe rozeznanie, ale robi na mnie wielkie wrażenie akrobatyką. Może jest trochę agresywny w swoim wizerunku, ale i tak stawiam na niego. Moimi faworytami są Kryspin, Artur, Aneta,Kasia i Gieorgij.
Ciesze się, że Kasia Milla odpadła, bo wszystko co miała tańczyć, do czego miała tańczyć było "be". Jednak solówka mi się podobała.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:46   #1249
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

ja tez lubie patrzec na taniec Artura i widac, ze reszta odstaje od niego. jednak tak jak pisalam wczesniej, nie wiem po co jest w programie . pewnie dlatego, zeby zrobic show . jakos nie mam swojego faworyta. nikt mnie nie zachwyca. myslalam, ze Ania bedzie lepsza, ale jak na razie to jest kiepsko. pewnie ponadto na moja ocene mialo wplyw to, ze tanczyla w ducie wlasnie z Arturem.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 18:43   #1250
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Cytat:
Napisane przez Abuba Pokaż wiadomość
Chyba po prostu wszyscy, którzy cokolwiek osiągnęli w tańcu się znają... Jak tak dalej pójdzie to będę za Patrykiem.
No właśnie. A to nie powinien być program dla tancerzy, którzy nie osiągnęli jeszcze wszystkiego tylko czekają na swoją szansę i pragną się szkolić?

Szczerze mówiąc wolałam 1 edycję. Więcej uczestników przypadło mi do gustu a i chociaż jestem lekkim laikiem co do tańca, uważam, że w tej edycji uczestnicy nie pokazują niczego specjalnego. Naprawdę. Poziom o wiele bardziej odbiega od 1 edycji.

Z 2 edycji na + dla mnie jest Aneta, Ania, Kasia, Santi, Kryspin i Gieorgij.
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:59   #1251
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

A na forum GW jeden kolega podaje, że wróci Milla. Już niedługi wszystko się wyjaśni.
__________________

Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:03   #1252
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Cytat:
Napisane przez Abuba Pokaż wiadomość
A na forum GW jeden kolega podaje, że wróci Milla.
tylko nie to!!!!!!!!!!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:18   #1253
Daria_P
Wtajemniczenie
 
Avatar Daria_P
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 470
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

No, nie tylko na forum GW tak podają. Na gronie, jakaś dziewczyna przesłała swoją rozmowę na GG z ROXI, która sama napisała, ze wraca Kasia "Milla", a co z Filipem??
__________________
Pisz mi tylko Daria



Daria_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:21   #1254
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

No chyba żartujecie?! Bez przesady!
Ona miała już swoją szansę i to nie będzie fair!
Oni robią widzów w balona
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:26   #1255
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ja tez lubie patrzec na taniec Artura i widac, ze reszta odstaje od niego. jednak tak jak pisalam wczesniej, nie wiem po co jest w programie . pewnie dlatego, zeby zrobic show ..
po co ?
JA NP NIGDY WCZEŚNIEJ O NIM NIE SŁYSZAŁAM

a ja wczoraj chodziłam i tylko czekałam na 21:30. gdy usiadłam o tej godz. przed tv, ucieszona i podekscytowana..patrze a tu reklama "bal bal bla zaprasza na serial " sobie myśle "jaki serial :|" patrze a tu 39i poł...a byłam przekonana ze to środa , i cały dzień czekałam na YCD :p

no ale jeszcze godzina..
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:29   #1256
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Cytat:
Napisane przez Abuba Pokaż wiadomość
A na forum GW jeden kolega podaje, że wróci Milla. Już niedługi wszystko się wyjaśni.
troche to... niesprawiedliwe.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:29   #1257
Daria_P
Wtajemniczenie
 
Avatar Daria_P
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 470
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
No chyba żartujecie?! Bez przesady!
Ona miała już swoją szansę i to nie będzie fair!
Oni robią widzów w balona
ja bardzo chciałabym żartować, najlepiej by było gdyby odpadł jeden facet. A Natalia zrzeka się uczestnictwa w programie.

EDIT: ktoś napisał na gronie, ze był w EDSie, gdzie mają próby i widział tam Mille A może ona tylko zatańczy z Krispinem, ale już poza programem? W sensie, że nie jest uczestniczką?


EDIT: I jeszcze pokazują reklamę YCD: "Pożegnali się Kasia i Filip" więc sory, ale Milli my nie chcemy oglądać.
__________________
Pisz mi tylko Daria



Daria_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:46   #1258
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

A może tam była, bo brała udział w zdjęciach do teledysku?
__________________

Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:49   #1259
Daria_P
Wtajemniczenie
 
Avatar Daria_P
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 470
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Ale nie wiem czy tam kręcili teledysk Mam nadzieję, że jej nie będzie. Ciekawe czy w tańcu otwarcia juz będzie ktoś "nowy" czy nie?

Któraś pisała, że Kinga wytyka język jak wychodzi na scenę http://www.pudelek.pl/artykul/9709/k...in_jak_piesek/
__________________
Pisz mi tylko Daria



Daria_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 20:10   #1260
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: ♫ YOU CAN DANCE ♫ - druga edycja

Już za 20 minut kolejny odcinek .
Kogo byście dziś wyrzuciły?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.