alkohol, ex żona, łóżko... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-06, 04:27   #61
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Cytat:
Napisane przez mike_re Pokaż wiadomość
Pieniądze? a co to jest? Wybacz, ale ja żonie dam tyle ile będzie chciała, nie ze względu na nią, a na nasze dziecko... W życiu są ważniejsze sprawy niż kasa, nawet gdyby była taka sytuacja że miałbym spłacać długi mojej żony to bym to robił... tylko po to by stresu związanego z durną kasą nie przekierowywała na naszego syna.

ps. nawet po rozstaniu czy rozwodzie istnieje coś takiego jak zaufanie, ze względu na wspólnie spędzone szczęśliwe lata...
Nie wiem, jakim cudem kasa na SPLATE DLUGOW mialaby isc na syna. Co do stresu ok.
Zaufanie? A wiesz, ze dlugi mozna odziedziczyc, mozna sie w nie wpakowac niecelowo (np. przez nieuczciwych wspolnikow) ect etc etc. Skoro zalezy ci na dobru syna, to powinienes rozumiec, ze w takiej sytuacji lepiej by 1 a nie oboje rodzicow bylo ugotowane, skoro i tak juz nie jestescie praktycznie razem. A trwanie w zawieszeniu ze-niby-malzenstwa bylo dobre dla syna?? Piszesz, ze zona probowala cie sciagnac znowu do siebie. Te gierki dobre byly dla syna? A nie wpadles na to, ze gdybys sformalizowal rozwod, to nie byloby takich ceregieli az tyle?
No prosze cie. Dales ciala i tyle, jak juz pisalam, WCALE nie przez przespanie sie z zona.
Na moje ty masz cos dalej do zony. Bo jakbys nie mial, to bylbys dawno rozwidziony i nie ladowal w jej lozku "przypadkiem".

Juz nie wspomne o tym jakims zalosnym tekscie, ze zona cie "nie chciala" gdy pare postow wyzej opowiadasz, jak probowala cie odzyskac ,a potem (na trzezwo - ona nie pila) sie z toba przespala i nastepnie rano plakala z zalu (jak zasugerowales).

Nie wiem, jak w ogole mozna doprowadzic do tak chorej sytuacji i nie mowie to u feralnej nocy, tylko calym tym bagnie, ktore sie musialo dziac (i dzieje), ze do niej doszlo.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 06:49   #62
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Autorze wątku, jeden związek zawaliłeś (zawaliliście zakładając, że wina leży po obydwu stronach). Zapewne w pewnym momencie przestaliście być wobec siebie szczerzy. Chcesz kolejny związek budować na kłamstwie, na ściemie? Twoje życie, Twój wybór, ale może czas dorosnąć, wziąć odpowiedzialność za to, co robisz i z kim i się zastanowić, czy nie wszedłeś w kolejny związek zbyt szybko, nie zamknąwszy starych spraw.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 10:44   #63
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Ja bym sobie podarowała to moralizatorstwo. Facet sobie narobił bigosu, i to niezłego. Jest tego świadom. Próbuje coś z tym zrobić. Myślę ,że kopanie leżącego jest nie humanitarne

Największą dla niego karą jest ta sytuacja.
Nie do pozazdroszczenia

Niestety musisz liczyć tylko na siebie. Przeczuwam ,ze neizlaeznei od tego co zrobisz i tak będzie źle, i tak, w zależności kto spojrzy pod jakim katem na twoją decyzję
Pomóc musisz sobie sam! powodzenia
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 11:06   #64
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Ja bym była za powiedzeniem prawdy.

Po pierwsze takie rzeczy lubią "wyłazić" i to niekoniecznie w momencie dla nas dogodnym.

Autorze, uważasz, że Twoja partnerka byłaby w stanie wybaczyć zdradę? Bo wiesz, może się okazać, że będziecie już po ślubie albo będziecie mieć dziecko czy co tam planujecie (dom, pies, cokolwiek) i ona się dowie i wtedy Cię zostawi. dodatkowe kłopoty. Nie lepiej powiedzieć, mieć z głowy, będzie co ma być? Niech ona zdecyduje, czy jest w stanie Ci zaufać.

Budowania związku na kłamstwie nie polecam. Z resztą jak sumienie nie da ci żyć to ona pewnie sama coś zauważy i jak będzie drążyć sprawę to może się dowiedzieć, a wtedy to może być przykro.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012

Edytowane przez Madia
Czas edycji: 2011-05-06 o 11:07
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 13:47   #65
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Ja bym była za powiedzeniem prawdy.

Po pierwsze takie rzeczy lubią "wyłazić" i to niekoniecznie w momencie dla nas dogodnym.

Autorze, uważasz, że Twoja partnerka byłaby w stanie wybaczyć zdradę? Bo wiesz, może się okazać, że będziecie już po ślubie albo będziecie mieć dziecko czy co tam planujecie (dom, pies, cokolwiek) i ona się dowie i wtedy Cię zostawi. dodatkowe kłopoty. Nie lepiej powiedzieć, mieć z głowy, będzie co ma być? Niech ona zdecyduje, czy jest w stanie Ci zaufać.

Budowania związku na kłamstwie nie polecam. Z resztą jak sumienie nie da ci żyć to ona pewnie sama coś zauważy i jak będzie drążyć sprawę to może się dowiedzieć, a wtedy to może być przykro.
Dokładnie

Ja szczerze mówiąc jeśli miałabym wybaczyc zdradę to tylko w sytuacji, gdy facet sam mi się przyzna. Gdybym dowiedziała się od kogos innego.... to sorry, ale bye.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 13:56   #66
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Też mi się wydaje, że jak już wybaczać to za prawdę, skruchę, a nie tuszowanie przekrętów. Bo jak to wygląda: "Skoro już wiesz, to chociaż mi wybacz"? Wolne żarty.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 15:53   #67
paranojewedwojee
Raczkowanie
 
Avatar paranojewedwojee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 430
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Tak czy siak powinieneś powiedzieć o tym swojej kobiecie. Są szanse, że Ci wybaczy, ale nie oszukujmy się, że są nikłe. W końcu zdrada to nie jest takie hop siup i to jeszcze z ex żoną. To, że zachowałeś się nie fair zachowam dla siebie, bo zapewne wiesz jaki ból sprawiłeś swojej aktualnej kobiecie, powiem Ci, że pomimo tego jak postąpiłeś... Mam nadzieję, że jakoś Wam się ułoży i wybaczy Ci. Wiem jak to jest, gdy bliska osoba się na tobie zawiedzie i w ogóle. Ale czasem wybaczenie jest dobrym rozwiązaniem. Tylko licz się z tym, że gdyby Ci wybaczyła, to Wasz związek nie będzie zapewne taki jak dawniej.
__________________
~ Twoje miejsce moim sercem... ~

Edytowane przez paranojewedwojee
Czas edycji: 2011-05-06 o 15:54
paranojewedwojee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 16:31   #68
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Nie, nie nie.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 16:37   #69
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Tak, tak, tak.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 16:57   #70
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Nie, nie, nie?



__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 17:03   #71
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

No, niby można się tak pobawić, ale po co?
Autor chyba z tego co doczytałam olał wątek

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Aaa...no i jestem na tak :P:
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 17:15   #72
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
No, niby można się tak pobawić, ale po co?
Autor chyba z tego co doczytałam olał wątek

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Aaa...no i jestem na tak :P:
Wiadomo on poczyta a i tak wybierze tą jedną czy dwie wypowiedzi które mu najbardziej pasują do własnego zdania


Ja zdradziłam(pocałunek) i zataiłam zdradę. Wyszło to mojemu związkowi na dobre. Sumienie mnie żarło i straciłam przyjaciela i to była moja kara.
(chłopak się dowiedział ale dużo później i nie ode mnie)
No ale ja zdradziłam gdy nasz związek się chylił ku upadkowi, no i znam mojego faceta więc wiem, że wtedy gdybym powiedziała od razu by mnie rzucił bez jakiejkolwiek rozmowy
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 18:13   #73
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

No, ja się właśnie obawiam tego co będzie jak cała sprawa wyjdzie na jaw.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 19:17   #74
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
No, ja się właśnie obawiam tego co będzie jak cała sprawa wyjdzie na jaw.
Nie musi wyjść. Mój chłopak po prostu sprawdził moje gg
Był zazdrosny o tego znajomego i przy najbliższej okazji sprawdził mnie...

Autor może pogadać z eks żoną, jeśli nie chce im nabruździć(a chyba nie chce..) to raczej zachowa sprawę dla siebie.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 22:01   #75
mike_re
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 53
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Nie olałem wątku, po prostu, przemyślałem wszystko, również wszelkie wpisy tutaj, Wasze rady itp.
Podjąłem decyzje... nie moge okłamywać kobiety z którą jestem, ma prawo wiedzieć z jakim idiotą się związała... także za moment wraca z pracy i czeka nas niestety ciężka rozmowa... nie wiem jak to sie dalej potoczy, nie wiem jak mam jej to powiedzieć... nie chce jej stracić, ale wiem że to co zrobiłem najprawdopodobniej ma takie konsekwencje i muszę je ponieść jakie by nie były...
mike_re jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 22:08   #76
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Cytat:
Napisane przez mike_re Pokaż wiadomość
Nie olałem wątku, po prostu, przemyślałem wszystko, również wszelkie wpisy tutaj, Wasze rady itp.
Podjąłem decyzje... nie moge okłamywać kobiety z którą jestem, ma prawo wiedzieć z jakim idiotą się związała... także za moment wraca z pracy i czeka nas niestety ciężka rozmowa... nie wiem jak to sie dalej potoczy, nie wiem jak mam jej to powiedzieć... nie chce jej stracić, ale wiem że to co zrobiłem najprawdopodobniej ma takie konsekwencje i muszę je ponieść jakie by nie były...
No cóż..trzymam kciuki żeby dała radę wybaczyć a później zapomnieć, że jej facet zdradził ją ze swoją byłą żoną..
daj znać jak poszło
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 22:17   #77
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Cytat:
Napisane przez mike_re Pokaż wiadomość
Nie olałem wątku, po prostu, przemyślałem wszystko, również wszelkie wpisy tutaj, Wasze rady itp.
Podjąłem decyzje... nie moge okłamywać kobiety z którą jestem, ma prawo wiedzieć z jakim idiotą się związała... także za moment wraca z pracy i czeka nas niestety ciężka rozmowa... nie wiem jak to sie dalej potoczy, nie wiem jak mam jej to powiedzieć... nie chce jej stracić, ale wiem że to co zrobiłem najprawdopodobniej ma takie konsekwencje i muszę je ponieść jakie by nie były...
Powodzenia!
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 22:31   #78
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Wiadomo on poczyta a i tak wybierze tą jedną czy dwie wypowiedzi które mu najbardziej pasują do własnego zdania


Ja zdradziłam(pocałunek) i zataiłam zdradę. Wyszło to mojemu związkowi na dobre. Sumienie mnie żarło i straciłam przyjaciela i to była moja kara.
(chłopak się dowiedział ale dużo później i nie ode mnie)
No ale ja zdradziłam gdy nasz związek się chylił ku upadkowi, no i znam mojego faceta więc wiem, że wtedy gdybym powiedziała od razu by mnie rzucił bez jakiejkolwiek rozmowy
I dlatego sugerujesz takie postępowanie komus? Nie ma to jak solidarnosc zdrajców
Co z tego, że chylił się ku upadkowi? Poza tym chyba miał jakies powody do wejścia na to gg i przypuszczam okazało się to prawdą. Bo gdyby tego nie odkrył byłoby cacy
Co z tego, ze ktoś załuje i ktoś tumi to w sobie? Jak mozna potem 2 osobie spojrzeć w twarz i kłamiąc ją w zywe oczy ze jest w porządku! No jak? Juz bym chyba stracoła resztke szacunku do siebie gdybym jeszcze po wywinięciu takiego numeru udawała, oszukiwała...
Nie, chyba to nie moja sprawa i za bardzo w to brnę.

Autorze, zyczymy powodzenia, mamy nadzieje ze jakos kiedys się to wszystko poukłada (bo ja zakładam, ze jej powiesz i pewno minie troche czasu aż wybaczy, o ile w ogole)

EDIT: Nie zauwazyłam Twojej wiadomosci, bardzo dobrze ze sie zdecydowales. Daj nam znać jak to wszystko poszło.
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/

Edytowane przez fiska
Czas edycji: 2011-05-06 o 22:36
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 09:09   #79
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
aha, ale (ex)zona takiego pijanego z ochota wziela do lozka? wpuscila w ogole do domu? No blagam...: )
Ty moze i byles pijany, ale ona raczej trzezwa. Jakby mnie w nocy pijany exmaz nachodzil, to jeszcze policje bym wezwala, a nie szla do lozka.
Też się nad tym zastanawiam.
A może ex żona sobie to wszystko zmyśliła? Nie takie rzeczy sie słyszało.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 10:51   #80
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

no i jak? Smutno mi jak o Was myslę, całej trójce.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2011-05-07 o 10:52
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 10:54   #81
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Nie musi wyjść. Mój chłopak po prostu sprawdził moje gg
Był zazdrosny o tego znajomego i przy najbliższej okazji sprawdził mnie...

Autor może pogadać z eks żoną, jeśli nie chce im nabruździć(a chyba nie chce..) to raczej zachowa sprawę dla siebie.
Autor pisał, że żona chciała żeby on wrócił i jakieś jazdy były, więc nie byłabym pewna, że pobłogosławi jego nowy związek.

Autorze trzymam kciuki.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 11:01   #82
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Ja szczerze mówiąc jeśli miałabym wybaczyc zdradę to tylko w sytuacji, gdy facet sam mi się przyzna. Gdybym dowiedziała się od kogos innego.... to sorry, ale bye.
Dokładnie.
Zdrada to jedno, ale zdrada + oszukiwanie i robienie z kogoś jelenia to drugie - jeszcze gorsze.

Cytat:
Napisane przez mike_re Pokaż wiadomość
Nie olałem wątku, po prostu, przemyślałem wszystko, również wszelkie wpisy tutaj, Wasze rady itp.
Podjąłem decyzje... nie moge okłamywać kobiety z którą jestem, ma prawo wiedzieć z jakim idiotą się związała... także za moment wraca z pracy i czeka nas niestety ciężka rozmowa... nie wiem jak to sie dalej potoczy, nie wiem jak mam jej to powiedzieć... nie chce jej stracić, ale wiem że to co zrobiłem najprawdopodobniej ma takie konsekwencje i muszę je ponieść jakie by nie były...
mike_re,
powodzenia.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 11:19   #83
mike_re
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 53
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
No cóż..trzymam kciuki żeby dała radę wybaczyć a później zapomnieć, że jej facet zdradził ją ze swoją byłą żoną..
daj znać jak poszło
Było gorzej niż sie spodziewałem, byłem pewien że trzaśnie mi w pysk, wkurzy sie, i powie że nie chce mnie więcej widzieć, ale było zupełnie odwrotnie, najpierw twierdziła że żartuje jednak po chwili zobaczyła że nie, łzy jej poleciały... obwiniała siebie za to wszystko, co dla mnie było jeszcze bardziej dobijające... nie wiedziałem co mam robić co mam powiedzieć "przepraszam" - byłoby to głupie, co po słowie przepraszam, po czymś takim a może "kocham Cie" to byłoby już zupełnie idiotyczne w takim momencie, gdy poraz kolejny się rozpłakała nie wytrzymałem i ją przytuliłem i... kolejny szok, nawet mnie nie odepchnęła, po chwili tylko wstała i powiedziała że musi sobie to wszystko w głowie poukładać, że idzie spać... ja całą noc przesiedziałem przy łóżku, jak codziennie zrobiłem śniadanie... w domu strasznie sztywno i cicho jednak, musiała pojechać na chwile do pracy przed wyjściem, powiedziała "może pojedziemy dzisiaj po młodego?" więc czekam tylko aż wróci....
mike_re jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 11:25   #84
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Cytat:
Napisane przez mike_re Pokaż wiadomość
Było gorzej niż sie spodziewałem, byłem pewien że trzaśnie mi w pysk, wkurzy sie, i powie że nie chce mnie więcej widzieć, ale było zupełnie odwrotnie, najpierw twierdziła że żartuje jednak po chwili zobaczyła że nie, łzy jej poleciały... obwiniała siebie za to wszystko, co dla mnie było jeszcze bardziej dobijające... nie wiedziałem co mam robić co mam powiedzieć "przepraszam" - byłoby to głupie, co po słowie przepraszam, po czymś takim a może "kocham Cie" to byłoby już zupełnie idiotyczne w takim momencie, gdy poraz kolejny się rozpłakała nie wytrzymałem i ją przytuliłem i... kolejny szok, nawet mnie nie odepchnęła, po chwili tylko wstała i powiedziała że musi sobie to wszystko w głowie poukładać, że idzie spać... ja całą noc przesiedziałem przy łóżku, jak codziennie zrobiłem śniadanie... w domu strasznie sztywno i cicho jednak, musiała pojechać na chwile do pracy przed wyjściem, powiedziała "może pojedziemy dzisiaj po młodego?" więc czekam tylko aż wróci....
Daj jej teraz czas, musi sobie wszystko przemyśleć.
Być może Ci wybaczy.
A jeśli nie, musisz ją zrozumieć - zdradziłeś ją.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 11:33   #85
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Jak to mówią... więcej szczęścia niż rozumu w tej sytuacji chyba...
Zgadzam się z rozwielitką - cała czwórka czy wręcz piątka jest w żałosnej sytuacji na ten moment. Choć najbardziej mi żal tej dziewczyny, która jeszcze się obwiniała za jego wybryk po alkoholu.
Mike - nie pij już nigdy więcej w życiu takich ilości...
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 11:36   #86
mike_re
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 53
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Jak to mówią... więcej szczęścia niż rozumu w tej sytuacji chyba...
Zgadzam się z rozwielitką - cała czwórka czy wręcz piątka jest w żałosnej sytuacji na ten moment. Choć najbardziej mi żal tej dziewczyny, która jeszcze się obwiniała za jego wybryk po alkoholu.
Mike - nie pij już nigdy więcej w życiu takich ilości...
nie mam nawet zamiaru... po prostu już nigdy więcej.. ew. niewielka ilość w domu, przy niej.... nic poza tym
mike_re jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 12:33   #87
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
I dlatego sugerujesz takie postępowanie komus? Nie ma to jak solidarnosc zdrajców
Nie solidarność zdrajców. Miałam takie samo zdanie przed związkiem, takie samo zdanie w czasie związku przed zdradą i teraz. A sugeruje takie postępowanie bo na własnym przykładzie i na kilku innych mogę powiedzieć jak to wygląda.
Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Co z tego, że chylił się ku upadkowi? Poza tym chyba miał jakies powody do wejścia na to gg i przypuszczam okazało się to prawdą. Bo gdyby tego nie odkrył byłoby cacy
Nie miał powodów No oprócz chorobliwej zazdrosci o każdego faceta z którym gadałam kiedykolwiek
To z tego że było między nami źle i to pośrednio doprowadziło do zdrady.
W moim wypadku zdrada wyszła nam na dobre. Ale to, że on się o tym dowiedział nic nie zmieniło waszej sytuacji oprócz tego że cierpiał. Do tego sam bo nawet mi nie powiedział, że wie.
Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Co z tego, ze ktoś załuje i ktoś tumi to w sobie?
To jest dopiero dręczące. Nie możesz nikomu się wygadać, z nikim o tym pogadać, zżera Cię od środka..
Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Jak mozna potem 2 osobie spojrzeć w twarz i kłamiąc ją w zywe oczy ze jest w porządku! No jak? Juz bym chyba stracoła resztke szacunku do siebie gdybym jeszcze po wywinięciu takiego numeru udawała, oszukiwała...
No ja go oszukiwałam własnie dlatego żeby wszystko naprawić i żeby z nim być, bo wiedziałam, że jak mu powiem to mnie zostawi-proste. A jeśli jakimś cudem by wybaczył to na pewno mi już nie zaufa(miał z tym problem) i będzie cierpiał, a nie chciałam mu przysparzać dodatkowych cierpień. W tym momencie nie liczy się, że dla mnie łatwiej byłoby mu powiedzieć i umyć ręce niech on decyduje ale to, że skoro już się zrobiło taką rzecz i jest się świadomym jakie to świństwo i pewnym, że to się nie powtórzy to nie widzę sensu mówić o tym partnerowi i sprawiać mu niepotrzebny ból.

U mnie sprawa wyszła na jaw i wszystko skończyło się dobrze ale nadal uważam, że nie powinien o tym wiedzieć ani on ani partnerka autora. Prawdopodobnie mu wybaczy więc tak czy siak będą razem ale on będzie miał lżej na sumieniu a ona wręcz przeciwnie ciężej na sercu..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2011-05-07 o 12:35
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 13:01   #88
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
No ja go oszukiwałam własnie dlatego żeby wszystko naprawić i żeby z nim być, bo wiedziałam, że jak mu powiem to mnie zostawi-proste.
No właśnie o to chodzi żeby ten zdradzony mógł zdecydować.
Dlaczego zdradzający ma decydować za zdradzanego?
Cytat:
skoro już się zrobiło taką rzecz i jest się świadomym jakie to świństwo i pewnym, że to się nie powtórzy to nie widzę sensu mówić o tym partnerowi i sprawiać mu niepotrzebny ból.
Myślę, że na początku związku zawsze jest się pewnym, że się nie zdradzi.
A tu hop - zdrada się pojawiła. Skąd więc pewność, że teraz to już naprawdę nigdy więcej?
Cytat:
Prawdopodobnie mu wybaczy więc tak czy siak będą razem ale on będzie miał lżej na sumieniu a ona wręcz przeciwnie ciężej na sercu..
Chyba jeszcze ciężej by miała, gdyby dowiedziała się od żony swojego faceta.
Nie dość, że zdrada, to jeszcze upokorzenie przed kobietą, z którą zdradził.
Pewnie, niewiadomo czy by się dowiedziała, ale serio uważasz, że masz prawo decydować za kogoś? No chyba że partner z góry mówi Ci, że jak go zdradzisz, to on nie chce wiedzieć - to inna sytuacja, choć dla mnie niezrozumiała.
Wolę znać prawdę o człowieku, z którym jestem niż żyć w jakiejś aluzji.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 14:16   #89
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Myślę, że na początku związku zawsze jest się pewnym, że się nie zdradzi.
A tu hop - zdrada się pojawiła. Skąd więc pewność, że teraz to już naprawdę nigdy więcej?
Nie, nie żyję w utopii, że oto spotkałam mojego Jedynego, księcia na białym koniu i już zawsze będziemy szczęśliwi, nie mam 16 lat Teraz mogę bazować na doświadczeniu i wiem, że nie warto. Poza tym nie pociąga mnie żaden facet poza TŻem.
Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Chyba jeszcze ciężej by miała, gdyby dowiedziała się od żony swojego faceta.
Nie dość, że zdrada, to jeszcze upokorzenie przed kobietą, z którą zdradził.
No fakt bo teraz jak się będą spotykać(odbierając jego synka itd)to będzie lajtowa sytuacja bo się dowiedziała od niego nie od niej
Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Pewnie, niewiadomo czy by się dowiedziała, ale serio uważasz, że masz prawo decydować za kogoś?
Ja nie decyduję za kogoś. Decyduję za siebie-chcę czy nie chcę. On w tym momencie nie wie o całej sprawie, więc myślę za siebie nie za niego. Poza tym jeśli coś miało się schrzanić to się schrzani prędzej czy później.
Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
No chyba że partner z góry mówi Ci, że jak go zdradzisz, to on nie chce wiedzieć - to inna sytuacja, choć dla mnie niezrozumiała.
Ja tak powiedziałam mojemu facetowi. Na początku związku powiedziałam też że jeśli zdarzy się taka sytuacja to też mu nic nie powiem.
Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Wolę znać prawdę o człowieku, z którym jestem niż żyć w jakiejś aluzji.
Ja wolę żyć z nim.

(podkreślam mówię tylko i wyłącznie o jednym typie zdrady)
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2011-05-07 o 14:19
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 16:34   #90
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: alkohol, ex żona, łóżko...

mike_re może jest jeszcze szansa, że Ci wybaczy. Niestety musisz dać jej czas jezeli tego bęzie potrzebowała, musi sobie to wszystko poukładać. W umyśle kobiety wtedy naprawdę jest dużo negatywnych myśli (kobiety maja tendencje czasem to rozkładania wszystkiego na mniejsze części, dorabiac sobie rozne ideologie), wazne żeby się w nich nie zatraciła: a to ze jak jej partner mogł dotykac inna, zawieść jej zaufanie, bla bla bla, moza by pisac i pisac.
Musisz się o nią starać, co nie znaczy chodzić za nią krok w krok.
Widzę, ze bardzo żałujesz ze popełniłes błąd, zycze Wam wszystkiego najlepszego i zeby się Wam udało od nowa!
I tak jak juz ktos wspomniał, nie pij tyle. Ja mam taką zasadę: jak się upić to tylko przy partnerze, mimo ze kazdy nie powinien się TAK upodlać.
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.