Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II 2012 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-25, 13:58   #4471
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

no to pokazuję część zakupów
łózeczko nie stoi w pokoiku małego, dopiero w weekend zrobimy tam przemeblowanie i ustawimy jak trzeba. teraz tZ je na dole u rodziców złozyl, a posciel jest tylko tak narzucona zeby zobaczyc jak wyglada ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2101.jpg (43,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2104.jpg (54,8 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2105.jpg (55,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2107.jpg (33,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2108.jpg (36,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2109.jpg (39,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2111.jpg (33,4 KB, 22 załadowań)
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 13:59   #4472
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
ojjj.. z cukrem? Fuuj... Mój TŻ je placki ziemniaczane z cukrem, patrzeć nie mogę... bleee...
Ja tam na margarynce podsmażam bułeczkę tartą i wrzucam kopytka, podsmażony boczek do tego surówka i WŁALA
eee, ja na samym oleju robię
dla tż- wie co dobre
Cytat:
Napisane przez elunia25 Pokaż wiadomość
Seba czeka na propozycje, zresztą jak wczoraj usluszał o kinie to tak sie cieszył ii szalał a dziś odpoczywa i leniuchuje
a ja myślałam, że o mojego Sebcię chodzi

szana
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 13:59   #4473
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
podczytuje Was przez parę dni, jakoś nie odważyłam się wcześniej dołączyć do rozmowy ale uznałam, że to tak nie ładnie czytać a nie udzielać się
Pozwolicie mi się dołączyć do Was? U mnie termin porodu przypada na 12 lutego już się z mężem doczekac nie możemy na naszego Szkraba Na ostatnim USG( połówkowym) wyszło, że to chłopczyk chociaż na USG w 16 tygodniu bardziej na dziewczynkę wykazywało No i mamy naszego kochanego, wierzgającego Arturka- bo takie imię wybraliśmy po dłuuuuugich naradach
helloł
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:02   #4474
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
olej dodaję, ale staram się nie przesadzać. No i obowiązkowo przekładam racuchy papierowym ręcznikiem, by nadmiar w razie co wsiąknął w niego.
oo to też skorzystam z Twojego sposobu z ręcznikami papierowymi a w jakiej formie to się smaży?? tylko owalne??

Neska pięknie wszystko się prezentuje
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:06   #4475
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
no to pokazuję część zakupów
łózeczko nie stoi w pokoiku małego, dopiero w weekend zrobimy tam przemeblowanie i ustawimy jak trzeba. teraz tZ je na dole u rodziców złozyl, a posciel jest tylko tak narzucona zeby zobaczyc jak wyglada ;D
super
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
oo to też skorzystam z Twojego sposobu z ręcznikami papierowymi a w jakiej formie to się smaży?? tylko owalne??
w jakiej wyjdzie, wygląd nie ma znaczenia liczy się smak
ja robię wielkosci jak ziemniaczane, czyli dwie łyżki na patelnię i plaszcze na owal o śred 8-10cm
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:11   #4476
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
no to pokazuję część zakupów
łózeczko nie stoi w pokoiku małego, dopiero w weekend zrobimy tam przemeblowanie i ustawimy jak trzeba. teraz tZ je na dole u rodziców złozyl, a posciel jest tylko tak narzucona zeby zobaczyc jak wyglada ;D
My mamy to samo łóżeczko z firmy KLUPŚ z tymi gwiazdkami i księżycem tylko w kolorze teak Śliczne te zakupy, czapeczka słodziutka, w jakim rozmiarze kupiłaś? W sumie to wszystkie rzeczy bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
eee, ja na samym oleju robię
dla tż- wie co dobre


szana
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
helloł
Dziękuje za miłe przyjęcie
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:12   #4477
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
oo to też skorzystam z Twojego sposobu z ręcznikami papierowymi a w jakiej formie to się smaży?? tylko owalne??

Neska pięknie wszystko się prezentuje
Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
super

w jakiej wyjdzie, wygląd nie ma znaczenia liczy się smak
ja robię wielkosci jak ziemniaczane, czyli dwie łyżki na patelnię i plaszcze na owal o śred 8-10cm
dzięks
tz się smiał, ze wybralam niuńkowi pościel w krówki

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
My mamy to samo łóżeczko z firmy KLUPŚ z tymi gwiazdkami i księżycem tylko w kolorze teak Śliczne te zakupy, czapeczka słodziutka, w jakim rozmiarze kupiłaś? W sumie to wszystkie rzeczy bardzo ładne




Dziękuje za miłe przyjęcie
dziekuje
czapencja na obwód 38... ale jakas duza sie wydaje.. najwyzej na przyszły rok będzie
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 14:12   #4478
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

A ja dzis postanowiłam, że zrobię góre popcornu i bede oglądała w TV to co ja chce, bo jak z TŻtem oglądamy to sie o pilota dokłocić nie umiem :P, a tak sobie chociaz jakis film fajny obejrzę.

I beczęc też nie będę!!

Ale Wy tu smaki robicie. Ja dzis prosty obiad bede miala, ziemniaki i jajka z sosem koperkowym

Napiszę jeszcze facetowi litanię co ma kupić, a co może zobaczyć i kupić , a niech chociaż tyle pożytku będzie z niego :P

Edytowane przez zoskasamoska
Czas edycji: 2011-11-25 o 14:14
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:12   #4479
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Dziewczyny a mam do kogoś napisać priv o dołączenie do listy?
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:15   #4480
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
w jakiej wyjdzie, wygląd nie ma znaczenia liczy się smak
ja robię wielkosci jak ziemniaczane, czyli dwie łyżki na patelnię i plaszcze na owal o śred 8-10cm
a ja bym chciała takie wyjdą takie na patelence??


---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
dzięks
tz się smiał, ze wybralam niuńkowi pościel w krówki
dobrze, że nie w osły...
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:15   #4481
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
dzięks
tz się smiał, ze wybralam niuńkowi pościel w krówki

dziekuje
czapencja na obwód 38... ale jakas duza sie wydaje.. najwyzej na przyszły rok będzie
Fajniutka ta pościel My kupiliśmy z Kubusiem Puchatkiem
a to taka akurat chyba, bo wiadomo, że jeszcze się jakoś cieniutką pod ubiera więc moim zdaniem dobry rozmiar ja mam też zimową ale nie ma rozmiaru na niej i też mi się duża wydaje a jest taka maleńka wg innych
szana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 14:15   #4482
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mam do kogoś napisać priv o dołączenie do listy?
do kasikzaki -1 stronka
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:17   #4483
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
do kasikzaki -1 stronka
aha, dzięki bardzo zaraz naszkrobię

smaka na racuchy mi narobiłyście już kilka dni za mną naleśniki chodzą... a wczoraj upiekłam ciasteczka z muesli wieczorem o 22:00 bo smaka miałam
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:17   #4484
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mam do kogoś napisać priv o dołączenie do listy?
do Kasikzaki
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
a ja bym chciała takie wyjdą takie na patelence??


---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------


dobrze, że nie w osły...
;p ja mam szlafrok w barany
Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
Fajniutka ta pościel My kupiliśmy z Kubusiem Puchatkiem
a to taka akurat chyba, bo wiadomo, że jeszcze się jakoś cieniutką pod ubiera więc moim zdaniem dobry rozmiar ja mam też zimową ale nie ma rozmiaru na niej i też mi się duża wydaje a jest taka maleńka wg innych
no ale własnie jak patrze na inna jaka mamy polarową-niby ten sam rozmiar a jakas ta duza mi sie wydane
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:24   #4485
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Wiadomość od gazetomaniaczki:

nowa gazetka rossmann, od dzisiaj http://www.rossnet.pl/imagesrossnet/...2-rossmann.pdf

ja mam dokładnie takie samo uczucie, ale z drugiej strony brakuje nam tyle rzeczy, że niech lepiej mały posiedzi jeszcze.

hmm, wydłużali do 36mm? To ile miałaś wcześniej? Bo ja jak miałam 28mm w 31tc to mówili że ok
nadajesz się do programu łowcy promocji
a bo moja szyjka najpierw skróciła się do 3 cm i założyli mi pessar, 2 tyg pózniej skróciła się do ponad 2 cm i jak byłam w szpitalu na lekach to się wydłużyła do 36 - tyle miała jak wychodziłam a teraz nie wiem ile mam
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Dzien dobry! Maldujemy sie

my sie zastanawiamy nad kotkiem, bo na pieska to chyba 66 m to za malo...bo ja chcialabym duuzego pieska
a tz skarpetek nie rozwala, ale za to przy glupim myciu zebow ochlapuje caaaaala lazienke
nasz Oskar jak go kupiliśmy mieszkał na 150 m2 razem z teściową , potem się przeprowadziliśmy na 44m2 i dawał sobie radę a teraz mieszka na 53m musiał się dopasowac a smoczur jest spory bo waży 33 kg bydle wyznajemy zasadę z tztem, że nie wazne w jakim mieszkaniu, ale zeby był z nami a kota też bym chciała mieć

był gdzieś na wizażu wątek o takich "zwyczajach" tztów
moj to chodzi na spacery szczotkując zęby i wszędzie mam plamy z pasty do tego skarpetki no i ma jeszcze jeden zwyczaj z którego się smieję - jak robi coś w kuchni to zostawia wszystkie, ale to wszystkie szafki i szuflady otwarte i nie rozumiem dlaczego, pytałam go wiele razy i on tez nie wie
i jeszcze parę takich przyzwyczajeń by się znalazło
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
od razu mi się przypomina text do tż kiedy jesteśmy razem i rzucamy do siebie sprośnymi żartami "wyliżesz mi patelke dziś wieczór??"
no nie.....patelke?
Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
Hej lasecncje
a ja mialam długą nocke i wczesną pobudkę - po 20ej wczoraj zadzwoniła moja kolezanka z LO że właśnie wsiada w samolot w Uk i czy mogę ją przenocować ucieszyłam się bo nie widziałysmy się kilka lat... Leciała na pogrzeb dziadka i nie wiedziała na jaki lot będzie mieć bilet, a po drodze w PL miała ją zgarnąć siostra. Więc zasnęłyśmy dop po 1ej a siostra zapowiedziała się na 8 rano więc po 7 wstałam żeby naszykować sniadanko. A jaki sprint mieliśmy z tż po 20ej, sprzątanko aż kurzyło się mieliśmy dop dziś po południu zabrać się za to ale przyśpieszyliśmy z konieczności
Potem wybrałam się do pracy w sprawie papierów i zawiozłam zwolnienie.
Wróciłam po 13ej dopiero bo jeszcze zakupy. Teraz odpoczywam bo jestem zgon

ja nic prawie nie miałam od kogo dostać choć nie ukrywam chętnie bym przejęła, a tak kasa płynie wartkim strumieniem do sprzedawców jak się zaczyna od 0
matko kochana a miałas się nie przemęczać !!! uważaj na siebie

a z wyprawką racja - fajnie jest wszystko samemu kompletować, ale to jak kasa znika z konta jest przerażające... mi brakuje jeszcze kilku drobiazgów ale i tak z 1000 zł pęknie
Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
podczytuje Was przez parę dni, jakoś nie odważyłam się wcześniej dołączyć do rozmowy ale uznałam, że to tak nie ładnie czytać a nie udzielać się
Pozwolicie mi się dołączyć do Was? U mnie termin porodu przypada na 12 lutego już się z mężem doczekac nie możemy na naszego SzkrabaNa ostatnim USG( połówkowym) wyszło, że to chłopczyk chociaż na USG w 16 tygodniu bardziej na dziewczynkę wykazywało No i mamy naszego kochanego, wierzgającego Arturka- bo takie imię wybraliśmy po dłuuuuugich naradach
witaj


jak odpisywałam dostałam paczkę pajacyków z nexta - są prze-śli-czne

tylko czemu pogoda jest taka do

aaa i na obiad będę robić racuchy dzisiaj pewnie a zupę mam z wczoraj pomidorową
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:25   #4486
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
do Kasikzaki

;p ja mam szlafrok w barany


no ale własnie jak patrze na inna jaka mamy polarową-niby ten sam rozmiar a jakas ta duza mi sie wydane
już napisałam dzięki

One chyba takie się wydają bo są takie grubiutkie najważniejsze żeby Maluszkom było cieplutko

a co do szlafroka to Wy bierzecie do szpitala taki grubaśny czy raczej jakiś cieniutki? Tak się teraz zastanawiam, bo tam chyba w szpitalu powinno być ciepło, pomimo że zima będzie, ale dla noworodków to chyba jakaś przyzwoitą temperaturę powinni utrzymywać
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:25   #4487
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
no ale za wszystko moi rodzice placili
reszte juz sami
a co do apteki to ja tez mam zamiar własnie zamowic to co mi brakuje tam...ceny nie takie złe a własnie za przesyłke nie trzeba płacic...
Tak czy inaczej super zakupy
Mi jak pozamawiam w tym DOZie zostanie tylko zakup:
fotelika, pieluch tetrowych, wanienki, materaca, łapek-niedrapek i czapeczek
No i na pewno jeszcze sporo rzeczy, co dopiero w sklepie się namyślę, np. poduszka do karmienia mi się marzy, ale zobaczymy jak z $.

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
podczytuje Was przez parę dni, jakoś nie odważyłam się wcześniej dołączyć do rozmowy ale uznałam, że to tak nie ładnie czytać a nie udzielać się
Pozwolicie mi się dołączyć do Was? U mnie termin porodu przypada na 12 lutego już się z mężem doczekac nie możemy na naszego Szkraba Na ostatnim USG( połówkowym) wyszło, że to chłopczyk chociaż na USG w 16 tygodniu bardziej na dziewczynkę wykazywało No i mamy naszego kochanego, wierzgającego Arturka- bo takie imię wybraliśmy po dłuuuuugich naradach
Cześć

Zjadłam resztę zupy od wczoraj i nie jestem już głodna... co prawda mąż będzie za dobrą godzinę, ale nawet mi się nie chce szykować

A jutro i pojutrze obiadek u mamy
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:25   #4488
19mala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 167
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Witam po kilkudniowej przerwie

Agatek no gadam dużo ale żeby zaraz nie przegadać bez przesady zreszta czułam pismo nosem bo przeprowadziłam się do siebie i mąż ciągle poza domem, albo całe dnie w pracy bo to wywiadówka, bo to jakies kółko, teraz przez weekend szkolenie, dziś i jutro cały dzień więc się pytam po co mnie tu przywiózł jak go ciągle nie ma równie dobrze w domu u rodziców bym posiedziala przynajmniej miałabym do kogo buzie otworzyc a tak to mam tylko radio albo tv a w nim jedynke albo dwojke także masa kanałów do wyboru, tym bardziej że jak jest 1 to nie ma 2 i na odwrot także szał. Więc gadałam tyle na spotkaniu bo czułąm że musze sie nagadać na zas

A Wy tyle naskrobałyście że siedze i nadrabiam i pomimo że cos tam nadrobie to ciągle robi się wiecej i nawet nie mam kiedy wtracić swoich 3 groszy

Wczoraj miałam nalot teściów, szwagierki i szwagra bo urodziny miałam więc się zjechali pochłoneli ciasto, wypili wino i wszelkie trunki i pojechali

Anankee najlepsze życzenia dla córeczki, rodzona tak jak ja 24.11

Neska22 łóżeczko mam identyczne tylko jeszcze nie złożone, w ogole nic dla dziecka nie przygotowane, dla siebie też nie, do szpitala nic nie kupione masakra. Rzeczy nawet jeszcze swoich nie wypakowałam z kartonów po przeprowadzce, ale siedzę sama w weekend to moze cos zrobie w koncu
19mala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:26   #4489
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
no to pokazuję część zakupów
łózeczko nie stoi w pokoiku małego, dopiero w weekend zrobimy tam przemeblowanie i ustawimy jak trzeba. teraz tZ je na dole u rodziców złozyl, a posciel jest tylko tak narzucona zeby zobaczyc jak wyglada ;D
ale ładne zakupki
jakie to wszystko słodkie, takie malutkie
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
oo to też skorzystam z Twojego sposobu z ręcznikami papierowymi a w jakiej formie to się smaży?? tylko owalne??

Neska pięknie wszystko się prezentuje
ja nakładam trzy łyżki na jednego racucha.

a te, co pokazałaś, to chyba są łódeczki z jabłek porobione i moczone w cieście (???)

korzystam z tego przepisu http://www.kalejdoskopsmakow.pl/inde...ki-z-jablkami/
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 14:28   #4490
elunia25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 199
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
eee, ja na samym oleju robię
dla tż- wie co dobre

a ja myślałam, że o mojego Sebcię chodzi

szana
Agatku pewnie Twojego też miala na mysli
elunia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:31   #4491
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cześć Mamusie!
Eh co za dzień... ostatni w pracy, nawet nie przypuszczałam, że się tak wzruszę. Ludzie z całej firmy dookoła mnie, a ja stałam pośrodku z moim przełożonym, który klepał przemówienie, a mi łza łzę wyciskała i nawet nie mogłam się skupić na tym co mówi. Dostałam karuzelę do łóżeczka, ramkę z podziałem na zdjęcia od pierwszego m-ca życia Maleństwa do 12m-ca, kartkę z życzeniami i wpisami od wszystkich i kartę na zakupy do Mamas&Papas na 150f. Poza tym jedna babeczka w pracy zrobiła dla mnie na drutach śliczny niebieski, malusi sweterek, czapeczkę i rękawiczki, a Włoch z którym wcześniej pracowałam na jednym dziale dał mi kartkę świąteczną, a w niej znalazłam 20f dla Dzidziunia. Powiem Wam, że powaliło mnie to wszystko i beczałam jak ciele przed tymi ludźmi.
Lecę ponadrabiać.
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:32   #4492
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
no to pokazuję część zakupów
łózeczko nie stoi w pokoiku małego, dopiero w weekend zrobimy tam przemeblowanie i ustawimy jak trzeba. teraz tZ je na dole u rodziców złozyl, a posciel jest tylko tak narzucona zeby zobaczyc jak wyglada ;D
o wow super zakupy a ja dzisiaj dostałam maila, że moje łóżeczko zostało wysłane i czekam na paczkę
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
a ja bym chciała takie wyjdą takie na patelence??


---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ---

dobrze, że nie w osły...
Agatku te racuchy co pokazałaś to racuchy drożdżowe są zarąbiste, ale nie umiem ich robić ale w smaku ahhhh pyyyyyyyycha
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:33   #4493
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
;p ja mam szlafrok w barany
będziesz miss porodówki!!
Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
no nie.....patelke?
noo nie słyszałaś?? Objaśnienie
Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
a co do szlafroka to Wy bierzecie do szpitala taki grubaśny czy raczej jakiś cieniutki? Tak się teraz zastanawiam, bo tam chyba w szpitalu powinno być ciepło, pomimo że zima będzie, ale dla noworodków to chyba jakaś przyzwoitą temperaturę powinni utrzymywać
w szpitalu jest strasznie ciepło... a w pokoju 'matki z dzieckiem' ukrop niesamowity
Cytat:
Napisane przez 19mala83 Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam nalot teściów, szwagierki i szwagra bo urodziny miałam więc się zjechali pochłoneli ciasto, wypili wino i wszelkie trunki i pojechali
no nie... nażerli się i poszli? mogli chociaż posprzątać jeszcze po sobie!

Kochana 13-go spotkanko, albo 12stego- tak pasuje bybelli Musimy do jakiegoś kompromisu dojść! To się wtedy nagadamy oki?
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:36   #4494
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
czesc mamuśki i brzuszki

my dzisiaj na zakupach bylismy!!
miło takie zakupiska na raz się robi ;-) tylko gorzej z płaceniem

[QUOTE=bambusiek;30721482
Któraś z Was pisała o aptece DOZ i chyba pokupuję dość dużo w tym wypadku średnio mi się opłaca zamawiać na all.
Apteka (jedna z 2 w mieście), gdzie się odbiera towar jest 200 m od domu, więc super
A po reszte pojedziemy do sklepu, bo przy małej ilości zakupów wyjdzie taniej niż wysyłka z all
I jeszcze wysępię od koleżanki kartę rabatową... 5%, ale zawsze coś[/QUOTE]
ja tam kiedyś kupowałam i mają niezłe ceny.
Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Hej Szana w dwupaku z Arturkiem

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
no to pokazuję część zakupów
łózeczko nie stoi w pokoiku małego, dopiero w weekend zrobimy tam przemeblowanie i ustawimy jak trzeba. teraz tZ je na dole u rodziców złozyl, a posciel jest tylko tak narzucona zeby zobaczyc jak wyglada ;D
♥ cudo
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:36   #4495
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
noo nie słyszałaś?? Objaśnienie
OMG nie słyszałam
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:38   #4496
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
Agatku te racuchy co pokazałaś to racuchy drożdżowe są zarąbiste, ale nie umiem ich robić ale w smaku ahhhh pyyyyyyyycha
tak, robione jak pączki ehh trzeba dużo oleju wlać- moja babcia pół wielkiego gara miała wlanego- ahh te czasy...
Cytat:
Napisane przez elunia25 Pokaż wiadomość
Agatku pewnie Twojego też miala na mysli
właśnie, że nie i uska ma pierwszego minusa!
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:39   #4497
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

cieszę się, ze się Wam nasze zakupki podobują

Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość
Cześć Mamusie!
Eh co za dzień... ostatni w pracy, nawet nie przypuszczałam, że się tak wzruszę. Ludzie z całej firmy dookoła mnie, a ja stałam pośrodku z moim przełożonym, który klepał przemówienie, a mi łza łzę wyciskała i nawet nie mogłam się skupić na tym co mówi. Dostałam karuzelę do łóżeczka, ramkę z podziałem na zdjęcia od pierwszego m-ca życia Maleństwa do 12m-ca, kartkę z życzeniami i wpisami od wszystkich i kartę na zakupy do Mamas&Papas na 150f. Poza tym jedna babeczka w pracy zrobiła dla mnie na drutach śliczny niebieski, malusi sweterek, czapeczkę i rękawiczki, a Włoch z którym wcześniej pracowałam na jednym dziale dał mi kartkę świąteczną, a w niej znalazłam 20f dla Dzidziunia. Powiem Wam, że powaliło mnie to wszystko i beczałam jak ciele przed tymi ludźmi.
Lecę ponadrabiać.
super!!! bardzo miłe to było!!
ja to bym chyba ryczała
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:40   #4498
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
OMG nie słyszałam
zapodaj hasło mężowi, może on skuma, ciekawa jestem reakcji
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:40   #4499
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
hej hej jestem WSZYSTKO DOBRZE
dzisiejszy pan dr podejrzewa że tamten od usg miał źle skalibrowany sprzęt, że takie wieeeeelkie różnice były a ja sie tylko strachu najadłam, napłakałam że mąż aż wziął dziś wolne i siedział ze mną cały dzień do tego usg

dzięki za kciuki i ciepłe słowa

a dziś na usg wyszedł nam 29.12 synuś waży 2600 jest prawie w 35t wg pomiarów

MissZuzia dobrze, że wszystko się dobrze skończyło, ale współczuję Ci stresu i strachu, którego się najadłaś. Uff super, że wszystko się tak dobrze skończyło
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:41   #4500
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

nawojka8583 Super masz ekipę w pracy rzadko się tacy zdarzają!

Jeszcze 500 postów!!!!!!!!
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2011-11-25 o 14:43
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.