Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-12, 13:09   #2851
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

8 w kolestonie to niebieski.[COLOR="Silver"]
a czy położony na ciepły blond może dać zielony ??

chciałabym spróbować mieszanki wella:
Koleston Perfect 10/1 popielaty rozświetlony jasny blond + Koleston Perfect 10/8 perłowy rozświetlony jasny blond
lub
Koleston Perfect 10/1 popielaty rozświetlony jasny blond + Koleston Perfect 10/16 popielato - fioletowy rozświetlony jasny

__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:11   #2852
jjulitaa
Raczkowanie
 
Avatar jjulitaa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 60
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

blond bunny jak i wszystkie dziewczyny mam pytanie

z parę miesięcy temu pytałam Cię bunny na wątku o rady w sprawie pielęgnacji.
Przez 6 miesięcy nie farbowałam włosów stosowałam produkty, które Ty i truskawkowawiosna mi poleciłyście i moje włosy odżyły.

Miałam odrost ok 7 cm i postanowiłam go zrobić tym co robiłam zawsze czyli garnier nutrisse 101. Zawsze wychodził śliczny jaśniutki, czysty blond na małym odroście.
A teraz mam 7cm rudo-blond odrostu. A trzymałam tyle co zawsze.

Co mogę z tym zrobić? Czy jak położę na te 7cm co robiłam teraz garnierem np. lloreal stockholm to coś da? Czy mocno mi to zniszczy włosy?
jjulitaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:22   #2853
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez wisienka_com Pokaż wiadomość
a czy położony na ciepły blond może dać zielony ??

chciałabym spróbować mieszanki wella:
Koleston Perfect 10/1 popielaty rozświetlony jasny blond + Koleston Perfect 10/8 perłowy rozświetlony jasny blond
lub
Koleston Perfect 10/1 popielaty rozświetlony jasny blond + Koleston Perfect 10/16 popielato - fioletowy rozświetlony jasny

oczywiscie- zielony.
zadnej z tych farb na cieply blond nie radze nakladac

Cytat:
Napisane przez jjulitaa Pokaż wiadomość
blond bunny jak i wszystkie dziewczyny mam pytanie

z parę miesięcy temu pytałam Cię bunny na wątku o rady w sprawie pielęgnacji.
Przez 6 miesięcy nie farbowałam włosów stosowałam produkty, które Ty i truskawkowawiosna mi poleciłyście i moje włosy odżyły.

Miałam odrost ok 7 cm i postanowiłam go zrobić tym co robiłam zawsze czyli garnier nutrisse 101. Zawsze wychodził śliczny jaśniutki, czysty blond na małym odroście.
A teraz mam 7cm rudo-blond odrostu. A trzymałam tyle co zawsze.

Co mogę z tym zrobić? Czy jak położę na te 7cm co robiłam teraz garnierem np. lloreal stockholm to coś da? Czy mocno mi to zniszczy włosy?
generalnie odrosty powyzej 2-3cm duzo gorzej sie zafarbowuja i trzeba uwazac- uzyc mocniejszej farby i oksy albo pojasnic rozjasniaczem np.
przy wlosach ciemny blond i nizej nigdy nei wychodzi dobrze sklepowa farba na oksy 9%
teraz bedzie ciezko to wyrownac, jeszcze jesli jest b. zolte niz rude to sie uda, jak rude to nie wiem czy wlosow nie zniszczysz...
ja bym probowala garnierem 111.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:26   #2854
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oczywiscie- zielony.
zadnej z tych farb na cieply blond nie radze nakladac
.
farbuje loreal luo 10.01 i wychodzi mi ciepły blond, nie żółty ale ciepły
czy mogłabym sam 10/1 wella koleston położyć ?? czy może zmieszać go z jakimś innym??
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:32   #2855
jjulitaa
Raczkowanie
 
Avatar jjulitaa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 60
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oczywiscie- zielony.
zadnej z tych farb na cieply blond nie radze nakladac


generalnie odrosty powyzej 2-3cm duzo gorzej sie zafarbowuja i trzeba uwazac- uzyc mocniejszej farby i oksy albo pojasnic rozjasniaczem np.
przy wlosach ciemny blond i nizej nigdy nei wychodzi dobrze sklepowa farba na oksy 9%
teraz bedzie ciezko to wyrownac, jeszcze jesli jest b. zolte niz rude to sie uda, jak rude to nie wiem czy wlosow nie zniszczysz...
ja bym probowala garnierem 111.
Bunny dziękuję bardzo za odpisanie
Ja miałam 7cm odrostu ciemny brąz/wpadający wręcz w czarne...
Hm to wyszedł mi taki żółty blond, czasami w sztucznym świetle wpada w żółto-rudy blond. Nie jest też mocno ciemny, ale resztę włosów mam poziom ok 12 chyba, taki jak w miniaturce, to ten odrost odcina się bardzo.
Czyli radzisz garnierem 111z serii naturals ? A loreala nawet nie próbować?

Bo zawsze chciałam spróbować tego loreala o którym pisałam, ale wiedziałam, że moich naturalnych nie ruszy.
I pomyślałam, że jak teraz mam rozjaśnione już trochę, to chwyci on. ALe ja to się na tym zupełnie nie znam.

A i jeszcze zależy mi na takim bardziej słonecznym jasnym blondzie jak po rozjaśniaczu, niż chłodnym, popielatym odcieniu

Edytowane przez jjulitaa
Czas edycji: 2013-11-12 o 13:34
jjulitaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:43   #2856
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez wisienka_com Pokaż wiadomość
farbuje loreal luo 10.01 i wychodzi mi ciepły blond, nie żółty ale ciepły
czy mogłabym sam 10/1 wella koleston położyć ?? czy może zmieszać go z jakimś innym??
a no to spoko, to mozesz dac 10/1 albo 10.16, tylko ten z 8 odradzam poki wlosy sa zolto-cieple.

Cytat:
Napisane przez jjulitaa Pokaż wiadomość
Bunny dziękuję bardzo za odpisanie
Ja miałam 7cm odrostu ciemny brąz/wpadający wręcz w czarne...
Hm to wyszedł mi taki żółty blond, czasami w sztucznym świetle wpada w żółto-rudy blond. Nie jest też mocno ciemny, ale resztę włosów mam poziom ok 12 chyba, taki jak w miniaturce, to ten odrost odcina się bardzo.
Czyli radzisz garnierem 111z serii naturals ? A loreala nawet nie próbować?

Bo zawsze chciałam spróbować tego loreala o którym pisałam, ale wiedziałam, że moich naturalnych nie ruszy.
I pomyślałam, że jak teraz mam rozjaśnione już trochę, to chwyci on. ALe ja to się na tym zupełnie nie znam.

A i jeszcze zależy mi na takim bardziej słonecznym jasnym blondzie jak po rozjaśniaczu, niż chłodnym, popielatym odcieniu
tym bardziej nie rozumiem po co chcialas to rozjasniac farba...
ja bym to rozjasnila rozjasniaczem do jasnozoltego i potem stonowala dowolna farba- moze byc loreal na 6%.
czy sam garnier da rade? moze nie dac, a na pewno moze nie wyrownac do bialych dlugosci.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:49   #2857
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a no to spoko, to mozesz dac 10/1 albo 10.16, tylko ten z 8 odradzam poki wlosy sa zolto-cieple.
ten ciepły odcień pewnie wynika może z tego, że w luo jest tylko oxy 7% i trzyma się ja 30 minut
spróbuje chyba 10/1 + 10/16
mieszanki zawsze u mnie lepiej wychodzą
odrost będę robić z 9% ale chciałabym całość też pokryć tylko, że chyba z 6% ??
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 13:58   #2858
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez wisienka_com Pokaż wiadomość
ten ciepły odcień pewnie wynika może z tego, że w luo jest tylko oxy 7% i trzyma się ja 30 minut
spróbuje chyba 10/1 + 10/16
mieszanki zawsze u mnie lepiej wychodzą
odrost będę robić z 9% ale chciałabym całość też pokryć tylko, że chyba z 6% ??
mysle ze 6% na dlugosci wystarczy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 14:06   #2859
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysle ze 6% na dlugosci wystarczy.
Bunny dziękuję bardzo jesteś niezastąpiona
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 14:14   #2860
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Zwracam się z pomocą do bunny lub do którejś z was która ma taki sam problem.
Od jakiś dwóch miesięcy borkam się ze strupkami (a nawet jednym wielkim strupem-skorupą ) na głowie. Największy problem mam na samym czubku głowy. Moja skóra głowy jest tak sucha a to tego robią się sturpki które codziennie mogę zdrapywać bo jest iż aż tyle Zmieniałam szampony, myłam odżywką (bo myślałam, że może wina szamponu), w akcie desperacji nawet smarowałam olejkami (czasami) i jedna wielka.... Co ja mam z tym zrobić? Od momentu, kiedy mam te strupki włosy mi lecą przy drapaniu, czesaniu jak szalone ;o
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 14:54   #2861
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

Bunny przyglądałam się tej Illuminie 8 (jasny blond) nie wiem czy mi paskudnie nie wyjdzie
A mogę na te moje alfa 11.21 nałożyć jakiś ciemniejszy odcień z Alfy? Tylko jaki? Nie chcę mieć ciemnych, ale też nie chcę już takich białych, bo w zimie wyglądam kiepsko
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 16:14   #2862
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
na pewno nawet przy oksy 12% nie uzyskasz tak jasnego koloru jak po rozjasniaczu- to nie ma szans.
teraz wlosy sa wytrawione to trzebaby je zapigmentowac bo beda ciagle dziwne kolory wychodzic.


tez nie wiem dlaczego tak masz
moje, rozczesywane na mokro z odzywka skutkuja tona wyrwanych wlosow, bo moje wlosy maja tak, ze mimo rozczesania nawet cieniutkiego pasma, bierzesz inne pasmo a tamto juz sie skrecilo- mokre sa nie do rozczesania- bo sa pokrecone.
do tego bardzo delikatne i ciagna sie na mokro o jakas 1/3 dlugosci- zawsze tak mialam i np. fryzjerzy co mnie probowali tak czesac na mokro wymiekali, na pracowni kilka osob naraz usilowalo rozczesac bo rece opadaly w miare jak schna to staja sie prostsze- blizsze falom niz lokom, no i pasma sie rozkrecaja- wiec jak wyschna to mozna bez problemu rozczesac dzielac na 2 czesci.
jak wyszczotkuje to jest push up, ale po okolo 5-10 minutach one siadaja sa juz gladkie i proste- w 80%- dol polokowany jak rozczesane loki, spuszony.

na prostych wlosach czesanie powinno byc obojetne- kiedy i jak i efekt podobny ale wszystko tez zalezy od techniki czesania/szczotkowania- na klientkach widze jak sie czesza- robie taki test im nieraz to wlos sie jezy, jak np. dlugie wlosy biora sie za rozczesanie z glowa w dol albo zaczynaja od tylu glowy a nie bokow- i szarpia szczotka i wyrywaja te wlosy a zda sie taka prosta czynnosc, uczesac sie...

w piatkowej gazetce do rossa nie ma przeceny na loreala

roznica to tylko butelka nic poza


hmmm jak wam to wytlumaczyc...
96 jest takie bardziej srebrzyste, oparte na pigmencie srebrnym i fioletowym co daje taki miekki srebrzysty roz.
61 to pigment fioletowy i szary, wiec kolor jest bardziej przydymiony jakby, ale te kolory sa b. podobne ostatecznie.

http://discount.coif.free.fr/les_blonds.jpg



to do lekarza szybciutko


z bielendy jest jeszcze brzoskwiniowy i awokado.
poki co tz mowi, ze juz chyba najgorsze minelo- juz nei ma checi i odruchu palenia- nawet nei zuje zadnych gum


pokaz kolor jak masz mozliwosc


8 w kolestonie to niebieski.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------


na tak jasne jak masz to slaby pomysl 8.2- chyba ze najpierw przyciemnisz 8ka.
tak kitka miala ta kombinacje.
jasne, chwal sie efektami


hej laski!
u mnie lipa tz wczoraj spuchl jak bania, zab mu wywalilo, pelno ropy, noc zarwana... rano do dentysty, to mu rozwiercili i antybiotyk, w czwartek do chirurga- bo to same korzenie zostaly, zab caly sie tak zepsul ze rozpadl...
oczywiscie tz nei do zycia- ciagle warczy, wiem ze go boli, ale drazni mnie jak ktos sie piesci ze soba najpierw nie dba a potem placz
do konca tyg. na zwoleniu lekarskim, wiec bede miec sajgon w domu

co do maski Gk- koncowa opinia- wlosy czesza sie bajecznie, lsnia jak szalone, konce miesiste sa nieziemsko miekkie- lepiej miekkie niz po lorealu, i na plus ze nie czuc oblepienia jak po zoltym GK
zobacze teraz czy nie beda sie szybciej tluscic i czy keratyna nie bedzie na dluzsza mete zdradliwa bo tak to dla mnie nr 1 na podium z loreal extreme jesli chodzi o efekty.
to dobrze że kupiłam dziś w SP te maske extreme, nawet w rossie dużym nie mieli...
a co tych kolestonów to na palecie najbardziej 12/96 mi się podoba, a jeszcze powiedz jak 12/89 do tego 61 i 96 się ma??
współczuję tż...no ale domeną facetów chorych jest niestety narzekanie, musisz to przezyć Bunny
Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Zwracam się z pomocą do bunny lub do którejś z was która ma taki sam problem.
Od jakiś dwóch miesięcy borkam się ze strupkami (a nawet jednym wielkim strupem-skorupą ) na głowie. Największy problem mam na samym czubku głowy. Moja skóra głowy jest tak sucha a to tego robią się sturpki które codziennie mogę zdrapywać bo jest iż aż tyle Zmieniałam szampony, myłam odżywką (bo myślałam, że może wina szamponu), w akcie desperacji nawet smarowałam olejkami (czasami) i jedna wielka.... Co ja mam z tym zrobić? Od momentu, kiedy mam te strupki włosy mi lecą przy drapaniu, czesaniu jak szalone ;o
a próbowałaś myć tylko J&J szamponem, on mi bardzo pomaga na podrażnioną skórę...ja jak miałam takie strupki to były od łupieżu i Clear szampon mi pomógł...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 16:27   #2863
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
to dobrze że kupiłam dziś w SP te maske extreme, nawet w rossie dużym nie mieli...
a co tych kolestonów to na palecie najbardziej 12/96 mi się podoba, a jeszcze powiedz jak 12/89 do tego 61 i 96 się ma??
współczuję tż...no ale domeną facetów chorych jest niestety narzekanie, musisz to przezyć Bunny


a próbowałaś myć tylko J&J szamponem, on mi bardzo pomaga na podrażnioną skórę...ja jak miałam takie strupki to były od łupieżu i Clear szampon mi pomógł...
Nie miałam nigdy łupieżu, więc nie jestem pewna czy to on jest sprawcą ;x
A nie używałam tego szamponu jeszcze, może się skuszę

Edytowane przez susuanne
Czas edycji: 2013-11-12 o 16:31
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 17:15   #2864
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Renata musisz isc koniecznie do ginekologa bo to nie jest normalne...

Kylie zawsze mi tak rosly nigdy szybciej. Okazuje się ze nie jest az tak tragicznie bo mam nawet calkiem widoczny odrost Siostra mi zmierzyła linijkąi mam na 7 tygodni niefarbowania jakies 2 cm. Czyli nie jest tragicznie.

Buahot pokaz zdjęcia po 9,13. Mnie znowu teraz kusi beż ale trzymam się dzielnie bez farboania
Mnie kusi 8/96 z welli
E to 2 cm na 2 miesiace niecałe to taki standard wiec wszystko wporzadku
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
na pewno nawet przy oksy 12% nie uzyskasz tak jasnego koloru jak po rozjasniaczu- to nie ma szans.
teraz wlosy sa wytrawione to trzebaby je zapigmentowac bo beda ciagle dziwne kolory wychodzic.


tez nie wiem dlaczego tak masz
moje, rozczesywane na mokro z odzywka skutkuja tona wyrwanych wlosow, bo moje wlosy maja tak, ze mimo rozczesania nawet cieniutkiego pasma, bierzesz inne pasmo a tamto juz sie skrecilo- mokre sa nie do rozczesania- bo sa pokrecone.
do tego bardzo delikatne i ciagna sie na mokro o jakas 1/3 dlugosci- zawsze tak mialam i np. fryzjerzy co mnie probowali tak czesac na mokro wymiekali, na pracowni kilka osob naraz usilowalo rozczesac bo rece opadaly w miare jak schna to staja sie prostsze- blizsze falom niz lokom, no i pasma sie rozkrecaja- wiec jak wyschna to mozna bez problemu rozczesac dzielac na 2 czesci.
jak wyszczotkuje to jest push up, ale po okolo 5-10 minutach one siadaja sa juz gladkie i proste- w 80%- dol polokowany jak rozczesane loki, spuszony.

na prostych wlosach czesanie powinno byc obojetne- kiedy i jak i efekt podobny ale wszystko tez zalezy od techniki czesania/szczotkowania- na klientkach widze jak sie czesza- robie taki test im nieraz to wlos sie jezy, jak np. dlugie wlosy biora sie za rozczesanie z glowa w dol albo zaczynaja od tylu glowy a nie bokow- i szarpia szczotka i wyrywaja te wlosy a zda sie taka prosta czynnosc, uczesac sie...

w piatkowej gazetce do rossa nie ma przeceny na loreala

roznica to tylko butelka nic poza


hmmm jak wam to wytlumaczyc...
96 jest takie bardziej srebrzyste, oparte na pigmencie srebrnym i fioletowym co daje taki miekki srebrzysty roz.
61 to pigment fioletowy i szary, wiec kolor jest bardziej przydymiony jakby, ale te kolory sa b. podobne ostatecznie.

http://discount.coif.free.fr/les_blonds.jpg



to do lekarza szybciutko


z bielendy jest jeszcze brzoskwiniowy i awokado.
poki co tz mowi, ze juz chyba najgorsze minelo- juz nei ma checi i odruchu palenia- nawet nei zuje zadnych gum


pokaz kolor jak masz mozliwosc


8 w kolestonie to niebieski.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------


na tak jasne jak masz to slaby pomysl 8.2- chyba ze najpierw przyciemnisz 8ka.
tak kitka miala ta kombinacje.
jasne, chwal sie efektami


hej laski!
u mnie lipa tz wczoraj spuchl jak bania, zab mu wywalilo, pelno ropy, noc zarwana... rano do dentysty, to mu rozwiercili i antybiotyk, w czwartek do chirurga- bo to same korzenie zostaly, zab caly sie tak zepsul ze rozpadl...
oczywiscie tz nei do zycia- ciagle warczy, wiem ze go boli, ale drazni mnie jak ktos sie piesci ze soba najpierw nie dba a potem placz
do konca tyg. na zwoleniu lekarskim, wiec bede miec sajgon w domu

co do maski Gk- koncowa opinia- wlosy czesza sie bajecznie, lsnia jak szalone, konce miesiste sa nieziemsko miekkie- lepiej miekkie niz po lorealu, i na plus ze nie czuc oblepienia jak po zoltym GK
zobacze teraz czy nie beda sie szybciej tluscic i czy keratyna nie bedzie na dluzsza mete zdradliwa bo tak to dla mnie nr 1 na podium z loreal extreme jesli chodzi o efekty.
Faceci i zęby- o matko boska tragedia I dokladnie tak jak mówisz, zaniedba a potem płacz i jeszcze tobie sie obrywa

Ja mam z rozczesywaniem to ze na mokro to mam tyle kołtunów że wogóle nawet nie próbuje - a jak wyschna, to nawet czesac na upartego nie musze Jak wychodze to tylko przeczesuje szczotka i juz


Ja musze przyznać ze mi sie ostatnio włosy uspokoiły, juz az tak mocno nie wypadają- chociaz nadal sporo, ale w porównaniu do tego co było jest lepiej. Do sciecia mam nadal z 4-5 cm ale nie ma juz takiej tragedii. Końce mam po prostu suche, i przez to ze mam teraz dosc rzadkie wlosy to końcówki mi sie tak rozdzielają, nie lubie tego, fe


A 12/89 to sie przy tych dwóch wellkach wydaje takie hmmm perłowo budyniowe, takie bardziej rozswietlone http://www.hairglobalservice.com/sho...on-perfect.jpg
I jak patrze na to zdjecie co wkleiłaś to albo wymieszam chyba 12/89 z 12/96 lub 12/61 - sama nie wiem co lepiej. Teoretycznie druga opcja sprawdzona bo powinno wyjsc jak po londach, ale sama nie wiem co lepiej. A sie troche boje ze jak wymieszam 12/61 z 12/96 to znowu bedzie za zimno i bede wygladac jak chora, a tego nie chce. Najwyzej jak mi bedzie z 12/89 za zolto wychodzic czy cos to zawsze moge potem zmienic. A mi włosy te wszystkie chłodne odcienie na dlugosciach chwytaja jak szalone


Chociaz kusi 9/96 i 8/96
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 19:05   #2865
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mnie kusi 8/96 z welli
E to 2 cm na 2 miesiace niecałe to taki standard wiec wszystko wporzadku


Faceci i zęby- o matko boska tragedia I dokladnie tak jak mówisz, zaniedba a potem płacz i jeszcze tobie sie obrywa

Ja mam z rozczesywaniem to ze na mokro to mam tyle kołtunów że wogóle nawet nie próbuje - a jak wyschna, to nawet czesac na upartego nie musze Jak wychodze to tylko przeczesuje szczotka i juz


Ja musze przyznać ze mi sie ostatnio włosy uspokoiły, juz az tak mocno nie wypadają- chociaz nadal sporo, ale w porównaniu do tego co było jest lepiej. Do sciecia mam nadal z 4-5 cm ale nie ma juz takiej tragedii. Końce mam po prostu suche, i przez to ze mam teraz dosc rzadkie wlosy to końcówki mi sie tak rozdzielają, nie lubie tego, fe


A 12/89 to sie przy tych dwóch wellkach wydaje takie hmmm perłowo budyniowe, takie bardziej rozswietlone http://www.hairglobalservice.com/sho...on-perfect.jpg
I jak patrze na to zdjecie co wkleiłaś to albo wymieszam chyba 12/89 z 12/96 lub 12/61 - sama nie wiem co lepiej. Teoretycznie druga opcja sprawdzona bo powinno wyjsc jak po londach, ale sama nie wiem co lepiej. A sie troche boje ze jak wymieszam 12/61 z 12/96 to znowu bedzie za zimno i bede wygladac jak chora, a tego nie chce. Najwyzej jak mi bedzie z 12/89 za zolto wychodzic czy cos to zawsze moge potem zmienic. A mi włosy te wszystkie chłodne odcienie na dlugosciach chwytaja jak szalone


Chociaz kusi 9/96 i 8/96
oj Czeko, mnie by też kusiło to 8/96 masz może pod ręką linka do tego? bo nie weszłam na pierwsze lepsze stony i nie widziałam tego, a jakoś nie mam dziś cierpliwości

powiem Wam, że kupiłam odżywkę GK silk, bo mam lorealka extreme maskę i kilka innych, a nie mam tak naprawdę żadnej odżywki, poza Goodbye damage, która jest totalnie do bani :/ no i użyłam tej odżywki już dwa razy- raz do szamponu Natei tego orzechowego (nie lubię), przy czym przed myciem nałożyłam olej migdałowy na jakieś 2-3 godziny, a drugi raz do czarnego GK.. no i szału nie ma trochę lepiej to wygląda po czarnym GK, ale i tak bez rewelacji.. włosy w ogóle nie są gładkie ani proste, porobiły mi się fale- mnóstwo fal ;( do połowy włosy są może ok- miękkie, gładkie, ale od ucha w dół- dość szorstkie i w ogóle (( i muszę nadal szukać odżywki takiej na szybko
no i w ogóle włosy mi się chyba od gumki łamią.. najczęściej robię warkocza, ale zaraz po umyciu, to warkocz się nie trzyma, więc robię ślimaka i łapię gumką.. no i chyba mi się połamały, bo ciągle mi wyłażą te kłaki, a dzisiaj na sfalowanych to już w ogóle.. no i mam załamkę ;(
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 19:54   #2866
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Zwracam się z pomocą do bunny lub do którejś z was która ma taki sam problem.
Od jakiś dwóch miesięcy borkam się ze strupkami (a nawet jednym wielkim strupem-skorupą ) na głowie. Największy problem mam na samym czubku głowy. Moja skóra głowy jest tak sucha a to tego robią się sturpki które codziennie mogę zdrapywać bo jest iż aż tyle Zmieniałam szampony, myłam odżywką (bo myślałam, że może wina szamponu), w akcie desperacji nawet smarowałam olejkami (czasami) i jedna wielka.... Co ja mam z tym zrobić? Od momentu, kiedy mam te strupki włosy mi lecą przy drapaniu, czesaniu jak szalone ;o
moze umyj szamponem oczyszczajacym prostym typu familijny, barwa itp., albo przeciwlupiezowym? nie wiem od czego ci sie tak zrobilo...
strupkow staraj sie nie drapac

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Hej

Bunny przyglądałam się tej Illuminie 8 (jasny blond) nie wiem czy mi paskudnie nie wyjdzie
A mogę na te moje alfa 11.21 nałożyć jakiś ciemniejszy odcień z Alfy? Tylko jaki? Nie chcę mieć ciemnych, ale też nie chcę już takich białych, bo w zimie wyglądam kiepsko
moze sprobuj 9 lub 8 z alfy?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 20:11   #2867
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

BUNNY współczuje Tż tzn jego bólu i z drugiej strony twojej męki z nim teraz
ale tak to z chłopami jest mój do dentysty idzie wtedy, jak go boli jak cholera i trzeba już zęba wyrwać

Agatko porost włosów masz normalny moje teraz też zwolniły i rosną ten cm miesięcznie w tej chwili mam jakies 6- 7 mm odrostu , a farbowałam 2,5 tygodnia temu
ale mnie ostatnio tak te odrosty wkurzają ,że po 2 tygodniach już myślę o farbowaniu bo mam taki ciemny pas na przedziałku i czuje się niechlujnie teraz aż mi ciężko wytrzymać do tej soboty, bo już mi rączki do farby lecą zresztą u mnie 3 tygodnie to już mus i odrost musi być zrobiony bo inaczej nie mogę w lustro patrzeć także podziwiam twoją wytrzymałość od farbowania

jutro idę do dentysty

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Zwracam się z pomocą do bunny lub do którejś z was która ma taki sam problem.
Od jakiś dwóch miesięcy borkam się ze strupkami (a nawet jednym wielkim strupem-skorupą ) na głowie. Największy problem mam na samym czubku głowy. Moja skóra głowy jest tak sucha a to tego robią się sturpki które codziennie mogę zdrapywać bo jest iż aż tyle Zmieniałam szampony, myłam odżywką (bo myślałam, że może wina szamponu), w akcie desperacji nawet smarowałam olejkami (czasami) i jedna wielka.... Co ja mam z tym zrobić? Od momentu, kiedy mam te strupki włosy mi lecą przy drapaniu, czesaniu jak szalone ;o
mnie się właśnie robi tak od niektórych olejów nawet pisałam ostatnio o tym z papryczką chili bo mam w tej chwili to samo na szczęście to pojedyncze krostki i nie drapie ich żeby się zagoiły do farbowania
polecam Ci szampon z ziaji przeciwświądowy dostępny w aptece https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lagodzacy.html kupiłam go gdy miałam podobny problem kilka miesięcy temu i wszystko przeszło po kilku myciach

Bunny która to ta maska z GK co użyłaś teraz?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-11-12 o 20:15
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 20:29   #2868
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
BUNNY współczuje Tż tzn jego bólu i z drugiej strony twojej męki z nim teraz
ale tak to z chłopami jest mój do dentysty idzie wtedy, jak go boli jak cholera i trzeba już zęba wyrwać

Agatko porost włosów masz normalny moje teraz też zwolniły i rosną ten cm miesięcznie w tej chwili mam jakies 6- 7 mm odrostu , a farbowałam 2,5 tygodnia temu
ale mnie ostatnio tak te odrosty wkurzają ,że po 2 tygodniach już myślę o farbowaniu bo mam taki ciemny pas na przedziałku i czuje się niechlujnie teraz aż mi ciężko wytrzymać do tej soboty, bo już mi rączki do farby lecą zresztą u mnie 3 tygodnie to już mus i odrost musi być zrobiony bo inaczej nie mogę w lustro patrzeć także podziwiam twoją wytrzymałość od farbowania

jutro idę do dentysty

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------


mnie się właśnie robi tak od niektórych olejów nawet pisałam ostatnio o tym z papryczką chili bo mam w tej chwili to samo na szczęście to pojedyncze krostki i nie drapie ich żeby się zagoiły do farbowania
polecam Ci szampon z ziaji przeciwświądowy dostępny w aptece https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lagodzacy.html kupiłam go gdy miałam podobny problem kilka miesięcy temu i wszystko przeszło po kilku myciach

Bunny która to ta maska z GK co użyłaś teraz?
Używam jedynie oleju z pestek winogron. Czy jest możliwość, że to od farby? Ostatni raz farbowałam z dwa miesiące temu, ale wątpię by krostki tak długo mi dokuczały po farbowaniu . Oczyszczałam familijnym, próbowałam myć zwykłym, dziecięcym, do farbowanych z różnych firm, z różnych serii i
Dziękuje za link do szamponu z ziajki, na bank poszukam bo to się robi naprawdę męczące
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 21:07   #2869
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Asiu pisze z tel. Wpisz sobie w kwc gliss kur Liquid silk maseczka, ona jest jako zapomniane kosmetyki.

susuame to wyglada jak uczulenie na coś do włosów ale raczej nie farbe bo to od razu byś miała te strupy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 21:09   #2870
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Asiu pisze z tel. Wpisz sobie w kwc gliss kur Liquid silk maseczka, ona jest jako zapomniane kosmetyki.

susuame to wyglada jak uczulenie na coś do włosów ale raczej nie farbe bo to od razu byś miała te strupy.
No nie Dziękuję za wszystkie wskazówki, postaram się jakoś odstawić wszystko co ostatnio używam i zobaczymy "
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 21:24   #2871
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Asiu pisze z tel. Wpisz sobie w kwc gliss kur Liquid silk maseczka, ona jest jako zapomniane kosmetyki.
o ..pamiętam z wczesniejszych lat miałam z tego szampon i odżywke dostałam jako zestaw na prezent od teściowej i faktycznie wtedy go lubiłam nawet zapach do dzis pamiętam
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 05:27   #2872
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moze sprobuj 9 lub 8 z alfy?

Jak się uda to umówię się do fryzjerki- bo od góry mam naturalny odrost, poniżej lekko złotawe, a końce białe

Jak mi wyrówna czymś to dalej będę sama farbowała
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 06:07   #2873
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czesc Dziewczyny

Ja jeszcze dziś mam w miare dzień luzny, ale jutro i pojuttze caly dzień na uczelni i nawet nie wiem czy są wtedy jakies okienka...


czekoladowo no ok, może i nie mam tego porostu zerowego ale czym są 2 cm na 7 tygodni?
To nie jest szał. Moja Mama ma 2 cm za 2 tygodnie...Siostra zresztą tak samo.

Asia ja tez się podziwiam bo ten odrost mimo niewielu cm już widać. Ale teraz i tak nie mam czasu isc do fryzjera a wiem ze jaką farbe nie nałoże sama to będzie zoltawo. Dlatego kombinuje z refleksami a do fryzjera mogę isc najwcześniej za miesiąc.
Dlatego na razie się wstrzymuje a jak nie będę mogla już na to patrzeć wtedy może cos pomysle

Ja tez pamiętam taka maske gliss kura głownie przez zapach
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 06:14   #2874
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


hej laski!
u mnie lipa tz wczoraj spuchl jak bania, zab mu wywalilo, pelno ropy, noc zarwana... rano do dentysty, to mu rozwiercili i antybiotyk, w czwartek do chirurga- bo to same korzenie zostaly, zab caly sie tak zepsul ze rozpadl...
oczywiscie tz nei do zycia- ciagle warczy, wiem ze go boli, ale drazni mnie jak ktos sie piesci ze soba najpierw nie dba a potem placz
do konca tyg. na zwoleniu lekarskim, wiec bede miec sajgon w domu

co do maski Gk- koncowa opinia- wlosy czesza sie bajecznie, lsnia jak szalone, konce miesiste sa nieziemsko miekkie- lepiej miekkie niz po lorealu, i na plus ze nie czuc oblepienia jak po zoltym GK
zobacze teraz czy nie beda sie szybciej tluscic i czy keratyna nie bedzie na dluzsza mete zdradliwa bo tak to dla mnie nr 1 na podium z loreal extreme jesli chodzi o efekty.
Wspólczuje z TŻtem:P Faceci są okropni...
Mój w sumie dba o siebie ogólnie (mowiłam już, my tacy eko troche hehe, nie pali nie pije, lekarzy odwiedza wszystkich specjalistów dosłownie przymusowo w pracy) ale jak go dorwie jakas błahostka.. o masakra, ostatnio był chory po jakims tam poligonie, po spanie w namiocie dwa tyg bez ogrzewania a noce zimniutkie to go troche przeziebiło, ale ani temperatury, ani nic, tylko troche kataru i kaszlu, to tak sie martwił, czytał na necie.. a niby twardy chłop! :P

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość

Rany, biegnij szybko do lekarza, bo to nie jest normalne, żeby tak krwawić.


Ja chcę być blond na pewno, jak już dojdę do takiego koloru jaki chcę mieć, to ciekawe co wtedy powiedzą, jak dalej będą twierdzić, że lepiej w ciemnych, to dopiero wtedy będę się zastanawiać ale i tak najważniejsze dla mnie jest to, jak ja sama czuję się w jasnych włosach
Idę w piątek, dzisiejsza noc leeepiej

A jaki kolor chcesz docelowo i jaką masz nature? Sorki za pytania, ale nie wiem a ciekawa jestem
Ty to chociaz wiesz czego ty chcesz, ja też lubie kazdy kolor!


Ależ jestem niewyspana..
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 08:07   #2875
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny

Ja jeszcze dziś mam w miare dzień luzny, ale jutro i pojuttze caly dzień na uczelni i nawet nie wiem czy są wtedy jakies okienka...


czekoladowo no ok, może i nie mam tego porostu zerowego ale czym są 2 cm na 7 tygodni?
To nie jest szał. Moja Mama ma 2 cm za 2 tygodnie...Siostra zresztą tak samo.

Asia ja tez się podziwiam bo ten odrost mimo niewielu cm już widać. Ale teraz i tak nie mam czasu isc do fryzjera a wiem ze jaką farbe nie nałoże sama to będzie zoltawo. Dlatego kombinuje z refleksami a do fryzjera mogę isc najwcześniej za miesiąc.
Dlatego na razie się wstrzymuje a jak nie będę mogla już na to patrzeć wtedy może cos pomysle

Ja tez pamiętam taka maske gliss kura głownie przez zapach
Agatko taki porost jest zupełnie normalny. Srednio ludziom rośnie 1cm na 4 tyg. Mi tez tak kolo centymetra i wlosy jakos zapuszczam spokojnie. Wiec bez stresu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 08:47   #2876
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cześć
Efekt farbowania 9,13 z loreala. Na koncu zdjecia opakowania (stare, nowe)

wzięłam tę farbę, bo jest wycofywana z spp (ten odcien) i byla w fajnej promocji -9,99, a ze chciałam wyprobowac typowy beż, to mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0631.jpg (34,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0623.jpg (35,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0628.jpg (46,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0630.jpg (21,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0627.jpg (41,7 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kraska-dlya-volos-loreal-preference-9-13-baykal-ochen-svetlo-rusyiy-bejevyiy_5168082.jpg (15,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loreal-recital-preference-M-9.13-Baikal.jpg (16,5 KB, 22 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 10:16   #2877
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć
Efekt farbowania 9,13 z loreala. Na koncu zdjecia opakowania (stare, nowe)

wzięłam tę farbę, bo jest wycofywana z spp (ten odcien) i byla w fajnej promocji -9,99, a ze chciałam wyprobowac typowy beż, to mam
Tobie zawsze wszystkie farby wychodzą jak modelkom z opakowania
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 10:32   #2878
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez wisienka_com Pokaż wiadomość
Tobie zawsze wszystkie farby wychodzą jak modelkom z opakowania
Ale jestes mila tym razem wyszlo jednak ciemniej niz na opakowaniu
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 10:45   #2879
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Na dniach będę robiła C10 jeju jak już dawno nie używałam palette ciekawe jaka będzie kondycja włosów po troszkę mam cykora

wspaniały długi weekend i udane zakupy w Berlinie nie mogę się doczekać jak w grudniu na targi świąteczne pojadę

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny

Ja jeszcze dziś mam w miare dzień luzny, ale jutro i pojuttze caly dzień na uczelni i nawet nie wiem czy są wtedy jakies okienka...


czekoladowo no ok, może i nie mam tego porostu zerowego ale czym są 2 cm na 7 tygodni?
To nie jest szał. Moja Mama ma 2 cm za 2 tygodnie...Siostra zresztą tak samo.

Asia ja tez się podziwiam bo ten odrost mimo niewielu cm już widać. Ale teraz i tak nie mam czasu isc do fryzjera a wiem ze jaką farbe nie nałoże sama to będzie zoltawo. Dlatego kombinuje z refleksami a do fryzjera mogę isc najwcześniej za miesiąc.
Dlatego na razie się wstrzymuje a jak nie będę mogla już na to patrzeć wtedy może cos pomysle

Ja tez pamiętam taka maske gliss kura głownie przez zapach
mojej Mamie też szybciej rosną niż mi ale to na pewno dzięki temu, że ona nie używa suszarki, prostownicy, lokówkę od święta

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć
Efekt farbowania 9,13 z loreala. Na koncu zdjecia opakowania (stare, nowe)

wzięłam tę farbę, bo jest wycofywana z spp (ten odcien) i byla w fajnej promocji -9,99, a ze chciałam wyprobowac typowy beż, to mam
co byś nie położyła to jak zwykle pięknie

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Bunny współczuję Tż sama wiem jak to jest po wizycie u chirurga szczękowego i ściągnięciu szwów, dopiero wszystko mi wraca do normy po tym usuwaniu ósemek mój Tż naszczęście dba o zęby ale jeśli chodzi o pieszczenie się ze sobą to przy zwykłym przeziębieniu jest to obcene aż wstyd bo taki wielki facet

gratuluję pracki i zarobków nie rozumiem w ogóle podejścia do tej sprawy Tż powinien być dumy ze zdolnej żonki i cieszyć razem z Tobą

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2013-11-13 o 10:51
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 10:51   #2880
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Lady


o własnie, ja znowu zmienilam prace
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.