Voluma - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-28, 22:45   #1
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440

Voluma


Mam otóz takie pytanie:
Chciałabym wyszczuplić twarz -policzki i NAJWAŻNIEJSZE by kości policzkowe stały się wyraźniejsze oraz kontur twarzy -brody (owal był zaostrzony i naciągnięty)

da się to osiągnąć Voluma?
A i stosuje się u osób poniżej 30lat?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 11:18   #2
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Voluma

tak
tylko ze voluma kosztuje troche bo kosci policzkowe mozna powiekszyc z tego co wiem voluma ale nie wystarczy 2 ml czyli 1 ml na kazdy wychodzi bo nic nie widac :P czyli minimum 4ml czyli 4000zł + jeszcze broda pewnie drugie tyle :P czyli 8000 tys na 2 lata to duzo ale jak masz kase
powodzenia
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 22:32   #3
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Voluma

Czyli te 2ml nic nic nie dają:?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 08:17   #4
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Voluma

no raczej nie z tego co kiedyś czytałem na innym forum i na stronach prywatnych klinik :/
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 20:28   #5
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Voluma

Stary wątek, ale może wprowadzać w błąd. Otóż przedwczoraj zrobiłam sobie policzki volumą po 1ml na każdy i efekt jest wręcz spektakularny! Nie mam problemu z zauważeniem go. To bardzo gęsty preparat, może dlatego 1ml daje tak wiele, ale ogromne znaczenie ma, gdzie się go wstrzykuje, więc warto poszukać sprawdzonego lekarza. Ważne też, żeby było to zrobione symetrycznie, niestety nie jest to tak oczywiste, mój lekarz za pierwszym razem ostrzyknął mi zupełnie różne miejsca... I po raz kolejny chciałabym przy okazji polecić forum http://beautywpolsce.com/forum/ Tam się można naprawdę wiele dowiedzieć!
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 15:05   #6
MartaKokarda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 13
Dot.: Voluma

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Mam otóz takie pytanie:
Chciałabym wyszczuplić twarz -policzki i NAJWAŻNIEJSZE by kości policzkowe stały się wyraźniejsze oraz kontur twarzy -brody (owal był zaostrzony i naciągnięty)

da się to osiągnąć Voluma?
A i stosuje się u osób poniżej 30lat?
Voluma uwypukli policzki, ale to chyb a nie spowoduje wyszczuplenia twarzy... wyszczuplić twarz można np. lipolizą iniekcyjną (Aqualyx), a volumy używa się w wolumetrii twarzy... musiałabyś skorzystać z porady jakiegoś dobrego lekarza med. estetycznej. Polecam Ci dr-a Wojciecha Olszewskiego z Gabinetu NewU Kraków, od niedawna ma nawet cykl audycji w Radio Kraków.
MartaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 21:04   #7
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Voluma

Witam,ja mam z natury dość drobną,pociągłą twarz-bez zaznaczonych policzków.Dzięki Volumie osiągam fajne ,okrąglutkie poliki,zaznaczenie kości jarzm. - dzięki temu moja bużka sprawia wrażenie bardziej pełnej......Nie bardzo wiem w jaki sposób by można tym preparatem cokolwiek odchudzić jeśli służy on do wypełniania.... ale nie jestem lekarzem....
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 19:10   #8
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: Voluma

Cytat:
Napisane przez MartaKokarda Pokaż wiadomość
Voluma uwypukli policzki, ale to chyb a nie spowoduje wyszczuplenia twarzy... wyszczuplić twarz można np. lipolizą iniekcyjną (Aqualyx), a volumy używa się w wolumetrii twarzy... musiałabyś skorzystać z porady jakiegoś dobrego lekarza med. estetycznej. Polecam Ci dr-a Wojciecha Olszewskiego z Gabinetu NewU Kraków, od niedawna ma nawet cykl audycji w Radio Kraków.
na KAŻDYM wątku reklama słynnego NewU i dr Olszewskiego ,nie wystarczyło Ci zablokowanie poprzedniego nicka AnkaKr33 ? REKLAMA NA WIZAŻU JEST PŁATNA
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.