Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-28, 06:54   #151
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

dziendobry dukanki
zmykam powolutku ( ) i szybko napiszę: porannych spadków! u mnie chyba 0,7 kg.... niedługo bedzie 51....ahhh
U mnie tez deszcz pada i tak szaro na dworze.

przepraszam, że sie powtarzam, a czy może inne dukanki znaja jeszcze inne sposoby na porcelankę?
__________________
dieta mż i ćwiczenia: start 60 kg;/
60kg->59kg->58kg->57kg->56kg->55kg-> 54kg->-53->-52kg... a może 50 kg?

Smutno, samotnie.
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 07:05   #152
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dzień dobry - duk duk ...melduje się z mega spadziorkiem - 1300 czy to mozliwe ? na wagę wskakiwałam z różnych stron i za każdym razem tyle samo czyli można by rzec iż nadwyżka sobie spadła i jestem jeszcze - 100 do przodu grzeczność popłaca


Cytat:
Napisane przez songoma Pokaż wiadomość
Konczi, obiecalam napisac artykul oparty na mojej pracy licencjackiej, o grach internetowych, do czasopisma socjologicznego poswieconego tematyce zabawy
cale wakacje pracowalam i nie wiedzialam z ktorej strony to podejsc, az tu mi sie czas skonczyl i musialam na szybko - no to mam. przynajmniej juz sie odrobilam ;P

songoma ło rzesz to miałaś faktycznie - gratuluję mobilizacji i efektu końcowego


Cytat:
Napisane przez Agnese69 Pokaż wiadomość
No i OBY! Czego i sobie życzę... skoro odkręciłam ogrzewanie w domu...

No mówię, że nie Mirka - jezusicku, nie wytrzymam, ubiję ją dzisiaj... - A skoro Mirka nie mówiła to ja nie zalewałam wrzątkiem, gdyż Mirka jest tu moim guru kosmetycznym - wybaczcie siestry, jeśli którąś niechcący uraziłam [/COLOR]

Agnese chyba ta Twoja zimnota działa hahaha chce by było mi zimno
co do wrzątku to raczej pewne co by zalać bo ja swoja zalałam i mi się rozpuściła i taka była historia


Cytat:
Napisane przez rumcia1 Pokaż wiadomość
Hej
Jak Was znalazłam to już idziecie spać. Hmmm...
Wzięłam się do pracy mojej papierkowej i mozolnie mi to idzie. Eh ta biurokracja. Zamiast robić coś pożytecznego to tworzę kilkadziesiąt stron bazgraniny.
Mam tu do nadrobienia sporo stron, ale dzisiaj to ja juz nie dam rady. Niestety.
Samopoczucie dietowe mam ciut lepsze, ale dlatego, że mam właśnie inne zmartwienie - czy aby zdążę do połowy października wyrobić się z pracą.

Nie. U mnie jak w zegarku trzy pod rząd.
Może teścik kupisz?

Rumcia nie przemęczaj się ... znajomy mi wspominał że zamiast spędzać czas na przygotowaniu się to ślęczy nad papierami i to jakaś zbędna robota jest więc cóż powiedzieć - nasz kraj lubi papierki ...

u mnie też @ zegarkowo jak nigdy ta dieta mnie jeszcze nastawi heheh


---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
przepraszam, że sie powtarzam, a czy może inne dukanki znaja jeszcze inne sposoby na porcelankę?

karla a jesteś na PW ? jeżeli tak zrób sobie duszoną cebulkę na mnie działa
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 07:23   #153
myszka26111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 104
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dzień dobry dukaneczki
u mnie dziś zastój niestety a teraz pora na śniadanko i chyba na pocieszenie zrobię sobie Ciasto z kubka

Konczita ale mega spadzior
__________________
13.o9.2010r Początek
I faza U-7 dni - 4,5 kg
II faza 20.09 do 21.11 -11,5 kg
Cel 1 osiągnięty
Od 22.11 III faza
myszka26111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 07:32   #154
milaminka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 258
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Dzień dobry - duk duk ...melduje się z mega spadziorkiem - 1300 czy to mozliwe ? na wagę wskakiwałam z różnych stron i za każdym razem tyle samo czyli można by rzec iż nadwyżka sobie spadła i jestem jeszcze - 100 do przodu grzeczność popłaca
Chyle czoła, bije ukłony i o recepte na tak giantyczny spadek Gratki kochana
U mnie chyba bez zmian. Stoje, ale to przez grzeszna sobote
__________________
"When nothing goes right... go left"
milaminka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 07:38   #155
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Witam wszystkie dukanki

Dzisiaj do Was dołączam i zaczynam dietę.
Mam nadzieję, że wytrwam z Wami do końca.

Pozdrawiam
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 07:45   #156
Aganiala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ŻORY
Wiadomości: 98
GG do Aganiala
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Witam wszystkich
Ja również się odmeldowuję!!!
Oczywiście ze spadkiem z 0,5kg czyli po wczorajszym wzroście znów jestem na 70 kg.

Ja również się piszę na Activię Fett Free
__________________
DROGA DO CELU JEST RÓWNIE WAŻNA
JAK ON SAM!!!
Z SOS - odchudzanie od 25.01.2012
Faza I - 80 kg

mam nadzieję, że będzie: 60

Aganiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 07:51   #157
lesia27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 202
GG do lesia27
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

heja
na wadze u mnie 60,5 kg... waga spada jak szalona, ale pewnie to dlatego ze mało jem... przeziębilam sie, mam chore gardło, kaszel i katar a jutro na 12 godzin do pracy ide... no i w czwartek tezmasakra!moze tez dlatego sie stresuje ta praca... nie jestem w pełni nia zadowolona...fakt! poki co bylam tam na pewnie 10godzin a wczesniej po 6h ale w większosci siedzialam na zapleczunie wiem dlaczego tak sie dzieje.....ze jakos tak sie boje tej pracy....a powinnam wziac na luz bo to tylko okres probny i to jeszcze 3/4 etatu... czyli 120godzin miesiecznie.. o ile tego przestrzegaja!!!!
co do dukana? hmmm?laski do mnie w robocie mowia: a Ty wiesz ze przytyjesz?a ja: wcale ze nie...! i zaczelam tlumaczyc o co chodzi z dieta dukana.....to na koniec powiedzialy...a tak w ogole z czego Ty chcesz sie odchudzac?? hehehe!
wiecie co?jednak wymarzona praca w zawodzie to bylby dla mnie raj!a teraz sie mecze poki co...a nie chce bawic sie w wypowiedzenia bo podpisalam umowe i musze sie z niej wywiazac
pozdrawiam i gratuluje spadków
__________________
15.03. 2010 początek dietki = 73,8kg / 163cm
po uderzeniówce: - 1,8kg
jest: 59,4kg <6 miesięcy>
-14,4 kg
będzie: 58kg moze 56kg ... zobaczę w "praniu"

"8 sesja" na VACU aktiv
"pierwsze kręcenia Hula Hop Anion"
lesia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 08:03   #158
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

nie zwrocilam uwagi, ze cz.15 sie skonczyla

duk duk
dzisiaj wchodze na wage a tam 1,1kg mniej niz wczoraj nie ma to jak motywacja z rana jeszcze 4 dni PP i pozniej system 1/1 i w styczniu bede wazyc moja wymarzona waga
dzisiaj na sniadanie grahamka z serkiem białym i pasztetem drobiowym
na obiad-w planach mielone
kolacja-moze omlet-jesli zmieszcze
milego dukania w ta brzydka pogode

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------


Cytat:
Napisane przez valencja
Dziewczyny.
Bardzo dobry sposób na spalenie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie i cellulit.
zaparzcie w szklance kawę tyle aby starczyło wam na wysmarowanie od kolan - uda- do pasa( kawę przesiać przez sitko zostawić tyko fusy), możecie wymieszać z 2 kroplami olejku cynamonu ale naturalnego ja kupuje w zielarskim. Wchodzę do wanny smaruje się i owijam folią. zostawiam na 20-30 min. (nie za dużo olejku, ja raz dałam kilka kropli więcej myślałam ze zwariuje -piekło) efekty są stosuje 2-3 razy w tyg.
Zimny prysznic.
Daje efekt
Nastawiłam się na rozpoczęcie diety dukana od tego poniedziałku ale zaskoczyły mnie "babskie dni" wiec przeniosłam na następny tydzień.

Będzie ciężko zwłaszcza bez słodyczy heehehe

Czytałam w internecie że faza pierwsza trwa od 8 - 10 dni w zależności ile chce się schudnąć i przez ten czas je się wyłącznie nabiał i chude mięso, ryby . Można używać przypraw. Co jadłyście na śniadania?
Podzielicie się jakimiś przepisami.
Trzymam kciuki


tez stosuje od czasu do czasu ale peeling kawowy z oliwka hmmm nastepnym razem posmaruje sie i obwine folia
__________________

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez lesia27 Pokaż wiadomość
heja
na wadze u mnie 60,5 kg... waga spada jak szalona, ale pewnie to dlatego ze mało jem... przeziębilam sie, mam chore gardło, kaszel i katar a jutro na 12 godzin do pracy ide... no i w czwartek tezmasakra!moze tez dlatego sie stresuje ta praca... nie jestem w pełni nia zadowolona...fakt! poki co bylam tam na pewnie 10godzin a wczesniej po 6h ale w większosci siedzialam na zapleczunie wiem dlaczego tak sie dzieje.....ze jakos tak sie boje tej pracy....a powinnam wziac na luz bo to tylko okres probny i to jeszcze 3/4 etatu... czyli 120godzin miesiecznie.. o ile tego przestrzegaja!!!!
co do dukana? hmmm?laski do mnie w robocie mowia: a Ty wiesz ze przytyjesz?a ja: wcale ze nie...! i zaczelam tlumaczyc o co chodzi z dieta dukana.....to na koniec powiedzialy...a tak w ogole z czego Ty chcesz sie odchudzac?? hehehe!
wiecie co?jednak wymarzona praca w zawodzie to bylby dla mnie raj!a teraz sie mecze poki co...a nie chce bawic sie w wypowiedzenia bo podpisalam umowe i musze sie z niej wywiazac
pozdrawiam i gratuluje spadków
zdrowka zycze!
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:09   #159
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

witam rano
ja wzrost kolejny... ale nie zmienię podpisu, bo wzrost mam po wczorajszym łosoiu wędzonym na wieczór... słony jak cholera był!
a wszystkim gratuluję spadków! oczywiście Konczi, podziwiam!
a co do 7mego sezonu Desperatek to jest już na iitv.pl, tylko że nie było wersji z napisami jeszcze więc ja nie obejrzałam... ale poczekam
tymczasem uciekam, jadę do Lublina na uczelnię odebrać dyplom miłego dnia
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:20   #160
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kataluna Pokaż wiadomość
Jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz czy ciezkie czy nie. Po tym twoim drylowaniu na steperku i innych takich powinnas z palcem w ... (tam gdzie chcesz ) to zrobic. Pomysl, 40 min z rozgrzewka, rozciaganiem i uspokojeniem a potem lezysz sobie na kanapie a tluszcz sam sie spala. Ja czesto leze zafoliowana w moich czarodziejskich olejkach
jak tak mowisz to sprobuje, poszukam na youtube a przypomnij ino co to za olejki, bo juz zgubilam dawno kartke, a ze Ciebie nie bylo to nie mialam jak zapytac

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Dobry dzionek Dziś widzę kolejny dzień pogoda nie rozpieszcza, znów deszczyk, ale nie ma co narzekac. Jest muzyka, jest dobrze
Spadków nie ma, pewnie jeszcze dlugo nie bedzie, ale jedzenie dukanowe juz czeka, by wpasc mi do buzki. Na sniadanie rybka i otrębowe musztardowe placuszki!
Smacznego dnia i spadeczkow dziewczynki
omg ale sie przestarszylam twojego avatarka wydawalo mi sie ze z buzi krew mu leci


Konczi gratuluje mega spadziora


Karla_17 tobie rowniez fantastyczne wyniki

Beatagr3 wszystko zalezy od ciebie

Aganiala ooo i nastepny spadek toscie sie rozkrecily

Lesia27 pomimo tego, ze spadzior zaliczony, bo malo jesz brawa sie naleza a w pracy dasz sobie rade, jak czytam to co piszesz to widzie siebie w "Troll'u" 11 lat temu. i tez sie balam, trzymam lepsza taka praca niz zadna, tym bardziej ze pozwoli ci zbudowac pewnosc siebie, bo tego w pracy sie uczymy

i ja sie witam z ranka, moja waga sie buja w te i wewte roznice sa o 0,300 g i takiz to dzis spadek mam, ale pewnie jutro zalicze taki wzrost, pomimo ze grzecznie dukam od 4 dni no nic trwam dalej...

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
witam rano
ja wzrost kolejny... ale nie zmienię podpisu, bo wzrost mam po wczorajszym łosoiu wędzonym na wieczór... słony jak cholera był!
a wszystkim gratuluję spadków! oczywiście Konczi, podziwiam!
a co do 7mego sezonu Desperatek to jest już na iitv.pl, tylko że nie było wersji z napisami jeszcze więc ja nie obejrzałam... ale poczekam
tymczasem uciekam, jadę do Lublina na uczelnię odebrać dyplom miłego dnia
mowisz o tym

http://www.youtube.com/watch?v=BCBYaBG4uOE

sa wklejone pokolei odc

ale ja poczekam jak bedzie w teli
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:20   #161
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

DUK DUK
jak fajnie spac bez chlopa w duuuuzym lozku nic mnie nie boli, nic mi nie scierplo, nie bylo mi za goraco, nawet nie wiem kiedy Majka do mnie wlazla

Cytat:
Napisane przez kataluna Pokaż wiadomość
Spelniam obietnice i przedstawiam efekty moich wyrzeczen... Szczerze- nie moge patrzec na zdjecia "before"
pieknie teraz!!! superasnie widac roznice!!!!!!

BROADWAYDREAM
ja pierdziu... co za avatarek

Edytowane przez Aleksandra_M
Czas edycji: 2010-09-28 o 08:23
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:23   #162
lesia27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 202
GG do lesia27
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez twinsplus1 Pokaż wiadomość


Lesia27 pomimo tego, ze spadzior zaliczony, bo malo jesz brawa sie naleza a w pracy dasz sobie rade, jak czytam to co piszesz to widzie siebie w "Troll'u" 11 lat temu. i tez sie balam, trzymam lepsza taka praca niz zadna, tym bardziej ze pozwoli ci zbudowac pewnosc siebie, bo tego w pracy sie uczymy

:
dzieki za trzymanie kciuków! ale ja juz postanowilam ze to tylko 2 miesiace...to nie dla mnie...wiem wiem ze lepsza taka praca niz zadna ale .... fakt! ta prace dostalam po znajomosci.... i teraz wiem ze nie bede szukac pracy w galeriach bo to bez sensu... małe stawki a duzo godzin...ciekawe tylko czy kiero przestrzega godzin.....bo 3/4 etatu to 120h miesiecznie czyli 30 tygodniowo....a ja w tym tygodniu poki co mam 24 godziny pracy i wypada ze jeszcze brakuje 6 godzin:/no jestem ciekawa... czy mi przydzieli te 6h....
ps: na onecie .... znow pisza o Dukanie hehehe
__________________
15.03. 2010 początek dietki = 73,8kg / 163cm
po uderzeniówce: - 1,8kg
jest: 59,4kg <6 miesięcy>
-14,4 kg
będzie: 58kg moze 56kg ... zobaczę w "praniu"

"8 sesja" na VACU aktiv
"pierwsze kręcenia Hula Hop Anion"
lesia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:25   #163
napoleonka74
Raczkowanie
 
Avatar napoleonka74
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cześć
Gratuluję spadków
Konczita dla Ciebie: oklaski:za mega spadzior.
U mnie -100g, dobre i cokolwiek
napoleonka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:27   #164
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez songoma Pokaż wiadomość
ja zostawilam sobie na kolacje, podgrzewalam i.. zapomnialam. spalil sie
brawa dla mnie ;D przynajmniej innym smakowall...

jestes prawie jak moj Tż
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:29   #165
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kataluna Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczynki i Chlopcy

Wrocila marnotrawna dukanka... i po wakacjach i do dukania
Kataluna super wynik! Ja bym sie nie obrazila za takie cialko jak na 'before' zdjeciach, ale Ty wygladasz cudownie! Trzymam kciuki za dojscie do wymarzonego celu

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci jak nie wiem co
Mogę je wsunąć nawet jutro mimo uderzeniówki
A bidżysu szkoda sama mam smaka a za tydzień (5dni) będzie mi wolno
Zrobię i się podzielę
Nie mozesz tych gofrow na uderzeniowce bo maja proszek do pieczenia Dopiero od II fazy - to jest III lista (ktora trzeba swoja droga uaktulanic bo niektore pozycje sie nie zgadzaja )

Cytat:
Napisane przez joanasz Pokaż wiadomość
Ojej kiedy ja maseczke miala na morduchnie trza sie za sie wziasc, na silke znowu dojsc nie moge nie mowiac o baseniea uczestnicze w specjalnym programie "krok do zdrowia" ktory ma 12 tygodni trwac - mialam przerwe 6 tygodni jak do Polski wyjezdzalam - a teraz nie moge tam dotrzec, nie mowiac juz o aqwaaerobiku na ktory tez sie pisalam i plywaniu -tylko ciagle nie mam na to czasuuuuu
Ale jak zobaczylam zdjecia kataluny - lo matko -biore sie za swojego brzuchola oj biore
Simply -liscik wrzucilam masz tam chyba 8 saszetek -wiecej sie nie chcialo upchac - wlasnie przed 22 bylam na spacerku z mym mezem do skrzyneczki czerwonej. Milego sranka -za przeproszeniem
Eh, juz sie nie moge doczekac bo jelita mi strasznie ciaza :/ Dziekuje Ci pieknie i wisze Ci Cole Zero na zlocie (jak juz takowy zorganizujemy )
Ja wczoraj polozylam maseczke na mordke, na wlosy i lezalam w lozku z wielkim kubkiem cappuccino ogladajac Wladce Pierscieni
Tez mam karnet na taka super wypas silownie z basenem, aquaaerobikiem, sauna na podczerwienien i na pare, toning room - no szmery bajery, ale musialam zamrozic czlonkostwo () z powodu operacji na skorze, potem byly wakacje i urlop, teraz ta reka i niedlugo kolejna operacja, a nie mam zamiaru placic prawie 50 funtow, zeby pojsc poplywac raz w miesiacu Wiec trzeba odgrzebac stepper, odwiedzic szwagierke i jej bierznie i zaczac robic 8-minutowki albo to Insanity co tak ladnie wyrzezbilo Katalune

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Dzień dobry - duk duk ...melduje się z mega spadziorkiem - 1300 czy to mozliwe ? na wagę wskakiwałam z różnych stron i za każdym razem tyle samo czyli można by rzec iż nadwyżka sobie spadła i jestem jeszcze - 100 do przodu grzeczność popłaca
Konczi, najjjjjjs to sie dopiero spadzior nazywa I to bez choroby, bez problemow zoladkowych - gratuluje kochana

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
nie zwrocilam uwagi, ze cz.15 sie skonczyla

duk duk
dzisiaj wchodze na wage a tam 1,1kg mniej niz wczoraj nie ma to jak motywacja z rana jeszcze 4 dni PP i pozniej system 1/1 i w styczniu bede wazyc moja wymarzona waga
dzisiaj na sniadanie grahamka z serkiem białym i pasztetem drobiowym
na obiad-w planach mielone
kolacja-moze omlet-jesli zmieszcze
milego dukania w ta brzydka pogode
Kolejna z mega spadziorem... Gratuluje kochana Oby tak dalej
Ale jadlospis to troszke ubogi.. Mam nadzieje, ze chociaz porcje porzadne?

Lesiu szybkiego powrotu do zdrowia

U mnie dzis spadeczek 300 gram! I to bez porcelanki Nadal jestem ponad kreska, ale jeszcze tylko 700 gram i bede spowrotem na najnizszej wadze w diecie - teraz mam tydzien ostrego dukanka na PP do wtorku 5 pazdziernika

Przepraszam za usuniecie niektorych emotikonek ale 'wiadomosc byla przeladowana grafika'
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:30   #166
Agnese69
Zadomowienie
 
Avatar Agnese69
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 498
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

No to heloł, szczypioreczki
Ja dziś zaliczyłam spadek wreszcie. -300g. Alleluja!
@ się zbliża ku końcowi po prostu, może to to... No i chciałam się przyznać, że wczoraj zjadłam 3 kostki czekolady z malinami Wedla
Noż w mordę, nie potrafiłam tego ryja swojego zatrzymać w porę, no... Szczęśliwie nie zaskutkowało to wzrostem, którego się spodziewałam (może dlatego, że cały dzień poza tym wzorcowo PW był), ale jednak zeżarłam, no...
Baty jak nic...


Cytat:
Napisane przez joanasz Pokaż wiadomość
/..................../
Ale jak zobaczylam zdjecia kataluny - lo matko -biore sie za swojego brzuchola oj biore

Noooooo, kataluna, ło matulu, ale odjazd...

jakie zdjecia -pokazac tu zarazzzz

A, to Alex niech Ci wytłumaczy...


No a ktory ja ogladalam, chyba siodmy juz caly -jak Edi swoja mamusie zamordowal??? to tak sie konczyl? czy cus zmyslam

To szósty, łajzo! Aleś mi smaka narobiła... Ja go juz obejrzałam i znalazłam pierwszy odcinek siódmego przy okazji

Jaki 7 sezon -wlasnie sprawdzilam 6 ogladalam ostatnio -juz chce 7
No mówię przecież...
Agnese69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:31   #167
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Agnese69 Pokaż wiadomość
No mówię, że nie Mirka - jezusicku, nie wytrzymam, ubiję ją dzisiaj... - A skoro Mirka nie mówiła to ja nie zalewałam wrzątkiem, gdyż Mirka jest tu moim guru kosmetycznym - wybaczcie siestry, jeśli którąś niechcący uraziłam
no mię Mirka tyz pomogla kazala żreć Bellise hydro to zre i suchot juz nie mam na twarzy

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez marzenioholiczka Pokaż wiadomość
Melduję się i ja w kolejnej części Pamiętacie mnie jeszcze? ;>
Trójeczka mnie straciła i postanowiłam wrócić do was i znów grzecznie dukać. Mam tylko jeden problem. 7 września powinnam dostać okres a jak na razie ni widu ni słychu... czy wy też miałyście jakieś problemy z tym??
witamy witamy core marnotrawna

ja mialam wczesniej raz mimo pigulek
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:31   #168
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kataluna Pokaż wiadomość
Spelniam obietnice i przedstawiam efekty moich wyrzeczen... Szczerze- nie moge patrzec na zdjecia "before"
wow niezle efekty teraz masz sliczna figurke, chociaz wczesniej tez mialas ladna ale efekty widac
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:34   #169
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Poluję na Gotowe i na Seksa w wielkim mieście
o prosze. dzieci chowac a nie filmy ogladac

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnese69 Pokaż wiadomość
Dobranoc, twaróg na noc, tłuste brzuchy pod poduchy BOSKIE! Idę wizualizować. Może dziś będę skuteczniejsza...
no dupa... to Sparta napisala
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:34   #170
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Agnese69 Pokaż wiadomość
No to heloł, szczypioreczki
Ja dziś zaliczyłam spadek wreszcie. -300g. Alleluja!
@ się zbliża ku końcowi po prostu, może to to... No i chciałam się przyznać, że wczoraj zjadłam 3 kostki czekolady z malinami Wedla
Noż w mordę, nie potrafiłam tego ryja swojego zatrzymać w porę, no... Szczęśliwie nie zaskutkowało to wzrostem, którego się spodziewałam (może dlatego, że cały dzień poza tym wzorcowo PW był), ale jednak zeżarłam, no...
Baty jak nic...




No mówię przecież...
za czekolade

chociaz dobra była?
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:35   #171
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez rumcia1 Pokaż wiadomość
Wzięłam się do pracy mojej papierkowej i mozolnie mi to idzie. Eh ta biurokracja. Zamiast robić coś pożytecznego to tworzę kilkadziesiąt stron bazgraniny.
ja wiem co to biurokracja siedze w kadrach i widze... stosy papierow.... archiwum wielkosci moich dwoch mieszkan po sufit zawalone papieraaaaaaaaaaaami
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:36   #172
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Kataluna super wynik! Ja bym sie nie obrazila za takie cialko jak na 'before' zdjeciach, ale Ty wygladasz cudownie! Trzymam kciuki za dojscie do wymarzonego celu



Nie mozesz tych gofrow na uderzeniowce bo maja proszek do pieczenia Dopiero od II fazy - to jest III lista (ktora trzeba swoja droga uaktulanic bo niektore pozycje sie nie zgadzaja )



Eh, juz sie nie moge doczekac bo jelita mi strasznie ciaza :/ Dziekuje Ci pieknie i wisze Ci Cole Zero na zlocie (jak juz takowy zorganizujemy )
Ja wczoraj polozylam maseczke na mordke, na wlosy i lezalam w lozku z wielkim kubkiem cappuccino ogladajac Wladce Pierscieni
Tez mam karnet na taka super wypas silownie z basenem, aquaaerobikiem, sauna na podczerwienien i na pare, toning room - no szmery bajery, ale musialam zamrozic czlonkostwo () z powodu operacji na skorze, potem byly wakacje i urlop, teraz ta reka i niedlugo kolejna operacja, a nie mam zamiaru placic prawie 50 funtow, zeby pojsc poplywac raz w miesiacu Wiec trzeba odgrzebac stepper, odwiedzic szwagierke i jej bierznie i zaczac robic 8-minutowki albo to Insanity co tak ladnie wyrzezbilo Katalune



Konczi, najjjjjjs to sie dopiero spadzior nazywa I to bez choroby, bez problemow zoladkowych - gratuluje kochana



Kolejna z mega spadziorem... Gratuluje kochana Oby tak dalej
Ale jadlospis to troszke ubogi.. Mam nadzieje, ze chociaz porcje porzadne?

Lesiu szybkiego powrotu do zdrowia

U mnie dzis spadeczek 300 gram! I to bez porcelanki Nadal jestem ponad kreska, ale jeszcze tylko 700 gram i bede spowrotem na najnizszej wadze w diecie - teraz mam tydzien ostrego dukanka na PP do wtorku 5 pazdziernika

Przepraszam za usuniecie niektorych emotikonek ale 'wiadomosc byla przeladowana grafika'
dziekowac

wiem, ze ubogi jadłospis, ale za to jakie porcje beda
na obiad zjem ze 3 kotlety
zapomnialam dodac, ze na II sniadanie bedzie serek homo wiem wiem, ze nabiał, ale czekam na wypłate a w lodowce tylko to było

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
ja wiem co to biurokracja siedze w kadrach i widze... stosy papierow.... archiwum wielkosci moich dwoch mieszkan po sufit zawalone papieraaaaaaaaaaaami
ja tez w papierach ksiegowosc sie klania
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:47   #173
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez joanasz Pokaż wiadomość
jakie zdjecia -pokazac tu zarazzzz
no nie pokaze no....
bo to byly takie foty, co mi TŻ zrobil jak bylam usmarowala tym peelingiem kawowym od cyckow az po kolana... i on je zrobil z zamiarem pokazania w sadzie w razie rozwodu (buahahah slubu nie mamy) gdybym mu sie stawiala i chciala z majatku ograbic...
ze kazdy sad da mu rozwod jak on powie ze ja sie namietnie gownem smaruje

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Coś dla nas
http://statichg.demotywatory.pl/uplo...lamski_500.jpg

i coś co wyczytałam... co mnie kompletnie rozmontowało
<agata> My, dziewczyny, nie pierdzimy. W końcu nie mamy jelit.
<janek> Wiadomo. Bo po co wam jelita. Do zmywania naczyń?
dobre zdjecie

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

co do wrzątku to raczej pewne co by zalać bo ja swoja zalałam i mi się rozpuściła i taka była historia
kochana, a ty kawe sypana oby wzielas? bo z rozpuszczalnej to peelingu nie zrobisz

brawo za spadzior
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:53   #174
Agnese69
Zadomowienie
 
Avatar Agnese69
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 498
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Już mam namiara na serial Ale będę oglądała ojjjj. Tylko żebym żryć nie zapomniała
/...................../
Ciekawe co moja waga powie rano może coś zaskoczy po jednym dniu
No jak ma nie zaskoczyć. Zaskoczy, zaskoczy... U mnie pierwsze dwa dni to po kilogramie spadało...

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Dobry dzionek
Ło matulu! co za avatarek


[QUOTE=Konczita;22348026]Dzień dobry - duk duk ...melduje się z mega spadziorkiem - 1300 czy to mozliwe ? na wagę wskakiwałam z różnych stron i za każdym razem tyle samo czyli można by rzec iż nadwyżka sobie spadła i jestem jeszcze - 100 do przodu grzeczność popłaca

Jezu, jaka zazdrość mna targa teraz.... Ja teeeeż chcęęęę!!!!!
No brawo, Konczi, kawał dobrej roboty odwaliłaś

/..................../
Agnese chyba ta Twoja zimnota działa hahaha chce by było mi zimno
co do wrzątku to raczej pewne co by zalać bo ja swoja zalałam i mi się rozpuściła i taka była historia

Tak, pamiętam rozpuszczalna wsypałaś


Cytat:
Napisane przez Beatagr3 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dukanki
Dzisiaj doWas dołączam i zaczynam dietę.
Mam nadzieję, że wytrwam z Wami do końca.
Pozdrawiam
No heloł. Dasz radę. Twardym trza być, a nie mietkim...


[QUOTE=karolinusienka;2234 8625]duk duk
dzisiaj wchodze na wage a tam 1,1kg mniej niz wczoraj nie ma to jak motywacja z rana jeszcze 4 dni PP i pozniej system 1/1 i w styczniu bede wazyc moja wymarzona waga

O masz, następna... Jakiś sposób opatentowałyście z Konczi? Zradźcie...
Brawo!


Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
o prosze. dzieci chowac a nie filmy ogladac

Oj weź, nie rób scen... Desperatek nie obejrzeć? No jak...?


no dupa... to Sparta napisala
Aaaaaa, SPARTA!!!! Sorki Spartuniu, zaćma na mózgu mi ciążyła. 200 kilo wikliny przetransportowałam własnymi ręcami od sąsiadów do mnie na działkę to mi w mięśnie poszło z mózgu... Tak coś czułam, że pochrzaniłam...
Alex czuwa na szczęście

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
za czekolade
Ałłłłaaaa!!!!! Bolało...
Agnese69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:54   #175
Samanti83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Hej dziewczynki
Wielkie gratulacje za spadki klask i:
U mnie nadal !! Dziś +0,3 kg
Ja nie wiem dlaczego tak opornie to idzie!!
__________________
Dukam sobie od 13.09.2010

Start: 70kg 170cm
22.10 : 65 kg powoli to idzie ale Dukam dzielnie dalej
10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-SUKCES!!Mój cel to 59kg
Samanti83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:58   #176
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Agnese69 Pokaż wiadomość
No to heloł, szczypioreczki
Ja dziś zaliczyłam spadek wreszcie. -300g. Alleluja!
@ się zbliża ku końcowi po prostu, może to to... No i chciałam się przyznać, że wczoraj zjadłam 3 kostki czekolady z malinami Wedla
Noż w mordę, nie potrafiłam tego ryja swojego zatrzymać w porę, no... Szczęśliwie nie zaskutkowało to wzrostem, którego się spodziewałam (może dlatego, że cały dzień poza tym wzorcowo PW był), ale jednak zeżarłam, no...
Baty jak nic...
no wiesz co?? czekolada?????????
no ja wczoraj zjadlam rumowej od Mamuski no zesz tez mordy nie moglam zamknac w pore
brawo za spadek

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
ja tez w papierach ksiegowosc sie klania
a widzisz to po sasiedzku ja w zasadzie ekonomie skonczylam, nie masz tam gdzies miejsca dla mnie? obiecuje nie chodzic ciagle na L4

oczywiscie jesli mobbingu nie ma

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Agnese!
mialo bolec

no desperatki kocham bardzo, ale czasu ni mom
a czuwam, pewnie, ze czuwam
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 09:00   #177
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość

a widzisz to po sasiedzku ja w zasadzie ekonomie skonczylam, nie masz tam gdzies miejsca dla mnie? obiecuje nie chodzic ciagle na L4
oczywiscie jesli mobbingu nie ma
mam 2 puste biurka jedno naprzeciwko mnie, a drugie po skosie chetna??

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnese69 Pokaż wiadomość

O masz, następna... Jakiś sposób opatentowałyście z Konczi? Zradźcie...
Brawo!

Ałłłłaaaa!!!!! Bolało...
miało boleć :P
a sposob to taki-NIE GRZESZYĆ

Edytowane przez karolinusienka
Czas edycji: 2010-09-28 o 09:01
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 09:04   #178
Agnese69
Zadomowienie
 
Avatar Agnese69
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 498
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
no wiesz co?? czekolada?????????
no ja wczoraj zjadlam rumowej od Mamuski no zesz tez mordy nie moglam zamknac w pore
brawo za spadek

O, o! Przyganiał kocioł garnkowi...
No i dobrze, przynajmniej Ty mnie bić nie będziesz. Ja Ci tez dziś daruję wyjątkowo
A spadek POMIMO baaardzo cieszy...


Agnese!
mialo bolec
no desperatki kocham bardzo, ale czasu ni mom
Oj weź, dziecko usypiasz i godzinkę przed snem jeden odcineczek. Idziesz spać zrelaksowana i usmiechnięta do potylicy... same korzyści


[QUOTE=karolinusienka;2234 9621]mam 2 puste biurka jedno naprzeciwko mnie, a drugie po skosie chetna??

Alex, co Ci wisi w zasadzie. Słupsk czy Łódź to już niewielka różnca chyba...
Agnese69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 09:04   #179
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Agnese69 Pokaż wiadomość
ALe to jest skład zwykłego JOVI, a Emilia pisała o Jovi 0%, on nie ma cukru i węgli na 4%
Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
A to mea kulpa alem znalazła taki i myślała, że to "łon"
Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
sama je przez jakiś czas "reklamowałam" nawet mi leżą w lodówce dwa
ale ciekawa jestem activii


to nie te jovi 0% są małe i mają 4 smaki, a te są duże, zwykłe, z cukrem
0% jest waniliowy, truskawkowy, pomarańczowy i ananasowo-kokosowy
A faktycznie, te 0% nie maja na pewno cukru, specjalnie sprawdziłam dziś rano.

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
A ja poszłam do pracy i kij strzelił moje oglądanie Desperatek
Obejrzałam chyba 3 serie w całości a potem jak wypadały mi popołudniówki to była dupa z tv i się pokićkało a ja nie lubię oglądać dalszych odcinków jak jakiś przegapiłam Kiedys jakiś widziałam i nic nie rozumiem co tam się stało, kto z kim i dlaczego
Za to mam wszystkich Lostów i Californication
Poluję na Gotowe i na Seksa w wielkim mieście
Ja polecam jeszcze Cougar Town, Modern Family, Dextera i Housa.

Mi ostatnio waga płata figle, raz w górę, raz w dół. Już mam dość tej zabawy w ciuciubabkę. Chyba nigdy nie pójdę na III. Oj, zła jestem.
__________________
J

Edytowane przez Emilia 25
Czas edycji: 2010-09-28 o 09:08
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 09:06   #180
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Agnese69 Pokaż wiadomość
Alex, co Ci wisi w zasadzie. Słupsk czy Łódź to już niewielka różnca chyba...
ani Słupsk ani Łódź :P
Świebodzin hahahhahaha woj.lubuskie

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A faktycznie, te 0% nie maja na pewno cukru, specjalnie sprawdziłam dziś rano.



Ja polecam jeszcze Cougar Town, Modern Family, Dextera i Housa.

Mi ostatnio waga płata figle, raz w górę, raz w dół. Już mam dość tej zabarwy w ciuciubabkę. Chyba nigdy nie pójdę na III. Oj, zła jestem.
oj dr houseee uwielbiam
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.