Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-20, 20:47   #1681
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj tematy zapodajecie, zdjęć mojej poprawinowej sukienki nie widziałam, nie załączyły się w załącznikach, czy Onaś mogłabyś wrzucić je jeszcze raz.

Jeżeli chodzi o wojsko to muszę powiedzieć, że mój wybranek serca odbył służbę w marynarce, ma piękne zdjęcia, piękną pamiątkę i jest z tego dumny, w sumie co by nie mówić o służbie czasami się Ona przydaje, po pierwsze mój facet umie ogarnąć się wokół siebie, pastuje pięknie buty zaszywa dziury w skarpetkach, przyszywa guziki, gotuje i milion innych rzeczy. Prawda jest taka, że obierać kartofli nie lubi ale obierze jeżeli Go poproszę, za to świetnie gotuje, zmywa, pierze i sprząta. Ja niestety nie mogę odkurzać bo mam schrzaniony kręgosłup i chwilę polatam z rura od odkurzacza i umieram z bólu.

Jeżeli zaś chodzi o opłaty Kościelne, to mnie one wyniosą ok 2000 tyś, dlatego, że tak jest. Nie oszukujmy się też, prawda jest taka, że tyle wydajemy ma fotografa, kamerzystę, samochód a ślub odbywa się w Kościele i też chcą za to kasę...jakby nie było Ksiądz to zawód jak każdy inny... i choć bardzo mi się to nie podoba to ja już wykłócać się ze swoim Ks. nie będę ( to jest typ biznesmena).

Jeżeli chodzi o poród przeżyłam już 4 i muszę powiedzieć, że każdy jest inny...zdania w dniu porodu natychmiast się zmieniają, poza tym dziewczyny wszystko pięknie i cacy ale Wy będziecie w tym dniu pacjentem i to lekarz będzie decydował co i jak, nawet w prywatnych klinikach i nawet po umówieniu na cesarskie rozwiązanie kiedy przychodzi do porodu może wszystko się zmienić. Poród jest ciężkim przeżyciem ale też najpiękniejszym na świecie i najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo Wasze jak i maleństwa, dlatego ja nie jestem w stanie opowiedzieć się co bym wolała lub nie. Kiedy przyjdzie czas to się okaże. Każde rozwiązanie ma swoje zalety jak i wady. Ważne jest aby towarzyszyły Ci osoby Tobie oddane i wspierające i przeżywały te chwile razem z Wami nawet w najgorszych męczarniach....

Co do sukienki to raczej nie przeraża mnie jej "elektryczność" bo są specjalne preparaty i takie tam...martwi mnie jedynie, że sporo komentarzy ma jednak takich sobie...

TY MASZ DZIECI????

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
Witajcie kochane, to ja , świeżo upieczona żonka ))

oo heeeej!!! super te zdjątka! widac, ze wszyscy w dobrych humorach byli
Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
mówiłam, ale ona mnie nienawidzi i specjalnie chce zrobić na złość, więc poprosiłam TŻ, by jej to wyperswadował i nic
ożesz w morde!!!!


no wiec piszę na GG do TŻ
ja: i co, jaka to sukienka? z jakiego sklepu? (bo ja jej nie widziałam, tylko słyszałam jak się chwaliła, że jest długa, biała i zwiewna)
TŻ: jakaś tam victoria coś ( ach ten TŻ)
od razu zaczaiłam, że victoria's secret no i wyszukałam, pytam TŻ, czy to ta, a TŻ, że tak, to ta

no więc to ta z załącznika.

co myślicie, przesadzam? TŻ mówi, że to nic takiego, ale ja mam dosyć proste, kremową suknię i szczerze mówiąc, obawiam się podobnego looku, bo nawet welonu nie zamierzałam mieć
wiesz co ja bym jej tez wywinela taki numer z winem czy z czymkolwiek. I wydlubalabym jej oczy na koniec. Oczywiscie "zatrudnilabys" kogos kto by jej to wylal. Jak bedzie miec brudną suknie to pojedzie do domu. A fotograf koniecznie musi zlapac to ujęcie , jej reakcje - to bedzie najspanialsze co mozesz jej zrobic a jak nie to tylko oczy wydlubac!
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 20:48   #1682
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

CD
W kościele było jak w lodówie i mój biedny TŻ który był bez kurtki prawie przymarzł do posadzki, słychać było tylko nasze flukania...
Księdza mieliśmy superaśnego, w kościele się uspokoiłam tak więc przysięga bardzo gładko mi poszła, śpiewak i śpiewaczka dali piękny koncert. Ogólnie to z kościoła wielu rzeczy się nie pamięta, nie widzisz kto dokładnie z gości jest itp, nawet nie pamiętam czy śpiewacy śpiewali jeszcze przy składaniu życzeń - podobno tak.
CDN
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 20:48   #1683
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiem od czego zacząć...
W piątek przed weselem nie zmrużyłam oka przez całą noc...byłam zła i zdenerwowana tym że nie mogę zasnąć i że bedę przez to źle wyglądała.
PRzed wyjściem do fryzjera miałam doła nie tylko pod oczami.... prawie mi się płakać chciało że nie wytrzymam całej nocy bo padnę ze zmęczenia, ze głowa mnie będzie bolała i cały czas widziałam worki pod oczami.
Na szczęście udało się je jako tako zamaskować, tak więc z fryzury i makijażu byłam mega zadowolona.
Najgorszy stres, przed wyjsćiem z domu, kręcący się kamerzysta, fotograf, strasznie ciężko było mi się poruszać w tej sukni. Tren mi się zahaczał, w kościele raz mi welon spadł bo zawadziłam o krzesło i o mało moja suknia nie poszła z dymem haha bo postawiłam sobie świeczuszki wzdłuż alejki i jak usłyszałam krzyk mojej koleżanki z pracy że O matko suknia wpadła na swieczki to potem cały czas przy wyjsciu się odwracałam i trzymałam tren zeby o nie nie zahaczyć...
CDN
Czekamy czekamy na ciąg dalszy Widzę, że początek był pełen wrażeń Grunt, że nic się takiego nie stało
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 20:49   #1684
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
Witaj ŻONKO
Jak tam?

Kilianna jeśli okaże się że sukienka jest niemal jak ślubna to przestałabym się odzywać ALE! To okropne ale załatwiłabym kogoś kto by ją oblał jakimś wińskiem czerwonym na początku. I niech łazi z plamą albo niech sę przebierze!
Ooooo, napewno by sie znalazł jakiś wykonawca takowego zlecenia na piękny chlust winkiem albo barszczykiem. Ale lepiej winkiem, bo na barszczyk trzebaby za długo czekać
Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
a więc tak Nie mam narazie żadnych zdjeć w pełnej okazałości ale nasza atrakcja weselna w formie imprezowej fotobudki zrobiła furrorę
Mam dla was niespodziankę kliknijcie w link

http://www.facebook.com/media/set/?s...3287758&type=3
Super te fotki z klitki. Fajnie, że sie gościom podobało
Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
hehehehheahha moje kochane

wiecie co, no jestem wkurzona na maxa przez tą bratową. W ogóle ona jest bardzo egoistyczna. Mówi do mojego TŻ : mam nadzieję, że będzie dużo dobrego jedzenia, bo inaczej wyjdę z tego wesela, jak mi coś nie będzie smakowało!!!! mam nadzieję, że będzie dobry tort, najlepiej żeby był czekoladowy, bo innego nie tknę!!!
Miej wy***ane na to, co ona by chciała. Jak jej nie będzie pasowało, to niech spitala, albo się w ogóle nie pojawia. A jak się boi, że biedaczka głodna będzie, to niech sobie kanapeczki w domku naszykuje
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 20:51   #1685
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
no i nie zamierzam w ogóle jej dogadzać jedzeniem wybieram menu jakie mi się podoba, a ona mojemu TŻ truje dupę, że to, czy tamto jest wg niej nie takie.
to niech ze jej powie aby sie w pocalowa

ale wiesz ze my z tym barszczykiem to tak serio serio

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Seagirl BOSKO WYGLĄDAŁAS! Przepiekny makijaz i zmaczenia nie widac!!!!
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 20:51   #1686
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

ah dziewczyny jesteśmy najlepsze w wymyslaniu jak komus dowalic
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 20:54   #1687
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Gorska_Kozica Pokaż wiadomość

Miej wy***ane na to, co ona by chciała. Jak jej nie będzie pasowało, to niech spitala, albo się w ogóle nie pojawia. A jak się boi, że biedaczka głodna będzie, to niech sobie kanapeczki w domku naszykuje
niech sobie przed weselem poje

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
ah dziewczyny jesteśmy najlepsze w wymyslaniu jak komus dowalic
a jakis plan B? tableteczki przeczyszczające w rosolku albo cu?
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 20:55   #1688
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
aaa - njusa mam pamiętacie bratową TŻ, która kupiła na nasz ślub dlugą, białą suknię? TŻ dzis z nią rozmawiał i powiedział, że nie wypada, że to trochę nie fair, bo ja mam kremową suknię, a ona w białej będzie jakby jaśniejsza i bardziej przykuwająca uwagę. Bratowa odparła, że fajnie się czuła jako PMka i chętnie znowu założy coś białego i długiego :
Co za malpa Potnijcie jej ta kiecke jeszcze przed slubem Nie bedzie miala w czym isc :P
__________________
N&L&F


Edytowane przez asienka213
Czas edycji: 2012-02-20 o 21:00
asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 20:56   #1689
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Pewnie że serio, w ostateczności bym jej w morde dała i za kudły wytargała.
Jeszcze jak to nie siostra TŻta tylko bratowa. Ewidentnie Ci koło pióra chce zrobić. Nie daj się. Albo będzie po Twojemu albo wcale
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 20:56   #1690
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
hehe mowi sie ze wrogow najlepiej miec blisko siebie, ale myslisz ze taki szmateks sie jej podporzadkuje? No prosze... pewnie powie ze nikt nie bedzie jej mowic jak ma sie ubrac

serio jaka paranoja...
no oczywiscie, powiedziala, że nie będziemy jej mowic jak ma się ubierać, bo jak będziemy sie tak zachowywać, to zalozy welon i tyle!

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
CD
W kościele było jak w lodówie i mój biedny TŻ który był bez kurtki prawie przymarzł do posadzki, słychać było tylko nasze flukania...
Księdza mieliśmy superaśnego, w kościele się uspokoiłam tak więc przysięga bardzo gładko mi poszła, śpiewak i śpiewaczka dali piękny koncert. Ogólnie to z kościoła wielu rzeczy się nie pamięta, nie widzisz kto dokładnie z gości jest itp, nawet nie pamiętam czy śpiewacy śpiewali jeszcze przy składaniu życzeń - podobno tak.
CDN
biedny TŻ. Mam nadzieje, ze w noc poślubną go ogrzałaś jak na żonę przystalo

Cytat:
Napisane przez Gorska_Kozica Pokaż wiadomość
Ooooo, napewno by sie znalazł jakiś wykonawca takowego zlecenia na piękny chlust winkiem albo barszczykiem. Ale lepiej winkiem, bo na barszczyk trzebaby za długo czekać


Miej wy***ane na to, co ona by chciała. Jak jej nie będzie pasowało, to niech spitala, albo się w ogóle nie pojawia. A jak się boi, że biedaczka głodna będzie, to niech sobie kanapeczki w domku naszykuje
hehe o dokladnie, tak powiem, żeby sobie kanapki zabrała

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
to niech ze jej powie aby sie w pocalowa

ale wiesz ze my z tym barszczykiem to tak serio serio

na Was zawsze można liczyć

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość


wiesz co ja bym jej tez wywinela taki numer z winem czy z czymkolwiek. I wydlubalabym jej oczy na koniec. Oczywiscie "zatrudnilabys" kogos kto by jej to wylal. Jak bedzie miec brudną suknie to pojedzie do domu. A fotograf koniecznie musi zlapac to ujęcie , jej reakcje - to bedzie najspanialsze co mozesz jej zrobic a jak nie to tylko oczy wydlubac!
dobry plan

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
ah dziewczyny jesteśmy najlepsze w wymyslaniu jak komus dowalic
dokladnie niezawodne PMki 2012

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
niech sobie przed weselem poje
hehhehehha też dobra rada tylko biedaczka nie brudzi sobie rąk gotowaniem, więc bedzie musiala zjeść kanapki, jak Koziczka radzi
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 20:57   #1691
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
niech sobie przed weselem poje

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------



a jakis plan B? tableteczki przeczyszczające w rosolku albo cu?
hmmmm, good idea! a niech siedzi całe weselw w kiblu, a jeszcze byme kible pozapychała żeby nie miała się gdzie wys#ac no to juz sytuacja ekstremalna
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 20:57   #1692
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

a wiecie ze u nas jest tez taki stary zwyczaj ze jak Mlody przyjezdza do Pm, to czasem sie ktos przebiera za PMke (np w firanke zamiast welonu itp) i sa do tego jakies odgrywki i kupa smiechu
Moze by sie nadala ? ale by bylo jakby ja tak wrobic w to hehehe
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 20:58   #1693
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
aaa - njusa mam pamiętacie bratową TŻ, która kupiła na nasz ślub dlugą, białą suknię? TŻ dzis z nią rozmawiał i powiedział, że nie wypada, że to trochę nie fair, bo ja mam kremową suknię, a ona w białej będzie jakby jaśniejsza i bardziej przykuwająca uwagę. Bratowa odparła, że fajnie się czuła jako PMka i chętnie znowu założy coś białego i długiego :
ale laskama tupet

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
A i napiszę Wam jeszcze, że w sobotę T znalazł sobie buty ślubne tylko, że były ciemnobrązowe i miały się Panie w sklepie dowiedzieć czy da radę zrobic taki czarne ( bo nie było już takiego numeru) i dziś T dzwonił i okazało się, że mu zrobią czarne . Więc Narzeczonego mam już prawie ubranego. Szukamy jeszcze spinek do mankietów i nie mamy zielonego pojęcia jakie kupić
mój jest zapalonym wędkarzem więz żeby miał też coś "swojego" od mikołaja dostał takie:

Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o wojsko to muszę powiedzieć, że mój wybranek serca odbył służbę w marynarce, ma piękne zdjęcia, piękną pamiątkę i jest z tego dumny, w sumie co by nie mówić o służbie czasami się Ona przydaje, po pierwsze mój facet umie ogarnąć się wokół siebie, pastuje pięknie buty zaszywa dziury w skarpetkach, przyszywa guziki, gotuje i milion innych rzeczy. Prawda jest taka, że obierać kartofli nie lubi ale obierze jeżeli Go poproszę, za to świetnie gotuje, zmywa, pierze i sprząta. Ja niestety nie mogę odkurzać bo mam schrzaniony kręgosłup i chwilę polatam z rura od odkurzacza i umieram z bólu.
mój też marynarz fajnie było się tak przejść za rękę po stolicy z przystojnym facetem w marynarskim mundurze...

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
a więc tak Nie mam narazie żadnych zdjeć w pełnej okazałości ale nasza atrakcja weselna w formie imprezowej fotobudki zrobiła furrorę
Mam dla was niespodziankę kliknijcie w link

http://www.facebook.com/media/set/?s...3287758&type=3
ale super gratuluje pomysłu i oczywiście wszystkiego naj naj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spinki.jpg (18,6 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez Pradip
Czas edycji: 2012-02-20 o 21:00
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 20:58   #1694
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

CD...

Nie byłam zadowolona z mojego bukietu ślubnego, jak wysyłałam babce zdjęcia to spodziewałam się równie pięknego a zrobiła taki sobie, ale cóż...świadkowa powiedziała ze nie jest taki zły.
No i ze złych wrażeń to jeszcze to że zawiodłam się na paru osobach które wogóle nie przyszły na ślub. Złapałam małego doła przez to i wiele osób w czasie wesela podchodziło do mnie i pytało czemu jestem smutna, mówiłam wtedy że to zmęczenie bo zarwałam noc. Nawet do teraz jak o tym myślę to mi smutno, kilka z nich nawet się nie odezwało tel lub sms dlaczego nie przyszli ani nawet życzeń nie przysłali. To byli głównie tylko moi znajomi, znajomi TŻ prawie wcale nie zawiedli. Tak samo na weselu... moich znajomych prawie wcale nie było bo mi się sporo wykręciło wcześniej ale jakoś dałam sobie z tym radę, znajomych TŻ znam od początku naszego związku więc powtarzałam sobie że to przecież nasi znajomi czyli też i moi. I teraz głównie przebywamy właśnie w tym towarzystwie.

CDN

Edytowane przez Seagirl
Czas edycji: 2012-02-20 o 21:02
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 20:59   #1695
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

a tak serio jakby ona sie pojawila w tej kietce upokorzylabym ja tak zeby sobie na cale zycie zapamietala... Mysle ze kamarzysta, fotograf, zespol, druzby Ci nie odmowia pomocy!
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:01   #1696
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
Co za malpa Potnijcie jej ta kiecke jeszcze przed weselem
może kota zamkniemy w jej sypialni mi kiedyś kot podrapał taką sukienkę maxi

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
Pewnie że serio, w ostateczności bym jej w morde dała i za kudły wytargała.
Jeszcze jak to nie siostra TŻta tylko bratowa. Ewidentnie Ci koło pióra chce zrobić. Nie daj się. Albo będzie po Twojemu albo wcale
no tak, zresztą juz na początku naszego związku namawiała TŻ, żeby mnie rzucił i związał się z jej kuzynką TŻ mi o tym nie mówił, ale ona sama powiedziała kiedyś, że "wiesz, ja to nie chcialam zebyscie byli razem, bo moja kuzynka lepiej by pasowała do niego". Teraz czasami też widzę, że ich jakby swata.Np. zaprasza kuzynkę do nich do domu (ona mieszka z mężem czyli bratem TŻ, z teściami i moim TŻ) jak mój TŻ jest sam, oferuje jej kawe i wymawia się brakiem czasu, żeby ich zostawić samych. Albo czasami wysyla mu jej zdjecia i pisze "fajna, nie?"
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:01   #1697
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Relacje ślubne PMek 2012


28 stycznia 2012 - arletka1313 klik1 klik2
14 luty 2012- marylka80 (ślub cywilny) klik
18 luty 2012- Seagirl klik1 klik2 klik3 klik4 klik5


__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm


Edytowane przez (kicia)
Czas edycji: 2012-02-22 o 20:26
(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:02   #1698
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
może kota zamkniemy w jej sypialni mi kiedyś kot podrapał taką sukienkę maxi


no tak, zresztą juz na początku naszego związku namawiała TŻ, żeby mnie rzucił i związał się z jej kuzynką TŻ mi o tym nie mówił, ale ona sama powiedziała kiedyś, że "wiesz, ja to nie chcialam zebyscie byli razem, bo moja kuzynka lepiej by pasowała do niego". Teraz czasami też widzę, że ich jakby swata.Np. zaprasza kuzynkę do nich do domu (ona mieszka z mężem czyli bratem TŻ, z teściami i moim TŻ) jak mój TŻ jest sam, oferuje jej kawe i wymawia się brakiem czasu, żeby ich zostawić samych. Albo czasami wysyla mu jej zdjecia i pisze "fajna, nie?"
jezu zabiłabym!!! bezczelna lampucera!!!
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:03   #1699
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
a wiecie ze u nas jest tez taki stary zwyczaj ze jak Mlody przyjezdza do Pm, to czasem sie ktos przebiera za PMke (np w firanke zamiast welonu itp) i sa do tego jakies odgrywki i kupa smiechu
Moze by sie nadala ? ale by bylo jakby ja tak wrobic w to hehehe
hehehhe mogę Wam ją wypożyczyć, widać lubi się wcielać w rolę PM
Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
CD...

Nie byłam zadowolona z mojego bukietu ślubnego, jak wysyłałam babce zdjęcia to spodziewałam się równie pięknego a zrobiła taki sobie, ale cóż...świadkowa powiedziała ze nie jest taki zły.
No i ze złych wrażeń to jeszcze to że zawiodłam się na paru osobach które wogóle nie przyszły na ślub. Złapałam małego doła przez to i wiele osób w czasie wesela podchodziło do mnie i pytało czemu jestem smutna, mówiłam wtedy że to zmęczenie bo zarwałam noc. Nawet do teraz jak o tym myślę to mi smutno, kilka z nich nawet się nie odezwało tel lub sms dlaczego nie przyszli ani nawet życzeń nie przysłali.

CDN
a to były jakieś bliskie osoby?

kicia, jak zwykle szybka i niezawodna
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 21:04   #1700
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
pozwoliłam sobie zebrać nasze relacje ślubne i Kindziu wpleć to gdzieś w pierwszy post


Relacje ślubne PMek 2012


28 stycznia 2012 - arletka1313 klik1 klik2
14 luty 2012- marylka80 (ślub cywilny) klik
18 luty 2012- Seagirl klik1 klik2 klik3 klik4


super
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:05   #1701
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

A to już nie fajnie, że nie powiadomili, szkoda Twojego smutku...

Dziewczyny nie mam dzieci, a czemu jesteście takie zdziwione, moje młodsze siostry mają, jedna trójkę druga jedno i byłam przy każdym. Przy jednym to nawet ja przewijałam pierwszą kupkę maleństwa to było ekstremalne przeżycie ale cóż, pamiętać będę do końca życia, poza tym nie przestraszę się przy moim dzidziusiu.

To z tabletką na przeczyszczenie nie jest głupim pomysłem, to nie będzie nietaktem kiedy po prostu sobie pójdzie bo ją będzie rozrywało od dołu...a Ty będziesz miała bardzo udane wesele...
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:05   #1702
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
pozwoliłam sobie zebrać nasze relacje ślubne i Kindziu wpleć to gdzieś w pierwszy post


Relacje ślubne PMek 2012


28 stycznia 2012 - arletka1313 klik1 klik2
14 luty 2012- marylka80 (ślub cywilny) klik
18 luty 2012- Seagirl klik1 klik2 klik3 klik4


dziekujemy!
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:05   #1703
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
pozwoliłam sobie zebrać nasze relacje ślubne i Kindziu wpleć to gdzieś w pierwszy post


Relacje ślubne PMek 2012


28 stycznia 2012 - arletka1313 klik1 klik2
14 luty 2012- marylka80 (ślub cywilny) klik
18 luty 2012- Seagirl klik1 klik2 klik3 klik4


Ty to o wszystkim zawsze pomyslisz!
DZIEKUJEMY!
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:06   #1704
Kessi_86
Wtajemniczenie
 
Avatar Kessi_86
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie/podlaskie
Wiadomości: 2 581
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiem od czego zacząć...
W piątek przed weselem nie zmrużyłam oka przez całą noc...byłam zła i zdenerwowana tym że nie mogę zasnąć i że bedę przez to źle wyglądała.
PRzed wyjściem do fryzjera miałam doła nie tylko pod oczami.... prawie mi się płakać chciało że nie wytrzymam całej nocy bo padnę ze zmęczenia, ze głowa mnie będzie bolała i cały czas widziałam worki pod oczami.
Na szczęście udało się je jako tako zamaskować, tak więc z fryzury i makijażu byłam mega zadowolona.
Najgorszy stres, przed wyjsćiem z domu, kręcący się kamerzysta, fotograf, strasznie ciężko było mi się poruszać w tej sukni. Tren mi się zahaczał, w kościele raz mi welon spadł bo zawadziłam o krzesło i o mało moja suknia nie poszła z dymem haha bo postawiłam sobie świeczuszki wzdłuż alejki i jak usłyszałam krzyk mojej koleżanki z pracy że O matko suknia wpadła na swieczki to potem cały czas przy wyjsciu się odwracałam i trzymałam tren zeby o nie nie zahaczyć...
CDN
Zdjęcia super
To chyba każda z nas nie zaśnie dzień przed ze stresu dobrze że Ci ta suknia się nie zapaliła i własnie ja dlatego zrezygnuję ze świeczek w kościele

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
ah relacja relacja
kochana je pewnie też przed ślubem nie zasnę :P dlatego kupię sobie jakieś prochy nasenne a zarazem uspokajające a co
Jagodzia abyś tylko potem wstała po tych prochach

Kiliana rozumiem Ciebie też bym się wkurzyła jak by ktoś ubrała białą długą sukienkę, tylko że ta jest strasznie nie ładna a z tym jedzeniem to już troszkę przesadziła jak nie chce to niech w ogóle nie przychodzi na kolanach jej nie będziesz prosić u nas też już mamy zapowiedziane że jednej osoby nie będzie z domu od TŻta
__________________
04.08.2012
04.07.2014
Kessi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:06   #1705
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
CD...

Nie byłam zadowolona z mojego bukietu ślubnego, jak wysyłałam babce zdjęcia to spodziewałam się równie pięknego a zrobiła taki sobie, ale cóż...świadkowa powiedziała ze nie jest taki zły.
No i ze złych wrażeń to jeszcze to że zawiodłam się na paru osobach które wogóle nie przyszły na ślub. Złapałam małego doła przez to i wiele osób w czasie wesela podchodziło do mnie i pytało czemu jestem smutna, mówiłam wtedy że to zmęczenie bo zarwałam noc. Nawet do teraz jak o tym myślę to mi smutno, kilka z nich nawet się nie odezwało tel lub sms dlaczego nie przyszli ani nawet życzeń nie przysłali. To byli głównie tylko moi znajomi, znajomi TŻ prawie wcale nie zawiedli. Tak samo na weselu... moich znajomych prawie wcale nie było bo mi się sporo wykręciło wcześniej ale jakoś dałam sobie z tym radę, znajomych TŻ znam od początku naszego związku więc powtarzałam sobie że to przecież nasi znajomi czyli też i moi. I teraz głównie przebywamy właśnie w tym towarzystwie.

CDN
To przykre że ktoś tak postąpił i sprawił Ci przykrość w takim dniu. Ale przynajmniej wiesz teraz na kim możesz polegać a na kim nie...

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
może kota zamkniemy w jej sypialni mi kiedyś kot podrapał taką sukienkę maxi


no tak, zresztą juz na początku naszego związku namawiała TŻ, żeby mnie rzucił i związał się z jej kuzynką TŻ mi o tym nie mówił, ale ona sama powiedziała kiedyś, że "wiesz, ja to nie chcialam zebyscie byli razem, bo moja kuzynka lepiej by pasowała do niego". Teraz czasami też widzę, że ich jakby swata.Np. zaprasza kuzynkę do nich do domu (ona mieszka z mężem czyli bratem TŻ, z teściami i moim TŻ) jak mój TŻ jest sam, oferuje jej kawe i wymawia się brakiem czasu, żeby ich zostawić samych. Albo czasami wysyla mu jej zdjecia i pisze "fajna, nie?"
niee... je*nięta dziewucha
ale wiesz co? tak sobie myślę... może to nie byłby zły pomysł żeby jednak ubrała te białą kieckę i welon... Jej by się wydawało że jest za☠☠☠ista, a pomyśl co myślałaby reszta gości
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:06   #1706
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

polecam się na przyszłość ja mam genialne pomysły zwłaszcza gdy uczę się na poprawy egzaminów ew na egzaminy
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:06   #1707
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
To z tabletką na przeczyszczenie nie jest głupim pomysłem, to nie będzie nietaktem kiedy po prostu sobie pójdzie bo ją będzie rozrywało od dołu...a Ty będziesz miała bardzo udane wesele...
do 1.09 to jeszcze wymyslimy niezawodny sposob na pozbycie sie jej
Zawsze mozna zadzialac czyms dzien wczesniej
farba niebieska w szamponie albo cos
__________________


Edytowane przez melod_y
Czas edycji: 2012-02-20 o 21:08
melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:07   #1708
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
CD...

Nie byłam zadowolona z mojego bukietu ślubnego, jak wysyłałam babce zdjęcia to spodziewałam się równie pięknego a zrobiła taki sobie, ale cóż...świadkowa powiedziała ze nie jest taki zły.
No i ze złych wrażeń to jeszcze to że zawiodłam się na paru osobach które wogóle nie przyszły na ślub. Złapałam małego doła przez to i wiele osób w czasie wesela podchodziło do mnie i pytało czemu jestem smutna, mówiłam wtedy że to zmęczenie bo zarwałam noc. Nawet do teraz jak o tym myślę to mi smutno, kilka z nich nawet się nie odezwało tel lub sms dlaczego nie przyszli ani nawet życzeń nie przysłali. To byli głównie tylko moi znajomi, znajomi TŻ prawie wcale nie zawiedli. Tak samo na weselu... moich znajomych prawie wcale nie było bo mi się sporo wykręciło wcześniej ale jakoś dałam sobie z tym radę, znajomych TŻ znam od początku naszego związku więc powtarzałam sobie że to przecież nasi znajomi czyli też i moi. I teraz głównie przebywamy właśnie w tym towarzystwie.

CDN
a to troche przykro... i bardzo nieladnie z ich strony, ze sie nawet nie odezwali... ale wesele widac udane bylo, wiec sie nie przejmuj




kilianna ja bym ja zabila. A niech ubierze ten welon ! to ona z siebie idiotke zrobi. Ja bym sama jej powiedziala pare slow, prosto w oczy, ze to ona bedzie posmiewiskiem i jak dla niej moze nawet domowic bukiecik pod kolor bordowy bo to Wasz przewodni
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:07   #1709
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
może kota zamkniemy w jej sypialni mi kiedyś kot podrapał taką sukienkę maxi


no tak, zresztą juz na początku naszego związku namawiała TŻ, żeby mnie rzucił i związał się z jej kuzynką TŻ mi o tym nie mówił, ale ona sama powiedziała kiedyś, że "wiesz, ja to nie chcialam zebyscie byli razem, bo moja kuzynka lepiej by pasowała do niego". Teraz czasami też widzę, że ich jakby swata.Np. zaprasza kuzynkę do nich do domu (ona mieszka z mężem czyli bratem TŻ, z teściami i moim TŻ) jak mój TŻ jest sam, oferuje jej kawe i wymawia się brakiem czasu, żeby ich zostawić samych. Albo czasami wysyla mu jej zdjecia i pisze "fajna, nie?"
Toż normalnie bym jej już dzień przed dosypała czegoś, żeby sra.ła całą noc!!
Perfidna raszpla!
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:07   #1710
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
polecam się na przyszłość ja mam genialne pomysły zwłaszcza gdy uczę się na poprawy egzaminów ew na egzaminy
A to prawda ze wtedy najlepsze pomysly wchodza Nam do glowy
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.