Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby! - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-05, 19:55   #4171
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Jesteśmy na porodowce, wody mi odeszły, trzymajcie kciuki!
Powodzenia,
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 20:00   #4172
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cynamonku jestem z Tobą..myslami ..sercem..😚

Trzymaj się ..dasz radę..poddaj się naturze

(dobrze by bylo gdybyś jak najwięcej stała..kolysala sie..chodzila ..wtedy za sprawą"grawitacji" łatwiej rodzic😉 szybciej sie rozkręci..

Mocno trzymam kciuki...bedzie dobrze😚
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 20:05   #4173
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Karoseria nie wpuszczaja do 14 lat. Nawet bym nie chciala bo bym ryczała jakby musieli juz isc byłoby mi jeszcze trudniej.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 20:13   #4174
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Jesteśmy na porodowce, wody mi odeszły, trzymajcie kciuki!
Trzymamy kciuki !!





Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Mnie boli jak go karmie kilka pierwszych pociągnięć. I dzis mam juz takie pełne piersi, obawiam sie nawalu.
A filipek tyle je ze szok. Minimum co godzinę ładnie sobie pociągnie



Super! Bedzie nowy dzidziuś
Tak slyszalam wlasnie ze te pierwsze pociagniecia bola a potem ze juz spoko dobrze ze Filipek ma apetyt
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 20:29   #4175
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Karoseria nie wpuszczaja do 14 lat. Nawet bym nie chciala bo bym ryczała jakby musieli juz isc byłoby mi jeszcze trudniej.


Ja wlasnie nie wiem co robic no u nas mozna normalnie wchodzic z dziecmi i tz mowi ze przyjdzie i koniec ale tez mam.obawy... Z drugiej strony moze lepiej zeby zobaczyla siostre w szpitalu a nie ze przywoze jej do domu konkurencje po kilkudniowej nieobecnosci... Nie wiem no
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 20:34   #4176
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja tak myślałam ze on sobie pomyśli ze wolę siedzieć w szpitalu z innym dzieckiem niz w domu z nim. No nie wiem... a ile tam bedziesz?
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 20:40   #4177
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cynamon trzymam kciuki!!!

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 20:42   #4178
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Ja tak myślałam ze on sobie pomyśli ze wolę siedzieć w szpitalu z innym dzieckiem niz w domu z nim. No nie wiem... a ile tam bedziesz?


No tez tak moze byc... Kurde nie wiem. Jesli bez komplikacji duzych to 3 dni.
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 21:02   #4179
frida26
Rozeznanie
 
Avatar frida26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Ja wlasnie nie wiem co robic no u nas mozna normalnie wchodzic z dziecmi i tz mowi ze przyjdzie i koniec ale tez mam.obawy... Z drugiej strony moze lepiej zeby zobaczyla siostre w szpitalu a nie ze przywoze jej do domu konkurencje po kilkudniowej nieobecnosci... Nie wiem no
Dobrym pomysłem jest kupić starszemu rodzeństwu prezencik z okazji narodzin nowego członka rodziny, no. Jakiś pluszak od siostry
frida26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 21:04   #4180
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez frida26 Pokaż wiadomość
Dobrym pomysłem jest kupić starszemu rodzeństwu prezencik z okazji narodzin nowego członka rodziny, no. Jakiś pluszak od siostry
My tak zrobiliśmy. Oliwka dostała 2 Furby od Antosia (dużego i małego).
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 21:09   #4181
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cynamon Kciuki mocne!!! Super!!
U nas na wątku to teraz non stop coś się dzieje!!! ciągle tu włażę i czytam..pójdę spać i na pewno coś przegapię

A mała mi tak włazi głową w tyłek, czuję takie rozpychanie że szok i kłucie 'bożeny' ledwo idę i syczę
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 21:10   #4182
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez frida26 Pokaż wiadomość
Dobrym pomysłem jest kupić starszemu rodzeństwu prezencik z okazji narodzin nowego członka rodziny, no. Jakiś pluszak od siostry


Myslalam o tym ale ona chyba jest za mala i nie rozumie od kogo jest prezent
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 21:27   #4183
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dzika Ropucha to może teraz Ty w kolejce?

Też idę spać spokojnej albo i nie (jak wolicie) nocy
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 21:29   #4184
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

ja dziś pewnie usnę, bo zmęczona jestem.
Tż ma jutro wolne to z rana też nie pośpię, bo on nawet jak ma wolne to wstaje o 6
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 21:53   #4185
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Czekolada to co on robi od rana? Budzi Cię

Spoko spoko ja rodzę w terminie na bank
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 22:42   #4186
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

o 6 nie budzi bo wie że jestem wtedy wściekła przeważnie idzie do salonu na tv, je sniadanie /lub czeka aż ja wstane i jemy razem / jak ma coś do roboty na zewnątrz to idzie i robi .np wczoraj drzewo ciął na opał. jak mu się nudzi to koło 9 przychodzi i mnie budzi że "może byśmy coś zjedli ? "

ja też w terminie rodzę, myślę ;d
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 22:57   #4187
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dziękujemy za gratulacje
Młody jest kudlaty - ogromną z niego przylepa. Urodził się SN, w 37+4 waży 3500g i ma 54cm.

Relację napiszę jak tylko będę miała więcej siły - a tymczasem Was nadrabiam Poród był niestety długi i z kilkoma komplikacjami (straciłam sporo krwi i nie jestem w stanie wstać z łóżka.

Tylkokasia Ojej, miałaś sporo przejść l

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
A mnie złapał dół....
Ja się chyba boję tego porodu, tego nieznanego uczucia.. Patrzę sobie na latający brzuch i się zastanawiam jak zareaguję. Raz się wzruszam i myślę że będę ryczeć a raz się boję..że może czegoś nie poczuję...
Jeśli możesz, to wyluzuj. Miałam sporo stresów przed rozwiązaniem, min. podobne zachowanie w rodzinie. Zostaje to w głowie na długo...


Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny za info o wiesiołku, jutro idę kupić.
swoją drogą- ile on kosztuje
150 tabletek z firmy Gal za 16-20zł.


Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Jutro nasz termin porodu. Narazie nie czuje sie jakos specjalnie inaczej, co jakis czas lekki skurcz zlapie ale odpuszcza po chwili. Jutro ktg mam nadzieje ze na zapisie zobacze jakies skurcze
Jak są lekkie skurcze, to dobrze. Daj maleństwu trochę czasu


Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Wiecie co, niekoniecznie, chyba co szpital to inne mają procedury... Ja po CC leżąc jeszcze na sali pooperacyjnej dostałam Małą do piersi na jakieś pół godziny i nacieszaliśmy się sobą we trojkę
To musiało być piękne Rzadkość w polskich szpitalach...


Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
tak, na Ujastku. Ogólnie czuje sie dobrze, brzuch boli ale da sie przezyc, ogolnie ze mna ok.
Zastanawiam sie czy nie powiedziec mezowi zeby przywiozl laktator, odciagac i dawac im na noworodki.
Laktator możecie wypożyczyć w szpitalu, widziałam takie ogłoszenie w Entluczku przy Dobrego Pasterza.
To smutne z tymi salami - skąd takie obłożenie?


Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Dziewczyny a u mnie powrót do 1 trymestru. Tylko bym spala
Wonderka byłam w smyku wczoraj i nie było żadnych stelazy pod wanienke
My zamawialismy ten stelaż z neta, szybko przyszedł. Jak wrócimy do domu, to mogę obfocić.


Cytat:
Napisane przez Gabi_88 Pokaż wiadomość
No to faktycznie jakieś oblężenie porodów musilo być ... Trzymaj sie tam ja 19 mam więc jeszze trochę czasu
Wszędzie obłożenie, w Rydygierze, z Kopernika odsyłali rodzące do innych szpitali.

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
Dobry

Dziewczyny ja po wizycie już i tak:
- Mam 2 cm rozwarcia. Gin powiedział, że w każdej chwili może się zacząć.
-Mierzył małą z 4 razy (już się przestraszyłam) ale chodziło o to że na USG wychodziło że mała ma ok 4080-4100kg i gin mi mówi, że lepiej by było urodzić jak najszybciej. I dostałam na 9 listopada-czyli w mój termin porodu skierowanie do szpitala na 8 rano. Porobią mi badania itd (powiedział że od 11godz on będzie to się mną zajmie) i zdecydują czy wywoływać czy CC.. i kiedy(on woli normalne porody...) bo mówi, że im szybciej tym lepiej. Teraz bym jeszcze była w stanie urodzić SN bo gabarytowo mała mi pasuje ale mi tłumaczył, że w szpitalu dokładnie to sprawdzą i zdecydują..
No ładnie. Spróbuj rozkręcić akcję naturalnie. Co do usg - mnie lekarz nastraszyl, że Młody juz teraz waży powyżej 4kg i namawiał na indukcję juz teraz. Młody pojawił się i ważył 3500g, często same aparaty mają 600g marginesu błędu.


Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
dziewczyny orientujecie się może czy na badanie tarczycy z krwi trzeba być na czczo?
Nie trzeba




Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Lekarz zapisał mnie na poniedziałek do dr Wiechecia (chyba nie przekręciłam nazwiska).
Dobrze, że tam idziesz. Ten lekarz na pewno Cię uspokoi, a tymczasem nie czytaj za dużo.


Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj czuję się fatalnie. W nocy tak mnie cieło po jelitach, że skończyło się wizytą w toalecie. Dzisiaj dalej boli mnie żołądek i jelita, ale biegunki nie ma.
Biedna... A jak teraz się czujesz?



Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o poradę. Jako że mam termin na koniec listopada to już rozglądam się za prezentami na Mikołaja dla naszych chrześniaków, ale kompletnie nie mam pomysłu co mogłabym im kupić. Potrzebuję prezenty dla:
2 dziewczynek w wieku 8lat,
1 chłopca w wieku 7lat (nie lubi samochodów, ani tym podobnych rzeczy. Lubi raczej takie zabawki kreatywne)
1 chłopca w wieku prawie 3 lat
3-latek - ładnie wydane bajki
7-latek - lego Technix - coś konstrukcyjnego.
8-latka - może delikatna biżuteria?


Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Kurcze ja skurcze czułam dawno dawno temujakoś w 36tc, potem nie czułam a pisały się na ktg, teraz totalna cisza. Czasem poboli brzuch ale to właśnie ból bardziej jak na okres, ciągły a nie skurcze.
A ja się pisały na ktg?


Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Melduje czopa z krwią, myslalam na początku ze wody mi się sączą, bo miałam wrażenie ze leci.woda, a to glucior podbarwiony krwią i skurcze mi się podkreciły
Trzymam kciuki za Ciebie - dobrego i bezbolesnego porodu

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Rano bylam na ktg skurcze na poziomie 30-40% ale ja kompletnie nic nie czuje... lekarz mowi ze jeszcze nic sie nie dzieje. Jutro rano kolejne ktg i zobaczymy co bedzie dalej.
A ile trwały? Ja przed odejściem wód nie czułam niektórych silniejszych skurczy.


Cytat:
Napisane przez monik46 Pokaż wiadomość
Tylko na chwilke wyjsc z domu a tu sie tyle dzieje. ja juz po wizycie mala jest glowka w dol, a tak sie martwilam.
Gratki


Cytat:
Napisane przez monik46 Pokaż wiadomość
A mnie dalej lapia skurcze ile moga trwac te przepowiadacze. Zaczynam sie stresowac
Weź kąpiel (ciepla) - przygaszone światło.


Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
A tak sobie teraz pomyślałam ze mąż ma taką paskudna marmurkowa dużą koszulkę z metalika to może ja wezmę na poród i będzie pretekst żeby ja wywalic
Nie wiem, czy Ci mąż wybaczy Miałam wziąć Tshirta wyborczego, dostaliśmy go w prezencie
Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Jesteśmy na porodowce, wody mi odeszły, trzymajcie kciuki!
Mocne kciuki
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 22:59   #4188
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ale się dzieje !!! Dziewczyny szalejecie
Mamusiom gratuluję a za rodzące trzymam kciuki 😙

U mnie oprócz twardniejacego brzucha i mega bólu na dole nic nowego. Wynik gbs negatywny. Zdejmowany pessar będę miała 16. Zaczęłam dzisiaj pić siemię lniane z powodów znanych 😊 i mam nadzieje szczera ze się i ja powoli zacznę oczyszczać przed porodem.

A i tak w ogóle to witam się w 38 tc 😀
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 00:36   #4189
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Nasza ksiezniczka przyszła na świat !♥ jestem przeszczesliwa, pięknie się przyssala do cycusia i zasnęła♥ jeszcze jej nie wazyli...
Poród SN
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-06, 00:45   #4190
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Nasza ksiezniczka przyszła na świat !♥ jestem przeszczesliwa, pięknie się przyssala do cycusia i zasnęła♥ jeszcze jej nie wazyli...
Poród SN
Gratulacje ogromne !!!! Duzo zdrowia dla was





Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
Ale się dzieje !!! Dziewczyny szalejecie
Mamusiom gratuluję a za rodzące trzymam kciuki 😙

U mnie oprócz twardniejacego brzucha i mega bólu na dole nic nowego. Wynik gbs negatywny. Zdejmowany pessar będę miała 16. Zaczęłam dzisiaj pić siemię lniane z powodów znanych 😊 i mam nadzieje szczera ze się i ja powoli zacznę oczyszczać przed porodem.

A i tak w ogóle to witam się w 38 tc 😀
Gratki 38

Ja tymczasem ide spac
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 00:46   #4191
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ale się dzieje! Cynamon gratulacje!
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 03:38   #4192
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cynamon gratuluję zdrówka dla córeczki! Czekamy na więcej szczegółów jak będziesz miała chwilę

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 03:45   #4193
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Nasza ksiezniczka przyszła na świat !♥ jestem przeszczesliwa, pięknie się przyssala do cycusia i zasnęła♥ jeszcze jej nie wazyli...
Poród SN
Gratulacje Wracaj szybko do formy, dla Malutkiej sporo zdrówka
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 05:19   #4194
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Nasza ksiezniczka przyszła na świat !♥ jestem przeszczesliwa, pięknie się przyssala do cycusia i zasnęła♥ jeszcze jej nie wazyli...
Poród SN
Gratulacje To urodziła się już po północy, tak?
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 05:33   #4195
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Nasza ksiezniczka przyszła na świat !♥ jestem przeszczesliwa, pięknie się przyssala do cycusia i zasnęła♥ jeszcze jej nie wazyli...
Poród SN
GrAtulacje

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:24 ----------

Ja wczoraj swoje skurcze wystraszylam, po prysznicu nic nie przechodzilo, w pewnym momecie sir roztelepalam tak mocno ze strachu ze to juz, ze mnie puscilo. W nocy minie zlapaly ze trzy takie bolesne skurczybyki ze az mnie obudzily. Na razie boli nie mam tylko brzuch mi sie twardy jak skala robi co jakis czas. Jestem zla na lekarza ze mnie nie zbadal, ja mu mowilam ze mnie co jakis czas boli
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 06:04   #4196
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Jejku, ale sie tu dzieje ostatnio! Gratulacje Cornflower i Cynamon. Nie moge sie doczekac opisow porodow

u nas wszystko ik. Przetrwalam ten stan zapalny piersi bez antybiotykow. Pomogl ibuprom, regularne sciaganie i oklady z lisci kapusty (ku mojemu ogromnemu zdziwieniu to naprawde dziala).
Poza tym dalej mysle o normalnym karmieniu piersia zamiast odciagania. Zawolalam nawet doradczynie laktacyjna i z jej pomoca mala ciagnela, ale ona tak formowala mojego sutka jej specjalnie, a ja majac tylko 2 rece juz tego nie zrobie ;-) Za to polecila te kapturki medeli i dzisiaj sprobuje z tym

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Aha i jeszcze dodam ze polozna dala zielone swiatlo na spacery, wiec dzisiaj weranduje, a w niedziele ma byc ladnie wiec krotki spacer Bianka we wtorek wazyla juz 2,5 kg juz nawet delikatnie drugi podbrodek jej sie robi
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 06:06   #4197
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Gratulacje dla nowych mamuś!
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 06:19   #4198
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

cynamon gratulacje to szybciutko poszło

joycesky to u Was też wszystko coraz lepiej gratuluję i oby tak dalej

cornflower Ty to nawet po porodzie tak odpisujesz żeby nikogo nie pominąć, bardzo to miłe naprawdę podziwiam pytałaś jak się moje skurcze pisały na ktg - na początku 39tc idealnie co 12minut, skurcze na 100%, jeden słabszy na 80... Po 4 dniach więc no w połowie 39tyg bardzo nieregularne skurcze ale trochę częstsze, tak mniej więcej co 4-8minut , z jednym 15 minutowym przestojem, najwyższy na 60, ale główne okolice 40%

My z tz też zawsze wcześnie wstajemy nawet jak mamy wolne, o 7 już na nogach zwykle :p
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 06:35   #4199
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Nasza ksiezniczka przyszła na świat !♥ jestem przeszczesliwa, pięknie się przyssala do cycusia i zasnęła♥ jeszcze jej nie wazyli...
Poród SN
Gratulacje dla Mamusi 😆 nocny express 😀
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 06:54   #4200
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Nasza ksiezniczka przyszła na świat !♥ jestem przeszczesliwa, pięknie się przyssala do cycusia i zasnęła♥ jeszcze jej nie wazyli...
Poród SN
Gratuluję! Szybko wam poszło
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 16:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.