Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-31, 09:00   #2341
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez Karolina-135 Pokaż wiadomość
Dokładnie to samo robie
i pomaga?
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-31, 10:28   #2342
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez Martulka10000 Pokaż wiadomość
i pomaga?
też stosuję olejek i naprawdę pomaga

ten dodawany do szamponu wpływa raczej na poprawę kondycji wlosów, stają się one bardziej miękkie, gładsze i zdrowsze.
a jesli chcemy przyspieszyć ich wzrost, to raczej stawiam na maseczki... choć ja i tak po prostu wcieram troszkę olejku w skore głowy przed spaniem, a rano myję głowę. nie bawię się w te wszystkie żółtka itd...

raz się pobawiłam, pamiętam, przed rozpoczęciem roku szkolnego... a w środku dnia spadł deszcz. I włoski zmokły. a jak zmokły, to zaczęły troszkę jajkiem zalatywać....
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-31, 11:35   #2343
Karolina-135
Raczkowanie
 
Avatar Karolina-135
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 45
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Mi pomogło. Włosy stały się bardziej miękkie i zdrowsze, ale nie zauważyłam, żeby szybciej rosły.
Karolina-135 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-02, 14:03   #2344
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez ksh Pokaż wiadomość
też stosuję olejek i naprawdę pomaga

ten dodawany do szamponu wpływa raczej na poprawę kondycji wlosów, stają się one bardziej miękkie, gładsze i zdrowsze.
a jesli chcemy przyspieszyć ich wzrost, to raczej stawiam na maseczki... choć ja i tak po prostu wcieram troszkę olejku w skore głowy przed spaniem, a rano myję głowę. nie bawię się w te wszystkie żółtka itd...

raz się pobawiłam, pamiętam, przed rozpoczęciem roku szkolnego... a w środku dnia spadł deszcz. I włoski zmokły. a jak zmokły, to zaczęły troszkę jajkiem zalatywać....
nieźle A z tą maseczką to ten no... jak to sie robi?
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-02, 14:37   #2345
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez Martulka10000 Pokaż wiadomość
nieźle A z tą maseczką to ten no... jak to sie robi?
mieszasz żółtka, parę kropelek olejku rycynowego, możesz jeszcze dodać np cytrynę, albo naftę kosmetyczną. nakładasz na włosy, zawijasz w folię i ręcznik, chodzisz z takim kołtunem na głowie jakiś czas (albo po prostu idziesz spać ), potem zmywasz szamponem.

ale poczytaj jeszcze, jest o tym naprawdę mnóstwo tutaj na forum
pozdrawiam!
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 14:22   #2346
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

okey Ale mam jeszcze jedno pytanko: Na suche czy na mokre włosy nakłada się ten ''wywar'' ??
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 15:38   #2347
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

Cytat:
Napisane przez Martulka10000 Pokaż wiadomość
okey Ale mam jeszcze jedno pytanko: Na suche czy na mokre włosy nakłada się ten ''wywar'' ??
na pewno nie na mocno wilgotne, bo spłynie :P
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 20:31   #2348
izkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Szybszy wzrost włosów i niesforne loczki...

Hej dziewczyny
Jestem tu pierwszy raz nie wiem czy pisze w dobrym miejscu, ale potrzebuje pomocy
Mam kręcone włosy(do ramion), ale strasznie mi sie pierzą Normalnie na głowie to mam jedno wielkie siano. Używam pianki garniera do loków, ale pierzą mi się jeszcze bardziej. Teraz zamiast takich loczków jak kiedyś, mam zwykłą szope . Są jakieś (niedrogie) płyny czy jakies inne sposoby, że włosy ładnie się kręciły? Bardzo prosze o odpowiedz...
Pozdrawiam
izkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 16:33   #2349
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Hej Dziewczeta! wczoraj weszlam na ten temat i dzisiaj juz bylam w aptece obkupilam sie, mam wax, seboradin szampon, lotion, balsam, olejek rycynowy, nafte kosmetyczna... zaczynam kuracje od jutra mam nadzieje ze pomoze na moje zniszczone trwala wlosy... fryzjerka miala inna wizje niz ja i zamiast zrobic mi grube fale, mam loczki a'la babcia zdzisia... teraz moim marzeniem sa dlugie, moje ukochane, zwykle, wlosy... zeby nie byly takie suche, polamane, wypadajace i bez blasku... zeby pomoglo... zeby pomoglo! dziekuje za wszystkie porady jesli dobrze pojdzie to do wakacji bede miala nowe wloski!!! oczywiscie o efektach, napisze, zarowno tych pozytywnych jak i negatywnych (o ile w ogole beda ). zycze wam tez dlugich i mocnych wlosow
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 16:38   #2350
Vonkje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Z zainteresowaniem przeglądam ten temat; włosy to mój słaby punkt W dodatku kilka miesięcy temu polcana przez moją kumpelkę fryzjerka, w firmowym salonie, spaliła mi kosmyki, robiąc pasemka. Pomimo odżywek nie udało mi się reanimować włosów - łamały się nawet w połowie długości i po prostu odpadały. Kiedy miesiąc temu poszłam do innej fryzjerki, ta załamała ręce. Musiałam sporo podciąć kosmyki, w dodatku te na czubku głowy są najbardziej poszkodowane - z włosów sięgających mi poza ramiona pozostały tylko strzępki nie sięgające nawet uszu (

Fryzjerka poleciła mi odżywkę firmy Kallos (konsystencja i zapach budyniu śmietankowego, używam ją co 2-3 dni), która nawilża włosy i regeneruje. Poza tym przyjmuję Silicę (16 zł za 50 tabletek, przyjmuje się 1 tabletkę dziennie), a w skórę głowy wcieram Seboradin w ampułkach (14 ampułek: 21 zł). Fryzjerka poleciła mi też, mniej więcej raz w tygodniu, nałożyć na włosy, przed myciem, podgrzaną oliwę z oliwek (może być olejek rycynowy, ale on podobno przyciemnia włosy), owinąć włosy ręcznikiem i trzymać tak nawet godzinkę, później umyć jak zwykle - to nawilża włosy i zapobiega łamaniu się.
Dobry jest też masaż skóry głowy, najlepiej po nałożeniu Seboradinu; kiedy czytacie coś albo oglądacie film w TV, masujcie sobie głowę przez 10-15 minut.

Włosy powoli zaczynają mi się regenerować; zobaczymy jak będzie ze wzrostem; w krótkich włosach wyglądam fatalnie
Vonkje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 16:18   #2351
malibu1984
Raczkowanie
 
Avatar malibu1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 117
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Ciekawe czy te coda zaczna po miesiacyu dzialac. Od28.12.06zaczelam kuracje narazie efekty zerowe moze potzreba czasu??stosuje:
-wax,
-olejek rycynowy
-jem skrzypowite

Wlosy tak jak rosly to rosna, obserwoje po odroscie.
malibu1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 22:11   #2352
Ashanti83r
Przyczajenie
 
Avatar Ashanti83r
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 16
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

ja po zniszczonych ciaglym przedluzaniem wlosow uzywalam dercosa w ampulkach i efekty byly oszalamiajace!Niestety teraz jestem w ciazy i znow strasznie mi sie oslabily wloski az do przeswitow i dercos juz nie pomaga Waxa tez uzywalam i mi nie pomogl ani troche natomiast zoltko + rycyna+nafta jest fajntastycza! Zdecydowanie skuteczniejsza a przede wszystkim naturalna a nie chemia ktora na jednym pomaga,innych doprowadza do lysienia.Pzdr.
Ashanti83r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 22:14   #2353
Ashanti83r
Przyczajenie
 
Avatar Ashanti83r
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 16
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

PS male sprostowanie- napisalam "niestety jestem w ciazy" niestety tyczy sie oczywisicie ponownego oslabienia wlosow a nie ciązy
Ashanti83r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 16:23   #2354
suppose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

hmmm... w jaki sposób nakładacie ten Seboradin... bo też go mam ale tak do końca to niewiem jak go stosować żeby były dobre fekty
suppose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 17:25   #2355
Velen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cześć za 8 miesiecy wychodzę za mąż, mam okropne włosy sa cienkie, przesuszone pomimo ze zawsze farbowalam je u fryzjera. Marze żeby mi trochę szybciej zaczeły rosnąć stosuje Vitapil Skrzypowite i Odrzywki od ok 2 miesięcy i w ciągu miesiąca urosły mi ok 1cm. proszę poradźcie coś

mam też odzywkę wax ale do tej pory nie stosowałam jej regularnie teraz zacznę.
po jakim czasie zauważyłyście ,że włosy Wam szybciej rosną?

dzieki za każdą radę
Velen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 18:09   #2356
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez suppose Pokaż wiadomość
hmmm... w jaki sposób nakładacie ten Seboradin... bo też go mam ale tak do końca to niewiem jak go stosować żeby były dobre fekty
Oj, no zwyczajnie, kropisz tą wodą a potem wcierasz masujesz, tylko nie krop za dużo bo po plecach spłynie
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 18:15   #2357
Vonkje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Dziewczyny, bez przesady, nie liczcie na to, że po dwóch tygodniach używania witamin i henny włosy przedlużą się Wam o 10 centymetrów!!
Cudów nie ma, przynajmniej nie z witaminami, które musicie przyjmować przez kilka miesięcy, żeby efekty były widoczne.

Swoją drogą: dziwne, że nikt (???) do tej pory nie wymyślił środka REALNIE przyspieszającego porost włosów.
Kiedy, po kontakcie z silnymi detergentami, męczyłam się z łamliwymi paznokciami, wystarczyło (przez 6 tygodni) regularne używanie Sally Hansen pomarańczowej multiodżywki oraz tabletek Vitapilu i znów paznokcie mam jak marzenie.
Dlaczego nie da się tak z włosami??
Vonkje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 18:16   #2358
xenia1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
GG do xenia1980
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

vonkje a czy po vitapilu miałaś nieprzyjemne efekty uboczne typu wypadanie włosów? pytam sie, bo zastanawiam się właśnie nad zakupem tego środka?
xenia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 18:18   #2359
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Velen Pokaż wiadomość
Cześć za 8 miesiecy wychodzę za mąż, mam okropne włosy sa cienkie, przesuszone pomimo ze zawsze farbowalam je u fryzjera. Marze żeby mi trochę szybciej zaczeły rosnąć stosuje Vitapil Skrzypowite i Odrzywki od ok 2 miesięcy i w ciągu miesiąca urosły mi ok 1cm. proszę poradźcie coś

mam też odzywkę wax ale do tej pory nie stosowałam jej regularnie teraz zacznę.
po jakim czasie zauważyłyście ,że włosy Wam szybciej rosną?

dzieki za każdą radę
Velen wcześniej dziewczyny pisały, że codziennie przez tydzień masowały głowę nakładając na nią sam olejek rycynowy i zostawiały go na godzinę lub na całą noc.
Potem masaże stosowały raz w tygodniu.
Tylko pamiętaj, że to się koszmarnie zmywa, minimum trzy mycia trza zrobić.
Podaję Ci opis jak robić taki masaż. Mnie to bardzo pomaga
Życzę sukcesu



Masaż można wykonywać opuszkami palców lub specjalną miękką szczotką przeznaczoną do masażu głowy. Należy pamiętać, aby nigdy nie drapać skóry głowy paznokciami. Można go wykonywać podczas mycia włosów lub nakładania odżywki. Ułóż obie dłonie na głowie i rozstaw szeroko palce. Powoli przesuwaj nimi pwłosach, tak jakbyś chciał je zagrabić. Nastęnie połóż palce obu dłoni na linii czoła i wykonując okrężne ruchy, przenoś dłonie (nie odrywając rąk) po linii skroni, za uszami aż do karku. Po zakończeniu sekwencji na karku, przełóż dłonie z powrotem na linię czoła, wykonujqc okrężnymi ruchami masaż, w prostej linii przez środek głowy do sekcji karku. Naciskaj mocno czaszkę w różnych miejscach opuszkami palców. Zataczaj palcami małe kółeczka, poszukaj wrażliwych lub napiętych punktów na skórze głowy i postaraj się je rozmasować. Wymasuj dokładnie głowę całymi dłońmi. Postaraj się dość mocno uciskać boki głowy, zataczaj palcami duże koła. Następnie przeczesz włosy dłonią, chwytaj pojedyncze kosmyki włosów i delikatnie je ciągnij. W ten sposób wzmocnisz i dotlenisz cebulki włosowe. Uciśnij punkt na czaszce znajdujący się na przecięciu linii nosa i linii łączącej uszy. Masowanie tego miejsca pobudza umysł, poprawia koncentrację i podnosi ciśnienie krwi w organizmie. Połóż obie dłonie na głowie i rozstaw palce. Delikatnie oklepuj skórę głowy opuszkami palców. W ten sposób poprawiasz krążenie krwi w skórze głowy.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 18:28   #2360
xenia1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
GG do xenia1980
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

vonkje a czy po vitapilu miałaś nieprzyjemne efekty uboczne typu wypadanie włosów? pytam sie, bo zastanawiam się właśnie nad zakupem tego środka?
Po jakim czasie zauważyłaś poprawę w stanie włosów i jak to byla poprawa?
xenia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 13:25   #2361
Velen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Trojka wielkie dzieki za rade napewno wypróbuje już dzisiaj, olejek już zakupiłam i będę masować tą moją czuprynę.
Czy ktoś stosował odżywkę Kallos ja kupiłam i od niedawna stosuje.
pozdrawiam
Velen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 12:49   #2362
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

wklejam efekty, zapuszczania naturalnego kolorku
robie to juz od roku (bez 1 tygodnia )

milego ogladania i prosze o opinie wlosy do ucha (nawet za) w full natural color
od spodu zostaly jeszcze jakies 4-5 cm zebym miala w pelni swoje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair.jpg (68,8 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair1.jpg (48,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair2.jpg (36,2 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair3.jpg (53,5 KB, 46 załadowań)
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-20, 18:20   #2363
Jagienka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

kuracje zaczelam ok miesiaca temu...codziennie jem skrzypovite, stosowalam maseczke wax( juz nie stosuje troche z lenistwa a troche z braku czasu ale ogolnie polecam bo faktycznie wplywa na kondycje wlosow) do szamponu dodawalam olejek rycynowy( do waxa tez) a po myciu wcierałam plyn seboradin lotion do wlosow przetluszczajacych sie i slabych(chyba tak to idzie) i powiem Wam ze chyba szybciej mi rozna ale ciezko mi to stwiedzic bo nie mam odrostow ale wydaje mi sie ze wzrto bylo poswiecic pieniadze i czas . Skrzypovite stosuje caly czas olejek rycynowy tez zmienilam szampon z sunsilka na zwyczajny szampon popularny z czarną rzepą i potem wcieram seboradin lotion(jw) i używam do tego odzywki z ziaji z czarnej rzepy ...no a teraz czekam na efekty bo bardzo wierze w moc tej czarnej rzepy (ten seboradin tez posiada ja w swoim skladzie) i mam nadzieje ze da mi to duze efekty a jakie są Wasze doswiadczenia jesli chodzi o srodki z czarna rzepa???????????????
__________________
Ciemny wiatr porywa spokój, siejąc smutek i zwątpienie...Dziś Was rzucam...i idę dalej w cień...Niech dobry Bóg zawsze Was za rękę trzyma...
Jagienka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-21, 20:06   #2364
^*Rocky*^
Raczkowanie
 
Avatar ^*Rocky*^
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 66
GG do ^*Rocky*^
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

A
^*Rocky*^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-21, 20:07   #2365
^*Rocky*^
Raczkowanie
 
Avatar ^*Rocky*^
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 66
GG do ^*Rocky*^
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

A ja mam pytanie co do WAXA. Nie wiem, czy juz padlo, ale nie doszukalam sie.
Czy, gdy bede stosowac WAX nie bede mogla rozjasnic wlosow?

Bo postanowilam rozjasnic wlosy, ale wczesniej maxymalnie je odzywic tak, zeby za bardzo sie nie zniszczyly. I zastanawiam sie, czy WAX nie sprawi, ze moje wloski nie beda chcialy sie rozjasnic? Bardzo prosze o szybka odpowiedz
^*Rocky*^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-21, 20:08   #2366
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Wax poprostu zamyka łuski (dzięki czemu włosy są bardziej lśniące i gładkie) więc radzę odstawić na tydzień przed rozjaśnianiem . I będzie dobrze
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 15:11   #2367
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

cześć,

dziś dołaczyłam do waszego grona na wizazu, mam pytanie: czy macie jakies wnioski co do wpływu na szybkość rośnięcia włosów, da się czy się nie da przyspieszyć i co po próbach uważacie za najskuteczniejsze?
dzięki za odpowiedzi.
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 18:27   #2368
colusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
GG do colusia
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

cały ten wątek o tym jest
__________________
Czas zacząć nadrabianie pisania recenzji na wizażu
colusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 10:13   #2369
Velen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Rocky ja też mam rozjaśniane włosy i stosuje Wax do jasnych włosów i on nadaje im bardzo ładny naturalny odcień a zo do farbowania to myśle że lepiej odstwić na tydzień przed żeby efekty były dla Ciebie zadowalające. i jeszcze jedno ja gdybym miała wybór to bym drugi raz nie zafarbowała włosów, to i tak nawet u fryzjera je niszczy i bardzo wysusza końcówki więc zastanów się jeszcze. Jeżeli Twoje włosy szybko rosną to musisz ciągle farbować odrosty i co jakiś czas całe dla odświeżenia koloru.
Velen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 12:27   #2370
Tequillaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 193
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

[1=1f1007dbc1893deb845c271 92263acd2a23066e6;491995]
Witamina E - poprawia odżywienie cebulek i pobudza wzrost nowych włosów.

Czarna rzodkiew - pobudza porost włosów dzięki zawartości dużej ilości łatwo przyswajalnej siarki.

Żółtko jajka - dobrze nawilża i regeneruje strukturę włosa. Wzmacnia zniszczoną czuprynę dzięki zawartości witaminy A i działaniu niezwykle skutecznych protein jajecznych. Ma również korzystny wpływ na porost włosów.

Skrzyp polny - pogrubia pasma i dodaje im objętości, zawiera bowiem w swojej łodydze krzemionkę-jeden z budulców włosa. Przyśpiesza też jego wzrost. Może sprawić, że w ciągu kilku miesięcy włosy urosną o kilkanaście centymetrów.

Szałwia - odżywia cebulki włosowe, przyspiesza porost włosów. Poza tym przyciemnia włosy, nadaje im głęboki brązowy kolor.

Pokrzywa - pobudza mieszki włosowe do intensywniejszej pracy.


Pozdrówki![/QUOTE]
Muszę spróbować tych witaminek, albo tylko mi sie tak wydeje ale moje włoski stoją w miejscu
Tequillaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.