Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-16, 11:56   #1
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz

Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :))


Witam,

właśnie stałam się klientką Estylu i muszę przyznać, że bardzo pozytywnie zaskoczył mnie błyskawiczną realizacją zamówień. Do tej pory byłam wierna Esentii , ale u nich od dnia zamówienia do wysłania paczki upływa conajmniej tydzień . a Estyl ?? 2-3 dni i masz kosmetyki w domu
Chciałam tu na łamach wizażu pogratulować Agusi Z i wszystkim tym, którzy stworzyli ten sklepik za kawał dobrze odwalonej ciężkiej pracy i dać może maleńką sugestię , rozbudujcie troszkę asortyment o inne firmy, może jakieś zapaszki dorzućcie a zobaczycie, że wkrótce staniecie się najbardziej lubianym i odwiedzanym sklepem online !!!! Bo dla nas kobiet liczy sie przede wszystkim szybkie realizowanie zamówień..

Pozdr

aneta
anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 13:37   #2
skarbonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 128
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :))

Nie kupowałam jeszcze w Estylu, ale i tak jestem pod wrażeniem. Prezentacja kolorówki jest idealna - wspaniała jakość zdjęć, dodatkowo opisy kolorów i propozycje ich łączenia. Mam wrażenie, że w Estylu latwiej jest kupić trafiony kosmetyk do makijażu niż w Sephorze, gdzie z racji grobowego oświetlenia najpierw smaruję się testerami, a potem wychodzę ze sklepu na światło dzienne, żeby zobaczyć rzeczywiste kolory. Więc gdyby tak poszerzyć asortyment Estylu o popularną (na początek) kolorówkę typu L'Oreal i Bourjois, to w połączeniu z Esentią i sklepem internetowym Erisu mielibyśmy wreszcie możliwość zrobienia przyzwoitych zakupów kosmetycznych przez internet.
skarbonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 15:49   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :))

Dziękuję bardzo za tak miłe słowa. Staramy się bardzo ze Złosiem, bo zależy nam na baaaardzo zadowolonych Klientkach
Stramy się również wzbogacić asortyment, nie jest to niestety proste, bo firmy są dość nieufne jesli chodzi o internet. Ale mam nadzieję, że się uda

Jeszcze raz wielkie dzięki

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 18:26   #4
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :))

Tak Agnieszko, wiem cos o tym, sama kiedyś przeprowadzałam wstępne rozmowy z Lorealem i innymi tego typu firmami, i muszę przyznać, że ciężko wychodzą takie rozmowy, firmy nastawione sa bardzo sceptycznie na współpracę internetową, tylko dlatego, że nie znaja tej strony sprzedaży az tak dobrze
Agnieszko współpracowałam kiedyś z jedną hurtownią kosmetyczną , która z kolorówki ma w swojej ofercie kosmetyki firm Rimmel, troche Bourjois ( głównie tusze, róże), trochę Max Factora i przedewszystkim wody zapachowe Coty oraz wody selektywne. Bardzo szybko realizują zamówienia, zaopatrują nawet Esentię
Jeśli chcesz to napisz na priv do mnie a dam ci namiar do nich, siedzibę maja w Warszawie co prawda, ale na Pruszków napewno maja przedstawiciela, jeśli nawet nie, to można samemu odbierać zamówienia, bywasz przeciez w Warszawie :P w końcu portal wizaż poleciła mi znajoma z salonu kosmetycznego , gdzie często bywasz
Pozdrawiam ciepło

Aneta
anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 22:29   #5
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :))

ja tez zrobilam tam zakupy - Aga profesjonalnie zareagowala na promocje art deco i dzieki Niej dostane kasetke do cieni niech sie Douglas wypcha ;P Zgadzam sie, że kolory sa doskonale oddane, zdjecia sa w swietnej rozdzielczosci,strona dziala szybko - brakuje mi tylko opcji "kontynuuj zakupy", chyba ze go nie widze - ale troche niewygodnie jest cofac sie "wsteczem" po wybraniu czegos do koszyka Ale to pewnie drobnostka dla Zlosliwca, prawda? W kazdym razie 100 razy chetniej zostawie kase tu, niz w jakiejkolwiek Sephorze - czekam na nowe marki, zycze powodzenia w interesach
Martiene
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 11:11   #6
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :))

Czyli promocja z kasetką obowiązuje w Estyl tak?????????
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 11:41   #7
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :))

Ewka napisał(a):
> Czyli promocja z kasetką obowiązuje w Estyl tak?????????

Tak
http://estyl.pl/sklep/customer/pages.php?pageid=8
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-17, 11:42   #8
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :))

Ewka chciałam spytac o to samo

Zakupy art deco za conajmniej 100 zł i kasetka magnetyczna na 3 cienie gratis?
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 11:49   #9
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :))

koculek napisał(a):
> Ewka chciałam spytac o to samo
>
> Zakupy art deco za conajmniej 100 zł i kasetka magnetyczna na 3 cienie gratis?

Tak, ale tylko na zamówienia do 23 listopada, więc jeszcze 6 dni
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 19:48   #10
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :))

Tylko dlaczego i tak ceny są wyższe? Np. cienie poczwórne Isa Dory są niby tańsze o 13% i kosztują 56 złotych. Kiedy ja swoje miesiąc temu kupiłam w GC za 53. I jeszcze płacić za przesyłke??

Gratuluję pięknego zrobienia strony. Jest śliczna. I bardzo fajny pomysł. Ja niestety zostane przy Sephorach i GC
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 21:08   #11
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :))

zlosliwiec napisał(a):
> koculek napisał(a):
> > Zakupy art deco za conajmniej 100 zł i kasetka magnetyczna na 3 cienie gratis?
>
> Tak, ale tylko na zamówienia do 23 listopada, więc jeszcze 6 dni


No.. i niewiele trzeba... Kusicie, ah kusicie Od godziny siedze i ogladam i robie liste zakupow

pozdrawiam
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-17, 23:27   #12
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :))

Miałyśmy donośic, więc donoszę:
Colorstay Revlona w GC kosztuje 54, a w estyl 58...
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 07:00   #13
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :))

Dzięki Sokole Oczka
Ja dostałam takie warunki, ale nie może być aż takiej różnicy. Postaram się to jeszcze dzisiaj wyjaśnić.

Pozdrawiam serdecznie

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 07:14   #14
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :))

Alciu nie mam zamiaru oczywiście Cię agitować i namawiać na estyl. Ale te cienie i u nas i w GC kosztują tyle samo - 56 zł. Galeria raz na kwartał albo raz na pół roku, robi wyprzedaże i wtedy obniża ceny. Może wtedy trafiłaś na niższą cenę.
Znacie mnie już troszkę, i wiecie, że jestem ostatnią osobą, która chciałaby Was na coś naciągać na siłę, albo dorabiać się oszukując cenowo. My w estylu staramy się jakoś złagodzić ten przymus cenowy Baltica dają c rabaty, niedługo pewnie połączymy to z małymi upominkami. No i mamy również promocje na niektóre produkty.
My tylko chcemy dać alternatywę wszystkim kobietom, które nie mają dostępu do tych kosmetyków, nie mają czasu na zakupy w tradycyjny sposób, albo po prostu preferują zakupy w spokojnym domowym zaciszu.

Gorąco pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 08:09   #15
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :))

A ja w żadnym wypadku nie chciałam być nie miła bardzo się ciesze z estylu bo naprawdę miło jest oglądać produkty tam wystawione, wygladają ślicznie i urzekająco. A z tymi cieniami to nawet mozliwe
Aha! Jeśli myślicie o poszezrzeniu arsenału to ja proponowałabym KillyS naprawdę trudno dosyać ich produkty w trójmieście!Właściwie to mi po pół roku udało się upolować tylko żel do skórek
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 09:42   #16
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :)

Alciu, ale ja naprawdę nie czuję się urażona, czy coś podobnego. Broń Boże. Dzięki takim wpisom jak Twoje ja mogę reagować i mieć argumenty do Baltica. Ja nie mam mozliwości śledzić ceny w innych sklepach.
NIe udało się z obniżeniem cen cieni IsaDory, ale podkład Revlona colorstay, dzięki Wam właśnie załatwiłam. Od dzisiaj podkład w estyl.pl będzie kosztował 54 PLN i promocję tę mamy do końca grudnia.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 09:54   #17
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :)

Agnieszko, gratuluję bojowości i rezultatów.
Żebym ja też tak umiała walczyć o swoje...
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 11:03   #18
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :)

Dzięki Ami Chyba pokażę ten watek mężowi - on uważa, że ciągle daję się wykorzystywać i jestem za bardzo spolegliwa. A jeśli chodzi o biznes i kasę to nie powtórzę bo zaczyna się niecenzuralnie

Wielka buźka

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 22:16   #19
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Estyl - promocje (?)

zlosliwiec napisał(a):
> koculek napisał(a):
> > Ewka chciałam spytac o to samo
> >
> > Zakupy art deco za conajmniej 100 zł i kasetka magnetyczna na 3 cienie gratis?
>
> Tak, ale tylko na zamówienia do 23 listopada, więc jeszcze 6 dni


hm... dałabym sobie rękę uciąć, że jeszcze dzisiaj widziałam tę wersję na stronie estyl'u.. a teraz czytam newsletter i widzę : Piątek 19 listopada ostatnim dniem promocji ArtDeco!
Nie to żebym się czepiała kilku dni... ale czemu tak nagle skracacie okres promocji?

xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-18, 22:26   #20
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Estyl - promocje (?)

xanka napisał(a):
> zlosliwiec napisał(a):
> > koculek napisał(a):
> > > Ewka chciałam spytac o to samo
> > >
> > > Zakupy art deco za conajmniej 100 zł i kasetka magnetyczna na 3 cienie gratis?
> >
> > Tak, ale tylko na zamówienia do 23 listopada, więc jeszcze 6 dni
>
>
> hm... dałabym sobie rękę uciąć, że jeszcze dzisiaj widziałam tę wersję na stronie estyl'u.. a teraz czytam newsletter i widzę : Piątek 19 listopada ostatnim dniem promocji ArtDeco!
> Nie to żebym się czepiała kilku dni... ale czemu tak nagle skracacie okres promocji?
>
>

Niekoniecznie my, dzisiaj dystrybutor zmienił zdanie... A my z przykrością donosimy
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 22:35   #21
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Estyl - promocje (?)

zlosliwiec napisał(a):

> Niekoniecznie my, dzisiaj dystrybutor zmienił zdanie... A my z przykrością donosimy
buu to szkoda wielka.., bo przyznam,że ta kasetka Trio była mocnym argumentem do zakupów.
niedobry dystrybutor!
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 15:09   #22
Anthuria
Raczkowanie
 
Avatar Anthuria
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 110
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :)

Mam pytanko odnośnie balsamów Pupy. Nie ma czekoladowych i waniliowych - czy będą w najbliższym czasie? Jak to często ostatnio bywa dla mnie zabrakło:-(
Anthuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 15:12   #23
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :)

Anthuria napisał(a):
> Mam pytanko odnośnie balsamów Pupy. Nie ma czekoladowych i waniliowych - czy będą w najbliższym czasie? Jak to często ostatnio bywa dla mnie zabrakło

W następnym tygodniu ma być dostawa balsamów Miss Milkie do magazynu centralnego - ale ze względu na obecną pogodę nikt nam nie potwierdzi konkretnego dnia... Wtedy uzupełnimy ofertę
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 15:15   #24
Anthuria
Raczkowanie
 
Avatar Anthuria
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 110
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :)

Dziękuję za szybką odpowiedź - może tym razem nie zabraknie,
pozdrawiam
Anthuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 21:32   #25
iwonula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 25
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :)

a ja mam pytanie odnośnie odcieni Revlona. Czy odcienie colorstay pokrywają się z odcieniami colorstay natural. chodzi mi dokładnie o odcień nr 04. do tej pory używałam tego pierwszego-sand beige, ale teraz chciałabym w Estylu kupić colorstay natural i nie wiem czy to będzie ten sam odcień. Pani Agnieszka się pewnie orientuje. proszę o odpowiedż
iwonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 21:56   #26
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :))

alcia napisał(a):
> Aha! Jeśli myślicie o poszezrzeniu arsenału to ja proponowałabym KillyS naprawdę trudno dosyać ich produkty w trójmieście!Właściwie to mi po pół roku udało się upolować tylko żel do skórek

przepraszam, że się wtrącam i uprawiam propagandę, ale Killysa można kupić w internecie od naszej wizażowej Olencji która ma swój gabinet kosmetyczny, i poza nim sprzedaje też Killiski na Allegro jako stanulka
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 09:45   #27
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Re: Estyl -wreszcie coś świetnie działającego w necie :))

Kurcze dziękuje za tą małą podpowiedź postram się wkrótce upolować coś od Olencji
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.