Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16 - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-16, 10:54   #5071
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez mirkaaa Pokaż wiadomość
Witajcie Dukaneczki

Nie wiem czy znajdzie sie jeszcze chociaz jedna duszyczka ktora mnie pamieta, niemniej jednak moj zwiazek emocjonalny z tym watkiem jest ogromny z tego tez powodu porawacam na jego strony

Zamierzam a wlasciwie juz rozpoczelam drugie podejscie do Dukana mam nadzieje tym razem drugie i ostatnie

Ostatnio niestety zrojnowal mnie zastoj mega dlugi, tym razem mam nadzieje ze nie zabraknie sil aby to przezwyciezyc i nie popelnic kolejny raz tego bledu
Kochana, ja Cię pamiętam, co słychać? koniecznie daj znać co i jak
Myszka, Ciebie też pamiętam gratuluję tego spadziora szybko i dużo zgubiłaś, zazdroszczę
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 11:27   #5072
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez mirkaaa Pokaż wiadomość
Witajcie Dukaneczki

Nie wiem czy znajdzie sie jeszcze chociaz jedna duszyczka ktora mnie pamieta, niemniej jednak moj zwiazek emocjonalny z tym watkiem jest ogromny z tego tez powodu porawacam na jego strony

Zamierzam a wlasciwie juz rozpoczelam drugie podejscie do Dukana mam nadzieje tym razem drugie i ostatnie

Ostatnio niestety zrojnowal mnie zastoj mega dlugi, tym razem mam nadzieje ze nie zabraknie sil aby to przezwyciezyc i nie popelnic kolejny raz tego bledu
no prosze wiesci niosa ze Mirka wrocila dasz rade kochana ja juz wyfrunelam na III, tobie tez tago zycze

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka26111 Pokaż wiadomość
Hej dukaneczki Pamięta mnie ktoś jeszcze
W sobotę minęły dwa miesiące diety więc robie małe podsumowanie
Schudłam 15 kg
a obwody to :
Biust -6cm
Pod biustem -6cm
Talia -13cm
Pas -9cm
Biodra -8cm
Waga 83kg

Jestem zadowolona z wyniku ale człowiek zachłanny i chciałabym wiecej schudnąć.I tu jest własnie problem
Od ponad tygodnia mój jadłospis jest mało dukanowy Nagrzeszyłam strasznie
Na usprawiedliwienie dodam to iż nałożyło się na siebie kilka problemów; byłam przed @ i miałam parcie na żarcie chyba mój organizm się zmęczył dietą bo ostatnio gorzej się czułam i białkowe jedzenie normalnie rosło mi w ustach i prawie Do tego miałam problemy z TŻ i już całkiem nie miałam głowy do diety.
Ostatnio było tak że jak miałam jeść coś dukanowego to wolałam nie jeść wcale i jadłam naprawde bardzo malo
Od 2 tygodni waga stoi w miejscu na całe szczęście nie wzrosla po tylu grzechach.
i teraz zastanawiam się co dalej przejść na III czy może zmienić tryb na 1/1 może wtedy jakos się postawie do pionu??? Już sama nie wiem co mam robić......
po 1. ja pamietam
po 2. naleza sie za fantastyczny wynik
po 3. ja bym zmienila tryb najpierw, a jak pomimo tego nie dasz rady, to wtedy III
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 12:04   #5073
Lellunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 47
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Hej dziewczyny
Ojj nadrobić was to wielki wyczyn
Waga mi psikusy ostatnio robi bo raz jest plus kilogram a raz minus I zdenerwowana jestem bo już dość mam przestoju. Miesiąc miałam i już chyba wystarczy.
No ale cel I osiągnięty !
Mialam dobić do 65 kg ale z biegiem czasu chce mi się coraz więcej. A więc teraz celem ostatecznym jest zobaczyć 5 z przodu
Lece dzisiaj na jogę bo mnie chyba melancholia jesienna dopada...
__________________
Dukam!

Na diecie od 13.07
170 cm
13.07 -> 84 kg
II faza od 23.07
01.10 -> 72 kg
Cel-> 60 kg

84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Lellunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 12:25   #5074
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

A moim celem I jest 55, a II jest 50
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 12:31   #5075
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

hej dziewuszki, ja dukam juz prawie 3 miesiace, waze 60.5 kg, wiec 12.5 utracilam gdyby nie grzeszki mialabym juz bankowo 58, no ale coz, sama jestem sobie winna walcze wiec na II wytrwale, staram sie teraz pilnowac i wiecej nie grzeszyc, ale same pewnie wiecie ze czasem czlowiek jest slaby i ulega pokusom

czuje sie super, ale martwie sie tym, ze ostatnia @ mialam 1.09 i cisza, robilam nawet 2 testy ciazowe na wszelki wypadek, zeby dzidziusiowi nie zaszkodzic, ale nie jestem w ciazy. Czy ktoras z Was ma tez taki problem ze nie ma @ od 2 miesiecy?
__________________
Moje dwa M&Msy:
Maja 15.05.2009
Mikołaj 18.12.2011


Dieta (znowu): 178 cm / 64kg
Cel pt. "wakacje w sexy ciele"
do 1.06 - 9 kg (55kg)
Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 12:35   #5076
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Lellunia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ojj nadrobić was to wielki wyczyn
Waga mi psikusy ostatnio robi bo raz jest plus kilogram a raz minus I zdenerwowana jestem bo już dość mam przestoju. Miesiąc miałam i już chyba wystarczy.
No ale cel I osiągnięty !
Mialam dobić do 65 kg ale z biegiem czasu chce mi się coraz więcej. A więc teraz celem ostatecznym jest zobaczyć 5 z przodu
Lece dzisiaj na jogę bo mnie chyba melancholia jesienna dopada...
No to moje gratulacje! Widzę, że dziś dzień osiągania I celu hehe
Moim drugim celem jest 60kg a ostatecznym 55kg (wg doktorka 58kg) ale już mi mój marudzi, żebym nie przesadzała i że max 60 wystarczy a ja tam wiem swoje
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 12:48   #5077
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Karola_82 Pokaż wiadomość
hej dziewuszki, ja dukam juz prawie 3 miesiace, waze 60.5 kg, wiec 12.5 utracilam gdyby nie grzeszki mialabym juz bankowo 58, no ale coz, sama jestem sobie winna walcze wiec na II wytrwale, staram sie teraz pilnowac i wiecej nie grzeszyc, ale same pewnie wiecie ze czasem czlowiek jest slaby i ulega pokusom

czuje sie super, ale martwie sie tym, ze ostatnia @ mialam 1.09 i cisza, robilam nawet 2 testy ciazowe na wszelki wypadek, zeby dzidziusiowi nie zaszkodzic, ale nie jestem w ciazy. Czy ktoras z Was ma tez taki problem ze nie ma @ od 2 miesiecy?
witaj aby nie zaczynać od a więc zaczełam inaczej
Ja okolo 5 miesięcy po ciąży walcze z @ raz jest co 2 miesiace raz co 1,5 nigdy nie wiem kiedy przyjdzie :/ i to juz przed dieta niestety
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 12:59   #5078
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

oh do mojego celu jeszcze 4,9 kg... aczkolwiek mam nadzieje ze za tydzien(po okresie) juz bedzie lepiej
ale spoko;]
dzisiaj rozkminiałam ze moglabym szybciej chudnac bo wtedy ta 3 faza bedzie krotsza...
a po X min dotarlo do mnie ze to przeciez zalezy od utraty kilogramow..
^^ brawka dla mnie!
ale dzisiaj pieknie dzien bialkowy.. zjadlam owsianke i znow kolejna rzecz ktora z otrebow kocham! :O i jak zawsze nie bede mogla sie zdecydowac co tu zjesc z otrebow
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 13:42   #5079
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
witaj aby nie zaczynać od a więc zaczełam inaczej
Ja okolo 5 miesięcy po ciąży walcze z @ raz jest co 2 miesiace raz co 1,5 nigdy nie wiem kiedy przyjdzie :/ i to juz przed dieta niestety
ja w sumie mialam tylko 2 miesiaczki od urodzenia coreczki, pierwsza dostalam po ponad roku, druga byla regularnie, ale 3cia juz nie przyszla, myslalam ze przez dieta, a tu faktycznie moze byc inna przyczyna, dzieki)
__________________
Moje dwa M&Msy:
Maja 15.05.2009
Mikołaj 18.12.2011


Dieta (znowu): 178 cm / 64kg
Cel pt. "wakacje w sexy ciele"
do 1.06 - 9 kg (55kg)
Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 15:33   #5080
Emilius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 151
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Witam!!
dzisiaj zapomniałam się zważyć, potem juz było za pozno, bo wypiłam dwie szklanki wody(popijam nią błonnik), herbate i zjadłam śniadanie (owsiankę z otrębów i mleka 0,5%)
JA UWIELBIAM TĄ DIETĘ! Dziś drugi dzień na PW i jem aż miło.
Śniadanie: owsianka j.w.
Śniadanie II: twaróg chudy - kilka widelców, 2 plastry szynki i pomidorka
Przekąska: Serek wiejski
Obiad: Sałatka z kurczaka (smazonego w przyprawach na teflonie), warzyw na parze - brokuły, kalafior, marchewka (taka wiosenna mieszanka) z sosem czosnkowym robionym na naturalnym jogurcie.
Podwieczorek: Puding z Lidla (1/2 porcji na zimno, bo wczoraj zjadłam 1/2 na ciepło , a teraz to co zostało. Bardzo smaczny na zimno. Przypomina mi deser Satino czy coś takiego)


N A Ż A R T A!!!!!!!!

Ktoś tu mówi o diecie???

Już mam dość, no ale to dopiero 16.30. Ja mam wrażenie, że się obzeram normalnie!!! Gprzej niż jakbym się nie odchudzała.
Jutro czyste proteinki i pojutrze też (2/2). Trzeba jeszcze jakiego pomidorka zjeść. A powiedzcie czy Mozarelle mozna, bo ja tak lubie mozarelle - pewnie nie co?
__________________
165 cm, 23 lata.
Było kiedyś 65kg
Bedzie niedługo 57 a może 55

63-62-61-60-59-58-57



Emilius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 16:00   #5081
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

witam popoludniowo
dzis byl dzien wazenia, jestem super szczesliwa bo kolejny kilogram sobie poszedl
dzieki za wsparcie i za przepisy.. jestem juz w polowie drogi
teraz musze uciekac bo musze zawiesc mala na urodziny do kolezanki z przedszkola...
do przeczytania pozniej
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 16:17   #5082
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez [B
Siala_Bala[/B];23267801]w tych ciężkich chwilach będziesz przeć razem z nami wysyłając smsy o treści "dasz radę! jestem z Tobą!"
Jak juz nic nie pomoze:mad :

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez [B
sQuaara[/B];23268501]dzien dobry wstalam ide umyc zabki i staje na wadze... )

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

pffffff 69.7 ;/
czyli 1 kg wiecej niz w 2tygodnie temu.. moze to wina tej szalonej nocy 2tostow, szampana,piwka i kebaba w srode.. ah a bylam tak pieknie nastawiona na tą wage...
no ale nic...
dukam dalej musze zaopatrzyc sie w makrele bo wczoraj wciagnelam kiszona kapuste to cos tam pomoglo )
Witam pieknie i kilka slow pocieszenia Nie wiem czy pamietasz, ale Dukan pisal w pierwszej ksiazce o zabojczym polaczeniu alkoholu i slonych potraw- mozna przybrac na wadze, niektorzy waza nawet 2-3 kg wiecej np po weekendzie. To przede wszystkim woda Ci sie zatrzymala, jak widze bylo piwko i szampan...:pa la:
Ale zostalo Ci wybaczone. Tak jest w tej diecie i czesto sie zdarzalo dukajacym, ze jednego dnia bylo kg na plusie, po czym nastepowal spektakularny spadek. Glowa do gory Wiem, ze szczegolnie na poczatku diety moze to niektore osoby bardzo zniechecic, ale tak to wyglada w tej diecie, wiec sie nie przejmuj))
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 16:38   #5083
ROZALKA4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 885
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Karola_82 Pokaż wiadomość
hej dziewuszki, ja dukam juz prawie 3 miesiace, waze 60.5 kg, wiec 12.5 utracilam gdyby nie grzeszki mialabym juz bankowo 58, no ale coz, sama jestem sobie winna walcze wiec na II wytrwale, staram sie teraz pilnowac i wiecej nie grzeszyc, ale same pewnie wiecie ze czasem czlowiek jest slaby i ulega pokusom

czuje sie super, ale martwie sie tym, ze ostatnia @ mialam 1.09 i cisza, robilam nawet 2 testy ciazowe na wszelki wypadek, zeby dzidziusiowi nie zaszkodzic, ale nie jestem w ciazy. Czy ktoras z Was ma tez taki problem ze nie ma @ od 2 miesiecy?

ja tez nie dostałam @ a miałąm jak w zegarku co 26 dni
robiłam dwa testy w ciąży nie jestem
nigdy predzej nie miałam takich sytuacji takze myslę ze od diety poszłam na badania krwi i moczu jutro powinny byc wyniki.
ROZALKA4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 16:48   #5084
zmienniczka
Zadomowienie
 
Avatar zmienniczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 177
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Zmienniczka - ściskam mocno! Babcia jest teraz szczęśliwa i nic ją nie boli więc mimo bólu niech uśmiech zagości ta Twej buźce.
ja juz dawno nie jestem smutna..

Cytat:
Napisane przez Aganiala Pokaż wiadomość

Ja natomiast jestem podłamana.
Zbliża mi się @ i już sa różne objawy....
Nie spodziewałam się, że przed okresem mogę przybrać 1,5 kg
ja pzezywalam ostatnio dokladnie to samo... wyobraz sobie moje przerazenie gdy na wadze zobaczylam o 1,5 wiecej a i o malpie (przedwczesnej) nie mialam pojecia...

Cytat:
Napisane przez Emilius Pokaż wiadomość
Podwieczorek: Puding z Lidla (1/2 porcji na zimno, bo wczoraj zjadłam 1/2 na ciepło , a teraz to co zostało. Bardzo smaczny na zimno. A powiedzcie czy Mozarelle mozna, bo ja tak lubie mozarelle - pewnie nie co?
pudingu z lidla mozna zjesc poecje jednorazowo ktora wynosi 1/3 opakowania!!!
mozarella??? zobacz sobie ile ona ma tluszczu...
__________________
OM 23-12-12
TP wg OM 29-09-13
wg USG 25-09-13

http://babystrology.com/tickers/baby..."180"></embed>
zmienniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 17:14   #5085
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez asio90 Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek!
Dziś same dobre wieści

Waga spadła w końcu ładnie!
- 500 !
Cieszę się mocno, bo cały zeszły tydzień waga spadała, ale jakby nie chciała... Po 100 g dziennie, a poźniej wzrost, noi wyszło że w zeszłym tygodniu straciłam tylko 0,5 kg

Ale!
Połowa drogi już za mną!!!!!!!
Chciałam zrzucić 16 kg. Zrzuciłam już 8,2 ! Więc już bliżej, niż dalej, do celu!

piękny spadeczek i życzę dalszych obfitych ubytków kostek smalczyku


Cytat:
Napisane przez myszka26111 Pokaż wiadomość
Hej dukaneczki Pamięta mnie ktoś jeszcze
W sobotę minęły dwa miesiące diety więc robie małe podsumowanie
Schudłam 15 kg
a obwody to :
Biust -6cm
Pod biustem -6cm
Talia -13cm
Pas -9cm
Biodra -8cm
Waga 83kg

Jestem zadowolona z wyniku ale człowiek zachłanny i chciałabym wiecej schudnąć.I tu jest własnie problem
Od ponad tygodnia mój jadłospis jest mało dukanowy Nagrzeszyłam strasznie
Na usprawiedliwienie dodam to iż nałożyło się na siebie kilka problemów; byłam przed @ i miałam parcie na żarcie chyba mój organizm się zmęczył dietą bo ostatnio gorzej się czułam i białkowe jedzenie normalnie rosło mi w ustach i prawie Do tego miałam problemy z TŻ i już całkiem nie miałam głowy do diety.
Ostatnio było tak że jak miałam jeść coś dukanowego to wolałam nie jeść wcale i jadłam naprawde bardzo malo
Od 2 tygodni waga stoi w miejscu na całe szczęście nie wzrosla po tylu grzechach.
i teraz zastanawiam się co dalej przejść na III czy może zmienić tryb na 1/1 może wtedy jakos się postawie do pionu??? Już sama nie wiem co mam robić......

pięknie spadłaś bardzoooo szybko ale to się brak grzeszenia nazywa gratuluję !


Cytat:
Napisane przez mirkaaa Pokaż wiadomość
Witajcie Dukaneczki

Nie wiem czy znajdzie sie jeszcze chociaz jedna duszyczka ktora mnie pamieta, niemniej jednak moj zwiazek emocjonalny z tym watkiem jest ogromny z tego tez powodu porawacam na jego strony

Zamierzam a wlasciwie juz rozpoczelam drugie podejscie do Dukana mam nadzieje tym razem drugie i ostatnie

Ostatnio niestety zrojnowal mnie zastoj mega dlugi, tym razem mam nadzieje ze nie zabraknie sil aby to przezwyciezyc i nie popelnic kolejny raz tego bledu

witamy koleżankę
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 17:24   #5086
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Jak juz nic nie pomoze:mad :

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------



Witam pieknie i kilka slow pocieszenia Nie wiem czy pamietasz, ale Dukan pisal w pierwszej ksiazce o zabojczym polaczeniu alkoholu i slonych potraw- mozna przybrac na wadze, niektorzy waza nawet 2-3 kg wiecej np po weekendzie. To przede wszystkim woda Ci sie zatrzymala, jak widze bylo piwko i szampan...:pa la:
Ale zostalo Ci wybaczone. Tak jest w tej diecie i czesto sie zdarzalo dukajacym, ze jednego dnia bylo kg na plusie, po czym nastepowal spektakularny spadek. Glowa do gory Wiem, ze szczegolnie na poczatku diety moze to niektore osoby bardzo zniechecic, ale tak to wyglada w tej diecie, wiec sie nie przejmuj))
dziekuje za te slowa... i pałe tez )
ja wiem ze tak moze byc.. ne dziwi mnie to wcale... aczkolwiek powiedzialam sobie ze jak zejde do 66 z hakiem..nawet 66,9 to pojde do fryzjera... no nie pojde a juz sie tak nastawiłam ;D
aczkolwiek dukam sobie dalej grzecznie i w pt rano sie zwaze)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 18:09   #5087
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Drugi dzień dobiega końca, czuję się świetnie! może oprócz bólu głowy, który zakończył się po 2 apapach extra...
Do pracy jedzenia nie zapomniałam - wędzone udko z kurczaka + twarożek mhmmm
Na obiad rosół na klopsach z mielonej piersi kurczaka, a na deserek twarożek ze słodzikiem i cynamonem. Na dziś finito. Zjadłam zdecydowanie więcej niż wczoraj, więc ciekawe co jutro waga pokaże Korci żeby już sprawdzić, bo przecież Dukan zalecał przez pierwsze dni częste ważenie, ale nie chcę się deprymować w razie czego, więc wytrzymam do rana.
Żadnych problemów z utrzymaniem diety - nic nie korci, nawet wyłożone czekoladki zabrałam do domu dla taty. Początkowo chciałam zjeść ale przypomniałam sobie, że przecież jestem na diecie! (zapomniałam).
Zresztą czytanie Was dodaje tyle motywacji, że nie ma czasu pomyśleć o jedzeniu

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
witam popoludniowo
dzis byl dzien wazenia, jestem super szczesliwa bo kolejny kilogram sobie poszedl
dzieki za wsparcie i za przepisy.. jestem juz w polowie drogi
teraz musze uciekac bo musze zawiesc mala na urodziny do kolezanki z przedszkola...
do przeczytania pozniej
GRATULACJE!! I połowa drogi już za Tobą! Teraz to już z górki
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 18:33   #5088
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

NOWY WĄTEK:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...5#post23281665
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:51   #5089
Aganiala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ŻORY
Wiadomości: 98
GG do Aganiala
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez zmienniczka Pokaż wiadomość

ja pzezywalam ostatnio dokladnie to samo... wyobraz sobie moje przerazenie gdy na wadze zobaczylam o 1,5 wiecej a i o malpie (przedwczesnej) nie mialam pojecia...
..
Dziękuje za wsparcie!
kiedyś @ się skończy...tak za tydz może wtedy wszystko wróci do normy.
Oczywiście biorę się również ostro za siebie.... czas być grzecznym.

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów
__________________
DROGA DO CELU JEST RÓWNIE WAŻNA
JAK ON SAM!!!
Z SOS - odchudzanie od 25.01.2012
Faza I - 80 kg

mam nadzieję, że będzie: 60

Aganiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 21:17   #5090
Emilius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 151
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez zmienniczka Pokaż wiadomość



pudingu z lidla mozna zjesc poecje jednorazowo ktora wynosi 1/3 opakowania!!!
mozarella??? zobacz sobie ile ona ma tluszczu...
Nie wiem, dlatego pytam. C0 już nie można zapytać, żeby nie być wyśmianym...? Przecież po to między innymi jesteśmy tu dla siebie no nie?
__________________
165 cm, 23 lata.
Było kiedyś 65kg
Bedzie niedługo 57 a może 55

63-62-61-60-59-58-57



Emilius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 21:23   #5091
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Emilius Pokaż wiadomość
Nie wiem, dlatego pytam. C0 już nie można zapytać, żeby nie być wyśmianym...? Przecież po to między innymi jesteśmy tu dla siebie no nie?
jakbyś przeczytała pierwsze posty albo książkę to byś wiedziała o mozarelli.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 21:36   #5092
Emilius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 151
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
jakbyś przeczytała pierwsze posty albo książkę to byś wiedziała o mozarelli.
Dobra....Przepraszam, że zapytałam. Należy mi się publiczny lincz czy coś gorszego może?

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Naprawdę odpuśćcie trochę dziewczyny.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Zachowujecie się jakbym zjadła kilo mozarelli i mówiła, ze jestem na dukanie. A ja się tylko zapytałam czy można. To nie grzech przeciez.
A skiążkę czytalam, ale nie znam na pamięć całej. Mozarelka to taki biały serek, miałąm nadzieję ze dość chudy, tyle.
__________________
165 cm, 23 lata.
Było kiedyś 65kg
Bedzie niedługo 57 a może 55

63-62-61-60-59-58-57



Emilius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 21:51   #5093
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez [B
sQuaara;23[/B]279946]dziekuje za te slowa... i pałe tez )
ja wiem ze tak moze byc.. ne dziwi mnie to wcale... aczkolwiek powiedzialam sobie ze jak zejde do 66 z hakiem..nawet 66,9 to pojde do fryzjera... no nie pojde a juz sie tak nastawiłam ;D
aczkolwiek dukam sobie dalej grzecznie i w pt rano sie zwaze)
No, mam nadzieje, ze nastukalam po pupie Jestes juz chudzinka dukanowa, wiec sie nie katuj, a do fryzjera to fajnie sobie pojsc bez wzgledu na efekty diety. Nie wiem czy tez tak masz, ale ja odkad jestem na diecie to zaczelam przesadnie nawet dbac o siebie, czuje ze z dnia na dzien dzieki Dukanowi jakos tak ladniej wygladam, oczywiscie nie pomysl o mnie, ze jestem jakims narcyzem alboco... Takie *******y jak nowa fryzura, bluzka, z ktorej nie wystaja opony, makijaz, nawet zabiegi pod prysznicem rekompensuja mi inne przyjemnosci np slodycze, przegryzki i fastfoodytrzymaj sie dzielnie pieknosci moje!!!!
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 21:54   #5094
Emilius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 151
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Ciekawe jak mój organizm zareaguje przed @. Sczerze mówić to nawet nie wiem kiedy ona ma przyjść. nie jestem systematyczna w tych sprawach. Ale myśle, ze jakiś tydz mi został do @
__________________
165 cm, 23 lata.
Było kiedyś 65kg
Bedzie niedługo 57 a może 55

63-62-61-60-59-58-57



Emilius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 22:18   #5095
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Kochane, nie piszczcie już w tej części.

NOWY WĄTEK
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...5#post23281665
__________________
J

Edytowane przez Emilia 25
Czas edycji: 2010-11-16 o 22:22
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 07:59   #5096
kasia252524
Raczkowanie
 
Avatar kasia252524
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 122
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Hej dziewczyny! POMOOOOCY!! W zeszłym roku schudłam na dukanie prawie. Zaczęłam brac tabl antykoncepcyjne i waga wróciła z prędkością światła. Prawie 2 miesiące temy odstawiałm te tabl w cholere i 3 dni temu zaczęłam dukać od początku niestety waga ani drgnie Jem wszystko tak jak powinnam, zero grzeszków, wszystko tak jak być powinno. Nie wiem co jest grane. POMÓŻCIE ROZWIĄZAĆ ZE MNĄ TEN PROBLEM BŁAGAM!!!
__________________
07.11.2011 POWRÓT DO POLSKI
kasia252524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.