TONI&GUY kto zna tę firmę??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-16, 22:26   #1
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476

TONI&GUY kto zna tę firmę???


Witam Wizażanki!!
Mam pytanie o produkty firmy TONI&GUY. Czy któraś z Was używała jakiejś lokówki, prostownice albo falownice??

Tutaj wklejam link do lokówki

http://www.hot-uk.co.uk/productdetai...-CURL-TONG.htm
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 09:57   #2
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

up
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 16:04   #3
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Naprwde nikt nie używa ani nie zna Toni&guy
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 13:18   #4
vipwiesiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
GG do vipwiesiek Send a message via Skype™ to vipwiesiek
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

witam..
ja znam ta firme jest bardzo dobra ..
a jezeli chodzi ci o lokowke to mam taka samą
a masz moze mozliwosc zalatwienia mi etuii na nozyce z toniego...???
bardzo mi na tym zalezy
dzieki pozdrawiam vipwiesiek.
vipwiesiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 22:29   #5
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Wyciągam wątek, bo wypatrzyłam dziś w Sephorze, że mają serię do loków i szampon dla rudzielców. Używał ktoś tych kosmetyków? Jakie wrażenia
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 22:58   #6
patrysieńka
Raczkowanie
 
Avatar patrysieńka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 105
GG do patrysieńka
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Ja uzywam spray'u do prostowania włosków. Myslalam, ze te kosmetyki sa niedostepne w Polsce- kupowalam je w Angli. Spray jest rewelacyjny - super wydajny i pachnie markowymi perfumami Gucci Wloski sa po nim bardz miekkie i gladkie. Dlugo utrzymuje sie efekt prostowania. A co do urzadzen Tm&Guy to nie wiem, nie slyszalam o tym
__________________
...Nie wymagam wiele, o swoje walczę. Uważam by chwile godne przeżycia najbardziej, niczym woda nie uciekały mi przez palce.
KOMBINUJE JAK MOGE ZEBY BYłO LATWIEJ !!!
patrysieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 15:25   #7
oleenka007
Raczkowanie
 
Avatar oleenka007
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 145
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Ja mam szampon i odzywke do wlosow prostowanych. Zestaw kusil mnie cena w Sephorze- a sprawial dosc "profesjonalne" wrazenie I okazalo sie ze to bardzo przyzwoite produkty. Zapach genialny! wygodna pompka a dzialanie? Calkiem niezle wlosy jakby bardziej sypkie, mniej suche. A wydatek stosunkowo niewielki
oleenka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-24, 15:26   #8
oleenka007
Raczkowanie
 
Avatar oleenka007
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 145
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

aha i tak jak mowi Patrysienka- kiedy nalozylam te specyfiki na glowe- od razu poczulam zapach Gucci- Rush autentycznie
oleenka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 21:06   #9
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Wyciągam wątek z otchłani
Może jeszcze ktoś ma jakieś doświadczenia z Toni&Guy
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 22:33   #10
mary_jane88
Przyczajenie
 
Avatar mary_jane88
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: brzesko
Wiadomości: 10
GG do mary_jane88
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

mam szczotki,nozyczki,lakier do wlosow rewelacja nie wiem jak sprzęt elektrycznyale nigdy nie slyszalam ani jednego zdania o toni&guy
__________________
Maja R.
mary_jane88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 22:36   #11
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

ja znam

powiem krótko marze o targach bo kupilam od nich szampon, odżywke i piankę na objetość i tęsknie very
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 22:42   #12
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
ja znam

powiem krótko marze o targach bo kupilam od nich szampon, odżywke i piankę na objetość i tęsknie very
A jakie ceny na targach? Bo w Sephorze nawet nie najgorzej, mniej więcej na poziomie Allegrowych cen Loreali czy innych profesjonalnych.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 19:25   #13
jameliasuperstar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

firma super!!!!!

mozna kupic na allegro

[ciach]

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-02-11 o 20:26 Powód: usuniecie linkow do aukcji-reklama
jameliasuperstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 15:47   #14
iza84
Raczkowanie
 
Avatar iza84
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 124
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

odkopuję

interesują mnie szampony z tej firmy (odżywki też) zwłaszcza, że cena nie jest strasznie wygórowana- widziałam w Sephorze -szampony za 40zł..
Tylko jakie są efekty? Któraś z Was używała tych kosmetyków?
iza84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 16:01   #15
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Mam odżywkę odżywczą do włosów nabłyszczającą
Jednak chyba się z nią rozstane, bo chciałabym coś z mniejszą ilością silikonów.
ogolnie ma dosyc mocny, bardzo ładny zapach, fajnie nablyszcza i zmiekcza włoski, odżywia.
Ale ja uparcie wolę męczyć się z jajkiem.
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 22:18   #16
logoga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Hej, ja mam bardzo suche i zniszczone włosy, używałam tego szamponu Moisture Injection i jest w porządku ale bez rewelacji. Zdziwiły mnie trochę ceny na Allegro bo są naprawdę strasznie wygórowane. Szampon, który w sklepach w Anglii kosztuje niecałe 5 funtów czyli około 20 zł, tutaj sprzedawany jest za 50 . A w sumie podobną jakość (przynajmniej dla mnie) mają szampony z tej regenerującej linii Pantene, np. Time Renewal. Dlatego nie wiem czy warto tak przepłacać.
logoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 19:59   #17
iza84
Raczkowanie
 
Avatar iza84
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 124
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

no więc na razie sobie chyba daruję
dzieki dziewczyny!
iza84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 13:43   #18
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

dziewczyny ostatnio widziałam zampony i odżywki tony&guy w 75ml opakowaniach po 10 zł a przy zakupie 2 1 dostawałas gratis kupiłam 3 sztuki, ale jeszcze nie wypróbowałam pozdrawiam
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 15:55   #19
iza-izka
Raczkowanie
 
Avatar iza-izka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 35
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Ja znam
Mam z tej firmy prostownice
iza-izka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 19:14   #20
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Ja uzywalam. Powiem tak, szampony i odzywki sa jak dla mnie bardzo kiepskie, maja coprawda przepiekny "drogi" zapach i opakowania ale dzialanie kiepskie. Cena dwa razy wyzsza niz Elseve, dostepne w drogeriach boots.
Szampon jak szampon, ale odzywka tragedia, bardzo zle rozprowadzala sie na wlosach i poprostu po zmyciu nawet nie ulatwiala rozczesywania, pozatym sklad pelen chemii, juz chyba wiecej nie mogli dodac alkoholi, parabenow i innych chemikaliow. Ale za to polecam kosmetyki do stylizacji, lakier do wlosow, ich serum nawilzajace to jest rewelacja, super sklad i dzialanie. Bardzo fajna pianka pogrubiajaca.

Maja prostownice i suszarki itp., sprzedaja je rowniez w bootsie, w swoich salonach fryzjerskich promuja jednak prostownice GHD.
Ceny prostownic marki toni and guy sa nizsze od babyliss i philipsow, raz kupilam ich ceramiczna prostownice to jak ja zobaczyla moja znajoma fryzjerka to mnie przepedzila z nia i powiedziala zebym ja oddala i kupila porzadna z prawdziwymi ceramicznymi plytkami GHD czy jakos tak.

Tak przy okazji to Toni and Guy to siec salonow fryzjerskich w UK, tna dosc agresywnie, cieniujac wszystko co popadnie. Fryzjerzy z innych niezaleznych salonow nazywaja ich fryzjerskim mac donaldem. Moj maz sie tam co dwa tygodnie obcina i czasem bardzo narzeka, ale jak to facet nie bardzo mu zalezy, wiec tam wraca bo ma blisko Ja bylam raz, ale po skasowaniu mnie 70 funtow za samo obciecie, ktore bylo poprostu beznadziejne i jeszcze oczekiwaniu fryzjera na napiwek wiecej tam moja noga nie postala
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 11:18   #21
rainbow ♫
Zadomowienie
 
Avatar rainbow ♫
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 065
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Dziewczyny a co sądzicie o prostownicy TONI&GUY z joystickiem i funkcją jonizacji? (dostałam w prezencie i nie wiem czy mam ją sprzedać,czy używać )
__________________
Scouting for Girls-It's not about You








rainbow ♫ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 08:27   #22
jameliasuperstar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Toni & Guy to jedna z najdroszych i najlepszych sieci salonow ma swiecie nie w Anglii drodzy ludzie. Pracuja tam najlepsi .Kiepskiego fryzjera nie znajdziecie,moze faktycznie ostre ciecia robia ale tylko dla tego ze ida z tredami i chca przyciagnac klientow modnych i na czasie .
W polsce jesli fryzjer ma szkolenie w tej firmie to nawet na cv nie patrza tylko przymuja do pracy od zaraz!!!!

Jesli chodzi o kosmetyki profesionalnie (nie te do ciedziennej pielegnacji ktore mozna kupic w sklepach) sa naprawde pierwszej klasy! Moge je porowna do spokojnie do Kerastase Ciezko je dostac bo sa sprzedawane tylko i wylacznie w salonach fryzjerskich ktorych w polsce jest bardzo malo ,chyba w warszawie sie spotkalam z jednym tak naprawde.
Co do sprzetu typu ,prostownica czy suszarka to sprzet profesionalny i napewno sie nikt nei zawiedzie kupujac go.
jameliasuperstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 08:36   #23
jameliasuperstar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Ja uzywalam. Powiem tak, szampony i odzywki sa jak dla mnie bardzo kiepskie, maja coprawda przepiekny "drogi" zapach i opakowania ale dzialanie kiepskie. Cena dwa razy wyzsza niz Elseve, dostepne w drogeriach boots.
Szampon jak szampon, ale odzywka tragedia, bardzo zle rozprowadzala sie na wlosach i poprostu po zmyciu nawet nie ulatwiala rozczesywania, pozatym sklad pelen chemii, juz chyba wiecej nie mogli dodac alkoholi, parabenow i innych chemikaliow. Ale za to polecam kosmetyki do stylizacji, lakier do wlosow, ich serum nawilzajace to jest rewelacja, super sklad i dzialanie. Bardzo fajna pianka pogrubiajaca.

Maja prostownice i suszarki itp., sprzedaja je rowniez w bootsie, w swoich salonach fryzjerskich promuja jednak prostownice GHD.
Ceny prostownic marki toni and guy sa nizsze od babyliss i philipsow, raz kupilam ich ceramiczna prostownice to jak ja zobaczyla moja znajoma fryzjerka to mnie przepedzila z nia i powiedziala zebym ja oddala i kupila porzadna z prawdziwymi ceramicznymi plytkami GHD czy jakos tak.

Tak przy okazji to Toni and Guy to siec salonow fryzjerskich w UK, tna dosc agresywnie, cieniujac wszystko co popadnie. Fryzjerzy z innych niezaleznych salonow nazywaja ich fryzjerskim mac donaldem. Moj maz sie tam co dwa tygodnie obcina i czasem bardzo narzeka, ale jak to facet nie bardzo mu zalezy, wiec tam wraca bo ma blisko Ja bylam raz, ale po skasowaniu mnie 70 funtow za samo obciecie, ktore bylo poprostu beznadziejne i jeszcze oczekiwaniu fryzjera na napiwek wiecej tam moja noga nie postala
ale pani mowi o kosmetykach ktore mozna kupic w BOOTSIE a wiec w normalnym sklepie za 5£. Jesli juz pani chce oceniac firme to prosze sprobowac profesionlnych ktorych pani nie dostanie w sklepie. Linia szamponow i odzywek o ktorej panio wspomniala to linia do codziennej pielegnacjii...ma wspanialy zapach!! czy spotkala sie pani wczesniejn z innym szamponem o takim zapachu?? raczej watpie! mysle ze jak na kosmetyk do codziennego uzytku sprawdza sie swietnie .

Sprzet jest swietny prosze mi wierzyc,to ze napisal pani ze tanszy to wcale nie swiadczy ze zly!!!! !!! Sama otwieram za 2 miesiace w Anglii salon fryzjersko kosmetyczny i chcialm wspolpracowac a T&G ale trzeba miec super wymogi ...wiec zdecydowam sie na Lorea`la...


aaaa jeszcze jedna uwaga jesli pani muysli ze za fryzjera 70£ to duzo to prosze mi powiedziec ile w polsce kosztuje bo ja zazwyczaj place 300zl.
Polacy nauczyli sie ze w Anglii musi byc wszytko za kilka funtow!!! Przeciez 70£ za fryzjera to nie jest duzo w warszawie placi sie przeciez wiecej.
jameliasuperstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 11:30   #24
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Czy używał ktoś z Was może odzywki: Tony & Guy "Model. Me erin" illuminating conditioner???
Podobno ma nabłyszczać i jednocześnie unosić włosy, a o to mi właśnie chodzi
Ale wolałabym się wcześniej upewnić czy rzeczywiście tak działa
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 19:46   #25
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Cytat:
Napisane przez jameliasuperstar Pokaż wiadomość
ale pani mowi o kosmetykach ktore mozna kupic w BOOTSIE a wiec w normalnym sklepie za 5£. Jesli juz pani chce oceniac firme to prosze sprobowac profesionlnych ktorych pani nie dostanie w sklepie. Linia szamponow i odzywek o ktorej panio wspomniala to linia do codziennej pielegnacjii...ma wspanialy zapach!! czy spotkala sie pani wczesniejn z innym szamponem o takim zapachu?? raczej watpie! mysle ze jak na kosmetyk do codziennego uzytku sprawdza sie swietnie .

Sprzet jest swietny prosze mi wierzyc,to ze napisal pani ze tanszy to wcale nie swiadczy ze zly!!!! !!! Sama otwieram za 2 miesiace w Anglii salon fryzjersko kosmetyczny i chcialm wspolpracowac a T&G ale trzeba miec super wymogi ...wiec zdecydowam sie na Lorea`la...


aaaa jeszcze jedna uwaga jesli pani muysli ze za fryzjera 70£ to duzo to prosze mi powiedziec ile w polsce kosztuje bo ja zazwyczaj place 300zl.
Polacy nauczyli sie ze w Anglii musi byc wszytko za kilka funtow!!! Przeciez 70£ za fryzjera to nie jest duzo w warszawie placi sie przeciez wiecej.
70£ za fryzjera to niedrogo?? Ciekawe jakie to cuda na glowie za te cene tworza? Jak ktos scina wlosy raz w miesiacu (co najmniej), to chyba jednak nie jest zbyt przystepna cena. Co do kosmetykow, to to, ze maja ladny zapach, to troche za malo. Ja mialam kilka produktow i, poza zapachem nic nie robily z wlosami. Byly to produkty drogeryjne, nie profesjonalne. Na temat profesjonalnych sie nie wypowiadam.
Jedna znajoma zaplacila w takowym salonie 30£. Za strzyzenei i modelowanie, to raczej nie jest taka straszna cena.
Co do fryzjerow tam pracujacych, to znam jedna pania, ktora strzygla u T&G i jakos nie jest zbyt rozchwytywana. Poki co swokje klientki strzyze w domu. Owszem, jest dobra i slucha, a nie strzyze wg wlasnego gustu. Jednak ja w Polsce mialam taka fryzjerke i placilam 12zl za strzyzenie. Farbowanie kosztowalo 35zl. Osiedlowa fryzjerka w malym saloniku, ale dobra w swoim fachu.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:50   #26
niquolle
Rozeznanie
 
Avatar niquolle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 862
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
Czy używał ktoś z Was może odzywki: Tony & Guy "Model. Me erin" illuminating conditioner???
Podobno ma nabłyszczać i jednocześnie unosić włosy, a o to mi właśnie chodzi
Ale wolałabym się wcześniej upewnić czy rzeczywiście tak działa

niestety mam jedynie serię kosmetyków "Model.Me helena".. właściwie to stoją u mnie na półce i nie wiadomo na co czekają.. ale używałam kilka razy i podoba mi się lekko ziołowy zapach.. włosy tez są niczego sobie, ale za krótko, aby się wypowiedzieć kompetentnie..

używam za to, tez niestety od czasu do czasu, serii różowej do włosów kręconych i zapach moich ulubionych perfum mnie powala włosy tez ładnie wyglądają.. ale stosuję sporadycznie, gdyż trochę te silikony mi przeszkadzają.. od czasu do czasu jest ok
za to uwielbiam krem oraz spray do stylizacji loków.. dla nie rewelacja.. ale też na większe wyjścia..
__________________

Quando c'è il buon motivo la forza viene da sola..


Edytowane przez niquolle
Czas edycji: 2009-03-25 o 21:52
niquolle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 07:50   #27
harmonetka
Raczkowanie
 
Avatar harmonetka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

jak najbardziej polecam prostownice i suszarki Tony & Guy sama używam suszarki tej firmy kupiłam ja bardzo tanio za granica tam produkty do stylizacji tej marki sa za grosze w pl drogie

Edytowane przez harmonetka
Czas edycji: 2009-03-26 o 07:52
harmonetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 10:05   #28
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Ja skusilam sie kiedys na Wygładzający balsam, który definiuje loki i dodaje włosom tekstury. ----- >http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25392. Moje wlosy sa podatne na skret.Kiedys po wyjsciu od fryzjerki mialam swietne loki po zel/krem Loreal Liss Control. Pomyslalam, ze toni&guy maja tez dobre jakosciowo kopsmetyki, wiec sie skusilam a tu zonk ;(. Po nalozeniu balsamu mialam posklejane wlosy mimo ze nakladalam balsam na mokre wlosy...efektu nie bylo. Szczerze mowiac lepiej mi sie wlosy same zakrecaja niz z tym balsamem ;/. To zalezy od wlosow na jednego dziala a na drugiego wrecz odwrotnie.
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 10:58   #29
niquolle
Rozeznanie
 
Avatar niquolle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 862
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Ja skusilam sie kiedys na Wygładzający balsam, który definiuje loki i dodaje włosom tekstury. ----- >http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25392. Moje wlosy sa podatne na skret.Kiedys po wyjsciu od fryzjerki mialam swietne loki po zel/krem Loreal Liss Control. Pomyslalam, ze toni&guy maja tez dobre jakosciowo kopsmetyki, wiec sie skusilam a tu zonk ;(. Po nalozeniu balsamu mialam posklejane wlosy mimo ze nakladalam balsam na mokre wlosy...efektu nie bylo. Szczerze mowiac lepiej mi sie wlosy same zakrecaja niz z tym balsamem ;/. To zalezy od wlosow na jednego dziala a na drugiego wrecz odwrotnie.
masz rację.. na jednego coś działa - na drugiego niekoniecznie..
ja Ci proponuję nakładać niewielką ilość tego balsamu nie ma mokre włosy, lecz na lekko wilgotne.. sama tak nakładam i o wiele bardziej mi pasuje, włosy się lepiej układają niż po nałożeniu go na mokre włosy..
wypróbuj

życzę pięknych loków
__________________

Quando c'è il buon motivo la forza viene da sola..

niquolle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:05   #30
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: TONI&GUY kto zna tę firmę???

Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
masz rację.. na jednego coś działa - na drugiego niekoniecznie..
ja Ci proponuję nakładać niewielką ilość tego balsamu nie ma mokre włosy, lecz na lekko wilgotne.. sama tak nakładam i o wiele bardziej mi pasuje, włosy się lepiej układają niż po nałożeniu go na mokre włosy..
wypróbuj

życzę pięknych loków
Dziekuje za rade ale to raczej nie przejdzie juz tak probowalam i wlosy byly zmasakrowane...Balsam jest gestej, lepiacej konsystencji tylko mi je posklejal ;/ a po rozczesani jak juz podeschly mialam gigantyczna szope ... Po miesiacu przerwy w stosowaniu postanowilam go dzis nalozyc po raz kolejny... zobaczymy moze cos sie zmieni...

up
Efekt jak poprzednim razem suche, obciazone, pozlepiane wlosy ;/

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-03-26 o 13:41
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.