Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-01, 19:04   #1
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972

Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne


Chodziłam dziś po mieście i przyglądałam sie kobietom. Chciałam podejść do kilku i powiedzieć im, ze wcale nie muszą sie meczyc, wiecznie ciągnąć zapiecia stanika w dół bo podjeżdża pod samą szyję, czuć wżynających sie ramiączek a w domu narzekać na coraz bardziej obwisłe piersi... Może komuś przyda się ten wątek. Otóż zaledwie 4% polek nosi dobrze dobrane staniki. Powód? Słabe zaopatrzenie sklepów gdzie o moim rozmiarze 70I nie słyszano nigdy. Jedna pani wrecz mi powiedziała, ze takie rozmiary nie istnieją uwierzyła gdy w przymierzalni pokazałam jej metke. Zatrudnione "sprzedawczynie" nie mają pojecia o tym jak dobierać staniki i wciskają co jest pod ręką. Mi wiecznie wciskano i tak przymałe 80 DD "bo to jest pani rozmiar". Przypadkiem wybawiła mnie koleżanka jak płakałam jej w ramie że w wieku 25 lat to bede musiała sobie chyba operacje ujedrniania biustu zrobić Otóż rozmiary nie kończąsię na e. Są rozmiary od 60 do chyba 110(tu nie jestem pewna) pod biustem a literowo do L! I nie musi to być namiot dla starej babci, a śliczny seksowny stanik. A teraz przechodząc do sedna. Dobrze dobrany stanik daje całkowity komfort. Piersi nie mają prawa z niego wypływać. Poza tym za podtrzymanie piersi odpowiedzialny jest obwód a nie ramiaczka. Obwód powinniśmy zaniżyć o 5(a przy bardzo rozciagliwych stanikach) nawet 10 cm. Bowiem obwód się rozciagnie i źle dobrany stanik po miesiacu znów zacznie pojjeżdżać. Zanim wyruszy się na stanikowe zakupy, lub rozpocznie buszowanie po allegro i sklepach internetowych(dla posiadaczek duzego biustu to czasami jedyne wyjscie niestety:/) nalezy zrobic jedna rzecz. ZMIERZYĆ SIĘ. Ciasno mierzymy obwód pod biustem. Nastepnie mierzymy się w biuście luźno może być w miękkim staniku. Wtedy ustalamy swój rozmiar. Wkleiłabym tutaj pożyteczny kalkulator(w moim wypadku obliczył rozmiar idealnie, choć to bardzo indywidualna sprawa koleżance lepiej leżał rozmiar mniejszy drugiej wiekszy, choć i tak myśle ze warto z niego skorzystać bo przynajmniej mamy jakąś bazę wyjściową). Po takim zabiegu znamy swoje wymiary i potencjalny rozmiar. Reszta należy do nas. Mirząc stanik zapinamy go na pierwszą haftkę, regulujemy odpowiednio ramiączka. Wygarniamy piersi spod pach i innych dziwnych miejsc gdzie mozna je upchnąć. Ja jestem początkującą stanikomaniaczką:P Dla zainteresowanych tematem polecam lobby biuściastych. Jest takż lobby małobiuściastych(chyba) siostrzane, bowiem o mniejsze biusty także należy dbać i na takiej samej zasadzie dobierać im odpowiedni rozmiar. Niestety nie moge tu wstukać strony( na innym wątku zakropkowało) to jeśli któras bedzie zainteresowana może wpisać tutaj swoje wymiary(pod biustem i w biuście) i napisze jej jaki jest jej potencjalny rozmiar, w który powinna celować. Natomiast jeśli same wolicie sprawdzic to na PW można chyba posłać link, a jeśli nie to podam gg Mam nadzieje, że nie zaśmiecam forum i komuś ten wątek się przyda
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 19:06   #2
Olanta94
Raczkowanie
 
Avatar Olanta94
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 35
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

OMG xD I ? chyba nigdy takiego nie bd miała xD teraz mam 14 lat (rocznik '94) i mam... 75 AA xd heh
Olanta94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 19:14   #3
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

Ja w wieku 14 lat niestety musiałam nosić wiekszy i znosić niewybredne zaczepki Wtedy się strasznie wstydziłam bo mnie to peszyło, ale teraz nawet powoli zaczynam lubić mój biust. A ty jesteś młoda. Napewno jeszcze urosnie i uwierz istnieje taki rozmiar jak 70I i nie są to balony pt. Ewa Sonat bo ona to nie wiem jaki powinna nosić rozmiar... Chyba mimo wszystko nawet 65L byłoby troche małe
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 19:17   #4
Olanta94
Raczkowanie
 
Avatar Olanta94
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 35
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

to jaki nosiłaś w moim wieku ?
Olanta94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 19:23   #5
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

Ja dojrzewałam bardzo szybko od 6 klasy podstawówki urosłam np tylko cm:P Nosiłam z tego co pamietam chyba 75d, chociaż przypuszczam, że już wtedy był to źle dobrany rozmiar. Bo moje piersi od tamtego czasu nie urosły zbyt wiele. Jak już wcześniej napisałam byłam nadwyraz rozwinięta w wieku gimnazjalnym, co wcale takie fajne nie było:P

P.S a mozę podasz mi swoje wymiary Z aa pewnie d sie nie zrobi, ale jak jesteś drobna to napewno 75 pod biustem to za dużo Ja mam pod biustem 76cm a nosze 70
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2008-07-01 o 19:24 Powód: dodanie P.S
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 20:08   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

Jest już taki wątek, jeśli dobrze pamiętam - na Modzie. Przenoszę do połączenia.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 20:12   #7
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 20:14   #8
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

też mam problem. Może nie mam D (a może mam kto wie?), ale za to jestem bardzo drobna i przed okresem robi mi się naprawdę duże C. Ostatnio tak mnie bolały piersi (spuchły), że ruszyłam na poszukiwanie wygodnego stanika, lecz miałam ograniczone fundusze. I zaczeła się moja rozpacz. Wszystkie które były śliczne były w w kilku rozmiarach pomiędzy A a B (zdziwiłąm się ile miedzy A i B moze być rozmiarów) a pozatym były na 1,5 cm czymś wypchane. to tak jak by sobie stanik chusteczkami wypychać. Inne wieksze rozmiary tez zazwyczja były wypchane. Nigdy śmieszniej nie wyglądałam. Po długich męczarniach w sklepach w końcu kupiłam coś z czego i tak do końca nie jestem zadowolona.
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 20:14   #9
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

dziewczyny a ja troche off topic:

zazwyczaj nosze 70C ale ten ktory mi sie podoba jest 75B i 75C to bedzie za duzy????w obowodzie??da sie cos zrobic zeby pasowal??czy nie kupowac kobitki poradzcie
__________________
Dzisiaj sa moje urodziny!!-juz 21(oczko)
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 20:28   #10
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

Będzie za duzy obwód. Można chyba skracać u krawcowej. Ale może jeśli masz fundusze(wpisz sobie na alegro Arabella freya lub panache brytyjskie marki dobre, ale jak dla mnie drogie) z polskich firm polecam dalia(ma strone internetową) i melissa(też internet) ceny niższe niż angielskich marek a staniki ładne.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 20:34   #11
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

Moj problem tkwi w tym, że muszę dobrać biustonosz ktory będzie mi zbieral wszystko az spod pach i dobrze trzymal bo mam ten typ biustu ,, rozlazacy sie '' i nawet pani w sklepie mi nie dala dobrego. Dopiero dzisiaj przymierzylam 75 B i okazalo się , że dobry. Jednak tez sa rozne typy rozmiarow. Na mnie dobrze leza i odpowiadaja mi takie zakrywajace a takie plytkie nie . Stroju niestety do tej pory nie znalazlam. Zaden nie lezy dobrze
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 21:11   #12
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

Cytat:
Napisane przez white_orchid Pokaż wiadomość
Moj problem tkwi w tym, że muszę dobrać biustonosz ktory będzie mi zbieral wszystko az spod pach i dobrze trzymal bo mam ten typ biustu ,, rozlazacy sie '' i nawet pani w sklepie mi nie dala dobrego. Dopiero dzisiaj przymierzylam 75 B i okazalo się , że dobry. Jednak tez sa rozne typy rozmiarow. Na mnie dobrze leza i odpowiadaja mi takie zakrywajace a takie plytkie nie . Stroju niestety do tej pory nie znalazlam. Zaden nie lezy dobrze

Uwierz mi lub nie ale BARDZO nieliczna grupa kobiet naprawde powinna nosic 75b. Mój biust też był kiedyś taki rozlazły itd. był to efekt tego że stanik był źle dobrany i się rozłaził. Podaj swoje wymiary. Bo skoro masz taki "rozlażący" się biust to całkiem możliwe że masz źle dobrany stanik
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 22:08   #13
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

Napomkne niesmialo, ze watek o prawidlowym doborze stanika juz jest
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=242629
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 22:22   #14
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

Widze Zakładałam na intymnych i nie zauważyłam że jest gdzies indziej Jeśli można prosić o połączenie
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 09:15   #15
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Uwierz mi lub nie ale BARDZO nieliczna grupa kobiet naprawde powinna nosic 75b. Mój biust też był kiedyś taki rozlazły itd. był to efekt tego że stanik był źle dobrany i się rozłaził. Podaj swoje wymiary. Bo skoro masz taki "rozlażący" się biust to całkiem możliwe że masz źle dobrany stanik
Rzeczywscie kiedys mialam zle dobrany chyba. Nosilam 75 A , w ktorym co nieco mi wylazi i nie zbiera dobrze z boków. W 75 B czuje się naprawdę dobrze. Wszystko trzyma , ladnie wygląda, nie cisnie mnie ale lezy dobrze ( nie oddstaje )
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 09:26   #16
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

White_orchid, wybacz, ale watpie, zeby 75B bylo twoim prawidlowym rozmiarem 75B to stanik na osobe, ktora ma mniej wiecej 83cm pod biustem i 89cm w biuscie. Zajrzyj na watek, ktory podalam wyzej, zmierz sie bardzo ciasno, na wydechu pod biuste, i luzno w biuscie, a potem wstaw te dane w ten kalkulator http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ zobacz sama jaki stanik powinnas nosic.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 09:29   #17
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
White_orchid, wybacz, ale watpie, zeby 75B bylo twoim prawidlowym rozmiarem 75B to stanik na osobe, ktora ma mniej wiecej 83cm pod biustem i 89cm w biuscie. Zajrzyj na watek, ktory podalam wyzej, zmierz sie bardzo ciasno, na wydechu pod biuste, i luzno w biuscie, a potem wstaw te dane w ten kalkulator http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ zobacz sama jaki stanik powinnas nosic.
Mierzylam tez chyba 75 A i miska byla okey ale tak mnie cisnal pod biustem, że nie moglam wziasc oddechu normalnie
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 09:39   #18
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

Na poczatek zmierz sie
Ja ma 72cm "pod" i 92cm "w", nosilam kiedys 75C. Jak latwo zauwazyc, 75C bylo o 3cm za luzne pod biustem, jak wiec takie cos moglo utrzymac moj biust na miejscu? Poza tym staniki maja to do siebie, ze nie tylko sa rozciagliwe, ale z czasem zaczynaja sie dodatkowo rozciagac. Moje stare 75C jestem w stanie naciagnac do prawie 90cm!
Teraz nosze brytyjskie 65F i uwierz mi, nie jest ciasne. Kiedys nosilam stanik tylko wychodzac z domu i zdejmowalam go tuz po przyjsciu, zeby jak najszybciej pozbyc sie tego "narzedzia tortur", teraz, we wlasciwie dobranym staniku, biegam od switu do nocy. Nie tylko ja czuje sie lepiej, ale i moj biust, ktory stal sie bardziej jedrny.
Niedlugo oba watki, ten i ten, do ktorego linka podalam, zostana polaczone, ale jeszcze raz zapraszam was tam juz teraz, poczytajcie go sobie, poczytajcie tez strony, ktore w pierwszym poscie tamtego watku podala agta.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 09:44   #19
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Na poczatek zmierz sie
Ja ma 72cm "pod" i 92cm "w", nosilam kiedys 75C. Jak latwo zauwazyc, 75C bylo o 3cm za luzne pod biustem, jak wiec takie cos moglo utrzymac moj biust na miejscu? Poza tym staniki maja to do siebie, ze nie tylko sa rozciagliwe, ale z czasem zaczynaja sie dodatkowo rozciagac. Moje stare 75C jestem w stanie naciagnac do prawie 90cm!
Teraz nosze brytyjskie 65F i uwierz mi, nie jest ciasne. Kiedys nosilam stanik tylko wychodzac z domu i zdejmowalam go tuz po przyjsciu, zeby jak najszybciej pozbyc sie tego "narzedzia tortur", teraz, we wlasciwie dobranym staniku, biegam od switu do nocy. Nie tylko ja czuje sie lepiej, ale i moj biust, ktory stal sie bardziej jedrny.
Niedlugo oba watki, ten i ten, do ktorego linka podalam, zostana polaczone, ale jeszcze raz zapraszam was tam juz teraz, poczytajcie go sobie, poczytajcie tez strony, ktore w pierwszym poscie tamtego watku podala agta.
Coś mi nie wychodzi to mierzenie się. 75 B nosi się dobrze i nie jest za duzy. Te rozmiary to tez takie rozne. Jeden 75 B byl za maly itp.. :/ Zalezy jakos od producenta chyba. Poza tym u nas nie slyszą o takich roznych rozmiarach .. Mieszkam w dosc malym miescie więc ;( chyba nie dostanę z literkami I itp. Wydaje mi się, że ten lezy dobrze. Wyregulowalam ramiaczka i jest okey
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 12:18   #20
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

pod biustem:
73 na wydechu i 78 na wdechu
w biuscie 84

w 65 sie nie da oddychac
w 70 na ostatniej sprzaczce tez

i biust wyglada lepiej ?
- to usztywniany stanik wyglada

miski twarza namiocik na piersiami albo zgniataja piersi z boku

mieszkam w uk
28, 30, 32 mozna kupic
ale to wcale niewygodne

a moze to normalne, ze sie ma odcisniety stanik na plecach, na cyckach
i tylko marzy o tym by to zdjac
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 13:13   #21
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

To ile ma się pod biustem to bardzo indywidualna sprawa. Ja mam spory biust i ten obwód po prostu MUSI trzymac mi piersi bo inaczej umieram. Wiec zaniżam o 5cm. Inne też mnie cisną. Mojej koleżance chodzi się najlepiej w zaniżonym o 8cm. Natowiast innej która jest bardzo szczuplutka przy 71 cm pod biustem pasuje najbardziej 70. Ale mysle ze to dlatego ze naprawde jest bardzo bardzo szczupła. Zależy to także od rozciagliwości stanika. Staniki rozciagliwe można zaniżyc o 10 cm bo to nie metal na boga i sporo sie rozciaga. Natomiast ściśliwe maksimum o 5cm lub jak sie ma np 77 cm pod biustem to kupic 75. Podsumowując: zalezy od budowy danej osoby i rodzaju stanika. Ja nie wyobrazam sobie miec obwodu 75 pod biustem bo wtedy biust idzie na dół a zapiecie wędruje pod sama szyję po tygodniu noszenia.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 14:55   #22
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

Nie wiem czy dobrze się mierzę Wyszedl mi inny rozmiar ale nie wiem czy dobrze się zmierzylam. W sklepie mierzylam 75 A i mnie strasznie ściskał w obwodzie. Czy to tak musi moze byc? Jak oddychalam to czulam cale zapięcie :/ i nie wyobrazalam sobie chodzenia w takim. Te moje 75 b moze jakies pomniejszone jest .. bo miska nie wyglada na dużą i zapinam się na 1 haczyki a mimo to trzyma i nie oddstaje nic. 70 jakas byla chyba za mala. Nie dostanę u nas w sklepie rozmiaru 60 cos.. Nie ma nawet co pytac ;(

60 F mi wyszlo choc pewnie się zle mierzylam tez no ale zalozmy ze dobrze. Nie dostanę u mnie takiego i co robic ?
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:43   #23
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

moje wymiary - pod biustem 68 a w biuscie 84... Zawsze kupowalam bazarowe staniki ale musze to zmienić ze względu na dobro moich piersi..
Z tego kalkulatora wyszedł mi rozmiar: 60G z rozmiarówki polskiej... Ale czegos tu nie rozumiem? Ta litera G pochodzi z typowej skali ABC..? Co mi się nie widzi, skoro teraz noszę B albo C..
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 20:03   #24
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Co mi się nie widzi, skoro teraz noszę B albo C..
To znaczy, że nie umiesz sobie dobrać stanika, jak 99,9% kobiet w Polsce.

Jest już kilak takich wątków, najpierw dziewczyny nie dowierzają w rozmiar, a potem nie dowierzają że mogły przez całe życie chodzić w źle dobranym staniku.

Mówiłam to ja, właścicielka 65 E (tzn. ekspedientki w sklepach bieliźniarskie twierdzą, że mam 75 B ... ).
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 20:36   #25
aliqua
Raczkowanie
 
Avatar aliqua
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier...:)
Wiadomości: 166
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

Jestem w szoku, według kalkulatora z linku, który podała misiapisia powinnam w polskiej rozmiarówce nosić stanik 60H . A już szukanie rozmiaru 70D to było dla mnie nie lada wyzwanie .
Czyli co? Zostaje chyba tylko internet albo dalsze torturowanie biustu żle dobranym stanikiem...

zagubiona89rmogłabyś sprawdzić jaki rozmiar wychodzi mi z Twojego przelicznika?
Pod biustem 69cm, w biuście 86 cm. Będę wdzięczna

Tyle lat w niewiedzy ....

Edytowane przez aliqua
Czas edycji: 2008-07-08 o 20:38 Powód: .
aliqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 20:58   #26
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Na poczatek zmierz sie
Ja ma 72cm "pod" i 92cm "w", nosilam kiedys 75C. Jak latwo zauwazyc, 75C bylo o 3cm za luzne pod biustem, jak wiec takie cos moglo utrzymac moj biust na miejscu? Poza tym staniki maja to do siebie, ze nie tylko sa rozciagliwe, ale z czasem zaczynaja sie dodatkowo rozciagac. Moje stare 75C jestem w stanie naciagnac do prawie 90cm!
Teraz nosze brytyjskie 65F i uwierz mi, nie jest ciasne. Kiedys nosilam stanik tylko wychodzac z domu i zdejmowalam go tuz po przyjsciu, zeby jak najszybciej pozbyc sie tego "narzedzia tortur", teraz, we wlasciwie dobranym staniku, biegam od switu do nocy. Nie tylko ja czuje sie lepiej, ale i moj biust, ktory stal sie bardziej jedrny.
Niedlugo oba watki, ten i ten, do ktorego linka podalam, zostana polaczone, ale jeszcze raz zapraszam was tam juz teraz, poczytajcie go sobie, poczytajcie tez strony, ktore w pierwszym poscie tamtego watku podala agta.


czesc misiapisia, mam identyczne rozmiary jak ty, chciałabym zakupic jakis stanik w naszym rozmiarze, czy mozesz mi jakis polecic ktory sama masz i jest dla ciebie idealny? chodzi mi o nazwe
pozdrawiam cie serdecznie!
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 21:35   #27
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

Znam ten ból. 70C trudno dostac, stosunkowo niewiele firm ma go w swojeje ofercie (i często tylko część modeli) a ze znalezieniem 65D to już kompletny koszmar. Na szczęście mój ulubiony Triumph ma 70C i dobrze leży. Co najważniejsze nie rozciąga się więc mam stanik na kilka lat a nie kilka miesięcy
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 09:18   #28
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

nie rozumiem, skoro ''normalnie'' noszę 75c to jak mam się zmieścic w 65E?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 09:25   #29
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

e to jest jakas sciema z tymi "prawidlowymi" rozmiarami. jak ma na mnie byc dobre 60D skoro ostatnio kupilam 65B i lezy idelnie?
no i jak nawet zapne go na ostatnie zapiecie to mi sie waleczki robia pod pachami, a jestem mega szczupla, wiec chyba cos nie gra? nie wiem jak mialabym sie wcisnac w mocno zapiete 60..
ten moj ma bez rozciagania na najmniejszym zapieciu 2x26 cm to i tak wychodzi duzo mniej niz 65, wole nie myslec ile ma ten 60
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 09:25   #30
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Stanikowy wątek- czyli co zrobić aby twoje piersi były piękne

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
nie rozumiem, skoro ''normalnie'' noszę 75c to jak mam się zmieścic w 65E?
A ktoś Ci każe, nie rozumiem ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.