7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny??? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-19, 10:51   #421
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja właśnie zamierzam zacząć dietę. Mam do zbicia około 8 kilogramów. Zazwyczaj stosowałam dietę 1000 kal. Najtrudniej mi oprzeć się pokusie: słodyczy i chipsów niestety ;(
Poza tym zamierzam ćwiczyć na stepperze i pić dużo wody
Chciałabym do końca sierpnia zrzucić to co powinnam.
Mam pytanie co Was motywuje???? gdy dopada Was chwila słabości jak sobie radzicie?
witaj
ja staram się mieć zawsze pod ręką niegazowaną wodę. kiedy widzę coś pysznego piję, piję i piję. wtedy czuję się pełna i nie chce mi się aż tak jeść. dobre jest też jedzenie innych rzeczy. dla przykładu: na ostatniej imprezie zjadłam 15 małych pomidorów, ale chipsów, lodów, słodyczy nie tknęłam

a teraz na obiadek przygotowuję rybkę po grecku. mniam
__________________
Całował jej mokre od płaczu policzki,
patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy,
gładził po nieułożonych włosach ...
i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 17:13   #422
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Ryba po grecku... mmm...Izabell narobiłaś mi chęci babo
Ja miałam dzisiaj spaghetti Najchętniej zżarłabym cały ogromny talerz, ale ograniczyłam się do małej ilości Oprócz tego na śniadanie dzisiaj dwie kanapki z szynką i nic więcej. No i opiłam się dzisiaj tyle wody, że zaraz pęknę
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 18:07   #423
Blondiexxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 85
GG do Blondiexxx
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

A czy któraś z Was jest bądź była na diecie kapuścianej ? bo tak sobie myślę czy nie spróbować przez tydzień a potem owoce warzywka ruch i takie tam inne
Jesli chodzi o dietę to u mnie jest tak jak zawsze ale od jutra poważnie się za siebie biorę gdyż do końca sierpnia chcę mieć jakieś 15 kg za sobą...
__________________

Zrzucam kg po ciąży ;]
Przetragedia 75,5-75-74-73-72-71-70
69,5-69-68-67-66-65

64-63-62-61-60

59-58-57-56-55

Blondiexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 21:00   #424
7lucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 82
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Witam szanowne panie, także nowe
ja z jedzeniem ostatnio bardzo mało (np.dziś 2 małe jogurty i rogal) na dodatek bierze mnie przeziębienie chyba, mam katar i gardło trochę boli, ale przynajmniej jeśc się nie chce
blondiexxx...ja próbowałam kapuścianej i wydaje mi się, że szkoda zachodu z tym, bo i tak stracisz tylko wodę a waga powróci, przynajmniej tak było u mnie.
Jeśli chodzi o słodycze to nie jem już ich wcale, a z chipsami mam spokój, bo po prostu nie lubię
jeśli chodzi o przysmaki typu spaghetti (mniamm) to po prostu ostatnio ich nie robię, za bardzo je lubię, żeby patrzeć jak inni jedzą
POCZYTAŁAM JESZCZE TROCHĘ WASZE POSTY I IDĘ SPAĆ DOBRANOC JUTRO ZNOWU WALKA Z WAGĄ

Edytowane przez 7lucy
Czas edycji: 2009-06-19 o 21:43
7lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 09:18   #425
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

lucy- zdrowiej

ja mam dzisiaj świetny humor po 5 dniach South Beach ważę... 60,2 kg. a przed dietą, po kilku imprezach, ciastach itp. ważyłam prawie 63. a tak szczerze to nie bardzo wierzyłam w tą dietę
__________________
Całował jej mokre od płaczu policzki,
patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy,
gładził po nieułożonych włosach ...
i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 12:33   #426
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Cześć

IZABELL wczoraj narobiłaś mi chęci na rybę po grecku. Wieczorem mama przyjechała od babci i przywiozła Ale musiałam się powstrzymać i zjadłam dopiero dzisiaj Fajnie, że masz jakieś efekty

LUCY zdrowiej kochana

BLONDIE ja też się zastanawiałam nad ta dietą kapuścianą, ale wystraszyłam się efektu jojo i dałam sobie spokój.

A ja miałam się dzisiaj zważyć przed jedzeniem i zapomniałam. Muszę jutro, ale aż się boję, żeby czasem nie było więcej
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 17:54   #427
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

hihi..moja ryba to tak naprawdę miałabyć ryba po grecku.. a wyszła ryba w warzywach z patelni ale i tak była dobra. dziś niechcący zjadłam trochę cukru niechcący, bo nie przeczytałam etykietki. trudno się mówi, żyje się dalej.
hmm.. a gdzie reszta dziewczyn??
__________________
Całował jej mokre od płaczu policzki,
patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy,
gładził po nieułożonych włosach ...
i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 19:01   #428
tess27
Zakorzenienie
 
Avatar tess27
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: prawie tychy
Wiadomości: 3 320
GG do tess27
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

ja jestem dziewczyny-ale kurde-porazka-siedze teraz i mam przed soba chipsy.dostalam okres wiec dzikie ochoty mnie nachodza.ale jutro juz dieta na calego +cwiczenia.i tak po tygodniu mam 2.5kg mniej.odezwijcie sie
__________________
Forum Polskiego Stowarzyszenia "Endometrioza" www.endometrioza.aid.pl
Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
tess27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 19:35   #429
Blondiexxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 85
GG do Blondiexxx
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

ehh to jojo ;/;/
To dam sobie spokój z tą dieta jak i każdą inną. Jestem na siebie mega wkurzona nie wiem skąd we mnie tak mało "samodyscypliny" chcę dużo schudnać a nic nie robie w tym kierunku oprócz ograniczania słodyczy... mam chyba najmniej "silną wolę" ze wszystkich kobiet na świecie
Ciągle sobie obiecuję, że ozaczynam "od jutra" a i tak nic z tego nie wychodzi ...
Muszę sobie jeszcze raz to wszystko w głowie poukładać i zacznę od pon. jak zrobię sobie zapasy wody mineralnej bo bez tego mogę zapomnieć o odchudzaniu.
Mam nadzieję że TYM RAZEM naprawdę się uda...

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez tess27 Pokaż wiadomość
ja jestem dziewczyny-ale kurde-porazka-siedze teraz i mam przed soba chipsy.dostalam okres wiec dzikie ochoty mnie nachodza.ale jutro juz dieta na calego +cwiczenia.i tak po tygodniu mam 2.5kg mniej.odezwijcie sie
Ale Ty pięknie chudniesz!!! 15 kg masz już za sobą, ehh zazdroszczę Ci :P
I naprawdę od ćwiczonek i diety chudniesz 2,5 kg tygodniowo?? a co to za dieta? jeśli oczywiście można zapytać Bo ja już chyba na zawsze zostaną taką desperatką hehe
__________________

Zrzucam kg po ciąży ;]
Przetragedia 75,5-75-74-73-72-71-70
69,5-69-68-67-66-65

64-63-62-61-60

59-58-57-56-55

Blondiexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 19:48   #430
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

A ja mam pytanie. jest jakiś napój nie zawierający cukru, który mozna pić na diecie?? Jakiś typu nestea.
Poza tym rozmawiacie odietach... Najważniejsze to jeść zdowo, omijać tłuszcze, słodycze, i liczyć kalorie. Jesli dołozycie do tego ćwiczenia to będzie super. Poza tym ja stosuję zasadę, że raz w miesiącu zjadam to na co mam ochotę np. pizza na obiad i wracam do diety. Wtedy jest łatwiej.

Edytowane przez Gwiazda Wieczorna
Czas edycji: 2009-06-20 o 19:51
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 20:20   #431
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

U mnie dzisiaj ok. Mało zjadłam, właściwie tylko obiad dzisiaj i mała przekąska po południu i wypiłam butelkę Żywca truskawkowego. Przed chwilą wróciłam z rowera. Do tego dzisiaj 4 dzień brania Linei. I muszę powiedzieć, że dzięki tym tabletkom zmniejsza mi się apetyt.
A poza tym jestem przed okresem i czuję się mimo wszystko taaaaaka ciężka.
Miłego wieczorku dziewczynki

EDIT: Gwiazda wieczorna ... Co do napoju to zajrzyj na tą stronkę, bo tu jest wiele dietetycznych, niskokalorycznych napoi i soków... może coś sobie znajdziesz http://vitalia.pl/index.php/mid/64/f...&cid=10&page=1

Tess Ty naprawdę pieknie chudniesz. Zazdroszczę, bo też bym tak chciała
__________________


Edytowane przez Sweetheart86
Czas edycji: 2009-06-20 o 20:29
Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 20:57   #432
tess27
Zakorzenienie
 
Avatar tess27
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: prawie tychy
Wiadomości: 3 320
GG do tess27
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

no dzieki dziewczyny za pochwale-powiem ze moglabymcaly czas tak jesc-jest dobre i smakuje mi to co jem dla mnie jest tego duzo.no ale jak przyjdzie ten okres to masakra- w ciazy nie mialam takich zachcianek jak zawsze przy okresie.
Sweetheart-wiec linea tez dziala na ciebie? to fajnie-ja sie ciesze bo oprocz tego okresu to zero pociagu do slodyczy i czegos niebezpiecznego no i wyprozniam sie codziennie a tak to co najmniej raz na 3-4 dni.
Blondixxx-stosuje diete1200kcal ulozona przez dietetyczke juz od grudnia-mialam trzy miesieczny zastoj w spadku no i pojawila sie linea i znow ruszylo i juz od tyg.2.5kg mniej.oczywiscie +cwiczenia-stepper-twister-brzuszki.cos tam krotko napisalam o diecie na poprzedniej stronie.jesli chcesz moge bardziej szczegolowo ale jutro ok?
__________________
Forum Polskiego Stowarzyszenia "Endometrioza" www.endometrioza.aid.pl
Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
tess27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 08:29   #433
Blondiexxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 85
GG do Blondiexxx
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Tess27
Oczywiście jestem bardzo ciekawa
Choć ze mna jest tak, że bez problemu chudnę ok1,5 kg na tydzień wystarczy tylko że nie jem słodyczy, piję dużo wody, unikam tłuszczy zwierzęcych i ruszam się ale u mnie z tym jest bardzo kiepsko tak jak pisałam wcześniej
Ale dzisiaj się obudziłam i jestem tak pozytywnie nastawiona do tego wszystkiego, że szok Może to dlatego, że w końcu słoneczko świeci hehe
SweetHeart86
A u Ciebie jakie efekty? Fajnie, że Linea na Ciebie działa. Ja też kiedyś ją brałam ale tylko przez tydzień bo kupiłam sobie tylko jeden listek potem jakoś nie miałam kasy i lipa Ale pamiętam że schudłam 1 kg. Apetyt chyba też miałam mniejszy
Pozdrawiam!
__________________

Zrzucam kg po ciąży ;]
Przetragedia 75,5-75-74-73-72-71-70
69,5-69-68-67-66-65

64-63-62-61-60

59-58-57-56-55

Blondiexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 09:25   #434
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

witajcie,
ja dziś jestem po pysznym śniadanku. omlet (z 2 jaj, ze słodzikiem, 2 łyżkami mleka) i 2 łyżeczki serka waniliowego. jestem pełna..
__________________
Całował jej mokre od płaczu policzki,
patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy,
gładził po nieułożonych włosach ...
i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 10:20   #435
Blondiexxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 85
GG do Blondiexxx
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Ja też jestem pełna z tym, że zjadłam 4 kanapki białego chleba z jajkiem, pomidorem, ogórkiem i rzodkiewką ;] zawsze lepsze to niż wpierniczanie słodyczy
Idę pobiegać
__________________

Zrzucam kg po ciąży ;]
Przetragedia 75,5-75-74-73-72-71-70
69,5-69-68-67-66-65

64-63-62-61-60

59-58-57-56-55

Blondiexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 14:07   #436
tess27
Zakorzenienie
 
Avatar tess27
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: prawie tychy
Wiadomości: 3 320
GG do tess27
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

no czesc blondixxx ty jesz bialy chleb?zaraz napisze ci to co mam w diecie

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

ŚNIADANIE-150g.jog.natur+2łyzki musli+kromka ciemnego chl.z pomid.i plaster szynki drob.LUB omlet-1jajko z 3pieczrkami+kr.ciemnego chl.z ogorkiemalbo jajkiemLUB szklanka mleka+2łyzki musli+banan]2ŚNIADANIE-surowka-pol gruszki+pol jablka+troche jog.owocow.LUB-kiwi+mandarynkaLUB-jablko+szklanka maslankiLUB3lyzki twarogu+mala papryka+szczypiorek+2 lyzki jog.natur.]OBIAD-pol piersi z kurcz.z folii[ruszt]+mizeria[ogorek i2lyzki jog.natur]+1ziemniakLUBkapusniak-garsc kapusty kisz.+1ziemniak ugotowac+dorsz z folii[ruszt]+2 male ziemniaki+salata-pol glowki salaty lodowej z 1lyzka olejuLUBszaszlyk-100g cieleciny+papryka+3piecza rki+mala cebula[ruszt]+2lyzki ryzu+pol szkl.kapusty kisz.z lyz.oleju
PODWIECZOREK-maly bananLUBszklanka maslankiLUBpomaranczaLUBo mlet-3bialka+lyzka otreb+lyzeczka cukru+lyz.olejuKOLACJA-kr.ciemnego chleba+2plastrru poledwicy+2rozyczki kalafioraLUBkr.ciemnego chleba+salatka-4plastry szynki drob.+3liscie salaty+pomidor+peczek rzodkiewkiLUBsalatka-jajko na twardo+2lyzeczki tunczyka+pomidor+pol ogorkaLUBpomidor+50g.mozz arelii+kr.ciemnego chleba.
przegryzki-w miseczce na stole czekaja zawsze 3-4marchewki i 2 jablka pokrojone w cieniutkie slupki.no i 2litry wody niegaz.
BLONDIEXXX-DLA CIEBIE SPECJALNIE-
__________________
Forum Polskiego Stowarzyszenia "Endometrioza" www.endometrioza.aid.pl
Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
tess27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 14:54   #437
7lucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 82
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

cześć dziewczyny ja właśnie wróciłam ze spaceru i zaraz wybieram się na rowerek pogoda dziś ładna więc trzeba wykorzystać. no a poza tym muszę spalić mój grzech dzisiejszy czyli 2 kawałki ciasta. oprócz tego zjadłam dziś jeszcze 2 kromki chleba i ogórka, a do wieczora już nic nie zjem. z moim gardłem lepiej tylko katar męczy niesamowicie
moja waga w końcu sie ruszyła i teraz jest 59kg. oby tak jeszcze z 3-4 kg...i będzie ok
pozdrowionka dla wszystkich
7lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 15:15   #438
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

lucy, a mogę się spytać ile masz wzrostu. bo ja też dążę do wagi ok.55 kg
__________________
Całował jej mokre od płaczu policzki,
patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy,
gładził po nieułożonych włosach ...
i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 17:47   #439
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Cytat:
Napisane przez Blondiexxx Pokaż wiadomość
SweetHeart86
A u Ciebie jakie efekty? Fajnie, że Linea na Ciebie działa. Ja też kiedyś ją brałam ale tylko przez tydzień bo kupiłam sobie tylko jeden listek potem jakoś nie miałam kasy i lipa Ale pamiętam że schudłam 1 kg. Apetyt chyba też miałam mniejszy
U mnie zdecydowanie zmniejszył się apetyt odkąd biorę Linea Nie wiem jak to wygląda wagowo i nie będę się jednak na razie ważyła, bo jestem przed okresem i wiem, że na pewno jest więcej... jak będę juz po to włażę na wagę i dam znać

Pozdrawiam dziewczyny
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 19:18   #440
tess27
Zakorzenienie
 
Avatar tess27
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: prawie tychy
Wiadomości: 3 320
GG do tess27
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

jest tu kto
__________________
Forum Polskiego Stowarzyszenia "Endometrioza" www.endometrioza.aid.pl
Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
tess27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 09:26   #441
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Hej dziewczyny
Ale beznadziejna pogoda... U Was tez pada?
Ja ma ochotę zawinąć się do łóżka, a siedzę dziś w pracy do 16
Z odchudzaniem cały czas ok. Wczoraj zjadłam kawałek ciasta, ale rano, żeby w ciągu dnia to spalić. A dzisiaj jak na razie tylko śniadanie. Jedna kanapka z pomidorem i jogurt z musli. Później zjem coś około południa i dopiero obiad w domu.
A jak Wam się dzień zaczął?
__________________


Edytowane przez Sweetheart86
Czas edycji: 2009-06-22 o 09:27
Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 11:20   #442
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

u mnie nie pada, ale jest "chmurowo" i tak, jakby miało za moment lunąć.
dziś zaczęłam dzień od deseru ale ten deser jak najbardziej SouthBeach-owy. teraz trzeba pomyśleć nad II śniadaniem.
i noszę się z zamiarem przeskoczenia na II fazę. jestem już tydzień na tej, troszku straciłam i z przyjemnością zjadlabym chlebka
__________________
Całował jej mokre od płaczu policzki,
patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy,
gładził po nieułożonych włosach ...
i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 11:20   #443
ewel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 45
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Oj panny, skiepściłam sprawę
koniec roku, więc od jakiegoś przeszło tygodnia praktycznie codziennie piwo, jakiś grill, wypad do kina..
Aj
Od dziś jednak obiecuję wam pełną wierność poniedziałek więc dobry początek.

Chciałam sobie ładnie wyskoczyć na poranną gimnastykę w terenie, ale ta okropna pogoda. Cóż, trudno, jutro wcześniej wstanę i śmignę na siłownie, bo dziś to już się chyba nie zbiorę w sobie.
Zabezpieczyłam się w dzbanek czerwonej herbatki, na śniadanko tylko płatki fittnes z "popłuczynami mleka" czyli mleczkiem 0%. Zaczyna się obiecująco, planuję tylko jakiś mały obiadek (dziś ochotkę na szpinak mam, tak więc szpinak, ale bez masła i jajka, taki sam szpinak z solą ) no i symboliczna kolacja. Zbiorę się w sobie i pewnie później zrobię sobie swoją serię ćwiczeń
ewel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 18:25   #444
7lucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 82
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Cytat:
Napisane przez izabell123 Pokaż wiadomość
lucy, a mogę się spytać ile masz wzrostu. Bo ja też dążę do wagi ok.55 kg
wzrostu mam niewiele, bo tylko 160cm. Ale waga ok 55-54 kg mi wystarczy.
Dziś z jedzeniem ok. Zjadłam rano rogala, potem trochę truskawek i kilka plasterków szynki drobiowej przed chwilą,i to będzie wszystko na dziś z jedzonka. Teraz popijam sobie puerha i wodę. Powiem wam szczerze dziewczyny że jakoś przyzwyczaiłam się do tego, że nie jem różnych rzeczy i nie tęsknię za nimi. Po prostu fajny wygląd jest dla mnie ważniejszy niż chwilowa przyjemność z jedzenia. Teraz jak gdzieś idę to nie zastanawiam się, czy wszyscy patrzą na moje wałki
a jak tam u was efekty pozdrowionka
WŁAŚNIE CZYTAŁAM INNE WĄTKI NA WIZAŻU O ODCHUDZANIU I BARDZO DUŻO DZIEWCZYN PISZE, ŻE MA NP.170 CM WZROSTU I CHCE WAŻYĆ 52KG. CZY TO NIE JEST ZA MAŁO? WIEM ŻE WAGA ZALEŻY TEŻ OD NP.KOŚCI ALE JAK CZYTAM TAKIE POSTY TO CZUJĘ SIĘ JAK WIELORYB.....

Edytowane przez 7lucy
Czas edycji: 2009-06-22 o 18:52
7lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 06:23   #445
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Cytat:
Napisane przez 7lucy Pokaż wiadomość
Po prostu fajny wygląd jest dla mnie ważniejszy niż chwilowa przyjemność z jedzenia.
WŁAŚNIE CZYTAŁAM INNE WĄTKI NA WIZAŻU O ODCHUDZANIU I BARDZO DUŻO DZIEWCZYN PISZE, ŻE MA NP.170 CM WZROSTU I CHCE WAŻYĆ 52KG. CZY TO NIE JEST ZA MAŁO? WIEM ŻE WAGA ZALEŻY TEŻ OD NP.KOŚCI ALE JAK CZYTAM TAKIE POSTY TO CZUJĘ SIĘ JAK WIELORYB.....
Co do pierwszego zdania to będę je sobie powtarzała w kryzysowych sytuacjach, gdy najdzie mnie ochota, żeby się porządnie najeść.

Co do drugiej kwestii, to pewnie zależy od budowy ciała. Ja mam prawie 170 cm wzrostu i myślę, że gdybym ważyła 52kg, to byłoby ok. Nie byłabym za chuda. Tak mi się przynajmniej wydaje
__________________


Edytowane przez Sweetheart86
Czas edycji: 2009-06-23 o 06:25
Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 09:55   #446
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

ja też mam 170 cm. i zawsze przy wadze 60-63 kg postrzegana byłam jako osoba "przy kości". i to pewnie przez moje biodra. ok.100 cm mam ładny, płaski brzuch, ale dolna część mojego ciała psuje wszystko. i ja nie potrafię już bardziej schudnąć z bioder. mogę pozbyć się tłuszczu z ud, ale szerokie biodra mi pozostaną. taka moja uroda
__________________
Całował jej mokre od płaczu policzki,
patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy,
gładził po nieułożonych włosach ...
i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 15:00   #447
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

A co tu taki zastój? Dziewczęta nie śpimy
Ja mam dzisiaj jakiś wstręt do jedzenia A poza tym od wczoraj na poważnie się wzięłam znowu za ćwiczenia. Robię brzuszki Zaczęłam od 50, ale co parę dni będę sobie zwiększać liczbę i mam nadzieję, że zapał mi nie minie tak jak przy A6W
A co u Was?
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:01   #448
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

ja się okropnie dziś czuję. nie nagrzeszyłam prawie wcale, ale gardło boli jeszcze bardziej, doszedł ból uszu i brzucha. zjadłam dlatego kilka łyżek otrębów, bo pomyślalam, że może się "ruszy".
i chyba przeskakuję na II fazę. jeszcze zobaczę..
__________________
Całował jej mokre od płaczu policzki,
patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy,
gładził po nieułożonych włosach ...
i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:35   #449
ewel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 45
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Ooo widzę, że więcej takich co 55 na wadze chcą zobaczyć

Ja również do 55 dążę
ale to tak z nadmiarem raczej lepiej sobie próg w moim przypadku zaniżyć i dążyć, bo motywacja większa
myślę, ze jednak przy 60 kg skończę wszystko zależy od tego jak będę wyglądała
bo wzrostu mam 174 cm, a jak worek kości wyglądać nie chcę
ewel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 21:16   #450
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Cytat:
Napisane przez ewel92 Pokaż wiadomość
Ooo widzę, że więcej takich co 55 na wadze chcą zobaczyć

Ja również do 55 dążę
I ja również
Kiedyś ważyłam 55 i czułam się z tym świetnie... ale się zapuściłam i teraz musze się męczyć Ale już niewiele mi brakuje
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.