Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-09, 08:02   #1
vvitaminka
Rozeznanie
 
Avatar vvitaminka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 924

Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!


Witam dziewczyny!
Mam mały,ale dla mnieogromny problem..;/POMOŻCIE
Otóż, mam od ponad roku chłopaka,bardzo go kocham i naprawde zalezy mi na nim,ale do sedna....od jakiegos czasu on caly czas mnie bije;/ tzn szczypie,bije z piesci po rekach nogach,tak niby na zarty...;/dodam ze nie mamy po 15 lat wiec to nei jest wiek dojrzewania jest poprostu starym chlopem, ktory zachowuje sie jakby mial te 14 lat;/
Najgorszze jest to, ze ja nie wiem co mam zrobic, te jego zarty mnie poprostu bolą...np szczypanie po piersiach;/, a najgorsze jest to ze jak mowie, ze mnie to boli, to on jescze mocniej, wczooraj zdenerwowalam sie do tego stopnia,ze sie wydarlam na niego obrazil sie i poszedl do domu,ale ja juz naprawde wszedzie mam siniaki,rozumiem ze mozna sie powyglupiac ale bez przesady mnie to boli..;/
ja juz nei wiem co mam zrobic POMOCY!!!
__________________
vvitaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 08:07   #2
oooAsiaooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 338
Post Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

Porozmawiaj z nim o tym szczerze, że Ci się to niepodoba. A jeśli to nie podziała to szkoda Twojego czasu na niego i powinnaś się z nim rozstać. Takie zachowanie jest hamskie....jeszcze on ma tupet, żeby się obrazać ...
__________________
"I wanna know what love is...
I want you to show me I wanna feel what love is
I know you can show me."

Edytowane przez oooAsiaooo
Czas edycji: 2008-11-09 o 08:09
oooAsiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 08:11   #3
vvitaminka
Rozeznanie
 
Avatar vvitaminka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 924
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez oooAsiaooo Pokaż wiadomość
Porozmawiaj z nim o tym szczerze, że Ci się to niepodoba. A jeśli to nie podziała to szkoda Twojego czasu na niego i powinnaś się z nim rozstać. Takie zachowanie jest hamskie....


ROZMAWIALAM....nic nei dało;/ dochodzi do tego ze nie mam ochoty z nim np posiedziec w domu ani nigdzie wychodzic....bo np jestesmy na imprezie a on mnie np szczypie po piersiach;/
__________________
vvitaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 08:15   #4
karsila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 121
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

yyy czy on jest w pełni normaly /;/ ? szczypac po piersiach itp? POkaz mu vo co to znaczy i zrob to samo jemu ;/ daj sobie spokoj z tym gosciem ;/ gorzej niz dziecko, a skoro boli ,.. moze niedługo uderzy Cie w twarz i też powie,ze to dla zabawy??? ON jest chyba niepowwazny..to mało powidziane. !!!!!!!!!!!
__________________
'Szukaj aż ujrzysz blask
liter i słów drugiego człowieka.
Odnajdziesz w nim siebie...'

karsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 08:15   #5
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

15 lat to jak najbardziej wiek dojrzewania Skoro nie dociera do Niego, że ma tak nie robić to nie ma innej rady jak go zostawić dla własnego zdrowia.

Ja bym walła go między nogi to może by mu się odechciało-ale to takie moje bojowe przemyślenia
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 08:15   #6
oooAsiaooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 338
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

Skoro jest taka sytuacja to zastanów się nad rozstaniem, wiem że to trudne ale może znajdziesz kogoś wartego Ciebie kto będzie Cię szanował.
__________________
"I wanna know what love is...
I want you to show me I wanna feel what love is
I know you can show me."
oooAsiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 08:18   #7
vvitaminka
Rozeznanie
 
Avatar vvitaminka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 924
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

Najgorsze jest to,ze to stary chlop i nie ma 15 lat,wiec nei dojrzewa...;/jestem bezradna....zobaczymy czy wczorajsza mała wojna coś pomoże....nie rozmawiałamz nim od mojego wydarcia sie...stracilam juz kontrole nad soba..;/
__________________
vvitaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 08:21   #8
oooAsiaooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 338
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

no ja się Tobie nie dziwie każda straciła by kontrolę nad sobą. Ten Twój facet jest jakiś dziwny ....
__________________
"I wanna know what love is...
I want you to show me I wanna feel what love is
I know you can show me."
oooAsiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 08:22   #9
karsila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 121
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

I wcale Ci sie nie dziwię ! Wybacz,ale takie zachowanie świadczya,lbo o niedojrzałości, albo po rpostu jemu sprawia to przyjemność, co normalnym nie jest( pewie tez mogą byc inne powody), nie wiem czy chciałabyś być z takim typem człowieka ... radziłabym Ci dac sobie z nim spokój bo chybanaprawde czegoś mu brakuje;/ tym bardziej, z episzesz, iz 15 to on nie ma wiec domyslam się, ze 20 - pare , ja tez mam 20 - pare i jakbym miała byc z kims takim to chyba bym sie pochlastała ;/;/;/ az mi słow brakuje no się zbulwersowałam!:m dleje::md leje:
__________________
'Szukaj aż ujrzysz blask
liter i słów drugiego człowieka.
Odnajdziesz w nim siebie...'

karsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 08:23   #10
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

Nie obwiniaj się o to. Miałaś prawo się wydrzeć. A on nie ma prawa bić Cię/szczypać a nawet dotykać wbrew Twojej woli. Miej tego świadomość.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 08:23   #11
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez vvitaminka Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to,ze to stary chlop i nie ma 15 lat,wiec nei dojrzewa...;
Radziłabym uważać na lekcjach biologii
Okres dojrzewania na ogół bywa dzielony na 3 fazy:
1) przygotowawcza - prepubertalna, czyli przedpokwitaniowa, trwająca 2-3 lata
od ok. 8-9 do 10-12 roku życia,
2) właściwego dojrzewania - pubertalna, czyli pokwitaniowa, trwająca na ogół
4 lata od 11-12 do 15-16 roku życia,
3) pełnej dojrzałości - postpubertalna, czyli popokwitaniowa (dorastania), trwająca u dziewcząt do ok. 16-18 roku życia, u chłopców do 18-21 roku życia.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 08:24   #12
Marlena1x2
Przyczajenie
 
Avatar Marlena1x2
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez vvitaminka Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
Mam mały,ale dla mnieogromny problem..;/POMOŻCIE
Otóż, mam od ponad roku chłopaka,bardzo go kocham i naprawde zalezy mi na nim,ale do sedna....od jakiegos czasu on caly czas mnie bije;/ tzn szczypie,bije z piesci po rekach nogach,tak niby na zarty...;/dodam ze nie mamy po 15 lat wiec to nei jest wiek dojrzewania jest poprostu starym chlopem, ktory zachowuje sie jakby mial te 14 lat;/
Najgorszze jest to, ze ja nie wiem co mam zrobic, te jego zarty mnie poprostu bolą...np szczypanie po piersiach;/, a najgorsze jest to ze jak mowie, ze mnie to boli, to on jescze mocniej, wczooraj zdenerwowalam sie do tego stopnia,ze sie wydarlam na niego obrazil sie i poszedl do domu,ale ja juz naprawde wszedzie mam siniaki,rozumiem ze mozna sie powyglupiac ale bez przesady mnie to boli..;/
ja juz nei wiem co mam zrobic POMOCY!!!
witaminka ten chlopak ..chłop jak mówqisz to chyba sadysta...poszukaj sobie innego..on jest nienormalny nie widzisz że robi Ci krzywde
Marlena1x2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 08:37   #13
vvitaminka
Rozeznanie
 
Avatar vvitaminka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 924
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

ale dziewczyny wczesniej tego nei bylo....fakt zawsze sie wyglupialismy podszczypywalismy dla wyglupow ale jak siedzielismy w domu,a teraz od jakiegos miesiaca on to robi wszedzie i najgorsze ze sprawia mi bol....pozatym potrafilybyscie sie z kim od rau rozstac po 14 miesiecznym zwiazku...mi na nim zalezy....tylko ja juz nie wiem co mam mu powiedziec;/pozatym on sie zawsze obraza jak mu cos powiem ...
__________________
vvitaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 08:54   #14
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

ma najprawdopodobniej jakies zaciagi sadystyczne. tyle ze wczesniej tego nie ujawnial bo sie bal albo nie byl Ciebie pewny. mozesz sprobowac zrobic mu to samo. np uszczypnac go w piers. jak mu sie to bedzie podobalo to znaczy ze jest z nim cos nie tak. wtedy uciekaj od niego jak najdalej. nie ma zartow z takimi ludzmi! w takich przypadkach warto poswiecic nawet 10 letni zwiazek.
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 09:07   #15
vvitaminka
Rozeznanie
 
Avatar vvitaminka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 924
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

tylko najgorsze jest to,że jesmu się wydaje,że to są żarty...;/nawet jak krzycze...;/
__________________
vvitaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 09:13   #16
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

Wyglada to na sadystę, czerpiącego przyjemnosc ze sprawiania komus w tym przypadku Tobie bolu.
Wybacz , ale to nie jest normalne. Jest to schorzenie psychopatyczne.
Dziwisz sie , dlaczego teraz to robi ?.
Tacy ludzie potrafia sie maskowac latami . Cale , szczescie , ze u Ciebie wyszlo po roku znajomosci.
Pytalas dlaczego to robi? . Co Ci odpowiedział.? Pewnie sie nie przyznal , ze sprawia mu to przyjemnosc.
Im bardziej Ty mówisz , ze Ciebie to boli , tym on bardziej czerpie z tego przyjemnosc, podniecenie(zadajac bol , podnieca sie) itp.
Teraz Ciebie szczypie , bije z piesci dla zartow , oby mu nie przyszly do głowy inne metody znecania sie nad Toba.
Proponuje wizyte u psychologa/psychiatry bez wzgledu na to czy z nim bedziesz czy tez nie.
I jeszcze jedno zastanow sie czy chcesz z nim byc , kiedys tworzyc rodzine , miec dzieci (nad , ktorymi tez moze sie znecac).
Ja osobicie bym uciekla z takiego zwiazku i to jak najszybciej.

Edytowane przez Agaaa-a
Czas edycji: 2008-11-09 o 09:23
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 09:28   #17
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

Jeśli trudno Ci od niego odejść to dawaj się tłuc dalej.
Bo ten człowiek nie rozumie słów,krzyku,zwaracania uwagi.
Liczysz nagle na cud?
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 09:39   #18
Hija
Raczkowanie
 
Avatar Hija
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 344
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

Mnie zastanawia to czy to się z biegiem czasu nie będzie nasilać. Bo jak pisałaś najpierw niby nic, jakieś zabawy, żarty (co jest normalne) a potem zaczął tracić nad tym kontrole. Może on sobie nie zdaje sprawy z tego, że Ciebie aż tak to boli. Wiadomo, że facet to facet, dla niego to będzie lekko, a dziewczynę będzie boleć...
A może właśnie go to podnieca i traktuje to bardziej jako element gry wstępnej. Przecież może być to dewiacja.
Jeśli nie chce z Tobą gadać na ten temat do wyślij go do psychologa. Nie koniecznie Ty z nim idź, bo może nie będzie chciał wtedy mówić.
I dla mnie jak dla innych dziewczyn jest to dziwne i nie fajne, gdyby coś takiego trwało dalej lub się pogłębiało zastanawiałabym się nad zerwaniem, bo nie ma sensu się męczyć i cierpieć.
Hija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 09:47   #19
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

A ile macie lat ??

Hmmm o.O
TO mu oddaj.!

Nie nop teraz tak serio... musisz mu to przetłumaczyć dobrze że Cię to boli... :/ ej no sory tak być nie może. Żarty rozumiem.. Ale u Was to wygląda strasznie dziwnie:/
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 09:47   #20
vvitaminka
Rozeznanie
 
Avatar vvitaminka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 924
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

Caly czas myslalam<do tej pory>, ze on faktycznie robi to na zarty i nie rozumie ze mnie to boli...;/ ale jak czytam to co piszecie..;/zaczynam w to wątpic...postaram sie z nim dzisiaj porozmawiac..;/chociaz mam nadzieje ze moj wczorajszy krzyk do niego dotarl...jak tak analizuje caly nasz zwiazek...to widze kilka sytuacji troche niejasnych pod tym wzgledem....
__________________
vvitaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 09:48   #21
vvitaminka
Rozeznanie
 
Avatar vvitaminka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 924
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

dodam,ze nawet o psychologu nie ma mowy,poniewaz to jest typowy facet..nie da sie namowic,ba nawet nei bedzie chcial o tym rozmawiac..;/
__________________
vvitaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 09:52   #22
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

Skoro on jest taki wrazliwy na swoim punkcie, tym bardziej powinien rozumiec to, ze Ciebie boli, kiedy Cie szczypie.

Ja bym mu nie oddawala, nie uzywala jego metod. Jezeli rozmowa i tlumaczenia nie pomoga, to coz...nie on jeden jest na swiecie.

Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 09:59   #23
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
Radziłabym uważać na lekcjach biologii
Okres dojrzewania na ogół bywa dzielony na 3 fazy:
1) przygotowawcza - prepubertalna, czyli przedpokwitaniowa, trwająca 2-3 lata
od ok. 8-9 do 10-12 roku życia,
2) właściwego dojrzewania - pubertalna, czyli pokwitaniowa, trwająca na ogół
4 lata od 11-12 do 15-16 roku życia,
3) pełnej dojrzałości - postpubertalna, czyli popokwitaniowa (dorastania), trwająca u dziewcząt do ok. 16-18 roku życia, u chłopców do 18-21 roku życia.
Dziewczyno!! Dwa razy autorka wątku napisała, ze facet NIE MA JUZ 15 LAT WIĘC WIEK DOJRZEWANIA JUŻ POZA NIM!! Zamiast pouczać innych zacznij czytać ze zrozumieniem!!
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 10:04   #24
Marina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 455
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

Wiesz czytając Twój opis miałam jedno skojarzenie. SADO - MASO. Niektórzy mają po prostu takie upodobania jeśli chodzi o seks. Że lubią dominować nad kobietą i sprawiać jej ból. To się leczy psychologicznie. Bo jest to pewnego rodzaju zboczenie. Jesli osiąga takie rozmiary.

Jeśli natomiast bijce Cię tak bez żadnego powodu (to znaczy nie w czasie pieszczot lub seksu) to daj sobie z nim spokój.
Wiesz chłopak który raz uderzy, uderzy zawsze później. I będzie coraz gorzej.
Ale zanim uczynisz odpowiednie kroki w jednym albo drugim przypadku porozmawiaj z nim. Co mu daje takie bicie. Co chce przez to osiągnąć. No i że Cię to boli i nie sprawia przyjemności.
Życzę wszystkiego dobrego.
__________________


Marina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 10:10   #25
vvitaminka
Rozeznanie
 
Avatar vvitaminka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 924
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

wiecie co jest najgorsze, ze zawsze jak mi to robi...mowie najpierw spokojnie nie rob mi tak mnie o boli..nic...za chwile....z podniesionym juz troche tonem nie rob tak to boli naprawe...nic....a pozniej ....juz prawie krzykiem...boli mnie to daj mi spokoj...albo cos podobnego,wtedy juz mam nerwy to nie kontroluje co mowie;/ale do niego nie dociera..obraza sie i ja musze go przepraszac...nie wiem za co..
__________________
vvitaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 10:13   #26
vvitaminka
Rozeznanie
 
Avatar vvitaminka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 924
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez Marina123 Pokaż wiadomość
Wiesz czytając Twój opis miałam jedno skojarzenie. SADO - MASO. Niektórzy mają po prostu takie upodobania jeśli chodzi o seks. Że lubią dominować nad kobietą i sprawiać jej ból. To się leczy psychologicznie. Bo jest to pewnego rodzaju zboczenie. Jesli osiąga takie rozmiary.

Jeśli natomiast bijce Cię tak bez żadnego powodu (to znaczy nie w czasie pieszczot lub seksu) to daj sobie z nim spokój.
Wiesz chłopak który raz uderzy, uderzy zawsze później. I będzie coraz gorzej.
Ale zanim uczynisz odpowiednie kroki w jednym albo drugim przypadku porozmawiaj z nim. Co mu daje takie bicie. Co chce przez to osiągnąć. No i że Cię to boli i nie sprawia przyjemności.
Życzę wszystkiego dobrego.
postaram sie z nim porozmawiac... tylko ze on mysli ze to nic takiego i ja wymyslam...jestem "szty6wna" i nie znam sie na zartach...za chwile sie obraza i w ogole...bezkija nie podchodź
__________________
vvitaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 10:19   #27
Marina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 455
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez vvitaminka Pokaż wiadomość
postaram sie z nim porozmawiac... tylko ze on mysli ze to nic takiego i ja wymyslam...jestem "szty6wna" i nie znam sie na zartach...za chwile sie obraza i w ogole...bezkija nie podchodź
Wiesz pokaż mu siniaki. Powiedz że on Ci to zrobił.
Jak się kiedyś z moim TŻ łaskotaliśmy i chwycił mnie mocniej za ramię. Miałam na obojczyku odbite trzy jego palce koloru śliwki. No ale ja mam taką delikatną skórę, że się mocniej chwyci i jest siniak. No i ukryłam to przed nim. Chodziłam w swetrach po sama szyję. Ale pewnego razy się rozkręciliśmy i TŻ zdjął mi sweter i zobaczył tego siniaka. To był przerażony. Że on mi to zrobił. Jak mnie pięknie przepraszał a potem cuuuudownie wynagrodził

Może spróbuj jakoś mu unamacalnić że Ci się to nie podoba. Jeśli Cię kocha to takie siniaki przemówią mudo rozumu.
Życze powodzenia.
__________________


Marina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 10:24   #28
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

Przeczytalam to, co napisalam w poprzednim poscie i przyszlo mi do glowy, ze latwo jest mi sie wymadrzac. Chodzi mi o to, ze ja bym mu nie oddawala itd. A tak naprawde, to nie wiem, czy bylabym w stanie powstrzymac nerwy na wodzy i jednak mu nie przylozyc.

Niemniej jednak, nie on jeden jest na swiecie, pamietaj o tym . A co do poczucia humoru - wiesz co? Bardzo latwo jest komus sprawic przykrosc lub bol, obrocic wszystko w zarcik i jeszcze na koniec zarzucic drugiej osobie brak poczucia humoru. W ten sposob to TY jestes winna, a nie on.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 10:24   #29
vvitaminka
Rozeznanie
 
Avatar vvitaminka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 924
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

wczoraj mu pokazalam czerwony slad....nie podzialalo ...pozniej kilka godzin znowu to robil....powiedzialam zeby tak mi nie robil bo mam siniaki...tez nie podzialalo i powiedzial ze wymyslam..;/
__________________
vvitaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 10:28   #30
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Mój chłopak mnie bije......POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez Marina123 Pokaż wiadomość
Wiesz czytając Twój opis miałam jedno skojarzenie. SADO - MASO. Niektórzy mają po prostu takie upodobania jeśli chodzi o seks. Że lubią dominować nad kobietą i sprawiać jej ból. To się leczy psychologicznie. Bo jest to pewnego rodzaju zboczenie. Jesli osiąga takie rozmiary.

Jeśli natomiast bijce Cię tak bez żadnego powodu (to znaczy nie w czasie pieszczot lub seksu) to daj sobie z nim spokój.
Wiesz chłopak który raz uderzy, uderzy zawsze później. I będzie coraz gorzej.
Ale zanim uczynisz odpowiednie kroki w jednym albo drugim przypadku porozmawiaj z nim. Co mu daje takie bicie. Co chce przez to osiągnąć. No i że Cię to boli i nie sprawia przyjemności.
Życzę wszystkiego dobrego.
Sadysci nie musza robic tego w czasie pieszczot czy tez samego seksu.
Robia to wszedzie ( tak jak pisze autorka watku), w domu, pracy, na imprezie , w miejscach publicznych .
Nie kontroluja tego , im bardziej ofiara krzyczy zostaw , boli , tym sadysta robi to mocniej i czerpie wieksza satysfakcje , podnieca sie, sprawia mu to jeszcze wieksza przyjemnosc.
To nie jest zwykle bicie , jak Tobie sie wydaje.
Rozmowa nic nie pomoze ( albo krotkotrwale na 2 dni).
Jest to choroba , zaburzenie osobowosci , to tylko mozna wyleczyc a leczenie jest długotrwałe.
Jeśli nie będzie chciał isc do psychologa , to go zostaw , chyba , ze chcesz byc całe zycie maltretowana .
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.