Katalogi Avonu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy kupię go powtórnie?
Tak 1 100,00%
Nie 0 0%
Głosujący: 1. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-20, 17:47   #61
201707171459
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 138
Thumbs down Dot.: AVON katalog 2/2006

Jejku,ja sie zalamalam,polowy rzeczy zamowionych przeze mnie nie ma!! Co ja powiem klientkom??Wiekszosc rzeczy jest na prezenty gwiazdkowe,sama zamowilam kilka rzeczy na prezebty i na Sylwestra.
Powinnysmy ich kopnac w , i dac sobie z tym beznadziejnym Avonem spokoj.Jak tak mozna ludzi traktowac!!wrrr
201707171459 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-20, 18:07   #62
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: AVON katalog 2/2006

Wy już macie zamówienia, a w moim okręgu zamawiałam dopiero dzisiaj i paczka będzie 23.12. . Dzień przed Wigilią i co ja powiem klientkom, ktore już nic nie kupią w prezencie dla najblizszych jak będą braki?????? To u mnie I termin z 1/2006 ....
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-20, 18:31   #63
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez Domina
Mi się wydaje że ten cień jest w tym pojemniczku w którym jest aplikator lub rzeczywiście w zakrętce ale jakoś zabezpieczony aby się nie wysypał...
Chciałabym żeby można było zrobić tym cudem taki makijaż jaki jest na fotce... Niestety znając avon tak nie będzie
mi też właśnie jedyne co przyszlo do głowy, to to że cień jest w zakrętce...tylko nie mam pojęcia jak A makijaż, faktycznie, boski chciałabym za pomocą tej kredki zrobić taki fioletowy jak na zdjęciu
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-20, 20:25   #64
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: AVON katalog 2/2006

Dziewczynki braki spowodowane są tym, że firma AVON zainwestowała mnóstwo pieniążków w reklamę, ktora spowodowala cuda-zadzialała tak jak nikt się nie spodziewał!! Sprzedaż ponoć wzrosła o 230%- sama nie mogłam w to uwierzyć Oni poprostu nie wyrabiają teraz z produkcją i stąd te braki...
Ja tam wolę AVON niż oriflame i pozostałam mu wierna do końca- dzisiaj zostałam konsultantką a z Oriflame'm dałam sobie spokoj

Pozdrawiam
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-20, 22:16   #65
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: AVON katalog 2/2006

A ja wręcz przeciwnie. Jestem konsultantką Avonu (ponad 3 lata) i Oriflame (może z 3 miesiące) i szczerze mówiąc w Oriflame zdecydowanie bardziej mi się podoba. Znam bardzo dobrze Avon, z każdego katalogu składałam przynajmniej jedno zamówienie ale teraz skłaniam się do tego aby zrezygnować i zająć się tylko Oriflame.
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 09:49   #66
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez berruska
Ja tam wolę AVON niż oriflame i pozostałam mu wierna do końca- dzisiaj zostałam konsultantką
Avon szybko Ci ostudzi ten początkowy entuzjazm chociaż cwaniaki nie chcą sobie zrażać nowych konsultantek i wysyłają im paczki kurierem. a pozostali muszą cierpliwie znosić braki i opóźnienia! grrr.... ciekawa jestem, czy pozostałabyś wierna Avonowi, gdybyś paczkę z kosmetykami zamówionymi na Święta dostała po Świętach albo w połowie pustą... w Ori mi się to nie zdarzyło. a wzrost sprzedaży? przecież jest grudzień! większość sklepów, firm itp. w grudniu notuje nawet 2-3 krotny wzrost sprzedaży i jakoś nikogo oprócz Avonu to nie dziwi!
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 09:57   #67
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: AVON katalog 2/2006

a ja nie narzekam na avon paczke dostałam wtedy jak miałam dostać - nie przyszła tylko 1 rzecz, ale zakupiłam ją bez problemu w COK. Z Ori zamawiam u koleżanki i niiestety rzadko sie zdarza zebym dostała ten kosmetyk który zamówiłam... Ostatnio na puder czekałam ponada 2 miesiące, na cień 1 miesiąc, częsci wogóle nie dostałam... Wole avon
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-21, 15:19   #68
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez justa79
Avon szybko Ci ostudzi ten początkowy entuzjazm chociaż cwaniaki nie chcą sobie zrażać nowych konsultantek i wysyłają im paczki kurierem. a pozostali muszą cierpliwie znosić braki i opóźnienia! grrr.... ciekawa jestem, czy pozostałabyś wierna Avonowi, gdybyś paczkę z kosmetykami zamówionymi na Święta dostała po Świętach albo w połowie pustą... w Ori mi się to nie zdarzyło. a wzrost sprzedaży? przecież jest grudzień! większość sklepów, firm itp. w grudniu notuje nawet 2-3 krotny wzrost sprzedaży i jakoś nikogo oprócz Avonu to nie dziwi!

Wzrost sprzedaży w Avon-ie nie nastapił tylko w grudniu ale juz wczesniej, byli przygotowani na sprzedaz przedswiateczna jednak calosciowa sprzedaz mimo wszystko ich zaskoczyła. Tyle dowiedziałam się w moim biurze
A to, ze nie wyrabiają sie z produkcją, to już jest inna sprawa i wierz mi- ja mimo ze "nowa"też napewno na tym strace...

Przeciez kazda konsultantka może odbierać paczki kurierem, tak samo jest z brakami produktow-tutaj akurat nie ma hierarchii żadnej i żadna konsultantka nie jest lepsza i nie ma z tego tytuły profitów.

Co do mojej przygody z ORIFLAME...byłam konsultantką do wczoraj przez 1,5 roku. Nie miałam zadnych większych problemów, do czasu zamowienia pazdziernikowego..otrzyma łam ładny list, ze zostaly naliczone mi odsetki za niezaplacenie faktury, sprawnie działają i szybko nie powiem...- tylko że ja fakturę opłacilam w terminie
Po okolo tygodniu otrzymałam kolejny list-kolejne odsetki i upomnienie że jesli nie zapłacę to wkrocza na drogę sądową...wyjasnienie tego przyszlo mi z trudem ale jednak sie udalo i odsapnęłam...do czasu następnego zamowienie i następnego otwarcia skrzynki pocztowej...co znalazłam? List z odsetkami Historia się powtorzyla, moje wyjasnianie swojej "niewinnosci" ale ja już mam serdecznie dość bałaganu jaki w tej firmie panuje i z miłą chęcią poszłam do AVON-u
Kosmetyków używam i z oriflame'u i z avon'u Nie mam do nich zastrzeżeń.
A na koniec przydługiej wiadomości napiszę tylko, że ile konsultantek, tyle opinii, bo każda miała inny problem, w innej firmie...

Pozdrawiam i życze miłej pracy wszystkim konsultantkom
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 16:36   #69
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: AVON katalog 2/2006

Ja jutro mam dostać od konsultantki zamówienie z I terminu katalogu 01/2006. Mam nadzieje, że nie będzie braków Zależy mi szczególnie na Metalicznej kredce, bo chciałam nią zrobić sobie makijaż na Sylwka A jak nie dostanę jej jutro to nie wiem czy przez Sylwestrem do mnie dojdzie Przerąbane te braki w Avonie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 17:49   #70
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: AVON katalog 2/2006

Ale laski, JA TEJ CHOLERNEJ PIANKI NIE ZAMAWIAŁAM!!!!!!!! A przyszła mi jakas pianka :| To jest po prostu śmiechu warte. Jak sobie pomyślę, że jakaś konsultantka zamówiła tę piankę do włosów i teraz cierpliwie na nią czeka albo wścieka się, bo ona nie przyszła... Bo przyszła DO MNIE :| Skoro tak trąbią o 'Krainie Avon Spełniającej Marzenia' i o zwiększonej sprzedaży, to mogli sobie dorobić więcej kosmtyków wcześniej, przygotować się na to!!!!!!!!!!!!! Wszystko robią niedokładnie, nawetr ładują w paczki, bo dostałam coś czego nie powinnam :| Skandal!
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 18:03   #71
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: AVON katalog 2/2006

Żeby trochę odbiec od tematu Waszych narzekań na Avon (co jest dla mnie zrozumiałe w takiej sytuacji, ale z drugiej strony mnie jako klientki za bardzo nie interesuje) powiem, że byłam dzisiaj w COKu i oglądałam i te nowe błyszczyki Extreme Gloss i te tubkowe czekoladowe Color Trend i te sprytne kredki dwustronne.
Błyszczyki Extreme Gloss wcale tak ekstremalnie nie błyszczą Nectar Shine, który mi się najbardziej podobał jest niezbyt ładny, taki płaski, pomarańczowy, ale blady odcień. Ale może zamówię sobie Clear, bo w sumie przydałby mi się bezbarwny błyszczyk, a ten dodatkowo tak ładnie waniliowo pachnie Te kolorowe są chyba owocowe, a ten właśnie waniliowy chyba.
Ślicznie pachną też te czekoladowe błyszczyki Naprawdę aż ma się ochotę na czekoladę. Myślę teraz nad odcieniem Champagne
A co do magicznych kredek, to oglądałam w sumie tylko jedną, bo taki tłum był w tym COKu, że o inne nie chciało mi się stać i pytać. To chyba była Onyx, a przynajmniej ten cień to był taki ciemny grafit z jakby kolorowymi iskierkami. Takimi baaardzo delikatnymi. Ładnie to wyglądało. Co do spraw technicznych - ten cień jakby samoczynnie wychodzi z aplikatorka, więc zbiorniczek z nim musi być w kredce. W sumie ciekawy bajer, nie powiem.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-21, 18:19   #72
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: AVON katalog 2/2006

Na ten czekoladowy też mam ochotę, ale jednak powne uprzedzenie do Color Trendu mam
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 18:33   #73
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa
Na ten czekoladowy też mam ochotę, ale jednak powne uprzedzenie do Color Trendu mam
No właśnie. Miałam poprzedni "nowy" błyszczyk w tubce Color Trend i się na nim lekko zawiodlam. A że i tubki i konsystencja są w obu podobne, to się na razie tylko zastanawiam...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 18:35   #74
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: AVON katalog 2/2006

mojej kolezance nie przyszlo 7 rzeczy... na szczescie to co ja zamawialam przyszlo...
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 18:58   #75
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: AVON katalog 2/2006

A mnie chyba zaraz szlag jasny trafi! (przepraszam za wyrażenie, ale jestem naprawdę wściekła). własnie dostałam smsa od mojej "szefowej" i okazało się, że paczki, które miały być 23 grudnia nie przyjdą!! Będą dopiero 27! To jakieś kpiny! a najlepsze jest to, że dużo osób zamówiło u mnie prezenty na świeta! czy oni sa tak mało inteligentni i nie umieją przewidzieć,że ludzie zamawiają kosmetyki na świeta? Ciekawe co ja teraz klientom powiem? Czysta paranoja. Myślałam, że tylko ja mam takie problemy z tą firmą, ale patrzę, że nie jestem sama. Trzymajcie się dziewczyny, pozdrawiam
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 19:00   #76
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez berruska
Przeciez kazda konsultantka może odbierać paczki kurierem, tak samo jest z brakami produktow-tutaj akurat nie ma hierarchii żadnej i żadna konsultantka nie jest lepsza i nie ma z tego tytuły profitów.
tak, ale chodzi mi o to, że Avon teraz wysyła paczki kurierem za darmo nowym konsultantkom, żeby nie narażać je na opóźnienia, a stare konsultantki ma gdzieś i muszą one czekać na normalną dostawę. nie każdy może sobie pozwolić na zapłacenie 28 zł za kuriera. tak samo, jeśli chodzi o braki, podejrzewam, że paczki nowych konsultantek zostały pod tym względem również potraktowane priorytetowo. ale cóż, jak firma nadal będzie tak działać, jak działa do tej pory, to być może będzie im dane przekonać się, jak jest naprawdę, za rok, przed kolejnymi Świętami...

Cytat:
Napisane przez MagJa
Żeby trochę odbiec od tematu Waszych narzekań na Avon (co jest dla mnie zrozumiałe w takiej sytuacji, ale z drugiej strony mnie jako klientki za bardzo nie interesuje)
heh, może by Cię bardziej zainteresowało, gdybyś zamówiła kosmetyki jako prezenty pod choinkę i dzień przed Świętami dowiedziała się, że nie dostaniesz połowy z nich albo dostaniesz wszystkie po Świętach albo gdybyś przy tej drugiej opcji musiała zrezygnować z zamówienia u swojej koleżanki, która jest konsultantką, wiedząc, że musi ona pokryć koszty przesyłki zwracanych produktów
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 19:23   #77
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez justa79
heh, może by Cię bardziej zainteresowało, gdybyś zamówiła kosmetyki jako prezenty pod choinkę i dzień przed Świętami dowiedziała się, że nie dostaniesz połowy z nich albo dostaniesz wszystkie po Świętach albo gdybyś przy tej drugiej opcji musiała zrezygnować z zamówienia u swojej koleżanki, która jest konsultantką, wiedząc, że musi ona pokryć koszty przesyłki zwracanych produktów
Ale przecież napisałam, że to rozumiem. Tylko że to chyba miał być wątek o katalogu 2/06, o promocjach i nowościach, a stał się wątkiem o opóźnieniach w Avonie. Dlatego chciałam zwrócić na to uwagę i znów skierować dyskusję na właściwy tor
A sama, żeby nie być niemile rozczarowaną kosmetyki na prezenty zamówiłam w pierwszym zamówieniu z katalogu 1/05 i wszystko dostałam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 19:46   #78
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez MagJa
A sama, żeby nie być niemile rozczarowaną kosmetyki na prezenty zamówiłam w pierwszym zamówieniu z katalogu 1/05 i wszystko dostałam
Tez jestem klientka i dostalam wszystkie zamowione kosmetyki dzisiaj Tez sie balam, ze moi bliscy dostana prezenty po swietach, ale sie udalo Jedyna zmiana to taka, ze do meskich kosmetykow dostalam kosmetyczki Tomorrow, zamiast obiecanych, ale to i lepiej, bo sa bez porownania fajniejsze
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 19:53   #79
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez MagJa
Ślicznie pachną też te czekoladowe błyszczyki Naprawdę aż ma się ochotę na czekoladę. Myślę teraz nad odcieniem Champagne
A czy one dają jakiś połysk, czy są transparentne?
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-21, 20:25   #80
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez Elwinga
A czy one dają jakiś połysk, czy są transparentne?
Na dłoni dawały wyraźne kolorki. Ale nie wiem jak na ustach. Oglądałam w sumie tylko trzy Champagne, Chocolate i ten taki róż jasny. Pierwszy był taki beżowawy, drugi czekoladowy właśnie, a trzeci słodko różowy
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-22, 14:41   #81
komandoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 60
Dot.: AVON katalog 2/2006

Hej dziewczyny jedna z Was pisala,ze ma juz katalog nr 3 Moglabym prosic o przeslanie skana na maila??
turururu@tlen.pl
komandoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-22, 15:19   #82
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: AVON katalog 2/2006

a nie chcesz skanu katalogu nr 7? mam prosto z drukarni...
a co do kosmetyków, to właśnie odebrałam zamówienie z K1 i chyba poszukam wątku, który go dotyczył, bo w tym wątku to dopiero za miesiąc mogę się wypowiedzieć zamówienie z K1 również złożyłam w pierwszym terminie regularnym, nic nie poradzę, żem dzień wysyłkowy F
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-22, 15:33   #83
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez komandoska
Hej dziewczyny jedna z Was pisala,ze ma juz katalog nr 3 Moglabym prosic o przeslanie skana na maila??
turururu@tlen.pl

Prosze Cię.... Z takimi postami to na forum gazety... Tu jest spokój.

Ahaa nie przypominam sobie aby ktoś pisał tu że ma skan katalogu 03.
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-22, 15:53   #84
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez justa79
a nie chcesz skanu katalogu nr 7? mam prosto z drukarni...
I jakie nowości??
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-22, 17:02   #85
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez lalesia
mam nadzieje ze tego jeszcze nie bylo znalazlam coprawda watek o tym katalogu, ale niestety zamkniety przez moderatorow w zwiazku z cudownymi produktami w tym wlasnie numerze zakladam na nowo watek

najbardziej podobajace mi sie oferty to:
-nowy blyszczyk rzekomo bardzo blyszczacy za 24zl, drugi dostajesz gratis
-wyluzowany rozswietlacz do twarzy za 8,9zl
-nowe blyszczyki w tubeczkach na walentynki za chyba tez 8,9zl

macie juz moze tego nowego blysia, bo straszzssznie sie na niego napalilam i chcialabym o nim jakies opinie

jeszcze pytanie do konsultantek (co prawda jestem jedna z nich, ale bardzo niezorientowana ): od kiedy mozna zamawiac z tego katalogu?
Zamowienie z katalogu 2/2006 skladasz do 10 stycznia 2006 a przychodzi bodajże 13
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-22, 17:09   #86
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez lalesia
A moglabys napisac cos o tym, jak blysczyk wyglada na ustach? czy kolorek jest mocno widoczny? Mam juz dosc blyszczykow, ktore maja kolor jedynie w opakowaniu a strasznie podoba mi sie ten brzoskwiniowy i najjasniejszy rozowy

co do brakow to tez mnie szlag trafil po prostu masakra! Ludzi pozamawiali ode mna na prezenty swiateczne a tutaj avon nie byl laskaw wyprodukowac (np kredek dwustronnych, ktorych mialam w zamowieniu 12) ciekawe co ja sobie z tymi wszystkimi produktami zrobie jak je laskawie dosla, bo klienci na pewno juz ich nie beda chcieli, bo to przeciez mialy byc prezenty, a wtedy juz bedzie po swietach nie wiecie czy da sie jakos zrezygnowac z braku? W oriflame sprawa brakow wyglada duuuzo lepiej! Jak czegos nie ma to przy kolejnym zamowieniu sama decyduje czy jeszcze chce to otrzymac, czy tez juz rezygnuje. Generalnie oriflame prezentuje sie znacznie lepiej niz ten badziewny avon. Przepraszam za ton wypowiedzi, ale naprawde tylko przeklenstwa cisna mi sie na usta jak o nim mysle
mi w niedzielę przyszło zamówienie (oczywiscie opoznione) z katalogu 01/2006. Co do braków to nie ma:
1. dwustronnych kredek
2. zmiękczającego kremu do pięt
3. zamiast podkładu o kolorze Cream przysłali Almond (a na fakturze od nich jest Cream)
4. Nie ma nadal karteczek ze świątecznym ornamentem (zamówiłam je już w katalogu 13/2005) - lipa, bo ja chciałam je dać w prezencie klientkom, a teraz to już do po co mi one jak przyjada za miesiac (jesli w ogole przyjda ).
5. WRESZCIE!!! BO KLINETKA CZEKA OD PAŹDZIERNIKA!!! PRZYSŁALI KUBEK RÓŻOWA WSTĄŻKA
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-22, 17:12   #87
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez natii4
Myślałam,że tylko ja mam takie problemy Jedyne na co wpadłam to albo w zakrętce albo tylko na puszku i puszek jest jakiś magiczny i się odnawia ilość cienia na nim
a może w srodku???
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-22, 18:10   #88
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: AVON katalog 2/2006

"justa79: tak, ale chodzi mi o to, że Avon teraz wysyła paczki kurierem za darmo nowym konsultantkom, żeby nie narażać je na opóźnienia, a stare konsultantki ma gdzieś i muszą one czekać na normalną dostawę. nie każdy może sobie pozwolić na zapłacenie 28 zł za kuriera. tak samo, jeśli chodzi o braki, podejrzewam, że paczki nowych konsultantek zostały pod tym względem również potraktowane priorytetowo. ale cóż, jak firma nadal będzie tak działać, jak działa do tej pory, to być może będzie im dane przekonać się, jak jest naprawdę, za rok, przed kolejnymi Świętami... "


Za dostawę kurierem płacę jak wszystkie konsultantki 10 zł, jesli nie zamówię na 150 zł i możesz wierzyć lub nie, ale nie jest ważne to czy ktoś jest nowy czy już troche działał w Avonie... Moja szefowa czasem łączy zamówienia konsultantek ktore nie zamowily na 150 zł, zeby wlasnie nie placily za kuriera, ale to już trzeba mieć farta do myślącej szefowej

Co do braków nie wiesz tego napewno, osobiscie nie lubie oceniania kiedy nie zna się sprawy co do szczegolu, osobiscie jakoś nie mogę uwierzyć, że nowe konsultantki otrzymuja mniej brakow

Widzę że jesteś za rownouprawnieniem
justa79: być może będzie im dane przekonać się, jak jest naprawdę, za rok, przed kolejnymi Świętami...


Zastanawia mnie co Cię tak straszliwie uprzedziło do tej firmy, zawsze łatwo można zrezygnować kiedy az tak się czlowiek meczy

Pozdrawiam
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-22, 18:50   #89
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: AVON katalog 2/2006

targedia

firma spada na psy


polowy kosmetykow w paczce brak

paczka opozniona niezle

wogule cos ei zdieje
to przez ta ukrainke glupia co wykupila avon chyba
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-22, 19:45   #90
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez izmonek
to przez ta ukrainke glupia co wykupila avon chyba
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.