Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-08, 15:51   #3271
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Cytat:
Napisane przez Agata921 Pokaż wiadomość
Co to za suplementy?
to troszke skomplikowane bo to nie są sumple ktore kupujesz w aptece i bierzesz, ta kolezanka co mi je dała jest dietetykiem, są to naturalne kapsulki do fitoterapi, i na poczatku bierzesz jedne by oszczyscic organizm, potem łączysz dwa inne preparaty. Ale wiem, że ona to poleca w zależności do potrzeb, ja nie chce tutaj źle doradzic, chociaz żadnych skutkow ubocznych nie maja tego jestem pewna, chodzi o to by maksymalnie pomogły danej osobie. Ponoc produkt nie jest tak jak inne rozreklamowany jak np therm line na ktorym sie zawiodlam;/ ale skuteczny bardzo i jeszcze dziala ogolnie prozdrowotnie na organizm, poprawia sie i cera, i przemiana materii, i oczyszcza sie organizm, jest wiecej energii. Na samo odchudzanie bym chyba ich nie brala, bo jednak tylko 2 kg do zrzucenia wiec nie ma dramatu, a tak to tez na inne rzeczy pomoga

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2012-09-08 o 15:52
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 15:54   #3272
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Ja robiłam ćwiczenia i podnoszenia z butelkami napełnionymi wodą, dodatkowo na ramiona i plecy, ale nie chce mi się tych butelek tak napełniac
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 16:01   #3273
Agata921
Rozeznanie
 
Avatar Agata921
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 848
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
Ja robiłam ćwiczenia i podnoszenia z butelkami napełnionymi wodą, dodatkowo na ramiona i plecy, ale nie chce mi się tych butelek tak napełniac
To kupuj wodę do picia na zapas, żebyś miała i nie musiała napełniać :P

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Wogóle chciałam się pochwalić Wchodzę bez problemu w stare spodnie, których jeszcze 2 mies temu nie dałam rady wcisnąć Moze to dla was śmieszne ale dla mnie to taki mini sukces Widzę że coś się dzieje z moim ciałem i mam motywację żeby dalej walczyć o zgrabne ciało
__________________
Ćwiczę !
-Killer-15
-Turbo-13
-Tiffany:
*booty shaking waist workout-6
*small waist, tight butt,thin thighs-4
*ballerina legs-4
*get flat,sexy abs-5
-Mel B-2
-zumba:30 minut
-brzuszki: 100
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58
Agata921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 16:06   #3274
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Cytat:
Napisane przez Agata921 Pokaż wiadomość
To kupuj wodę do picia na zapas, żebyś miała i nie musiała napełniać :P

Wogóle chciałam się pochwalić Wchodzę bez problemu w stare spodnie, których jeszcze 2 mies temu nie dałam rady wcisnąć Moze to dla was śmieszne ale dla mnie to taki mini sukces Widzę że coś się dzieje z moim ciałem i mam motywację żeby dalej walczyć o zgrabne ciało
No własnie nie chce mi się, taki ze mnie len, duzo czasu zajmuja te cwiczenia hahaha za mna nie trafisz

To nie jest śmieszne! To świetnie, gratulacje
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 16:06   #3275
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Kochana, ja myslalam, ze to forum jest dla motywacji do chudniecia a nie tycia
oj no wiem, wybacz mi

Cytat:
Napisane przez 2mycha1 Pokaż wiadomość
co do prawka ja mam już 7 lat,ale nie jeździłam,bo nie miałam czym. teraz mamy samochód ale parkować nie umiem w ogóle jak jadę gdzieś sama to szukam miejsca żeby było tak na dwa auta i tam parkuję
a jak jade z moim TZ to mi mówi kiedy kręcić zeby dobrze zaparkować i tak powoli się uczę :P
ja tam lubie parkować, tyłem, przodem, równolegle... a jeżdżę kombi


[QUOTE=gosiatchek;36393925
Ashia87, nie mów tak o sobie - to najgorsze co możesz sobie zrobić - źle o sobie myśleć. A swoją drogą, myślę, że mąż nie miał nic złego na myśli i na pewno w Ciebie wierzy i Ci kibicuje - głowa do góry!![/QUOTE]

patrzył na mnie z taką litością... ehh... ale jak dzisiaj rano była Ewa w PNŚ to sam wziął sie za ćwiczenia... i co? nie dawał rady zrobic wszystkich powtórzeń nawet, a ja tak potem powiedziałam zeby zrobił to ćwiczenie z turbo w pozycji pompki - bark, bark, nadgarstek, nadgarstek. Zrobił 2 razy i padł na podłoge stwierdził, że nawet w pracy sie tak nie zmęczy co po 2 minutach ćwiczeń z Ewą

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
będę robić na weselu Tifoczki


Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
Dzis mija miesiąc wiec przedstawiam moje wymiary poranne
Zaczełam ćwiczyć 08.08 nie zmierzyłam się wtedy, ale wymiary mam z czerwca i z połowy sierpnia. Od czerwca do sierpnia zyłam bez ćwiczeń, bez diety.

01.06/ 14.08/ 08.09
Talia 75/ 72 / 69 -6
udo 58/ 57/ 55 - 3
pupa 96/ 96/ 93 - 3
boki 90 / 87 - 3

Waga było 58 jest 55 (rano)


Cytat:
Napisane przez Agata921 Pokaż wiadomość
Ewa pisała na fejsbuku ze kolejne wejście tuż po 10. tez przespałam pierwsze...
ja za to widziałam pierwsze a drugiego nie

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
dziewczyny...w poniedziałek się mierzę ale już wiem że spektakularnych efektów nie będzie jeśli wogóle jakieś bedą ale...nieważne dzisiaj osiągnęłam sukces pokonałąm samą siebie...WYKONAŁAM CAŁEGO KILLERA darłam się na Ewę jak nigdy, klęłam, wyplułam płuca, spociłam się jak szczur ale dałam radę do końca jestem tak szczęśliwa że szok

Mam 600 kcal w zapasie na weselne żarcie



Cytat:
Napisane przez _jejekscelencja Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Dziś zrobilam pierwsze probne mierzenie, co prawda mam jeszcze @, więc za 2-3 dni zmierzę się jeszcze raz i wtedy też planuję założyć swoj wątek w klubie.
I o ile zrobiłam to dokładnie, to moje cyferki przedstawiają się tak:
8.08.12 | 8.09.12
Talia 77 | 75,5 (-1,5cm)
Brzuch na pępku 86 | 84 (-2cm)
Biodra 96 | 95 (-1cm)
Tyłek - nie mierzyłam, ale widać że się podniósł, twardszy jest
Biust i pod nim - bez zmian
Udo - mam wrażenie że tam nic nie ubyło, patrzyłam raz na jednej raz na drugiej nodze a potem z powrotem na prawej i miałam wrażenie że moooże -1cm. Ale widzę zmianę jak ich dotykam, po bokach nie ma galarety, są twarde, skóra napięta więc jestem zadowolona


Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
Pora pochwalić się spadkami! jestem zadowolona z cm, z wagi oczywiście nie liczby w nawiasach przedstawiają spadek od początku treningów i zdrowszego odżywiania! Dla przypomnienia dodam, że trwa to od 8 lipca, a w zeszłym miesiącu spadki były marne, bo wszędzie po 1-2 cm.

talia: 84 ---> 79 (6cm)
brzuch pępek: 94 ---> 91 (6cm)
biodra: 102 ---> 100 (4cm)
udo: 66 ---> 61 (7cm)
pod biustem: 84 ---> 80 (8cm)
biust: 103 ---> 101 (4cm)
ramię: 29 ---> 31 (+2cm) tego nie ogarniam!
waga: 74 kg
wzrost: 162 cm
wiek: 19

I co myslicie?


ja po wczorajszym maratonie ćwiczeń dzisiaj wysiadam, wszystko mnie boli - plecy, mięśnie brzucha, nogi... zrobiłam tylko ramiona z Mel B i na tym dzisiaj skończe.
miałam dzisiaj pyyyyszny obiadek - sałatka z kapusty pekińskiej + pomidor + ogórek + ser żółty (wiem, nie powinnam) + kukurydza + kurczak + sos ziolowy a za godzine na kolacje bedzie jogurt z owocami
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 16:07   #3276
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Biorę sie za ćwiczenia...bo w tym tygodniu ćwiczylam dopiero raz i to chyba w poniedzialek....masakara. ...w dodatku zjadlam calą paczkę ciasteczek z kawałkami czekolady....
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 16:11   #3277
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
Widziałyście to na Ewy fb? Dziewczyna twierdzi że to po prawie dwóch tygodniach!

https://picasaweb.google.com/kasiaku...27130632100370
Cytat:
Napisane przez Carollaz Pokaż wiadomość



Też nie widziałam, ale patrząc po stroju ze zdjęć z fb to chyba to
Dzieki w sumie tylko chyba 2 cwiczenia inne niz na plytkach? Ale laczac w calosc to taka fajna 8minutowka wychodzi
A laska w pomaranczowych spodniach moglaby zainwestowac w stanik sportowy, a nie tak jej skacza cycki gora-dół w TV

Cytat:
Napisane przez Agata921 Pokaż wiadomość
To kupuj wodę do picia na zapas, żebyś miała i nie musiała napełniać :P

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Wogóle chciałam się pochwalić Wchodzę bez problemu w stare spodnie, których jeszcze 2 mies temu nie dałam rady wcisnąć Moze to dla was śmieszne ale dla mnie to taki mini sukces Widzę że coś się dzieje z moim ciałem i mam motywację żeby dalej walczyć o zgrabne ciało
To wcale nie jest smieszne, to motywujace!


A propos tej laski z FB, to ja nie wierze ze ma taki efekt w 2 tygodnie. Ja cwicze 3 miesiace bez restrykcyjnej diety i nie mam takich efektów :d
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-08, 16:13   #3278
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Wiecie co jest najgorsze? mam mega ochotę na jakiegoś fastfooda, albo jakąś słodycz kuuuuuuurde, mam cały klosz żelków w kuchni

Coś mi się z żołądkiem dzieje :x
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 16:31   #3279
Agata921
Rozeznanie
 
Avatar Agata921
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 848
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ashia87 Pokaż wiadomość
oj no wiem, wybacz mi


ja tam lubie parkować, tyłem, przodem, równolegle... a jeżdżę kombi




patrzył na mnie z taką litością... ehh... ale jak dzisiaj rano była Ewa w PNŚ to sam wziął sie za ćwiczenia... i co? nie dawał rady zrobic wszystkich powtórzeń nawet, a ja tak potem powiedziałam zeby zrobił to ćwiczenie z turbo w pozycji pompki - bark, bark, nadgarstek, nadgarstek. Zrobił 2 razy i padł na podłoge stwierdził, że nawet w pracy sie tak nie zmęczy co po 2 minutach ćwiczeń z Ewą








ja za to widziałam pierwsze a drugiego nie











ja po wczorajszym maratonie ćwiczeń dzisiaj wysiadam, wszystko mnie boli - plecy, mięśnie brzucha, nogi... zrobiłam tylko ramiona z Mel B i na tym dzisiaj skończe.
miałam dzisiaj pyyyyszny obiadek - sałatka z kapusty pekińskiej + pomidor + ogórek + ser żółty (wiem, nie powinnam) + kukurydza + kurczak + sos ziolowy a za godzine na kolacje bedzie jogurt z owocami
Oooo mniamiiii sałatka, teraz siedzę i wcinam brokuła
Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Dzieki w sumie tylko chyba 2 cwiczenia inne niz na plytkach? Ale laczac w calosc to taka fajna 8minutowka wychodzi
A laska w pomaranczowych spodniach moglaby zainwestowac w stanik sportowy, a nie tak jej skacza cycki gora-dół w TV



To wcale nie jest smieszne, to motywujace!


A propos tej laski z FB, to ja nie wierze ze ma taki efekt w 2 tygodnie. Ja cwicze 3 miesiace bez restrykcyjnej diety i nie mam takich efektów :d
Dzięki Hahahaha tez widziałam jak jej bimbałki latały, dobrze że zębów nie wybiły
Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
Wiecie co jest najgorsze? mam mega ochotę na jakiegoś fastfooda, albo jakąś słodycz kuuuuuuurde, mam cały klosz żelków w kuchni

Coś mi się z żołądkiem dzieje :x
Zjedz sobie ale kilka i koniec. Pomyśl że wieksza ich ilość odsuwa Cię od upragnionego celu I kto to mówi- ta która tez nie potrafi sobie odmówić


Nie mam weny na nic, zrobiłam brzuszki i zjadłam brokuły Zalałam lapka herbatą ale jak narazie działa
Nadal nie wierzę tej lasce że w 11 dni taka zmiana. Dziewczyny na fb są zachwycone i wierzą bez wątpienia z tego co widzę
__________________
Ćwiczę !
-Killer-15
-Turbo-13
-Tiffany:
*booty shaking waist workout-6
*small waist, tight butt,thin thighs-4
*ballerina legs-4
*get flat,sexy abs-5
-Mel B-2
-zumba:30 minut
-brzuszki: 100
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58
Agata921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 16:39   #3280
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

ja sama nie wiem co myśleć...


może jak ktos NIGDY nie ćwiczył, to taki człowiek ma na początku duże efekty.... ale nawet w takim przypadku i ja średnio wierze, bo też już cwicze trochę ten program i to codziennie i żadnych efektow,...nawet minimalnych a co dopiero TAKIE...
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 16:57   #3281
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Cytat:
Napisane przez Agata921 Pokaż wiadomość
Nie mam weny na nic, zrobiłam brzuszki i zjadłam brokuły Zalałam lapka herbatą ale jak narazie działa
ja kiedyś zalałam sokiem... klawiatura do wymiany i tym oto sposobem 120zł poszłoooo
ja teraz weszłam na bloga dziewczyny co ma motywujące zdjęcia, jak codzien przejrzałam 2 strony i ide robic brzuszki chociaż mi sie nie chce
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-08, 17:00   #3282
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Zjadłam 2 kanapki z dżemem teściowej zasada jest prosta, popełniam wykroczenie, robię parę ćwiczeń więcej

Własnie jestem po bodyrock zaraz lecę robić Tiffany
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 17:00   #3283
alice_91
Rozeznanie
 
Avatar alice_91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 671
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

dziewczyny, jestem załamana
zepsuł mi się mój laptop... a na nim mam skalpel, którego mam dzisiaj w planach
nie wiem teraz co robić, bo zawsze jak robiłam nieplanowane przerwy to całkiem przestawałam ćwiczyć

w dodatku prawie cały dzień coś podjadam
__________________
INSANITY: 63/63 dzień
alice_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 17:04   #3284
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
Coś mi się z żołądkiem dzieje :x
Może jakas epidemia? Ja choruje, znajomi też powoli zaczynają się źle czuć. Mam wrażenie jakbym zaraz miała wymiotować, wrażenie jest non stop od tygodnia, ale nic takiego się nie dzieje-przez to nie mogę normalnie funkcjonować. Jak nie poprawi mi się do poniedziałku idę po skierowania na jakieś usg czy coś.

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez alice_91 Pokaż wiadomość
dziewczyny, jestem załamana
zepsuł mi się mój laptop... a na nim mam skalpel, którego mam dzisiaj w planach
nie wiem teraz co robić, bo zawsze jak robiłam nieplanowane przerwy to całkiem przestawałam ćwiczyć

w dodatku prawie cały dzień coś podjadam
Spróbuj ćwiczyć skalpel z pamieci. Nie zrobisz najwyżej wszystkich ćwiczen. Jedno ćwiczenie jest z reguły w 2 seriach po 13-15 powtórzen. Na ramiona po 1 serii.
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 17:07   #3285
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Thumbs down Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Może jakas epidemia? Ja choruje, znajomi też powoli zaczynają się źle czuć. Mam wrażenie jakbym zaraz miała wymiotować, wrażenie jest non stop od tygodnia, ale nic takiego się nie dzieje-przez to nie mogę normalnie funkcjonować. Jak nie poprawi mi się do poniedziałku idę po skierowania na jakieś usg czy coś.
Właśnie coś takiego się dzieje. :<
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 17:12   #3286
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Widać zauważyli, ze ta w pomarańczowych spodniach sobie nie radzi i przesuneli ja do tylu. Nie podoba mi sie stroj tej w fioletowych spodniach dlugich, ale za to podobaja mi sie te krotkie fioletowe spodenki

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
Właśnie coś takiego się dzieje. :<
Mam wrażenie, że jakbym porządnie się wyżygała, to by mi przeszło
A tak w ogóle, to mam jakieś krople, biore od srody, ale nie wiem czy pomoga. Dzis byłam w sklepie i stałam przy kasie i myśle sobie "bede wymiotować", ale nie.
Może przy tifoczkach i abs mi sie miesnie rozrosly, powyciagaly i uciskaja zoladek? Hmm, wspomne o cwiczeniach u lekarza przy nastepnej wizycie Możliwe w ogole takie cos ?
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 17:15   #3287
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

dzien dobry :d melduje sie dopadlo mnie jakies delikatne przeziebienie i pomyslalam sobie ze wygonie je cwiczeniami. zrobilam turbo i w tym szale jeszcze toffoczki i abs bikini Wypiłam dwie szklanki mleczka i odpoczywam
__________________


Edytowane przez maneo444
Czas edycji: 2012-09-08 o 17:17
maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 17:27   #3288
1d94aa359fccc21ffd3754e01fc729e7b21e5777_5e9cd7f29012b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 249
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

melduję kolejny skalpel
1d94aa359fccc21ffd3754e01fc729e7b21e5777_5e9cd7f29012b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 17:51   #3289
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość

Mam wrażenie, że jakbym porządnie się wyżygała, to by mi przeszło
A tak w ogóle, to mam jakieś krople, biore od srody, ale nie wiem czy pomoga. Dzis byłam w sklepie i stałam przy kasie i myśle sobie "bede wymiotować", ale nie.
Może przy tifoczkach i abs mi sie miesnie rozrosly, powyciagaly i uciskaja zoladek? Hmm, wspomne o cwiczeniach u lekarza przy nastepnej wizycie Możliwe w ogole takie cos ?
Nie wiem, ale chyba niemożliwe? hahaha. Ja tak wczoraj zrobiłam i przeszło, rodzina mówi, że to z nerwów, ja myślę, że z głodu, a szwagier uważa, że jestem w ciąży

Może w ciaży jesteś?

Melduję wykonanie dzisiejszego treningu!
Bilans:
turbo
50 pompek
bodyrock: tease it workout, game time workout
tiffany: booty shaking waist workout
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-08, 17:57   #3290
Carollaz
Raczkowanie
 
Avatar Carollaz
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Cytat:
Napisane przez Agata921 Pokaż wiadomość
Jakoś nie chce mi się wierzyć że w 11 dni tyle się zmieniło. Chyba że ćwiczyła pół dnia, nic nie jadła i wspomagała się jakimis suplementami działającymi cuda. Ale to tylko moje zdanie
W 11 tygodni chyba! I to i tak szok... 2,5 miecha i taka zmiana... Ale w 11 dni to nie uwierzę!


Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
świetny Ewka miala zestaw treningowy piękne kolorki
I jakoś tak drobniej w tv wygląda

Nie wierzę! Tyle mnie nie było, a tu tylko 2 strony do nadrobienia
Kurczęęę, mam jutro w planach skalpela, a tu do pracy (załapałam taką dodatkową robotę na eventach chcę dorobić przed październikiem, bo potem będzie ciężej ) I od 9-17 robię... Wieczorem chyba się nie zmotywuję, tym bardziej że TŻ będzie w domu...
__________________
powiedziałam tak 24.08.2016
Carollaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 17:58   #3291
Agata921
Rozeznanie
 
Avatar Agata921
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 848
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Aleee ciszaaa na forum :P
__________________
Ćwiczę !
-Killer-15
-Turbo-13
-Tiffany:
*booty shaking waist workout-6
*small waist, tight butt,thin thighs-4
*ballerina legs-4
*get flat,sexy abs-5
-Mel B-2
-zumba:30 minut
-brzuszki: 100
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58
Agata921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 17:59   #3292
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale chyba niemożliwe? hahaha. Ja tak wczoraj zrobiłam i przeszło, rodzina mówi, że to z nerwów, ja myślę, że z głodu, a szwagier uważa, że jestem w ciąży

Może w ciaży jesteś?
Ale że po wymiotowaniu Ci się lepiej zrobiło? To może też wypróbuje? Próbowałam raz, ale nie wyszło. Byłabym beznadziejna bulimiczką
Ciąza Nie ma takiej opcji. Nie mam od czego zajść w ciąze, nawet jeżeli wziąść pod uwage ekstrymalne przypadki z Bravo
U mnie z głodu to nie, szybciej z przejedzenia
Ale od choroby nie ćwiczę intensywnie i nie wiem czy schudłam, utyłam, czy mi brzuch sflaczał
Wczoraj poćwiczyłam skalpel z pamięci i Tiff na poślady i trochę lepiej dziś jest

Edytowane przez gosia_9508
Czas edycji: 2012-09-08 o 18:01
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 18:02   #3293
Carollaz
Raczkowanie
 
Avatar Carollaz
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Ale że po wymiotowaniu Ci się lepiej zrobiło? To może też wypróbuje? Próbowałam raz, ale nie wyszło. Byłabym beznadziejna bulimiczką
Ciąza Nie ma takiej opcji. Nie mam od czego zajść w ciąze, nawet jeżeli wziąść pod uwage ekstrymalne przypadki z Bravo
U mnie z głodu to nie, szybciej z przejedzenia
Ale od choroby nie ćwiczę intensywnie i nie wiem czy schudłam, utyłam, czy mi brzuch sflaczał
Wczoraj poćwiczyłam skalpel z pamięci i Tiff na poślady i trochę lepiej dziś jest
Mój TŻ tak ostatnio zrobił jak czymś się struł i szybko mu przeszło... A strasznie go męczyło biedaczka... Ja to nie umiem tak na zawołanie, mogę sobie wsadzić co mi dadzą, a nie umiem
__________________
powiedziałam tak 24.08.2016
Carollaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 18:18   #3294
gosiatchek
Raczkowanie
 
Avatar gosiatchek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świnoujście/Poznań
Wiadomości: 252
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Witam w sobotę muszę się Wam pochwalić, że właśnie wróciłam w masażu tajskiego, który był prezentem na mój wieczór panieński dziewczyny, ale czad!!! polecam każdemu z osobna, wart swojej ceny
Dziś dzień regeneracji więc ten masaż jak najbardziej wpasował się w moją rozpiskę


Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
Dzis mija miesiąc wiec przedstawiam moje wymiary poranne
Zaczełam ćwiczyć 08.08 nie zmierzyłam się wtedy, ale wymiary mam z czerwca i z połowy sierpnia. Od czerwca do sierpnia zyłam bez ćwiczeń, bez diety.

01.06/ 14.08/ 08.09
Talia 75/ 72 / 69 -6
udo 58/ 57/ 55 - 3
pupa 96/ 96/ 93 - 3
boki 90 / 87 - 3

Waga było 58 jest 55 (rano)
Świetne wyniki!!!

Cytat:
Napisane przez _jejekscelencja Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Dziś zrobilam pierwsze probne mierzenie, co prawda mam jeszcze @, więc za 2-3 dni zmierzę się jeszcze raz i wtedy też planuję założyć swoj wątek w klubie.
I o ile zrobiłam to dokładnie, to moje cyferki przedstawiają się tak:
8.08.12 | 8.09.12
Talia 77 | 75,5 (-1,5cm)
Brzuch na pępku 86 | 84 (-2cm)
Biodra 96 | 95 (-1cm)
Tyłek - nie mierzyłam, ale widać że się podniósł, twardszy jest
Biust i pod nim - bez zmian
Udo - mam wrażenie że tam nic nie ubyło, patrzyłam raz na jednej raz na drugiej nodze a potem z powrotem na prawej i miałam wrażenie że moooże -1cm. Ale widzę zmianę jak ich dotykam, po bokach nie ma galarety, są twarde, skóra napięta więc jestem zadowolona
Tobie również gratuluję - wspaniałe wyniki!

Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wsparcie

Pora pochwalić się spadkami! jestem zadowolona z cm, z wagi oczywiście nie liczby w nawiasach przedstawiają spadek od początku treningów i zdrowszego odżywiania! Dla przypomnienia dodam, że trwa to od 8 lipca, a w zeszłym miesiącu spadki były marne, bo wszędzie po 1-2 cm.

talia: 84 ---> 79 (6cm)
brzuch pępek: 94 ---> 91 (6cm)
biodra: 102 ---> 100 (4cm)
udo: 66 ---> 61 (7cm)
pod biustem: 84 ---> 80 (8cm)
biust: 103 ---> 101 (4cm)
ramię: 29 ---> 31 (+2cm) tego nie ogarniam!
waga: 74 kg
wzrost: 162 cm
wiek: 19

I co myslicie?
klask i:
__________________
Ćwiczę z Ewą od 13.08.2012r.
73 -> 72 -> 71 -> 70 -> 69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65

Skalpel - 17
Kiler - 16
Turbo - 4
Tiffoczki - 18
8 min Buns - 5
Mel B - 3
Tiffany Rothe - 5
Fitappy - 4
Ćw. z PS3 - 3
gosiatchek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 18:22   #3295
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Zmobilizowałam sie zrobiłam trening całego ciała z Mel (bez częsci na brzuch, bo się jeszcze trochę boje) Zrobię jeszcze z nia pupe i rozciaganie
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 18:31   #3296
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

coraz gorzej mi jest :/
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 18:34   #3297
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Ja niedawno wróciłam z Zoo - trochę smutno mi się zrobiło, że te zwierzęta tak pozamykane Dzisiaj mam dzień przerwy od ćwiczeń, jutro za to dołożę sobie coś od Tiffany

Co do tej dziewczyny, że tak schudła w 11 dni - to wydaje mi się niemożliwe - sorry, ale ja ćwiczę sumiennie przez prawie dwa tygodnie i jakoś nie mam takich spadków, szczególnie z nóg.
__________________
Ćwiczę z Ewą od 27.08.2012
Skalpel:24
Killer:8
Body Express:4
TURBO:16
SzokTrening: 6
Skalpel II: 17
Total Fitness/Total Fitness TCh: 7/2
Biegam od 09.08.2013 - 150 min
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 18:44   #3298
martiit
Rozeznanie
 
Avatar martiit
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Ja niedawno wróciłam z Zoo - trochę smutno mi się zrobiło, że te zwierzęta tak pozamykane Dzisiaj mam dzień przerwy od ćwiczeń, jutro za to dołożę sobie coś od Tiffany

Co do tej dziewczyny, że tak schudła w 11 dni - to wydaje mi się niemożliwe - sorry, ale ja ćwiczę sumiennie przez prawie dwa tygodnie i jakoś nie mam takich spadków, szczególnie z nóg.
Dokładnie, podpisuje się pod Twoją opinią. Chyba sobie troszkę dodała, Tzn. ujęła - dni ćwiczeń

Melduję, że jestem świeżo po wykonaniu skalpela, mel B na pośladki i 12 min pilatesu. Chwilkę odpoczywam i działam dalej
__________________

martiit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 18:45   #3299
rozrabiara
Zadomowienie
 
Avatar rozrabiara
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 107
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Ja niedawno wróciłam z Zoo - trochę smutno mi się zrobiło, że te zwierzęta tak pozamykane Dzisiaj mam dzień przerwy od ćwiczeń, jutro za to dołożę sobie coś od Tiffany

Co do tej dziewczyny, że tak schudła w 11 dni - to wydaje mi się niemożliwe - sorry, ale ja ćwiczę sumiennie przez prawie dwa tygodnie i jakoś nie mam takich spadków, szczególnie z nóg.
no właśnie, zwłaszcza, że ona napisała, że ćwiczyła tylko skalpel; tak czy inaczej: postępy piękne, ale też nie wierzę, że to wszystko w 11 dni
rozrabiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 18:51   #3300
Agata921
Rozeznanie
 
Avatar Agata921
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 848
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy! :D cz. IV

Mi się wydaje że do takiego efektu jednak potrzeba kilku miesiecy...
__________________
Ćwiczę !
-Killer-15
-Turbo-13
-Tiffany:
*booty shaking waist workout-6
*small waist, tight butt,thin thighs-4
*ballerina legs-4
*get flat,sexy abs-5
-Mel B-2
-zumba:30 minut
-brzuszki: 100
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58
Agata921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.