Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-18, 07:55   #871
pacierp
Rozeznanie
 
Avatar pacierp
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 777
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

GUSIEC wielkie gratki dla Ciebie i Tżta (no przecież też trochę pomagał):ju pi:

Justine 1988 wiem jak boli rozczarowanie
wydaje mi się, że rozczarowanie w 1szym cyklu jest specyficznym przeżyciem (negatywnym oczywiście). Wszystkim nam się wydaję, i łudzimy się, że nam to się pewnie uda i nie będzie trzeba czekać. A tu doopa i uświadamiamy sobie,że to nie jest takie hop siup i my też będziemy musiały się uzbroić w cierpliwość. Ja tak miałam. Myślałam, że mi to się pewno uda przy pierwszym podejściu, a teraz wiem, że skoro nie wyszło to będą kolejne rozczarowania. Ale na szczęście jest to forum, które przynosi promyczki nadzei i trzeba wierzyć.

Pogoda dziś jest u mnie niezła - słonko świeci, ale jest zimno. trzymcie się dziewuchy
pacierp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 07:55   #872
flowerspower
Raczkowanie
 
Avatar flowerspower
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 232
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cześć dziewczynki!
Dawno mnie nie było, dużo się pozmieniało , przede wszystkim gratuluje zafasolkowanym trzymajcie się cieplutko i dbajcie o siebie i o fasolki.
U mnie 43 dzień cyklu, piersi jak baloniki temp. 37,4 no i coś czego jeszcze nie było to znaczy bóle w podbrzuszu i chyba będę testować bo coś @ nie widać ale kurcze boję się, że znowu będzie 1 kreska. W ogóle się nie nastawiałam w tym miesiącu bo jakoś owulacja miała być kiedy indziej a śluz i kłucie pojawiły się w innym terminie i jakiegoś psikusa mi organizm zrobił....no ale teraz to już przesadza...
Zatem ja nie wierze, że ujrze 2 kreski ale na wszelki to trzymajcie za mnie kciuki
flowerspower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 08:08   #873
roza26
Raczkowanie
 
Avatar roza26
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 320
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

chciałabym w końcu dobrze wyliczyć termin owulki ale chyba nie dam rady przy takich zmiennych cyklach
roza26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 08:10   #874
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez flowerspower Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki!
Dawno mnie nie było, dużo się pozmieniało , przede wszystkim gratuluje zafasolkowanym trzymajcie się cieplutko i dbajcie o siebie i o fasolki.
U mnie 43 dzień cyklu, piersi jak baloniki temp. 37,4 no i coś czego jeszcze nie było to znaczy bóle w podbrzuszu i chyba będę testować bo coś @ nie widać ale kurcze boję się, że znowu będzie 1 kreska. W ogóle się nie nastawiałam w tym miesiącu bo jakoś owulacja miała być kiedy indziej a śluz i kłucie pojawiły się w innym terminie i jakiegoś psikusa mi organizm zrobił....no ale teraz to już przesadza...
Zatem ja nie wierze, że ujrze 2 kreski ale na wszelki to trzymajcie za mnie kciuki
czesto organizm robi nam psikusa, wiec moze tym razem jak w to nie wierzysz to się uda
trzymam i czekam z niecierpliwością na wynik
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 08:13   #875
roza26
Raczkowanie
 
Avatar roza26
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 320
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

EDI niestety u mnei ze śluzem co miesiąc bardzo cienko wiesz-tzn.może i jest w środku bo czuje go niekiedy ale na zewnątrz nigdy się nie wydobywa-od wczoraj czuje kłucie jajników więc pewnie owulka się zbliża choć jak wyliczyła MAGDULEC przy 35 cyklu powinnyśmy mieć dopiero na 26,27.03-no ale zobaczymy-chyba jeszcze dobrze nie znam swojego organizmu!dzięki za pomoc
roza26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 08:17   #876
Koona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 229
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez roza26 Pokaż wiadomość
chciałabym w końcu dobrze wyliczyć termin owulki ale chyba nie dam rady przy takich zmiennych cyklach

Kup sobie paski owulacyjne jest ich piec w opakowaniu wiec przez pięć dni możesz sprawdzać kiedy będzie owulka
Ja tak sprawdzałam, ale teraz już nie i nie mirzę tempki bo lekarz mi zabronił bo już za bardzo się spinałąm a to blokuje
poza tym jakoś przesunęły mi się owulacje bo mimo tego że ostatnio miałam 29-wy cykl, to jak byłam u gina zaraz po@ to on powiedział że już widzi śluz płodny i w tym cyklu tak samo (sama zaobserwowałam tym razem)
..Dobrze od czasu do czasu przezwać pracę i zajrzeć na wizaz...
pozdrawiam
__________________
Koona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 08:33   #877
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

oj dziewczynki nie wiem co sie ze mną dzieje
przed chwilą zwymiotowałam. Nie wydaje mi sie ze to ciąża bo kilka miesięcy temu tez tak było. Przez ostatnie 2 miesiące tylko cały czas chorowałam w koncu wyszłam z tego i teraz znowu cos sie dzieje. Ja juz mam dość i plakac mi sie chce bo nie wiem co mi jest. Mam juz dosc chodzenia po lekarzach i tabletek. Od kilku dni tylko co chwile mi krew z nosa cieknie. Dzisiaj i wczoraj cała mokra sie wnocy obudziłam. Nawet mój Tż obudził się ostatnio i sie zmartwił i przestraszył ze chyba cos nie tak ze mną. Pęcherz tez mnie co chwile boli.
Az mi głupio, że ciągle narzekam jak stara baba i wymieniam: to mnie boli i to mnie boli.

Zaczynam sie martwić
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 08:54   #878
edi25
Raczkowanie
 
Avatar edi25
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstocowa
Wiadomości: 169
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez flowerspower Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki!
Dawno mnie nie było, dużo się pozmieniało , przede wszystkim gratuluje zafasolkowanym trzymajcie się cieplutko i dbajcie o siebie i o fasolki.
U mnie 43 dzień cyklu, piersi jak baloniki temp. 37,4 no i coś czego jeszcze nie było to znaczy bóle w podbrzuszu i chyba będę testować bo coś @ nie widać ale kurcze boję się, że znowu będzie 1 kreska. W ogóle się nie nastawiałam w tym miesiącu bo jakoś owulacja miała być kiedy indziej a śluz i kłucie pojawiły się w innym terminie i jakiegoś psikusa mi organizm zrobił....no ale teraz to już przesadza...
Zatem ja nie wierze, że ujrze 2 kreski ale na wszelki to trzymajcie za mnie kciuki
powodzeniana szczęście

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
oj dziewczynki nie wiem co sie ze mną dzieje
przed chwilą zwymiotowałam. Nie wydaje mi sie ze to ciąża bo kilka miesięcy temu tez tak było. Przez ostatnie 2 miesiące tylko cały czas chorowałam w koncu wyszłam z tego i teraz znowu cos sie dzieje. Ja juz mam dość i plakac mi sie chce bo nie wiem co mi jest. Mam juz dosc chodzenia po lekarzach i tabletek. Od kilku dni tylko co chwile mi krew z nosa cieknie. Dzisiaj i wczoraj cała mokra sie wnocy obudziłam. Nawet mój Tż obudził się ostatnio i sie zmartwił i przestraszył ze chyba cos nie tak ze mną. Pęcherz tez mnie co chwile boli.
Az mi głupio, że ciągle narzekam jak stara baba i wymieniam: to mnie boli i to mnie boli.

Zaczynam sie martwić
powinnaś sobie zrobić szczegółowe badania ja jakieś trzy lata temu też tak miałam mąż wysłał mnie przymusowo na badania ale okazało się za dużo kawy jeszcze wtedy jak paliłam, papierosów, mało jadłam niedobór witamin, żelaza, u mnie jeszcze dochodziły omdlenia ogólnie bardzo duże osłabienie organizmu stres ciężka praca i jeszcze przy okazji badań dowiedziałam się że mam zapalenie pęcherza a ja myślałam że to owulka, także może jesteś bardzo zmęczona lub przepracowana

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Koona Pokaż wiadomość
Kup sobie paski owulacyjne jest ich piec w opakowaniu wiec przez pięć dni możesz sprawdzać kiedy będzie owulka
Ja tak sprawdzałam, ale teraz już nie i nie mirzę tempki bo lekarz mi zabronił bo już za bardzo się spinałąm a to blokuje
poza tym jakoś przesunęły mi się owulacje bo mimo tego że ostatnio miałam 29-wy cykl, to jak byłam u gina zaraz po@ to on powiedział że już widzi śluz płodny i w tym cyklu tak samo (sama zaobserwowałam tym razem)
..Dobrze od czasu do czasu przezwać pracę i zajrzeć na wizaz...
pozdrawiam
ja też właśnie od pewnego czasu zaczełam obserowować śluz dzięki niemu można obserwować swój cykl ja w tym cyklu też go miałam prawie zaraz po @

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez roza26 Pokaż wiadomość
EDI niestety u mnei ze śluzem co miesiąc bardzo cienko wiesz-tzn.może i jest w środku bo czuje go niekiedy ale na zewnątrz nigdy się nie wydobywa-od wczoraj czuje kłucie jajników więc pewnie owulka się zbliża choć jak wyliczyła MAGDULEC przy 35 cyklu powinnyśmy mieć dopiero na 26,27.03-no ale zobaczymy-chyba jeszcze dobrze nie znam swojego organizmu!dzięki za pomoc
no widzisz czyli jak masz odczucie wilgotności to jest estroenny śluz szyjkowy występujacy zaraz przed owulką jak mi się uda prześlę ci taką wzorcową tabelkę cyklu,28dni na podstawie której ja się obserwuję a może ci pomorze

Edytowane przez edi25
Czas edycji: 2009-03-18 o 08:56
edi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 08:59   #879
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez edi25 Pokaż wiadomość
powinnaś sobie zrobić szczegółowe badania ja jakieś trzy lata temu też tak miałam mąż wysłał mnie przymusowo na badania ale okazało się za dużo kawy jeszcze wtedy jak paliłam, papierosów, mało jadłam niedobór witamin, żelaza, u mnie jeszcze dochodziły omdlenia ogólnie bardzo duże osłabienie organizmu stres ciężka praca i jeszcze przy okazji badań dowiedziałam się że mam zapalenie pęcherza a ja myślałam że to owulka, także może jesteś bardzo zmęczona lub przepracowana
Może rzeczywiscie cos z tymi witaminami jest. Ostatnio jak byłam u doktorki to w sumie stwierdziła ze przyczyna tych ciągłych przeziembien jest to że dużo przeszłam ostatnio. Duzo stresu.
Tyle ze ja teraz nawet juz nie pracuje i siedze w domu od rana do nocy. Tylko ciągle bym spała.
....ech może jak w koncu wiosna przyjdzie i słonko to bedzie lepiej. Może brak witaminy D
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 09:10   #880
roza26
Raczkowanie
 
Avatar roza26
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 320
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Dziękuje Edi-byłabym bardzo wdzięczna za taką tabelkę!Troszeczke śluzu zauważyłam u siebie w poniedziałek-był taki przejrzysty i ciągnący się więc to raczej owulacyjny tylko jakoś szybko kurcze-dziwne te nasze organizmy
roza26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 09:44   #881
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
ale moze warto iść a moze jednak powie co innego
No i nie poszłam Przynajmniej pospałam sobie wiem, co by ta baba powiedziała - "taka pani uroda"...


Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość

łooo matkooo Upławy??? A przecież tak "łatwo" je dostać i to mozę aż tak zadziałać..straszne



...............
Dziewczyny mam 11 d.c i absolutnie nic nie mierze, nic nie obserwuję, nie robię testów owulacyjnych ani innych takich cudów. Mam zamiar zachowywać się tak jakbym brała wciąż tab. ...To znaczy mam zamiar nie myśleć o starankach
Chociaż wczoraj mój maż sam sobie obliczył że to 11 dzień już dziś i że "musimy" się starać...Dla niego sama radocha i do tego wymówka jak "boli mnie głowa"
Ale byłam wczoraj masakrycznie zmęczona i stwierdziam że staranka starankami ale ja już idę spać bo nie wstane do pracy.
A propo pracy... mam ekstra wiadomość!!!!!!
Mezuś zadzwonił z pracy (ma na 2 zmianę,za chwile pewno się pojawi) że przedłużają mu umowę .Tak jego dyro mu powiedział. To chyba "z gęby cholewy " robic nie będzie.?
A to oznacza że przeprowadzimy się jednak do własnego M..pod koniec czerwca!!!!!! Ekstra!!!!
Już się ciesze!!
No właśnie miała upławy - to nawet nie było takie brązowe plamienie... Kurcze w dzisiejszych czasach to juz normalnie wszystkiego można się spodziewać i chyba nic mnie nie zdziwi..
Gratulacje dla męża fajnie, że mu przedłużają umowę, bo wiadomo jak to dzisiaj jest - z pracą ciężko. I będzie własne M super już niedługo


Cytat:
Napisane przez zuzanna12 Pokaż wiadomość
czesc wam

szefowa wbrew moich obawow przyjela to normalnie tylko ze rzucila teskst ze mi sie wpadlo bo nie mamy slubu
gusiec gratki

ktora nastepna?
No to dobrze zareagowała


Cytat:
Napisane przez roza26 Pokaż wiadomość
ja jakos nie moge przekonac TŻ do co dudniowego przytulania ale może kiedyś mi się uda!Ja nie wiem sama jak mam liczyć tą owulke bo kurcze cały czas @ miałam co 28 dni a tylko ostatnie 3 m-ce mam 33,33,35 więc już sama nie wiem ale dziękuje za pomoc
Róża wiesz co, może jak on tak się zapiera to nie ma co go przekonywać na siłę, bo jeszcze jakieś spięcie będzie i na co to. Jak nie to nie. Kochajcie się wtedy kiedy chcecie nie patrząc na termin i co ile dni. Będzie dobrze


Cytat:
Napisane przez flowerspower Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki!
Dawno mnie nie było, dużo się pozmieniało , przede wszystkim gratuluje zafasolkowanym trzymajcie się cieplutko i dbajcie o siebie i o fasolki.
U mnie 43 dzień cyklu, piersi jak baloniki temp. 37,4 no i coś czego jeszcze nie było to znaczy bóle w podbrzuszu i chyba będę testować bo coś @ nie widać ale kurcze boję się, że znowu będzie 1 kreska. W ogóle się nie nastawiałam w tym miesiącu bo jakoś owulacja miała być kiedy indziej a śluz i kłucie pojawiły się w innym terminie i jakiegoś psikusa mi organizm zrobił....no ale teraz to już przesadza...
Zatem ja nie wierze, że ujrze 2 kreski ale na wszelki to trzymajcie za mnie kciuki
43 dzień cyklu wow, rób test, przynajmniej będziesz wiedziała czy tak czy nie. Trzymam kciuki


Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
oj dziewczynki nie wiem co sie ze mną dzieje
przed chwilą zwymiotowałam. Nie wydaje mi sie ze to ciąża bo kilka miesięcy temu tez tak było. Przez ostatnie 2 miesiące tylko cały czas chorowałam w koncu wyszłam z tego i teraz znowu cos sie dzieje. Ja juz mam dość i plakac mi sie chce bo nie wiem co mi jest. Mam juz dosc chodzenia po lekarzach i tabletek. Od kilku dni tylko co chwile mi krew z nosa cieknie. Dzisiaj i wczoraj cała mokra sie wnocy obudziłam. Nawet mój Tż obudził się ostatnio i sie zmartwił i przestraszył ze chyba cos nie tak ze mną. Pęcherz tez mnie co chwile boli.
Az mi głupio, że ciągle narzekam jak stara baba i wymieniam: to mnie boli i to mnie boli.

Zaczynam sie martwić
Może to jakieś osłabienie organizmu? Idź do lekarza rodzinnego pewnie dostaniesz skierowanie na badanie krwi i moczu, może witaminek brak?
Mój mąż się ze mnie często śmieje że chyba nie ma rzeczy w moim organiźmie, która by mnie nie bolała Także nie jesteś w tym odosobniona


_________________________ ___________________

U mnie nadal nic. Cisza. Spokój... Denerwuje mnie to strasznie
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 13:00   #882
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

A co tu taka cisza??
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:09   #883
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
oj dziewczynki nie wiem co sie ze mną dzieje
przed chwilą zwymiotowałam. Nie wydaje mi sie ze to ciąża bo kilka miesięcy temu tez tak było. Przez ostatnie 2 miesiące tylko cały czas chorowałam w koncu wyszłam z tego i teraz znowu cos sie dzieje. Ja juz mam dość i plakac mi sie chce bo nie wiem co mi jest. Mam juz dosc chodzenia po lekarzach i tabletek. Od kilku dni tylko co chwile mi krew z nosa cieknie. Dzisiaj i wczoraj cała mokra sie wnocy obudziłam. Nawet mój Tż obudził się ostatnio i sie zmartwił i przestraszył ze chyba cos nie tak ze mną. Pęcherz tez mnie co chwile boli.
Az mi głupio, że ciągle narzekam jak stara baba i wymieniam: to mnie boli i to mnie boli.

Zaczynam sie martwić
tak jak inne dziewczyny sądzę, ze to osłabienie organizmu , wybierz się do lekarza na badania

moja koleżanka też tak miała , maiła za mało żelaza , pewnego dnia straciła przytomnośc, wylądowała w szpitalu , okazało się że żelazo jest potrzebne do funkcjonowania serca , ale na szcęście wyszła ztego
nie pisze tego żeby cię zmartwic , ale żebyś poszła zrobic wszystkie badania bo z tym to żartów nie ma
Cytat:
Napisane przez flowerspower Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki!
Dawno mnie nie było, dużo się pozmieniało , przede wszystkim gratuluje zafasolkowanym trzymajcie się cieplutko i dbajcie o siebie i o fasolki.
U mnie 43 dzień cyklu, piersi jak baloniki temp. 37,4 no i coś czego jeszcze nie było to znaczy bóle w podbrzuszu i chyba będę testować bo coś @ nie widać ale kurcze boję się, że znowu będzie 1 kreska. W ogóle się nie nastawiałam w tym miesiącu bo jakoś owulacja miała być kiedy indziej a śluz i kłucie pojawiły się w innym terminie i jakiegoś psikusa mi organizm zrobił....no ale teraz to już przesadza...
Zatem ja nie wierze, że ujrze 2 kreski ale na wszelki to trzymajcie za mnie kciuki
trzymam kciuki zeby @ nie przyszła a może zrobisz teścik
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:46   #884
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez roza26 Pokaż wiadomość
chciałabym w końcu dobrze wyliczyć termin owulki ale chyba nie dam rady przy takich zmiennych cyklach
jak masz nieregularne cykle to ciezko wyliczyc, moze rzeczywiscie trezba posłuchać Koony.

Cytat:
Napisane przez Koona Pokaż wiadomość
Kup sobie paski owulacyjne jest ich piec w opakowaniu wiec przez pięć dni możesz sprawdzać kiedy będzie owulka
Ja tak sprawdzałam, ale teraz już nie i nie mirzę tempki bo lekarz mi zabronił bo już za bardzo się spinałąm a to blokuje
własnie chyba też muszę wypróbować te paski, bo ostatnio ma 1-2 dni rózńicy w cyklu, ale to przez leki i chorobę, nie wspominając o stresie.

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
oj dziewczynki nie wiem co sie ze mną dzieje
przed chwilą zwymiotowałam. Nie wydaje mi sie ze to ciąża bo kilka miesięcy temu tez tak było. Przez ostatnie 2 miesiące tylko cały czas chorowałam w koncu wyszłam z tego i teraz znowu cos sie dzieje. Ja juz mam dość i plakac mi sie chce bo nie wiem co mi jest. Mam juz dosc chodzenia po lekarzach i tabletek. Od kilku dni tylko co chwile mi krew z nosa cieknie. Dzisiaj i wczoraj cała mokra sie wnocy obudziłam. Nawet mój Tż obudził się ostatnio i sie zmartwił i przestraszył ze chyba cos nie tak ze mną. Pęcherz tez mnie co chwile boli.
Az mi głupio, że ciągle narzekam jak stara baba i wymieniam: to mnie boli i to mnie boli.

Zaczynam sie martwić
Oj biedulka, może zmień lekarza, jak juz u jakiegos byłas i nie pomogło. Moja koleżanka w zeszłym roku prawie wylądowała by na tamtym świecie przez lekarza rodzinnego, oczywiscie nie obrażając nikogo.

Cytat:
Napisane przez roza26 Pokaż wiadomość
Dziękuje Edi-byłabym bardzo wdzięczna za taką tabelkę!Troszeczke śluzu zauważyłam u siebie w poniedziałek-był taki przejrzysty i ciągnący się więc to raczej owulacyjny tylko jakoś szybko kurcze-dziwne te nasze organizmy
Nom, dziwnie że jakoś tak wczesnie i bądź tu mądrym

aa i pogodziliscie sie juz??

Edytowane przez magdulec
Czas edycji: 2009-03-18 o 13:50
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:59   #885
roza26
Raczkowanie
 
Avatar roza26
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 320
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

do Magdulca-tak na szczeście się pogodziliśmy-wczoraj było przepraszające przytulanko co do pasków owul to nie wiem-maiałam kiedyś-stosowałam 7 dni nawet i zawsze miałam jedną słabszą kreseczke więc odpuściłam sobie te testy
roza26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:13   #886
kobra913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Klocko
Wiadomości: 450
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez roza26 Pokaż wiadomość
do Magdulca-tak na szczeście się pogodziliśmy-wczoraj było przepraszające przytulanko co do pasków owul to nie wiem-maiałam kiedyś-stosowałam 7 dni nawet i zawsze miałam jedną słabszą kreseczke więc odpuściłam sobie te testy
to tak jak ja stosowalam te poaski ale powiem szczeze ze nigdy nie wiedzialam co i jak bo zawsze jeden pasek byl bladszy i leza do dzis...

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
A co tu taka cisza??
a cisza bo ludzie pracuja aha sprawdzilam dokladnie jednak ten duphaston kazala mi brac w 14 dniu przez 10 dni....1x1 naczytalam sie troche na forach i powiem wam jedno jak wiedzialam do tej pory to teraz jestem juz zielona kuzwa jak mam po temp. wiedziec kiedy sie przytulac zeby trafic na plodny dzien, bo teraz mam nowy cykl i w 1 i 2 dniu miesiaczki mialam tem 36,4 w 36,8 a teraz znow spadla 36.5 i normlanie teraz juz glupia jestem.dziewczyny zlitujcie sie nade mna i wytlumaczcie jak krowie na rowie....a moglam uwazac na biologie...:P:P:P:P bo teraz wstyd
__________________
Nie rezygnuj z nadziei,
nie daj się ponieść rozpaczy
z powodu tego, co się stało.
Opłakiwanie tego, co nie wróci,
co zostało stracone bezpowrotnie,
jest najgorsza z ludzkich słabości."
- Khalil Gibran
kobra913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:18   #887
roza26
Raczkowanie
 
Avatar roza26
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 320
Wink Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

ja też bym prosiła właśnie więcej informacji na temat mierzenia temp
roza26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:27   #888
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

hmhm, to chyba szkoda pieniążków na te paski, skoro nie działaja odpowiednio.

roza26 to fajnie ze sie pogodziliscie
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:36   #889
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez edi25 Pokaż wiadomość
to super nie ma to jak na swoim

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------


ja mam 12 dc jeden dzień różnicy mamy a ilu dniowe masz cykle Sweet_Jelly

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------
Pewno ,że na swoim lepiej...

A co do cykli... od odstawienia tablet mineły dopiero 3 cykle:2 miałam 30-dniowe a 1 miałam 28-dniowy..

Wczoraj znowu staranek nie było...
Kupiłam szampana z okazji tej dobrej mężusiowej wiadomości i....okazało się że po pracy pojechał na stacje paliw i ..coś im się tam zchrzaniło i musiał ponad godzinę czkać a potem jeszcze gdzieś pojechał i takim sposobem zastał mnie śpiącą...
Do tego się n niego wkurzyłam..nie dość że zepsuł nam plany co do staranek wczorajszych i szampana..to jeszcze głośno się zachowywał i ze 3 razy się budziłam

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
No właśnie miała upławy - to nawet nie było takie brązowe plamienie... Kurcze w dzisiejszych czasach to juz normalnie wszystkiego można się spodziewać i chyba nic mnie nie zdziwi..
Gratulacje dla męża fajnie, że mu przedłużają umowę, bo wiadomo jak to dzisiaj jest - z pracą ciężko. I będzie własne M super już niedługo
kurcze, naprawdę trzeba tak na siebie uważać!!! kto by pomyślał




...........
dzisiaj mąż też ma na 2 zmianę ...f** Ale, jutro mam wolne i... mam zamiar odrobić stracony czas ..dziś sobie z mężem urządzimy "randkę" ze świeczuszkami, kadzidełkami i szampanem..A co!!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2009-03-18 o 14:37
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 14:38   #890
roza26
Raczkowanie
 
Avatar roza26
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 320
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

nio fajnie fajnie-też się cieszę-przynajmniej przytulanka są
roza26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:43   #891
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez kobra913 Pokaż wiadomość
a cisza bo ludzie pracuja
No kto by pomyślał


Cytat:
Napisane przez roza26 Pokaż wiadomość
ja też bym prosiła właśnie więcej informacji na temat mierzenia temp
Ja niestety nie pomogę bo się na tym nie znam, nie stosuje i jakoś mnie do tego nie ciągnie Ale wpisz w google NPR a mnóstwo stron Ci wyskoczy


Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
dzisiaj mąż też ma na 2 zmianę ...f** Ale, jutro mam wolne i... mam zamiar odrobić stracony czas ..dziś sobie z mężem urządzimy "randkę" ze świeczuszkami, kadzidełkami i szampanem..A co!!
Świeczuszki, szampan oj będzie się działo
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 15:13   #892
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość


Może to jakieś osłabienie organizmu? Idź do lekarza rodzinnego pewnie dostaniesz skierowanie na badanie krwi i moczu, może witaminek brak?
Mój mąż się ze mnie często śmieje że chyba nie ma rzeczy w moim organiźmie, która by mnie nie bolała Także nie jesteś w tym odosobniona
Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
tak jak inne dziewczyny sądzę, ze to osłabienie organizmu , wybierz się do lekarza na badania

moja koleżanka też tak miała , maiła za mało żelaza , pewnego dnia straciła przytomnośc, wylądowała w szpitalu , okazało się że żelazo jest potrzebne do funkcjonowania serca , ale na szcęście wyszła ztego
nie pisze tego żeby cię zmartwic , ale żebyś poszła zrobic wszystkie badania bo z tym to żartów nie ma
Cytat:
Napisane przez magdulec Pokaż wiadomość

Oj biedulka, może zmień lekarza, jak juz u jakiegos byłas i nie pomogło. Moja koleżanka w zeszłym roku prawie wylądowała by na tamtym świecie przez lekarza rodzinnego, oczywiscie nie obrażając nikogo.

Nastraszyłyście mnie trochę dziewczyny. Ja nie nawidze chodzic po lekarzach i robic badań.
Ostatnio jak byłam u doktorki to obejzała moje wyniki z grudnia i stwierdziła, że są ok.

Dzisiaj pożaliłam się tesciowej na ten mój pęłcherz a ona stwierdziła- "Ty w ciaży znowu jestes"
Więc narazie jeszcze się wstrzymam z badaniami do następnego tygodnia.

Oj jakbym chciała żeby przypuszczenia tesciowej sie sprawdziły.
Pożyjemy zobaczymy. Teraz mam taki plan zeby nie kupować testu tylko czekać cierpliwie.

Nie wiem jak wam, ale jak ja robie test to serce zawsze mi tak wali jakby miało wyskoczyc za chwile.

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

A gdzie to nasza aliisanka wróżka, już ją tu chyba kilka dni nie było. Może Ona mi coś dobrego z fusów wywróży
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 15:13   #893
nina_k
Raczkowanie
 
Avatar nina_k
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 119
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

gooha3 Trzymam kciuki, żeby przypuszczenia się sprawdziły. I zdrówka życzę!!


aaa, zapomniałam, czy miałyście może do czynienia z takim kalendarzem? http://www.astro.uni.torun.pl/~kb/Efemerydy/Cykle.htm Mam nadzieję, że nie jest do końca tak, jak tam jest napisane, bo po obliczeniach nic mi się nie pokrywa z moimi przewidywanymi owulacjami jeszcze dłuuugo. Zerknijcie, jak znajdziecie czas

Edytowane przez nina_k
Czas edycji: 2009-03-18 o 15:36
nina_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 15:22   #894
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

gusiec moje najszczersze gratulacje
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 16:20   #895
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez nina_k Pokaż wiadomość
gooha3 Trzymam kciuki, żeby przypuszczenia się sprawdziły. I zdrówka życzę!!


aaa, zapomniałam, czy miałyście może do czynienia z takim kalendarzem? http://www.astro.uni.torun.pl/~kb/Efemerydy/Cykle.htm Mam nadzieję, że nie jest do końca tak, jak tam jest napisane, bo po obliczeniach nic mi się nie pokrywa z moimi przewidywanymi owulacjami jeszcze dłuuugo. Zerknijcie, jak znajdziecie czas
dla mnie to jakiś kosmos , jakoś nie chce mi się w to wierzyc
wydaje mi się , że jeżeli ten kalendarzyk byłby rewelacyjny i naprawde pomagał w obliczeniu dokładnych ( co do godziny) dni płodnych , to byłby polecany (i rozpowszechniany) przez lekarzy ( tak jak mierzenie temp.) kobietom mającym trudności z poczęciem dziecka - takie mam zdanie

kobitki a ja teraz skończyłam prace , jestem zmęczona
dziś dużo myślałam o mojej sytuacji i czekam spokojnie do kwietnia, jak dostane w tym cyklu @ to zaraz mam dzwonic do gimki umówic się na badania ,
tylko nie wiem jak przekonac męża też do badania , broni się rękami i nogami
... idę sobie kawe zrobic ...
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 16:30   #896
kobra913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Klocko
Wiadomości: 450
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
dla mnie to jakiś kosmos , jakoś nie chce mi się w to wierzyc
wydaje mi się , że jeżeli ten kalendarzyk byłby rewelacyjny i naprawde pomagał w obliczeniu dokładnych ( co do godziny) dni płodnych , to byłby polecany (i rozpowszechniany) przez lekarzy ( tak jak mierzenie temp.) kobietom mającym trudności z poczęciem dziecka - takie mam zdanie

kobitki a ja teraz skończyłam prace , jestem zmęczona
dziś dużo myślałam o mojej sytuacji i czekam spokojnie do kwietnia, jak dostane w tym cyklu @ to zaraz mam dzwonic do gimki umówic się na badania ,
tylko nie wiem jak przekonac męża też do badania , broni się rękami i nogami
... idę sobie kawe zrobic ...
znam ten bol moj stwierdzil ze po lekarzach nie bedzie biegal i zbadac sie nie da bo nie musi.....cos w tych facetach jednak podobnego jest
__________________
Nie rezygnuj z nadziei,
nie daj się ponieść rozpaczy
z powodu tego, co się stało.
Opłakiwanie tego, co nie wróci,
co zostało stracone bezpowrotnie,
jest najgorsza z ludzkich słabości."
- Khalil Gibran
kobra913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 16:49   #897
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

aaaaaa......... muszę się Wam pochwalić. Jadę w weekend do Pragi. Mój ukochany zrobił mi niespodziankę. Ale się ciesze. W koncu troche się oderwiemy

A dzisiaj rano mu mówiłam, że brakuje mi trochę takiej spontaniczności. Bez planowania wyjścia gdzieś. Ostatnio zasiedzieliśmy się trochę w domu.
a tu niespodzianka
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 17:07   #898
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

witajcie

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
oj dziewczynki nie wiem co sie ze mną dzieje
przed chwilą zwymiotowałam. Nie wydaje mi sie ze to ciąża bo kilka miesięcy temu tez tak było. Przez ostatnie 2 miesiące tylko cały czas chorowałam w koncu wyszłam z tego i teraz znowu cos sie dzieje. Ja juz mam dość i plakac mi sie chce bo nie wiem co mi jest. Mam juz dosc chodzenia po lekarzach i tabletek. Od kilku dni tylko co chwile mi krew z nosa cieknie. Dzisiaj i wczoraj cała mokra sie wnocy obudziłam. Nawet mój Tż obudził się ostatnio i sie zmartwił i przestraszył ze chyba cos nie tak ze mną. Pęcherz tez mnie co chwile boli.
Az mi głupio, że ciągle narzekam jak stara baba i wymieniam: to mnie boli i to mnie boli.

Zaczynam sie martwić
oj to nie dobrze,moze porób badanka

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
No i nie poszłam Przynajmniej pospałam sobie wiem, co by ta baba powiedziała - "taka pani uroda"...




U mnie nadal nic. Cisza. Spokój... Denerwuje mnie to strasznie
a to chociaz sie wyspałas
a ta twoja @ się z tobą bawi

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
aaaaaa......... muszę się Wam pochwalić. Jadę w weekend do Pragi. Mój ukochany zrobił mi niespodziankę. Ale się ciesze. W koncu troche się oderwiemy

A dzisiaj rano mu mówiłam, że brakuje mi trochę takiej spontaniczności. Bez planowania wyjścia gdzieś. Ostatnio zasiedzieliśmy się trochę w domu.
a tu niespodzianka
to super niespodzianka,to się oderwiesz i nie będziesz tak mysleć


mi dziś też było nie dobrze,i strasznie kłuje mnie jajnik,musze iśc do ginki a moze to torbiel mi sie zrobił,że tak kłuje no juz nie wiem co myśleć,@ krótka i słaba,teraz to ah jakby nie mogło być normalnie
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 17:11   #899
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Witam
U mnie piękna wiosenka cieplutko i słonecznie

dla wszystkich staraczek

Gooha3 super wkońcu tz sie postarał widoczne dotarło do niego to co mu rano mówiłaś
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 17:16   #900
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cześć !! Nie było mnie dwa dni a tu tyle czytania miałam

Pierwsze co to gratulacje dla Gusiec!!

Po drugie to dziewczyny które niestety zobaczyły tylko jedną kreseczkę na teście trzymajcie się. Będzie dobrze i napewno będziecie dobrymi mamusiami. Los napewno da Wam zaznać tego uczucia.

Pati ja podobnie do Ciebie dalej nie ma @. Powinna być 13 marca a tu cisza. W poniedziałek robiłam test i I kreska. Zastanowiam się tylko czemu jak byłam 9 marca u ginki to powiedziała, że jajniki wyglądają jak przed miesiączką. Kurcze to leci już prawie drugi tydzień od wizyty a ja dalej jej nie mam. Zresztą u mnie brak objawów przedmiesiączkowych. Może to wszystko przez te leki na pęcherz..

Po trzecie trzymam kciuki za testujące w najbliższym czasie
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.