grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 01:03   #91
MagdaBM1
Zakorzenienie
 
Avatar MagdaBM1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 520
GG do MagdaBM1
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Ja jak Biedronka, będę Was tylko podglądać, ale właśnie nie rozumiem co ma piernik do wiatraka tzn co ma wymianka na fb do tej. Co z tego że tam jest tyle ludzi a tu tylko garstka. I wiecie co tak sobie pomyślałam ale będzie kicha na fb jak ileś ludzi da klapę. Oby tak nie było, a Wasza kameralna może okazać się super wymianką i być jeszcze lepszą od tamtej.
__________________
Świąteczna wymianka pudełkowa - zapisy do 15.11. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=37513922 #post37513922
Zajączek, jajeczko, baranek - wymianka Wielkanocna zapisy do 31.01.https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=38467042 #post38467042
MagdaBM1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 07:29   #92
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez MagdaBM1 Pokaż wiadomość
I wiecie co tak sobie pomyślałam ale będzie kicha na fb jak ileś ludzi da klapę. Oby tak nie było, a Wasza kameralna może okazać się super wymianką i być jeszcze lepszą od tamtej.
Większość ludzi bierze udział tam a nie tu właśnie dlatego, że w wymiance świątecznej na Wizażu część osób dała klapę. Niestety u niektórych tak silny niesmak pozostał, że zabiera on całkowicie radość z wymianki wizażowej - po prostu, czar prysł. Nie tylko jeśli mowa o zaginionych przesyłkach, których losem długo nie interesowali się nadawcy, ale także ze względu na kilka osób, które w ogóle nie dały znać że prezent dostały [nie mówiąc o tym, że w ogóle nie wkleiły zdjęć... co z pewnością było mocno przykre dla tych, który robili prezent]. Kwach i już.
Oczywiście, może tak się zdarzyć, że kilka osób na fb"da ciała" - ale powodem przeniesienia się większości tam, jest sytuacja która miała tu miejsce w końcówce zeszłego roku [z mocnym przeciągnięciem na nowy rok].
I jest jak pisz Killa - tam zaproszenia rozpływały się do wszystkich z prędkością światła a dodatkową "atrakcją" było to, że każdy praktycznie z fb mógł dołączyć, że nie ma rozgraniczenia na ilość użytkowników, że dołączają tak początkujący jak i ci, na których prace patrzy się z "achhhh" i pełna niespodzianka kto jeszcze dołączy, wszystko się odbywało jawnie bo mój komentarz w grupie był widoczny dla innych spoza grupy a zatem było można dołączyć "mimochodem"; jednak forum rządzi się innymi prawami i nie daje tak szerokich możliwości, stąd pewnie i frekwencja mniejsza

Druga sprawa, to jednak niefortunne stworzenie wymianki tu - zaraz po tej stworzonej na fb, po prostu wiele osób wybrało "tę pierwszą" bo chciały brać udział w wymiance i nie czują się na siłach dołączać do drugiej.

A tak od siebie, zupełnie szczerze, życzę Wam spokojnej [w kwestii przesyłek ] i udanej zabawy.

Ps: Killa, to w takim razie przeoczyłaś, bo na fb zapraszałam Cię do wydarzenia - dlatego zdziwiłam się mocno jak zobaczyłam że nie dołączasz a tworzysz nową tutaj, ale uznałam, że tak wybrałaś Widniejesz w spisie osób zaproszonych, które nie podjęły działań [nie odrzuciły, nie zaakceptowały].
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2012-10-23 o 07:47
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 08:55   #93
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Większość ludzi bierze udział tam a nie tu właśnie dlatego, że w wymiance świątecznej na Wizażu część osób dała klapę. Niestety u niektórych tak silny niesmak pozostał, że zabiera on całkowicie radość z wymianki wizażowej - po prostu, czar prysł. Nie tylko jeśli mowa o zaginionych przesyłkach, których losem długo nie interesowali się nadawcy, ale także ze względu na kilka osób, które w ogóle nie dały znać że prezent dostały [nie mówiąc o tym, że w ogóle nie wkleiły zdjęć... co z pewnością było mocno przykre dla tych, który robili prezent]. Kwach i już.
Oczywiście, może tak się zdarzyć, że kilka osób na fb"da ciała" - ale powodem przeniesienia się większości tam, jest sytuacja która miała tu miejsce w końcówce zeszłego roku [z mocnym przeciągnięciem na nowy rok].
I jest jak pisz Killa - tam zaproszenia rozpływały się do wszystkich z prędkością światła a dodatkową "atrakcją" było to, że każdy praktycznie z fb mógł dołączyć, że nie ma rozgraniczenia na ilość użytkowników, że dołączają tak początkujący jak i ci, na których prace patrzy się z "achhhh" i pełna niespodzianka kto jeszcze dołączy, wszystko się odbywało jawnie bo mój komentarz w grupie był widoczny dla innych spoza grupy a zatem było można dołączyć "mimochodem"; jednak forum rządzi się innymi prawami i nie daje tak szerokich możliwości, stąd pewnie i frekwencja mniejsza

Druga sprawa, to jednak niefortunne stworzenie wymianki tu - zaraz po tej stworzonej na fb, po prostu wiele osób wybrało "tę pierwszą" bo chciały brać udział w wymiance i nie czują się na siłach dołączać do drugiej.

A tak od siebie, zupełnie szczerze, życzę Wam spokojnej [w kwestii przesyłek ] i udanej zabawy.

Ps: Killa, to w takim razie przeoczyłaś, bo na fb zapraszałam Cię do wydarzenia - dlatego zdziwiłam się mocno jak zobaczyłam że nie dołączasz a tworzysz nową tutaj, ale uznałam, że tak wybrałaś Widniejesz w spisie osób zaproszonych, które nie podjęły działań [nie odrzuciły, nie zaakceptowały].
Kochana no właśnie tak myślałam... musiałam przeoczyć w wydarzeniach... bo na pewno bym i tam i tu była mnie chyba pałą trzeba zapraszać
wrrr, trudno się mówi : i żyje się dalej teraz widzę u siebie na tablicy komentarze z grupy... ale to od jakiegoś tygodnia czy półtora, jak chyba już było po losowaniu...
będę musiała dokładniej czytać te wydarzenia... ale po ostatnim okresie, kiedy dostawałam zaproszenia do setek wydarzeń typu: otwarcie winiarni w Macedonii - bądź obecna, lampkę wina dostaniesz gratis... przestałam dokładnie czytać - okazuje się, że szkoda...

ale płakać nie będę... bo taki problem to nie problem a podglądać będę - przynajmniej oko nacieszę bo skład macie fantastyczny tam

Ja osobiście dziękuję w imieniu naszej małej grupki za życzenia i życzę Wam tego samego może po kilku udanych wymiankach tutaj też odżyje ta - jakże miła - tradycja

a swoją drogą - czy tu czy na fb kwas może być ten sam. i tu i tam mogą być ludzie, którzy nie wstawią zdjęć, czy w najgorszym przypadku nie zrobią prezenciku i nie wyślą... bywa i na to reguły nie ma.
ja kiedyś pisałam - za co zostałam niemal zlinczowana - że wymianka prezentowa ZAWSZE niesie ze sobą ryzyko - mniejsze lub większe, ale niesie. (szczególnie, jeśli biorą w niej ludzie/biżuteryjki/crafterki na różnym poziomie - dziewczęta bez obrazy - ja też byłam kiedyś bardzo początkująca i też byłam ryzykownym uczestnikiem - każdy musi to przerobić )
przekonałam się o tym, jak w zorganizowanej przeze mnie wymiance jedna osoba nie wysłała prezentu. Cóż było robić, wykonałam prezencik, i wysłałam do jej wylosowanki. Nie czekałam, aż się "sklerotyczka" obudzi... pomijam fakt, że właśnie ta osóbka dostała ode mnie prezencik w tamtej wymiance... heh i co? nie robiłam z tego powodu jakichś histerii... ani nie oglądałam się na innych... tylko szybko załatwiłam sprawę tak, żeby NIKT NIE BYŁ POSZKODOWANY.
Swoją drogą, jeśli więcej by się takich zdarzyło, to chyba bym nie dała rady sama pokryć wszystkiego...

Ja rozumiem, że poczta też może zawalić, dlatego wysyłka MUSI BYĆ POLECONYM lub PACZKĄ bo to są przesyłki rejestrowane.


Dobra dziewczęta - ktoś jeszcze chętny? reklamujcie, dziś będę wygładzać pierwszy post
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 09:09   #94
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

ja z wymianek tegorocznych muszę zrezygnować niestety, ale powie mi ktoś jak znaleźć tą tajemniczą grupę na fb i gdzie tamtejszą wymiankę pooglądać?
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 09:21   #95
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

kathina - jeśli Cię nie zaproszono, to jej nie zobaczysz
bo to wydarzenie widoczne jest tylko dla zaproszonych
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 18:38   #96
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Większość ludzi bierze udział tam a nie tu właśnie dlatego, że w wymiance świątecznej na Wizażu część osób dała klapę. Niestety u niektórych tak silny niesmak pozostał, że zabiera on całkowicie radość z wymianki wizażowej - po prostu, czar prysł. Nie tylko jeśli mowa o zaginionych przesyłkach, których losem długo nie interesowali się nadawcy, ale także ze względu na kilka osób, które w ogóle nie dały znać że prezent dostały [nie mówiąc o tym, że w ogóle nie wkleiły zdjęć... co z pewnością było mocno przykre dla tych, który robili prezent]. Kwach i już.
Oczywiście, może tak się zdarzyć, że kilka osób na fb"da ciała" - ale powodem przeniesienia się większości tam, jest sytuacja która miała tu miejsce w końcówce zeszłego roku [z mocnym przeciągnięciem na nowy rok].
I jest jak pisz Killa - tam zaproszenia rozpływały się do wszystkich z prędkością światła a dodatkową "atrakcją" było to, że każdy praktycznie z fb mógł dołączyć, że nie ma rozgraniczenia na ilość użytkowników, że dołączają tak początkujący jak i ci, na których prace patrzy się z "achhhh" i pełna niespodzianka kto jeszcze dołączy, wszystko się odbywało jawnie bo mój komentarz w grupie był widoczny dla innych spoza grupy a zatem było można dołączyć "mimochodem"; jednak forum rządzi się innymi prawami i nie daje tak szerokich możliwości, stąd pewnie i frekwencja mniejsza

Druga sprawa, to jednak niefortunne stworzenie wymianki tu - zaraz po tej stworzonej na fb, po prostu wiele osób wybrało "tę pierwszą" bo chciały brać udział w wymiance i nie czują się na siłach dołączać do drugiej.

A tak od siebie, zupełnie szczerze, życzę Wam spokojnej [w kwestii przesyłek ] i udanej zabawy.

Ps: Killa, to w takim razie przeoczyłaś, bo na fb zapraszałam Cię do wydarzenia - dlatego zdziwiłam się mocno jak zobaczyłam że nie dołączasz a tworzysz nową tutaj, ale uznałam, że tak wybrałaś Widniejesz w spisie osób zaproszonych, które nie podjęły działań [nie odrzuciły, nie zaakceptowały].
a ja tylko napiszę,że o żadnej wymiance na FB nie miałam pojęcia.Nikt nawet nie dał znać tutaj w wątku czy na PW, że jest druga organizowana.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 18:43   #97
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Joanno - że na fejsie jest druga, to dotarło do mnie od osóbek, które mi odmawiały wzięcia udziału... heh...

a Ciebie serdecznie zapraszam... wysłałam tyle zaproszeń tu na wizazu przez PW, że się pogubiłam... nikogo nie pomijałam... być może przeoczyłam w ferworze wysyłania kilkudziesięciu zaproszeń - wybaczysz...
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 19:27   #98
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez joanna_k Pokaż wiadomość
Nikt nawet nie dał znać tutaj w wątku czy na PW, że jest druga organizowana.
Jak dla mnie FB i Wizaż to dwie różne bajki
Życzę udanej zabawy
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:57   #99
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez ak_pinki Pokaż wiadomość
Jak dla mnie FB i Wizaż to dwie różne bajki
Życzę udanej zabawy
nie rozumiem?chodzi o poziom prac czy o co?

Killa ja w formule "zrób dwa prezenty" niestety nie dam rady.Tak,więc poobserwuję.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:38   #100
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez joanna_k Pokaż wiadomość
nie rozumiem?chodzi o poziom prac czy o co?
Nie, nie, nie, absolutnie nie miałam na myśli poziomu prac Chodziło mi raczej o działanie strony Tam widnieję jako ja (imię i nazwisko) a tutaj są nicki Tam wymianka nie jest na forum publicznym tak jak tutaj, a jako odrębne wydarzenie zorganizowane przez prywatną osobę. Nie informowałam o niej na wizażu bo stwierdziłam, że wszyscy którzy mają się o niej dowiedzieć to się dowiedzą nie utrzymywałam jej w tajemnicy (żeby było jasne) ale zaproszenia wysyłałam do tych, których mam w "znajomych" i których znam twórczość.
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:17   #101
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez joanna_k Pokaż wiadomość
nie rozumiem?chodzi o poziom prac czy o co?

Killa ja w formule "zrób dwa prezenty" niestety nie dam rady.Tak,więc poobserwuję.
szkoda ...

Cytat:
Napisane przez ak_pinki Pokaż wiadomość
Nie, nie, nie, absolutnie nie miałam na myśli poziomu prac Chodziło mi raczej o działanie strony Tam widnieję jako ja (imię i nazwisko) a tutaj są nicki Tam wymianka nie jest na forum publicznym tak jak tutaj, a jako odrębne wydarzenie zorganizowane przez prywatną osobę. Nie informowałam o niej na wizażu bo stwierdziłam, że wszyscy którzy mają się o niej dowiedzieć to się dowiedzą nie utrzymywałam jej w tajemnicy (żeby było jasne) ale zaproszenia wysyłałam do tych, których mam w "znajomych" i których znam twórczość.
pinki wy też bawcie się dobrze ja będę podglądać was

a bawić się tutaj
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 20:51   #102
dagus_gd
Zakorzenienie
 
Avatar dagus_gd
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 466
GG do dagus_gd
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Killa a ty chcesz maszynę do szycia dostać?
__________________
dag
papierki
biżu
blog

niewędraś: 1. Joanwi 4. Kamyk 5 Glinka121 6 bila 7 10 hoe

preferencje
dagus_gd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 09:00   #103
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez dagus_gd Pokaż wiadomość
Killa a ty chcesz maszynę do szycia dostać?
rozwaliłaś mnie...

nie, no, nie maszynę do szycia... ja wstawiłam zdjęcie, które kojarzy mi się z pierwszymi Mikołajkami, jakie zapamiętałam... pisałam już tu gdzieś, że obudziłam się w nocy, bo rozbiłam sobie głowę o pudełko a w pudełku była zabawkowa maszyna do szycia - taka na prąd, co rzeczywiście szyła...
zdjęcia proszę traktować bardziej w sensie kolorystycznym czy stylu, nie dosłownym
przynajmniej w moim przypadku

i mamy nową uczestniczkę... jest nią VESTIS
zaraz dopiszę do listy

która po tym dodaniu wygląda tak:

1. daguś_gd LINKI: preferki, OBRAZEK
2. rusa1ka LINKI: preferki , obrazek
3. anetars- LINKI: preferki, obrazek1, obrazek2
4. shachownica (BRAKUJE: preferki, opis/obrazek)
5. Rusa48 LINKI: preferki
6. nika_34 LINKI: obrazek
7. rododendron7 (BRAKUJE: adres, preferki, opis/obrazek)
8. snice preferki, obrazek
9. iwona sikorska preferki
10. viviola preferki
11. multanka preferki
12. vestis preferki
13. Killa Ree - link do preferków w podpisie (obrazek1 , obrazek2, )
14.
...
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam



Edytowane przez Killa Ree
Czas edycji: 2012-10-25 o 09:39
Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 14:16   #104
Vestis
Raczkowanie
 
Avatar Vestis
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 494
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Killa bardzo dziękuję za zaproszenie, bardzo się cieszę z tej wymianki
Pojęcia nie miałam o jakiejś na FB, zresztą nie mam tam konta nawet, nie ma to jak wizaz. Fajnie, że jest ktoś, kto to wszystko organizuje i ogarnia
__________________
20.07.2012 Bartuś

Preferencje


Moje blogowanie - zapraszam
Vestis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 21:36   #105
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

kochana - cieszę się bardzo


mamy feralną 13 uczestniczek... kto jeszcze, no kto...

aha, byłabym zapomniała... każda z Was otrzyma dwa zestawy danych...
i każda z Was DODATEK jeden zrobi, jak dla "grzecznej" i drugi dla "niegrzecznej"
tak symbolicznie i na chybił trafił dorzuci do każdej z paczki - znaczy do jednej "grzeczny" do drugiej "niegrzeczny"
to może być karteczka z napisem "grzeczna" i "niegrzeczna" to wystarczy - chodzi o drugą część zabawy - ale o tym cicho-sza
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 04:41   #106
rododendron7
Rozeznanie
 
Avatar rododendron7
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 570
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez Killa Ree Pokaż wiadomość

mamy feralną 13 uczestniczek... kto jeszcze, no kto...
Juz nieferalne 12, bo niestety ja odpadam. Raz, ze dwa prezenty to juz dla mnie nieco za duzo (a wlasciwie cztery, zwazywszy na dodatkowe), szczegolnie w polaczeniu z innymi zobowiazaniami, dwa - nie lubie niezdrowej rywalizacji. Probowalam to jakos przelknac, ale niestety naleze do osob ktore najczesciej pisza/mowia co mysla. I niestety bardzo nie podobaja mi sie uwagi w typie:

"głowa do góry i bawmy się tak, żeby dziewczętom bawiącym się na FB a nie bawiącym się tu oczy zbielały z zazdrości, że u nas tak fajnie! Co Wy na to?",
"trzymajcie się i zróbcie wymiankę, jakiej całe FB będzie Wam zazdrościć",
"i mam nadzieję, że to nie będzie skromna wymianeczka tylko, że dziewczynom z FB opadną szczęki ".

Mikolajki i Gwiazdka to czas kiedy prezenty powinno robic sie przyjemnoscia i od serca, a nie po to, aby komus opadala szczeka i bielalo oko, czy zeby czegokolwiek zazdroscil.

Oczywiscie, pomimo moich wczesniejszych wynurzen, zycze wam dziewczyny udanej i bardzo swiatecznej wymianki Naprawde szczerze.

Edytowane przez rododendron7
Czas edycji: 2012-10-26 o 04:43
rododendron7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 07:49   #107
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

rododendronku - szkoda...

lista wygląda aktualnie tak:
1. daguś_gd LINKI: preferki, OBRAZEK
2. rusa1ka LINKI: preferki , obrazek
3. anetars- LINKI: preferki, obrazek1, obrazek2
4. shachownica (BRAKUJE: preferki, opis/obrazek)
5. Rusa48 LINKI: preferki
6. nika_34 LINKI: obrazek
7. rododendron7 rezygnacja
8. snice preferki
9. iwona sikorska preferki
10. viviola preferki
11. multanka preferki
12. vestis preferki
13. Killa Ree - link do preferków w podpisie (obrazek1 , obrazek2, )
14.
...
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam



Edytowane przez Killa Ree
Czas edycji: 2012-10-26 o 20:20
Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 08:14   #108
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

linki do preferków anetars i snice nie działają Przeglądam preferki i mam kilka pytań - póki jeszcze niewylosowane

daguś_gd - napisałaś w preferujesz długie kolce - długie to znaczy ile cm?
iwona sikorska - również dopytuje o długie kolczyki - ile cm? Ponadto proszę o wymiar nadgarstka (pisałaś o bransoletce)
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 11:37   #109
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

już naprawione linki
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 12:56   #110
iwona sikorska
Rozeznanie
 
Avatar iwona sikorska
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: warmia/szkotowo
Wiadomości: 684
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez rododendron7 Pokaż wiadomość
Juz nieferalne 12, bo niestety ja odpadam. Raz, ze dwa prezenty to juz dla mnie nieco za duzo (a wlasciwie cztery, zwazywszy na dodatkowe), szczegolnie w polaczeniu z innymi zobowiazaniami, dwa - nie lubie niezdrowej rywalizacji. Probowalam to jakos przelknac, ale niestety naleze do osob ktore najczesciej pisza/mowia co mysla. I niestety bardzo nie podobaja mi sie uwagi w typie:

"głowa do góry i bawmy się tak, żeby dziewczętom bawiącym się na FB a nie bawiącym się tu oczy zbielały z zazdrości, że u nas tak fajnie! Co Wy na to?",
"trzymajcie się i zróbcie wymiankę, jakiej całe FB będzie Wam zazdrościć",
"i mam nadzieję, że to nie będzie skromna wymianeczka tylko, że dziewczynom z FB opadną szczęki ".

Mikolajki i Gwiazdka to czas kiedy prezenty powinno robic sie przyjemnoscia i od serca, a nie po to, aby komus opadala szczeka i bielalo oko, czy zeby czegokolwiek zazdroscil.

Oczywiscie, pomimo moich wczesniejszych wynurzen, zycze wam dziewczyny udanej i bardzo swiatecznej wymianki Naprawde szczerze.
kurczę, szkoda bo po cichu liczyłam, że jedną z osób, która będzie robiła coś dla mnie będziesz Ty. od Ciebie to nawet malutkie kolce bez dodatkowego prezentu wzięłabym i byłabym wniebowzięta, bo śliczne rzeczy robisz , ja zrobię prace na moim najwyższym poziomie, ale również nie mam zamiaru rywalizować o palmę pierwszeństwa z fb, chodzi o to, żeby dobrze się bawić, a nie "grać komuś na gulu".
__________________
Mój wątek

mój blog

preferencje

iwona sikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 16:07   #111
Vestis
Raczkowanie
 
Avatar Vestis
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 494
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez rododendron7 Pokaż wiadomość
Juz nieferalne 12, bo niestety ja odpadam. Raz, ze dwa prezenty to juz dla mnie nieco za duzo (a wlasciwie cztery, zwazywszy na dodatkowe), szczegolnie w polaczeniu z innymi zobowiazaniami, dwa - nie lubie niezdrowej rywalizacji. Probowalam to jakos przelknac, ale niestety naleze do osob ktore najczesciej pisza/mowia co mysla. I niestety bardzo nie podobaja mi sie uwagi w typie:

"głowa do góry i bawmy się tak, żeby dziewczętom bawiącym się na FB a nie bawiącym się tu oczy zbielały z zazdrości, że u nas tak fajnie! Co Wy na to?",
"trzymajcie się i zróbcie wymiankę, jakiej całe FB będzie Wam zazdrościć",
"i mam nadzieję, że to nie będzie skromna wymianeczka tylko, że dziewczynom z FB opadną szczęki ".

Mikolajki i Gwiazdka to czas kiedy prezenty powinno robic sie przyjemnoscia i od serca, a nie po to, aby komus opadala szczeka i bielalo oko, czy zeby czegokolwiek zazdroscil.

Oczywiscie, pomimo moich wczesniejszych wynurzen, zycze wam dziewczyny udanej i bardzo swiatecznej wymianki Naprawde szczerze.
Z pewnością dziewczyny, które to napisały nie miały nic złego na myśli, sądzę, że bardziej chodzi o wzajemną mobilizację - chociażby po to, by odczarować ten zły urok, który padł na wizażowe wymianki
I mam nadzieję, że - tak jak piszesz- prezenty rzeczywiście będą wykonane z przyjemnością i od serca - bo przecież taka jest zasada - otrzymujemy to, co same chciałybyśmy dostać.

Rododendron7 - bardzo szkoda, że nie będziesz uczestniczyć w wymiance, bo jak zajrzałam na Twojego bloga, to bylam pod wielkim wrażeniem Twych prac

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez iwona sikorska Pokaż wiadomość
ja zrobię prace na moim najwyższym poziomie, ale również nie mam zamiaru rywalizować o palmę pierwszeństwa z fb, chodzi o to, żeby dobrze się bawić, a nie "grać komuś na gulu".
No, dokładnie
__________________
20.07.2012 Bartuś

Preferencje


Moje blogowanie - zapraszam
Vestis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 20:34   #112
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez Vestis Pokaż wiadomość
Z pewnością dziewczyny, które to napisały nie miały nic złego na myśli, sądzę, że bardziej chodzi o wzajemną mobilizację - chociażby po to, by odczarować ten zły urok, który padł na wizażowe wymianki
I mam nadzieję, że - tak jak piszesz- prezenty rzeczywiście będą wykonane z przyjemnością i od serca - bo przecież taka jest zasada - otrzymujemy to, co same chciałybyśmy dostać.

Rododendron7 - bardzo szkoda, że nie będziesz uczestniczyć w wymiance, bo jak zajrzałam na Twojego bloga, to bylam pod wielkim wrażeniem Twych prac

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------



No, dokładnie
vestis - ty masz nosa - właśnie o mobilizację chodzi... o przywrócenie dobrej atmosfery... - tobie to się normalnie medal należy

ja wiem, że FB uratowało jedną wymiankę, jak wizaz padł... ale tam jest inaczej, tu bardziej craftowo - ja nie wiem, jak wy, ale ja im "zazdroszczę" wymianki ... i zapewne "oko mi zbieleje" jak zobaczę cuda, które tam powstaną i co? mam się z tego powodu obrazić? i zrezygnować??? NIGDY W ŻYCIU!
i, żebyśmy się dobrze zrozumiały: niech cały świat nam zazdrości
tak pozytywnie, zresztą wiecie, jak to mówią, czasem zazdrość - taka pozytywna, mobilizuje do wytężonej pracy i osiągania kolejnych szczytów swoich możliwości... no przynajmniej ja tak mam

właśnie przez taką "zazdrość" wzięłam się za wire... potem przez taką zazdrość wzięłam się za scrapbooking... hihihi
nawet za szydełko kiedyś chwytałam przez taką zazdrość... ale tu się okazało, że szydełko mnie nie lubi i teraz zazdroszczę wszystkim, którzy umieją szydełkować

ja od założenia wymianki tu już kombinuję co mogłabym zrobić... nic nie robię, bo mogłabym nie trafić w odpowiednie gusta - ale do losowania już niedaleko i będzie można dać upust przepełniającej nas wenie twórczej

dziewczęta już do losowania bliżej niż dalej - szykujcie się nerwowo przygotujcie materiały, idźcie na Yogę, czy pilates, albo do sauny, czy na masaż... albo na inną przyjemną - dla Was - rzecz... żeby pozwolić pomysłom swobodnie przepływać przez myśli...

ja mam w planach saunę, masaże, a w połowie listopada idę na wygrane wczoraj założenie paznokci żelowych - znaczy położenie żelu na moje paznokcie oraz cudne zdobienie farbami akrylowymi już się doczekać nie mogę
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 20:41   #113
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez Killa Ree Pokaż wiadomość
dziewczęta już do losowania bliżej niż dalej - szykujcie się nerwowo przygotujcie materiały, idźcie na Yogę, czy pilates, albo do sauny, czy na masaż... albo na inną przyjemną - dla Was - rzecz... żeby pozwolić pomysłom swobodnie przepływać przez myśli...

ja mam w planach saunę, masaże, a w połowie listopada idę na wygrane wczoraj założenie paznokci żelowych - znaczy położenie żelu na moje paznokcie oraz cudne zdobienie farbami akrylowymi już się doczekać nie mogę
eeee... Ja się będę "relaksować" przy swojej pracy mgr z serii "matematyka po rosyjsku" (serio ). Od razu będę miała ochotę uciec do biżutków
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 21:29   #114
nika_34
Rozeznanie
 
Avatar nika_34
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 612
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez Killa Ree Pokaż wiadomość
dziewczęta już do losowania bliżej niż dalej - szykujcie się nerwowo przygotujcie materiały, idźcie na Yogę, czy pilates, albo do sauny, czy na masaż... albo na inną przyjemną - dla Was - rzecz... żeby pozwolić pomysłom swobodnie przepływać przez myśli...

ja mam w planach saunę, masaże, a w połowie listopada idę na wygrane wczoraj założenie paznokci żelowych - znaczy położenie żelu na moje paznokcie oraz cudne zdobienie farbami akrylowymi już się doczekać nie mogę
Tak koniecznie trzeba się odstresować...Pójdę jutro do parku, wybiegam może jakiś pomysł... (a tak w ogóle to mam jutro w planie moje pierwsze 10km, trzymajcie kciuki, żeby się udało)
A dziewczyny, bo ja chyba tępa jestem, ale te preferki co wysyłałam do Killi, to gdzie mam umieścić? Bo na liście to widzę tylko link do zdjęcia, a kolorki to nie wszystko co tam wymodziłam???
nika_34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 22:02   #115
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
eeee... Ja się będę "relaksować" przy swojej pracy mgr z serii "matematyka po rosyjsku" (serio ). Od razu będę miała ochotę uciec do biżutków

po rosyjsku???? OMG
też bym uciekała do biżutków

Cytat:
Napisane przez nika_34 Pokaż wiadomość
Tak koniecznie trzeba się odstresować...Pójdę jutro do parku, wybiegam może jakiś pomysł... (a tak w ogóle to mam jutro w planie moje pierwsze 10km, trzymajcie kciuki, żeby się udało)
A dziewczyny, bo ja chyba tępa jestem, ale te preferki co wysyłałam do Killi, to gdzie mam umieścić? Bo na liście to widzę tylko link do zdjęcia, a kolorki to nie wszystko co tam wymodziłam???
10km? ufff na samą myśl o tym bolą mnie moje uszkodzone kolana...
(powiedziała ta, co bez rozgrzewki wlazła na przełęcz pod Giewontem... - a potem dwa tygodnie ledwo łaziła)

preferki wrzuć bezpośrednio TU W WĄTKU się nie przejmuj panuje Preferkowe bezkrólewie a ja posta, w którym je wrzucisz, podlinkuję w liście - dla ułatwienia
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 08:26   #116
nika_34
Rozeznanie
 
Avatar nika_34
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 612
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Dobra. No to wrzucam
Bardzo prosiłabym o:
- coś na ucho lub szyję (ale raczej wisior, a nie naszyjnik czy kolia)
- coś lekkiego, długiego (mogą być duże, ale nie zbyt ciężkie)
-coś z dużą ilością zawijasów,
-nie bardzo lubię takie motywy jak np. kwiaty w technikach takich jak plecionki czy sutasz; (ale do samego sutaszu i plecionek to nic nie mam, a wręcz je lubię bardzo)
- coś w kolorach np. zieleni lub fioletu albo takiego niezapominajkowego niebieskiego czy coś w ten deseń
- coś co MOŻE (oczywiście nie musi) być wykonane z miedzi,
- dodam jeszcze, że lubię styl powiedzmy etniczny, troszkę hippie Byleby nie za bardzo eleganckie
nika_34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 12:04   #117
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 728
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Hmm, to wiecie co, ja tak rzutem na taśmę poproszę jednak o dopisanie (jeśli mnie chcecie). Wczorajsza zielona herbata z kandyzowaną pigwą odmieniła mi życie, stwierdziłam, że długie jesienne wieczory miło będzie spędzić w towarzystwie drobnicy (bo już niestety nie na rowerze), sporo moich spraw się już ułożyło i wyklarowało (m.in. praktyki studenckie)
Preferki mam w podpisie, a co mam jeszcze wysłać?

Edit. Jak posprzątam, to spróbuję przedrzeć się przez te kilka stron Waszych wypocin i zobaczyć, co się w regulaminie pozmieniało).
staska_stasia jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 12:50   #118
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

dopisuję swoje preferki
wzór od staśki skopiowałam

Stan rodzinny: zakocony
Ulubiony kolor: właściwie może być każdy byle był mocny i soczysty
Nielubiany kolor: biały, szary, czarny i odcienie pastelowe.
Ulubione zwierzę: kot
Ulubiony film: nie mam jednego, tylko przelotne miłostki, najczęściej z bollywood
Ulubiona książka: też nie mam jednej, najchętniej lekkie kryminały i takąż urban fantasy, choć najwięcej cytatów pamiętam z "mistrza i małgorzaty" i "paragrafu 22".
Biżuteria-tak-nie -jaka: tak - bransoletki (obwód nadgarstka 18-19 cm), wisiorki, broszki, pierścionki, nie - kolczyki
Hobby: craftowa dłubanina
Urodziny: 13.01
Imieniny: 09.04

i zdjęcie prezentu, pierwszy jaki pamiętam i mam na półce do tej pory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ognisty-ptak-rosyjskie-bajki-ludowe-86.jpg (70,5 KB, 17 załadowań)
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory




Edytowane przez shachownica
Czas edycji: 2012-10-28 o 07:42
shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 17:58   #119
iwona sikorska
Rozeznanie
 
Avatar iwona sikorska
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: warmia/szkotowo
Wiadomości: 684
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Hmm, to wiecie co, ja tak rzutem na taśmę poproszę jednak o dopisanie (jeśli mnie chcecie). Wczorajsza zielona herbata z kandyzowaną pigwą odmieniła mi życie, stwierdziłam, że długie jesienne wieczory miło będzie spędzić w towarzystwie drobnicy (bo już niestety nie na rowerze), sporo moich spraw się już ułożyło i wyklarowało (m.in. praktyki studenckie)
Preferki mam w podpisie, a co mam jeszcze wysłać?

Edit. Jak posprzątam, to spróbuję przedrzeć się przez te kilka stron Waszych wypocin i zobaczyć, co się w regulaminie pozmieniało).
ja chcę, mam nadzieję, że Ci wena już na stałe powróci
__________________
Mój wątek

mój blog

preferencje

iwona sikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 19:06   #120
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: grzeczna czy nie? mikołajkowa wymianka biżuteryjna

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Hmm, to wiecie co, ja tak rzutem na taśmę poproszę jednak o dopisanie (jeśli mnie chcecie). Wczorajsza zielona herbata z kandyzowaną pigwą odmieniła mi życie, stwierdziłam, że długie jesienne wieczory miło będzie spędzić w towarzystwie drobnicy (bo już niestety nie na rowerze), sporo moich spraw się już ułożyło i wyklarowało (m.in. praktyki studenckie)
Preferki mam w podpisie, a co mam jeszcze wysłać?

Edit. Jak posprzątam, to spróbuję przedrzeć się przez te kilka stron Waszych wypocin i zobaczyć, co się w regulaminie pozmieniało).
Gosiu - oczywiście, że chcemy...
weź mi tylko na PW rzuć adresem... żebym miała aktualny

preferki z podpisu zalinkuję do listy... jeśli masz coś konkretnego na myśli - to wrzucaj tutaj w wątku, też podlinkuję odpowiednie posty w liście

znów mamy feralną 13 ja się cieszę



shachownica - brawo

aktualnie lista wygląda tak:
1. daguś_gd LINKI: preferki, OBRAZEK
2. rusa1ka LINKI: preferki , obrazek
3. anetars- LINKI: preferki, obrazek1, obrazek2
4. shachownica preferki i obrazek
5. Rusa48 LINKI: preferki
6. nika_34 LINKI: obrazek
7. rododendron7 rezygnacja
8. snice preferki
9. iwona sikorska preferki
10. viviola preferki
11. multanka preferki
12. vestis preferki
13. Killa Ree - link do preferków w podpisie (obrazek1 , obrazek2, )
14. staśka_stasia preferki
15.
...
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam



Edytowane przez Killa Ree
Czas edycji: 2012-10-27 o 19:09
Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.