czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-11, 09:12   #1
lolitax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 28

czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?


kazdy odpowie że naturalne , ale ogladajasię za farbowanymi . bo sa bardziej widoczne . wiec co ? coś tu niegra . a w makijazu tak samo , powiedza że wola naturalne . a jak co do czego to wzroku niezpuszczaja z tej wymalowanej , bo ta naturalna blednie wśród tych . ładnie wystylizowanych . bo takie mam na myśli . , a nie te z tapeta bo to róznica oczywiście .
lolitax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 10:20   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

Wiesz wydaje mi się , że to co oni deklarują że "wolą" rozpływa się keidy naprawdę zainteresuje ich jakas kobieta i wtedy nie ma raczej różnicy czy ma farbowane włosy czy makijaż, bo spodba im się np uśmiech lub figura itp. Albo inaczej ktos kto twierdzi , że uwielbia blondynki , chodzi z brunetka bo sie poprostu zakochał. ja bym tam nie zwracała uwagę na to co mężczyźni deklarują że wolą....No a przeciez wiele dziewczyn z farbowanymi włosami wygląda bradzo naturalnie, także w makijażu, z drugiej zas strony farbowane włosy i makijaż sa już na porządku dziennym i nie wywołują już takiego halo jak kiedyś. To już jest poprostu normalne, jeśli ktoś chce farbuje włosy , jeśli mu się podoba robi makijaż. Takie jest moje zdanie w tej kwestii.


A pozatym jestem zdania , ze nawet dziewczyna z ogromną tapetą i mega mocnym makijażem jest w stanie znależć swojego amatora
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 10:24   #3
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

Temat mnie przyciągnął,by sprawdzić o co chodzi z tym pytaniem Ja proponuję przenieść się na plotkowe,tam lubimy takie wątki
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 12:23   #4
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

Cytat:
Napisane przez natii4
Temat mnie przyciągnął,by sprawdzić o co chodzi z tym pytaniem Ja proponuję przenieść się na plotkowe,tam lubimy takie wątki
Odwieczne, spędzające sen z oczu wątpliwości: " czy mężczyźni wolą oczy zielone czy niebieskie", albo " czy skorpion i waga pasują do siebie"

Ja proponuję "Uśmiechnij się"
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 12:55   #5
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

A ja myślę, że faceci nie rozróżniają włosów farbowanych od naturalnych. Przynajmniej mój tak ma Lubią blondynki albo brunetki, albo rude - i jest bez znaczenia, czy to farba czy nie
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 14:28   #6
lolitax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 28
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

mądra z ciebie dziewczyna /kobieta / . już mi inny temat chodzi po głowie . bo widzisz tak mi szaro z tymi moimi włosami . tak mnie kusi malnąć . czemu my kobiety mamy takie durne problemy ?
lolitax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 16:32   #7
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

Cytat:
Napisane przez anita_w
A ja myślę, że faceci nie rozróżniają włosów farbowanych od naturalnych. Przynajmniej mój tak ma Lubią blondynki albo brunetki, albo rude - i jest bez znaczenia, czy to farba czy nie

Zgadzam się.Tak samo jak nie rozróżniają makijażu naturalnego od jego braku,a Ziemia egipska to dla nich ziemia w Egipcie

Jak chcesz to się pofarbuj
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-11, 17:11   #8
lolitax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 28
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

dzieki za odpowiedz . przeciez ważne żeby dobrze sie ze soba czuć .
lolitax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 17:30   #9
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

ten temat został poruszony w najnowszym cosmo. według ich badań mężczyźni wolą naturalny kolor włosów niż farbowany blond
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 18:17   #10
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

Anita rozbroilas mnie Nie rozrozniaja! Swieta racja Dla nich ruda jest ruda, wszystko jest naturalne! Nawet to, ze musimy golic nogi jest dla nich naturalne

Moj facet jak sie zapytalam kiedys "podoba ci sie?" (umalowalam sobie oczy) zapytal "ale co? te piegi?"
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 18:29   #11
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

Pierwsze, co mi się nasuwa - to pytanie - ale jakie to ma znaczenie co oni wolą? Jeno pewno lubią blondynki, nawet farbowane, inni rude, jeszcze inni czerwono - czarne itd... Jeżeli masz się spodobać komuś, to raczej nie dzięki kolorowi włosów, przynajmniej lepiej, by bardziej interesowało go kim jesteś niż to co masz na głowie...

Strasznie mnie bawią takie dywagacje - czy wolą niskie czy wysokie, płaskie czy okrągłe, blondynki czy szatynki... Każdy z nich lubi co innego, a jak już poznasz Jedynego, to raczej będziesz (jak już) kierowała się jego opinią, a nie - większości facetów

Inną sprawą jest, ze faktycznie rzadko który odróżnia włosy naturalne od farbowanych, nawet przy widocznych odrostach
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 14:24   #12
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

Cytat:
Napisane przez lolitax Pokaż wiadomość
kazdy odpowie że naturalne , ale ogladajasię za farbowanymi . bo sa bardziej widoczne . wiec co ? coś tu niegra . a w makijazu tak samo , powiedza że wola naturalne . a jak co do czego to wzroku niezpuszczaja z tej wymalowanej , bo ta naturalna blednie wśród tych . ładnie wystylizowanych . bo takie mam na myśli . , a nie te z tapeta bo to róznica oczywiście .
Nie każdy facet tak ma, każdy ma inny gust. Tak samo jak My
Zresztą W każdej chwili mogę zmienić kolor włosów na taki jaki chcę i na pewno nie będę zwracać uwagi na to czy mojemu mężczyźnie się podoba taki kolor. Przecież to moje włosy i mój wygląd Z grzeczności mogę zapytać co o tym sądzi ale i tak zrobię swoje.

Heh mój były chłopak zawsze widział mnie w czarnych włosach i nie raz mówił, żebym się przemalowała ale ja uważam, że farbowane czarne wyglądają nienaturalnie i nigdy tego nie zrobiłam.


Cytat:
natii4
Zgadzam się.Tak samo jak nie rozróżniają makijażu naturalnego od jego braku,a Ziemia egipska to dla nich ziemia w Egipcie
A skąd biedaki mogą wiedzieć o co chodzi. ale to by było komiczne : "Kochanie idę sobie kupić Ziemię Egipską" a facet pomyślałby, że chodzi o grunt
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 15:05   #13
Schoko
Wtajemniczenie
 
Avatar Schoko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 517
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

Myślę, że nie ma na to reguły. Każdy lubi to co lubi. Jeden ogląda się za czarnymi farbowanymi, drugi za naturalnymi blondynkami, tak to już jest.
__________________

Schoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 15:26   #14
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

Cytat:
Napisane przez lolitax Pokaż wiadomość
kazdy odpowie że naturalne , ale ogladajasię za farbowanymi . bo sa bardziej widoczne . wiec co ? coś tu niegra . a w makijazu tak samo , powiedza że wola naturalne . a jak co do czego to wzroku niezpuszczaja z tej wymalowanej , bo ta naturalna blednie wśród tych . ładnie wystylizowanych . bo takie mam na myśli . , a nie te z tapeta bo to róznica oczywiście .
Tak samo jak w różnych programach pytają facetów czy wolą naturalne piersi czy sztuczne i odpowiadają że OCZYWIŚCIE naturalne!
Tylko pytanie wydaje mi sie w ogóle źle postawione bo oni sobie pewnie wybierają pomiędzy naturalnym dość dużym ladnym biustem a silikonami to wtedy oczywiste że naturalny
A gdyby im pokazać dziewczyne z "madaryneczkami" i z silikonami to już wybór by chyba nie byl taki oczywisty
Wkurza mnie to:P
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 15:27   #15
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

Po pierwsze, większość facetów nie rozróżnia włosów farbowanych od naturalnych. Jakiś czas temu miałam nienaturalny odcień rudego/czerwieni/pomarańczy na głowie, w rozmowie z kolegą coś napomknęłam o farbowaniu,a on: "to one nie są takie NATURALNIE?!":cojes t:
Już nie wspomnę o znajomości typów kolorystycznych...

Po drugie, jak się nie ma, tego co się lubi... Kobiet pięknych z natury jest garstka, jedna na milion. Spotkać taką to jak wygrać w totka, a co dopiero się z taką związać? Wśród atrakcyjnych przeważają podrasowane, odpowiednio ubrane i takie są wybierane.

Po trzecie, każdy facet jest inny
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:08   #16
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

Taaaa... wiem o co autorce chodzi, facet gada, że woli naturalne dziewczyny a ogląda się za pomalowana i pofarbowaną tyle, że najczęściej on nie wie, że dziewczyna się podrasowała żeby tak wyglądac i myśli, że już się urodziła z kruczoczarnymi rzęsami i ciemnym pudrem xD

Coraz częściej dane jest mi się przekonać, że faceci wolą te nienaturalne. Już dwóch chlopaków gorąco zachęcało mnie do przefarbowania włosów na nienaturalną czerń pomimo, że moje naturalne włosy są koloru bardzo ciemnej czekolady...

A co do tego, ze faceci nie rozróżniają pomalowanej od tej bez makijażu to też się przekonałam Wyznanie jednego z ex: "Wiesz, już na pierwszej randce miałaś u mnie duzego plusa bo miałaś zero makijażu!" xD Taaa i urodziłam już się z zielonym cieniem na powiekach
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:33   #17
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

Jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałam.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 11:14   #18
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

Cytat:
Napisane przez anita_w Pokaż wiadomość
A ja myślę, że faceci nie rozróżniają włosów farbowanych od naturalnych. Przynajmniej mój tak ma Lubią blondynki albo brunetki, albo rude - i jest bez znaczenia, czy to farba czy nie
To prawda, dziewczyna moze miec żółte włosy, 10 cm ciemny odrost a niektorzy faceci i tak mysla ze to ich naturalne wlosy
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 13:15   #19
morelk@
Rozeznanie
 
Avatar morelk@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 545
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

To prawda. Nie zwracają uwagę czy to są farbowane czy naturalne włosy. Najważniejsze żeby samej się czuć dobrze i naturalnie w danym kolorze włosów. Wydaje mi sie że jeśli już, to można mówić o kwestii czy bardziej im się podobają blondynki, brunetki czy rude. Co innego gdy sie zafarbujemy na zielono (albo prędzej w wyniku nieudanego eksperymentu fryzjerskiego) wtedy nie przypadną im do gustu farbowane włosy (chyba że jednak...)
__________________
Breath me... every time you close your eyes.
Taste me... every time you cry (...)
Turn away... when you see me walkin' by.

morelk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 13:40   #20
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
To prawda, dziewczyna moze miec żółte włosy, 10 cm ciemny odrost a niektorzy faceci i tak mysla ze to ich naturalne wlosy
Cytat:
Napisane przez morelk@ Pokaż wiadomość
To prawda. Nie zwracają uwagę czy to są farbowane czy naturalne włosy. Najważniejsze żeby samej się czuć dobrze i naturalnie w danym kolorze włosów. Wydaje mi sie że jeśli już, to można mówić o kwestii czy bardziej im się podobają blondynki, brunetki czy rude. Co innego gdy sie zafarbujemy na zielono (albo prędzej w wyniku nieudanego eksperymentu fryzjerskiego) wtedy nie przypadną im do gustu farbowane włosy (chyba że jednak...)
Nie no, oczywiscie, mezczyzni jak jeden maz, w zyciu nie zauwazaja nic takiego jak odrosty itd.

Tak bardziej ogolnie, to dla mnie teoria, ze podoba mi sie ten czy tamtem kolor wlosow jest o tyle kulawa, ze kolor wlosow jest malo istotny koniec koncow
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 14:27   #21
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

Mój TŻ nie rozróżnia czy dziewczyna ma naturalne czy farbowane wlosy jesli mają one jednolity kolor. Nie zwraca na to uwagi. Jednak jeżeli są pasemka lub odrosty to oczywiście zauważa to. Zauważa też doczepiane pasma włosów i mu się nie podobają
A co do farbowanych włosów - myślę, że faceci bardziej zwracają uwagę na całokształt niż na to, czy laska ma naturalny czy nie odcień
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 16:49   #22
morelk@
Rozeznanie
 
Avatar morelk@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 545
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie no, oczywiscie, mezczyzni jak jeden maz, w zyciu nie zauwazaja nic takiego jak odrosty itd.

Tak bardziej ogolnie, to dla mnie teoria, ze podoba mi sie ten czy tamtem kolor wlosow jest o tyle kulawa, ze kolor wlosow jest malo istotny koniec koncow
Nikt tu nie generalizuje tylko wykazuje pewne tendencje. I to też prawda że kolor włosów jest malo istotny ale to już idziemy dalej a pytanie było odnośnie stosunku meżczyzn do włosów farbowanych. Nie ma potrzeby sie oburzać.
__________________
Breath me... every time you close your eyes.
Taste me... every time you cry (...)
Turn away... when you see me walkin' by.

morelk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 23:25   #23
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

jestem farbowana blondynka i nie narzekam na brak powodzenia
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 23:49   #24
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

Cytat:
Napisane przez lolitax Pokaż wiadomość
kazdy odpowie że naturalne , ale ogladajasię za farbowanymi . bo sa bardziej widoczne . wiec co ? coś tu niegra . a w makijazu tak samo , powiedza że wola naturalne . a jak co do czego to wzroku niezpuszczaja z tej wymalowanej , bo ta naturalna blednie wśród tych . ładnie wystylizowanych . bo takie mam na myśli . , a nie te z tapeta bo to róznica oczywiście .
Jak już gdzieś pisałam - mężczyźni nie są jednolitą masą, tak jak i kobiety. Doslownie kazdemu z nich podoba sie cos innego. Ilu mezczyzn tyle gustow i upodoban.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 19:25   #25
Artemida1989
Raczkowanie
 
Avatar Artemida1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 73
Dot.: czy mzyżni wolą farbowane czy naturalne .kobiety ?

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Wiesz wydaje mi się , że to co oni deklarują że "wolą" rozpływa się keidy naprawdę zainteresuje ich jakas kobieta i wtedy nie ma raczej różnicy czy ma farbowane włosy czy makijaż, bo spodba im się np uśmiech lub figura itp. Albo inaczej ktos kto twierdzi , że uwielbia blondynki , chodzi z brunetka bo sie poprostu zakochał. ja bym tam nie zwracała uwagę na to co mężczyźni deklarują że wolą....No a przeciez wiele dziewczyn z farbowanymi włosami wygląda bradzo naturalnie, także w makijażu, z drugiej zas strony farbowane włosy i makijaż sa już na porządku dziennym i nie wywołują już takiego halo jak kiedyś. To już jest poprostu normalne, jeśli ktoś chce farbuje włosy , jeśli mu się podoba robi makijaż. Takie jest moje zdanie w tej kwestii.


A pozatym jestem zdania , ze nawet dziewczyna z ogromną tapetą i mega mocnym makijażem jest w stanie znależć swojego amatora
Zdecydowanie zgadzam się z opinią autorki. Nie wiele jest dziewczyn/ kobiet ,które wyglądają cudownie bez przysłowiowego zrobienia. Faceci z jednej strony twierdzą ,że mocny makijaż u dziewczyny ich odpycha a jak przychodzi co do czego oglądają się za tymi zrobionymi. Moim zdaniem to głupota mówić ,że podobają mi dziewczyny naturalne jak chwilę później taki facet nie obejrzy się za ładną naturalną dziewczyną na która będzie go mijać tylko za ubraną w krótką spódniczkę , buty na wysokim obcasie , z wyeksponowanym dekoltem oraz wyrazistym makijażem oraz farbowanymi włosami. Przepraszam jak komuś nie spodoba się moja odważna opinia w tym temacie ,ale już nie raz przekonałam się ,że obcas jest w stanie sprawić cuda! Podobnie z resztą jak odpowiednio wykonany makijaż z bardziej podkreślonym okiem!

Co do farbowanych włosów to jak odcień farny jest naturalny czasami sama mam poważny problem ,żeby rozpoznać czy włosy są naturalne czy farbowane a co dopiero biedny mężczyzna. Najbardziej farbowane włosy są widoczne latem przy słonecznej pogodzie. Naturalne i zdrowe włosy widać z daleka a farbowane nie mają takiego połysku i nie zawsze wyglądają zdrowo. Platyna na głowie na zniszczonych włosach wygląda po prostu tragicznie.

Jestem zwolenniczką naturalnych kolorów na głowie oraz lekkiego makijażu ( mocniejszego na wieczorne wyjścia) i muszę przyznać ,że nie narzekam na brak powodzenia u mężczyzn. Może to sprawka mojego zamiłowania do obcasa i to coś dużej ilości centymetrów he he. Generalizowanie czy faceci lubią naturalne włosy czy farbowane jest błędnym założeniem ,ponieważ pomijając wcześniej wspomniany przeze fakt ,że te zrobione dziewczyny zwracają na siebie uwagę to tłumie zawsze znajdzie się chłopak/ mężczyzna ,który będzie zwracał uwagę na coś zupełnie innego. Tak jak kobiety mają różne preferencje jeżeli chodzi o wybór przedstawiciela płci przeciwnej to tak samo mają mężczyźni w stosunku do kobiet. Poza tym faceci po prostu w większości przypadków nie zauważają ,że dziewczyna ma farbowane włosy jak ma w odpowiednio naturalnie występujący w naturze kolor na głowie.
Artemida1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.