DIOR - kolorówka - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-19, 20:32   #1741
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Dot.: DIOR - kolorówka

może mnie ta wizażystka za lekko nim maznęła...tak czy siak, jak Amber pojawi sie na truskawie to go kliknę, choćby z ciekawości. A poza tym, tylu osobom się podoba to pewnie jest naprawdę warty zainteresowania tylko ciekawe ile przyjdzie czekać,, aż truskawa uzupełni zapasy :-o
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 20:40   #1742
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

A ja swojego różowego amberka na twarzy za bardzo nie widziałam
Musiałam się nieźle pędzlem namachać, zeby był jakis efekt.
Dlatego w sumie bez żalu się go pozbyłam.
Poza tym mam róż Collistara, który daje bardzo podobny, ale mocniejszy efekt, więc bardziej mi się podoba.
Tak więc ja osobiście zachwytów shimmerkowych nie podzielam
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 20:47   #1743
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Dot.: DIOR - kolorówka

zadowolona jestes z tego Collistera? dzis maziałam po ręku brązerem nr 9 , w pudełku ciemny z milionem diamencików
ale te diamenciki po 10 minutach zniknęły z łapki :-( ten Collistar ma dobre kosmetyki?
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 20:55   #1744
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Tak, na pewno z tego Collistara jestem bardziej zadowolona niż z Diora
Mam jeszcze cienie Collistara - jedynki dość perłowe i brokatowe, fajne, ale szybko znikają. I mam też dwójki - te są lepsze, lepiej napigmentowane i się dobrze trzymają
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 21:52   #1745
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

dam znac jednak nie wiem czy w koncu sie na cos zdecyduje bo nie mam pojecia co moge kliknac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 05:32   #1746
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Widzę, że mój ostatni post zeżarło, a zatem raz jeszcze:
Kochane, czy któraś z Was miała do czynienia z pomadką Dior Addict High Shine? Pomaziałam się na ręku w Douglasie (nie miałam odwagi testerem po ustach) i wygląda niesamowicie! Pigment jak pomadka, wygląd jak błyszczyk! Macie z nią jakieś doświadczenia? Z góry dziękuję za pomoc!!!
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 09:10   #1747
dorotta50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 119
Dot.: DIOR - kolorówka

Fakt przepiękne - dostałam przy zakupach w D listek z 4 kolorami - cudo na ustach. Próbowałam / i wciąż jeszcze mam nadal / 214 / nude slhouette -cielisty beżyk/, 566 / rose collection pink - raczej ciepły delikatny beżorózyk/, 454 -/rose show - ciepły róż/, 420/ mordore bronze bombshell - beżowy delikatny brąz/ - usta pięknie wyglądają po pomalowaniu - ale dla mnie za nietrwały - na filiżance zostaje a usta koniecznie trza poprawić
Jeśli idzie o kolory - mio pasują wszystkie - czyli neutralne
dorotta50 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 09:37   #1748
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: DIOR - kolorówka

Skoro wczorajsze posty się ulotniły w tajemniczych okolicznościach wklejam jeszcze raz linka do nowości makijażowych na jesień/zimę

http://www.forum.hr/showpost.php?p=1...9&postcount=78

Wiadomo już że nowe piątki tylko te po lewej stronie będą z serii Iridescent, natomiast te drugie już nie.
W innym wątku wyczytałam że nowy Shimmer ma mieć odcień miedziany, póki co na zdjęciu wyglada na beżowo-brązowy, zobaczymy jak będzie się prezentował na żywo
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 09:55   #1749
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
W innym wątku wyczytałam że nowy Shimmer ma mieć odcień miedziany, póki co na zdjęciu wyglada na beżowo-brązowy, zobaczymy jak będzie się prezentował na żywo
Chciałabym,żeby był miedziany,byłby kompletnie nie dla mnie
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 10:43   #1750
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: DIOR - kolorówka

Jesienny look Diora przypomina mi ostatnią propozycję Bourjois na jesień lub zimę (nie pamiętam dokładnie) 07/08
ale i tak jest niezły bardzo niezły
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 11:02   #1751
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: DIOR - kolorówka

Hejka Dioromaniaczki Ja jak zwykle nie moglam przejsc obojetnie obok ICI PARIS XL no i znow moj portfel swieci pustka Kupilam sobie podlad DIORSKIN FOREVER odcien 032 w fluidzie oraz ten sam prasowany No i 5 GOLDFEVER Troche sie balam tego podkladu w fluidzie bo nie ma zbyt pozytywnych opini...Do tego mialam probke i tragicznie sie rozsmarowywal plus do tego ten pomaranczowy kolor bleeeee Jednak w drogrii przejrzalam wszystkie kolorki i znalazl sie taki,ktory mi swietnie pasowal.Nalozylam na buzke i nawet fajnie sie rozprowadzal wiec zaryzykowalam Juz drugi raz robie nim makijaz i nie jest zle choc trzeba miec wprawe w jego nakladaniu...No i chyba sie nie nadaje dla kobiet o suchej cerze Moja jest mieszana wiec jest ok Jestem zadowolona z zakupów
DianaM ja tez mizialam sie ta pomadka i jest super jak dla mnie...Mysle,ze za jakis czas sie zdecyduje,bo choc Addict Dior Ultra Gloss Reflect jest super to dobija mnie te przeciekajace opakowanie Pozdrawiam wszystkie Diorki
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 11:25   #1752
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dorotta50 Pokaż wiadomość
Fakt przepiękne - dostałam przy zakupach w D listek z 4 kolorami - cudo na ustach. Próbowałam / i wciąż jeszcze mam nadal / 214 / nude slhouette -cielisty beżyk/, 566 / rose collection pink - raczej ciepły delikatny beżorózyk/, 454 -/rose show - ciepły róż/, 420/ mordore bronze bombshell - beżowy delikatny brąz/ - usta pięknie wyglądają po pomalowaniu - ale dla mnie za nietrwały - na filiżance zostaje a usta koniecznie trza poprawić
Jeśli idzie o kolory - mio pasują wszystkie - czyli neutralne
Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Hejka Dioromaniaczki Ja jak zwykle nie moglam przejsc obojetnie obok ICI PARIS XL no i znow moj portfel swieci pustka Kupilam sobie podlad DIORSKIN FOREVER odcien 032 w fluidzie oraz ten sam prasowany No i 5 GOLDFEVER Troche sie balam tego podkladu w fluidzie bo nie ma zbyt pozytywnych opini...Do tego mialam probke i tragicznie sie rozsmarowywal plus do tego ten pomaranczowy kolor bleeeee Jednak w drogrii przejrzalam wszystkie kolorki i znalazl sie taki,ktory mi swietnie pasowal.Nalozylam na buzke i nawet fajnie sie rozprowadzal wiec zaryzykowalam Juz drugi raz robie nim makijaz i nie jest zle choc trzeba miec wprawe w jego nakladaniu...No i chyba sie nie nadaje dla kobiet o suchej cerze Moja jest mieszana wiec jest ok Jestem zadowolona z zakupów
DianaM ja tez mizialam sie ta pomadka i jest super jak dla mnie...Mysle,ze za jakis czas sie zdecyduje,bo choc Addict Dior Ultra Gloss Reflect jest super to dobija mnie te przeciekajace opakowanie Pozdrawiam wszystkie Diorki
Dzięki dziewczyny

Własnie się zastanawiam nad zakupem, trochę drogie 107zł. Na truskawie jeszcze/lub już nie ma A wydać tyle kasy na pomadkę, której potem bym nie używałą to tak nie bardzo...
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 12:22   #1753
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Hejka Dioromaniaczki Ja jak zwykle nie moglam przejsc obojetnie obok ICI PARIS XL no i znow moj portfel swieci pustka Kupilam sobie podlad DIORSKIN FOREVER odcien 032 w fluidzie oraz ten sam prasowany No i 5 GOLDFEVER Troche sie balam tego podkladu w fluidzie bo nie ma zbyt pozytywnych opini...Do tego mialam probke i tragicznie sie rozsmarowywal plus do tego ten pomaranczowy kolor bleeeee Jednak w drogrii przejrzalam wszystkie kolorki i znalazl sie taki,ktory mi swietnie pasowal.Nalozylam na buzke i nawet fajnie sie rozprowadzal wiec zaryzykowalam Juz drugi raz robie nim makijaz i nie jest zle choc trzeba miec wprawe w jego nakladaniu...No i chyba sie nie nadaje dla kobiet o suchej cerze Moja jest mieszana wiec jest ok Jestem zadowolona z zakupów
DianaM ja tez mizialam sie ta pomadka i jest super jak dla mnie...Mysle,ze za jakis czas sie zdecyduje,bo choc Addict Dior Ultra Gloss Reflect jest super to dobija mnie te przeciekajace opakowanie Pozdrawiam wszystkie Diorki
wlasnie ja sie chyba zdecyduje na addict dior ultra gloss reflect kolorek znalazlam przepiekny! taki typowo niespotykany
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 14:33   #1754
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: DIOR - kolorówka

Jesienne nowości Diora ciąg dalszy

http://www.makeupandbeautyblog.com/p...hes/#more-2913
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 15:44   #1755
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Dot.: DIOR - kolorówka

te cienie są prześliczne!
wiadomo od kiedy będą w sprzedaży?
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 21:17   #1756
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: DIOR - kolorówka

Może któraś z was potrafiłaby mi pomóc
Do jakiego typu cery nadaje się najlepiej odcień duo rożu 533 passion fruit ?Kolorek mi się podoba, ale nie wiem czy byłoby mi w nim dobrze.
Mam naturalne blond włosy w chłodnym odcieniu (maluje na beżowy/słoneczny blond).
Czy nr 533 nie jest zbyt ciemny i zbyt ciepły dla blondynki?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 23:14   #1757
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Chciałabym,żeby był miedziany,byłby kompletnie nie dla mnie

Chciałabym,żeby nie był miedziany Bo już go chcę
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 23:40   #1758
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Jesienne nowości Diora ciąg dalszy

http://www.makeupandbeautyblog.com/p...hes/#more-2913
Cudeńka. Któreś będą moje na pewno!
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 11:42   #1759
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez EDAK Pokaż wiadomość
te cienie są prześliczne!
wiadomo od kiedy będą w sprzedaży?
Cienie boskie. Uwielbiam Diora za jakość.
Też bym się chętnie dowiedziała kiedy będą dostępne. Może któraś z wizażanek coś wie na ten temat
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-22, 12:19   #1760
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: DIOR - kolorówka

Hejka wizazanki Powiedzcie mi jak to w Waszym wypadku wyglada z podkladami Czy wybieracie takie kolory by sie stapialy z cera i nie byly widoczne,czy wolicie wybrac o odcien ciemniejszy od karnacji??? Ja przyznam,ze wole nakladac o ton ciemniejszy od mojej cery,bo chce zeby byl troche widoczny ale kolezanka stwierdzila,ze mam troche za ciemny odcien i to mnie troszke zalamalo Czy naprawde podklad musi byc niewidoczny Pozdrawiam Dioromaniaczki
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 17:29   #1761
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Widzę, że mój ostatni post zeżarło, a zatem raz jeszcze:
Kochane, czy któraś z Was miała do czynienia z pomadką Dior Addict High Shine? Pomaziałam się na ręku w Douglasie (nie miałam odwagi testerem po ustach) i wygląda niesamowicie! Pigment jak pomadka, wygląd jak błyszczyk! Macie z nią jakieś doświadczenia? Z góry dziękuję za pomoc!!!
Ja mam kolor 214, bardzo ładny beż
jestem z niej zadowolona, długo się utrzymuje, pięknie błyszczy i nie wysusza mi ust (co się rzadko zdaża)
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 18:06   #1762
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Jesienne nowości Diora ciąg dalszy

http://www.makeupandbeautyblog.com/p...hes/#more-2913

Pięknę są
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 18:26   #1763
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: DIOR - kolorówka

Ja mam dylemat z Amberkiem.Chodze kolo niego juz 3 tydzien.
Smaruje paszcze i nie wiem. Mam rozszerzone pory na policzkach i mysle ze jednak nie dodaje to uroku.
Serenite pisala, ze w dziwny sposob nie podkresla porow,ja sama
juz zglupialam
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 18:47   #1764
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Hejka wizazanki Powiedzcie mi jak to w Waszym wypadku wyglada z podkladami Czy wybieracie takie kolory by sie stapialy z cera i nie byly widoczne,czy wolicie wybrac o odcien ciemniejszy od karnacji??? Ja przyznam,ze wole nakladac o ton ciemniejszy od mojej cery,bo chce zeby byl troche widoczny ale kolezanka stwierdzila,ze mam troche za ciemny odcien i to mnie troszke zalamalo Czy naprawde podklad musi byc niewidoczny Pozdrawiam Dioromaniaczki
Ja staram sie dobrać kolor identyczny z moją cerą, choć nie jest to łatwe. Jeśli cemniejszy, to minimalnie, bo nieładnie wygląda podkład odcinający sie od szyi.
Podkład sam w sobie nie powinien byc widoczny. Ma ujednolicać cerę i czynic ją perfekcyjną, ale nie powinien tworzyć naturalny efekt.

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
Ja mam dylemat z Amberkiem.Chodze kolo niego juz 3 tydzien.
Smaruje paszcze i nie wiem. Mam rozszerzone pory na policzkach i mysle ze jednak nie dodaje to uroku.
Serenite pisala, ze w dziwny sposob nie podkresla porow,ja sama
juz zglupialam
Tak, czytałam takie opinie. Ja sama nie mam rozszerzonych porów, więc potwierdzić nie mogę, ale coś w tym jest, że buzia po uzyciu Shimmera jest gładziuteńka i zyskuje śliczny, zdrowy błysk
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 19:31   #1765
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja staram sie dobrać kolor identyczny z moją cerą, choć nie jest to łatwe. Jeśli cemniejszy, to minimalnie, bo nieładnie wygląda podkład odcinający sie od szyi.
Podkład sam w sobie nie powinien byc widoczny. Ma ujednolicać cerę i czynic ją perfekcyjną, ale nie powinien tworzyć naturalny efekt.



Tak, czytałam takie opinie. Ja sama nie mam rozszerzonych porów, więc potwierdzić nie mogę, ale coś w tym jest, że buzia po uzyciu Shimmera jest gładziuteńka i zyskuje śliczny, zdrowy błysk
ten shimmer sam w sobie jest sliczny, eh, chyba go jednak kupie
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 19:35   #1766
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
ten shimmer sam w sobie jest sliczny, eh, chyba go jednak kupie
Na polikach jest ładniejszy niz "sam w sobie" , nie będziesz żałować"
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 19:42   #1767
dorotta50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 119
Dot.: DIOR - kolorówka

niestety potwierdzę, że wszelkie nabłyszczacze pokazują rozszerzone pory- jak buzia gładka to schimmery dają śliczny błysk - a jak są pory to niestety, ale twarsz jest nieładna
dorotta50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 20:06   #1768
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dorotta50 Pokaż wiadomość
niestety potwierdzę, że wszelkie nabłyszczacze pokazują rozszerzone pory- jak buzia gładka to schimmery dają śliczny błysk - a jak są pory to niestety, ale twarsz jest nieładna

A uzywałaś właśnie Diorskin Poudre Shimmer?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 20:24   #1769
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: DIOR - kolorówka

[quote=Serenite_;7962268]Ja staram sie dobrać kolor identyczny z moją cerą, choć nie jest to łatwe. Jeśli cemniejszy, to minimalnie, bo nieładnie wygląda podkład odcinający sie od szyi.
Podkład sam w sobie nie powinien byc widoczny. Ma ujednolicać cerę i czynic ją perfekcyjną, ale nie powinien tworzyć naturalny efekt.
Hmmm no moj jest troche ciemniejszy od cery a wydawalo mi sie,ze wybralam dobry odcie Wszystko przez to sztuczne swiatlo w drogerii...Jednak jak zrobilam sobie dzis drugi juz makijaz i wyszlam na swiatlo dzienne sie przejrzec to skora byla taka ladna delikatnie opalona Mi sie ten odcien podoba,no ale nastepnym razem kupie jasniejszy i sie zobaczy.
Podoba mi sie tez ten makijaz w jednym z tych filmikow z bodajze 57str. ale taki ciemny cien chyba nie pasuje zlotym blondynkom bardziej platynowym a szkoda...Pozdrawiam
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 20:43   #1770
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: DIOR - kolorówka

no wlasnie, jak ma sie gladka buzke, to sprawa zalatwiona
natomiast z problemami, to juz, inna bajka
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.