mikrodermabrazja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-11, 20:41   #1
MONIKA.KASIAP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 50
Smile

mikrodermabrazja


Cześć dziewczyny , ostatnio mnie zainteresowały preparaty do miktodebrazji w domku , czy potraficie poradzić który najlepszy bo recenzje różne...
MONIKA.KASIAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 09:14   #2
kjakja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 29
Dot.: mikrodebrazja

Witaj Monika
Mnie też interesują kosmetyki do mikrodermabrazji. Właśnie zamówiłam sobie z Avonu owo cudo ( czytałam na KWC pozytywne recenzje, ale jeszcze go nie wypróbowałam).Od 15 września jest promocja w Avonie na ten kosmetyk. Przy zakupie jednego kosmetyku z serii dermakosmetyków, peeling dostajesz gratis a kosztuje on ok. 60 zł. Ja zamówiłam sobie serum na bruzdy mimiczne do ich wypełnienia. Zatem za ok. 60 zł. będę miała dwa kosmetyki. Jak tylko je przetestuję, napiszę czy są skuteczne.
Pozdrawiam
kjakja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 18:02   #3
MONIKA.KASIAP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 50
Dot.: mikrodebrazja

Dzieki za podpowiedź, popatrzę na ofertę avonu , potrafisz mi podpowiedzieć nazwę tego preparatu, z góry dziękuję
MONIKA.KASIAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 20:57   #4
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: mikrodebrazja

Nie odpowiem ci na pytanie, ktory z tych preparatow jest najlepszy ale polecam ci L`oreala. Probowalam i jest naprawde super, efekty widac juz po pierwszym uzyciu Oto link do tego produktu: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9979
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 22:36   #5
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: mikrodebrazja

Cytat:
Napisane przez kjakja
Witaj Monika
Mnie też interesują kosmetyki do mikrodermabrazji. Właśnie zamówiłam sobie z Avonu owo cudo ( czytałam na KWC pozytywne recenzje, ale jeszcze go nie wypróbowałam).Od 15 września jest promocja w Avonie na ten kosmetyk. Przy zakupie jednego kosmetyku z serii dermakosmetyków, peeling dostajesz gratis a kosztuje on ok. 60 zł. Ja zamówiłam sobie serum na bruzdy mimiczne do ich wypełnienia. Zatem za ok. 60 zł. będę miała dwa kosmetyki. Jak tylko je przetestuję, napiszę czy są skuteczne.
Pozdrawiam
Niestety,mnie "cuda" z Avonu nic nie dały.A testowałam oba.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 07:06   #6
kjakja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 29
Dot.: mikrodebrazja

Cytat:
Napisane przez MONIKA.KASIAP
Dzieki za podpowiedź, popatrzę na ofertę avonu , potrafisz mi podpowiedzieć nazwę tego preparatu, z góry dziękuję
Niestety nie posiadam tego katalogu, ale ta oferta dotyczy tylko produktów z serii dermakosmetyków, bodajże na stronie 10-tej. Jest tam dwustopniowy peeling, krem z botoxem na zmarszczki mimiczne i to serum w buteleczce z końcówką kroplomierza. Konsultantka Avou na pewno będzie zorientowana



Nie oczekuję cudów, bo nie ma cudownych kosmetyków! lecz liczę na odświeżenie cery i wyrównanie jej kolorytu. Wydaje mi się, że za 60 zł. warto chociażby na próbę kupić sobie te kosmetyki. Prawda jest taka, że wszelkie kremy, maseczki, peelingi należy indywidualnie testować, bo każda z Nas ma inna cerę i inne jej potrzeby.
Nie posiadam większych problemów ze swoją gębulą , ech.. rozszerzone pory w strefie T, ale któż ich nie ma?
kjakja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 13:09   #7
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219
Dot.: mikrodebrazja

a w Pani 9 jak tu juz tak o niej piszemy ) )) byla reklama mikrodembrazji LANCOME
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-06, 07:15   #8
Danurzka
Przyczajenie
 
Avatar Danurzka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 18
Dot.: mikrodebrazja

A nie za szybko oczekiwałaś na rezultat? trzeba chociaż miesiąca by zauważyć działanie kosmetyku. Na pewne stany pracujemy po kilka lat, a chcemy się ich pozbyć po jednorazowym uzyciu. Ja stosowałam peeling Avonu-mikrodembrazja w kremie i uważam za super kosmetyk, a działą w zasadzie zaraz po zastosowaniu-cera super odświeżona i gładziutka.
Danurzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 21:00   #9
adrenalina
Przyczajenie
 
Avatar adrenalina
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Tyniec Mały
Wiadomości: 7
Dot.: mikrodebrazja

Hej! Ja myśle że na mikrodermabrazje trzeba pójść do dobrej kosmetyczki. Preparaty kosmetyczne do kupienia dla nas są za słabe i drogie. Zastanawiam się czy nie połączyc mikrodermabrazji z zamykaniem naczynek-pomoć daje super efekty!! Dermatolog mi tak poradził.
adrenalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 21:12   #10
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: mikrodebrazja

Cytat:
Napisane przez kjakja
Witaj Monika
Mnie też interesują kosmetyki do mikrodermabrazji. Właśnie zamówiłam sobie z Avonu owo cudo ( czytałam na KWC pozytywne recenzje, ale jeszcze go nie wypróbowałam).Od 15 września jest promocja w Avonie na ten kosmetyk. Przy zakupie jednego kosmetyku z serii dermakosmetyków, peeling dostajesz gratis a kosztuje on ok. 60 zł. Ja zamówiłam sobie serum na bruzdy mimiczne do ich wypełnienia. Zatem za ok. 60 zł. będę miała dwa kosmetyki. Jak tylko je przetestuję, napiszę czy są skuteczne.
Pozdrawiam
zamówiłam to samo
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 09:23   #11
kjakja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 29
Dot.: mikrodebrazja

Kciałam powiedzieć, że po 2 tygodniach regularnego stosowania tych kosmetyków widzę poprawę!

Zaraz mykam do łazienki i robię mikrodermabrazję.
Wydaje mi się, że te kosmetyki mają


sens przy niezbyt głębokich zmarchach, bo mi się buźka powoli wygładza.

Jeszcze jedna uwaga. Po mikro skóra w dotyku jest dziwna . Nawet nie wiem do czego to przyrównać? Taka matowa i niedelikatna jak po zwykłym peelingu.
Bardziej zbita.
Dziewczyny, czy macie podobne doświadczenia?
kjakja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-08, 09:29   #12
kjakja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 29
Dot.: mikrodebrazja

W necie przeczytałam ostatnio, że mikrodermabrazja w połączeniu z laserem daje wspaniałe efekty!
Adrenalino, już to napisałam, ale powtórzę jeszcze raz.
Kosmetyki działają jeśli w porę zareagujemy. Przy niezbyt głębokich zmarchach dają efekty! Sama się o tym przekonuję. Ponadto co 3 dni robię sobie zabieg mikro i codziennie, rano i wieczorem wmasowuję w bruzdy serum.
kjakja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 09:30   #13
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: mikrodebrazja

mam mikrodembrazję Avonu-niezła, niezła...podobna do tej z L'oreal ale odrobinę delikatniejsza (L'oreal jest bardziej szorstki).
Wiadomo, ż efekty nie są takie jak po dembrazji u kosmetyczki, ale całkiem zadowalają
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 09:19   #14
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: mikrodebrazja

Czy ktoś używał zestawu do mikrodermabrazji Vichy albo Lancome. Te zestawy są kilku składnikowe - jest w nich peeling, kwasy i coś tam jeszcze. Zastanawia mnie czy są skuteczniejsze od "zwyczajne" mikrodemrabrazji w kremie.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 11:29   #15
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: mikrodebrazja

Witam! Byłam na prezentacji mikrodermabrazji firmy Lancome i poddałam się pierwszemu zabiegowi z cyklu 8, które należy wykonać dla uzyskania właściwego efektu. Nie próbowałam innych firm, więc nie mam porównania, ale Lancome działa cuda, wierzcie mi!!! Cały zabieg jest dziecinnie prosty, składa się z czterech kroków: stonizowanie twarzy za pomocą wilgotnej chusteczki, nałożenie na 5 minut właściwego preparatu peelingującego, usunięcie go za pomocą innej wilgotnej chusteczki i nałozenie kremu kojacego. To wszystko dwa razy w tygodniu, przez 4 tygodnie, czyli w sumie 8 zabiegów. Lancome ma w swojej mikrodermabrazji 5% kwas glikolowy, czyli zabieg jest bardzo łagodny, ale i skuteczny. Ja po pierwszym zabiegu miałam bardzo wygładzoną twarz, miękką, przyjazną w dotyku, wyraźnie rozświetloną Następnego dnia przy nakładaniu podkładu nie mogłam uwierzyć jak inaczej, lepiej wygląda on na mojej twarzy... Wiem jedno - polecam gorąco RESURFACE PEEL Lancome a Was pozdrawiam!!!
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 15:38   #16
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: mikrodebrazja

Drogie Wizazanki !jestem Tu Nowa, A O Tej Calej Mikrodembrazji Nie Wiele Wiem. Na Co Ona Wlasciwie Dziala. Mam Niewielkie Zmarszczki Pod Oczami I Troszke Przebarwien.ale Cere Mam Sucha I Wrazliwa.czy W Takim Wypadku Moge Ja Zastosowac??
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 23:19   #17
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: mikrodebrazja

Czekoladko, mikrodermabrazja to zabieg złuszczania naskórka, pozbywanie się powierzchniowej, zrogowaciałej jego części. To taki piling tyle, że głębszy, skuteczniejszy. Wykonuje się go za pomocą kwasu glikolowego w niewielkim stężeniu, bo mówimy tu o zabiegach domowych. Możesz go stosować przy skórze suchej i delikatnej, nie zaleca się natomiast przy dużych problemach naczynkowych, trądziku różowatym, itp. Pod oczami nie nakładamy także. Mikrodermabrazja wygładza skórę, rozjaśnia, poradzi sobie z powierzchniowymi przebarwieniami, zredukuje problem rozszerzonych porów, świetna na zmęczoną, przyszarzałą skórę kobiet zestresowanych, przemęczonych, palaczek, itp. Wiele by jeszcze mówić o dobrodziejstwach pozbywania się martwych złogów komórkowych... Pozdrawiam
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 23:29   #18
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: mikrodebrazja

tez sie napalilam na ta mikrodebrazje-tylko boje sie troche o moja wrazliwa skore-ale coz trzeba sprobowac
ta loreala ma pawie 4 gwiazdki w recenzjach-4 gwiazdki ma takze Neutrogena i Pond's(niewiem czy dostepne w Polsce)

Osobiscie mysle ze moze zakupie ta neutrogene
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 23:36   #19
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: mikrodebrazja

Drogie dziewczyny ja też mam skórę delikatną i płytko unaczynioną, w dodatku, ale ta 5% dawka kwasu w mikrodermabrazji Lancome jak dla mnie okazała się bardzo łagodna. Sama byłam zaskoczona Spodziewałam się pieczenia, zaczerwienienia, nie wiadomo czego jeszcze, a tu nic z tych rzeczy
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-22, 23:48   #20
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: mikrodebrazja

Cytat:
Napisane przez roztoczanka
Drogie dziewczyny ja też mam skórę delikatną i płytko unaczynioną, w dodatku, ale ta 5% dawka kwasu w mikrodermabrazji Lancome jak dla mnie okazała się bardzo łagodna. Sama byłam zaskoczona Spodziewałam się pieczenia, zaczerwienienia, nie wiadomo czego jeszcze, a tu nic z tych rzeczy
ooo no to super
Ja probowalam kwasow z 8% stezeniem i mnie troche podraznily ale nie bardzo-ale nie bylam wytrwala i odstawilam.Zaraz ide poczytac o tym Lancome.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 19:04   #21
MONIKA.KASIAP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 50
Dot.: mikrodebrazja

cześć dziewczyny , zakupiłam dwuczęściowy peeling z Avonu i jestem zadowolona, ponieważ usunał moje problemy w postaci przebarwień pozostałych po lecie.Oczywiście nie stało się po pierwszym użyciu , osiągnęłam zamierzony efekt po 10-cio krotnym użyciu ale warto bo przebarwień nie ma , głównie miałam je na nocie i czole, a cera jesr ładna, gładka. Kupiłam w promocji z mikrodebrazją , bo sam w cenie 65 zł to wygórowana cena. Ciekawa jestem efektów po innych peelingach .
MONIKA.KASIAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 23:02   #22
Karina07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do Karina07
Thumbs up Dot.: mikrodermabrazja :)

Dot. dwuskładnikowego peelingu Avon.
W lecie na własne życzenie zrobiłam sobie krzywdę opalając twarz po wklepaniu kremu StriVectin. Nie mogę stosować peelingów mechanicznych (z drobinkami), bo mam rozszerzone naczynka. Peeling dwuskładnikowy zadziałał tak jak nalezy. Po zastosowaniu płatka nr 1, z kwasem - troszeczkę szczypie, ale chyba tak musi być. Potem neutralizacja i OK. Przebarwień prawie nie widać, ale zużyłam połowę płatków. Widać muszę dojść do końca. Mogę polecić ten kosmetyk.
Karina07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 08:01   #23
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: mikrodebrazja

oj tak dwustopniowy peeling ANEW to bardzo miła niespodzianka od firmy Avon-zaskakująco dobry i skuteczny produkt.
Niesamowicie wygładził mi skórę, rozjaśnił likwidując praktycznie całkowicie przebarwienia i zmarszczki spłycił też
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 13:39   #24
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: mikrodebrazja

Przychylam sie do pozytywnych opnini na temat peelingu dwustopniowego Avon. Używam już trzeci tydzień co drugi dzień i widze znaczną poprawe cery, tj. oczyszczona, wygładzona i rozjaśniona skóra, poznikały przebarwienia i nierówności skóry głownie po wypryskach, bo posłoneczne niestety jeszcze są, ale już jaśniejsze. Ogólnie poprawł się koloryt cery. Dodam tylko, ze nie miałam wcale objawów pieczenia i zaczerwienia skóry, nie pojawiło się także żadne łuszczenie skóry czy wypryski. Co do zmarszczek to na razie nie widze poprawy ale jeszcze ponad miesiąc kuracji
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 17:25   #25
Ginger26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 33
GG do Ginger26
Dot.: mikrodebrazja

witam!! A ja kupiałm sobie odnowę z Liren Erisa. Zapłaciłam tylko 40 zł a jest baaaardzo fajny. sklada się z płynu, którym smarujemy twarz, potem głęboki peeleng i na końcu nakłada isę krem przeciwzmarszczkowy na dzień. byłam zaskoczona gładkością cery!!! Polecam wam, bona mnie zadzialał!! co prawda zrobiłam ten zabieg na razie 2 razy, ale cera mi is zrobiła baaaaardzo delikatna i miła w dotyku! Super!!
Ginger26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 07:39   #26
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: mikrodebrazja

Mogłabyś napisać coś więcej o tej serii Lirene?
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 07:49   #27
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: mikrodebrazja

Cytat:
Napisane przez Ginger26
witam!! A ja kupiałm sobie odnowę z Liren Erisa. Zapłaciłam tylko 40 zł a jest baaaardzo fajny. sklada się z płynu, którym smarujemy twarz, potem głęboki peeleng i na końcu nakłada isę krem przeciwzmarszczkowy na dzień. byłam zaskoczona gładkością cery!!! Polecam wam, bona mnie zadzialał!! co prawda zrobiłam ten zabieg na razie 2 razy, ale cera mi is zrobiła baaaaardzo delikatna i miła w dotyku! Super!!
O, ja także poproszę o bliższe informacje, bo przyznam ,że o takim zestawie w ofercie Eris pierwsze słyszę
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 07:59   #28
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: mikrodebrazja

Cytat:
Napisane przez Anett_
O, ja także poproszę o bliższe informacje, bo przyznam ,że o takim zestawie w ofercie Eris pierwsze słyszę
Proszę bardzo - informacje od producenta są nastepujące:
http://www.sklep.eris.pl/produkt.php?id=632
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 08:10   #29
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: mikrodebrazja

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Proszę bardzo - informacje od producenta są nastepujące:
http://www.sklep.eris.pl/produkt.php?id=632
Faktycznie, jest!
I jaka przystępna cena
Dziękuję bardzo
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 08:13   #30
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: mikrodebrazja

Ja też dziękuję, jakoś nie umiałam znaleźć na stronie eris ;-)
Faktycznie niedrogo, jak mi się skończy peeling Avonowski to może się skuszę na ten eris. Ciekawią mnie sklady tych kosmetyków. Przypuszczam, że ten krem z filtrem to będzie pewnie nic nie warty. SZkoda, że nie można kupić tyhc produktów osobno.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.