Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-13, 13:44   #421
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Ja bylam we wrzesniu ubieglego roku i mialam potworny klopot ze strefa T(czola nie moglam dotykac ani podrapac sie gdy mnie swedzialo bo rozdrapalabym sobie krostki tyle ich bylo)Znajoma kosmetyczka powiedziala ze to konieczne i ze w przyszlosci bede miec mniejsze problemy, gdy sie zdecyduje na ten zabieg, bo po tradziku w przyszlosci blizny mi moga pozostac. Tak wiec zaufalam jej i odwazylam sie na to oczyszczanie. Bolalo okropnie, wtedy powiedzialam sobie ze nigdy wiecej nie zdecyduje sie na takie tortury. Jak wyszlam, wygladalam jak....()!!!!!!!!! Na czole mialam jakby blizny, pajaczki i w tych miejscach, gdzie wyciskala. W najblizszych dniach tradzik zwiekszyl mi sie z podwojna i szybsza sila, co bardzo dziwilo kosmetyczke, bo nie powinno tak byc. Wkurzylam sie i po tygodniu(akurat w domu siedzialam, bo chyba bylam przeziebiona)zaczelam sotowac benzacne(10%) 24h na dobe i eureka po jakis 3 tyg moja cera sie uregulowala. Przez dlugi czas nie mialam w ogole problemu z tradzikiem, czasem tylko pojedyncze pryszcze, ktore szybko znikaly. Na czole, z ktorym mialam taki wielki problem, do dzis nie mam najmniejszego problemu, jedynie na nosie i okolicach ostatnio mi czesciej wychodza i wlasnie myslalam powtorzyc ten zabieg, bo WARTO!
Dodam, ze od tamtego czasu nei stosuje pudru, a wczesniej lubialam ze wzgledu na przegarwienia skory, a ktorymi nie mam juz problemow. Zabieg kosztowal mnie 60zl i kosmetyczka sprezyla sie w godzinke.
Aha super sprawa jesli ktos chce pozbyc sie wagrow.
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 12:55   #422
Neela
Raczkowanie
 
Avatar Neela
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 189
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Wlasnie dzis mialam umowiona wizyte u kosmetyczki, przychodze a tu...zammkniete. No coz. Chcialam ladnie wygladac na slubie brata (2 wrzesnia). Mam na policzkach, brodzie i nosie zaskorniki i nie moge za nic sie ich pozbyc kosmetykami. Do tego rozszerzone pory na policzkach. Nie mam duzych krost ale te wagry doprowadzaja mnie do szalenstwa. Jak bylam sie umowic na wizyte (moj pierwszy raz) pani zapowiedziala ze dzis robimy oczyszczanie, za 4 dni zluszczanie a potem 2 razy w tygodniu trzeba (za darmo) przychodzic na jakies prady. Widze ze zadna z was nie pisala o tym, wiec sie zastanawiam jak to w koncu jest. Z gory thx za odp.
Neela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 13:09   #423
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

ja sie sama wybieram na oczyszczanie niedlugo i dziewczyny mialyscie podraznienia po wizycie??? moja kumpela ma bardzo wrazliwa cere , byla na wilenskiej zaplacila okolo 100zl i wyszla bez zadnych plam itp .Mojego faceta mama ma dobra kosmetyczke placi u niej kolo 70zl ma cere naczyniowa a wychodzi od niej bez zadnych przykrych neispodzianek.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 15:38   #424
krówka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Częste oczyszczanie a jędrność skóry

Jak częste oczyszczanie mieszanej lub tłustej twarzy wpływa na jędrność skóry? Czy regulare stosowanie peelingiów, wyciskanie zaskórników itp. nie powoduje wiotczenia skóry? Czy może wręcz przeciwnie, taki "masaż" powoduje że skóra twarzy staje się jędrniejsza, bardziej napięta?
Moja cera ma skłonności do przetłuszcania się, gdzieniegdzie tworzą się zaskórniki i takie małe grudki po skórą, maksymalnie jak często mogę ją przemywać wodą w ciągu dnia, tak by jej to nie zaszkodziło?
krówka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 18:42   #425
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Częste oczyszczanie a jędrność skóry

Podbijam.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 13:42   #426
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

Bylam dizs u kosmetyczki na oczyszczaniu wygladam tragicznie!!! cala twarz w czerwonych krostkach nie wiem co robic?? czym to zakryc mam na twarzy tone tapety ale i tak widac to wszystko!! kiedy to zejdzie??czym posmarowac zeby bylo lepiej???zeby zlagodzilo to??
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 14:38   #427
elficzek
Raczkowanie
 
Avatar elficzek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PIASECZNO
Wiadomości: 74
GG do elficzek
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

Daj pysiowi odpocząć... Zmyj całą tapetę jak to określiłaś i wklep delikatnie kremik którego używasz...

Jutro powinno być znacznie lepiej
__________________
Pozdrowionka Kasia
elficzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 14:57   #428
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

Mi sie buzia goiła tak około tygodnia,ale to strare dzieje,bo juz ponad rok nie byłamu kosmetyczki.To i tak nic nie daje a zaskórniki juz po tygodniu zaczną wracać więc kółko zamknięte.Dla złagodzenia stanów zapalnych może warto kupic maśc cynkową np. sudocrem,albo jakiejs innej firmy(pytaj w aptekach albo sklepach zielarskich).Zrób sobie może maseczke nawilżającą,łagodzącą np. z glinki zielonej.Przemywaj twarz naparem z rumianku o ile nie masz uczulenia.Musisz czekać,w końcu samo poznika.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 15:58   #429
JessAsh
Raczkowanie
 
Avatar JessAsh
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 63
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

Kochanie nie przejmuj sie zejdzie ale po tygodniu.tez robilam oczyszczanie na zime i wygladalam strasznie cala czerwona twarz i blizny blizny..kup sobie oxycort-przyspiesza gojenie- obawiam sie jednak ze jest na recepte..najlepiej siedz w domku bez niczego na buzce. uzywaj hebatki z rumianku jako tonik i cierpliwosci
a propo nie polecam oczyszczania bo zaskorniki wracaja po kilku tygodniach lepiej isc do dermatologa..
JessAsh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 16:16   #430
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

nie powinnaś tak wyglądać po oczyszczaniu!!!idz do niej i pokaż co narobiła i zarządaj zabiegu który wyciszy Ci skórę i ukoi ją!!zaczerwienienie , zwłaszcza jak ktoś ma wrażliwą skórę normalne jest ale żeby aż tak?! nieprofesjinalna! idz do niej kochana Malwino , naprawdę!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 16:28   #431
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

a ja dzis bylam wlasnie u mojego deramtologa i powiedzialam jej o "wągrach" i ze uzywam maseczki z zielonej glinki, ale niestety mi nie pomaga no i sie jej pytam o o czyszcanie u kosmetyczki, a ona mi powiedizala ze mi oczysci a potem znowu one wroca za jakis czas, i zeby naarzie nie ruszała bo ot taka " nasza uroda" czyl ize do konca zycia bede miała takie wągry na nosku ??((( nie rozumiem.,
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 16:29   #432
posh
Raczkowanie
 
Avatar posh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: manchester
Wiadomości: 42
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

Obawaim sie, ze kosmetyczka o ktorej bylas nie jest profesjonalistka! Ja mam wrazliwa alergiczna skore i od nigdy po oczyszczaniu skora nie byla nawet zaczerwieniona!!! Mysle ze aniolekandrzejka1 ma racje - powinnas pojsc do tej kosmetyczki i poprosic zeby cos z tym zrobila!!! Poki co radze jakies oklady z rumianku badz jakis kremik z rumiankiem
glowka do gory
__________________
...
posh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 16:29   #433
posh
Raczkowanie
 
Avatar posh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: manchester
Wiadomości: 42
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

Obawaim sie, ze kosmetyczka o ktorej bylas nie jest profesjonalistka! Ja mam wrazliwa alergiczna skore i od nigdy po oczyszczaniu skora nie byla nawet zaczerwieniona!!! Mysle ze aniolekandrzejka1 ma racje - powinnas pojsc do tej kosmetyczki i poprosic zeby cos z tym zrobila!!! Poki co radze jakies oklady z rumianku badz jakis kremik z rumiankiem
glowka do gory
__________________
...
posh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 17:15   #434
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Częste oczyszczanie a jędrność skóry

skóra zanieczyszczona zaskórnikami ma nieładny koloryt dlatego trzeba oczyszczać ją oczywiscie efekty nie są wieczne i w zależnosci jak szybko to\worzą sięnowe zaskórniki trzeba zabiegi powtarzać, trzeba efekty podtrzymywać.czy wpływa na jędrnosć- poprawia koloryt, rozjaśnia , po zabiegu oczyszczania, potem nastepuje odkażenie i zdezynfekowanie, maski się kładzie, a w nich są zawarte są składniki nawilżające, odżywcze, w zależnosci od typu skóry. generalnie zabiegu oczyszczania zbyt często nie należy robić, raz na miesiac, półtora, dwa, jak skóra tego wymaga. samo "wycisniecie robaczka, wpływa na to ze skóra lepiej oddycha i przyjmuje składniki aktywne, czy to zawarte w maskach czy kremach.nieumiejętne oczyszczenie może prowadzic do podrażnień[ak tu czytam o koleżankach "po fachu " (akurat) ze po oczyszczaniu jedna miała wysyp czerwonych pryszczy przez 2 tyg, a inna strupy, to tylko mozna wspólczooć klientkom]trzeba wybrać dobry salon, ale napewno DOBRZE wykonany zabieg przyczyni się do polepszeniawyglądu :skóry, kolorytu, kondycji (jeśli nie ma zmian ropnych- przeciwskazanie), sprężystosci.mówiłąm t utaj o manualnym oczyszczaniu. natomiast istnieją inne metody oczyszczania, np kawitacja,dezinkrustacja. .. wpływają na poprawę jędrności poprzez zastosowanie ultradzwieków (włąsnie taki mikromasaż). można połaczyć manualne oczyszczanie z ultradzwiękami. ultradzwięki super sprawa, ale przy głębokich zaskórnikach efekty oczekiwane da manualne oczyszczanie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 17:16   #435
dzazga
Raczkowanie
 
Avatar dzazga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 117
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

Oto powod dla ktorego zrezygnowalam z tego zabiegu bo po nim moja twarz wygladala duzo gorzej zaczynaly sie robic te ropnie fuuuuuuuuuuuuj teraz juz nie potrzebuje kosmetyczki wystarcza mi tabletki anty i od czasu do czasu davercin
__________________
Życia nie mierzy się ilością oddechów, lecz ilością chwil, które zapierają nam dech w piersiach...

Kocham Cię MarcinQ...

Mój kochany Prokopek nie żyje [*]
Kochana rybka
dzazga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 17:41   #436
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

dzazga ja też przyjmuje tabltki anty, ale namnie nie działają kompletnie...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 18:07   #437
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

Bardzo dizekuje wszystkim za rady jestescie super!! Wiecej do tej kosmetyczki nei pujde!!!! ona widziala co mi zorbila ale lusterka mi nei pokazala, polozyla jakis preparat, potem algi i na koncu jakims sprzetem mnei potraktowala (wrazenie ma sie jakby cie pradem potraktowali po twarzy)- podobno ma to pomoc w gojeniu. Bylam u deramtologa raz i powiem ze mam uraz po tej wizycie przepisala mi takie kremy (drogie, po ktorych wygladalam jak poparzona i lekarka pierwszego kontaktu zabronila mi ich stosowac). Tabletki anty. tez biore juz dlugo ,ale nie dostrzegam zadnej roznicy. Weszlam na strone interi jak dbac o cere wrazliwa i dowiedzialam sie wielu ciekawych rzecyz , wiec narazie pozmieniam moje kosmetyki i zobacze czy jest jakas poprawa. a jak bede szla do kosmetyczki to juz na pewno nie do tej
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 18:34   #438
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

A ja słyszałam w TV (był wywiad z dermatologiem), że oczyszczanie skóry u kosmetyczki to już przestarzały zabieg wykonywany już jest w niewielu krajach do których należy m.in. Polska i że oczyszczanie robi więcej szkód niż pożytku.
Prawda?
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 22:50   #439
dzazga
Raczkowanie
 
Avatar dzazga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 117
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

Cytat:
Napisane przez aniolekandrzejka1
dzazga ja też przyjmuje tabltki anty, ale namnie nie działają kompletnie...
Powiem tak zmienialam tabletki 4 razy az w koncu znalazlam takie kttore sa chyba idealne bo sa naprawde takie dni a nawet tygodnie ze nic nigdzie nie wyskoczy a jezlei nawte wyskoczy to nie rzuca sie w oczy
__________________
Życia nie mierzy się ilością oddechów, lecz ilością chwil, które zapierają nam dech w piersiach...

Kocham Cię MarcinQ...

Mój kochany Prokopek nie żyje [*]
Kochana rybka
dzazga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 22:53   #440
dzazga
Raczkowanie
 
Avatar dzazga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 117
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

Cytat:
Napisane przez klaudynka4
A ja słyszałam w TV (był wywiad z dermatologiem), że oczyszczanie skóry u kosmetyczki to już przestarzały zabieg wykonywany już jest w niewielu krajach do których należy m.in. Polska i że oczyszczanie robi więcej szkód niż pożytku.
Prawda?
Wedlug mnie tak z kim bym nie gadala kto ma problemy ze skora i wypryskami mowil ze u jakij kosmetyczki by nie byl robi sie zawsze gorzej roznosi sie na wieksze partie twarzy robia sie ropne wypryski wyglada sie tragicznie gdyz kazde najmnijesze zaczerwinienie jest widoczne czesto po kosmetyczce lu awet same kosmetyczki w celu ukrycia tej czerwonosci nakladaja podklad ktory blokuje pory i wogole no wszystko to jedna paranoja takie jest moja zdanie
__________________
Życia nie mierzy się ilością oddechów, lecz ilością chwil, które zapierają nam dech w piersiach...

Kocham Cię MarcinQ...

Mój kochany Prokopek nie żyje [*]
Kochana rybka
dzazga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 23:12   #441
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

Też mi się tak wydaje. Moja koleżanka miała w miare ładną cerę troche grudek i zaskórników a po oczyszczaniu nie dość, że była cały czas czerwona i tylko przez jakiś czas skóra była oczyszczona to jeszcze potem było gorzej (tzn. więcej zaskórników a nawet stany ropne) więc ja również z daleka trzymam się od tego zabiegu
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 23:54   #442
elficzek
Raczkowanie
 
Avatar elficzek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PIASECZNO
Wiadomości: 74
GG do elficzek
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

Ja byłam raz u kosmetyczki i więcej się u żadnej nie pojawię.

Wolę sama zrobić peeling dobrze złuszczając naskórek, pożniej ciepła woda
z mydełkiem dove tak z 5 minutek i znów peeling później maseczka
z minerałami z morza martwego podgrzana w ciepłej wodzie na 20 minutek

Na sam koniec po maseczce zmywam zimna wodą i wklepuje malutką porcję kremu nivea.

Troszkę szczypie ale krostkowe ropniaki już mnie nie nawiedzają
__________________
Pozdrowionka Kasia
elficzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 00:09   #443
mycha69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

Hej dziewczyny ja tu czegos nie rozumiem od kilku lat pracuje w tym zawodzie i jeszcze nigdy nieuslyszalam po oczyszczaniu ze buzka jest dlugo czerowna i sa jakies blizny dla mnie to jakis kosmos zaczerwienienie utrzymuje sie gora 3 godz ale i tak jest slabe po maseczkach ktore nakladam po zabiegu.Albo macie cos pecha na te kosmetyczki albo dzieje sie cos dziwnego. Ja miesiecznie wykonuje ok 30 oczyszczan i do tej pory wszystkie moje klientki sa zadowolone, dzwonia do mnie i mowia ze buzka jest super. Mam nadzieje ze kiedys zmieni sie zdanie na temat oczyszcznia bo narazie coraz wiecej negatywnych opinii ktore zrazaja klientki do tego zabiegu ale zeby to sie zmienilo szkoly kosmetyczne powinny lepiej zadbac o wyksztalcenie.... roczna szkola np wieczorowa nic nie daje mozna tylko pozniej krzywde komus zrobic:/ Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i niedouczone kosmetyczki
mycha69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 07:41   #444
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

Mycha69 - ja bylam w pon. u kosmetyczki a nadla mam okropne slady takie strupy , blizny ktore sa strasznie widoczne jak wychodze do ludiz musze twarz pudrowac , zakrywac korektorem a i tak to widac i czuje sie okropnie. i juz mam kolejnie wypryski (ogolnie cere mam gorsza niz przed zabiegiem ) jestem zalamana.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 08:18   #445
ravna
Przyczajenie
 
Avatar ravna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 6
GG do ravna
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

Hej ja byłam na oczyszczaniu twarzy jeden raz w życiu i napewno nigdy wiecej nie pójdę. Tragedia. Porobiły mi się strupy,wyglądałam tragicznie. Bylam ponoć u profesjonalistki, zapłaciłam 80 zł. Krew mnie zalewa jak sobie przypomne. Do tej pory zawsze oczyszczałamsobie twarz sama. Najpierw robiłam parówke, następnie oczyszczanie i na końcu przemycie wodą utlenioną i maseczka chłodząca albo z glinką. I z tego przynajmniej jestem zadowolona i nie wydam już na oczyszczanie w salonie ani zł. Pozdrawiam
ravna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 21:41   #446
@gnieszka@
Przyczajenie
 
Avatar @gnieszka@
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 8
oczyszczanie skóry w salonie kosmetycznym

Mam 15 lat i chciałabym oczyścić skórę twarzy. Ale mam pewne wątpliwości bo jeszcze niegdy tego nie robiłam, Nie wiem czego się spodziewać i na czym to ma polegać. No i czy to jest drogi zabieg.
__________________
"Kiedy wszystko gaśnie, zaufaj iskierce nadziei."
@gnieszka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 23:39   #447
mycha69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

Boooze dziwczyny jak to czytam to mam gesia skore .....jak to mozliwe ze po oczyszczaniu sa strupy co ona wam nakluwala cala twarz czy naciskala pazurami bo nie moge sobie tego wyobrazic. kolejny raz powiem przykro i kolejny raz stwierdze ze to masakrowanie klientek dobrze nie sluzy temu zowodowi :/ oj chcialabym zeby taka pseudo-kosmetyczka trafila w moje rece np na praktykach byloby z nia krucho
mycha69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 08:26   #448
des
Raczkowanie
 
Avatar des
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

Nie wiem czy to dobry pomysl zebys znowu do niej szla. moze ci jeszcze bardziej zapsuc skore. ale napewno nie zrobila tego profesjonalnie. spal jej zaklad....czy cos )
des jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 12:42   #449
ZuZaNkAaAa16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: oczyszczanie u kosmetyczki -wygladam tragicznie

Ja juz kilka razy byłam na oczyszczaniu u kosmetyczki. Wiadomo, przez dwa dni widać bylo slaby,ale pozniej wszystko ładnie wygladało. Nigdy nie mialam strupów ani nic, zadowolona jestem...zmien kosmetyczke!
ZuZaNkAaAa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 14:54   #450
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: oczyszczanie skóry w salonie kosmetycznym

cena jest zależna od tego w jakim mieście jest salon i od reklamy salonu. około 60-80 złotych. tak bardzo ogólnie napiszę:kosmetyczka najpierw zmyje Ci makijaż, zrobi peeling, rozgrzeje i rozpulchni skórę ( wapozon, lampa, ziołówka, poduszka, maska...)żeby przystapić nastepnie do oczyszczania, złoży gazę i bedzie oczyszczać Ci skórę z zaskórników otwartych- bedzie cisnąć, ale nie może Ci to sprawiać boolu i niemozesz czuć się "napierana" przez nią. nie powinna robic tego paznokciami, tylko opuszkami palców. jeśłi bedziesz jiałą zaskórniki zamknięte będzie musiała je przekłooć np igłą do iniekcji i nastepnie je usoonie. potem zrobi zabieg sezynfekyjący (galwanizacja , ozonoterapia...) nałoży maske zwężającą pory. to tak w skroocie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-22 00:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.