Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy tylul kolejnej czesci watku
lato mamy już za pasem wakacje spędzimy z bobasem 21 42,86%
lato idzie krokami dużymi, wakacje spędzimy z dziećmi naszymi 3 6,12%
Lato z nami, całe dnie na spacerkach spędzamy 0 0%
Kupki, wysypki, zabawki z Lamaze to teraz częste tematy są nasze - mamusie marcowo-kwietniowe 9 18,37%
Rany zagojone wiec mamuski szalone biegaja na spacery w najlepsze plenery 7 14,29%
Do formy wracamy, na tztów chec juz mamy a maluchy coraz mniej bolą brzuchy 8 16,33%
Pierwsze miesiace juz za nami, a nasze maluchy maja juz dobrze wymasowane brzuchy 0 0%
Krótki rękaw gołe stopy mamy i maluchy maja sw oje najdluzsze urlopy 1 2,04%
Głosujący: 49. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-23, 11:24   #1951
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

moja raz robi luźne kupki, praktycznie żółta woda, a raz geściejsze z grudkami zółto zielonkawe. To podobno normalne. Jak sie je duzo ryżu i makronu to kupki dziecka są gęściejsze.(tak mówi położna)

w mojej szafie tragedia. większość bluzek wiosna-lato jest za ciasna w cyckach nie mam sie w co ubrać!
na dodatek fryzjer sie kłania.
Kiedy ja sie w końcu ogarne
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 11:40   #1952
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
również spędzam święta u rodziny tżta tzn w niedzielę tylko i przeraża mnie sam fakt że wszyscy się będą na ręce patrzeć... albo ciągle na ręce będą chcieli go brać albo dobre rady dawać... ale mus to mus...

tez zycze wszystkiego dobrego
Mnie też te święta przerażają, bo jutro do południa siedzimy u moich rodziców i na obiad do teściów, a w poniedziałek na odwrót. I chyba sobie jakąś melisę wypije przed wyjściem, żeby to wszystko przetrwać, zwłaszcza durne radyteściowa oczywiście pewnie co chwilę będzie gadać, że mały jest głodny bo rączki pakuje do buzi, a ona nie rozumie, że on tak sobie po prostu lubi robić, bo za smokiem nie przepada.

Eirene Ty chyba pisałaś że podajecie małemu Nan Pro, ale Nan Pro to zwykłe czy HA? Bo my podawaliśmy małemu Ha, a teraz kupiłam zwykłe, i boję się jak zareaguje.
Dziewczyny skąd będę wiedzieć, że mu nie pasuje mleko???

Montii
wiem, że pewnie już gdzieś podawałaś, ale nie mam czasu szukać, mogłabyś wkleić linka do tej owieczki

Wydaje mi się, że Ksawery miał wczoraj kolkę, zaczęło się po kąpieli ok 20, przysnął na chwilę i się obudził z krzykiem, jak go nosiliśmy na prosto to się uspokajał, a jak tylko go kładliśmy to znowu płacz. W końcu go wzięłam położyłam na piersi i masowałam po pleckach i usnął. Czy mogę mu zacząć podawać jakieś kropelki?? Jeśli tak to jakie? Bo na boboticu piszę, że dopiero od 28 dnia życia.

Edytowane przez Lustereczko
Czas edycji: 2011-04-23 o 11:47
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 11:50   #1953
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

witajcie,

Życzę wszystkim radosnych i spokojnych Świąt
słowo "spokojnych" nabiera teraz innego wymiaru

moje maleństwo w nocy spało od 19 do 1
to chyba nasz mały rekord,
zasnęła od razu po kąpaniu i butli,

potem pobudka o 4 i 7

jednak będę kontynuować kąpiele o 19
chociaż wiem że w ten sposób czekają mnie 2 pobudki w nocy,
bo wiadomo, ze od 19 do rana nie wytrzyma, tak jak bym np. zasypiała o 22

ale jednak ten czas od 19 do 22 jest zbawienny dla dobra związku

Cytat:
Napisane przez patrycja_22 Pokaż wiadomość

iza
biedna ta Twoja maleńka z tymi kolkami może wreszcie któreś kropelki jej pomogą Ja używam Sab Simplex i problem zniknął i powoli będziemy go odstawiać
no ja mam go w szafie, zobaczę jak będzie wyglądać dzisiejsze popołudnie
i pewnie od jutra też zacznę używać

Ile go dajesz?

Cytat:
Napisane przez Jok3r Pokaż wiadomość
Witam w sloneczny poranek. My juz po 2 karmieniach, zabawie i teraz czas na sen choc moj synek uwaza inaczej . Wczoraj wybralismy sie z mezem na spacer i poniewaz wszystkie ciuchy jakie na mnie pasuja byly w praniu, pozostalo mi ubrac sie w tunike w, ktorej bylo mi ciut za goraco i nowe butki. No i moja proznosc mnie zgubila, poniewaz zamiast ubrac wygodne, przechodzone bucisze ja postanowilam ubrac nojki nie smigane coby pasowaly mi do stroju. Ledwo doszlam do domu i okazalo sie, ze mialam tak scisniete palce, ze paznokcie powzynaly mi sie w boki i polala sie krew. Dzis pozaklejalam plasterkami, bo ranki szczypia przy ocieraniu sie palca o palec. Rowniez mielismy przygode z malym, bo sie chlopakowi usikalo i strasznie sie wiercil, wiec postanowilam uwolnic jego szanowna od mokrej pieluchy i przy okazji powietrzyc klejnociki. Jednak zeby uniknac kolejnych niespodzianek owinelam mu dupala pielucha tetrowa i w spiworek. No nie byl zachwycony, ale dalismy rade hehe. Dzis ide juz zaopatrzona w zapasowego pampka, kremik na tyleczek, 2 pieluszki i chusteczki. Do tego podwojna porcja mleka, bo na powietrzu synkowi apetyt dopisuje i mozemy jechac w sina dal

Poniezej synek, ktory nie chce spac
synek śliczny


Ile synek śpi w ciągu dnia?

Ja nie mam w czym chodzić,
nic na mnie nie pasuje,
ciągle w jednych leginsach chodzę
miała iść na zakupy ale nie wyszło,

a jutro do teściów idę,
będzie pełno ludzi i dzieci

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Kochane,każdej z osobna życzę Wesołych Świąt Wielkanocnych

Maja wczoraj przepłakala cały wieczór,a dzisiaj rano,kiedy przystawiłam ją do cyca rozpoczęła ponownie. Biedna,była głodna,a nie umiała zjesc..ja już naprawdę nie wiem,co to jest? Zaczyna płakac tylko przy cycku,kiedy troszkę wypija. Dzisiaj się wkurzyłam i podałam jej butle,bo nie umiałam patrzec jak szuka jedzenia

Czarna idź koniecznie do lekarza
ciekawe co ci powie,
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 11:51   #1954
aja1
Zakorzenienie
 
Avatar aja1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 4 644
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

No dobra, spróbuje opisać mój poród.
No więc. Na wieczornym obchodzie lekarz stwierdził, że weźmie mnie na badanie jakie jest rozwarcie, bo non stop miałam na jeden palec. I zasadził mi jakiegoś czopka. Rano wstałam i odszedł mi czop, tak jak przy Kaśce cały i z krwią. Potem zaczęły się bóle mniej więcej co godzina. Już się ucieszyłam ale kurde non stop były co godzinę, nie liczyłam tych mniejszych pomiędzy, bo tak to mnie kręgosłup w nocy boli jak mnie połamie, więc stwierdziłam, ze to pewnie wina moich kości, a nie bóle porodowe. No i tak chodziłam i chodziłam….. Pielęgniarki non stop pytały się co ile bóle, no to ja, że co godzina, po południu zmieniło się na co 40 min. Położyłam się do wyrka ok. 22.00 i przesypiałam między bólami. O 24 przyszła piguła mierzyć tętno co ile?? Co 40min. I w kimono. Przyszła znów o 2, co ile?? No zmienia się na co 30 min. To mówi na porodówkę sprawdzimy rozwarcie. Położna zasadziła no i rozwarcie na 4 cm, to położymy mówi pod KTG sprawdzimy co się dzieje, no ok. O 2 wylądowałam pod KTG a obok dziewczyna rodziła jezu jak się darła. Potem okazało się, że urodziła po mnie, czyli darła się przy bólach takich jak moje :/ Mówiła,że na sam koniec musiały ją wytrzaskać po buzi bo wpadła w jakiś amok i nie słuchała co kazały jej robić podczas partych. Akurat razem żeśmy potem leżały na sali. O 4 nie wyrobiłam i pytałam się położnej czy mogę iść na sale, bo bym przysnęła pomiędzy a tu nie da rady. Ona, że jeszcze godzinkę i pójdę. Bóle były czętsze i mocniejsze, ale myślę potem będzie gorzej. Trzymałam się łóżka i oddychałam, a bóle oczywiście krzyżowe. Czułam, że mała się rusza, więc myśle, ok. to jeszcze nie teraz. O 5 znów sprawdziły rozwarcie na 8. Wow, Ja chce zadzwonić do męża. Dzwonie do tż – pierdelem na porodówkę, bo nie zdążysz. Mama do Kaśki, ojciec go przywiózł. No dobra, mnie ból złapał konkretny, a one mówią do niego, żeby poszedł spakować moje rzeczy, no bo na salę już nie wrócę. Zdążył wyjść, a ja mówię do położnej – siostro ja już dłużej nie utrzymam, ona między nogi,wody poszły……. i na całą porodówkę – MAMY PORÓD. Buch mnie na plecy, salową po Tż, żeby zawracał na porodówkę. Kurde myślałam, że mi du…… rozerwie, tak jakoś młoda pchała się na świat.Mówię do położnych, że będę ✂✂✂✂ić, a one się śmieją, żeby nie na nie. Ja mówię, nie tak ogólnie. Potem miałam wrażenie, ze jej nie wypchnę. Krzyknęłam „Kobiety pomóżcie” poczułam jak coś tam macają i sru……poszło i cisza……. Patrzę na Tż on baldo zielony i głos położnej – pępowina na szyi. Spojrzałam między nogi i zobaczyłam jak przekręca młodą na górę i na dół, serce mi zamarło. To trwało sekundy, a jakby wieczność. Po chwili usłuszałam wrzask, ulżyło mi i mówię – krzycz maleńka krzycz.
Potem poszło łożysko i okazało się, że cała tylna ściana tego cholerstwa została. Lekarz musiał łyżeczkować no i okazało się, że popekała mi bardzo szyjka. Szył i szył. Tż wczoraj oglądał mi podwozie, wystają jakieś sznurki ze środka, i podobno bardzo dużo jest w środku bo kazałam mu zajrzeć. Masakra, mniejsza od Kaśki a tak narozrabiała. Za to cyca złapała od razu.
Nie zdązyłam na dyżur mojego gina bo był dopiero od 9, a młoda urodziła się po 6, ale był rano na obchodzi a ja do niego – a wie Pan doktorze, ze młoda była owinięta pępowiną? A on do mnie z uśmechem pod nosem – a nie wspominałem?? Nie chciałem straszyć.
Tylko kurde blaszka u mnie w rodzinie, mama z pępowiną na szyi się rodziła, siostra i siostrzeniec.
Pielęgniarki chyba wiedziały co jest grane, bo z reguły jak ktoś ma bóle to nie latają do niego, i na porodówce też tak z chęcią nie kładą pod ktg jak ma się co 30 min.
__________________
Moja Kasia 02.02.2004
Moja Basia 17.04.2011

Mój Aniołek 30.12.2016
aja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 11:58   #1955
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość

Eirene Ty chyba pisałaś że podajecie małemu Nan Pro, ale Nan Pro to zwykłe czy HA? Bo my podawaliśmy małemu Ha, a teraz kupiłam zwykłe, i boję się jak zareaguje.
Dziewczyny skąd będę wiedzieć, że mu nie pasuje mleko???

Wydaje mi się, że Ksawery miał wczoraj kolkę, zaczęło się po kąpieli ok 20, przysnął na chwilę i się obudził z krzykiem, jak go nosiliśmy na prosto to się uspokajał, a jak tylko go kładliśmy to znowu płacz. W końcu go wzięłam położyłam na piersi i masowałam po pleckach i usnął. Czy mogę mu zacząć podawać jakieś kropelki?? Jeśli tak to jakie? Bo na boboticu piszę, że dopiero od 28 dnia życia.

Ja na początku pierwsze opakowanie dałam HA bo akurat takie tz kupił,
ale potem przeszłam na zwykłe,
bo wg mnie bez sensu dawać HA jeśli się nie jest alergikiem.
Nie było problemu z przejściem, ale 2 dni mieszałam jej mleka.

Po pierwsze to się upewnij czy to kolki, może po prostu miał gorszy dzień,
jeśli kolki to będzie się to codziennie powtarzać.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 12:00   #1956
laseczkaa
Zadomowienie
 
Avatar laseczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 530
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

hej


Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość


i prunelle przekazuje sms od Krusiak:
"No my już po. O 11.33 urodził się Janek. Ma 4170 i 55 długości. Więc nie taki mocno duży
GRATULACJĘ

u nas ok lekko zmęczona - noc ok co 2 h pobudka
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cie noszę, ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę, jestem przy Tobie od pierwszego grama, Tyś moje dziecko a ja Twoja mama

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09kp5b04ypq.png


Kacper 18.04.2011


laseczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 12:48   #1957
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
w sumie masz rację, zadzwonię dla spokojnej głowy.

mój też robi luźną kupkę. Z tego co czytałam to jeśli dziecko je z piersi to jest to w porządku.
nasz synek też robi luźne kupki taka jajecznica jakby żółte takie z elementami ciągnącymi się pediatra powiedziała że to białko bo organizm maluszka jeszcze go nie trawi czy jakoś tak ale luźne mogą być

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Maja wczoraj przepłakala cały wieczór,a dzisiaj rano,kiedy przystawiłam ją do cyca rozpoczęła ponownie. Biedna,była głodna,a nie umiała zjesc..ja już naprawdę nie wiem,co to jest? Zaczyna płakac tylko przy cycku,kiedy troszkę wypija. Dzisiaj się wkurzyłam i podałam jej butle,bo nie umiałam patrzec jak szuka jedzenia
biedactwo ty i majeczka mam nadzieję że szybko się wszystko unormuje...

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
Ups, ja posmarowałam się raz maścią, bo też zaczęło coś piec. Ale w sumie maść którą przepisała nam pediatra na pupę małego też była z clotrimazolem, więc stwierdziłam, że ja tym bardziej mogę.
U nas dziadek to zaklinacz dzidziusia Tak się do dziadka mały śmieje jak do nikogo, ubaw po pachy mają obaj. A tylko dziadek widzi małego to już się z nim nie da pogadać, bo tylko do niego tiurla
Mały wczoraj prawie w ogóle nie spał, może kilka razy po pół godziny, ale na szczęście w nocy tylko raz się obudził, więc nie było tak źle
Wesołych Świąt wszystkim
no ja też czytałam że dzieci się smaruje... zobaczę póki co odstawiłam na razie podpaski chodzę z papierem toaletowym hehe i zmieniam co chwilę masakra ale tak nie swędzi...


Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość

Eirene Ty chyba pisałaś że podajecie małemu Nan Pro, ale Nan Pro to zwykłe czy HA? Bo my podawaliśmy małemu Ha, a teraz kupiłam zwykłe, i boję się jak zareaguje.
Dziewczyny skąd będę wiedzieć, że mu nie pasuje mleko???
my podajemy zwykłe nan pro pediatra mówiła że skoro mu pasuje to nie kombinować bo chcieliśmy bo tż alergik ale ona mówi że skoro nic się nie dzieje to jest ok

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość

ale jednak ten czas od 19 do 22 jest zbawienny dla dobra związku

dokładnie my małego kładziemy ok 20.30-21.00 i śpi tak do 00.00 - 01.00 a my mamy czas dla siebie


aja aż się popłakałam kochana z twojego opisu współczuję przeżyć z pępowiną... ja też pierwsze co do synka powiedziałam: płacz malutki, płacz i pierwsze co to zapytałam hehe: chłopak?
ogólnie fajnie że masz to już za sobą i jesteś z nami tu
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.


Edytowane przez Eirene1987
Czas edycji: 2011-04-23 o 12:50
Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 13:07   #1958
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Ahtaga – a jak to zatrzymanie wyglądało? Nie krwawiłas nic – czy tych skrzepów nie miałas? Bo ja ych skrzepów prawie zero – były 3 takie mega i prawie nic więcej.
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 13:14   #1959
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość


ale jednak ten czas od 19 do 22 jest zbawienny dla dobra związku

o tak ;-p ale niestety u nas sie nie sprawdzi... my czasem o 20 wracamy z małym do domu a co dopiero latem.. tacy juz jestesmy ze mamy male adhd ;-p i latem poza domem caly czas.. o 19 latem jeszcze slonczko swieci )



Lustereczko - owieczka to sleep sheep

n.ik.a - mam nadzieje,ze corcia bedzie przybierać na wadze


Aja moj tez był poobwijany pępowiną.. brr...

a jak polozna krzyknęła ' 'to chłopiec ! '
to ja na to '' przecież wieem !! ''
a potem glupio mi sie zrobilo


TŻ dzisiaj idzie na nockę
pierwsyz raz od 7 tyg zostajemy sami z synkiem
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 13:18   #1960
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Cytat:
Napisane przez Eirene1987
jeny dziewczyny dziś dopiero prawie 3 tygodnie po urodzeniu małego zauważyłam że on ma zrośnięte do połowy paluszki (2 i 3) u stópek, i to dziwne - i w jednej i drugiej nóżce... tzn po prostu między nimi jest normalna skóra... dziwne ani ja ani tż tak nie mamy... skąd to się wzięło? będę musiała lekarki zapytać czy trzeba coś z tym robić żeby potem problemów nie miał z chodzeniem... ale też dobra jestem - dopiero dziś zauważyłam to jak mu zdjęcie nóżki robiłam
To zazwyczaj dziedziczne, może sprawdź u swoich przodków ( rodzice, dziadkowie) , po prostu taka uroda, tak samo jak sa ludzie , którzy maja płatki dolne uszu przyrośnięte całkiem do szyi, a sa tacy co maja moim zdaniem ładniejsza wersję, czyli takie zaokrąglone i dopiero przyrośnięte, nie wiem jak to wytłumaczyć.
Co do paluszków u stóp, moja babcia takie miała, moja mama ma i ja mam po nich, po mnie odziedziczyły to dzieci, wszystkie trzy, tyle, ze najstarszej teraz zauwazyłam, ze te paluszki sie zmieniaja na bardziej zwyklejsze- takie jak ma mój mąż, ale jeszcze widac troszkę. Ja uwielbiam takie zrośnięcie, uważam, że to bardzo sexy i mój mąz tez tak uważa ( nie tylko on, he, he) i troche żałujemy, że starszej córci miałyby sie te paluszki zrobic takie zwyczajne, mogłyby juz zostac takie jek ma teraz.
w niczym to oczywiście nie przeszkadza jesli chodzi o motorykę
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 13:44   #1961
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
o tak ;-p ale niestety u nas sie nie sprawdzi... my czasem o 20 wracamy z małym do domu a co dopiero latem.. tacy juz jestesmy ze mamy male adhd ;-p i latem poza domem caly czas.. o 19 latem jeszcze slonczko swieci )

no my z reguły jesteś w domku o tej godzinie
tż pracuje więc musi kiedys wypoczywać,

wiadomo, że zanim była mała to sie wychodziło ze znajmymi czy cuś
ale to w sumie tez głównie w weekend
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 13:46   #1962
gosiawolna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 848
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

witam. mam takie pytanie czy wypada mi zjesc kawalek sernika w swieta?? jak to jest z biala kielbasa??? mozna???
gosiawolna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 13:46   #1963
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Ahtaga – a jak to zatrzymanie wyglądało? Nie krwawiłas nic – czy tych skrzepów nie miałas? Bo ja ych skrzepów prawie zero – były 3 takie mega i prawie nic więcej.
skrzepy miałam delikatne w szpitalu jeszcze i w domu kilka dni. Później już tylko krwawienie lekkie i w końcu nic. Wszystko trwało 6 dni. Zatrzymanie stwierdzono po zrobieniu usg kiedy trafiłam na oddział z gorączką.
Ważne żeby wogóle krwawić a u mnie trwało to bardzo krótko.
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 13:48   #1964
trzyrazyi
Zadomowienie
 
Avatar trzyrazyi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 291
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Cytat:
Napisane przez Jok3r Pokaż wiadomość
No ja jeszcze musze poczekac troszke, ale wyjazd juz coraz blizej i normalnie najchetniej juz bym sie pakowac zaczela
Martwi mnie tylko czy maly moze jechac 10h w nosidelku. Czy mu to na plecki nie zaszkodzi czy jak. Planuje i tak robic postoje na karmienie i przewijanie, ale mimo wszystko jednak to meczace bedzie.

dobrze cie rozumiem...chcemy z mala jechac do PL.w sierpniu i nie wiem czy pojedziemy za dlugooooo....ale moze najpierw na 2 dni do niemczech a potem PL. zawsze to krocej
trzyrazyi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 14:01   #1965
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
o tak ;-p ale niestety u nas sie nie sprawdzi... my czasem o 20 wracamy z małym do domu a co dopiero latem.. tacy juz jestesmy ze mamy male adhd ;-p i latem poza domem caly czas.. o 19 latem jeszcze slonczko swieci )
my też długo na dworku dlatego o 20 kapiemy a latem to może nawet 21 będzie szkoda w domu siedzieć jak ciepło

Cytat:
Napisane przez gosiawolna Pokaż wiadomość
witam. mam takie pytanie czy wypada mi zjesc kawalek sernika w swieta?? jak to jest z biala kielbasa??? mozna???
ja jadłam tylko spód czekoladowy sobie odcięłam
teraz rafaello zjadłam z białym biszkoptem i taki budyniowy póki mco małemu nic nie jest

dziś rano tylko kupki nie mógł zrobić wzdecia miał pomogła herbatka z koprem włoskim i kminkiem bąki szły aż miło
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 14:05   #1966
gosiawolna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 848
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

ja mam zwykly sernik wiec zjem bez zahamowan a zastanawiam sie bo mam jeszcze taki z kruszonka ona jest z kakao wiec chyba odpuszcze a jeszcze jedno mam takie ze biszkopt i budyn w srodku to tez zjem sobie bez wyrzutow
gosiawolna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 14:26   #1967
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Cytat:
Napisane przez gosiawolna Pokaż wiadomość
ja mam zwykly sernik wiec zjem bez zahamowan a zastanawiam sie bo mam jeszcze taki z kruszonka ona jest z kakao wiec chyba odpuszcze a jeszcze jedno mam takie ze biszkopt i budyn w srodku to tez zjem sobie bez wyrzutow

no kakao to nie ale tak to wszystkie mozna raczej
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 14:53   #1968
mokra6
Zadomowienie
 
Avatar mokra6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 439
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Gosiawolna ja bede jesc ciasta takie bez czekolady i białą kiełbase tez bym jadła gdybym lubiła

Mordka tez nie mieszcze sie w bluzki, tzn.moje cyce

Niutka dajesz Corci smoka? Spi nadal z Tobą??

My kąpiemy o 21 Potem mi sie budzi o 2, potem o 4, a potem juz nie śpi tak dobrze, wierci sie co chwila, a ostatnio przez godzine lezy i sie śmieje,rozgląda i macha rekami jakby chciala poleciec, potem znów zasypia tak do 9.

Wesełych Świąt dziewczyny
__________________
Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem,
bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje...
Lilianka

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51052.png
mokra6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 15:06   #1969
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Cytat:
Napisane przez mokra6 Pokaż wiadomość
Gosiawolna ja bede jesc ciasta takie bez czekolady i białą kiełbase tez bym jadła gdybym lubiła


My kąpiemy o 21 Potem mi sie budzi o 2, potem o 4, a potem juz nie śpi tak dobrze, wierci sie co chwila, a ostatnio przez godzine lezy i sie śmieje,rozgląda i macha rekami jakby chciala poleciec, potem znów zasypia tak do 9.
no biała kiełbasa na dodatek pieczona to może być mniam mniam ja tylko żałuję że buraczków z chrzanem do niej nie wezme bo chrzanu nie można...


kurczę tak czytam te wasze dzieci śpią po kapieli 4-5 godzin a mój na razie 4 to max zawsze tak jak kąpiemy o 20 to jak zaśnie o 21 to do 00-01 śpi potem pobudka o 3-4 i potem 5-6 potem to już go bierzemy do siebie bo by u siebie nie zasnął i tak śpimy do 10 czasem nawet ciekawe kiedy mój będzie dłużej w nocy spał
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 16:54   #1970
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
skrzepy miałam delikatne w szpitalu jeszcze i w domu kilka dni. Później już tylko krwawienie lekkie i w końcu nic. Wszystko trwało 6 dni. Zatrzymanie stwierdzono po zrobieniu usg kiedy trafiłam na oddział z gorączką.
Ważne żeby wogóle krwawić a u mnie trwało to bardzo krótko.
dzięki bo się schizowałam,że u mnie coś za mało tych skrzepów - ale jestem tydzień po a krwawie dalej na czerwono więc myśłe, że ok


Mój Mały dostał 0 13 butle z MM i śpi do teraz - słoneczko mu świeciło cały dzień to nadrabił zaległości senne.

A ja jadłam buraczki z chrzanem - ogólnie to jem prawie wszystko ale w małych ilościach - tzn to co wiem ,że zaszkodzi to nie ale resztę po troszeczke - tylko, że ja cyc ( laktator) + MM i wychodzi pół na pół dawek.
__________________


Edytowane przez Mirabilka
Czas edycji: 2011-04-23 o 16:55
Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 17:13   #1971
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
dzięki bo się schizowałam,że u mnie coś za mało tych skrzepów - ale jestem tydzień po a krwawie dalej na czerwono więc myśłe, że ok


Mój Mały dostał 0 13 butle z MM i śpi do teraz - słoneczko mu świeciło cały dzień to nadrabił zaległości senne.

A ja jadłam buraczki z chrzanem - ogólnie to jem prawie wszystko ale w małych ilościach - tzn to co wiem ,że zaszkodzi to nie ale resztę po troszeczke - tylko, że ja cyc ( laktator) + MM i wychodzi pół na pół dawek.

ja tez jem prawie wszystko oprócz cytrusów, fistaszków, miodu i truskawek.

załamałam się na tych zakupach ciuchowych, bo co założyłam, to wyglądałam jak spaślak, dopiero w new looku znalazłam jakieś ładne ciuszki luźniejsze w strategicznych miejscach. W tym czasie mój mąż zaliczył megakupe u Naduni
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 17:27   #1972
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
dzięki bo się schizowałam,że u mnie coś za mało tych skrzepów - ale jestem tydzień po a krwawie dalej na czerwono więc myśłe, że ok


Mój Mały dostał 0 13 butle z MM i śpi do teraz - słoneczko mu świeciło cały dzień to nadrabił zaległości senne.

A ja jadłam buraczki z chrzanem - ogólnie to jem prawie wszystko ale w małych ilościach - tzn to co wiem ,że zaszkodzi to nie ale resztę po troszeczke - tylko, że ja cyc ( laktator) + MM i wychodzi pół na pół dawek.
no ja też pół na pół karmię zobaczymy może się skuszę na trochę tych buraczków w sumie mały jutro kończy 3 tygodnie a położna powiedziała żeby wprowadzac nowe produkty po miesiącu więc już prawie



muszę po prostu muszę się pochwalić moim małym sukcesem metodą 7-5-3 ściągnełam przed chwilą 100ml mojego mleczka mała rzecz a tak cieszy


DZIEWCZYNY WESOŁYCH ŚWIĄT SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA WAM ŻYCZĘ
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 17:37   #1973
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
kurde moje dziecię wymiotuje Zaraz po każdym jedzeniu chlusta z niego jak z fontanny mimo, że w trakcie jedzenia biorę go na pionowo i karmię też nie na leżąco tylko tak na pół siedząco Juz sama nie wiem co robić, może do lekarza iść, ale to bym musiała do szpitala bo święta.

ale czy odbijasz? jak tak ulewa mocno, to spróbuj odbic podczas karmienia, tzn zrób ze 2-3 przerwy w trakcie jak go karmisz i czekaj az odbije, ma musze moja tak odbijac, bo jak nie, to potem np za godzine uleje, ostatnio mi raz tak ulała, że własciwie oddała wszystko co zjadła, bo przy poprzednim karmienui jej nie odbiłam 9 nie chciało mi sie czekac, a długo sie nie odhbijało) no i efekt był potem taki, że bluze miałam mokra, legginsy i jeszcze prześcierdło na łózku tak wiec sumiennie tweraz odbijam co najmniej dwa razy

Cytat:
Napisane przez 87[B
czarna[/B];26499477]Kochane,każdej z osobna życzę Wesołych Świąt Wielkanocnych

Maja wczoraj przepłakala cały wieczór,a dzisiaj rano,kiedy przystawiłam ją do cyca rozpoczęła ponownie. Biedna,była głodna,a nie umiała zjesc..ja już naprawdę nie wiem,co to jest? Zaczyna płakac tylko przy cycku,kiedy troszkę wypija. Dzisiaj się wkurzyłam i podałam jej butle,bo nie umiałam patrzec jak szuka jedzenia
czarna, wyglada na to, że może jakos nie może sie dobrze przyssać, a jak ją przystawiasz???, może wklej fotkę, najlepiej jest złapac dziecko tak jakby dłonią objąc kark/szyje, palcem wskazującym tak bardziej główkę, a druga reka trzymac cyca nakierowanego na usta dziecka i DZIECKO PRZYSTAWIC do tego cyca w ten sposób, że to dziecko i jego buxke dłonia przysuwamy do cyca, moja wtedy super załapuje


Cytat:
Napisane przez Jok3r Pokaż wiadomość
No ja jeszcze musze poczekac troszke, ale wyjazd juz coraz blizej i normalnie najchetniej juz bym sie pakowac zaczela
Martwi mnie tylko czy maly moze jechac 10h w nosidelku. Czy mu to na plecki nie zaszkodzi czy jak. Planuje i tak robic postoje na karmienie i przewijanie, ale mimo wszystko jednak to meczace bedzie.
jak jednorazowo i zpostojami to spoko

Cytat:
Napisane przez mokra6 Pokaż wiadomość
Gosiawolna ja bede jesc ciasta takie bez czekolady i białą kiełbase tez bym jadła gdybym lubiła

Mordka tez nie mieszcze sie w bluzki, tzn.moje cyce

Niutka dajesz Corci smoka? Spi nadal z Tobą??



śpi i będzie spała ja lubie spac z dziecmi
smoka nie daje, ja nie smoczkowa smoka wypluwałam, poprzednia dwójka tez smoka nie chciała nawet, chociaz próbowałam kiedyś dac, to i ta bez smoka sie chowa
Jest teoria, ze dzieci , które sa uzaleznione od smoka potem maja problem z uzaleznieniami np. papierosami , bo nie umieją same rozładowywac stresu i szczerze mówiąc na moim męzu ta teoria sie sprawdza, uważam, że lepiej uczyć dziecko sie samo uspokajać, z pomoca kojącego głosu rodziców, przytulania i innych takich metod radzenia sobie ze stresem bez wspomagaczy. Poza tym jak dziecko płacze to znaczy, że o cos mu chodzi, czegos chce, a wkładając mu smoka do buzi tak jakby zamykamu mu mozliwośc powiedzenia nam, że cos mu nie pasuje, poskarżenia się i to takie proste wsadzic smoka i zamknąc mu buxke, ja wole próbowac sie wsłuchac co ono chce, poprzytulac, ponosić itd... chociaz mysle, że awaryjnie mozna podac, ale zazwyczaj dzieci, które nie sa do smoka przyzwyczajone sie np wkurzaja, ze mleko nie leci


---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Wesołych Świąt Mamuśki
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2011-04-23 o 17:44
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 18:25   #1974
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Joł dziewczyny!!!

Chciałam Wam życzyć WESOŁYCH ŚWIĄT I SMACZNEGO JAJKA

ostatnio rzadziej się udzielam, bo niestety ale mamy kolki :/
a dnie spędzamy na dworku bo mała tak pięknie śpi, a w domku to już nie koniecznie....

powolutku będę doczytywać

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj fatalny dzień,
co chwile płaczę,
pokłóciłam się z tż





mojej łzawi i ropieje jedno oczko,
narazie przemywam tylko wodą przegotowaną,

jak się robi ten masaż??
iza, przy wewnetrznej stronie oczka kolo noska musisz wyczuć taki "punkcik-zgrubienie"(nie pamietam jak się to nazywa) i go uciskać delikatnie paluszkiem, kilka razy dziennie robie małej taki masazyk .
poświetach mamy wizyte u okulisty i zobaczymy co powie...
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 18:27   #1975
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
no biała kiełbasa na dodatek pieczona to może być mniam mniam ja tylko żałuję że buraczków z chrzanem do niej nie wezme bo chrzanu nie można...
Ja jem chrzan, ale rzadko i raczej rozrobiony i nie dzieje się po nic nic ponad to co zwykle
Montii a gdzie można kupić to nosidełko? Bo na allegro nie widzę
A już znalazłam, drogie ciut, ale przemyślę
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 18:37   #1976
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

tity na nosidła.com i zachustowani
na allegro raz widziałam używane, trzeba pilnować, albo na chusty.,info dać ogłoszenie,że chcesz kupić a może akurat się trafi że ktoś chce sprzedać
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 18:49   #1977
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
no biała kiełbasa na dodatek pieczona to może być mniam mniam ja tylko żałuję że buraczków z chrzanem do niej nie wezme bo chrzanu nie można...


kurczę tak czytam te wasze dzieci śpią po kapieli 4-5 godzin a mój na razie 4 to max zawsze tak jak kąpiemy o 20 to jak zaśnie o 21 to do 00-01 śpi potem pobudka o 3-4 i potem 5-6 potem to już go bierzemy do siebie bo by u siebie nie zasnął i tak śpimy do 10 czasem nawet ciekawe kiedy mój będzie dłużej w nocy spał
ja generalnie staram się zmieści z kąpielą pomiędzy 19 a 20

pamiętam, ze jako dziecko chodziłyśmy spać po dobranoce czyli o 19:30
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 18:53   #1978
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

a my jutro pierwszy raz nocka poza domem

jedziemy do moich rodziców na święta, domek nad jeziorem

trochę się stresuje, nowe miejsce itp itd

no ale niech maly sie przyzwyczaja, wakacje chce tam spedzac:P
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]

Edytowane przez Montii
Czas edycji: 2011-04-23 o 18:57
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 18:58   #1979
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
ostatnio rzadziej się udzielam, bo niestety ale mamy kolki :/
a dnie spędzamy na dworku bo mała tak pięknie śpi, a w domku to już nie koniecznie....


iza, przy wewnetrznej stronie oczka kolo noska musisz wyczuć taki "punkcik-zgrubienie"(nie pamietam jak się to nazywa) i go uciskać delikatnie paluszkiem, kilka razy dziennie robie małej taki masazyk .
poświetach mamy wizyte u okulisty i zobaczymy co powie...

my też dzisiaj cały dzień na ogródku,
i na zewnątrz nie złapała ją kolka

ogólnie dzisiaj na razie walczyliśmy z kolka pomiędzy 13-15,
kurcze co dziennie inaczej to wygląda
nigdy nie wiem kiedy mam się spodziewać


Byłyśmy u lekarza,
i tez nam kazał masować i dał antybiotyk,
powiedział, ze jak nie przejdzie w ciągu tygodnia to mamy iść do okulisty.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
a my jutro pierwszy raz nocka poza domem

jedziemy do moich rodziców na święta, domek nad jeziorem

trochę się stresuje, nowe miejsce itp itd
też bym pewnie miała stresa,
nie ma jak u siebie,
człowiek się pewniej czuje,

ale Fabianek nie ma kolek i z tego co piszesz to ładnie śpi więc na pewno będzie ok
Idalce się dobrze śpi u moich rodziców, co prawda na razie tylko w dzień
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 19:20   #1980
wanilia83
Zadomowienie
 
Avatar wanilia83
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 182
Dot.: Śliczne maluszki właśnie opuściły nasze brzuszki

witam wieczorową porą, cały dzień byliśmy u teściów , mała chyba miała za dużo wrażeń bo nie umiała zasnąć a po przyjeździe do domu śpi jak aniołek, może jej nie odpowiadało wiejskie powietrze i inne szumy na zewnątrz cały dzień siedzieliśmy na tarasie , zjadłam dziś żurek i dwa rodzaje ciast i zastanawiam się czy małej nie zaszkodzę


kasiapruszkow masz u mnie piwo po dwóch dniach przemywania buzi krochmalem widać wyraźną poprawę u małej jeny jak ja się ciesze,


Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
kurde moje dziecię wymiotuje Zaraz po każdym jedzeniu chlusta z niego jak z fontanny mimo, że w trakcie jedzenia biorę go na pionowo i karmię też nie na leżąco tylko tak na pół siedząco Juz sama nie wiem co robić, może do lekarza iść, ale to bym musiała do szpitala bo święta.

jak tam przeszło już Michałkowi?? ja bym pojechała do szpitala jednak jak to trwa 3 dni

Joker Mateuszek super i jaki uśmiechnięty ile już waży ??

moja NAdunia strasznie mało się uśmiecha
ahh jak ja zazdroszczę rodziny nad morzem

czarna
może przez tą pleśniawkę tak się zachowuje ?? współczuje, oby szybko przeszło

aja na całe szczęście wszystko skończyło się dobrze


Dziewczyny życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT
spędzonych w rodzinnym gronie bez kolek i marudzeń

__________________

wanilia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.