Suknia classa c-619 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-22, 12:37   #31
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Suknia classa c-619

Dziękuję, właśnie jestem w trakcie pakowania się na wakacje i na nic nie mam czasu, ale oto kilka nie obrobionych jeszcze zdjęć z pleneru POZDRAWIAM

Edytowane przez Bika83
Czas edycji: 2009-08-24 o 07:37
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 13:19   #32
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Suknia classa c-619


Edytowane przez Bika83
Czas edycji: 2009-07-22 o 13:23
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 13:26   #33
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Suknia classa c-619

Tak sie zastanawiam.. Co sie pozniej dzieje z tymi sukienkami co wylądowały w wodzie :P Bo widzialam pare sesji co PM pozowała właśnie w wodzie :P ta sukienka sie nie niszczy? Nie szkoda Ci sukni było moczyc ? :P:P:P Może to glupie pytania ale mnie wlasnie nurtują
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 14:12   #34
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Suknia classa c-619

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Tak sie zastanawiam.. Co sie pozniej dzieje z tymi sukienkami co wylądowały w wodzie :P Bo widzialam pare sesji co PM pozowała właśnie w wodzie :P ta sukienka sie nie niszczy? Nie szkoda Ci sukni było moczyc ? :P:P:P Może to glupie pytania ale mnie wlasnie nurtują
He, he, he z suknią nic się nie stało nie zamierzam jej sprzedawać, wiec nie było mi jej szkoda, po sesji była dość brudna i mokra, przepłukałam ją w domu w pralce, ale żeby koronka się nie uszkodziła płukałam ją w poszewce, w nocy wyschła i rano suchą zaniosłam do pralni. Wygląda jak nowa. Za chwilę wylatuję do Turcji i też ją ze sobą zabieram- pewnie znów sobie popływa
Myślę, że suknią i tymi chwilami trzeba się nacieszyć a nie tylko uważać żeby się nic nie stało bo trzeba ją za grosze wystawić na Allegro
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 15:45   #35
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Suknia classa c-619

Bika po co te zdjęcia obrabiać są super!
Miałaś fajnie uczesane włosy, mąż też fajny wszystko super.
Delikatnie, romantycznie tak jak być powinno.
A bukiecik to jakie kwiatki?

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Tak sie zastanawiam.. Co sie pozniej dzieje z tymi sukienkami co wylądowały w wodzie :P Bo widzialam pare sesji co PM pozowała właśnie w wodzie :P ta sukienka sie nie niszczy? Nie szkoda Ci sukni było moczyc ? :P:P:P Może to glupie pytania ale mnie wlasnie nurtują
Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
He, he, he z suknią nic się nie stało nie zamierzam jej sprzedawać, wiec nie było mi jej szkoda, po sesji była dość brudna i mokra, przepłukałam ją w domu w pralce, ale żeby koronka się nie uszkodziła płukałam ją w poszewce, w nocy wyschła i rano suchą zaniosłam do pralni. Wygląda jak nowa. Za chwilę wylatuję do Turcji i też ją ze sobą zabieram- pewnie znów sobie popływa
Myślę, że suknią i tymi chwilami trzeba się nacieszyć a nie tylko uważać żeby się nic nie stało bo trzeba ją za grosze wystawić na Allegro
Ja uważam to samo co Bika.
W moim przypadku akurat do wody nie wejdę, bo jestem z Warszawy a tu raczej ciężko a znalezienie czegoś gdzie jest czysta woda. Jakis czas temu nałogowo siedziałąm na allegro i oglądałam zdjęcia innych dziewczyn w ich sukniach no i niestety, jak jest aukcja to da radę jeszcze sprzedać suknie, ale za 150zł a jak dziewczyny chcą już ponad 1000 to nie ma szans w zasadzie. Bez sensu to jest tym bardziej jak się za sukienkę dało 3000zł.
Mój narzeczony też rzucił temat a może wziąć te ubrania ślubne na wyjazd tylko nie ma nam kto zdjęć tam porobić.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 10:44   #36
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Suknia classa c-619

Oto ja i moja piękna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0003.jpg (151,3 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0007.jpg (149,8 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0006.jpg (151,0 KB, 81 załadowań)

Edytowane przez klaudynia
Czas edycji: 2009-07-25 o 22:17
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 08:33   #37
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Suknia classa c-619

[QUOTE=klaudynia;13376339]Bika po co te zdjęcia obrabiać są super!
Miałaś fajnie uczesane włosy, mąż też fajny wszystko super.
Delikatnie, romantycznie tak jak być powinno.
A bukiecik to jakie kwiatki?


Witam, po dłuższej nieobecności

Dziękuję za miłe słowa

Kwiatki to przede wszystkim eustomy.... pani w kwiaciarni wzorowała się na tym zdjęciu

Twoja suknia też śliczna w sumie to jakby mogło być inaczej skoro mamy prawie takie same, hehehe

Pozdrawiam serdecznie i jakby co to pytajcie. Odpowiem na pewno.

Edytowane przez Bika83
Czas edycji: 2009-08-24 o 07:40
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 08:34   #38
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Suknia classa c-619

aha, w moim bukiecie są też róże
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 12:41   #39
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Suknia classa c-619

Klaudynia jak samopoczucie przed Wielkim Dniem??? Mam nadzieję, że wszystko ok i że jesteś zadowolona z sukni. Już życzę wszystkiego najlepszego, powodzenia na ślubie i proszę mi się nie stresować z niecierpliwością czekam na zdjęcia. POZDRAWIAM SERDECZNIE
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 08:08   #40
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Suknia classa c-619

Jak tu się nie stresować??? Stresuje się, boję się, że w kościele będzie ze mną kiepsko
Już mam w zasadzie wszystko dograne, tylko żeby wszystko poszło po mojej myśli i żeby pogoda piękna była. Jeszcze 4 dni...
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 09:33   #41
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Suknia classa c-619

Cytat:
Napisane przez klaudynia Pokaż wiadomość
Jak tu się nie stresować??? Stresuje się, boję się, że w kościele będzie ze mną kiepsko
Już mam w zasadzie wszystko dograne, tylko żeby wszystko poszło po mojej myśli i żeby pogoda piękna była. Jeszcze 4 dni...
Będzie dobrze stres musi być, ale mam nadzieję, że nie paraliżujący tylko taki dodający energii i sił- trzeba przecież całą noc potem przetańczyć mi się udało do 5.30 taką miałam adrenalinę Na pewno wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki i na pewno o Tobie i Twoim mężu ciepło pomyślę w sobotę, POWODZENIA!!

A jak sukienka?? Mam nadzieję, że jesteś zadowolona??
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 09:47   #42
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Suknia classa c-619

Ja również trzymam kciuki Bez stresu ten dzień nie był by taki pełen adrenaliny - ale na pewno wszystko się uda tak jak ma być Pozdrawiam serdecznie
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 10:59   #43
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Suknia classa c-619

Dziękuję Wam za słowa pociechy. Ja się boję, żeby to własnie nie był ten stres paraliżujący ale by było przed otarzem...
Sukienka jest ok, jednak inny jest mój odbiór jej jak widzę juz swoją a nie worek na kartofle.
Pocieszyła mnie moja koleżanka, która widziała mnie w mojej Classie i na wystawie jednego z salonów zobaczyłam druga sukienkę nad którą się mocno zastanawiałam a jest to Coco Maggio Ramatti i na szczeście jak koleżanka ją zobaczyła powiedziała "no co ty, twoja ładniejsza". Ulżyło mi
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 13:03   #44
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Suknia classa c-619

Cytat:
Napisane przez klaudynia Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za słowa pociechy. Ja się boję, żeby to własnie nie był ten stres paraliżujący ale by było przed otarzem...
Sukienka jest ok, jednak inny jest mój odbiór jej jak widzę juz swoją a nie worek na kartofle.
Pocieszyła mnie moja koleżanka, która widziała mnie w mojej Classie i na wystawie jednego z salonów zobaczyłam druga sukienkę nad którą się mocno zastanawiałam a jest to Coco Maggio Ramatti i na szczeście jak koleżanka ją zobaczyła powiedziała "no co ty, twoja ładniejsza". Ulżyło mi
Widziałam tę całą "coco" że niby Twoja ładniejsza??? To mało powiedziane, Twoja jest super ekstra bomba w porównaniu z tą "coco"
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 14:14   #45
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Suknia classa c-619

zgadzam się z opinią po wyżej ta suknie Coco Maggio Ramatti w ogole mi sie nie podoba Nie ma tego czegoś Jestem przekonana ze dokonałas własciwego wyboru. Głowa do góry
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 16:28   #46
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Suknia classa c-619

Dziewczyny już po. Ale stres! W kościele się prawie poryczałam..ale przeżyłam jakoś
Goście chwalili sukienkę, najlepsze było to jak mi kolega z pracy pwoiedział, że wyglądam przepięknie i powtórzył mi to znowu dzisiaj, to jest chyba najsympatyczniejsze słyszec to z ust osób, które najmniej znamy.
Bika83-jak Twoja koronka? Powiem tak, jak za takie pieniądze to ja jestem trochę zawiedziona jakością wykonania. Niteczki zaczynają puszczać i sterczą. Na razie oddaje ją do pralni, bo dół zbrudzony i zobaczymy czy bardziej wszystko się nie poodpruwa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg klaudia2.jpg (41,0 KB, 75 załadowań)
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 05:52   #47
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Suknia classa c-619

piękna fotka
Moja siostra znowu miała taki przypadek ze przy ubieraniu sukni zaczęły się jej kamyczki-koraliki sypać i potem do przez całe wesele odlatywały. Za takie pieniądze to mogli to bardziej solidnie zrobić ale i tak była bardzo zadowolona z obsługi w Classie a co ty możesz powiedzieć na temat tego salonu w którym ty byłaś? Jesteś zadowolona ? a może miałaś jakieś wpadki na ktore trzeba zwrócic uwagę ? Ja również chce kupić tam swoja sukienkę ale to w październiku dopiero zacznę podoboje

Pozdrawiam i szczęscia życzę na Nowej Drodze Życia
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 13:10   #48
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Suknia classa c-619

klaudynia zaglądasz jeszcze na to forum?? Właśnie znalazłam Twoją aukcję na Allegro- fajne fotki
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.